Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

και εκει που λεω επιτελους...παλι κατι γινεται...

κοριτσακια μου συγνωμη που δεν μπαινω τωρα τελευταια αλλα με εχει στο τρεξιμο ολημερις κι ολονυχτης...και τωρα μολις ξυπνησε αλλα αν δεν τελειωσω το γραψιμο δεν παω...παντα ετσι γινεται...δεν προλαβαινω να σας διαβασω...ευχομαι ολες να ειστε μια δυο τρεις χαρουλες...

και εμεις καλα ειμαστε ολοι σχεδον...σας φιλω και ελπιζω να τα καταφερω να ξαναμπω... :?:?:?:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!

Αννούλα χρόνια πολλά, να χαίρεσαι την οικογένειά σου και το μοντελάκι σου, και με το καλό να έρθει τελικά και ένα δεύτερο στη ζωή σου όποτε το επιθυμείς!

Αναστασία ευχαριστώ πολύ πολύ για την περίληψη!! σου κάνει κόλπα η Σοφούλα ε; κι εμένα έχει αρχίσει κάτι ψευτοκλάματα κλπ αν δεν περνάει το δικό της, είναι μάλλον η φάση τους τώρα! χθες μου έκανε και την πρώτη ζημιά, μου έσπασε μια διακοσμητική μπαλίτσα που είχα μέσα σε μια πιατέλα... της είπα με έντονο ύφος ότι έκανε ζημιά και δεν πρέπει να ξαναπειράξει την πιατέλα, αλλά το βράδυ πάλι εκεί πήγαινε!!! που θα πάει, θα τα στρώσουμε σιγά σιγά απλά ακόμα είναι μικρά και δεν καταλαβαίνουν το λόγο που τους λέμε μη.

Συμπεθερούλα τι ακούω;; θα φύγεις τελικά; τι κάνει ο Τριανταφυλλένιος μας; με τη Φλώρα όλα καλά; στενοχωρήθηκα που διάβασα ότι είχατε προβληματάκια..

Αλίκη καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας, να χαίρεσαι το παιδάκι σου!

Ευγενία χάρηκα για τον Νώντα, βουρ στα γιαουρτάκια λοιπόν!! στο θέμα του γάλακτος έχω κι εγώ μπερδευτεί, μου είπε να της ξεκινήσω φρέσκο όχι εβαπορέ ή σκόνες, λέει ότι το σίδηρο τον παίρνει από το κρέας που πρέπει να υπάρχει καθημερινά προς το παρόν στο μενού της, οπότε μου πρότεινε φρέσκο γάλα κατευθείαν... τώρα που τελειώνει το κουτί της σκόνης θα κάνω την απόπειρα, ελπίζω να της αρέσει.

ΚρητικοΜαράκι μας, πολλά φιλάκια σε σένα και τον Μανωλιό μας που σε τρέχει.

Η Μαριέττα καλά είναι; Φιλιά και στα υπόλοιπα κορίτσια (Ελίζα, Κατερίνα, Γιώτα, Ινα)

Και πάλι ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ! (αν και μεσημέριασε :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα Αννουλα να εισαι καλα και να σε χαιρονται οι αντρες της ζωης σου!!! :P:P:P

Κοιμηθηκε και παω να την σκεπασω και μου φαινεται οτι εκανε κακα τι να κανω???Πολυ νευριαζω οταν γινεται αυτο :evil::twisted::evil: Ας ελπιζουμε οτι ηταν αερια :oops::oops::oops:

Πλεον οταν παει να κανει ζημια παει τιμωρια!την βαζω στο παρκο της .Το καταλαβαινει πολυ καλα και για πεντε λεπτα ολο και προλαβαινω να κανω κατι.Μετα την ρωταω αν εγινε καλο κοριτσι και την βγαζω η την παιρνει ο υπνος οπως καλη ωρα τωρα!Αλλα αμα θελει να κανει κατι και δεν την αφηνω κουτουλαει το κεφαλι της στο πατωμα με δυναμη, και παλι παει τιμωρια.Ειμαι κακια μανα?

Και γω δεν ηθελα να της δωσω νουλακ οποτε για την ωρα πινει αντβανσ χωρις προσθετα σακχαρα.Προσοχη με τις σκονες να δειτε να μην εχουν γλυκαντικες ουσιες.

Μπραβο στο Νοντα για να δουμε τωρα θα αλλαξει συνηθειες στο φαγητο η θα ζηταει τα παλια του φαγητα.Δωστου και λιγο Φαριν λακτε να γλυκαθει ο ανθρωπος!

Προτιματε μοσχαρι σε κιμα η ολοκληρο?Εμενα τρωει πιο πολυ τον κιμα.Και αμα δεν περνει πολυ σιδηρο απο εκει ας φαει και λιγο σπανακοπιτα.Αλλα γενικως ολη την ωρα τρωει, αλλες φορες λιγο αλλες πιο πολυ δεν την ζωριζω καθολου οσο θελει ας φαει.

Αυτα με τις αποριες μου!

Μαρια δεν θα τα βγαλεις περα ευκολα μαζι του τελικα!

Αναστασια ειμαστε καλα!Το Σοφακι κανει κολπα ε!Τελικα τα κοριτσακια της παρεας ειναι ζορικα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου γλυκα...επιτελους τα διαβασα τα νεα σας και πολυ χαιρομαι...

διαβασα για μετακομοισεις..ευακι αντε κοριτσακι μου να πατε να ηρεμησεις και να εχω και εγω εναν γνωστο αν αποφασισει ο αντρας μου ποτε να με παει πιο μακρια απο την μανα μου...

διαβασα οτι ο νωντας ειναι μια χαρα και μπαινει στον υπεροχο κοσμο του τυριου...(πως γινεται να μαρεσει το τυρι αλλα να μην μπορω να πιω γαλα??

διαβασα οτι το σοφακι βαδιζει στα βηματα του μανωλιου...χιχιχιχι..οχι οχι δεν ειναι κακια αυτο το γελιο απλα ανακουφηση οτι δεν ειναι μονο ο δικος μου(θα σας βαλω και βιντεο να δειτε το καμαρι μου)παντως πλεον μια φωνη βαζω και τελος και αμα αρχισει τα κλαματα δεν δινω καθολου σημασια και φυσικα μετα απο λιγο ξεχνιεται..θηριο σκετο...

μαριετακι μου τι κανει ο ηλιας??

στο θεμα του γαλακτος συνεχιζουμε για λιγο ακομα την σκονη και απο τοτε που πηραμε το frisogrow το τσακιζει..μεχρι και το μεσημερι πινει...παντως βρε κοριτσια δεν ξερω δεν κοιμαται ολη μερα και ετσι 5-6 το απογευμα κοιμαται και ξυπναει την επομενη το πρωι..ετσι τρωει 6 γαλα 9 τοστ με χυμο (μετα ισως κοιμηθει καμια ωρα)12 φρουτο στις 3 το μεσημεριανο του και μετα γαλα...και τελος..παντως εχει φτασει τα 10,5 κιλα...αρα να μην ανυσηχω εε??οσο για το αυγο εμενα δεν θελει ουτε να το πλησιασει..ενω εφαγε δυο φορες στην αρχη οποτε κι αν του ξαναδωσα ουτε να το φτυσει...τι σφιχτο τι μελατο τι με ψωμακι..τιποτα...του εδωσα ομως ομελετα τις προαλες και την εφαγε μια χαρα..τι να πω...αα και νερο πινει μποοοοοοολικο..δεν εχω παραπονο..

αχ δεν θυμαμαι τιποτα αλλο..χιλια συγνωμη και πολλα πολλα φιλια σε οσες δεν σχολιασα...θα προσπαθησα να ξαναμπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι απαραδεκτη φτου μου... ~x(~x(~x(~x(~x(~x( δεν ειπα χρονια πολλα στην αννουλα μας...να σε χαιρομαστε κοριτσακι μου και εσυ οτι ποθεις...και φυσικα ολοι οσοι γιορταζουν γιορταζαν και θα γιορτασουν αυτες τις μερες... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες....Ξεχασα να πω χρονια πολλα την Ελενη για την Αφροδιτουλα της ,να τη χαιρεστε γερη και καλοτυχη να ειναι Ελενη μου..

Μαρια μπηκα ειδα κανα δυο βιντεακια του ταρζανακο σου...αμαν αμαν αμαννν....καλα απο 10 μηνων σε περπατησε???Μπραβο του...Δηλ..απο τοτε τον κηνυγας ετσι????Κουραγιο Μαρια!!!!!!!!!

Αννουλα ξεχασα να σου πω χθες εβλεπα το βιντεακι του μουσικου σου και ειχα και την μικρη αγκαλεια αχ μιλαμε εβγαζε κραυγες ο Ακης μιλουσε και αυτην γελουσε ο Ακης χανοταν στο γελιο και αυτην...Μα πολυ γελιο!!!!!!!

Εμεις κοριτσια απο γαλα ακομα στο Νο 2 ειμαστε το HUMANA HA2 παιρνω εγω..Τωρα μετα το χρονο δεν αναφεραμε ακομα κατι με τον γιατρο....δεν ξερω ακομα τι θα δωσω...αν και εμεις στο χρονο πρεπει πρωτα να κανουμε τις εξετασεις για την αλλεργια και μετα να δουμε αν επιτρεπονται τα γαλακτοκομικα...

Ινα μου εγω ολοκληρο μοσχαρι την εχω δωσει...μονο μια φορα την εδωσα κιμα την εκανα γιουβαρλακια χωρις αυγο...τωρα θα μου πειτε πως εγιναν ελα μου ντε...πηγαν να διαλυθουν λιγο αλλα λεω αφου ετσι και αλλιως στο μουλτι παλι θα διαλυθουν οποτε δεν με πειραξε..

Αυτα για την ωρα αντε πειτε και εσεις κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

Μπικα και το προι αλλα ο μικρος που να με αφισει να γραψω εστο ενα χρονια πολλα, με ξεπατωσε παλι σημερα, ευτυχος τωρα κοιματε και επιδι δεν κοιμηθικε καθολου σημερα ελπιζω να μην ξιπνισει ουτε το βραδυ...

Αννουλα πολυχρονη κουκλα μου, να σε χαιροντε τα παλικαρια της ζωης σου.

Καλα εεε ειμαι πολυυυυυυ γαιδουρα, μολις σινιδιτοπιησα οτι δεν εχω ευχηθει στην νυφουλα μου για τα γενεθλια της...Καλιο αργα παρα ποτε ομως δεν λενε??? :oops::oops::oops::oops:

Αφροδιτουλα μου χρονια σου πολλα καραμελενια μου, να εισαι παντα γερη και ευτυχιζμενη Ελενη να την χαιρεστε την κουκλα σας......Θελουμε Φωτογραφιες απο το παρτιιιιιιιιιι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Γιωτα και ο δικος μου εχει πολυ ξυρο και τραχι δερματακι στις γαμπες και στα μπουτακια, κατα καιρους και στα μαγουλα ξερενετε πολυ. Του βαζω την εμολιεντ της frezyderm και τον εχει βοηθεισει πολυ, αλλα θελει σινεχια για να δεις αποτελεζματα...

Ευγενια τελιωσαν τα βασανα με την αλεργια εεε??? Μπραβο στον Νωντα, απο εδω και περα θα ξενιασεις και εσυ..Καλη επιτυχια με το καινουριο γαλα.

Μαρακι μην τα κανεις αυτα με τον Μανωλιο (ακροβατι) γιατι μου εκοψες την χολη εχθες που το ειδα πρωτη φορα...Μιλαμε εκανα την κινιση κανονικα για να τον πιασω οταν επεσε πανο στον καναπε....

Κοριτσια μακαρι να παω στην Σουηδια να τακτοπιηθω γριγορα και μετα να φτιαξω και ενα gestroom για να σας φιλοξενω μια μια οταν θα ερχεστε διακοπες....

Ινα τι εγινε τελικα με την μικρη??? Τα ειχε γεμισει τα βρακια???

Παντος να ξερεις πως δεν πρεπει σε καμια περιπτοση να την αφισεις να κοιματε με τα κακα γιατι θα κανει εγγαυμα και μετα θα εχεις αλλα ντραβαλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι κάνετε; Εμείς είμαστε καλά.

Αννούλα χρόνια σου πολλά κοριτσάκι μου να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να είστε παντα γεροι και ευτυχισμένοι!

Μαράκι κι εγώ την έκανα την κίνηση να τον πιάσω τον κανακάρι σου που πήγε να πέσει από τον καναπέ!

Παναγιά μου βόηθα είναι το παιδάκι σου. Όχι βέβαια ότι και η δικιά μου πάει πίσω.

Καλά να είναι και ας μας πεδεύουν.

Εντομεταξύ κι εμένα το μπαμπά το έχει ψωμοτύρι ρε συ τι θα κάνουμε. Έχω διαπυστώσει ότι κι εμένα μερικές φορές με φωνάζει μπαμπα :?:?:?. Τι σκατά αυτό το παιδί νομίζει ότι έχει μόνο πατέρα κι όχι μάνα;;;;

Όσο για το πρόγραμμα του φαγητου του Μανωλιού δεν νομίζω ότι έχεις λόγο να ανυσηχείς. Καταρχήν μια χαρά κιλά έχει και καταδεύτερον σημασία έχει να τα τρωει όλα. όσο για το αυγό δίνετετουτο σε μορφή ομελέτας δεν είναι κακό.

Ινα καλά την κάνεις, δεν είσαι καθόλου κακιά μάνα. Κι εγώ είμαι της άποψης ότι όταν κάνουν κάτι που δεν πρέπει να τους δείχνουμε ότι δεν είναι σωστό και ότι έχει συνέπειες. Πιστεύω ότι κάτι καταλαβαίνουν δεν είναι χαζά.

Ευγενάκι καλή αρχή με το γάλα.

Ευάκι εγώ είμαι η πρώτη που θα σε επισκεφτώ στην Σουηδία! Δεν υπάρχει περίπτωση! Ψοφάω να πάω και σίγουρα θα το κάνω σύντομα αυτό το ταξιδάκι για διακοπές. Άλλοστε άφησα πολλά που δεν είδα στην Σουηδία και την είδα μόνο χιονισμένη ΠΑΝΤΟΥ με -22 βαθμούς. Πρέπει να την δω και καλοκαίρι. Μου έχουν πει ότι είναι τέλεια καλοκαίρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ά ξέχασα να σας πω ότι και η δικιά μου έχει ατοπική δερματίτιδα και όντως θέλει ΠΟΛΥ ενυδάτωση.

Χρησιμοποιούμε κι εμείς της Frezyderm το bath cream και την emoullient και είμαστε απόλυτα καλυμένες. Θέλει όμως κάθε μέρα μη σας πω και δύο φορές την μέρα για να πεις ότι θα είναι το αποτέλεσμα επιτυχύς 100%.

Την κάνω μέρα παρά μέρα μπάνιο και της βάζω γαλάκτωμα όμως κάθε μέρα.

Άν δεν το κάνω αυτό το δερματάκι της αγριεύει, κοκκινίζει και βγάζει εκζέματα στα ποδαράκια της.

Πλέον το ελέγχω και δεν την αφήνω να συμβαίνει αυτό.

Δεν είναι τίποτα. Απλά δεν μπορούν να αποχωριστούν την ενυδάτωση αυτά τα παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια αν σου αρεσε η Σουηδια τον χειμονα μες στα κρυα και τα σκοταδια τοτε το καλοκαιρι θα ξετρελαθεις 8-}8-}8-} ...Επιδι δεν ειμαι ανθρωπος της παραλιας και της θαλασσας γενικοτερα, τρελενομε για τα καταπρασινα λιβαδια και τις τεραστιες εκτασοις με γρασιδι το καλοκαιρι στην Σουηδια..

Ισως ειναι γραφτο να φιγω απο την Ελλαδα για να πιω εναν ριμαδοκαφε μαζι σας τελικα κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια αν σου αρεσε η Σουηδια τον χειμονα μες στα κρυα και τα σκοταδια τοτε το καλοκαιρι θα ξετρελαθεις 8-}8-}8-} ...Επιδι δεν ειμαι ανθρωπος της παραλιας και της θαλασσας γενικοτερα, τρελενομε για τα καταπρασινα λιβαδια και τις τεραστιες εκτασοις με γρασιδι το καλοκαιρι στην Σουηδια..

Ισως ειναι γραφτο να φιγω απο την Ελλαδα για να πιω εναν ριμαδοκαφε μαζι σας τελικα κοριτσια...

Τι καφε λεω καλε, με καφε θα την βγαλουμε μονο???

Θα φροντισω να παρεις και κανενα γραμμαριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι να χαιρεσαι την αφροδιτουλα σου..μωρε πολυ γαιδουρα ειμαι...να την δεις οπως ποθεις και παντα να την καμαρωνεις...

ρε κοριτσια μην αγχωνεσται για το παιδακι μου..ειναι αυτος ενας τετραπερατος που δεν φανταζεσται...αφηστε δε που αμα πεσει δεν βαζει τα κλαματα γιατι ξερει οτι το εκανε απο δικη του απροσεξια και ετσι μονο με κοιταζει χωρις να κουνιεται... :lol::lol::lol: παντως νατασσα και μενα το ιδιο κανει...μπαμπα με λεει βρε πες μαμα τιποτα..μονο αμα θελει μπορει και να πει κατι..μονο μια φορα εχει πει μαμα ξυπνωντας..μονο μια....

γιωτα μου απο 9 μηνων που αρχισε να μπουσουλαει και να πιανεται εδω κι εκει...φαντασου πως τον ειχα βρει ακομα και μεσα στον κουβα της σφουγγαριστρας...ο οποιος ειναι εξω στην αυλη...πως ανοιξε την πορτα πως βγηκε εξω ενας θεος ξερει...αστα...

αχ τι εχουν να μας σκαρωσουν ακομα...ο μπαμπας του να δειτε ποσο φοβαται...τον βλεπει και τρεμει και οσο με βλεπει αταραχη τοσο τρελενεται... :lol::lol::lol:

λοιπον σας αφηνω ωρα για νανι...ελπιζω να μην ξαναχαθω...

ονειρα γλυκα μια ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά μου έχουν πει κι εμένα Ευάκι για τα λειβάδια και έχω ξεσηκωθεί.

Εννοείται πως και θα φάμε εκεί. Μου άρεσαν όλα όσα είχα δοκιμάσει.

Θέλω τάρανδο!!! Και εδώ δεν βρίσκω πουθενά!!! (Μη με μισήσετε όσες δεν τρώτε κρέας, πραγματικά είναι πολύ νόστιμος).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές!!!Κάτι λέτε για το μπαμπά ότι τα παιδάκια σας το έχουν για ψωμοτύρι ε??? Για δείτε κι εδώ.....

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρικα την σηνταγη που εψαχνα και αυριο εχει κεικ με κολοκιθα στο μενου...

Το ειδα να το κανει ο Master chef Ακης στο πρωινο μου και το λιγουρεβομε απο τοτε αλλα δεν ειχα κολοκιθα, αυριο ομως δεν θα την γλιτωσει..

Αχχχχ κοριτσια στραβωθικα απο την νηστα...

Μαρακι και εμεις ελπιζουμε να μην χαθεις παλι...

Καληνυχτα κοριτσαρες μου ονειρα γλυκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είναι το σκατούλι μου!!!!!!!Αυτά τα μωράκια θα μας τρελλάνουν τελικά!!!Κορίτσια πάω να την πέσω...πονάει και η κοιλιά μου λόγω περιόδου...αφήστε τα...φιλάκια πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι να χαιρεσαι την αφροδιτουλα σου..μωρε πολυ γαιδουρα ειμαι...να την δεις οπως ποθεις και παντα να την καμαρωνεις...

ρε κοριτσια μην αγχωνεσται για το παιδακι μου..ειναι αυτος ενας τετραπερατος που δεν φανταζεσται...αφηστε δε που αμα πεσει δεν βαζει τα κλαματα γιατι ξερει οτι το εκανε απο δικη του απροσεξια και ετσι μονο με κοιταζει χωρις να κουνιεται... :lol::lol::lol: παντως νατασσα και μενα το ιδιο κανει...μπαμπα με λεει βρε πες μαμα τιποτα..μονο αμα θελει μπορει και να πει κατι..μονο μια φορα εχει πει μαμα ξυπνωντας..μονο μια....

γιωτα μου απο 9 μηνων που αρχισε να μπουσουλαει και να πιανεται εδω κι εκει...φαντασου πως τον ειχα βρει ακομα και μεσα στον κουβα της σφουγγαριστρας...ο οποιος ειναι εξω στην αυλη...πως ανοιξε την πορτα πως βγηκε εξω ενας θεος ξερει...αστα...

αχ τι εχουν να μας σκαρωσουν ακομα...ο μπαμπας του να δειτε ποσο φοβαται...τον βλεπει και τρεμει και οσο με βλεπει αταραχη τοσο τρελενεται... :lol::lol::lol:

λοιπον σας αφηνω ωρα για νανι...ελπιζω να μην ξαναχαθω...

ονειρα γλυκα μια ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε...

Καληνύχτα Μαράκι. Όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια και χαρα!!

Αννα χρονια πολλα!!! να σε χαιρομαστε,να εισαι γερη και δυνατη,ευτυχισμενη με τον αντρα σου και τρισευτυχισμενη με τον γιο σου!!!

παρεπιπτοντως ο Ακης ειναι ΓΛΥΚΥΤΑΤΟΣ!!!!!το δε χαμογελο του ειναι no 1!!!!

Αφροδιτουλα πριγκιπισσα μας!!!χρονια πολλα κοριτσακι μου!!πολυχρονη να εισαι,τυχερη στην ζωη σου κι οι γονεις σου να σε καμαρωνουν σε ολα σου τα βηματα!!!

Μαρακι ενα εχω να σου πω:βαλαμε το video του γιου σου ΤΑΚΗ,πες ΤΑΚΗ!ειχα τον Ηλια αγκαλια και κοιτουσε τον Μανωλακη με ενα ελαφρυ χαμογελο! επαναλαμβανα το ονομα ΤΑΚΗ ξανα και ξανα...καποια στιγμη σηκωνει το ακουστικο του τηλεφωνου και λεει:ΝΑΙ!!!! ΝΑΙ!!! ΤΑ ΚΗ!!!

ΞΕΡΑΘΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ!!! ο δε μικρος αταραχος,κατεβηκε απο την αγκαλια μου κι ελεγε τα παιχνιδια του ΤΑΚΗ!!! μετα το γυρισε στην λεξη ΚΑΚΑ!!!

κοριτσια παντως δεν εχω παραπονο:μαμα ακουω ολη την ωρα και σε διαφορους τονους..."μαμα" καθως ειναι κοντα μου...."μαμαμα" για να μου τονισει οτι θελει κατι," μαμααααααα" για να μου κανει ναζια οταν ειναι κοντα σε ντουλαπια!!!

εμεις καλα ειμαστε,σημερα εκανα γενικη,χθες στολισαμε το δεντρο!!ο Ηλιας ειναι εντελως αδιαφορος...ουτε το κοιταει καν!!!ειναι φυσιολογικο; :roll::roll::roll:

φιλακια κορες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά μου έχουν πει κι εμένα Ευάκι για τα λειβάδια και έχω ξεσηκωθεί.

Εννοείται πως και θα φάμε εκεί. Μου άρεσαν όλα όσα είχα δοκιμάσει.

Θέλω τάρανδο!!! Και εδώ δεν βρίσκω πουθενά!!! (Μη με μισήσετε όσες δεν τρώτε κρέας, πραγματικά είναι πολύ νόστιμος).

θελεις ταρανδο να φας...οκ!!

γιατι αν θες να δεις ταρανδο,στην Ελλαδα εχει παααααααααααρα πολλους!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτιαχα το τικερακι του γιου μου κι ανακαλυψα οτι εχουμε το ιδιο με τον Μανωλακη...

σε πειραζει Μανωλιο να το αφησω γιατι βαριεμαι να ξαναψαχνω;

ε;;;; σε πειραζει; ειστε κι ιδια ομαδα,μη πω καμια κουβεντα!!!

φιλουρες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...