Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Παω να κάνω δουλειές! Φαγωθηκε ο άντρας μου να αλλάξουμε το σαλόνι να πάμε τους καναπέδες μπροστά στο τζακι! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δε θελω, δε θέλω,δε θέλω, αλλα προκειμένου να έχω τη γκρίνια του θα το κάνω... :twisted::twisted::twisted::cry::cry::cry::cry::cry:

Θα έρθει το μεσημερι απο τη δουλειά θα αρχισει τα 'μωρο μου, αγάπη μου μπραβο" και γω θα αρχίσω τη γκρίναι κλασσικα και θα τσακωθούμε!

Αυτά τα νέα απο το στρουμφοχωριό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσιω μεσημερι λες το 4-5 ?

και αφπυ θελει να αλλαξει τον καναπε γιατι δεν τ κανει?

εγω αυριο του εχω δουλειες...να αλλαξει σεντονια και παπλωματοθηκη...χιχιιχ

δικη του δουλεια ειναι!

εγω τα πλενω - σιδερωνω!

μου τηλ η αδελφη μου να της φτιαξω μια μηλοπιτα να παει σε κατι φιλους των παιδιων της...

αχ εχουμε γυρισει στα σπιτικα γλυκα!

ααα και τωρα ειπε γλυκα...εχω τοσα στο ψυγειο...και καθολου ορεξη ...κριμα...παλι θα τα πεταξω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακιμου περαστικα κοριτσακι μου .

με ζαλισε ο Μ με την γκρινια του απο το πρωι και δεν θυμαμαι τι γραφω και τι δεν γραφω ....

σισσακι ...λες και διαβαζω εμενα ...να προβλεπω οτι θα αρπαχτουμε και τελικα να το κανω αν και ξερω οτι δεν πρεπει :roll:

μαλωσα τον Μ που εριξε το γαλα του κατω ...απο το πρωι το εχει και τωρα του ειπα να πιει επιτελους και του επεσε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

βικη μηηηηηηηηηηηηηηηηηηη σε μια ευδομαδα ερχομαι βαλτα στην καταψυξη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Μια μερα δεν μπηκα και ποσα γραψατε!! :o

Αυπνη κλασσικα και σημερα :twisted: απο της 3 μεχρι της 5 πιπιλουσε το σκατιαρικο και μετα μας ξυπνησε η Ε. στης 7:30 μπουκαρωντας αποτομα μεσα :twisted: Τελευταια ειμαι καπως...εχω τοσες πολλες σκεψεις στο κεφαλι μου, με απασχολουνε κανα 2 θεματακια...ισως σας τα πω στο πριβε να ξελαφρωσω!

Αναστασακι εγω απο τα παιδια δεν εχω την απαιτηση να μου πουνε ευχαριστω για κατι. Η Ε. συνηθως μου λεει οταν της δινω κατι και αυτο γιατι βλεπει εμας που ευχαριστουμε συχνα ο ενας τον αλλον. Ο Π. μου λεει συχνα ευχαριστω, ακομα και για ενα ποτηρι νερο που θα του φερω. Αυτο το εκτιμω πολυ γιατι ξερω οτι το εννοει. Το ιδιο κανω και εγω. Τωρα για το οτι σκωτονομαι καθε μερα να τα εχω ολα στην εντελεια οχι δεν περιμενω ευχαριστω απλα μια αναγνωριση. Ο Π. πολλες φορες μου λεει: εισαι ηρωας στα ματια μου, εγω δε θα μπορουσα να κανω ολα οσα κανεις εσυ. Βεβαια μερικες φορες το ξεχναει(και τελευταια αυτο γινεται πολυ συχνα) και γινομαστε μπιλιες αλλα οκ εχει και αυτος τα δικα του.

Επισης συνεννοουμαστε για οτι θελω να ψωνισω. Πχ. του λεω τα παιδια χρειαζονται ρουχα, παπουτσια κτλ και μετα παω και τα αγοραζω. Η του λεω χρειαζομαι ρουχα και παντα μου λεει: μην με ρωτας παρε την καρτα και ψωνισε οτι θελεις. Σε αυτο δεν εχω παραπονο. Μονο τελευταια τον εχουν πιασει οι τσιγκουνιες του και στραβωνει αν θελω κατι αλλα δεν πτοουμε. Αν ξερω οτι με περνει πηγαινω και το αγοραζω. Προχθες πηγα και ψωνισα Χριστουγεννιατικα στολιδια και κηροπιγια για το σπιτι χωρις να του πω κατι και δεν ειπε κουβεντα. Αλλα γενικα για μενα δεν κανω εξοδα. Ουτε αυτος ψωνιζει συχνα. Εχει ενα κολλημα με κανα δυο ζευγαρια παπουτσια που αν λιωσουν δεν τα πεταει και κανα 2 τζιν που φοραει ολο εκεινα. Ε προχθες λοιπον τα πηρα τοσο πολυ με τα κωλοπαπουτσα που πηγα και τα πεταξα και ανγκαστικε και πηρε αλλα :lol: Και εχει ενα γουστο απαπαπαπα! Χοντροκομενο και καθολου σικ :twisted:

Βικακι χρονια πολλα για χθες!! Δεν μπηκα για να σου ευχηθω :oops: Ευχομαι τα καλυτερα!

Συμπεθερα καλα καταλαβες. Οταν την παω ειναι μεσα στην τρελη χαρα και οταν φευγω αρχιζει να κλαιει σχεδον μεχρι να παω να την παρω. Και εγω πιστευω πως φταιει η γλωσσα και μαλλον νιωθει και λιγο μειωνεκτικα που δεν μπορει να συνεννοηθει. Επισης δεν εχει μαθει να παιζει με παιχνιδια στο σπιτι και οταν παιζει πρεπει να ειμαστε και εμεις μαζι της και ετσι δεν εχει με κατι να ασχοληθει εκει και να ξεχαστει. Οταν ζωγραφιζει η κανει καμια χειροτεχνια ξεχνιεται αλλα μετα παλι κλαμα..τι να πω με στεναχωρει πολυ αυτο γμτ...

Χρυσα πως ειναι ο Φοφος σημερα?

Θουλακι το ιδιο ακριβως θεμα εχω και εγω με την Ε. Τον εχει ρημαξει τον Γ. Τελευταια οπου τον δει ορθιο πηγαινει με δυναμη και τον ριχνει κατω! Σημερα επεσε με τα μουτρα κατω χιλιοστα απο το καλοριφερ. Ετσι και χτυπουσε εκει θα ειχαμε τρεχαματα με τοσο δυναμη που τον εσπρωξε. Και οχι δεν τους προλαβαινω παντα...δεν γινεται να ειμαι ολη την ωρα απο πισω τους. Τι λες ρε για καρκινο :shock: και εγω ετσι ειμαι με τα κιλα. Μαλλον εχεις καλο μεταβολισμο. Εγω παλι νομιζω οτι θα παθω εγκεφαλικο καθε φορα που φωναζω :oops: Μα τετοια πιεση στο κεφαλι θα σκασω...

Παναγιωτα πως σε νιωθω! Και εγω επιστρατευω το ιντερνετ οταν βλεπω τα ζορια με την μικρη :oops: αλλα δεν την αφηνω να κατσει πολυ. 4-5 τραγουδακια θα δει και τελος. Καλε εχεις το Wii και δεν κανεις γυμναστικη? Θα μου πεις τωρα που να βρεις χρονο με τα 2. Εγω θελω σαν τρελη να το παρω αλλα ειναι το μονο που δεν μου περνει ο Π. :twisted: Που θα παει θα τον πεισω ομως! Ρε ζορι η ωρα του υπνου σας! Τοσο αργα κοιμαται παντα ο μικρος? Και ο μεγαλος χωρις εσενα δεν παει μεσα?

Παπενια περαστικα και στις 2 σας!

Σισσιω πεθανα που της εβαλες τα παπουτσια! Εγω απλα θα τα εξαφανιζα και θα της ελεγα να βαλει αυτα που της δινω η να παει ξυπολυτη. Τους καναπεδες βαλε τους ρε και μετα απο 2 μερες αλλαξε τους παλι και πες του: ε οχι αγαπη μου δεν μου καθοταν καθολου καλα. Δεν νιωθω ανετα ετσι που τους βαλαμε! :D

Αφρο λαθος καταλαβα ρε συ σορρυ :oops: Καλα κανεις και του δινεις λιγο κρεμουλα αφου ειναι ετοιμος!

Νατασουλα τελος ο θηλασμος ε? :( Μεγαλωσε το κοριτσακι σου μωλε!

Ιουλια παλι ωτιτιδα γμτ? :( Περαστικα σας!

Πω πω πολλα εγραψα αλλα διαβαζα και σχολιαζα καθε σελιδα και ολα αυτα σε 3 ωρες!

Καλο Σ/Κ να εχουμε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηραμε εδω και καιρο και να δεις φαση που προσπαθει να ανεβει ο μικρος πανω και δεν μπορει!! :lol::lol: Βεβαια την εχουμε στο σαλονι απο τοτε που πηραμε το σπιτακι της μικρης αλλα δεν μας χαλαει! :D Δεν ξερω αν στο ειπα αλλα η φωτο ειναι φοβερη!! Ο μικρος οσο παει μοιαζει και πιο πολυ στον μπαμπα του!

Καλημερα Αργυ!!! Εσενα ξεχασα πριν! :oops: Τελεια η φωτο με τα μικρα και τις λατερνες!! Την Παρασκευη εχουν στον παιδικο την γιορτη της λατερνας και θα παμε. Μεσημεριανο δεν προσφερουν στον παιδικο της Ρ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια πως τα κανετε τα γεμιστα? Βαζετε νερακι μεσα στην πιπερια? Αν ναι ποσο? Και σε ποσους βαθμους τα ψηνετε? Για ποση ωρα? Γμτ ποτε δεν τα πετυχαινω :twisted: Συνηθος μου βγαινει σκληρο το ρυζι αν και βαζω μπολικο νερακι μεσα και μεσα στο ταψι. Ισως βαζω ομως πολυ τωρα που το σκεφτομαι και γιαυτο δεν βραζει λετε? :roll:

Συμπεθερα δωσε να φαει αυγο βρε η νυφουλα μου! Ολα ειπαμε επιτρεπονται πλεον!! Εδω δινουν τα πανα πια στα μωρα. Και ο Γ. απο 9 μηνων εφαγε αυγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία συλληπητήρια :(:(:(:(

να ζήσετε να την θυμάστε

Λενάκι εγώ το ρύζι το κάνω πρώτα στο τηγάνι ή με το κιμά ή αν τα κάνω χωρίς κιμά μόνο με το κρεμμυδάκι την ντοματούλα και τα μυρωδικά, οπότε μισοβράζει εκεί και μετά ψήνονται πολύ γρήγορα.

Αλλιώς πρέπει να τα γυρίσεις γιατί το ρύζι βράζει από κάτω και από πάνω μένει ωμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι συλληπητηρια :(:cry: Ζωη σε εσας.

Νατασουλα δεν βαζω ποτε κιμα. Τελεια η ιδεα με το τηγανι!! Την αλλη φορα ετσι θα τα κανω. Τα καταφερα σημερα και βγηκε μαλακο το ρυζι! Ενας θεος ξερει πως! :lol: Μολις τα εσβησα.

Ο μικρος κοιμαται ηδη μια ωρα!!!!! :o Πρωτη φορα κοιμαται για υπνακο πανω απο 10 λεπτα! Καταφερα και εβαψα νυχια και χερια και ποδια!!!! :D Περιμενω τον Π. να ερθει να φαμε. Η Ε. ειναι στην γιαγια της, ηθανε και την πηρανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διάβασα επιτέλους :roll::roll::roll:

και μια και το ανέφερε η Παναγιώτα ήθελα να σας ρωτήσω και εγώ αν έχετε Wii ή Νιντεντο και τα όμοια....γιατί τις προάλλες ο άντρς μου συζητούσε σ επηγαδάκι με συναδέλφους του και όλοι έλεγαν ότι θέλουν να αλλάξουν το wii ή ό,τι άλλο έχουν κ.λπ και ρωτούν και τον άντρα μου εσείς τι έχετε?

και ο άντρας μου :oops::oops::oops::oops: τίποτα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και μάλιστα πρέπει να είμαστε και από τους τελέυταίους που άλλαξαν την τιβι σε φλατ και χωρίς τον κώλο :roll::roll::roll::roll: και είπα στον άντρα μου ότι δεν το θεωρώ και απαραίτητο, αλλά αν πάρουμε θα είναι κάτι με γυμναστική για μένα!! ;) ή τέννις!!! ;)

Θούλη μην λες χαζά, όταν ήμουν στα 20 έτρωγα και εγώ πολύ, αλλά υγιεινά, δεν πάχαινα και όλοι έλεγαν ότι ίσως έχω ταινία :lol::lol::lol::lol::lol: , απλά είχα καλό μεταβολισμό και πολύ κίνηση!!! ;)

Λενάκι έχω να κάνω χρόνια γεμιστά, αλλά θυμάμαι όταν έκανα εγώ τσιγάριζα ελαφρώς το ρυζάκι με την ντομάτα, δλδ λίγο να πάρει μία βράση και μετά το έβαζα στον φούρνο! :!:

Νατασούλα αποθηλάσατε? μπράβο σας :D .....να σου πω ότι ο πρωινός θηλασμός και ο βραδυνός ΄ταν οι καλύτερες στιγμές της μέρας για μένα, όταν τέλειωσαν λυπήθηκα αφάνταστα :(:( , αλλά τα παιδιά μεγαλώνουν, τι να κάνεις......

αν σου ζητήσει δώσε της, δεν θα βρει κάτι και έτσι δεν θα ξαναζητήσει :!: υποθέτω :?

Σισσιώ ποιός σκουπίζει τον πωπό της Χ. όταν κάνει κακά στο σχολείο? ρωτάω σε περίπτωση που κάνει κακά η Ρ. στον παιδικό :? γιατί εδώ εγώ τον σκουπίζω :?

Λενάκι προσφέρουν φαγητό στον παιδικό, αλλά μόνο για τα παιδάκια που μένουν μέχρι τις 16.00!!

Ιουλία περαστικά στον Γ. σου :x

εμένα μου αρέσει να κάνω αλλαγές στο σπίτι :)

Παναγιώτα αργά τα κοιμίζεις τα παιδιά, γνώμη μου είναι να αρχίσεις σιγά σιγά να αλλάζεις την ώρα του ύπνου αν θέλεις να έχεις λίγο χρόνο για σένα και τον άντρα σου!!! :!::!:

δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να πω, αν θυμηθώ θα το γράψω μετά........

εμείς θέλουμε να πάρουμε κουρτίνες για το σαλόνι, αλλά το ερώτημα είναι: θα συμφωνήσουμε??? :?::?::?::?::?

μόλις έφαγα Giotto, τι ωραία που είναι τα άτιμα!! :D:D:D

Μαρία :(:(:(:( συλληπητήρια και ότι σκεφτόμουν να σου γράψω eimail, να είστε γεροί να την θυμόσαστε, κρίμα ρε γμτ, εξαιτίας της επέμβασης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ ολο θελω να στο πω..οταν σε ρωτησα για το κινητο τι σε λεει να μπεις μαμμυ ο αντρας σου..δε λεω να δωσεις λογιαριασμο αλλα αν σε δει κολλημενη με το κινητο δε θα αναρωτηθει οτι ειμαστε εξω βολτα τι διαβαζεις? :roll::roll:

επισης..τα παιδια σας οταν κανυν κακα τα πλενεται το πωπο?μεχρι ποτε?

εγω αρχισα με χαρτι υγειας που κ που..για το θοδωρη μιλαω :P:P:P

σισσιω γτ δε θες αλλαγη στο σπιτι?εγω θελω πολυ..αλλααα εδω δε χωραμε εμεις θα κανωκ αλλαγες? :lol::lol::lol::lol:

λενακι πρεπει να σε γνωρισω..αληθεια μιλαμε ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο σε νιωθωωωω

εχω τελεια συνταγ θειας για γεμιστα..μα τελεια..

να ξες θελει στο δυνατο να το εχεις στο φουρνο..20 απ τη μια κ μετα αλλα 20 απ τη αλλη..

κ γω λιγο τα τσιγαριζω..

νατασουλα :roll::roll::roll::roll::roll: 2-3 φορες διαβασα το κειμενο σου..

αχ κ γω θα ενιωθα καπως...

δε ξερω..ενω λεω φτανει ο θηλασμος για το θοδωρη..αν δε κανει κανεναν νιωθω καπως..η συνηθεια ειναι..

νατασα μη γελας...μηηηηηηηηη :lol::lol::lol: τη συμπεθερα λεω

ρυζακι γλασσε περαστικα..γκουχουυυυ με κολλησες

κατερινα ρεπαρεις?κερνας κρασι?

ρε αργυ η αργω τι κανει?για πες

τι ειναι το γκιοτο? :?:?:?

τι αλλο??????α αν εχω θυροειδη φευγει?κολλιεται/>?(πλακιτσα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη αυτό είναι το Giotto:

http://www.giotto.de/

αν είμαστε βόλτα θα μπω μόνο για λίγο, όταν μπαίνει και ο άντρας μου λίγο!!! :lol::lol::lol::lol: και είμαστε και οι 2 με τα iphone!!!! :roll::roll::roll: αλλά αυτό για 2 λεπτά μόνο, το θεωρώ γελοίο να πάμε βόλτα έξω και να είμαστε κολλημένοι με τα κινητά :roll::roll::roll: ..... στο διπλανό μας τραπέζι κάθησε ένα ζευγάρι και αμέσως και οι 2 με τα iphone και δεν μιλούσαν!!! :o:o:o:o πολύ αποξένωση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

θου τελειες οι φωτο!κ τα ποντικακια σου απιστευτα πανεμορφα! :D:D:D

χιλια μπραβο που μεγαλωνεις χωρις ιδιαιτερη βοηθεια τοσο αξιαγαπητα παιδια κ ταυτοχρονα παραμενεις δημιουργικη κ φυσικα..καρακουκλαρα! :D:D

μη λες βλακειες για καρκονο ρε :evil::evil::evil::evil: για να καταλαβεις ποσο χαζα λες..ετσι σκεφτομαι κ εγω αυτο το διαστημα! :shock::shock::shock: αρα ξεκολλα! ;):)

ο θυρεοειδης μπορει να ειναι κ κληρονομικος,αλλα οχι απαραιτητα..

καρολινακι περαστικα σας! :(

εμεις..χαμος!πηγαμε γενικη κλινικη κ τελικα ειχε κ κατι συμφησεις το πουλακι του κ του εβαλε μια αλοιφη ξιλοκαινησ αναισθητικη κ του το καθαρισε..εκλαψε τοσο πολυ..παιζει να εκλαιγε καμια ωρα συνεχομενα σπαρακτικα,κ αφου φυγαμε! :(:(:shock::shock: ευτυχως ο παιδοχειρουργος μου ειπε οτι προλαβαμε τη φιμωση..ευτυχως!

η ωτιτιδα τωρα..το τυμπανο δεν ειναι σε καλη κατασταση..

πρεπει να φυγει η λιπαροτητα απο την περιοχη κ μετα να το δει ωρυλα κ να κανουμε ακουογραμμα..

μου ειπε οτι μαλλον εχει αλλεργικη ρινιτιδα..θα κανουμε 2 μηνες θεραπεια,οχι με αντιβιωση αλλα με aerius k kati σαν αποσυμφορητικο μυτης..κ βλεπουμε..εγω θα περιμενω να τον δει κ ωρυλα πρωτα..η αλλη εκδοχη ομως μου ειπε οτι ειναι η επεμβαση για σωληνακια..αν δεν πιασει η θεραπεια..θα δω κ τον ωρυλα πρωτα..ή μαλλον τους ωρυλα..

ο χ. λεει να σταματησουμε τον γιωργο απο παιδικο..η πεθερα ειπε οτι μετα τον γεναρη μπορει να τον κρατησει..

εγω δε θελω..κ θα την πιασω να την παρακαλεσω να μη το ξαναπροτεινει στον χ.!

ο,τι κ αν συμβαινει..ξεκινησαμε κατι κ δε θελω να μεινει στη μεση..θα το βρω μπροστα μου του χρονου..να δω βεβαια πώς θα παει κ το παιδι αυτο το μηνα με την υγεια του κ την ωτιτιδα.. :?:?:(:(:(

για τπ θηλασμο..νατασουλα τιποτα δεν ειναι οροστικο..ο γιωργος εχει αποθηλασει,ΑΛΛΑ σημερα μετα τον πανικο που επαθε στην κλινικη,ηρεμησε μονο αφου θηλασε κ κοιμηθηκε στο στηθος,οπως νεογεννητο! :o:o:o

μα Αγιο πραγμα ο θηλασμος! :)

σας φιλω ολες..δεν προλαβαινω αλλα..το μαναρακι μου τσουζει καθε φορα που θελει να κατουρησει κ με φωναζει.. :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ομορφα θουλη μου ,μπραβο χρυσοχερα !!

εγω θελω να βαλω μια φωτο του ανηψιου μου να δειτε τον κοκκινομαλι μας .

αχου Ιουλια το καιμενο :( περαστικα στο αυτακι και στο πουλακι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι συλληπητηρια για τη γιαγιακα σου... :(:(:( Θα ξεκουραστει ομως η καημενη που τοσο ταλαιπωρηθηκε τελευταια...καλα 40,να τη θυμαστε με αγαπη!

Ιουλιακι ελα ρε με τα αυτακια του καημενου!!! :(:( ελπιζω οτι δε θα χρειαστει επεμβαση...τωρα για το σταθμο,τι να πω...δε νομιζω να κερδισετε κατι σταματοντας τον...ισως να αφησεις να περασουν λιγες μερες μεχρι να αναρρωσει εντελως για να μην ειναι πολυ επιρρεπης να ξανακολλησει.. :roll:

Ρυζακι περαστικα και σε σενα! Να πινεις παρα μα παρα πολλα υγρα!!αυτο ειναι το καλυτερο για το βηχα,επισης το κρεμμυδι λενε κανει καλο στο βηχα και το φασκομηλο με μελι! ;)

Θουλακι μα εισαι οντως χρυσοχερα!!!!! αξια αξια!!!!! :-bd:-bd

Αυτο με το καρκινο το αφηνω ασχολιαστο...οταν ερθεις θα σου δωσω δυο μπουφλες να συνελθεις!!! :lol::lol::lol:

Ο Αλεξ σημερα την ωρα που κατουρουσε "μαμα θελω να κανω και κακα" "ε κανε παιδι μου" "μα βλε μαμα δε βγαινουν εχουν σφηνωσει,θα μου βοηθησεις το κωλι μου;;;;" :shock::lol::lol:

Σισσακι οποτε θες εμψυχωση εδω ειμαι!!! ;)

Λοιπον τελικα τους επεισα και δε θα πληρωσουμε το χαρατσι!!!!! \M/ \M/ \M/ θα καταβαλουμε το ποσο του ρευματος σε ΑΤΜ και μετα θα στειλουμε εξοδικο στη ΔΕΗ οτι το ποσο που καταβαλαμε ειναι για το ρευμα κι ετσι δε θα εχουν δικαιωμα να μας το κοψουν!!!! Για να δουμε!!!! :roll:

Επισης τελικα θα παρουμε αυτοκινητο καινουριο και καταληξαμε το nissan qashqai ! δε ξερω και πως να βαλω φωτο να το δειτε η ασχετη! :-?? Δεν μας βγαινει και πολυ ακριβα με κατι προσφορες και μια μπινια με την αποσυρση που θα μας κανουν! ;)

Συμπεθερακι θα δεις ποσο γρηγορα θα συνηθισει το Rinaki sou sto paidiko mh stenaxoriesai!!!

Ma ti skata epathe pali to kolomhxanhma kai den allazei ellhnika;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα δεν μπορω να μιλαω λογω κλειστου λαιμου.. :evil::evil::evil: και παλιοβηχα αλλα ποιος μου στερει το δικαιωμα να σερφαρω και να γραφωωω :lol::lol::lol::lol: ο συζυγος ο κακομοιρος ολο δουλειες κανει εγω ειμαι ταβλα στον καναπε ...και η κορακλα μου εχει ξετρελαθει με τα καινουργια επιπλα στο δωματιακι της...αφου ξυπνησε το μεσημερι και ηρθε μονη της εδω...κατεβηκε σιγα σιγα απο το κρεβατακι της ;););) κατι πατουσακια προλαβα ναα κουσω..τωρα ειναι εδω και ωρα μεσα και παιζει μονη της με τα παιχνιδακια της... :D:D:D:D κατι που ειχε να το κανει μηηηηνες κοριτσια.....ειμαι πολυ χαρουμενη...πρωτη φορα που σερφαρω χωρις παπιενιστικες παρενοχλησεις.... :lol::lol::lol::lol: αγγελος ειναι ωρες ωρες!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι τα συλληπητηρια μου... :(:( να ζησετε να την θυμαστε ..

Ιουλια μου ολα μαζι ετυχαν μωρε στον μικρουλη σου...περαστικα του κοριτσακι μου... :(:(:o και ευχομαι να μην χρειαστει ουτε επεμβαση και ολα να πανε καλα..απλα παρε πολλες ιατρκες γνωμες..

βικακυ μου πως τ απας με την εγκυμοσυνη? θυμαμαι ανησυχουσες για διαφορα..τωρα πως εισαι..?συγνωμη αλλα εχω χασει πολλα επεισοδια... :oops: απο την δουλεια μας τα κοψαν ολα και δυστυχως μονο απο το σπιτι μπορω...ευχομαι ολα καλα να πανε..

αφρο μου ατακτος ο γαμπρος μου ε? θα του στειλω την νυφουλα σου να του κανει παρεουλα... :lol::lol::lol: καλα θα περασουν απλα θα θυμιζει μετα το σπιτι χιροσιμα... :lol::lol: αντε να δω ποτε θα δεις την εγκυουλα συμπεθερουλα σου...που εχει αρχισει και φουσκωνει λιγο η κοιλιτσα μου..ειδικα το απογευμα που εχω φαει πρηζομαι πολυ και στο μετρο σηκωνονται καποιες φορες να κατσω..ηαληθεια ειναι οτι το ζηταω και εγω γιατι εχω ξεσκιστει στη δουλεια και ειμαι πολυ κουρασμενη...η λυδια μας εγινε ντερεκι...95 εκ..αλλα μολις 11.600...να δω ποτε θα δω μπουτακια..μαλλον ποτέ..

γωγακι μου που χαθηκες εσυ καλε?

που ειστε καλε ολες...τωρα που μπορω εγω....για ελατεεεεεε να τα πειτε με το αρρωστο και παραπονιαρικο ρυζακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι πολύ λυπάμαι για την απώλεια σου... ζωή σε σας.

Βικάκι 3-5 μεσημέρι δεν είναι;; :roll:

Ήρθε στις 4+ και τα είδε εγω είχα μια μουρη, αλλά δεν θα το έκανα θέμα μέχρι που πήγε στην κουζίνα τα ψώνια έβγαλε ενα μεγαλο μπωλ απο το κατω ντουλάπι για να βάλει μέσα τα φρούτα και θεώρησε σωστο να σπρώξει τα υπόλοιπα μαγειρικά σκεύη με το παπούτσι! :shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τα πήρα και φωναξα και του είπα τότε να μην το πλένω το φαγητό, να το κατουράω καλύτερα. Τώρα μου κρατάει μουτρα και πήγε για ύπνο.

Δε μου αρέσει καθόλου το σπίτι έτσι! Είναι σα να τα έχουμε όλα μεσα στη μέση... :(:(:twisted::twisted::twisted:

Καθάρισα σήμερα τα 50 τμ του σπιτιού. Τα άλλα 55 τ.μ. αύριο! :?

Αργυρούλα μόνη της σκουπίζεται στο σταθμό, εδώ στο σπίτι τη σκουπίζω εγώ.

Ιουλία δύσκολη μέρα σήμερα ε...; :roll:

Θου πάω τώρα να δω.

Καρολίνι μου περαστικά ρε κοριτσάκι! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...