Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Καλε τι τελειες φωτο ειναι αυτες;;;; :D:D:D

Ο παντελακος, η ΜαρΙ με τη Φ και τα κοριτσια στο κοπερτι...ΤΕΛΕΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :!::!::!:;;);;);;)

Καλα τετοια κολληματα που περιγραφει η Θου στανταρ θα εχουμε μια φορα την ημερα..."θελω μεγαλη κουταλια ταχινι", "θελω το μηλο με φλουδα", "θελω λιγο νερο στο ποτηρι", "θελω μπλε μπατονετα και οχι μοβ" και πολλα πολλα αλλα......

Και εγω υπομονη κανω...δεν φωναζω και απλα του κανω το χατηρι ή του δινω κατι αλλο να ασχοληθει.....

Αφρο μαπα ο γαϊδαρος εεεεεεεεεε;;;; :o:o:o να το ακυρωσω αν ειναι;;;τι ακριβως δε σου αρεσε;;;;

Νατασα τι τρελοπιπινο εισαι ρε;;;;Πως τα πας;;;θα κανεις φετος αιτηση για το Εαπ;;;;

Περαστικα ρε Φρανιτακι!!!!

Χρυσα εγω θελω αυτη την νεσπρεσο

http://www.nespresso.gr/displayBlueMach ... sp?MID=817 (την εχω βρει με 187)

H pixie ρε δεν κανει αφρογαλα...Εχεις αλλη μηχανη που θα το φτιαχνεις;;;

Παρακαλω πολυ μη με κραζετε που σε καιρο κρισαρας κοιταω μηχανες καφε...Πραγματικα δε ξοδευω τπτ για τον εαυτο μου πια... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα έχει γενέθλια η Ιλιάννα της Αθηνάς!!!

Φλασιά έφαγα!!!!

Παναγιώτα δεν μπορώ ν κάνω γιατί δεν έχω διαγραφεί ακόμη από τη σχολή μου. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα θα σε διαβασω αργοτερα!Εγραψες πολλα!

Θουλη τη σελινοριζα την καθαριζω,την κοβω κομματια κ τη βαζω σε χορτοκρεατοσουπα ή στη φασολαδα!Παιρνει πολυ ωραια γευση το φαγητο αλλα κ αυτη οταν βρασει ειναι σαν πατατα..περιπου!Α!Την βαζω στην καταψηξυ και παιρνω 2-3 κομματακια για καθε φαγητο για να μην ειναι του ματς!

Στις φωτο ειμαστε εγω,η Νατασα η Ειρηνη κ η Αννυ!Βγαζει φωτο η μια απο τις 2 κοπελες που συμμετεχουν στο "μαθημα".Τις ανεβαζουν στο σαιτ του κοπερτι με κωδικο.

Φραγκισκα περαστικα κοπελα μου!

Αρφο μεχρι τωρα ετσι αγοραζω παιδικα βιβλια...απο κοντα!Αλλα ειπα μπας κ επαιρνα αυτα που σας αρεσαν ολες! :roll::D

της εδωσα μετα απο καιρο μαρκαδορους..εγω σκουπισα κ μετα πηγα να παρω τη σφουγγαριστρα!Τρεχει στην τουαλετα(οπου ημουν) μου κλεινει την πορτα κ φευγει!Λεω "ωχ!Την βαψαμε"κυριολεκτικα! :lol::lol::lol::lol: Ειχε ζωγραφισει το τραπεζακι,κατι παιχνιδια της.ολοκληρες της παλαμες και απο ενα σημαδακι σε καθε κατακαημενο δαχτυλο!Μαλλον ηθελε να παρει τα δαχτυλικα της αποτυπωματα με τον παλιο τροπο! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα εχω νεσπρεσσο κ εχω δοκιμασει τασιμο!Τι θελεις να ξερεις?!

Μαρια ουτε εγω εχω ενημερωθει αλλα για πειτε...Γνωμες!Αν μου βαζετε 10 συνδεσμους θα παραμεινω ανενημερωτη! :P:P:P Ή μαλλον θα ενημερωθω απο τον Α!ΝΑ!Βρηκα κατι για το οποιο τον συμπαθω!!!Με ενημερωνει!!!(οταν το ζητησω!)

Κ αλλα γραψατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περάσω ένα σούπερ ΣΚ στην Καλαμάτα δουλεύοντας :evil::evil::evil::evil::evil:

Μόλις μου το ανακοίνωσαν........ φεύγω Σάββατο μεσημέρι και γυρνάω Δευτέρα απόγευμα

Και θα χάσω και την βάπτιση του Παντελάκου :(:(:(:(

Για το δημοψήφισμα δεν έχω άποψη, αλλά δεν νομίζω να γίνει.....

Φραν περαστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Τονια για τον bebea που ρωτησες για ρυζι...Θελει νομιζω αλλο καλαθακι για ρυζι και μακαρονια...ετσι ειχα διαβασει.

Σελινο και εγω ολο το χρησιμοποιω...Ριζα;;;Εννοεις σελινοριζα;;;Δεν εχω αγορασει ποτε...Πολυ gourmet μου φαινεστε... :lol::lol::lol:

Ωωωωωωωω χρονια πολλα της!!!Να της γραψω στο φεις... :!::!::!:

Υπομονη Νατασακι μου τοτε μεχρι του χρονου.Ασε γιατι μπορει να πεσουν και τα διδακτρα... ;)

Αναστασακι μου θελω να ξερω

1) ο καφες απο τη νεσπρεσο εχει ωραια γευση;;;Σαν αυτη απο τις καφετεριες???

2) Η τασσιμο κανει καλο αφογαλα;;; (Γιατι βαζεις καψουλα.)

3) βρηκες ευκολα καψουλες;;;

4) ποιο μοντελο εχεις;;

5) τα αλλα ροφηματα που κανει η τασσιμο ειναι καλα;;Η σοκολατα ας πουμε;;Η ειναι εντελως νερουλη και μπλιαχ

Το προβλημα μου ειναι οτι ο αντρας μου μισει τον καφε (κι ομως υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι :P ) και προσπαθω να παρω κατι που θα χρησιμοποιει και αυτος.αλλα αν η σοκολατα ειναι αισχρη να μην φορτωθω την τασσιμο...

Πω πω αναλυση για μια καφετιερα...Διατριβη θα κανω σε λιγο... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Το Μαρκελλίνι έκλαιγε σήμερα όταν την άφησε ο μπαμπάς της στο σταθμό :cry: Γιατί γμτ? Νόμιζα ότι το ξεπεράσαμε πια αυτό το θέμα... Βασικά κάτι περνάει -ψυχολογικό- αλλά δε μπορώ να καταλάβω τι... Γιαυτό κοιμάται και τόσο χάλια. Ξυπνάει κλαίγοντας...

Καλά αυτά τα κολλήματα και τις κρισάρες που λέτε τα έχουμε κι εμείς από τώρα... Οπότε Αναστασία δε νομίζω ότι είναι μόνο θέμα ηλικίας αλλά και παιδιού. Η Άννυ είναι πιο ήρεμο παιδάκι, μπορεί να τα γλυτώσετε. Και η μέθοδος της Αργυρούλας ακούγεται πολύ όμορφη αλλά στη Μαρκέλλα δεν πιάνει με τίποτα. Όοοοσες εναλλακτικές και να της δώσεις αν κολλήσει με κάτι και δεν το κάνει θα χτυπιέται στα πατώματα... Εγώ απλώς δεν της δίνω σημασία. Αν είμαι έξω επειδή ντρέπομαι την παίρνω σηκωτή και φεύγουμε...

Παναγιώτα κι ο δικός μου σιχαίνεται τον καφέ! Όταν βγαίνουμε έξω παραγγέλνει σοκολάτα κι εγώ καέ και στάνταρ μας τα σερβίρουν ανπάποδα (σε μένα τη σοκό.. ) :lol:

Αλλά την καφετιέρα δεν τη διαπραγματεύτικα καθόλου. Πήραμε εντοιχισμένη μίλε που κάνει και τέλειο καπουτσίνο ;) Και είναι όοοοοοολη δική μου!

Από μια φίλη μου πάντως που είχα δοκιμάσει νεσπρέσσο μου άρεσε πολύ.

Φραν περαστικά!

Λόβι είσαι κι εσύ φοιτητριούλα? Σε τι σχολή?

Σισσιω μην απογοητεύεσαι ρε συ... Θα τα θυμηθείς σιγά σιγά ;)

Ωραίες οι φωτο από το κοπερτι... Μουσικοκινητικά κάνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου κάνει ένα καφέ ο Γ στην καφετιέρα μμμ :x:x:x:x=p~=p~=p~

καπουτσίνο με αφρόγαλα και κανελίτσα

ήταν εδώ μόλις τώρα με τη μικρή ο Γ

πάω κυλικείο να πάρω ένα νεράκι και τους έδωσα 2-5 λεπτά και 10 λεπτα

και μου λέει τα 2λεπτα δεν τα πάιρνουμε τι να τα κάνουμε?

λέω "λεφτά δεν είναι? τι παέι να πει δνε τα παίρνουμε? " Τα άφησα κι έφυγα

ιιιιιιιιιιιιιι πόσα γράψατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μονο σχολιαζω...

νεα θα γραφω τωρα..χαχαχα....

ΩΩΩ οποια μιλησει με την Αθηνα να της διαβιβασει τις ευχες μου

θι Τζουλι θα ερθει στη βαφτιση;;;;..να παρω και το δικο της δωρο..

μιλαμε..θα ειμαι η μο νη που θαν ερθει με 4 σακουλες...

τα δωρα της Αννυς ..του Παντελακου... της Δαναης..μια εχτρα σακουλα για τη Θου ασχετη....και αν ερθει η Τζουλι και με το δικο τους

παναγιωτα στο γραφειο εχουμε την επαγγελματικη...η πιξι δεν το ηθερα οτι δενκανει αφρογαλα :cry::cry::cry:

Ωραια ειναι και η δικη σου

Ο Χριστοφορος παθαινει κολληματα...

να σας πω ενδεικτηκα...

χτες σηδερωσα και για να μη σπαει τα νευρα μας..λεω παμε να βαλουμε τις πετσετες στο ντουλαπει του μπανιου...

μονος σουυυυ να ουρλιαζει...

τις καταχωνιασε οπως οπως...τζαμπα το σιδερο

Αλλο...να ξεντυθει για το0 μπανιο...μονος σουυυυυυυυ οπυρλιαχτο..και αλοιμονο σου αν τον βοηθησεις..και ναν τσατιζετε και να ουρλιαζει επειδη δεν π[ορει να βγαλει την καλτσα..και αλλα τετοια ωραια..

υπομονη..οσο μπορω..αλλα ειλικρινα θυμαμαι πολυ συχνα τον Ρωσο με το χαστουκι...

Χτες γυρησα και ευγαλα 250 μλ γαλα και απο τα δυο στηθη...

σημερα εβγαλα αλλα 150..

του φοφο θα του εφταναν οριακα για τις ιδιες ωρες...

οι μικρος χτες ηπιε συνολικα 150..

σημερα τσακησε 100 το πρωι..και σε 10 λεπταμ κλεινει 3 ωρο υπνο

πως να μη το λατρευω αυτο το παιδι..

ακομα και οταν ξυπναει τη νυχτα ειναι ισυχος..ακους μερικα κγουχ ..και βαρια ανασα απο τη βουλωμενη μυτι..και μολιςμ του την καθαρισεις...κατι χαμολεγα και αγου γκα κλπ..

θα τον φαω....

ο φοφος παλη σημερα ξυπνησε τοσο τελειος..τοσο ηρεμος..τοσο χαδιαρης..μετα φυσικα βαρεσε μια κιρισαρα ιστεριας..αλλα ΟΚ..την παλευω ακομα!!

καλε νατασα και για σας ειπα οτι ειστε κουκλες...χαχαχα...η Αιριν ειναι θεα!!!!

Ψηλεγκω τα κανονικα καροτα τετοια ειναι...και δεν εχουν τελειο κωνικο σχημα...οπως και η κανονικη ντοματα ειναι μικρη σε μεγεθος

Παναγιωτα και ο Ο μισει τον καφε..δεν παραγγελνει ποτε...δεν πινει ποτε στο σπιτι..εγω παλη λατρευω τον καφε

Μαγδα..και ο φοφος ουρλιαζειμ καθε πρωι..και ας ερχετε να τον παιρνει η αγαπημενη του δασκαλα...

μετα μου λενε ηρεμει αμεσως...και τις πιστευω γιατι οταν τον παραλαμβανω ειναι ηρεμος χαρουμενος και δεν εχει καθολου κοκκινα ματια

Μαρακι εγω τα μονολεπτα διλεπτα ταλιρα και 10 λεπτα τα μαζευω σε ενα γουρουνακι και τα πηγαινω μετα στο Σμ που κανουν τρομερες χαρουλες οταν με βλεπουν με σακουλα

Την τελευταια φορα ειχαν μαζευτει 260 ευρω...

εγιναν παπουτσια, τσαντα, φορεμα και αρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδωσα στον Π να γλυψει μηλο....τρελαθηκε!!! καποια στιγμη εκοψε κομματι :o ,του το επερνα απο το στομα και σπαρταρουσε σαν ψαρι για να το παρει πησω :lol::lol::lol::lol::lol:

και ο Μ δωκιμασε δακωσε αλλα δεν το εφαγε το εβγαλε ....που θα παει απο τη ζηλεια του θα φαει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ..

Αφρο η Ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια

Εμαθα κατι πριν λιγο και ειμαι λιγο :(:(:( Ολα σε αυτη τη ζωη ειναι ματαια...

την υγεια μας να εχουμε μονο..αυτο παρακαλαω τον θεο καθε μερα...

να ειμαστε υγιεις εμεις και τα παιδια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεπιβεβειωτες φυμες λενε οτι θα παραιτηθει συσσομη η αντιπολιτευση για να πεσει η κυβερνιση και να προκληθουν εκλογες...

εχετε ακουσει κατι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..δε σας διαβασα ακομα..κοιμουνται :D:D:D

αργυρουλα χρονια πολλα..να χαιρεσαι το ονοματακι σου κ τη οικογενεια σου :x:x

εμεις καλα..ο θοδωρης παλι κατουρηθηκε..βαρεθηκαααα

κ εκλαιγε τη ωρα που το αλλαζα γτ ηθελε να μεινει με το κατουρημενο βρακι :evil::evil::evil::evil::evil::o:o:o:o:o

κ γω τα πηρα κ του λεω σταματα να κλαις..μια δυο τρεις στο τελος του λεω παμε να βαλουμε πανα..

κ τον παω μπανιο κ κλαιγοντας με λεει σταματησα σταματησα..το ειπε για να μη του βαλω πανα :shock::shock::shock:

ο μικρος 4,30-6 με ειχε στο ποδι γτ πρωτον του φυγαν τσισα εκτος κ μετα εκλαιγε γτ μαλλον πονουσε..

μα συνεχει με τα λιμπερο εξω του βγαινουν/αλλαξα νουμερο μεγαλυτερο αλλα δεν..απο 4+ πηρα 5 :?:?

παω να διαβασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

αναστασακο οι φωτο ειναι τελειεεεεεεεεεεεεες!! η αννυ ειναι μια κουκλιτσα!!!!!

η ειρηνη δε φαινεται καλα ομως... η νατασα κ εσυ θεες!!

πως ειναι το κοπερτι?? πολυ μαρεσε που παιζουν κ κιθαρα!!!

με τον τολη... χμ... ακομα δεν αγαπηθηκαμε παντως...

νατασα κ εγω σε μονοκλινο λεω.. για 1 η 2 μερες παραπανω δε θα αντεξω

αργυρουλα χρονια πολλα!!

ο τροπος σου ειναι πολυ καλος αλλα για εμας αποκλειστικα θεωρητικος!

ετσι του ελεγα παντα κ ακομα ετσι του λω δηλαλλα δεν πιανει

δε θελει εναλλακτικες θελει να κανει αυτο που του καρφωνεται στο κεφαλι

σημερα το πρωι ουρλιαζε για μιαμιση ωρα για αδιευκρινιστο λογο κ αιτια

χρυσα το εχω ακουσει κ εγω αυτο, εχει πανω απο βδομαδα

για το δημοψηφισμα ουτε εγω ξερω αν τελικα θα το κανουν, παντως η τακτικη του γαπ ειναι απαραδεκτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ειναι γελοιος ο ανθρωπος κ αυτος κ ολοι τους

σημερα στρωσαμε χαλια........ δε βαλαμε εκεινα τα σαγκυ τα καλα που ειχαμε, γιατι μαζευουν πολυ σκονη κ τα αποφευγουμε (λογω ανασταση) κ βαλαμε τα χαλια που ειχαμε απο οταν μεναμε μαζι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα..οκ καλα ειστε ολες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ναι αργυ κ γω παντα του λεω εναλλακτικες..αλλα δε πιανουν παντα..

παναγιωτα εσυ ολα τα χατηρια κανεις?εγω δε ειμαι αυτης της αποψης..οκ του εδωσα μια ευκαιρια..αλλα ποσεςακομα κ για ποσο?

μαγδα κ γω ντραπηκα γιαυτο κ το πηρα αγκαλια να φυγουμε αλλα ειχα κ τον παντελη

νατασουλα στεναχωρεθηκα τωρα :cry::cry::cry: δε θα ερθετε...

χρυσα εσυ κ ο αγιος βασιλης :lol::lol::lol::lol:

αναστασια μαλλον ακυρο για πεμπτη..αυριο θες? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σας φιλω οοοοοοοοοοοολες..

ααααα λενα κ γω ειχα πει για μαια..αλλα πηγα μαθηματα ανωδυνου κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ βοηθανε πολυυυυυυυυυυ

η γωγω που ειναι?η ερη?μιτσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου θα δω τι θα κανω... τωρα το συζηταμε με τον τολη κ μου λεει να παρουμε μαια :lol::lol:

μα δε μπορω να συννενοηθω με αυτο το παιδιιιιιιιιιιιιιι ελεος!!

α επισης το συγκεκριμενο δημοπψηφισμα ειναι κ αντισυνταγματικο..

παντως ουτε εγω του κανω ολα τα χατηρια.. οταν ειμαστε με αλλους προσπαθω περισσοτερο να τον ηρεμησω αλλα οταν ειμαστε σπιτι του δινω μια αντε δυο ευκαιριες.. ε δε γινεται να κανει ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ θελει! εχω κ νευρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μΩΡΕ τρελο Θου εδω τι γραφω;;;

Και εγω υπομονη κανω...δεν φωναζω και απλα του κανω το χατηρι ή του δινω κατι αλλο να ασχοληθει.....

Εννοειται πως δεν του κανω ολα τα χατηρια...αλλα δεν τον αγνοω κιολας...γιατι εχει χειροτερα αποτελεσματα στον Νικολα!!!!!

Καλε την Κυριακη βαπτιζεστε;;; :D:D Σοκολατες εκανες τελικα;;;

Λενα μου πως εισαι;;;Κατι εχασα...τσακωθηκες με τον αγαπημενο σου;;;

Χρυσα οτι σεναριο θες εχω ακουσει σημερα.Μεχρι και οτι θα παραιτηθει ο Παπανδρεου... :lol::lol:

Μονη μου με τα 2.Ο Ν. κοιμηθηκε και τωρα παω να κοιμησω και το μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου θελω να ξερω

1) ο καφες απο τη νεσπρεσο εχει ωραια γευση;;;Σαν αυτη απο τις καφετεριες???

2) Η τασσιμο κανει καλο αφογαλα;;; (Γιατι βαζεις καψουλα.)

3) βρηκες ευκολα καψουλες;;;

4) ποιο μοντελο εχεις;;

5) τα αλλα ροφηματα που κανει η τασσιμο ειναι καλα;;Η σοκολατα ας πουμε;;Η ειναι εντελως νερουλη και μπλιαχ

Γεια σας κ παλι!Ειδα το πιο σοκαριστικο επεισοδιο γκρευς ανατομι(αυτο με τον τρελλαμενο που σκοτωνε κ πυροβολουσε στο νοσοκομειο :o:o:o ) και ειμαι στην τσιτα!

Ας απαντησω στην Παναγιωτα γτ γουσταρω τρελλα τις ερωτησεις με νουμερα!Με κανει να νιωθω σημαντικη L-)L-)L-)L-)=)) !Πως και καλα δινω εξετασεις!Και τωρα που ξερω ολες τις απαντησεις θα περασω στανταρ!!!! :P:P:P

1)Οχι δεν ειναι τοσο καλος οσο στα καφε γτ δεν ειναι επαγγελματικη η μηχανη αλλα αν βρεις την ποικιλια που σου ταιριαζει ειναι πολυ καλος!!!Στην αρχη επινα 1-2 καθε μερα(ντικαφ λογω θηλασμου)Τωρα 2-3 τη βδ!

4) εχω αυτην:http://www.nespresso.gr/displayBlueMachineDetails.asp?MID=737

Την οποια διαλεξα λογω χρωματος(ταιριαζει με την κουζινα) κ σχηματος! :P:oops: Αυτη με το αεροτσινο μου φανηκε πως θα θελει συνεχεια ξεσκονισμα!Δε μου αρεσε...Ειπα θα επαιρνα το εξαρτημα για αφρογαλα αλλα η Α τοτε ειχε αλλεργια οποτε δεν επινα γαλα και απο τοτε....λυπηθηκα τα 70ε! :lol:

2) Η τασσιμο κανει μια χαρα αφρογαλα!Αλλα κατα τη γνωμη μου πρεπει να την "μαθεις" γτ με τις οδηγιες χρησης(δλδ ποσο νερο θα τρεχει στην καψουλα του γαλ. κ ποσο στου καφε) βγαινει πολυ γαλατενιος ο καπουτσινο-ς!

3)Καψουλες για τη νεσπρεσσο παιρνω παντα απο νετ!Οποτε ναι!Βρισκω πανευκολα!Αν κανεις 60 ε λογ ειναι δωρεαν μεταφορικα...Για θεσνικη.Περιπου 4,5 ε/10δα...Δλδ περιπου 12 δεκαδες...

5)δεν εχω πιει το γαλλικο κ το τσαι που κανει η τασσιμο.αμφιβαλλω αν τα αγοραζει κανεις!!! ;)

Η σοκολατα ηταν καλη!σαν σπιτικη ομως και οχι σαν της καφετεριας... :?:?

ΠΕΡΑΣΑ??? :lol:

Συνεχιζω διαβασμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη πλακα κανεις???Ρε θα σε σκισω!!!Φυσικα και ΔΕΝ μπορω αυριο! :lol: Μα αφου ξερεις βρε χριστιαννη μου πως μενω στου δια... το κερατο!Σημερα απογευμα θα κανω το δρομολογιο,πως να το κανω και αυριο?!Και παρασκευη βραδυ θα βγω αρα ακυρη-αν μπορουσες...

Δε βαριεσαι!Θα σε δω :lol: στη βαφτιση!

Χρυσα να σου φερω το δωρακι στη βαφτιση δλδ?Να πιουμε καφε ομως οοοοταν μπορεσεις! ;):D

Μαγδουλα μου τελικα αλλαξες το εισητηριο σου για θεσ/νικη? :lol::P:P Μακαρι να το εκανες!!!Θα σου εκανα ολα τα χατηρια και θα εδινα ολες τις μπαλες και οτι αλλο ηθελε η Μαρκελλα! :D:D:D:D

Αλλα για στασου...Ειπα θα αλλαξω τακτικη!Πλεον θα θελω μονο να παιρνω και δε θα στηνω πωπο για κανεναν!!!Οποτε...Δεν σε εχω καμια ορεξη να ερθεις!Και να με παρακαλας εγω θα σε φτυνω!Και δε θα αφησω κανενα παιχνιδι στην Μ! :lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P

Σοβαρα πρεπει να αλλαξω χαρακτηρα.Και επισης πρεπει να κλεισω το στομα μου ρε κοριτσια...Δεν εννοω οτι βριζω αλλα τα λεω ολα(τα δικα μου-τα προσωπικα) σε πολλους...και ο γειτονας να με ρωτησει"τι κανεις?δε σε βλεπω καλα" θα τα ξερασω ολα! :(:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ παλι!Ειδα το πιο σοκαριστικο επεισοδιο γκρευς ανατομι(αυτο με τον τρελλαμενο που σκοτωνε κ πυροβολουσε στο νοσοκομειο :o:o:o ) και ειμαι στην τσιτα!

Ας απαντησω στην Παναγιωτα γτ γουσταρω τρελλα τις ερωτησεις με νουμερα!Με κανει να νιωθω σημαντικη L-)L-)L-)L-)=)) !Πως και καλα δινω εξετασεις!Και τωρα που ξερω ολες τις απαντησεις θα περασω στανταρ!!!! :P:P:P

1)Οχι δεν ειναι τοσο καλος οσο στα καφε γτ δεν ειναι επαγγελματικη η μηχανη αλλα αν βρεις την ποικιλια που σου ταιριαζει ειναι πολυ καλος!!!Στην αρχη επινα 1-2 καθε μερα(ντικαφ λογω θηλασμου)Τωρα 2-3 τη βδ!

4) εχω αυτην:http://www.nespresso.gr/displayBlueMachineDetails.asp?MID=737

Την οποια διαλεξα λογω χρωματος(ταιριαζει με την κουζινα) κ σχηματος! :P:oops: Αυτη με το αεροτσινο μου φανηκε πως θα θελει συνεχεια ξεσκονισμα!Δε μου αρεσε...Ειπα θα επαιρνα το εξαρτημα για αφρογαλα αλλα η Α τοτε ειχε αλλεργια οποτε δεν επινα γαλα και απο τοτε....λυπηθηκα τα 70ε! :lol:

2) Η τασσιμο κανει μια χαρα αφρογαλα!Αλλα κατα τη γνωμη μου πρεπει να την "μαθεις" γτ με τις οδηγιες χρησης(δλδ ποσο νερο θα τρεχει στην καψουλα του γαλ. κ ποσο στου καφε) βγαινει πολυ γαλατενιος ο καπουτσινο-ς!

3)Καψουλες για τη νεσπρεσσο παιρνω παντα απο νετ!Οποτε ναι!Βρισκω πανευκολα!Αν κανεις 60 ε λογ ειναι δωρεαν μεταφορικα...Για θεσνικη.Περιπου 4,5 ε/10δα...Δλδ περιπου 12 δεκαδες...

5)δεν εχω πιει το γαλλικο κ το τσαι που κανει η τασσιμο.αμφιβαλλω αν τα αγοραζει κανεις!!! ;)

Η σοκολατα ηταν καλη!σαν σπιτικη ομως και οχι σαν της καφετεριας... :?:?

ΠΕΡΑΣΑ??? :lol:

Συνεχιζω διαβασμα...

νιωθω λες κ δε ζω σε αυτο τον πλανητη..δε ξερω τιποτα απο οοοοοοολα αυτα

αναστασια σορυ ρε :oops::oops::oops::oops::oops:

γμτ θελω πολυ να σε δωωωωωωωωωωωωωωωωωω

επισης...ναι να το βουλωσεις κ να μη τα λες οοολα..εγω δυσκολα ανοιγομαι..σε στανταρ ατομα...

σε μενα φυσικα να τα λες ε :P:P:P:P:P:P:P

σημερα ειχαμε κ μεις κοπερτι αλλα το ακυρωσα..δε εχω ατομο να το αφησω..ειπε η πεθερα που ειναι εδω αλλα ειναι πα το πρωι δε μου παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτη μερα στη δουλεια....χμμ σχετικα καλα!

η νεα προισταμενη φαινεται πολυ καλη...για κανα μηνα θα εχουμε και τις 2 μεχρι να γινουν οι νεες βαθμολογησεις!

ηρθε μια υπαλληλος που γυριζει απο αδεια ανατροφης και θελει να δουλευει μονο σαββατοκυριακο...τις υπολοιπες μερες θελει οφειλωμενα και ρεπο γιατ εχει παιδι....οι υπολοιπες εχουμε σκυλι...

τα πηρα παρα πολυ!

τι ωραιες φωτο με ομορφα παιδακια!

καλε ειναι τρελα....!

αλλα η μαμα Α. θεααααααααααα!

Θου ετοιμη γα την βαφτηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι να δω ποτε θα βρεθουμε εμεις...

κ εγω σε πολυ συγκεκριμενα ατομα ανοιγομαι.. γενικα δεν εχω φιλες ομως :?

παναγιωτα μου ναι γιναμε μπιλιες χτες, αλλα σημερα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσουπρίτσες!

Δεν έχω διαβάσει τις τελευταίες σελίδες, αλλά το παλεύω!

Να πω ό,τι προλάβω γιατί σε λίγο θα ξυπνήσει!

ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ!!!! :D Χρόνια πολλά και καλά, κοριτσάρα μου, να 'σαι καλά, να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαίρονται!! Υγεία και χαρά στη ζωή σας εύχομαι!!! :x:x:x Κι ό,τι σε χαλάει, εύχομαι πολύ πολύ σύντομα, να το διορθώσεις, για να περνάς ακόμα καλύτερα!!! ;)

Είδα τη φωτογραφία της Μαρίας με τη μικρή τσαχπίνα!!! Είστε τέλειες!!! (*) Κι εσύ, είσαι πολύ τυπάκι-στυλάκι μανούλα!!! ;)

Επίσης, θαύμασα τις 2 κοπερτί-ζουσες, με τα κουκλιά τσαχινοκόριτσά τους!!!! :YMHUG:

Και τέλος να σχολιάσω το σκηνικό με τον Ρούλη, το Θοδωρούλη και τη μπανάνα... %-( Δεν έχω να σχολιάσω κάτι, ψέμματα!!! :P Σύνηθες το φαινόμενο, σε όλα μας έχει τύχει/τυχαίνει κατά καιρούς! Κι εγώ προσπαθώ να εφαρμόζω αυτό που είπε η Αργυρώ, αλλά δεν πετυχαίνει πάντα!!! :| Στο τέλος, καταλήγουμε σαν το Θουλάκι και όταν συμβαίνει, πάντα στο τέλος μου ζητάει (με δημοκρατικές διαδικασίες) :P συγγνώμη, γιατί της έχω τονίσει ότι τέτοιες υστερίες, απλούστατα δεν τις σηκώνω!!! :-q[-x[-x[-x

Βγάζω το σκασμό και πάω να διαβάσω τα υπόλοιπα, ΑΝ προλάβω!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας :x

ουφ μόλις διάβασα 10 σελίδες :o:o:o:o αμάν βρε τι γράφετε πια? :shock::shock::shock:

εμείς πήγαμε εκδρομούλα, πήγαμε και για φαγητό σε ελληνικό και είπα δεν θα πιω αλκοόλ επειδή ήταν η 1η μέρα μου χωρίς ασπιρίνη, και ζήτησα να μου φέρει νερό αεριούχο και μας φέρνει και 2 ουζάκια και ήπια και τα 2 ουζάκια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γυρίσαμε και είναι να πάμε στα γενέθλια ενός φίλου αλλά ο άντρτας μου κοιμάται, οπότε δεν πάμε....έτσι ήπια και το καφεδάκι μου εδώ..... ;)

Βίκυ και εγώ την άσκηση την βρίσκω πολύ απλή (για μένα τουλάχιστον) για την 4η δημοτικού δεν ξέρω ....... στην κάνω, αν θέλεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Θούλη :lol::lol::lol::lol::lol: σε διάβαζα και έβαλα τα γέλια με αυτά που σου κάνει ο Ντόντος, σόρρυ :lol::lol::lol::x:x αλλά ταυτόχρονα σε καταλαβαίνω κιόλας!!!! ;)

στην διαδρομή απόλαυση ωραία φωτό δλδ τα δέντρα το κάθε ένα είχε και διαφορετικό χρώμα, τα φύλλα τους άλλα ήταν κόκκινα, άλλα κίτρινα, πορτοκαλί, καφέ.....τέλεια :D ...,,, σωστό φθηνόπωρο και ζεστούλα 17 βαθμοί με ήλιο :D:D:D:D:D

Φρα περαστικά σου :x

Νατασούλα και στην Έλενα περαστικά :x

δημοψήφισμα? σήμερα τό άκουσα από το ραδιόφωνο......μετά τον Γενάρη λέει για να δούμε..... :!::!:

ευχαριστώ για τις ευχές σας :D:x:x

τι άλλα? δεν θυμάμαι.....

χθες πήγαμε σε ένα πολυκατάστημα και ήταν στολισμένα για τα Χριστούγεννα και στο μπαρ είχε και ζωντανή μουσική και έπαιζαν τζαζ :D:D:D ....τέλεια, πολύ μου άρεσε....έχω καιρό να πάω σε παμπ :( ......από την μια μου αρέσει η περίοδος των Χριστουγέννων γιατί όλα είναι στολισμένα αλλά παράλληλα μου προκαλεί κατάθλιψη, όπως και ο χειμώνας....είναι περίοδοι που δεν μου αρέσουν καθόλου!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα παρόμοιο μποτάκι έχει και η Ρ. :D

Αναστ. και Νατάσα ωραία περνάτε στο Κοπερτί και ωραίες φωτό :D

οι μικρές κουκλίτσες και οι μεγάλες φυσικά :D

εμένα δεν μου αρέσει καθόλου το fleece για αυτό και δεν έχουν φορέσει καθόλου τα παιδιά, μια φορά όταν ήταν μηνών ο Λ. έστειλε η πεθερά μία μπλούζα fleece :ymsick::ymsick::ymsick: χάλια ούτε για το σπίτι δεν τη φόρεσε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...