Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

Kαλημερα !αλικη τελεια τα καταφερες μπραβο!ειδικα αυτα τα καλαμακια με τα κεφτεδακια με τα τοματιμια ειναι πολυ εντυπωσιακα και ευκολα σιγουρα θα τα κανω κι εγω!

κοριτσια μου απο χθες ειμαι πολυ χαλια..χθες η πεθερα με επριξε μια ωρα με το ρολοι για τη τουρτα να τη φτιαξει εκεινη και αλλη μια ωρα να παμε εκει παραμονη χριστουγεννων και να κοιμηθουμε εκει..και να τις λεμε μαλλον θα ερθουμε για να μη μας πριζει κι εκεινη να θυμωνει που δεν της λεμε σιγουρα...δεν καταλαβαινει οτι δε μπορουμε να παμε καπου 9 η ωρα οταν εγω ειμαι με τη κοιλια τουρλα και εχω ενα μωρο?

δε ξερω βρε κοριτσια αν και εχω μερικα χιλιομετρα μακρια τα πεθερικα και θα επρεπε να ειμαι ηρεμη για να πω την αληθεια μου δεν εχω καταφερει να ηρεμησω.

παντα κανω αυτο που θελω εγω στο τελος αλλα τι να το κανεις αμα με ενα δυο τηλεφωνηματα ο αλλος μεσα στη βδομαδα σε πιεζει ψυχολογικα και γενικα και μονο που τον ακους σου ριχνει τη ψυχολογια?

απο τη μια αυτα που κανει δεν ειναι κατι υπερβολικο που θα θυμωνε κανεις αλλα απο την αλλη....αυτα τα μουτρα που κανει,η ξινηλα της και η πιεση της να παμε εκει καμια φορα εμενα προσωπικα με ριχνουν πολυ....οταν λεμε πολυ...πολυ!αρκει ενα τηλεφωνημα της για να ειμαι για ολη την υπολοιπη μερα χωμα.

στον υπνο μου ειδα οτι τρωγαμε οικογενιακως και εκεινη κατι μου ειχε κανει και δε μπορουσα να κουνηθω...φανταστητε τη πιεση που νιωθω για να βλεπω τετοια.

πειτε μου σας παρακαλω..αφου δεν κανει κατι τραβηγμενο γενικα...εγω γιατι νιωθω ετσι?μπας και ειμαι τρελη?παιζουν σιγουρα και οι ορμονες,αλλα να τονισω οτι ενιωθα ετσι και οταν δεν ημουν εγκυος!

απο χθες βαζω συνεχως τα κλαματα χωρις λογο...νιωθω μεγαλη πιεση.αμα μου ζητησει κανεις να περιγραψω το γαμο μου απο τοτε που παντρευτηκα θα πω οτι δεν υπηρξε ευτυχισμενη στιγμη γιατι με εχουν ριξει πολυ ψυχολογικα τα πεθερικα.πιστευω αυτος ειναι και ο λογος που με τον αντρα μου εχουμε απομακρυνθει πολυ...αμα υπαρχει φαγωμαρα απο τοτε που παντρευτηκαμε για τους γονεις του πως να μην ξενερωσουμε και απομακρυνθουμε?

δε ξερω...μηπως τελικα εγω ειμαι η κακια της υποθεσης και η υπερβολικη?μηπως ειναι δικαιολογια οτι αυτοι ευθυνονται για τη κατω βολτα που εχει παρει ο γαμος μου ?τι να πω...και τοτε γιατι νιωθω πως αν δεν υπηρχαν θα ενιωθα πολυ καλυτερα και με τον αντρα μου.με εχει ξενερωσει που ο αντρα μου δεν τους εχει βαλει στη θεση του τοοοσο καιρο,με εχει ξενερωσει τοσο που δε ξερω αν αυτο θα αλλαξει ποτε!

σας εχει τυχει ποτε να μην αντεχετε να συναναστρεφεστε με καποια ατομα γιατι νιωθετε οτι εκπεμπουν πολυυυυ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ?μου φαινεται στο τελος αυτη θα ζει και θα βασιλευει αλλα 100 χρονια κι εγω θα παω σα το σκυλι στο αμπελι απο τα νευρα μου απο καρκινο με τα νευρα που εχω τοσο καιρο και τα κραταω μεσα μου. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σορυ για το κατεβατο και ελπιζω να μη σας χαλασα τη ψυχολογια!εμ εχετε και μια εγκυουλα εδω μεσα οποτε αυτα τα ψυχολογικα σκαμπανευασματα πρεπει να τα υπομενετε για αλλους 4 μηνες :roll::roll::roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριεμαι σας το πα?Η μικρη ανοιγει ντουλαπια και ψαχουλευει και θελει να φιλησει τη καταψυξη.Υστερα με τη ορεξη να κανεις δουλειες !

Να της δωσω κατεψυγμενο φασολακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω και το κορυφαιο?οταν γεννησα και μου φερανε πρωτη φορα το γιαννακη μου να τον παρω αγκαλια τον πηρε εκεινη στη αγκαλια της και τον κρατησε κανα 5λεπτο.μιλαμε για τη πρωτη φορα που θα εβλεπα και θα επαιρνα αγκαλια το μωρακι μου :shock: ελπιζω τωρα να καταλαβατε λιγα παραπανω πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα μου ασε και γω για να σιμαζεψω το σπιτι με το μωρο μου παιρνει καμια ωρα....μιλαμε να στρωσω κρεβατι και να βαλω πιατα στο πλυντηριο μονο :roll: για το μαγειμεμα δεν το συζηταμε αλλο τοσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανα απο την αρχη γιατι μου τα εσβυσε και η αναστασια τραβαει παραλληλα τον καλογερο!

μη χαλας τη καρδια σου δεν αξιζει αυτες ετσι ειναι και αυτο που θελουν να το κανουν θα το κανουν.Αστην να λεει που λεει και το τραγουδι .Εμενα μου ειπε πως μπλεξαμε ετσι μαζι σου και δεν μπορουμε να ξεμπλεξουμε και η απαντηση που πηρε ηταν εσεις ή εγω.θα σου πω και αλλα μετα αλλα μικρη φωναζει μαμ και τατα τωρα.τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σε παρηγορεί αυτό, θα σου πω πως οι άντρες έτσι είναι όλοι (ή σχεδόν όλοι… εγώ δεν γνωρίζω κάποιον διαφορετικό αλλά μπορεί κ να υπάρχει)!!!!

Έχω περάσει κ εγώ…. ουκ ολίγα!!! Τόσα που κ να ακούσω το όνομά τους μόνο βγάζω σπυράκια!!! Αλλά τώρα λόγω του παιδιού, για να μην πέφτω ψυχολογικά, τους τα λέω έξω από τα δόντια… χωρίς νεύρα αλλά αυστηρά!!! Κ σ’αυτούς κ στον άντρα μου αν χρειαστεί!!!!

Μη σκας άμα δεν θέλεις κάτι πες απλά δεν μπορώ κ μην απολογηθείς γι’αυτό ούτε στον άντρα σου!

Άντε Κατερινάκι χαλάλι… μία ο Γιαννάκης, μία τα πεθερικά… 4 μήνες είναι θα το αντέξουμε!!!!! :lol:

Αστειεύομαι εεε???

Να τα κάνεις τα σουβλάκια κεφτεδάκια είναι πολύ εντυπωσιακά!!!! Έχουν κ κασέρι κ ένα φύλλο αγγούρι…. είναι καρφωμένα πάνω σε ψωμί τυλιγμένο με αλουμινόχαρτο.

Ωμό φασολάκι??

Δώσε της καμία κατσαρόλα κ μία κουτάλα βάλε της μέσα κανένα παιχνιδάκι κ βάλε την να ανακατεύει!! Μέχρι να τα ετοιμάσει θα έχεις τελειώσει τη δουλειά σου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα εγω στον δικο μου του βαζω μπροστα κατσαρολακια και ταπερ του δινω και ενα κουταλι με στρογγυλεμενες ακρες και παιζει ντραμς για καμια ωρα ετσι καταφερνα καμια φορα να μαγειρεψω με την ησυχια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ βρε Κατερινα, αχχχ βρε Κατεριναααα.....Παλη Τουρκος εγινα τωρα.... Μην ξανατολμισεις και πεις πως εισαι τρελη η οτι ιπερβαλεις γιατι θα ερθω εκει και εγκυος ξεεγκυος θα στης βρεξω, τ'ακουςςς !!!!!!

Καλα απορω μαζι σου ωρες ωρες...Η γυναικα κοριτσι μου δεν σεβετε τιποτα, ουτε την κατασταση σου ουτε το εγγονακι της...

Το μονο που την ενδιαφερει ειναι να γινει το δικο της....Δλδ δεν καταλαβα, οταν της λες θελω να κανω μονη μου την τουρτα πεταγετε και σου λεει ποσο σιμαντικο ειναι αυτο γι'αυτην???

Θα ηθελα να ειμαι απο μια γονια να ακουσω εσενα, τι της απαντας...

Το πραγμα δεν θελει κοπο θελει τροπο......Λες πεντε κουβεντες σταρατες, χορις φωνες και κλαματα..

"Το και το και το, την τουρτα θα την κανω ΕΓΩ γιατι ειναι του παιδιου ΜΟΥ τα γενεθλια και αλο δεν θα το σιζιτισουμε αυτο το θεμα ελιξε, ριχνεις και ενα θανατιφορο βλεμα και φεβγεις απο εκει.

Και για την διανικτερεφση το ιδιο...

"Δεν ειμαι σε θεση τωρα να διανυκτερεβω σε ξενα σπιτια, θελω το κρεβατι μου......ΤΕΛΟΣ Η ΣΙΖΙΤΙΣΗ!!!!!

Για ολα φταις εσυ να το ξερεις, τους εδοσες πολυ αερα και σε λιγο θα σε απαφτοσουν κιολας......

Τωρα για τον αντρα σου τι να πω, πρεπει να βρει το θαρος να τους βαλει στην θεση τους καπια στιγμη...Αλλα απο την αλη δεν τον κατιγωρω γιατι φαντασου τι καταπιεση εχει φαει στην ζωη του απο αυτους τους γονοις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμια φορα λεω στον εαυτο μου, "πω πω Ευη εισαι πολυ στραβοξυλο ωρες ωρες.....

Αν εχω να κανω με τετιους ανθρωπους καλα να παθουν.....Ακομι και τους γονοις μου δεν τους χαριζω, αν δεν θελω κατι , δεν το θελω παει και τελιωσε......Θα χαλιεμε εγω για να ειναι καλα οι αλοι???

Βρε ουσσσττττ απο κι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη κι εγω εχω φτασει πια στο σημειο και μιλαω ξεκαθαρα οταν θελω να κανω και να πω κατι το λεω...αλλα τι να το κανεις αυτη βρισκει και παλι τροπο να σε πριζει!

τουλαχιστον δεν ειμαι η μονη βλεπω κι εσεις τα ιδια τραβατε :(

ινα αυτο το ειπαν στη πλακα η σε καυγα?ρωταω γιατι εμενα πολλα τα λενε στη πλακα γιατι δεν εχουν τα κοτσια να μου τα πουν καταμουτρα.

α ρε ευη καλα που εισα κι εσυ και με επαναφερεις καθε φορα γιατι ειμαι τοσο κοροιδο που ολα σε μενα τα ριχνω παντα :x:x:x να ξερεις οτι συνολικα παιζει να εχω φαει πρηξιμο 3 ωρων απο τοτε που ανακοινωσα οτι θα κανω εγω τη τουρτα.και μιλαω εντελως ξεκαθαρα οπως λες..ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΤΟΥΡΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ...αλλα και παλι την επομενη κανει οτι δε θυμαται....αφου ειδε κι αποδε ειπε οτι θα του κανει κι εκεινη μια τουρτα για το σπιτι της να σβησει τα κερακια κι εκει κι εγω φυσικα ειπα οκ μπας και ηρεμησει αλλα τωρα επειδη λεει δεν θα ειναι εκει πολυς κοσμος θελει να την κανει ξανα και να τη φερει....οποτε ξανα μανα κι εγω της απανταω ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΤΟΥΡΤΑ και εκεινη μου λεει ααααα δε το ειχα καταλαβει συγνωμη :roll::roll::roll::roll: του κωλου τα ενιαμερα δηλαδη.

ο τελευταιος γυρος παιχτικε χθες που λεει θα ρθειτε θα κοιμηθηται και την επομενη να τη κανουμε τη τουρτα μαζι εδω και να τη παρει στο σπιτι σου...η αλλιως ερχομαι οταν φυγετε κι εγω μαζι να τη κανουμε στο σπιτι σου.

πες μου σε παρακαλω....αφου ημουν αυστηρη οταν της απαντουσα και οι απαντησεις μου ηταν κοφτες και μετρημενες...και να εχω αυτη να με κυνηγαει συνεχεια απο πισω να μου λεει για τη τουρτα τι κανω λαθος????εγω νομιζω θελει να αρχισω να τη βριζω πλεον για να καταλαβει.η μηπως αυτο θελει να πετυχει?να με κανει να φανω κακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω και το κορυφαιο?οταν γεννησα και μου φερανε πρωτη φορα το γιαννακη μου να τον παρω αγκαλια τον πηρε εκεινη στη αγκαλια της και τον κρατησε κανα 5λεπτο.μιλαμε για τη πρωτη φορα που θα εβλεπα και θα επαιρνα αγκαλια το μωρακι μου :shock: ελπιζω τωρα να καταλαβατε λιγα παραπανω πραγματα!

[smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I am back

οχι καλε ωμα φασολακια πρασινα στην κατσαρολα με πατατα καροτο.εφαγε 5 κουταλιες και τελος αλλα πρεπει να μαθει να τρωει και χορταρικα.θα δουμε σιγα σιγα.Μου ειπε και ποπο δηλαδη σ αγαπω κατουρηθηκα πανω μου τελος!!!

Επειδη και η δικια μου πεθι ειναι μια απο τα ιδια χωρις την ξυνιλα αλλα με χιουμορ.Δεν καταλαβαινουν και πολλα πολλα ετσι εκφραζουν την αγαπη τους.Εγω κανω αυτο που λεει η Ευη εγω αυτο θελω και τελος.

Δεν αλλαζει και με τιποτα αλλα δεν υπαρχει λογος να σκας και να χαλας τον εαυτο σου!!!

Υπεραγαπανε τη μικρη και ειναι η μονη τους χαρα αλλα τα παντα εχουν ορια!

Προχθες περπατουσε με ενα κερι στο χερι για να κανει φου.πως δεν εγινε κανενα κακο ο θεος να μας φυλαει γιατι η μικρη εξελισετε σε :twisted:

Οταν ημουν λεχωνα μου την περνει απο την αγκαλια γιατι εγω δεν ηξερα απο παιδια την εβλεπα σαν κοκκινο πανι και γω ταυρος.

Και κατερινακι οταν με το καλο γεννησεις παρε τον αντρα σου και πατε μονοι σας.οταν γεννησεις τους το λες.και μην την αφησεις να κατσει μαζι σου.εγω που ημουν και ψιλο χαλια μετα τη γεννα μια φορα με βοηθησε ο αντρας μου και εκανα μπανιο και μετα μονη μου κανενα δεν ηθελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μη την αφησω να μπαστακωθει στο μαιευτηριο αδυνατον.αν και μεχρι τοτε μαλλον θα εχουμε χεστει οποτε δε θα θελει ουτε κι εκεινη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχουμε μαλλωσει ποτε ολα στην πλακα τα λεει και γω στη πλακα την απανταω!

Οπως μου ειπε εγω στο σπιτι μου θα κανω οτι θελω και εσυ στο δικο σου να κανεις οτι θες.Και της λεω ελα και θα σε τακτοποιησω :lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατι θα ξερει ποτε θα γεννησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαμω την τρελα μου γαμω!!!!!!!!!

Κατερινα δεν εισαι τρελη,αν θελω να πιστευω οτι κι εγω δεν ειμαι τρελη!!!

χθες τσακωθηκαμε με τον Μανο γιατι του ειπε η νυφη του παραμονη Πρωτοχρονιας στην αλλαγη του χρονου,να παμε να ντερλικωσουμε εκει και να κανουμε αλλαγη ολοι μαζι...του ειπα οτι εχουμε ενα μωρο,που δε γινεται να του χαλαμε το προγραμμα(ξερω θα με βρισετε...),αλλα γιατι το παιδι μου να ταλαιπωρηθει μεχρι τις 24:00 και γιατι να κοιμηθει σε ξενο κρεββατι,χωρις καγκελα και γιατι να ειμαι ολη την ωρα απο πανω του να τον προσεχω μη πεσει και γιατι να χαλαω την ζαχαρενια μου οταν καποιοι δεν θα ειναι μετα στο σπιτι μου να κοιμιζουν τον ταλαιπωρο Ηλια!!!

του ειπα να κανουμε αλλαγη χρονου οι δυο μας σαν ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!!!!!! (κατι που ευκολα ξεχναει οταν θελει) και μετα να παει οπου γουσταρει...και στον αγυριστο ακομα!!!αμα πια!!!

θα με πειτε υπερβολικη,αλλα οταν παει ο Ηλιας 3,4 χρονων ευχαριστως να κανουμε τετοιου ειδους ενεργειες...τωρα ειναι ακομα μωρο!!!

το περασμενο Σαββατο μαζευτηκαμε οικογενειακως με τα ξαδελφακια του Ηλια να σβησουμε το κερακι...κι η ΜΑΛΑΚΩ ειχε ολη την ωρα αγκαλια το μωρο...και της ειπα καποια στιγμη:αφηστε το παιδι να παιξει επιτελους με τα παιδακια...για τον Ηλια ηρθαν σημερα!!! κι ειπε η ηλιθια:μα αφου τον αγαπαω!!!και της απαντησα:κι εγω τον λατρευω,αλλα θελω να ειναι κι ευτυχισμενος κι οχι καταπιεσμενος μεσα σε χερια ξενα!!!!

κατεβασε μια μουρακλα,τα αδελφια μου με κοιταξαν ξαφνιασμενα κι ο Μανος το βραδυ που μειναμε μονοι μου την ειπε οτι της την ειπα χοντρα και του απαντησα οτι μπορουσα και πιο χοντρα ακομα,αλλα σεβαστηκα την ηρεμια μου!!!

ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!!

κι εγω χαλιεμαι μονο που την σκεφτομαι,ποσο μαλλον οταν την ακουω και ποσο μαλλον οταν την βλεπω...αλλα ορκιστηκα στον εαυτο μου οτι απο δω και περα θα τα λεω χυμα κι οποιον παρει!!!και συνηθως την παιρνει!!!! με εχει κατηγορησει μεσες ακρες οτι εξαιτιας μου παει σε ψυχιατρο!!!κι οτι η καταθλιψη που περναει ειναι γιατι εφυγε ο Μανος απο το σπιτι του κι οτι δεν νιωθει καλοδεχουμενη στο δικο μου!!!κι εγω γελαω κι εκεινη εκνευριζεται και τρεμει!!! εχει πολυ πλακα!!

παιξ'το τρελλη Κατερινα και θα δεις πώς θα αλλαξουν!!!

τα επομενα σχολια αργοτερα!!

παω να κανω ενα τσιγαρο γιατι συγχυστηκα γαμωτο!!!!

εννοειται οτι ειμαι γραφειο....θα με απολυσουν τοση ωρα στο internet!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγο οποιος παει σε ψυχιατρο θα ειναι και ευτυχισμενος!τσαμπα χαπια ατελιωτο υπνο και ηρεμια γουσταρω!!!

Εσενα μαριετα ειναι αλλη περιπτωση κλινικη!!εσενα δεν εχει βγαλει το γιο της ακομα μεσα απο το βαρακακι της και θελει να βαλει και τον εγγονο της εκει.και εσυ εισαι το εμποδιο.και εχει βρει κολπο.Της φιλης μου η πεθερα εχει ιλλυγγο συνεχεια η αν δεν εχει ιλλυγγο εχει καρδια!!

Να ξαναβαλλουν τις θανασιμες πεθερες στην τβ

Ηρεμια κοριτσια αυτες δεν παθαινουν τιποτα και τα παιδια τους τα μεγαλωσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα εχεις δικιο..τουλαχιστον εσυ εστειλες την δικια σου στο ψυχολογο αντι να πας εσυ!εγω ετσι οπως παω θα καταντησω εγω σε ψυχολογο κι αυτη ακομα το χαβα της.μαλλον πρεπει να "τη παρει" καμια ωρα οπως λες.μακαρι να καταφερω να τη στειλω κι εγω σε κανα ψυχολογο.ηρωας εισαι μαριετα ηρωας!!!!!λιγες πιστευω εχουν καταφερει να στειλουν τη πεθερα ψυχολογο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φυσικα ουτε κι εσυ εισαι τρελη!θα παρω ως παραδειγμα τα λεγομενα σου και θα ρχισω να απανταω ετσι αλλιως δε βλεπω προκοπη....

κι εγω ετσι σκεφτομαι οτι και το παιδι θα ταλαιπωρησω κι εγω θα ταλαιπωρηθω το βραδυ να το κοιμιζω σε κρεβατι που δεν εχει ξανακοιμηθει.

τι να πω εχουν μεγαλο προβλημα με τον εαυτο τους,κι εμεις τι φταιμε ???καλο τσιγαρακι ζηλευω θελω κι εγω αλλα που τωρα....θα περασει καιρος! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ακομα Κατερινα θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ οτι εξαιτιας τους εχουμε αποξενωθει με τον Μανο...αφου φαντασου οτι τον βλεπω και νομιζω οτι βλεπω την μανουλα!!!σε τετοιο σημειο ξενερας εχω φτασει κι ειναι ΑΔΙΚΟ!!! αλλα κι εγω ειμαι ανθρωπος με ορια κι αντοχες!!!

κι εμενα μου εχει λειψει ο γυναικολογος μου,αλλα μου απαγορεψε καθε επαφη μαζι του,μεχρι να ξαναμεινω ΕΓΚΥΟΣ :lol::lol::lol:

ναι καλα!

Ινα κι εμενα ο Ηλιας ανοιγει την πορτα της καταψυξης και γλυφει τα συρταρια και λεει ΜΑΜ!!!!ειναι παλαβο το μωρο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε που παραμονη Χριστουγεννων ειμαστε καλεσμενοι σε παιδικο παρτυ: της Σαρας!!!ολε ολε!! και ο Μανος εχει φαει σιδερα γιατι σκεφτεται οτι η μανουλα του θα ειναι μονη της τετοια μερα!! και τι θα κανουμε;κλαψ κλαψ!! και του ειπα οτι προτεραιοτητα εχει το παιδι μας κι η διασκεδαση του κι η συναναστροφη με αλλα παιδακια κι εμεις καναμε ενα σωρο παραμονες σαν ζευγαρι και με τις μαμαδες μας και τωρα ειναι εποχη για αλλα πραγματα...κι ακομα το φυσαει και δε κρυωνει!!!ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!και μου λεει:η μαμα σου δε θα ειναι μονη της; και του λεω δε σκεφτομαι την μαμα μου,σκεφτομαι το παιδι μου και θελω να περναει καλα!!! φυσατε το κοριτσια...δε κρυωνει!!!!!

ΑΜΑ ΠΙΑ!!!

Κατερινα γιατι με πατας εκει που ποναει; πηρα φορα και κρατηστε με!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ωραιο θεμα ανοιξατε κοριτσιαααααααααααα!!!

Τι ακουω τι ακουω....Τελικα νομιζω οτι οντως τις περισσοτερες φορες φταιει η πεθερα!!!Τουλαχιστον ετσι μας συμφερει να λεμε....

Α και αυτο που λεγατε μιλατε στην πλακα ο ενας στην πλακα ο αλλος....

ΡΗΤΟ"""" ΤΑ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΧΑΡΙΤΩΛΟΓΩΝΤΑΣ!!!!!!!!!!!!""""""""

Να το ξερετε παντα και να το εφαρμοζεταιιι...

Ελατε να κανουμε εμεις τιβι με πεθερες και να τις ονομασουμε τι εχει η καθεμια....

Λοιπον εγω εχω την .....ΤΣΙΓΚΟΥΝΑ ΠΕΘΕΡΑ....

Μα πολυ τσιγκουνια βρε κοριτσια....πολυ και επηρεαζει ωρες ωρες και τοναντρα μου και γινομαστε μαλλια κουβαρια.,....γιατι δεν μου αρεσει να κλαιγεσαι ενω εχεις λεφτα....μαζι της θα τα παρει!!!!!!!!

δεν μου αρεσει η μιζερια,,,οχι δεν ζηταω και ουτε θελω πραγματα υπερβολικα,,αν πειτε κατι τετοιο απλα οχι και το 1 ευρω ελεγχος που πηγε που ξοδευτηκε....αυτα ειναι υπερβολες και το ξαναλεω ειδικα οταν εχεις ρε γαμωτο ,,να μην ειχες λεφτα να ελεγα ενταξει υπομονηη...

Αχ τι ανοιξατε τωρα θεμα...θα γραφτουν πολλα...

Για αυτο Κατερινα μου,Μαριεττα μου δεν ειστε οι μονες απλα η καθεμια με τα καμωματατης ειναι και να νευριαζουν εμας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα τουλαχιστον δεν ειμαι η μονη που νιωθει ετσι απ'οτι βλεπω...τα καταφερνουν να μπουν για τα καλα στα σπιτια μας ακομα κι οταν τις εχουμε απο μακρια...δε καταλαβαινω πως το καταφερνουν αυτο πραγματικα!απλα εγω τωρα ειμαι και στα ευαισθητα μου με την εγκυμοσυνη και το εχω παρει λιγο βαρια το θεμα....ο αντρας μου ειδε στον υπνο του οτι καναμε τη κηδεια της και αυτη ηταν απο μια μερια εξω απο το ταφο και μας κοιτουσε...ημαρτον παναγιτσα μου...και οι δυο τελευταια βλεπουμε εφιαλτες με εκεινη μεσα.

ελιζα η τσιγκουνια ειναι ατιμο πραγμα ειναι ανιατη ασθενια θα ελεγα..εχουμε κατι γνωστους που ειναι ετσι...δε παλευεται.κι εγω οπως λες δεν εντεχω τη μιζερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου ειδε στον υπνο του οτι καναμε τη κηδεια της και αυτη ηταν απο μια μερια εξω απο το ταφο και μας κοιτουσε...ημαρτον παναγιτσα μου...και οι δυο τελευταια βλεπουμε εφιαλτες με εκεινη μεσα.

=))=))=))=))=))

εγω την εστειλα στον ψυχιατρο κι εσεις για τσαι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινιω η Γιωτα ειμαι οχι η Ελιζα τεσπα θα μπερδευτηκες δεν πειραζει...Στο θεμα μας ειναι η ουσια και οχι στο ονομα...Ειναι Κατερινα μου ανιατη ασθενεια ειναι και σε κουραζει υπερβολικα....Και ειδικα οταν βλεπεις ,αντε αυτην, να κανει και τα παιδια της ετσι....αλλα να μου πεις ειναι και πως θα μαθουν τοσα χρονια...

Ναι συμφωνω οτι χρειαζεται και η οικονομια εννοειται αλλα οχι και ετσι....ΣΑς μιλαω για υπερβολη....

Τελικα δεν ξερω τι ειναι καλυτερο εννοειται μακρια και αγαπημενοι απο τα πεθερικα σου ειναι το καλυτερο αλλα εν τελει με αυτα που μας λες και παλι προβλημα υπαρχει...Φανταστειτε εμενα που την εχω στα ποδια μου ολη την ωρα....απο τη μια λεω ευτυχως γιατι τη χρειαζομαι για το μωρο να το κραταει ωρες ωρες απο την αλλη λες πολλα ανακατεματα ρε κοριτσια σε βαθμο οπως ειπατε να τσακωνεται ολη την ωρα το ζευγαρι....

Αχ πειτε και εσεις οι αλλες υπαρχει καμια που να τα παει τελεια με την πεθερ...??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!Βρε πολυλογούδες!!!!!!Τώρα που δεν προλαβαίνω γιατί τρέχω με τον μικρό,αρχίσατε το μπλα μπλα??!!!!!!

Γιώτα!!ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΩ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!Αλλά δεν ζει... :lol::lol::lol:

Πέρα από την πλάκα,νομίζω ότι είμαι τυχερή που δεν ζει γιατί από αυτά που ακούω,ήταν σαν την πεθερά της Μαριέττας!Ήθελε τον γιόκα της στο βρακί της...δεν ξέρω σίγουρα αλλά φαντάζομαι!!Πάντως έχω πεθερό και κουνιάδα...και οι 2 τους είναι αχτύπητο δίδυμο!! :twisted: Προχθές πλακώθηκα με την μία και ηρέμησα!!Να δω πότε θα έρθει η ώρα του πεθερού! :twisted::twisted::twisted:

Κατερίνα,σε καταλαβαίνω πουλάκι μου!Η συμβουλή μου,ευγενικά να της ξεκαθαρίζεις την θέση σου κι αν δεν καταλαβαίνεις,θα γίνεις απόλυτη!Δηλ.Ευχαριστώ πολύ που προσφέρεστε να φτιάξετε την τούρτα του μικρού αλλά θα ήθελα να το κάνω μόνη μου.Κι αν πει μα και μου...Είναι τα γενέθλια του γιου μου και θέλω να φτιάξω εγώ την τούρτα του,τέλος!

Σήμερα ο μικρός έπεσε από το κρεβάτι...ευτυχώς δεν χτύπησε πολύ...τρόμαξα όμως για τα καλά...ουφφφ έχει ζωηρέψει πάρα πάρα πολύ......Μαρία...θέλω τις συμβουλές σου...εδώ έχω τον Μανώλη τον τρομερό νούμερο 2!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...