Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα εγω του αλλαζω ρουχαλακια γιατι οπως λες και εσυ στον παιδικο κυλιουνται κατω ρε...Ψιλοσιχαινομαι μετα να του τα ξαναβαλω. :oops::oops:

Ααααααααχχχ τσακισα μια μεριδα λαζανια της Ερης!!!!Αληθεια που ειναι αυτο το κοριτσι;;;Χαθηκε...ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗ φιλακια !!! :x:x:x

Και η Τονια απουσιαζει..

Κοριτσια και εμενα δε θελει στο κεφαλι να τον λουσω...Και εχει και τη μαλουρα και κανουμε 40 χρονια τουρκικα...

Αφρο πως τα πας ρε μαναρι;;;

Εγω κανω την εξης βλακεια...δεν τον χτυπαω φανερα... :oops::oops::oops: εκει που δεν βλεπει τον τσιμπαω..και μετα του λεω οτι τον τσιμπησε το κουνουπι επειδη δεν καθεται ησυχα...Χαζομαρα ε;;; :oops::oops:

Ααα και εκανα και αλλη βλακεια...τον εμαθα να λεει π@π@ρα... :?:?:? και τωρα τον ακους "Ο μπαμπας ειναι π@π@ρας...ο Παπανδλεου ειναι παπαλας" κοκ...

Εφυγαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα την καινουρια μου ταυτοτητα! :D:D:D

τωρα το διπλωμα εμεινε..

εχει τελικα μια μικρη μικρη λακουβιτσα το αμαξι..με την αφη το καταλαβα..αλλα ο χ. επιμενει οτι αυτο δεν ειναι λογος να παμε σε λαμαρινά..θα μας κοροιδευει λεει..να δωσουμε 300ε για λακουβα χιλιοστων που δε φαινεται..αλλα εγω στεναχωρεθηκα με την χαζομαρα μου τοσο πολυ..

απλα μου προτεινε να το τσαλακωσω καλα καλα απο τις δυο πλευρες κ μετα το παμε μια κ καλη! :lol::lol:

μα τί βλακας θεε μου!με κοροιδευει! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασουλα η αργυρω νομιζω εχει στεγνωτηριο,οποτε δε χρειαζεται να σιδερωνει..αρα προλαβαινει λογικα.. :?

παναγιωτα να το παρω προσωπικα που δε ζητας το δικο μου τηλ.; :evil::evil::evil:

πλακα κανω! :lol::lol::lol: ξερω οτι ξερεις πως ειμαι ο,τι να΄ναι κ μεχρι να με βρεις.. :oops::oops::oops::oops:

για την τιμωρια δε το εχεις συζητησει μαζι τους;δηλ.τί λενε οτι κανει;ή δεν παραδεχοναι οτι τον τιμωρουν;

σισσακι πολυ καλα τα ειπες!στον παιδικο εννοω!

για τα υπολοιπα..κ εγω φωναζω πολυ..κ μην αρχιζετε οτι δε μπορειτε να με φανταστειτε,γιατι ειμαι πολυ υστερω..αλλα προσπαθω κ τωρα τελευταια κατι εχω καταφερει,να μπω σε κατασταση ζεν,αλα χρυσας στάιλ! :lol::lol::lol:

το πρωτο μου κατορθωμα ειναι να μη με ενοχλουν οι κηρομπογιες στον τοιχο κ να τις βλεπω ως εναλλακτικο τροπο διακοσμησης! :idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα..κανω κατι λαθος που δεν μπορω να σταματησω..του λεω οτι αν λεει κακες λεξεις,μα ναι βριζει καλε ! :shock::shock::shock::shock: ,δε θα του φερει δωρο ο αγιος βασιλης ,γιατι πηγαινει δωρα μονο σε καλα παιδακια..

καλα.δεν πολυπιανει βεβαια..κ ισως ξαναγυρισω στη μεθοδο της αδιαφοριας..με βολευει κ καλυτερα! ;):oops:

χρυσα εγω του αλλαζω καθε μερα ρουχα,αλλα εχει τυχει το παντελονακι της φορμας,αν ειναι καθαρο ,να το τιναξω,αερισω κ ξαναφορεσω την επομενη!τα μπλουζακια ομως κατευθειαν στα απλυτα!

παω να κανω κεικ καροτου!κ να σιδερωσω..ας κανω κ καμια δουλεια η ανοικοκυρευτη.. :oops:

φιλακια πολλα σε ολες!

τελικα πρωθυπουργο βγαλαμε;; :roll::roll::roll::roll:

καλε γιωτα..ως θετικο φυσικο!με πεθανες με τη μαγειρικη σου!ακου"εριξα κ ενα κεικ σοκολατενιο στο φουρνο"!ετσι απλα! :shock::shock::shock::shock:

παω να κανω κ εγω κατιτις!

αφρο στην πρωτη σουπα ουτε λαδι,ουτε λεμονι!αλλα..νωρις δεν ξεκινησατε στερεες; :?:? συγγνωμη,αν εχασα επεισοδια.. :oops::oops:

εμεις πρωτη σουπα μονο πατατα,μετα κ κολοκυθακι,μετα κ καροτο..ανα 3 μερες προσεθετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα δε σας ειπα και το νεο μου κολλημα...

Οπου βρω διαγωνισμο στο διαδικτυο παιρνω μερος... :oops::oops::oops:

Εχω δωσει παντου το email μου...με κραζει ο προφ...

Α Σισσιω ειχα μπει και σε κληρωση για Ugg μποτες με την προοπτικη να σου τις χαρισω..αλλα τις κερδισε αλλη τελικα.

Το παπακι70 κερδισε μια καρεκλα φαγητου της στοκε. :mrgreen:

Αυτααααααααααααααααα.

Αφρο...πατατα,καροτο,κολοκυθι σελινο...τα βραζεις και μετα ριχνεις λαδι και λεμονι!!!

Καλη ορεξη!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγω μια χαρα ηρεμη σε βρισκω..φαινετε παιδι μου ο ανθρωπος που ειναι σαικο :lol::lol::lol: ...εγω χρειαζετε να κανω μεγαλη προσπαθεια για να ειμαι ηρεμη..και μερος αυτης της προσπαθειας ειναι και το οτι σας πριζω 8-)8-)8-)

Γιωτα θα συμφωνισω με την Παναγιωτα...

αμα εισαι λατρης του καφε...παρε νεσπρεσο πολυ καλυτερη ποικιλια καφε και μια καλη μηχανη με καλη πιεση ατμου αλλιως ντολτσε γκουστο που ο εσπρεσο του ειναι ελαφρος καυτερος απο του τασημο οπου ειναι ο κλασσηκος Jacobs τον οποιον δεν παιρνουμε ουτε στο γραφειο για να φτιαξουμε γαλλικο

Για βεντι καραμελ ειμαι μεσα..οπως και για τον Χριστουγεννιατηκο τοφι καινουριο που εχουν που ειναι μμμμμμμ σλουρπ

Επισης φιλαναδα θελω μια χαρη αλλα θα στην πω τηλεφωνικα

Για την σουπα οπως τα λες...βαζεις μετα αφου μαγειρευτη μια κουταλια του γλυκου λαδι και μερικες σταγονες λεμονι..μια χαρα θυμασαι ;););)

μαρι Ιουλια..καλα σε λεει ο ανθρωπος...φτου φτου μη τυχει καμια φορα..

αστο...

εγω ειομαι με μια γραντζουνια ΝΑΑΑΑΑα με το συμπαθειο σε ολη την αριστερη πλευρα και στις δυο πορτες απο ενα ηληθιο που ειχε τον παγκο στη Λαικη εκτος οριοθετησης αλλα βαρεθηκα να συνοριστω μαζι του και ακομα αφτιαχτο το πλαισιο γυρω απο το φαναρι απο το τρακαρησμα που ειχα ενα χρονο πριν..που και που κρεμετε αλλα χεστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιααααααααααα με πεθανες με τις κηρομπογιες :lol::lol::lol:

Ακου εναλλακτικος τροπος διακοσμησης!!!! :lol::lol::lol:

θα τα πουμε και εμεις!!! ;);)

Μου λενε οτι τον βαζουν για πολυ λιγο και οχι παντα..δε ξερω τι να πιστεψω..σκεψου οτι ενημερωση γονεων δεν κανουν ρε συ καθολου..μονο αν επιμεινεις θα σου πουνε.

Λοιπον ..τωρα φευγω οριστικαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από τον παιδικό!!! :D

υπογράψαμε το συμβόλαιο και πήγαμε στο γκρουπ που θα είναι η Ρ. για να γνωριστούμε με την δασκάλα, η οποία φαίνεται να είναι πολύ καλή, είναι γλυκιά και χαμογελάει (τουλάχιστον σε μας!! :? ), πήρε την Ρ. από το χέρι και της έδειξε την τάξη, μετά κάθησε η Ρ. στο τραπεζάκι και της έδωσαν ένα χαρτί και μπογιές για να ζωγραφίσει, έκανε κάτι κύκλους και μετά πήρε το ψαλίδι για να κόψει το χαρτί, δίπλα της ήταν και τα άλλα παιδάκια :) ......της άρεσε.....είναι σε γκρουπ με παιδιά 3 ετών μέχρι 6 ετών! :D

το γκρουπ έχει 25 παιδιά και 2 δασκάλες....μας έδωσε και μια λίστα με τι πρέπει να αγοράσουμε, όπως αδιάβροχο παντελόνι και μπουφάν (σαν αυτά που ήθελε να αγοράσει η Γιώτα), γαλότσες, μια αλλαξιά ρούχα, παντόφλες, περίπου μία φορά την εβδ. οι γονείς φέρνουν φρούτα και λαχανικά........θα την πηγαίνω στις 8.00 (περίπου), αφού τελειώνω με τον Λ. πρώτα και θα την παίρνω κατά τις 14.00.....η παραλαβή είναι σε 2 φάσεις είτε από τις 12.00-12.30, ή από 13.00-14.00!!!.....την αφήσαμε μόνη της για λίγο, κανένα πρόβλημα και πάμε να την πάρουμε και δεν ήθελε να έρθει :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock:

τελικά της είπα ότι πάμε να πάρουμε τον Λ. και έτσι ήρθε :o:o:o:?:?:?:?

η προσαρμογή θα είναι: την πρώτη μέρα θα την αφήσω μόνη της για μισή ώρα, μετά θ απάω να δω τι γίνεται και αν δεν κλάψει θα την αφήσω εκεί (δεν θυμάμαι για πόσο), αν κλάψει θα την πα΄ρω στο σπίτι την 2η μέρα τα ίδια κ.ο.κ,........μας είπε η δασκάλα ότι υπάρχουν παιδιά που στην αρχή δεν έχουν πρόβλημα και αργότερα θέλουν να πάνε σπίτι :?:?

τέλος πάντων θα δούμε.....

πάντως η Ρ. είναι πολύ ενθουσιασμένη :D και ξεκινάει την 1η Δεκ, Πέμπτη! :|

Σισσιώ καλά έκανες και το είπες, σίγουρα θα είναι πιο προσεκτική και κυρίως με την χ. σου!!! :!:

για τα ρούχα που ρωτάτε, στον παιδικό θα αλλάζει κάθε μέρα ρούχα, ακόμη και αν δεν λερώνονται με λαδιές, λερόνονται διαφορετικά....κάθε μέρα άλλα......τώρα που είναι σπίτι και βγούμε ε δεν της αλλάζω και κάθε μέρα ρούχα, αφού με το που ερχόμαστε σπίτι φοράει τα του σπιτιού...δλδ στο σπίτι δεν φοράει τα ρούχα που φοράει έξω!!! :!:

για το λούσιμο και το κεφαλάκι δεν είχα πρόβλημα, κάνει το κεφαλάκι πίσω από μόνη της.....ο Λ. δεν του άρεσε και εγώ σε κλάσματα δευτερολέπτου είχα τελειώσει το ξέβγαλμα!!!! :roll::roll::roll:

α μεσημεριανό θα πρέπει να της δίνω ένα σνακ, φαγητό τρώνε μόνο όσα παιδάκια κάθονται μέχρι της 16.00!

σήμερα το απόγευμα έχουμε και την βόλτα με τις λατέρνες-φαναράκια :roll::roll::roll:

τελικά Πρωθυπουργός ο Παπαδήμος :? .......

και εγώ νόμιζα ότι ο πρωθυπουργός μιας χώρας είναι υπεύθυνος όχι μόνο για τα οικονομικά της, αλλά και για εθνικά θέματα, τα οποία όπως βλέπω έχουν ξεχαστεί :evil::evil::evil:

επίσης με ανησυχεί και το θέμα Ισραήλ-Ιράν... :(:(:(:(:( ..... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα εμας δεν τυμωρουν, επιβραβευουν..στην αρχη δεν το καταλαβα..τοσα χρονια ξανθια..το εκαψα απο το ντεκαπαζ..οτι οι σφραγιδουλες στα χερια ηταν επειδη εκανε καλα και σωστα ολες τις ασκησεις αλλα μετα το πιασα... :lol::lol::lol:

εμας κανουν ενημερωση καθε φορα που τον παιρνω τι εκανε ποση ωρα κοιμηθηκε αν δεν κοιμηθηκε με τι απασχοληθηκε κλπ και μια φορα το μηνα που ερχετε και ο παιδιατρος που συνεργαζονατι μας κανουν γεννικοτερη ενημερωση

η παιδιατρος τους βεβεια εχει πεταξει μερικα μαργαρηταρια στις 2 φορες που πηγα αλλα ΟΚ..δεν τρεχει μια

εμα ςο φοφος εχει κανε ανακατανωμη των χρωματων στο χαλι του...εκτος απο παπακια λουλουδακι κλπ..εχει και πολυχρωμες πιτσιλιες απο τα πινελα του Πικασο- τις κυρομπογιες τις καταργησαμε..αλλα εχω εναν "πινακα" απο στιλο στο διαδρομο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τη Χ. Γενικά έχω καταλάβει οτι είναι πολύ υπάκουη στο σχολείο και αυτό θεωρώ οτι οφείλεται στον χαρακτήρα της. Επιζητά την αποδοχή και την αναγνώριση και το δείχνει με τη συμπεριφορά της, οπότε δε δημιουργεί και προβλήματα. Μια φορά που την μάλωσε η δασκάλα μου το είπε και την επόμενη μέρα της κράταγε μούτρα! :shock::shock::lol:

Αααα όσο για τα σκουληκια στα κακά, νομίζω λέγονται λεβήθες ή κάπως έτσι, είχα κολλήσει στο χωριό όταν ήμουν τεσσάρων και δυσκολευτηκα πολύ να απαλλαγώ απο αυτά. Μετά κάθε καλοκαίρι για τρια τεσσερα χρόνια κολλουσα συνέχεια. Έπαιρνα ένα σιροπάκι θυμάμαι, το οποίο ήταν θαυματουργο, αλλά ήθελε πολύ προσοχή για να μην ξαναβγούν. Θυμάμαι οτι δμιουργούσαν έντονο κνησμο στην περιοχή του πρωκτού. Μεταδόδινται πολύ εύκολα και με τα χεράκια, ακριβώς γιατί σε τρώει ο κ@λος σου και τον ξίνεις και μετά μπορεί να πιάσεις το ο,τιδήποτε και να το βάλεις στο στόμα σου, αλλα γενικά δεν είναι επικίνδυνα, θέλουν όμως προσοχή.

Τί άλλο ήθελα να πω...;;; Μμμμ τα ξέχασα...

"Η μεγαλύτερη ανάγκη ενός παιδιού είναι η αναγνώριση της ικανότητάς του".

Άσχετο αλλά είναι απο τα πιο σημαντικά πράγματα που άκουσα στη σχολή μου μέχρι τώρα, το παραθέτω για να μην το ξεχνάμε! ;)

ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ!!! :shock::shock::shock::lol::lol::lol:

Σας διαβάζω και επανέρχομαι για τον σχολιασμο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω οποτε ολα καλα...

μακαρη να ειναι καλα και στη συνεχεια

καλη προσαρμογη να εχει η ΡΕΑ και καλη ξεκουραση σε σενα.

Σισσιω ποσο δικο εχεις στιν αναγνωρηση της ικαννοτηας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Η μεγαλύτερη ανάγκη ενός παιδιού είναι η αναγνώριση της ικανότητάς του".

να σου πω? αυτή είναι και η δική μου ανάγκη!!! :?

η αναγώριση όλων αυτών που κάνω!!!! :roll::roll::roll:

φεύγουμε πάλι....ουφ με "έφαγαν" οι δρόμοι!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αφρο!μη με ακους εμενα!λαθος τα εκανα εγω με τις σουπες!ασε μη του μεινει κ κανενα ψυχολογικο του πανουλη με τα δικα μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παντως κοριτσια..εμενα ο παιδιατρος ενα ενα μου ελεγε στην αρχη τα λαχανικα..σε καμια αλλη δε το ειχε πει;; :shock::shock::shock::roll::roll::roll::?:?:?

αργυρω σουπερ τελεια που θα ειναι η ρεα κ με μεγαλα παιδακια!θα της κανει τοσο καλο!ο γιωργος οταν ειναι με παιδακια μεγαλα,4-6 ετών,εχω παρατηρησει οτι ειναι πολυ διαφορετικος..με τα μικροτερα,ακομη κ με τα συνομηλικα πιο πολυ θα μαλωσει,ψιλοπαιξει αλλα με τα μεγαλα παιζει κανονικα,ακουει ,συμμετεχει..η παιδοψυχολογος μου ειπε οτι ειναι πολυ εξυπνος,καλα αυτο εγω το ακουω βερεσε,κ ψυχοκινητικα πιο μπροστα απο την ηλικια του :roll::roll: ,κ για αυτο βαριεται..ενω με τα μεγαλα παιδια που εχουν κατι να του δωσουν ανακαλυπτει διαφορετικα πραγματα..προσωπικα,πιστευω πως αυτο ισχυει για ολα τα παιδακια του κοσμου! ;) δε χρειαζεται να εισαι κ αινσταιν για να βαριεσαι τα ιδια κ να αποζητας το διαφορετικο! ;)

συνεχιζω σιδερωμα! :mrgreen::mrgreen:

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια εμενα μου ειχε πει ετσι αλλα επειδη ειμαι αγυριστο κεφαλι και κανω αυτο που θελω του ειχα δωσει πατατα καροτο σελινο- στο οποιο εβγαλε αλλεργια- και μετα εβαζα ενα ενα τα λαχανικα σε ευδομαδιαια βαση

Αλλα λαδακι και λεμονακη εβαζα εξαρχας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!

α ρε χρυσα.... με απελπιζεις!!!! σα να με διααζω με τον ανασταση...

βλεπω σκηνες απο τα προσεχως :?

ουτε εγω θα εβαζα δευτερη μερα τα ιδια ρουχα στον παιδικο, σιχαινομαι..

αργυρουλα δε νομιζω να φταιει το λαδακι.. μαλλον δημιουργησε πολυ υγρασια στην περιοχη κ εγινε το κακο

ιουλακι να δω ποτε θα βρεθουμε...

χαχαχα πολυ γελιο με τους νεροχυτες στο καμπινγκ!!! πως δεν τα βγαλαμε καμια φωτο να γελαμε!!

ακου εκει περιμενε πιο φαντασμαγορικο τρακαρισμα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσια δεν ειναι σκεπτικο ομως να μη μιλατε στις δασκαλες των παιδιων επειδη φοβαστε μηπως εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση... πρεπει να μιλατε, ειδικα σε τοσο μικρες ηλικιες ο διαλογος γονεα - εκπαιδευτικου ειναι πολυ σημαντικος

για το μπανιο ο αναστασης εχει θεμα μην του μπει νερο στα ματια.. για το λογο αυτο δε με αφηνει να τον λουσω. κ τον τελευταιο καιρο βρηκαμε κολπο, του λεω να κοιταει πανω ψηλα κ παιρνει ο τολης μια πετσετα κ του τη βαζει στα ματια. το βρισκει πολυ διασκεδαστικο :P κ του πλενω επιτελους μια χαρα τα μαλλια με την ησυχια μου!

νατασυολα τι κανετε κοριτσακι μου?

παναγιωτα κ εγ παιρνω μερος σε ενα σωρο διαγωνισμους κ δεν κερδιζω ποτε τιποτα :roll:

σισσιω εχεις δικιο για την αναγνωριση της ικανοτητας... φοιτητονι μου εσυ τρελο!!

ουφ πρεπει να κανω φαγητο, σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol: για το κουνούπι σου!!! :lol::lol::lol:

ναι έχουμε και στεγνωτήριο, όμως τα περισσότερα παιδικά ρούχα λένε "όχι" στεγνωτήριο :lol::lol::lol:

αλλά η Ρ. δεν έχει πολλά ρούχα, έχει 4 παντελονάκια, 5 μπλουζάκια, 2 φούστες.... αυτά....και θέλω να της πάρω και φορεματάκι 8-)

ευτυχώς έβγαλε την πάνα, δεν μας ρώτησαν καν για πάνα, μάλλον εννοείται ότι σε αυτή την ηλικία δεν φορανε :? , άλλωστε στην τουαλέτα δεν είδα καμμιά αλλαξιέρα, οπότε.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου ο πανουλης ειναι παρα πολυ ετοιμος για στερεες ...αρχησα απο την δευτερα τα φρουτα μισο μηλο μιση μπανανα και σημερα εφαγε ενα μηλο και ενα αχλαδι ...και θα ετρωγε κιαλλο αν ειχα :?

χθες το απογευμα εφαγε μιση μπανανα και ειχε φαει στις 12 φρουτα (μιση μπανανα ενα αχλαδι).....το βλεπω το παιδι με το που βλεπει να τρωμε κοπανιετε για να φαει και αυτο ,του τρεχουν τα σαλια και μουγκριζει .....σημερα θα του δωσω και απογευματινο (πατατα καροτο) ....φτου φτου φτου μην το ματιασω το βλεπω να ειναι φαγανο το καλο μου .Μαρεσει πολυ που το ταιζω και γελαει με την καρδια του απο χαρα που τρωει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κοριτσια..εμενα ο παιδιατρος ενα ενα μου ελεγε στην αρχη τα λαχανικα..σε καμια αλλη δε το ειχε πει;; :shock::shock::shock::roll::roll::roll::?:?:?

εμάς μας είχε πει να αρχίσει με καροτάκι και μετά να βάλω και λαχανικά πατάτα κ.λπ,.....εγώ έκανα καροτάκι, αλλά της Ρ. δεν της άρεσε και έτσι μετά από 2-3 μέρες έβαλα και την πατάτα και σέλινο και βασιλικό και όλα τα μυρωδικά γενικά δεν έβαλα τίποτα σταδιακά :? ακόμη και το αυγό την πρώτη φορά έδωσα πρώτα ή το ασπράδι ή τον κρόκο (δεν θυμάμαι) και την 2η φορά όλο!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Μαρεσει πολυ που το ταιζω και γελαει με την καρδια του απο χαρα που τρωει !!!

:D:D:D:D:D:-bd:-bd τι γλυκούλης :x:x

ξέχασα ννα σας πω ότι στον παιδικό έχουν ανακοίνωση ότι κυκλοφορεί βήχας, πυρετός και διάρροια :? ......ποντάρω στον δυνατό οργανισμό μας!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα γρήγορα:

Εσώρουχα και μπλούζα της αλλάζω κάθε μέρα, τζην ή φόρμα μπορεί και κάθε δεύτερη μέρα.

Παναγιώταααααα!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Με συγκίνησες πολύ μωρή σκατούλα! :lol:

Έσκασε πολύ δουλειά στα ξαφνικά!! :twisted::twisted: Δε με πειράζει να έχω δουλειά αλλά αυτό το τελευταία στιγμη μου τη δίνει!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!

Προσπαθώ 2 μέρες να γράψω απ τη δουλειά και δεν με αφήνουν :twisted::twisted::twisted:

Σισσάκι και εγώ ήθελα να λάβω μέρος για τις ugg και να στις στείλω...

Αλήθεια ρε!!!Το είδα και σκέφτηκα κατευθείαν εσένα...

Σιγά μην κέρδιζα αλλά λέμε τώρα :?:?:?

Άργυ συγχαρητήρια για τον παιδικό ρε!!Θα είναι καλύτερα για τη Ρέα,θα δεις!!!Και για σένα βεβαίως μόλις συνηθίσεις....

Θέλω επίσης να σου πω ότι πάπλωμα hello kitty έχουμε και εμείς!!Μου αρέσει πολύ και έχω μάθει και στο Ρηνάκι να λέει kitty :x:x

Aπό τα χαλιά που έβαλες χθες ψηφίζω το 3ο,μου άρεσε πάρα πολύ!!!Πατάς και βουλιάζει...

Άφρο καλή αρχή με τη σούπα!!Ελπίζω να τη λατρέψει όπως τα φρούτα!!!

Βίκυ με γεια το μαλλί,σήμερα τα αποτελέσματα;Καλά θυμάμαι;

Να πάνε όλα έυχομαι!!!Να σας φύγει το άγχος επιτέλους!!!

Την φώτο η Νατάσα την άλλαξε,το είδα και εγώ.

Παρακαλώ ξαναάλλαξε την κοριτσάκι,αυτή που κοιτάτε είναι καλύτερη!!!

Χρυσάκι ρεσεψιον είμαι και δεν στέκομαι απλά όπως είπε η Αναστασία...γαμ....στε κανονικότατα!!!

Χιλιάρι ξενοδοχείο όχι απλά πολύ δουλειά,δεν προλαβάινεις να ανασάνεις,ειδικά το καλοκαιρι...

Α, στις 24 τελειώνω επιτέλους!!!Τέλεια!!!Να βγω ταμείο γιατί μας έχει απλήρωτους από τον Αύγουστο :twisted::twisted:

Σημειώστε ότι και ο άντρας μου δουλεύει στην ίδια εταιρεια....Τρώμε σκ..α λοιπόν!!

Χρυσα τώρα που το θυμήθηκα η πεθερά σου απλά απίστευτη με αυτό που είπε...λες και αφήνεις τα παιδιά σου για να πας στα μπουζούκια,έλεος!!!!

Λούσιμο δεν θέλει ούτε η δικιά μου στα μαλλιά,τσιρίζει το καημένο....

Ήθελα να πω στο Μητσάκι μας ότι και η δικιά μου μανούλα έχει ακριβώς τα ίδια θέματα υγείας :(:(:(

συν κάποιο θέμα με την καρδιά της...θέλει να βοηθησει αλλά μονίμως νιώθει αδύναμη :(:(

Τις μέρες που ήταν εδώ έφευγα για δουλειά και ένιωθα απαίσια...δεν θέλω να την κουράζω αλλά η πεθερά δεν μπορούσε.....

Τώρα είναι να ξανάρθει μέχρι να τελειώσω από τη δουλειά και το τρενάρω όσο μπορώ...

Θουλάκι μην ξανανιώσεις άσχημα για αυτό που έκανες,θα ερθω να σε δείρω!!!

Για το καλό του παιδιού σου το έκανες ;);)

Πολλά έγραψα,να κάνω ταμείο σχολάω σε λίγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ma posa eipate???????????????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

με μειναν 2 σελιδες..

πφφφφφφ

χρυσα κ γω σχεδον καθε εμρα αλλαζω..σπανια εχω για τη επομενη

σισσιω να σε πω κατι?εγω εσυ κ η γωγω λεμε οταν κατι κανουμε στα παιδια μας :oops::oops::oops:

εγω νομιζω ολες λιγο ποολυ φωναζουμε κ ολες εχει φυγει καμια το χερι(μιτσακη σε πιστευω εσενα :) )

απλα δε το λενε..α κ η γιωτα τα λεει..

μου φαινεται αδιανοητο να μη φωναζουν.. :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

γιωτινι καλε τι νοικοκυρα εισαι εσυ????????

ιουλια γελαω με τα γραπτα σου :lol::lol::lol:

φρα βρηκες δουλεια? :roll::roll:

αφρο ρε ολα μαζι θα τα δωσεις? :o

παω να διαβασω κ τα αλλα

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα κ μενα δε με κανουν ρε ενημερωση..δε ξες ποοοοοοοοοοσες φορες εχω ξενερωσει

αι στο καλο :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

επισης ρωτησα πως θα κερω αν τρωει το παιδι..κ με λεει αν εχει σφραγιδα στο χερι με χαρουμενη φατσα σημαινει πως ολα καλα..

ε δυο φορες απο τοτε που ξεκινησε ειχε..τι στο καλο δε τρωει αλλες φορες?με τιποτα δε το πιστευω..κ παλι δε βαζουν σφραγιδα αλλα με το στυλο το κανουν φατσα

κατσε απο βδομαδα θα το ρωτησω...ΠΑΛΙ

α σημερα πηγαμε στη νατασα :D:D:D:D για καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλε γιατι εγω δε λεω οταν κανω κατι στο παιδι μου;;; :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε θυμαστε για τη σφαλιαρα που σας ειχα πει..ακομη θυμαμαι που η αργυρουλα μου ειχε γραψει οτι μπορει να ταρακουνηθηκε ο εγκεφαλος του γιωργου! :shock::shock::shock: αργυρουλα σε συμπαθω,ε! :D:D;););)

κ για την αναστασια μου που ειχε πει οτι σαν χαδι θα ηταν το χαστουκακι μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα δεν ηταν.. :oops::oops::oops::oops::oops:

θου τελεια φωτο!θυμαμαι που περισυ ειχες βαλει μια στην ιδια παιδικη χαρα με τον θοδωρη να καθεται εκει που ειναι ο παντελακος κ εσενα εκει που τωρα ειναι ο θοδωρης! :):):) τελειαααααααααααααααααα! :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

πώς περασατε;για πες!

εκανα κεικ καροτο-μπανανα..ωραιο ειναι..πιο πολυ η μπανανα φαινεται σαν γευση..κ δε φουσκωσε πολυ,δεν ειχε αβγα η συνταγη,αλλα νοστιμο ειναι!

ο γιωργος κλαδευει στην αυλη με την πεθερα μου! :lol::lol::lol::lol:

α!εμενα στον παιδικο γραφουν σε ενα τετραδιακι που εχει στην τσαντα του τα παντα!φαγητο,πρωι-μεσημερι,κακα,σχολια!βεβαια,αυτα για το φαγητο δε τα πολυπιστευα..αλλα τωρα μου λεει κ αυτος οτι εφαγε κ πώς εφαγε κ λεπτομερειες!

καλο απογευμα!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα..Τι κάνετε;;;Καλά;;;;;; :D:D:D

Εγώ ρε γαμώτο τον τελευταίο καιρό είμαι κάπως.... :roll::roll::roll: Πονάει το κεφάλι μου, αλλά δεν πονάει ακριβώς... :?:? Τα μάτια μου σαν να θολώνουν, σαν να βλέπω σκοτάδια... :?:?:? Περίεργα πράγματα... :roll::roll::roll: Χθες έλεγα μην έχω κανένα ανεύρισμα στο κεφάλι και πεθάνω και αφήσω τα κοριτσια μου ορφανά.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Θουυυυυυ κι εμένα μου φαίνεται αδιανόητο να μη φωνάζει η μαμά... :oops::oops::oops: Εγώ της έχω χωσει και σε πωπο και σε χέρι και τσιμπιά... :oops::oops::oops: Τώρα έχω πολύ καιρό να το κάνω...Ενίοτε φωναζω..Άλλες πάλι φορές για να μην παρεκτραπώ, κάνω ό,τι και χθες η Χρύσα... :?:? Τη βουτάω, την πάω για μπάνιο, τσίσα κλπ και είτε κλαίει είτε όχι, δεν αντιδρώ... :geek::geek::lol::lol::lol:

Σισσάκιιι πόοοοοοσο σε χαρηκα έτσι όπως τα είπες στη διευθύντρια... :x:x:x:x Είσαι η Σίσσυ που ξέρω και αγαπώ... :x:x Ξαναβρήκες τον παλιό καλ(κ)ό ευατό σου.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτίνι με 'γεια η καφετιέρα... :D:D:D

Αφροοο μπράβο ρε στον Πανούλη που τρώει...Εμένα ο παιδίατρος και στην Ιω και τώρα μου είχε πει όχι σέλινο... :roll::roll: Δε θυμάμαι γιατί.. :?:? Γενικά κανένα λαχανικό από σ..Ούτε σπανάκι... :?:? Και όντως στην μπέμπα δεν εχω δώσει ακόμα... :?:?

Ιουλίααααα γέλασα με το ατύχημα που θα ΗΘΕΛΕΣ να είχες... :lol::lol: Εμένα ο παιδιατρος μου είχε πει αυτά για τα φρούτα..Λίγο λίγο... :roll::roll::roll: Για λαχανικά δε θυμάμαι..Αλλά νομίζω κι εκεί σταδιακά τα είχα βάλει στην Ιωω..Τώρα όλα μαζί στην μπέμπα... :roll::roll:

Αρτζι πολύ χάρηκα που θα πάει η ΡΕΑ παιδικό..Να δεις τι καλό που θα της κάνει... ;);) Επίσης ρε γιατί της φοράς υπνόσακο;;;; :roll::roll::roll: Είναι μεγάλη πια... :roll::roll:

Παναγιώτα εμείς επειδή φοράμε στολή και έχουμε μόνο 2, της φοράω 2 μέρες...Και τη μια τη στέλνω με άσχετα ρούχα... :roll::roll: Αν είναι καθαρές γιατί να μην τις ξαναφορέσει;;;; :roll::roll::roll:

Κατερινάκι είστε τόσο καιρό απλήρωτοι;;;;; :o:o Και πώς τα βγάζετε πέρα ρε;;;; :?:? Εγώ στην Ιω πήρα πάπλωμα Ντόρα και έχω παπλωματοθήκη Hello Kitty... :D:D:D:D

Νατασουλαααα μου καλά;;;;;; :D:D:D:D

Συμπεθέρα μάλλον αύριο θα πάω ταχυδρομείο να στείλω μπολερό και μπουφανάκι Σταση... :D:D

Γιώτα δεν ξέρω αν θα παραμείνει ξανθιά η Σουηδέζα... :roll::roll: Εγώ πάντως που μικρή ήμουν ακόμα πιο ξανθιά από τη Ντιντίνα, είδες πως εγινα..Σκούρυνα... :?:?

Μιτσάκι σκουλικάκια είχα κι εγώ μικρή μια φορά θυμάμαι.... :oops::oops::oops: Δεν μπορώ να σου περιγραψω τι φαγούρα είχα... :oops::oops::oops: Κολλάει ακόμα κι αν πας στην ίδια τουαλέτα... :shock::shock: Δε θυμάμαι πως μου έφυγαν... :roll::roll::roll:

Τι άλλο ήθελα να πω;;;;

Α, Αρτζιιιι εμένα μου αρέσουν πολύ τα χαλιά σαν το 1ο που έβαλες...Πεθαίνω... :x:x:x Τέτοιο θέλω να πάρω για το σαλόνι... :roll::roll: Επίσης, σιχαίνομαι αυτό το στιλ που δε σου αρέσει κιι εσένα... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...