Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Α κι εμένα κάθε μέρα μου γράφουν σε τετραδιάκι τι έκανε, αν έφαγε όλο το φαγητό, αν κοιμήθηκε, αν έχεσε.... :roll::roll::roll: Μια φορά ΜΟΝΟ έχει κάνει κακά της τόσο καιρό στο σχολείο... :lol::lol::lol::lol:

Τζούλια κι εγώ θυμάμαι τη φωτο της Θου που λες.... :x:x:x:x:x:x:x

Και της Αφρος είναι πολύυυυ ωραία με τα δυο ζουζουνια... :x:x:x

Α, η Ιω χθες που γύρισα σπίτι (στις 8 το βραδυ :evil::evil: ) της λέω πώς τα πέρασες στο σχολείο;;;Τι κάνατε;;;;Και μου λέει "Η κυια Αμαλία με έβαλε τιμωία..Με πήγε στα μωρά.."Της λέω γιατί τι έκανες;;;

"Έσπρδωξα τον Ορέστη.." :shock::shock::shock: Κι εσύ τι έκανες όταν σε πήγε στα μωρά;;; "έκλαιγα και έλεγα μαμάαααααααα..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Της λέω δεν έχουμε πει ότι δε χτυπάμε τους φίλους μας γιατί δε θα σε αγαπάνε και δε θα σε παίζουνε και θα είσαι μόνη σου;;;;; :oops::oops::oops: Ναι μου λεει....

Επίσης..Δεν αντέχω άλλη αυπνία..Η μικρή όλη νύχτα με τσάκισε.... :twisted::twisted::twisted: Κλάαααμαααα....Δεν ήθελε βυζί, δεν ήθελε αγκαλιά, δεν ήθελε τίποτα... :evil::evil::evil: Τα είδα όλα...Έβριζα.... :oops::oops: Τελικά σηκώθηκε ο Γ. την πήρε, αλλά τζίφος...Την ξαναπήρα εγώ και κοιμήθηκε... :twisted::twisted: Μάλλον δόντι είναι...Της έχει βγει μια μυτούλα κάτω αριστερά... :roll::roll::roll: Και το πρωί ξυπνάει μες στα χαμόγελα.... :lol::lol::lol::lol::lol: Και της λέω "Μη μου γελάς εμένα κουκουβάγια..Θα σε τσακίσω..." Αλλά επειδή της το λέω γλυκά και χαμογελαστά, γελάει πιο πολύ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι λες κ συ ιουλια.. :lol::lol::lol: εχεις δικαιο

κ μενα κααααθε βραδυ λεει οχι τα μαλλια..οποτε τα μαλλια τα κανουμε καθε δευτερη μερα :roll::roll:

ρε ιουλια που τη θυμασαι τη φωτο???????

επισης δε ειμαστε σε παικικη χαρα,..στη πεθερα ;);)

κατερινα οκδε βλεπουν αστερακια τα ματια μλυ

ρε νατασα γτ τη αλλαξες??????????????? :shock::shock:

ξυπνησαν :D:?

συμεθερα γωγω δε σε διαβασα,,το βραδυ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλε γιατι εγω δε λεω οταν κανω κατι στο παιδι μου;;; :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε θυμαστε για τη σφαλιαρα που σας ειχα πει..ακομη θυμαμαι που η αργυρουλα μου ειχε γραψει οτι μπορει να ταρακουνηθηκε ο εγκεφαλος του γιωργου! :shock::shock::shock: αργυρουλα σε συμπαθω,ε! :D:D;););)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλοου αγκαιν!!

Αχ Αφρο τι ωραια, ετσι κ το σεμπινι μεσα στην ευτυχια οταν ετρωγε και ακομα ειναι φαγανο παιδι! Οποτε θα χαιρεσαι να τον ταιζεις τον Πανουλη!!

Ρε κοριτσια δεν ξερω αλλα μαλλον ειμαι η μονη αναισθητη, διοτι εγω οποτε εχω χωσει στο πωπουδελι στο σεμπινι η εχω χτυπησει χερακι (τσιμπια οχι) κ τονε χω σπρωξει δεν νιωθω τυψεις μετα!! Αλλα γενικα δεν το κανω, οκ φωναζω αλλα συνηθως τον αγνοω...Αν γκρινιαζει γιατι δεν θελει να αλλαξει πανα τον βουταω με συνοπτικες διαδικασιες και τον πλενω χωρις να πολλα λογια...

Παντως μαλλια ουτε μενα θελει με τιποτα..Τον λουζω 2 φορες την εβδομαδα με νερο βρυσης, του εχω πει να μην το πινει κ δεν το πινει, δεν επαθε ποτε τιποτα...

Σημερα ηρθε ο πατερας Αντωνιος (σας ειχα μιλησει υμαστε) με τη γυναικα του και το μικροτερο παιδι τους, κοριτσακι 3 ετων..Εφτιαξα μουσακα 8-)8-) αμε!! Φαγαμε ολο το ταψι,,,Επαιξαν κ τα μικρα..Μια χαρα περασαμε...

Ρε παιδια πολυ τους αγαπαω εδω τους αφρικανους..Ειναι πολυ ζεστοι ανθρωποι, ολοι..Το σεμπινι παιζει με ολο τον κοσμο, τον παιρνουν αγκαλια, παιζουν παιχνιδια..Κ γενικα οι ανθρωποι εδω ειναι απλοι..μαγειρευεις μια κατσαρολα φσγητο, το πας κατω καθεσαι και το μοιραζεσαι με ολους..και μιλαμε, γελαμε...αλλοι κοιμουνται..Οταν παω στο γραφειο ετσι τρωμε τα μεσημερια, ο κθενας θα φερει φαγητο θα το μμοιραστουμε...Δεν ξερω αν θα καταφερω να ενταχθω ποτε στην ¨πολιτισμενη" ευρωπη..δεν μου ταιριαζει...

Φευγω την Παρασκευη, παμε στη ΒΑ Ουγκαντα με τον Μαλκολμ (=ο δημοσιογραφος που σας ελεγα)..Θα ετοιμασω φαγητα γιατι εκει δεν εχει τιποτα..Εχει ενα ξενοδοχειο αλλα απο οτι μου ειπαν να μην περιμενω ξενοδοχειο δυτικου τυπου.Οκ θα φερω το σεντονι μου και δικη μου κουνουπιερα..

Την αλλα εβδομαδα θα παω να δω καποιους απο το υπουργειο για το Σχολειο με τη νεα δουλεια κ μετα μαλλον θα φυγω παλι για την Β Ουγκαντα, να δω το χωριο που θα ξεκινησει το προγραμμα..Το Σεμπινι με τον μπαμπα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κατάφερα, σας διάβασα! :ymparty:

Θα καταφέρω άραγε να γράψω; :-w

Μα να μη κοιμάται με τίποτα το μικρόβιο... @-) Τι ξύπνιο παιδί που έχω εγώ!!! :P:lol:

Γερμανο-Λενάκι... τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!! :lol::x:YMHUG: Που είσαι σήμερα; :-\

Αργυρούλα, καλή αρχή στην ομορφούλα σου στον παιδικό!!! :D

Τι καλά που σας πήραν!!

Μια χαρά θα τα πάει το βλασταράκι κι εσύ θα νιώσεις λίγο πιο "ελεύθερη".

Γιατί ανησυχείς καλέ για την ανακοίνωση περί ίωσης και διάρροιας; :shock: Σε 20 μέρες θα πάει το μπουμπούκι παιδικό!!! :P Θα 'χει περάσει το κρούσμα! Βέβαια μπορεί να έχει προκύψει άλλο!!! :lol::? Αλλά οk, έτσι πάει πάντα, μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά! ;)

Σχετικά με το παράδειγμα της αδελφής σου πάντως, ήθελα να πω ότι κατατάσσεται στις εξαιρέσεις. Συνήθως, το ξύλο "διαιωνίζεται"... Έχω φάει ξύλο (έστω και λίγο) σημαίνει θα δώσω ξύλο (έστω και λίγο). CHILDREN SEE, CHILDREN DO. ;) Εγώ μ' αυτό πορεύομαι. Δεν έχω διαβάσει σοφότερη κουβέντα. ;) Μακάρι να τα κατάφερνα σε όλους τους τομείς, αλλά τουλάχιστον στο θέμα της "βίας" είμαι "ξεκάθαρη". Δεν έχω το δικαίωμα. Τέλος.

Θουλάκι μου, από την "παρέα" μαζί σας, προσωπικά έχω κάνει πολλές διαπιστώσεις. :-B Ότι τα περ/ρα παιδάκια έχουν παρόμοιες αντιδράσεις ανά ηλικία, ότι οι περ/ρες μαμάδες (του τρενακίου, γιατί μ'αυτές ταιριάζω, μ' αυτές έχω επιλέξει να συνομιλώ) ;) έχουν επίσης παρόμοιες αντιδράσεις (δεν εννοώ βέβαια ότι είμαστε όλες ίδιες, θα ήταν αδύνατο και πολύ βαρετό, αλλά ότι έχουμε έναν κοινό γνώμονα, μια κοινή λογική, δεν ξέρω πως αλλιώς να το εξηγήσω, ακόμα κι αν διαφωνούμε σε πολλά) :P ότι εν πάσει περιπτώσει, αντιμετωπίζουμε και μοιραζόμαστε τις ίδιες (περίπου) καταστάσεις, ανησυχίες, προβληματισμούς σχετικά με τα παιδιά μας. Κι αυτό είναι νομίζω που μας έχει ενώσει... ;):x

Γιατί τα είπα τώρα όλα αυτά; :shock: Ούτε που θυμάμαι που ήθελα να καταλήξω!!! =))=))=))

Σισσάκι μου έμορφο, με συγκινεί η εκτίμηση που μου τρέφεις :x στο λέω αλήθεια, αλλά ειλικρινά δεν θεωρώ τον εαυτό μου τόσο ήρεμο και υπομονετικό όσο νομίζεις. Γενικώς, αντιπαθώ πολύ τις φωνές, είναι αλήθεια, αλλά σε σύγκριση με τον άντρα μου που δεν υψώνει Π-Ο-Τ-Ε τη φωνή του, είμαι πολύ φωνακλού. Ίσως κοντά του, να έχω γίνει καλύτερη σ' αυτό το κομμάτι... :roll: Όταν έχεις δίπλα σου έναν άνθρωπο που δεν υψώνει ποτέ τον τόνο της φωνής, μα ΠΟΤΕ και σε κάνει να νιώθεις απαίσια :evil::lol: κατά τους τσακωμούς, λέγοντας σου απλά και ήρεμα ένα.... "μπορείς σε παρακαλώ να μη φωνάζεις;" (δεν μπορείτε να φανταστείτε έξαλλη με κάνει αυτό) :lol::evil: τότε υποθέτω ότι αναγκάζεσαι (ευτυχώς!) :D να προσαρμοστείς! ;)

Οπότε και στη Β, αν και αρκετές φορές έχω υψώσει φωνή, το βασικό μέσο που χρησιμοποιώ είναι μεγάλη αυστηρότητα στη φωνή και στο βλέμμα!!! :roll: Μπορώ να γίνω ΠΟΛΥ bitch, πίστεψέ με. :lol::P Έχουν να το λένε κι οι φίλες μου. 8-} Στις πάμπολες κρισάρες της (μόνο σήμερα, μέχρι στιγμής, 2) :? της εξηγώ ότι σε μένα "υστερίες και φωνές άνευ λόγου, δεν περνάνε..." ;)

Τη τρέλα μου!! Ήθελα να πω κι άλλα τόσα, αλλά τη γλιτώσατε!!! :P Μ' έχει πρήξει και δε μπορώ να συγκεντρωθώ!!! :? Later!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι τα περισοτερα τα εχω δαβασει...

νομιζω εεεε

μπηκα να πω τα νεα...

ο καρυοτυπος αρνητικος..δηλ αρνητικος για χρωμοσωματικες ανωμαλιες...

αναμενονται τα υπολοιπα συνδρομα!

σημερα θα παω νυχτα να κανω δουλεια στον υπολογιστη...οποτε...δεν μπορω να σχολιασω αλλα...

σας διαβαζω...να μην χανω την επαφη...

φιλια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε καρακαηδονες ποσα ειπατε;;;;;;;!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o

Μιλαμε απο το μεσημερι προσπαθω να σας διαβασω και δε τα εχω καταφερει ακομη!!!!! οπως και η ΠΑναγιωτα θελω μιση ωρα για 8 σελ στανταρ και δε θυμαμαι και πολλα μετα!!!! :?

Θουλακι μη ξανακουσω για τυψεις και μαλακιες!!!!! Το οτι εμεις μπορει να ξεφυγουμε καμια φορα και να το χτυπησουμε,που φυσικα ξερουμε ποσο λαθος ειναι, δε σημαινει οτι δινουμε το δικαιωμα και στους αλλους να το κανουν!!! Και για το παιδι δεν ειναι το ιδιο! τη μαμα θα τη συγχωρεσει και θα ξεχαστει το θεμα(δε μιλαμε για καταστασεις που το ξυλο παει συννεφο εννοειται),τον ξενο ομως εκτος οτι δε θα τον συγχωρεσει,θα νιωσει και πολυ μεγαλυτερη υποτιμηση!!!!

Κι εγω αν παρω πρεφα οτι τον χτυπησε η δασκαλα του,να ψαξει τρυπα να κρυφτει!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σημερα το πρωι παρεμπιπτοντως με τσιτωσε τοσο πολυ ο Αλεξ που για να μη μου φυγει παλι καμια αδεσποτη,εδωσα μπουνια στο ψυγειο(οχι μπροστα του) και του εκανα λακουβα!!! :o:?

Φραν χθες διαβασα τα αρθρα σου...εχεις καταπληκτικο λογο, αληθεια με συνεπαιρνει!!!!

Ενιωσα ομως μια θλιψη...για τη κατασταση και για το οτι δε νομιζω οτι υπαρχει ελπιδα,γιατι εδω ειναι ολοι τοσο φοβισμενοι που δε κανουν τιποτα...

Μας ηρθε κι εμας το ρευμα κι αφου ειχα διαβασει πολλα γι αυτο το χαρατσι(παρεμπιπτοντως δε γινεται αυτο με τα ατμ,διαβαστε στο deplirono.worldpress.com ) και προσπαθουσα να πεισω τους δικους μου και τον αντρα μου να μη το πληρωσουμε και να μιλησουμε και στους γειτονες για να προστατευσουμε τα ρολογια μας,αλλα συναντησα ενα τοιχος!!! Φοβουνται...δεν υπαρχει το αισθημα της συλλογικοτητας σε αυτο το τοπο..ο καθεις κι απανω του!!! :(:(:(

Ιουλιακι φτυσου μωρε γιατι σε ματιαξανε!!!! :lol: το αυτοκινητο μη το σκεφτεσαι παλιοσιδερα ειναι! ;)

Για τα σκουλικακια που λετε κι εγω τα θυμαμαι στα παιδικατα μου,που λενε! :P αντιμετωπιζεται πολυ ευκολα! ;)

Αργυ τελεια νεα με το παιδικο της Ρεας!!! Θα δεις ποσο καλο θα σου κανει κι εσενα που θα βρεις λιγο χρονο μονο για τον εαυτο σου,αλλα και στη μπουμπου σου που θα εχει τοσα πραγματα να κανει εκει με τους νεους της φιλους! ;)

Πουρμπουαρ δινω παντα εστω και μικρο(εκτος κι αν ο σερβιτορος ειναι μαλακας)...για μενα 0,50-1 ευρω παραπανω δεν ειναι τιποτα ενω γι αυτον 1 ευρω απο τον καθενα μαζευει ενα αξιοπρεπες ποσο γιατι οι μισθοι τους ειναι κι αυτων γελιοι σε σχεση με τις ωρες που δουλευουν και πολλοι εχουν οικογενειες που δε τις βλεπουν ουτε τα σ/κ γιατι δουλευουν...το βλεπω και σα κινητρο για να συνεχισουν να κανουν τη δουλεια τους με περισσοτερη ευχαριστηση..γενικα ειμαι ψυχοπονιαρα! :P αλλα αν ο αλλος μου κανει παπαριες γινομαι πολυ σκυλα κι οχι πουρμπουαρ,ουτε το λογαριασμο που λεει ο λογος! :twisted:

Σισσακι πολυ καλα εκανες και τα ειπες!!! ολοι οι γονεις το ιδιο πρεπει να κανουν κι οχι να κανουν τα στραβα ματια για να μη τη "πληρωσει" το παιδι τους..εγω πχ μπορει να ειχα γονεις που μου γυριζε το ματι να τους βλεπω,αλλα ΠΟΤΕ δε μεταχειριστηκα διαφορετικα τα παιδια τους!!! τα αγαπουσα ολα για τις χαρες τους και τα μαλωνα οταν χρειαζοταν,αλλα ποτε σε σχεση με το πως ενιωθα για τους γονεις τους!

Παναγιωτα γιατι πειραξε ρε το πουλακι του Φωτακου ο γιατρος;;;;; ειναι πολυ νωρις!!!! κι εμενα σε αυτη την ηλικια ηταν πολυ κλειστο κι ομως ανοιξε μονο του...μεχρι τα 3 δε πρεπει να το αγκιζουν εκτος κι αν υπαρχει τοσο σοβαρο προβλημα που εμποδιζει την ουρηση...

Λενακι κανατε το εμβολιο της γριπης;;;;...πφφφφ γιατι ρε κοριτσακι...δε νομιζω να σας προστατεψει απο τιποτα...ελπιζω να το δεχτει καλα τουλαχιστον ο οργανισμος του... :roll:

Θουλακι μου απλυτο μαρη ειχες το παιδι τοσες μερες;;;;;; :lol::lol: εγω τους εκανα μπανιο κανονικοτατα το ιδιο βραδυ!!!! :P

Συμπεθερα μου φαινεται οτι πρεπει να ξεχεσεις λιγο το συμπεθερο!!! :-w:-w αντι να σηκωθει και να σε βοηθησει σου εβαλε και τις φωνες που αφησες τα παιδια να κανουν φασαρια;;;;;;ουιουιουιιιιιι!!!!!ακομη θα του εψελνα!!!!!!! X(X(X(

Α ρε Αναστασι 10ε στο παρκαδορο;;;;;;;πες του Αναστη ρε να του παρκαρω εγω το αμαξι με 10ε και 1 πλυσιμο δωρο!!!!! :lol::lol::lol:

Βικυ τελεια τα νεα σου!!!!!! πολυ χαρηκα για το μπεμπρο σου!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν μουσακα;;;;;!!!!!! :shock::shock::shock::-bd:-bd \M/ \M/ \M/ :lol::lol:

Γωγω σε ξενυχταει το μικρο σκατο;;;;; γενικα ή αυτες τις μερες μονο;;;; κανενα δοντι,ιωσουλα μηπως;;; :roll: Ξερεις ποσο σε νιωθω εγω εεεε;;;;;; :lol::lol::lol:

Μιτσακι δε μπορω να σε φανταστω μπιτς με τιποτα ετσι αγαπησιαρικο που εισαι!!!!! :x:x:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κανω την εξης βλακεια...δεν τον χτυπαω φανερα... :oops::oops::oops: εκει που δεν βλεπει τον τσιμπαω..και μετα του λεω οτι τον τσιμπησε το κουνουπι επειδη δεν καθεται ησυχα...Χαζομαρα ε;;; :oops::oops:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) ΜΑΡΗ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!Ελιωσα μιλαμε!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))

Ωραια το καλοκαιρι καθε φορα που θα τον τσιμπαει κουνουπι θα σκεφτεται τι μαλακια εκανε παλι και τον τσιμπησε!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: α και τα κουνουπαι θα γινουν οι τιμωροι της νυχτας!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α στο καλο σου γελασα με τη ψυχη μου παλι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Οσο για το παπαρας,μη δινεις καμια σημασια,σα να μη το ακους και θα το ξεχασει! ;)

Εμενα μπορειτε να μου εξηγησετε πως δε βριζει ο Αλεξ που εχει ακουσιε τα μυρια;;;;; :roll:

Σισσακι και Γιωτα κι εγω θελω να μαθω να ελεγχω το θυμο μου!!! Εχω πολυ ευαισθητα νευρα και χτυπανε ευκολα κοκκινο!!!!

οπως καταλαβαινετε αποσπασματικα σας διαβαζω και σχολιαζω τοσα που ειπατε παλι σε μια μερα γλωσσοκοπανες!

Μηπως γιατι εισαι πολυ κουρασμενη ρε Βικακι;;;; η δευτερη εγκυμοσυνη ειναι παντα πιο δυσκολη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι βικη ....και εσυ δουλευεις ,εγω ενιωθα ετσι και δεν δουλευα ....

χαρικα με τα αποτελεσματα :)

ο Μ απο τις 6 τρωει μια ομελετα ......την φτιαξαμε και μαζι τρομαρα του ,με το που ξυπνησε μου το ζητησε και την καναμε και ακομα την τρωει .....

Στο μικρο εκανα πατατα -καροτο καιμονοεμετο που δεν εκανε :( .....δεν μπορειτε να φανταστιτε φατσα !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα δεν μπορουσε τον αναγουλιαζε και σταματησα .Ο καιμενος αοιγε το στομα και μολις του εβαζα κουταλια πρασινιζε :lol::lol::lol::lol::lol: και μετα εκανε σαν να ηθελε να το κανει εμετο και το εφτυνε :lol::lol::lol::lol::lol:

μπορει να φταιει που τα πατησα με το πιρουνι και δεν ηταν καλα αλεσμενα ...θα δουμε στο σπιτι ...

πηγα του πηρα ενακουτι κρεμα γιατι πειναει και το απογευμα πολυ και ειπα μεχρι να παω σπιτι να του δεινω κρεμα και μετα να την κοψω και να βαλω την σουπα .Δεν την πηρα αβιαστα ην αποφαση για κρεμα ,το σκευτηκα πολυ και βλεπω οτι πρεπει να τρωει το απογευμα αλλιως ειναι πολυ ανησυχος ,απο τις 18 και μετα δεν θα ξανα φαει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα παλι! Αυριο εχω πολυ πρωινο ξυπνημα, 5.30 διοτι 6.00 πρεπει να ειμαι ετοιμη να φυγουμε..θα ερθει να με παρει με τον οδηγο, αλλα επειδη ειναι 11 ωρες θα αλλαξουμε αυτοκινητο κ οδηγο στα μεσα της διαδρομης..ουφ εχω αγωνια! Οχι για το ταξιδι αλλα για το πως περνανε οι 11 ωρες...

Αργυρω ;);););):D:D:D:D ...

Ελπιζω το Σεμπινι να κατσει 3 μερες, την προηγουμενη φορα τις νυχτες τον ξετιναξε τον Κ...την ημερα ηταν μια χαρα!!

Να βρε Τονια μουσακα...ειχα ξαναφτιαξει πριν 4 χρονια, στην Ιορδανια...Καλος βγηκε, εμας μας αρεσε..τωρα δεν ξερω αν ηταν κ οπως πρεπει να ειναι παντως τρωγοταν :D Αντε σε 4 χρονια θα ξαναφτιαξω!!!

Βικυ νομιζω αδικα στεναχωρηθηκες, μια χαρα ειναι το μωρο!!

Παντως μιλωντας για μωρο, ο Σεμπ γινεται χαρακτηριστικο μοναχοπαιδι κ λιγο κακομαθημενο αχ..Μου λεει ο Κ πως χρειαζεται αδερφακι...του λεω οκ, αν θες κανε του ενα, απλα οχι μαζι μου :roll::roll: Μου λεει, οτι το ειπε ως παρατηρηση οχι ως ιδεα...Τεσπα, δεν το συζηταω, εδω δεν ξερουμε καν αν θα ζουμε κατω απο την ιδια στεγη, για δευτερο παιδι ειμαστε..απα πα πα...

Παω να πεσω αν κ δεν με βλεπω να κοιμαμαι...Δεν νυσταζω..

Ουφ σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μη δικαιλογεισαι βρε για την κρεμα..Εμενα να δεις πως πεινουσε το Σεμπινι...τα απογευματα που δεν ειχα τι να του δωσω, εγω του εδινα φαριν λακτε..την ετρωγε καθε απογευμα επι 2-3 μηνες...Μετα που αρχισε να τρωει τραχανα κ σιμιγδαλοκρεμες την εκοψε..Ομως δεν ετρωγε ουτε γλυκοπατατα, ουτε αβοκαντο, ουτε αυτα τα ωραια που διαβαζουμε..Μου τα εφτυνε στα μουτρα, ε απο το να κλαιει νηστικο, εγω του εδινα την φαριν λακτε και την καταχλαπακιαζε...Ασε που εμενα μεχρι 14 μηνων δεν ηθελε τα λιωμενα φρουτα με τιποτα κ συχνα ετρωγε φρουτοκρεμα σκονη για πρωινο...καποιες φορες ετρωγε κ φρεσκα φρουτα αλλα ηταν με τις μερες του..Τα λαχανικα ετρωγε πολυ, ευτυχως δηλαδη διοτι ετσι ετρωγε κ κατι φρεσκο!! Τωρα βεβαια τρωει τα παντα! Εφαγε κ μουσακα σημερα-αφου εβγαλε ομως τη μελιτζανα..μου ελεγε παε το μαβο

Ρε κοριτσια σας ειπα πως μου μιλαει αγγλικα?? Εμεις μιλουσαμε ελληνικα μεταξυ μας κ το εκοψε τελειως..του μιλαω ελληνικα κ ολο αγγλικα μου απανταει..Τα ξεχναει δηλαδη τα ελληνικα του :o:o:o ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ πολυ χαρηκα... :D:D:D:D τελειαααααααααααα

φρα καλο ταξιδι...

τονια πλησιαζουν οι μερεςςςς

η ερη που καλε χαθηκε?

καλο βραδυ..

γωγω κ γω ξερω σπανακι σελινο κτλ δε κανει μεχρι ενα χρονων :roll::roll::roll:

αφρο τι κρεμα πηρες? :roll::roll:

βικυ βικτωρια σε λενε κ αυριο γιορταζεις? :roll::roll::roll::D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααααα!! Τι κανετε?

Εγω ακομα κομματια..χαλια βραδυ και το χθεσινο, μου την δινει ου δειχνει οτι δεν ποναει αλλα σηκωνεται για αγκαλια και πιπιλισμα :twisted: Εχω θεμα με την Ε. προβληματιζομαι πολυ τελευταια...ισως γραψω στην ομαδα. Εχει 2 μερες που την αφηνω μεσα στην καλη χαρα στον παιδικο και απο εκει και μετα μεχρι να την παρω κλαιει σχεδον συνεχεια. Ξερω ειναι αρχη ακομα αλλα δεν μπορω να την βλεπω ετσι... Σα διαβασα πιο νωρις. Ειπατε πολλα και δεν θυμαμαι και πολλα :oops:

Αφρο μπραβο στον μικρο που τρωει με ορεξη! 3 γευματα ομως στερεες δεν ειναι πολλα για την ηλικια του? :roll:

Αργυ μπραβο στην Ρ. που το πηρε τοσο θετικα το θεμα με τον παιδικο. Ευχομαι να μην εξελιχθει σαν την Ε. Ρουχα εγω της εχω παρει πολλα μπλουζακια για τον παιδικο και παντελονια εχει 3 τζην, 2 κοτλε, ενα μαυρο υφασματινο και τα συνδιαζω καθε μερα. Παντελονι πανω απο 3 φορες το ιδιο δεν της το ξαναβαζω. Οχι 3 συνεχομενες φορες εννοω. Και αυτο σε περιπτωση που δεν εχει λερωθει καθολου βεβαια. Αν καταλαβα καλα πρωινο θα τους δινουν εκει και εσυ θα δινεις ενα σνακ για τις 12 το μεσημεριανο?

Μιτσακι σκουληκακια ειχα και εγω μια φορα μικρουλα. Θυμαμαι ηταν καλοκαιρι και με βαζανε να τα κανω στην εφημεριδα για να βλεπουν πως παω. Δεν θυμαμαι τι μου εδωσαν και περασα αλλα θυμαμαι την τρελη φαγουρα που ειχε ο πωπος μου.

Θου τι τελεια φωτο με τα μικρα! Και εγω την θυμαμαι την περσινη! Ο Γ. τι να πω...ειναι βραδια που θα σηκωθει ανα μια ωρα και ειναι βραδια που θα σηκωθει μονο 2 φορες. Οτι του φανει το Λολοστεφανη δηλαδη :D Ο Παντελακος κοιμαται σερι? Δεν κανει σελινο σπανακι? Εγω του δινω απο ολα πια! Μεχρι και παστιτσιο εφαγε την τελευταια φορα, πριν χαλασει βεβαια! :lol::lol:

Α ρε Χρυσα ποσο σε νιωθω και εσενα. Οταν φωναζω στη μικρη σκεφτομαι παντα εσενα και λεω απο μεσα μου Ζεεεεεεεν αλλα δεν πιανει σε μενα γμτ...δεν μπορω να ηρεμησω με τιποτα. :oops: Η αληθεια ειναι πως τωρα που ξεκινησε η μικρη παιδικο χορταινω πιο πολυ τον Γ. τοσο καιρο τον ειχα παρατημενο σε μια ακρη για να ασχολουμε οσο ποιο πολυ γινεται μαζι της γιατι ειχαμε-εχουμε μεγαλο θεμα με την ζηλια. Τωρα νιωθω οτι εχω μωρο και νιωθω τρομερες τυψεις που το εκανα αυτο στον μικρο. Δεν καταλαβα ουτε εγκυμοσυνη ουτε το πως μεγαλωσε ο Γ.

Ιουλια ολα μαζι σου τυχανε ρε! Που τα εχασες βρε διπλωμα και ταυτοτητα? Σου κλεψανε πορτοφολι-τσαντα?

Παναγιωτα ελιωσα μιλαμε που τσιμπας τον μικρο και λες οτι το εκανε το κουνουπι :lol::lol: Κουτοπονηρο μου εσυ! :)

Συμπεθερα εννοειται οτι τον ξεχεσα και καθε φορα που ειναι βραδυνος αυτο γινεται. Αλλα δεν βγαινει δυστυχως τιποτα :twisted: Αυτος λεει να μπω στην θεση του να δω τι καλα ειναι να δουλευω ολο το βραδυ και να μην μπορω να κοιμηθω μετα και εγω του λεω να μπει στην δικια μου θεση που εχω να ετοιμασω 2 μικρα, πρωινο, να τα ταισω, να φτιαξω τσαντα, να ετοιμαστω και εγω και τελος να φυγουμε και ετσι ακρη δεν βγαζουμε.... :twisted: Μιλαμε πιεζομαι τρελα καθε φορα σε σημειο να νομιζω οτι θα παθω εγκεφαλικο :roll: Τα μυρια τι ειναι?

Βικακι πολυ χαρηκα για τα νεα!! Θα δεις και τα υπολοιπα αρνητικα θα ειναι! Ειναι λογικο να νιωθεις ετσι κουρασμενη. Εγω στην δευτερη εγκυμοσυνη δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου τον περισσοτερο καιρο ενω στην πρωτη πετουσα.

Σισσακι μια χαρα τα ειπες στην διευθυντρια! Επισης οι χαρακτηρες μας μοιαζουν τοσο πολυ...

Γωγουλα θα ποναει μωρε η μικρουλα γιαυτο ξενυχταει. Δοντακι μου μυριζει. Υπομονη με την αυπνια εχει και χειροτερα.

Τιπς εγω δινω παντα. Αν μεινω ευχαριστημενη δινω και κατι παραπανω. Ειχαμε εστιατοριο και ξερω πολυ καλα πως ειναι να μην περνεις καθολου τιπς. Μιλαμε τι βρισηδι τρωγανε μερικοι που μονο τεμεναδες δεν τους καναμε για να τους εξυπηρετησουμε δεν λεγεται.

Κοιμησα τον μικρο 9:15 και ηδη εχει ξυπνησει 4 φορες :twisted: Παω να ξαπλωσω και εγω,πολλα ειπα σορρυ :oops: Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μιλάμε σέρνομαι και έχω το άγχος, αλλάαααα ΓΟΥΣΤΑΡΩ! :lol:

Λενακι το έχω διαπιστώσει και γω οτι μοιάζουμε! ;)

Γωγω που να με έβλεπες κιόλας!! Παιδί μου πήρα το υπηρεσιακο μου ύφος, το σοβαρό και έβαλα και λίγο σκύλας μέσα!! Πραγματικά θα εκστασιαζόσουν! :lol::lol::lol:

Νομίζω τελικά οτι εμείς οι γυναίκες έχουμε απεριόριστες ικανότητες. Γύρισα σπίτι στις 10 απο τη σχολή και έβαλα σκούπα, μάζεψα τα ρούχα, άπλωσα τα άλλα, εφτιαξα μπιφτέκια, μάζεψα την κουζίνα και έπλυνα τη σχάρα που είχε φτιάξει ο προκομενος μου μπριζόλες στο τζάκι για να φάνε, αφου προηγουμένως χοροπηδησα, τραγούδησα, διαλεξα ρούχα και κοίμησα την Χ, σας διάβασα και τώρα ετοιμαζομαι να την πέσω.

Κατερινάκι τι καλή που είσαι και συ... Εναλλακτικά μπορείτε να κάνετε και έναν έρανο με την Παναγιώτα και να μου τις στείλετε τις ρημάδες τις μπότες!!! :lol::lol::lol::lol:

Φραν με εντυπωσιάζεις! Μουσακα δεν φτιάχνω ούτε εγω!!! :lol::lol::lol: Λες να τα ξεχάσει ο Σεμπ τα ελληνικα; :? Αδιακριτη ερώτηση: Γιατί λες οτι δεν ξέρετε αν θα μείνετε μαζι με τον Κ;

Τόνια καλα και γω έχω χτυπήσει το κεφάλι μου στον τοίχο ουκ ολίγες φορές... :? Θα ανοίξω καμια τρύπα στο τέλος! :D

Αχ κορίτσια σας φιλώ όλες και ας μη σας αναφέρω ονομαστικά. Συγχωρείστε με αλλά η κούραση βλέπετε είναι μεγάλη... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

τονια το καναμε το εμβολιο ναι.. αν κ μια αμφιβολια ακομα την εχω.. :?

αχ κοριτσια σημερα ο μικρος με εφερε τελειως εκτος εαυτου..

ενω ολα ηταν μια χαρα, παιζαμε, μαγειρεψαμε, στρωσαμε τραπεζι, κατσαμε να φαμε.. αυτος αποφαισισε οτι δεβ ηθελε να φαει φαγητο, μονο σαλατα. ε κ του βαζω στο πηρουνι του μαζι με το αγγουρι κ ενα κομματι πατατα.. το ΤΙ εγινε δεν περιγραφεται!!!

μετα απο καμια ωρα ηρεμησε κ πηγαμε στο δωματιο του να παιξουμε.. εκει εφαγε 2 πιατα με το φαγητο του κ μετα αποφασισε οτι ηθελε να κατουρησει στο πατωμα, πανω του! οταν του ειπα οχι να παει στην τουαλετα αρχισε να ουρλιαζει, παει μεσα, βλεπει το γιογιο (οπου ειχε ξεχασει να καθαρισει ο τολης :evil: κ ειχε τσισα απο πιο πριν) κ ηθελε να τα ριξει κατω.. κοριτσια εκανε σα δαιμονισμενο!!!

νομιζω οτι του εριξα μια καλη στον κωλο οπως τον πεταξα εξω απο το μπανιο..

κ μετα βγηκα στο διαδρομο κ ειλικρινα δε θυμαμαι αν κοπανησα το κεφαλι μου στον τοιχο, αλλα το ηθελα πολυ εντονα.

μετα ειχα βαλει τα κλαματα απο τα νευρα μου, ηρθε στην αγκαλια μου μου ζητουσε συγνωμη μου ελεγε οτι ειναι ενταξει κ οτι μαγαπαει κ εγω εκλαιγα πιο δυνατα κ εκλαιγε κ αυτος :lol:

η απολυτη παρανοια σας λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω σημερα

μετα τον παρκαραμε στη μανα μου κ πηγαμε στη θουλαρααααααα (πολυ σαγαπαω!)

σημερα κοιμαται εκει :D ευτυχως με επιτυχια!!

ειμαι απαισια το ξερω, αλλα τα νευρα μου δε μπορω να τα ελεγξω.. φορτωνω με το παραμικρο

κοπαναω πορτες, ουρλιαζω, κλεινομαι στο δωματιο μας με τον μικρο να σπαραζει απεξω.. εχω προβλημα νομιζω

παναγιωτα σε εκανα ταγκ σε ενα διαγωνισμο για μια τασσιμο! παρε κ εσυ μερος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Φρανίτα, αν και δεν θα το δεις, καλό ταξίδι να έχεις, πολύ προσοχή και καλά να περάσεις :D:x

για τα Ελληνικά θα σου πω την δική μου γνώμη, μέσα από την δική μου εμπειρία, αν σταματήσεις να του μιλάς ελληνικά ο Σεμπ θα τα ξεχάσει 100%, αυτή την στιγμή ακούει μόνο από σένα.....το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να του μιλάς ΜΟΝΟ στα ελληνικά, να του διαβάζεις και να παρακολουθεί ντιβιντι ελληνικά (με καθαρά ελληνικά και όχι σαν τα παιδικά που ουρλιάζουν και δεν καταλαβαίνεις τίποτα!!!)......λογικό είναι να σου απαντάει στα αγγλικά αφού στο σχολείο ακούει αγγλικά και ο μπαμπάς του μιλά αγγλικά......ο Λ. πολλές φορές μου λέει σε μια πρόταση και λέξεις γερμανικές και εγώ του τις λέω στα ελληνικά.....τώρα που θα πάτε Ελλάδα και θα του μιλούν όλοι ελληνικά, να δεις που θα τα θυμηθεί ξανά!!! :)

σήμερα τα παιδιά θα πάνε σχολείο μία ώρα μετά διότι χθες είχαμε τις λατέρνες και αργήσαμε να γυρίσουμε....αυτό με τις λατέρνες είναι κάτι σαν την Περιφορά του Επιταφείου που έχουμε εμείς, με την μπάντα να παίζει τον St. Martin μπροστά πάνω στο άλογό του και μετά ανάβει φωτιά και στο τέλος την σβήνει η πυροσβεστική........είναι για τα παιδιά αυτή η ιστορία, κλείνουν τους δρόμους για να περάσουν τα σχολεία...............

δεν έχω χρόνο φεύγουμε, τα υπόλοιπα μετά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

κουμπαρουλα Χρονια πολλα για την ονομαστικη σου εορτη..σου ευχομαι ολοψυχα υγεια για σενα και την οικογενενια σου..ολα τα αλλα γινονται και βρισκονται.

Χαρηκα παρα πολυ για τα αποτελεσματα,....μακαρη στον επομενο υπερυχο να ειναι ολα καλα

Ηθελα να πω και αλλα αλλα σερνομαι...

χτες ειχαμε σκινες απειρου καλλους..ο Ο ηρθε σπιτι κατα τις 9:30..απο τις 8 νυσταζανε και τα δυο..κλαιγανε και τα δυο..ο Χριστοφορος ανεβασε ΚΑι πηρετο 38,5 ευτυχως δεν ξαναεκανε ..

θυμηθηκα την Αφρο...

με τα χιλια ζορια κοιμησα στην αρχη τον μικρο μετα εκανα μπανιο και κοιμησα τον μεγαλο- ευτυχως κοιμηθηκε γρηγορα...

Επισης ξεκολα..μια χαρα ειναι η κρεμα αφου πειναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! :D

Βίκυ χρόνια πολλά κορίτσι μου με ένα γερό μωράκι και μια πανεύκολη γέννα σου εύχομαι! Και γενικά ο,τι επιθυμείς! :x

Πολύ χάρηκα με τα ευχάριστα νέα σου, ελπίζω να καταλάγιασε η αγωνία σου! ;)

Λένα μαϊμουδίτσα πόσο γελασα με το ποστ σου δεν περιγράφεται! Είναι σα να διάβαζα τον εαυτό μου! Ρε συ τις ίδιες αντιδράσεις έχουμε πάνω κάτω μην τρελαίνεσαι. Όλες προσπαθούμε για το καλύτερο και θεωρώ οτι τα παιδιά μας θα το εκτιμήσουν αυτό αύριο μεθαύριο. Ετσι θέλω να πιστευω τουλάχιστον... :roll:

Σήμερα πάλι με κλάματα η μικρή στο σχολειο. Δεν έχω χειρότερο απ' το να ξυπνάω με γκρίνια! :evil:

Λύσσαξε να φορέσει κάτι παπούτσια που ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ! Θα μου πείτε γιατί τα κράτησα... δεν ήμουν σιγουρη οτι δεν της κάνουν. :oops:

Τελικά φύγαμε με αυτα απο το σπίτι και στο δρόμο μου έλεγε οτι την πονάει το ποδαρακι της, δεν τη γύρισα πίσω. Της είπα άλλη φορά να με ακούει. :oops:

Την δασκάλα δεν την βρήκα σήμερα το πρωί, ήταν μόνο η άλλη. Ούτε χθες είπαν κάτι στην μαμα μου... για να δούμε σήμερα το μεσημέρι. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρηγορη καλημεραααααααααααα

εχω κ τα δυο...παπαπ γκρινιαααααααααα

ο μεγαλος παιζει πλαστελινη κ ο μικρος κοιμαται.μετα σουπερ...

σας φιλω

α χρυσαπερασικα ρεεεεεεεε

βικυ χρονια πολλα κοριτσαρα..με το καλο ενα υγιεστατο μωρο ..τι κερνας :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια ευχαριστω για τα περαστηκα...ρος το παρον δεν ανεβασε πηρετο...τους ειπα να τον παρακολουθουμ και να τον βαλουν καλου κακου με τα αρωστα παιδακια- εχουν μια αιθουσα οπου οσα παιδιακια ειναι μεν αρωστα αλλα σε φαση αναρωσης δεν παρακολουθουν το προγραμμα αλλα καθονται ζωγραφιζουν η τους διαβαζουν παραμυθια- και θα δουμε

μακαρη να μην ηταν τιποτα ο πηρετος η να περναει αλαφρια καποια ιωση γιατι δεν την παλευω

Σισσιω φιλια...σημερα ΚΑΙ στο δικο μου γραφειο γινετε της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ και άλλη μία κουρασμένη ύπαρξη σας γράφει :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτό είναι το τρένο των κουρασμένων γυναικών!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τόσο περπάτημα ρίχνω, πάνω-κάτω την σκάλα γιατί δεν χάνω κανένα κιλό, δεν ξέρω!!!! :evil::evil::evil::evil::evil: .....εκτός και ζυγίζω μόνο μύες!!!! :lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}

Λενάκι και πρωινό και μεσημεριανό-σνακ δικό μου θα έχει η Ρ. :!:

χθες ήταν ωραία δεν μπορώ να πω, από που περνούσαμε τα παράθυρα των σπιτιών είχαν κολοκύθες με κεράκι μέσα και φαναράκια αναμένα και είχαν βγει έξω οι άνθρωποι και τραγουδούσαν μαζί με τα παιδιά :D .....η αστυνομία πιο πριν είχε κλείσει τον δρόμο, όπου θα περνούσαμε, ήταν και η πυροσβεστική.....γενικά αυτήν την παράδοση την κρατούν......μου αρέσει πολύ όταν μια χώρα διατηρεί τις παραδόσεις της :);) ................

όμως πολύ κούραση διότι η Ρ. κάποιες στιγμές ήθελε αγκαλιά επειδή κουράστηκε, και η καημένη από το πρωί ήταν και αυτή στους δρόμους, αφού όταν γυρίσαμε σπίτι και τα 2 ήταν πτώμα, ο Λ. χωρίς αντίδραση πήγε για ύπνο, η δε Ρ., να μην σας πω, επειδή ήταν κουρασμένη έκλαιγε, την ρωτούσα τι ήθελε και εκείνη δεν ήξερε......με πολύ κόπο και προσπάθεια δικιά μου κοιμήθηκε.......καμμιά φορά αισθάνομαι ότι είμαι μόνη στο σπίτι με 2 παιδιά!!!, όπως η Άφρο όταν λείπει ο άντρας της!!! :?

συμπεθέρα Βίκυ γιορτάζεις? :D

Χρόνια σου Πολλά να σε χαιρόμαστε όλοι, με το καλό να φέρεις στον κόσμο και το 2ο πανέξυπνο παιδάκι σου....πάντα ευτυχισμένη να είσαι :D:-*:-*:-*

είδες που σου τα λέγαμε για τα αποτελέσματα, πολύ χάρηκα :D

παρεπιπτόντως το Βικτωρία μου αρέσει πιο πολύ!!! :)

επίσης Λένα να σου πω ότι και εγώ σαν και σένα ήμουν στην 2η εγκυμοσύνη, ο Λ. με εκνεύριζε πολύ ο καημένος, το ότι τους 2 τελευταίους μήνες πήγε παιδικό με βοήθησε πολύ!!!, έστω και αυτές τις 3 ώρες που ήμουν μόνη μπορούσα να ηρεμώ!!! :!:

Αφρο, τι φαγανό παιδί έβγαλες?!!! :lol::lol::lol::lol: ελπίζω να συνεχίσει έτσι :x

για τα ρούχα που λέτε, ο Λ. δεν φόρεσε ποτέ 2η μέρα τα ίδια ρούχα, δεν γινόταν....εδώ όλοι οι παιδικοί σταθμοί στο προαύλιο έχουν χώμα για να παίζουν τα παιδιά, πάνε εκεί και κοιλιούνται κάτω.......ακόμη και στο χώμα να μην πάνε, κάθονται κάτω, γενικώς λερώνονται.....ο Λ. τα καλοκαίρια ερχόταν πάντα από την κορυφή μέχρι κάτω γεμάτος χώμα.....το κεφάλι γεμάτο χώμα :o:o:o:o

εν τω μεταξύ ο Λ. ζηλεύει πολύ ακόμη και τώρα, χθες του λέει η Ρ. "κοίτα τι έκανα στο σχολείο μου", του έδειξε το χαρτί της και εκείνος λέει "σιγά, δεν έκανες τίποτα" :o:o:o:o:o την πλήγωσε την γλυκιά μου!!! :cry::cry: ....μετά της έβαλα το πάπλωμα με την hello kitty και χαρούμενη του το δείχνει και της λέει "ναι αλλά δεν έχεις μαξιλάρι"!!! :? , όμως αγαπιούνται και όταν λείπει ο ένας, ο άλλος πάντα μιλάει για εκείνον που λείπει!!! :x

Χρύσα περαστικά του :x αν τον βάλουν μετα άρρωστα μήπως αρρωτσήσει? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...