Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου! Τι κανετε; Εγω σημερα 30 εβδομάδων ακριβώς! 10 βδομαδες και μετράμε αντίστροφα 😊 Κάνει αφόρητη ζεστη! Θα φάμε σχεδόν όλο το καλοκαίρι μέχρι τον Αύγουστο! Απορώ πως θα αντέξουμε.  σε αλλα νέα έκλεισα ραντεβού για την αλλη βδομαδα στην παιδίατρο που μου σύστησε η γυναικολόγος. 😊
    • Γυρίσαμε κορίτσια μου 🍉😊 Οοοοολα πολύ καλά,έχουμε ξανά ραντεβού αρχές Ιουλίου και μετά θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα 🥰🥰🥰 Πιάσαμε και τα 2κιλα και είμαστε ωραιότατοι 🥰🥰🧿🧿💙💙
    • Εμένα που την ρώτησα σε σχέση με τα τεστ, μου είπε σίγουρα την ημέρα του θετικού και την επόμενη και αν είναι δυνατόν και μια μετά. Δεν ανέφερε κάτι για συγκεκριμένη στιγμή της ημέρας, δεν ξέρω αν παίζει κάποιον ρόλο. Το πρωί δεν είναι ούτε για εμάς εύκολο και  λόγω ωραρίου και λόγω διάθεσης συνήθως. Εσείς βλέπω ότι το ξεκινάτε νωρίς. Σίγουρα δεν είναι τόσες οι πιθανότητες εκείνες τις μέρες αλλ΄ά σε κάθε περίπτωση κακό δεν κάνει.
    • Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Μακάρι να μην έχω καμία άλλη...είχα μια κ την έσπασε...κι εύχομαι κ να έχω να μη γίνει τίποτα!!!!
    • Τώρα με τέτοια χοριακη δεν είναι βιοχημική σίγουρα! Μίλα και με τον γιατρό σου! Λογικά ή θα σου ζητήσει μια χοριακη ακόμα και μετά θα κλείσει ραντεβού για υπέρηχο ή θα κλείσει κατευθείαν ραντεβού για υπέρηχο! Ρώτα τον και για τις συμφυσεις! Εγώ για δυσκολία στην εμφύτευση ξέρω αλλά σίγουρα ο γιατρός θα ξέρει αν επηρεάζει και την πιθανότητα αποβολής. Εύχομαι όλα να κυλήσουν καλά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...