Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάρες!!!!Όλα καλά???!!!!!

Ο Σπύρος είναι γλύκαςςςς!!! :D

Κατερινάκι,ανυπομονούμε να μάθουμε τι μωράκι θα υποδεχτούμε!!Θα τα βάψουμε ρόζ ή μπλε??!!!Εγώ λέω κοριτσάκι έχεις....

Η Σάρα εξαφανίστηκε γιατί γράφει Τετάρτη και Πέμπτη δίνει προφορικά,μετά τις 22 θα την έχουμε κοντά μας!!!!

Σας αφήνω γιατί με τρέχειειειειειειει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Σπύρος όταν βλέπει ζουζούνια στο pc!!!!

Πω πω αφοσιωση ο Σπυρακος :lol::lol::lol::lol: Σε λιγο καιρο θα ξερει καθε κηνιση που θα κανουν τα ζουζουνια....

Αλικη την bebe lilli δεν την χονεβω ουτε και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω Σαρααααααααααααααααααααααα

κοριτσακια μου εχω χαθει στα αποκρυφα της αλλεργιολογιας!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα

εχω αγχωθει πολυ,ελπιζω να τα παω καλα........

θα με απολαυσετε απο 22 δεκεμβριου :lol:

στειλτε μου ευχουλες να περασωωωωωωω η σκοτωστε κανεναν καθηγητη :D

το παρτι 24 δεκεμβριου ισχυει ειτε περασω ειτε οχι....οποια αλλη θελει να ερθει να μου πει

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιρισα κοριτσια, ταισα και κοιμησα τον μικρο και στροθικα.......Λες και δεν εχω δουλειες να κανω αλλα βαριαιμε ρε σις.....

Η δασκαλα τελικα δεν ηθελε να με δει, παλι ψεματα μου λεει το σκατοπαιδο....Με εχει φλομωσει στο ψεμα μιλαμε, δεν μποριτε να φανταστιτε τι παραμηθια κατεβαζει το μιαλο της...

Βεβεα ετσι γλιτωσα απο την σιναντιση της ερχομενης Τρητης που θα πανε και οι αλες μαμαδες για ελενχους....Και κανονισαμε για το ραντεβου με την ψυχολογο την ερχομενη Τρητη.....

Ευγενια παλι καλα που σου δινει ρουχα προιστορικα, εμενα που μου εδινε τα μπιμπερο του αντρα μου και τα κουταλακια φαγιτου [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] Και ειχε φαγωθει να μου πλεξει ρουχαλακια μαληνα για να ειναι ζεστω το παιδι....

Αφου ειδα και αποειδα της λεω τουλαχιστον να ειναι βαμβακερα γιατι το μαλι δεν το θελω καθολου.

Και μου πλεκει μια ζακετουλα μαληνη :evil::evil: Για καλη μου τυχη την επλενε με καφτο νερο και μαζεψε η ζακετουλα :lol::lol::lol: Οχι πως θα την εβαζα ποτε στην Φλωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα Ίνα του αρέσει να τινάζει καλώδια με τις ώρες… για ηλεκτρολόγο τον κόβω. Άσε που γέμισε ο τόπος δικηγόρους κ λογιστές. Ενώ υδραυλικό ψάχνω κ δεν βρίσκω!!

Άσε ρε Εύη με αυτή τη Λιλή… ο πατέρας του φταίει :evil:

Όλα καλά με τη Φλώρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπα παταω υποβολη και βλεπω ενφανιστικε η Σαρα.......

Φιλεναδα αντε δωσε το ριμαδο τεστ να κανεις διναμικο come back....

Brake a legg που λενε και στας Ευρωπας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχχ τώρα είδα τα μηνύματα!!!!! :oops:

Καλή επιτυχία να έχεις Ειρήνη!! Σήμερα ρωτούσα για σένα :lol:

Μπράβο η Φλώρα… :lol::lol: πως της ήρθε να σου πει κάτι τέτοιο??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια φεβγω και παω να ντερλικωσω γιατι οπως εχετε καταλαβει η διαιτα δεν μου παει καθολου....

Το βραδι εχει επισκεψη στους κουμπαρους (βαφτιστικια μου)...Παλι νηστικη θα μινουμε ρε γμτ :lol::lol::lol::lol: Πιως ξερει ποσα γλυκα θα χλαπακιασω, κανει η ατιμη κατι κουραμπιεδες λουκουμιααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το Κατερινάκι μου θα μου φέρει την νυφούλα μου? Άντε με το καλό να μάθουμε νέα της!!!

Άντε και με το καλό να δώσει η Σάρα τις εξετάσεις της να μάθουμε και νέα της!!

Η μπεμπέ Λιλή είναι ηλίθια - κανένας μεγάλος δεν την γουστάρει αλλά τα μικρά τρελένονται...

Εμένα χορευτής θα γίνει...μόλις ακούσει οποιαδήποτε μουσική αρχίζει και χορεύει... Τι γέλιο ρίξαμε χθες!! Είχε γκρίνια όλο το απόγευμα και κάποια στιγμή η μάνα μου τον ξεμάτιασε..Ο Νώντας έβλεπε την γιαγιά του να λεει ψιθιριστά λόγια και την αντέγραφε!! Δεν μπορούσε να τον ξεματιάσει από τα γέλια..είναι μεγάλοι παπαγάλοι...

Ειρήνη καλή επιτυχία!! Είσαι αστέρι!! Όλα θα τα περάσεις!!!

Αααα εμένα η πεθερά μου είναι κεντηστρα - να δείτε τι σεμεδάκια, τι κοφτά, τι μην πω και εγώ μου έχει δώσει..φυσικά δεν στρώνω τπτ και το πήρε χαμπάρι και τελικά μου αγόρασε κάτι έτοιμα που είναι του γούστου μου και της κάνω το χατίρι και τα στρώνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια και μιλαω μονη μου να σας κανω μια ερωτηση?

Διαβασα μεσα στο φορουμ για την κοπελα που εκανε θεραπειες εξωσωματικης αλλα τις σταματησε γιατι εκανε μαστεκτομη.Απο τοτε που το διαβασα δεν μπορει να ξεκολλησει απο το μυαλο μου.Τον προηγουμενο μηνα εκανα τεστ παπ και ψηλάφηση και ημουν μια χαρα.Μαστογραφια μου ειπε τον επομενο χρονο.Εμενα αυτο το μηνα με ποναει το στηθος μου.Ειτε γιατι απο εκεινη τη μερια κουβαλαω τη μικρη ειτε δεν ξερω τι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοίγω στην οθόνη 2 -3 παράθυρα !! Αν δεν τα βλέπουμε μαζί τα παίρνει κρανίο κ φωνάζει… άσε που θέλει κ χορό!!!

Τώρα είναι στη πόρτα κ περιμένει … :roll: του είπα πως θα έρθει η θεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ΣΟΣ!!!!Τι μπορώ να κάνω με τον Άκη που ό,τι βρει το βάζει στο στόμα του πριν προλάβω να αντιδράσω?????Βάζω σκούπα κάθε μέρα αλλά πάλι καταφέρνει να βρει κάτι...ουφφφ με κούρασε αυτό το μόνιμο άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα!τα πραγματα τελικα ηταν πολυ καλυτερα απ'οτι τα περιμενα μιας και ινομυωμα δεν υπαρχει καν τελικα!το μωρακι μια χαρα υγειεστατο με το κεφαλι προς τα κατω εχει παρει και θεσουλα ελπιζω τη τελικη του,υπερηχογραφικα βγαινει μια βδομαδα μεγαλυτερο απο τη πιθανη πητ δηλαδη παει για 18 απριλιου και.....ειναι μια γυναικαρα με τα ολα της :lol::lol::lol::lol: ορθανοιχτα ειχε τα ποδια η μη τη πω να μας δειξει τα καλη της!

καλα εγω απο τοτε σκεφτομαι τα ροζ ρουλαχακια που θα της παρω και με εχει πιασει αμοκ.σα λατερνα θα το ντυνω το κακομοιρο!για τον αντρα μου δε το συζητω μολις ακουσε για κορη...παλι καλα να λετε που καταφεραμε να γυρισουμε πισω και δε τρακαραμε πουθενα....τον εκοψε κρυος ιδρωτας οταν το ακουσε και συγκινηθηκε πολυ.

για τη πεθερα δε το συζητω πεταξε τη σκουφια της! γιατι δεν εχουν αλλο κοριτσι σε ολο το σοι και κυριως γιατι θα βγει το ονομα της..ας μη μου αρεσε τοσο το ονομα και θα της ελεγα εγω!και το ονομα αυτης Αντζελα!

μετα πηγαμε τζαμπο και πηραμε δωρακια για τα ανιψακια μας(και σε κανεναν αλλο γιατι ειναι καιρος κρισης :roll: )πιατακια και τα σχετικα για το παρτυ του μικρου.αυτο ηταν... ολα για τα παιδακια και για μας δεν εμεινε φραγκο! :? δε πειραζει χαλαλι!

ευγενια σου εφερα νυφουλα!!!!αντε να γεννησω να συναντηθει και το ζευγαρι επιτελους!

αννα μου δε ξερω τι να σου πω για τα ψιλοπραγματακια που βαζει ο δικος σου στο στομα εμενα ειναι ακομα ελεγχομενος!

αλικη μου κι εγω το σπυρο σου για δικηγορο τον κοβω..εχει ενα πρεστιζ πανω στη καρεκλα εμφανως :lol::lol::lol::lol: κουκλακι ειναι να σου ζησει,κι εμεις βλεπουμε ζουζουνια !

διαβασα ολα ειπατε για πεθερες δε ξερω αυτη τη φορα θα συμφωνησω με μαιρουλα.....οπως δε μας σεβονται αυτες ετσι πρεπει να απανταμε κι εμεις αναλογως τελικα..οσο για της αγορομανες βρε κοριτσια δε θελω να λεω μεγαλα λογια αλλα θα το καταλαβω απολυτα αν η νυφη μου ειναι τυπικη μαζι μου και δε θελει πολλα πολλα,ειναι φυσικο,αλλαζουν οι ρολοι ,αλλη γινεται πια η γυναικα του σπιτιου!βεβαια μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μη πεις,,,ετσι δε λενε?

ειρηνη καλη επιτυχια κοπελα μου!καλα να περασετε!εμεις μαλλον θα τα περασουμε σπιτι μας..γιατι ετσι και δε παμε στο ρεβεγιον της βλαμενης(πεθερα) και μαθει οτι πηγαμε σε αλλο ρεβεγιον....μαυρο φιδι που μας εφαγε παιζει να στειλει μπραβους να σου χαλασουν το παρτυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif]Μπραβο κατερινακι να τη χαιρεστε την τσαπερδονα σας.Θα δεις αυτη που θα τα κανει ολα γρηγορα καλα τα αγορακια αλλα και τα κοριτσακια.Να κανεις οικονομια γιατι αυτες θελουν πολλα φουστανια!!!!!Ναναι γερο το μωρο σου και να φερει πολυ χαρα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Κατερίνα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπράβο!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Εδώ εγώ συγκινήθηκα....ο άντρας σου δεν θα συγκινηθεί???!!!Κι εγώ θέλω κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!! [smilie=sign19.gif] Αχχχχχχ........μου έχει μείνει απωθημένο....Βέβαια δεν αλλάζω τον Άκη για τίποτα στον κόσμο...αλλά ας μου δώσει ο Θεούλης και μια κορούλα..... :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοίγω στην οθόνη 2 -3 παράθυρα !! Αν δεν τα βλέπουμε μαζί τα παίρνει κρανίο κ φωνάζει… άσε που θέλει κ χορό!!!

Τώρα είναι στη πόρτα κ περιμένει … :roll: του είπα πως θα έρθει η θεία!!!

σου εστειλα μηνυμα μπορει να βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια για το μωρακι!!!!!με το καλο η κορακλα σας να ερθει στην ζωη σας και να συμπληρωσει ακομη περισσοτερη ευτυχια στο σπιτικο σας!!!!!!!!

Αννα εγω πια δεν αγχωνομαι με οσα βαζει στο στομα,απλα βαζω σκουπα συνεχεια κι επισης ενα μικρο σκουπακι εχει γινει η προεκταση του δεξιου χεριου!! γλυφει τα πορτοκαλια,την σακουλα των σκουπιδιων που εχω προχειρη στην κουζινα (θα μου πειτε γιατι δεν εχεις καδο;δε με βολευει... :oops::oops: τον εχω εξω στο μπαλκονι),γλυφει ενα φυτο που εχουμε εσωτερικου χωρου...ε!! δε θα σκαω!! το μονο που τρελλαθηκα ηταν οταν τον ειδα με ενα πορτοκαλι στο χερι το οποιο δε μου φαινοταν ντουρο στο χρωμα του...πηγα κοντα κι ηταν μουχλιασμενο σε ενα σημειο...ε!! εκει εγλυφε!! τον πηγα κατευθειαν στην τουαλεττα,πλυναμε στομα γλωσσα χερια...και περιμενα να δω τι σπυρια θα βγαλει!!! ευτυχως ουτε η μουχλα δε μας φοβιζει!!!

τι μανα ειμαι!!!! :oops::oops:

θα συνεχισω πιο αργα τον σχολιασμο!!

φιλια κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τέλεια! Ολα καλά, απόλαυσε την εγκυμοσύνη σ τωρα… ποσο εβδ εισαι ditaki μ; Εγω εχθες 20+1 κ την έβγαλε 350 g την μπεμπούλα μ
    • Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω να γράψω… Λοιπον πήγαν όλα πολύ καλά στην β επίπεδου, όλα φαίνονται φυσιολογικά και δεν υπάρχουν ευρήματα. Βάρος 470γρ, και με το κεφάλι κάτω προς το παρόν. Μετρήσαμε τράχηλο και ήταν 27 όσο την προηγούμενη φορά (όχι 24 που έγραψα το πρωί, λάθος θυμόμουν…σορρυ) πράγμα θετικό! Επίσης έκανε εκτενή έλεγχο στην καρδιά και μου είπε ότι δεν βλέπει να έχει επηρεαστεί από το ζάχαρο και πήρα μια ανάσα!  Η μπουμπου είχε το πόδι στο στόμα…όλα καλά! 
    • @Kiddo μου είσαι;; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά με το ραντεβού σου 🙏
    • Έλα ρε κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα!!! Είχαμε καιρό να σ ακούσουμε αλλά μας κερασες αισιοδοξία κι εσύ ❤️❤️❤️❤️ Τι υπέροχο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις! Κι εγώ θα πάω την ερχόμενη Τρίτη που θα είμαι 10+1 κι ευελπιστώ να δω αυτή την όμορφη εικόνα πάλι 🥰 ήδη μου λείπει απ' την περασμένη Πέμπτη που είχα πάει, λες και δεν είμαστε μαζί κάθε μέρα 🤣🤣🤣 Σήμερα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου αναγουλες, είναι μια σχετικά καλή μέρα μπορώ να πω 😅 πάντως με τον ύπνο εγώ δεν έχω πρόβλημα, με το που πάρω την ασπιρίνη ήδη με πιάνει μια νύστα, ε μόλις μπει και η προγεστερόνη στο παιχνίδι, σε 2 λεπτά είμαι στο 3ο όνειρο 🤣🤣  Η αιματολογος τι εξετάσεις σου έβαλε αν επιτρέπεται; Εμένα μου είπαν να μην επαναλάβω άλλες γιατί εδώ πιστεύουν γενικά ότι είναι ανούσιο λόγω του ότι η εγκυμοσύνη επηρεάζει όλες τις τιμές αυγών των εξετάσεων... Όπως και να χει τα βασικά αυτοάνοσα που προκαλούν αποβολές πρώτου τριμήνου βγήκαν αρνητικά οπότε με καθησυχασαν όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν ότι η ασπιρίνη με καλύπτει. Τώρα περιμένω τις γενετικές να βγουν για θρομβοφιλια που θα μας απασχολήσουν για το 2ο τρίμηνο αν είναι κάτι. Πάντως η οδηγία είναι μέχρι στιγμής να παίρνω ασπιρίνη μέχρι και την 34η εβδομάδα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...