Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!

δεν τα διαβασα ολα... γραψατε πολλα!!

θου σταματα μωρη να τρως σοκολατες, κρατα καμια κ για αυριο!!

ιουλακι χαθηκες κοριτσαρα!! περαστικα κ μη στεναχωριεσαι για το αμαξι

αργυ μια χαρα με τον παιδικο, μην το σκεφτεσαι

παναγιωτα ο ν πως τα παει με το βηχα?εχει ακομα?

λενακι υπομονη...

σημερα καναμε το εμβολιο της γριπης

ο αναστασης καλε πηγε 99 εκ!! πολυ ψηλωσε το σκατο μου!

κ να σας πω κ κατι σθχαμεροοοοοοοοοοοοοοοο επαθα ομφαλιτιδαααααααααααα

ο αφαλος μου βγαζει υγρο

ξεκινησε απο μια μερα που ο τολης μου τον γεμισε με το λαδακι που βαζω για τις ραγαδες κ απο τοτε ολο κατι εχει... κ εχω τεραστιο θεμα με τον αφαλο, ουτε να τον βλεπω δε μπορω

ιου ιου ιου ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα το λαδάκι και το υγρό τι σχέση έχουν μεταξύ τους? μήπως ν αρωτούσες τον γιατρό? :roll::roll::roll: στον αφαλό μέσα βάζεις λαδάκι? :o:o:o:o:o και δεν βάζεις στο χέρι και μετά στην κοιλιά? :?

Λενάκι κουράγιο θα έρθει και η νύχτα που θα κοιμηθείς στο λέω εκ πείρας ;) όσες δεν κοιμάστε καθόλου τα βράδια σας καταλαβαίνω απόλυτα :!:

Φρανίτα μπράβο για την δουλειά.....βρε δεν στεναχωριέμαι, ειδικά για το μπουμπούκι θα είναι πολύ καλά, θα είναι - επιτέλους - με παιδάκια και θα μάθει πολλά πράγματα και το καλύτερο είναι ότι έχει καλή φήμη ο παιδικός (μέχρι αποδείξεως του εναντίου!!!! βεβαίως βεβαίως :roll::roll::roll: )

εγώ δεν πιστεύω ότι υπάρχει γονέας που δεν έχει δώσει μία στον πωπό.....η μάλλον ξέρω την αδελφή μου.....δεν έδειρε ούτε μία φορά τον γιο της :shock::shock::shock: (όσο ήμουν Λάρισα τουλάχιστον και έβλεπα), αλλά το παιδί έκανε ό,τι ήθελε, στην κυριολεξία, αφού πολλοί δεν τους ήθελαν στο σπίτι για επίσκεψη :? ε αυτό δεν μου αρέσει πάλι!!! :!:

από την άλλη είδα προχθές τον άντρα μου που μιλούσε με αυστηρό τόνο στον Λ. και δεν είχε σκύψει κάτω στο επίπεδό του και δεν μου άρεσε η εικόνα :? ένας τεράστιος άνθρωπος εναντίον ενός μικρού ανθρώπου :o:o:o:o πώς θα υπερασπιστεί ο μικρός άνθρωπος τον εαυτό του? :?::?::?:

φανταστείτε να είναι δίπλα σας ένας πάνω από 2μ.?

φεύγουμε :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!

thou stantar tha tin allakse ,to proseksa k ego.i danai koitaei allou.

afro den exei mplenter i mama sou?upomoni.

lena perastika.

fran pititi?sostos!

ioulia opos leei k ithou ,lamarines einai ,afou esu eisai kala.

argiro tha sunithiseis !!

xrusa filia!

Natassa apo proxthes olo se perno k akomiden se pira!!na ton xairomaste ton gampro mou zouzouna !!

Biki kala apotelesmata!

Lenaki kali dunami kouklitsa mou,den moreis na koimitheis ligoulaki to proi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

χθες ηθελα να πω αλλα ξεχασα οτι μικρη ειχα μια φορα σκουλικακια στα κακα μου :roll: θυμαμαι την μαμαμου να κοιταει συνχεια τα κακα μου για σκουλικια .

γιωτα τι κανεις χαθηκαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω καιμερες θελω να πω και κατι για το ασχημοπαπο ....

ειναι ενα απο τα πιο ηλιθια παραμυθια που εχουν γραφτει :evil: δεν το θυμωμουν καλα και μολις το διαβασα πριν λιγες μερες εμεινα ετσι :o:shock:

μα καλα ποιος σοβαρος ανθρωπος γραφει παραμυθι και λεει οτι δεν το ηθελε η μαμα του και το εβλεπε ασχημο και το καιμενο ειδε και απο ειδε και εφυγε ΜΟΝΟ του !!!και πες τωρα οτι το διαβαζεις σε ενα παιδι που εχει κατι διαφορετικο (πχ εγω τοτε που τραυλιζα) τι θα σκευτει το παιδακι οτι αφου ειμαι διαφορετικο η μαμα μου δεν με θελει και δεν με αγαπαει σαν τα αδερφακια μου .... :evil::evil::evil::evil:

Ενα υπεροχο παραμυθι για τα παιδια που ειναι διαφορετικα και ολο αυτο το ηθικο διδαγμα που ηθελε να δωσει το ασχημοπαπο ειναι ο Νταμπο το ελεφαντακι ,που η μαμα του το αγαπαει οπως και να ειναι και δεν φευγει απο το σπιτι του γιατι το κοροιδευουν αλλα βρισκει τροπο και τον αποδεχονται γιατι ειναι ξεχωριστος και πεταει.

Παλι καλα εχω τον Νταμπο απο τα παιδικα μου χρονια ακομα και θα τον παρω για τα παιδια μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

αχ παιδια αυτος ο φοφος θα με στειλει...δεν γινετε...

χτες στον παιδικο κοιμηθηκε μονο 15 λεπτα...δεν τα πιεζουν μετα οποτε την υπολοιπη ωρα ζωγραφηζε και επαιζε με ενα τρενακι..οταν τον πηρα ηταν χαρουμενος και ευδιαθετος γυρησαμε σπιτι οσο εβγαζα γαλα εβλεπε τον μπομπ τον μαστορα και ετρωγε φιλεταρισμενες κουτσομουρες με ρυζι και καλαμποκι- αλλιως δεν τρωει ψαρι...

ε μετα απο τις 7 το βραδυ αρχησε μια μοιρλα...μια γκρινια...ελεος..στα ορια με εφτανε..αργησε να ερθει και ο Ο...εκεινη την ωρα ηρθε..μεχρι να κανει ενα μπανιο και να φαει ημουν ετοιμη να τον αρπαξω τον μικρο και να τον κατευασω απο τις σκαλες στη γιαγια του..ε4ιχα και τον μικρο αγκαλια ο οποιος ναι μεν ειναι ισυχος αλλα ειναι παιδακι και θελει να ασχολουνται και λιγο μαζι του...

ωσπου νευριασα πηγα τον φοφο σερνοντας στο μπανιο τον μαλωσα αυστηρα- σε εμνα δεν περνανε βγαζω καλτσες παντελονια με το πασο μου- τον μπανιαρα και ξεραθηκε σε 10 λεπτα..

κατα τις 3 παρα ξυπνησε με βηχα και βουλωμενη μυτη..βρε καλο μου βρε χρυσο μου κατσε να σου βαλω ορο..οοοοσσσσσιιιιιι να ουρλιαζει...ολη η γειτονια νομιζε οτι τον σφαζω...με τα πολλα πολλα καθαρησαμε μυτη ανασανε και μετα ηταν ηρεμος..με εκανε αγκαλιτσα και κοιμηθηκε..βεβεια για να αποκοιμηθει εντελως και να φυγω του πηρε μια ωρα αλλα ΟΚ...

στο καπακι ξυπνησε και το μικρο..με τα ιδια συπτωματα...μεχρι να τον καθαρισω και αυτον και να τον ξανακοιμησω πηγε 5

και επειδη δεν γουσταρε να θηλασει απο κανενα στηθος το δεξη γεμυσε πολυ πριστηκε- πρωτη φορα απο τοτε που γεννησα και ποναει

εβγαλα 220 μλ το πρωη απο εκει και ακομα ποναει λιγακι

δεν κοιμηθηκε μετα εκανα εναν καφε και απολαυσα μιση ωρα ισυχιας μεχρι να ξυπνισει ο Ο...το προι παλη ξυπνησε καλα ο φοφος ηρεμος ευδοαθετος γκρινιαξε λιγο αλλα στο παρα 5 να φυγουμε χεστηκε..ΓΜΤ....

αργησαμε λιγακη δυσκολευτηκα να βρω παρκιν εδω

οχι τιποτα αλλο πηγα για υπνο στις 12 γιατρι ειχα να απλοσω πλυντηριο και να σφουγγαρισω- ξεσκονισω

οποτε Λενακι..συμπασχουμε

Φρανι μου καλη επιτυχια στο εγχειρημα σου και απο εδω

Αφρο η μαμα σου εχει εργαλειο για πουρε;;;; αν εχει βολευει εφοσων τα υλικα ειναι πολυ μαλακα...αλλιωβς προβλημα θα εχεις μονο με το καροτο που ειναι ελαφροσ σκληρουτσικο

Ιουλια μη σκας..λαμαρινες ειναι...εγω τρακαρα πανω στο μηνα που οδηγουσα την ωρα που παρκαρα

Επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς μόλις ήρθαμε και σε λιγότερο μία ώρα φεύγουμε πάλι να πάμε στον παιδικό για τις λεπτομέρειες, μετά να έρθουμε πάλι πίσω και μετά να καναπάμε να πάρουμε τον Λ. ουφ κουράστηκα και μόνο που τα έγραψα!!!! :?:roll::roll::roll:

Αφρο έχεις δίκαιο για τα παραμύθια συμφωνώ και ένα άλλο που δεν μου αρέσει είναι η πεντάμορφη και το τέρας, το οποίο έχω σε βιντιντι (ντιβιντι) και είναι τρομακτικό.....το έβαλα μια φορά και το σταμάτησα....άσε που δεν καταλαβαίνεις και τι λέει.......δεν ξέρω αν το έχετε προσέξει, αλλά στα περισσότερα δεν μιλάνε παρά φωνάζουν-ουρλιάζουν και ούτε εγώ που μιλώ άπταιστα Ελληνικά ( :lol::lol::lol::lol: ) δεν καταλαβαίνω τι λένε!!! :o:o:o:o

Αφρο γιατί δεν αγοράζεις ένα μικρό μπλεντεράκι? εμείς έχουμε ένα μικρό, που βολεύει αν θέλεις να το πάρεις και για ταξίδι, θα στο βάλω φωτό να δεις!!! ;)

Χρύσα υπομονή, θα μεγαλώσουν και θα λες που πήγε ο χρόνος? :roll::roll::roll:

Γιώτα τι κάνει η Σουηδέζα? η δικιά σου είναι πιο ξανθιά και από τα δικά μου!!!! :roll::roll::roll:

ο άντρας μου λέει ότι εγώ ευθύνομαι για το ξανθό των παιδιών :roll::roll::roll:

χθες μου έκανε πεντικιούρ παρά τον πόνο στη μέση του!!! :D:x

Παναγιώτα τι κάνουν τα παιδιά? ο πατατούλης? ο Ν. με τον παιδικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη καλη επιτυχια σημερα στον παιδικο...

πειναω...με τετοιο ξενυχτη επεσε το ζαχαρο....

Μωρε το οτι θα μεγαλωσουν θα μεγαλωσουν..αλλα εγω θελλω να τα χαρω τωρα που ειναι μωρα...τα λατρευω και τα δυο..οπως ολοι οι γονεις αλλωστε..και θα ηθελα πολυ να μπορουσα να τα χαιδευω και να παιζω μαζι τους συνεχιε, χωρις ουρλιαχτα και ιστεριες..

οχι τιποτα αλλο..καθ εφορα που ξυπναει στο ασχετο ο φοφος αρχιζεω και μπαινω στο τριπακι για το τι εχει και εαν εχει κατι..χτες οταν ξυπνησε μου ειπε πως πονουσ εη κοιλιτσα του...πιο πολυ γι'αυτο δεν ξανακοιμηθηκα..πηγαινα και τον παρακολουθουσα πως κοιμαται και εαν θα ξαναεδειχνε σημαδια πονου

Επισης εχω βαρεθει να μαδαω...τουφες φευγουν ρε γμτ..ποτε σταματαει αυτο τυο μαδημα ρε κοριτσια θυμασται;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! :x

Διάβασα τόσα που προφανώς τα ξέχασα! :oops:

Δεν πρόλαβα να σχολιάσω το βασικότερο όλων...

Θου και Σισσάκι... [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Τις μ@λ@κισμένες!!!!!!!! :evil::evil::evil:

Θουλάκι, μη ξανακούσω ότι νιώθεις και τύψεις που την έκανες να νιώσει άσχημα!!! Τη μ@λ@κω!!!

Σ' αυτό το θέμα είμαι ΑΠΟΛΥΤΗ!!!!!! :evil::evil::evil:

ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει δικαίωμα να σηκώσει χέρι στο παιδί μου, ούτε καν εγώ!

Έχω ρίξει μία (και μοναδική στον πωπό) κι εύχομαι να μπορέσω να μην το ξανακάνω ποτέ.

Δεν το παίζω αγία, έχω ονειρευτεί ΑΠΕΙΡΕΣ φορές που με βγάζει η Β απ' τα ρούχα μου, ότι το χέρι μου εκτοξεύεται :oops::oops::oops: αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ. Γιατί απλά, θεωρώ ότι ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.

Ποιός μου το έδωσε; Η σωματική υπεροχή μου; [-x[-x[-x Το ότι οι γονείς και οι παππούδες μας θεωρούσαν ότι "το ξύλο βγήκε απ' το παράδεισο";

Και Αργυρούλα, κατά τη γνώμη μου, το ότι το παιδί της αδερφής σου δεν έχει φάει καμία, αλλά δεν ακούει και κανένα, δεν θεωρώ ότι σχετίζεται. Δεν ακούει κανέναν, γιατί κάτι λάθος κάνουν οι γονείς του στα υπόλοιπα! ;) Υπάρχουν πολλοί άλλοι τρόποι να συνετίσεις ένα παιδί και να αποφύγεις το να γίνει κακομαθημένο, νομίζω. Γενικώς πάντως... ναι, ούτε εμένα μου αρέσει αυτό, το να βλέπω παιδιά ατίθασα, ανυπάκουα και χωρίς σεβασμό. Είναι πολύ άσχημο, για τα ίδια πρώτα απ' όλα και για το μέλλον τους... :?

Οι γονείς μου πάντως, ως άνθρωποι μιας άλλης γενιάς, παρότι είναι ακόμα της αντίληψης "όπου δεν πίπτει λόγος, πίπτει ράβδος", και παρότι στα μεγαλύτερα αδέρφια μου το εφάρμοσαν, σ' εμένα δεν είχαν ρίξει ποτέ ξύλο, εκτός από ένα χαστούκι, το οποίο -σημειωτέον- θυμάμαι ακόμα! ;) ΚΙ ΟΜΩΣ... ομολογούν κι οι δύο, ότι ήμουν το πιο ήσυχο και το πιο υπάκουο παιδί του κόσμου. ;)

Να μην παρεξηγηθώ, δεν κατέβηκα από κανέναν άλλο πλανήτη. Μεγαλώνω κι εγώ δύο παιδιά, χωρίς βοήθεια και έχω νιώσει πάρα πολλές φορές το αίμα να μου ανεβαίνει στο κεφάλι... :? Δεν μου φαίνεται καθόλου περίεργο το ότι γράφετε για τις 1-2-3 μπούφλες :P που σας έχουν ξεφύγει όταν τα σκατούλικα σας βγάζουν έξω απ' τα ρούχα σας. Είμαστε άνθρωποι, και η υπομονή έχει και τα όριά της και οι αντοχές μας το ίδιο. ;)

Πω, πω, το 'χεσα πάλι, πήρα φόρα! :oops: Αλλά μ' άρεσε το θέμα! ;)

Δεν προλαβαίνω να γράψω κάτι άλλο, συγχωρέστε με, πρέπει να φύγω! Τα υπόλοιπα αργότερα!

Σας φιλώ!! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν θυμάμαι να σου πω, ένα μήνα σίγουρα.....μήπως εξαρτάται και από την κάθε γυναίκα.....πάντως δεν θυμάμαι :?

σήμερα θα πάμε για να μας πουν τι άλλο χρειάζονται και να κουβαλά μαζί της, πρωινά κ.ο.κ,......εν τω μεταξύ πήρε τηλέφωνο ο άντρας μου στην γραμματεία που είναι υπεύθυνη για το σχολείο που πήγαινε ο Λ. για να ρωτήσει (από περιέργεια) αν υπάρχει θέση και του είπαν ότι θα υπάρξει από 1η Φεβ και του είπαν ότι έρχονται διαρκώς πολλές καταγγελίες γονέων!!! :!::!::!:

εν τω μεταξύ παλιά δεν έβρισκες θέση εκεί με τίποτα!!!! :!:

Μιτσάκη και εγώ δεν έφαγα καθόλου ξύλο ούτε μία φορά και είμαι πολύ καλή κοπέλα ;;);;);;);;);;) , η αδελφή μου επειδή της έφαγε (μιλάμε για πολύ δύσκολο παιδί, πήγαινε δημοτικό και μετά από 10 λεπτά ερχόταν πίσω γιατί δεν ήθελε να πάει σχολείο! ) είπε ότι στα παιδιά της δεν θα δώσει καμμία!!!

και εγώ πιστεύω, σαν εσένα, ότι υπάρχουν και άλλοι τρόποι, όπως π.χ. η κουβέντα....αλλά εξαρτάται και από τον χαρακτήρα του καθενός, υπάρχουν άνθρωποι ήρεμοι - όπως εσύ - που αντιμετωπίζουν τις καταστάσεις διαφορετικά και με ηρεμία ...... εξαρτάται τι βιώματα έχει ο καθένας!!!!......εγώ έχω προσέξει ότι όταν φωνάζω φωνάζουν και τα παιδιά για αυτό και έχω αλλάξει τακτική εδώ και πολύ καιρό!!!! ;) ο άντρας μου, που είναι αυστηρός μαζί τους, του είπα να αλλάξει αν θέλει τα παιδιά του να τον αγαπούν και όχι να τον φοβούνται!!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυρώ θα καστανίσει η δικια μου ,είναι ξανθιά γτ απο τη μεριά της μαμας μου , ο παππους μου κ ολα του τα αδερφια ειναι καταξανθοι ,κοκκινομαλλιδες ,καταλευκοί και γαλανομάτιδες..τα χρώματα του προπροπάππου της πήρε το κοριτσι μου!! :D και ο αδερφος μου έτσι ειναι, ελευθερο παλικάρι με μόνιμη (γκουχουγκουχου) δουλειά ,καμμια αδερφη εχετε να τον παντρεψω? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΟΒΑ!!!!!!!!!!!!!!! ταλαιπωρηθηκα αρκετα κ εκνευριστηκα με την εξυπηρετηση στο καταστημα που το πήρα ...τεσπα ...

Καλή αρχή στη Ρέα ,αντε να αγορασατε κ μια ωραία τσαντούλα ,εχει η σιγκιγκιντ κατι ροζουλες με νεραιδες ολα τα λεφτα!!!

Χρυσούλι ταλαιπωρηθηκες κοριτσι μου,εγω μια φορά που χέστηκε την ώρα που βγαίναμε απο το σπίτι ,την πηγα ετσι ,κ ειπα οτι χεστηκε στο αμαξι... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εγω εχθες που της φωναζα γύρισε με το δαχτυλο στο στομα κ μου εκανε σσσσσ κοιμαται το μωρο,της λεω δεν εχουμε μωρο και μου λεει εχει η Δεσποινα δίπλα.. :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι μου μου αρεσει ο λογηος σου και τα επιχειρηματα σου...φιλια στις νεραιδεσ...

Εγω εχω τραβηξει τα μαλια του φοφο μια φορα...δυνατουτσικα..ηταν σε φαση αυτοαμυνας γιατι εκει που ηταν ξαπλα και χαιδευε την κοιλια μου μου τραβηξε μια δαγκωματια και μου ματωσε την κοιλια και ενστηκτοδως του τραβηξα τα μαλλια..δεν ξερετε ποσες μα ποσες τυψεις ενοιωσα μετα και ακομα το θυμαμαι και ειμαι καπως...

αλλα ειναι στιγμες που την ωρα που τον κοιταω βλοσηρα "βλεπω" τον εαυτο μου να του ριχνει ενα ηχηρο χαστουκι..δε μου παει το χερι..ουτε του Ο...ουτε να του φωναζω θελω και προσπαθω να μη του φωναζω ειδικα αμα ειμαι τσατισμενη με αλλον...

αλλα του φωναζω..και μετα στεναχωριεμαι..και λεω πως ειναι ενα μικρουτσικο παιδι το οποιοα κανει κατι καινουριο και περιπετοιωδες γι'αυτον και βλεπει μια μανα να ουρλιαζει πανω του σαν ιστερικια και δεν καταλαβαινει το γιατι γι'αυτο και προσπαθω να περναω σε φαση ΖΕΝ...τα καταφερνω συχνα οπως χτες που απλα και χωρις κουβεντες τον πηρα και πηγαμε για μπανιο και νανι..τσιροκοπαγε αυτος...αταραχη εγω τη δουλεια μου

Αργυρω δεν θα κανουν κατι γι'αυτες τις καταγγελιες;;;;;;

Α...κατι αλλο ηθελα να σας ρωτισω ρε παιδια απο τοτε που γεννηθηκε ο φοφος μισει το λουσημο..καθε φορα που ειναι να πλυνουμε το κεφαλι του εχουμε δραματα...με οποιοδηποτε σαμπουαν γιατι σημβαινει αυτο;;;; τι φοβαται;;; ενω το υπολοιπο μπανιο ειναι ευχαριστη διασικασια και το απολαμβανει με το που του βρεχω το κεφαλι αρχιζει το δραμα εχω δοκιμασει διαφορα σαμπουαν διαφορες μεθοδους ξεπληματος..με ντουσ, με ποτυρακι με ποτιστηρι...τι αλλο να κανω;;;;

Ρε Σαυρογιωτινι..γιατι μαρι να σκουρινει...θα ειναι μια ξανθια αμαρτια η κουκλαρα μας!!!!!

ολοι οι αντρες στα ποδια της!!!!

Ρε συ αμα σου πω την αμαρτια μου το σκεφτηκα...να το κανω ετσι ακριβως..αλλα μετα τον λοιπηθηκα να κατσει ενα τεταρτο χεσμενος και πασαλειμενοςτροω μπισκοτο γεμμυστο με αρωματικο γαλλικο...και θελω να χασω και 5 κιλα τρομαρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

περιμενω να παει 12 να παω στην αστυνομια για την ταυτοτητα..

χρυσα κ εμεις εχουμε θεμα με το λουσιμο του κεφαλιου..με το υπολοιπο σωμα οχι..αλλα με το κεφαλι..αφου οταν μπαινουμε στην μπανιερα ο γιωργος το πρωτο που λεει ειναι"οχι τα μαλλια μου΄" :o:o

απο το καλοκαιτι εχουμε αυτο το χουι..πιο πριν ολα ηταν μια χαρα..στο καμπιγκ μου εβγαλε την ψυχη,κ τελικα τον ελουζα σε κατι επικαθημενους νεροχυτες ορθιο με ενα ποτηρακι!ρωτα κ τη Λενα!κ ο αναστασης τελικα την ιδια μεθοδο ακολουθησε εκει!πολυ γελιοοοο! :lol::lol::lol:

με ποτηρακι κανω τα μαλλια του..φωναζει βεβαια,αλλα εγω εκει αταραχη.. :roll::roll:

ξυλιες εχω δωσει κ εγω,κανα δυο στον πωπο κ μια κ μοναδικη στο μαγουλο..αυτη την τελευταια δε θα μου τη συγχωρησω ποτε..δεν υπαρχει δικαιολογια κ οσο κ αν ειμαστε ανθρωπο,πρεπει να διατηρουμε την αυτοκυριαρχια μας..αυτο το τελευταιο μου το ελεγαν τα παιδια περισυ..οποτε πηγαινα να βγω εκτος εαυτου κ να τσιριξω..αιτα μου ελεγαν σοβαρα κ καλα.."κυρια..αυτοκυριαρχια..βαθιες ανασες"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ λυνομουν στο γελιο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω δεν προλαβα τις φωτο στην ομαδα με τις ομοιοτητες ρεας-πεθερας,γκουχου γκουχου! :lol::lol::lol: μπορεις να τις ξαναβαλεις;

λενακι μου..ο αφαλος απο το λαδακι το επαθε αυτο;; :shock::shock::shock::shock::shock: τωρα;βαζεις κατι ή μονη εκανες διαγνωση; :lol::lol:

99εκ. ο αναστασης;;;;;;καλε γιγαντας!εμεις θα παμε την αλλη εβδομαδα..ημασταν 95 πριν 2 μηνες..αλλα 99 δεν πιστευω να φτασαμε καλε! :shock::shock::shock::shock:

μπηκες στο μηνα σου ε;τί καλααα!μου ελειψες! :(

γιωτα γιατι να καστανισει η κωνσταντινα; :? αφου εχει ξανθα γονιδια! ;)

δημητρουλα ηθελα να σου πω εδω κ μερες πως οι κουμπαρουκες σου ειναι τελειες!εμενα η δικια μου ουτε κατα διανοια δε θα μου κρατουσε τον γιωργο!

ηταν ησυχες οι μικρες;με το εφακι τα εβγαλαν περα;για πες! ;):D

κοριτσια για το αμαξι δε με νοιαζει,δεν εγινε κ καμια σπουδαια ζημια δηλαδη..τουλ.ετσι λεει ο χ.!τουλ.δε θα χρειαστει λαμαρινας,γιατι λεει μαλλον γρατζουνισα σε πλαστικο του φορτηγου κ απλα γδαρθηκα δεξια..

αλλα..παντα περιμενα..πιο φαντασμαγορικο το τρακαρισμα..εννοω με θορυβο κ μπαμ μπουμ κ εν κινησει..οχι ετσι χαζα με χαμηλη ταχυτητα κ με σταματημενο οχημα..βλακεια..τεσπα!εννοω,οχι βλακεια που δεν τρακαρα αλλιως,αλλα βλακεια που χτυπησα με τετοιες συνθηκες..

εχω κ τον γιωργο να μου λεει"μη στεναχωριεσαι μανουλα,μια γαμουλα μικη ειναι,μια γαμουλα σου λεωωωωω" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για ποια φωτο της νατασας λετε;εχετε βαλει πουθενα φωτο καινουριες; :roll:

φρανι για το ξυλο :shock::shock::shock: ευτυχως που δεν ισχυει στον παιδικο του σεμπ..

με το κοριτσακι απο κατω τί γινεται; :roll:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο ευχαριστω για την φωτογραφια .....για 10 μερες τωρα δεν δεινω λεφτα για μπλεντερακι ...ουτε 10ε που το εχει ο κοτσοβολος ...μεχρι να ξανα παω ταξιδι θα τρωει κανονικα .

και μενα ο Μ δεν θελει στο κεφαλι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Αρχίζω με το τι έγινε στον παιδικό σταθμο. Χθες δεν ήρθα στη δουλειά, πήρα άδεια για να πάω στη σχολή, οπότε το πρωί πηρα τηλ στον παιδικό της Χ να ενημερώσω οτι θα καθυστερήσουμε.

Πάω την Χ κατα τις 10 στο σταθμό και με το που με βλέπουν πέφτουν και οι δύο πάνω μου:

"Μα τι καλό και ώριμο παιδί που είναι η Χαρούλα"! "Το καλύτερο παιδί της τάξης! Και πόσο ώριμη"!

Βρίσκω και γω πάτημα και λέω "Αυτό το ώριμη είναι που με ανησυχεί! Για ποιο λόγο είναι τόσο ώριμο αυτό το παιδί και δε φαίρεται σαν παιδί";;;

Και με τη μία μου λένε: "όχι οτι δε φέρεται σαν παιδί! Είναι ο χαρακτήρας της τέτοιος! Φυσικά και παίζει και γελάει σαν παιδάκι"!

Δεν έδωσα συνέχεια και έφυγα!

Σήμερα το πρωί η Χ δεν ξύπνησε καλά, δεν ήθελε να πάει σχολείο, της έπιανα κοτσίδα τα μαλλιά και αυτή τα έλυνε, δεν ήθελε να φορέσει αυτά τα παπούτσια αλλά τα άλλα κοκ η ώρα περνούσε και άρχισα τις φωνές.

Πήγε στο σχολείο με κλάματα, καθυστερημένη. Φτάνουμε στο σχολείο φιλιομαστε, έρχεται η φράου να την πάρει και της λέω με μισό μάτι "Καλημερα! Η Χ δεν ήθελε σήμερα να έρθει στο σχολείο. Δεν έχει φάει τίποτα (σ.σ. φτάσαμε ενω σχεδόν είχαν τελειώσει το πρωινό) να της δώσετε κάτι"

Και τι μου λέει ρε παιδιά;;

"Μηπως δεν ήθελε να έρθει επειδη χθες ήρθατε αργα";; :shock: Της λέω ξανα να της δώσουν κάτι να φάει και μου λέει οτι δεν έχουν και της λέω οτι δεν είναι δυνατον να μην έχετε ένα κομμάτι κέικ!! Ε και αφού με είδε οτι φόρτωσα, την πήρε από το χέρι της έβαλε στην κούπα τον χυμό και μου είπε οτι θα πηγαινε στην κουζίνα να της φέρει κέικ. Μου έδωσε το χαρτι με τα υλικά που θα χρειαστούν για τα Χριστουγεννα, ενώ εξακολουθούσα να την κοιτάω με το μισό μάτι.

Φεύγοντας απο την τάξη το αποφάσισα (από το να αισθάνομαι πάντα προκατειλημένη απέναντί της) και πήγα στο γραφείο της Δ/ντριας. Εκεί ήταν η αντικαταστάτρια της και αφου κλείνω την πόρτα της λέω οτι θα ήθελα να της μιλήσω και αρχίζω αυτό το λογύδριο:

"Προχθές που έφερα τη μικρή στο σχολείο έγινε.... το και το.... (αυτή έδειξε πως εξεπλάγη) θεωρείτε πως αυτή είναι σωστή συμπεριφορά παιδαγωγού; Αν υποψιαστώ οτι κάτι τέτοιο συμβαίνει και στο δικό μου παιδί θα αναγκαστώ να πάρω άλλα μέτρα. Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ. Έγινε μπροστά σε όλα τα παιδιά! Ποιός μου λέει εμένα οτι αν το κάνει και στο δικό μου παιδί, το παιδί μου θα μου το πεί; Αν αυτή η συμπεριφορά επαναλαμβάνεται στην τάξη, μπορεί τα παιδιά να τη θεωρουν φυσιολογική. Ενας γονιός μπορεί να κάνει το λάθος, ένας παιδαγωγός έχει το δικαίωμα να κάνει;

Μου είπε οτι πέφτει απο τα σύννεφα, γιατί έχει δουλέψει με τη συγκεκριμένη και δε έχει δείξει τέτοια δείγματα. Και μετά μου λέει το εξής θεϊκο:

"Είστε σίγουρη οτι την τράβηξε βίαια"; :shock::shock::shock: Και της λέω:

"Είδα την ταδε να τραβάει το κοριτσάκι απο το χέρι, το κοριτσάκι έκλαιγε και της έλεγε να την αφήσει και άκουσα την Ε (άλλη δασκάλα) να της λέει άστην τωρα ρε! Τί κάνεις τώρα;; και αυτή της απάντησε: Αστην να γίνει άνθρωπος επιτέλους"! "Κατα την αποψή σας έτσι θα γίνει άνθρωπος το κοριτσάκι;; Γιατί εγώ έχω διαφορετική άποψη"!

Μου ζήτησε συγγνώμη και μου είπε να μην ανησυχώ και οτι θα μιλήσει στην Ά. της είπα οτι δεν έχω μιλήσει με την ίδια, γιατί θεωρώ οτι είναι πρόβλήμα του σταθμού να το λύσει και την παρακάλεσα να το χειριστεί διακριτικά.

Τώρα όμως ανησυχώ... :roll: αν αρχίσει να συμπεριφέρεται διαφορετικά στην Χ;; :? Πάντως η Χ την αγαπάει αυτήν. Την ρώτησα και την Τρίτη το βράδυ που παίζαμε και μου έδωσε την ίδια απάντηση.

Έγραψα πάρα πολλά.. Θα συνεχίσω αργότερα σε άλλο ποστ. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερααααααααααα!!!! :D:D:D

τι μου κανετε;;;τωρα που εχω λιγο χρονο ας σας γραψω και κανα νεο μου!!!!

Χθες κατεβασαμε το πετσακι του μωρου στο επιμαχο σημειο... :?:?:? Παντως τριτη γιατρος μας παινευει για τα προσοντα μας... :lol::lol: Ακους συμπεθερααααααααααα :oops::oops::oops::oops:

Απλα καθε φορα που κατουραει κλαιει ο ερμος...τες πα...αυριο θα ειναι καλυτερα!!!!!

Χρυσα μου σε διαβαζω και σε καμαρωνω!!!Πως τα πας με τη δουλεια;;;;

Νατασουλα θελω το τηλ. σου ρε... :oops::oops::oops: Εχω μιλησει σχεδον με ολες εκτος απο εσενα και τη Τζουλια...

Σισσακι μου καλα εκανες και τα ειπες..Εγω εχω θεμα με τις τιμωριες..Μα ρε παιδια οτιιιιιιιιι και να κανει..απο την πιο αθωα χαζομαριτσα μεχρι κατι σοβαρο τον βαζουν τιμωρια... :evil::evil::evil:

Ε μα ελεος δηλαδη...Πως θα καταλαβει τι ειναι σοβαρο και τι οχι...Χθες μου ειπε με παραπονο οτι "η κυγια τσανθη με εγαλε τιμωγια και δεν με αφησε να χολεψω"...

Εγω βασικα παντα του λεω οτι δικιο ειχε η κυρια και να την ακους αλλα απο μεσα μου βραζω...Μα τι περιμενει απο το 2-χρονο;;;Να κανει φουρλες και φιγουρες;;;Ε βλακειες θα κανει στο χορο...

Καφετιερα πηρα τελικα την dolce gusto.Κανει πολυ κατωτερο καφε απο τη νεσπρεσο αλλα κανει πολυ καλυτερα ροφηματα απο τη τασιμο. (το γραφω γιατι ξερω οτι σας ετρωγε η ανησυχια καλεεεεεε :P:P )

Αργυρουλα και Λενα ο Νικολας μου φαινεται τον βηχα θα τον εχει παντα... :? Με το που κανει καποια δραστηριοτητα βηχει σαν σκυλος.Επισης ιδρωνει πολυ στον υπνο του...Και τα 2 ειναι σημαδια για ασθμα.

Μητσακο μου προσεξτε με τα σκουληκακια γιατι μπορει να κολλησετε και εσεις αν η Β. χρησιμοποιει τη λεκανη. ΠΑντως αν εχει θα κανετε οικογενειακως θεραπεια.

Συμπεθεραααααααααα που εισαι καλε;;;Σε τηλ τις προαλες αλλα προυτσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!! :lol::lol:

Λενακι κουραγιο κουκλα μου..Πω πω αυτη η αυπνια δεν παλευεται ρε παιδακι μου...

Συνεχιζωωωωωω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

από το πρωϊ θέλω να γράψω και δεν προλαβαίνω...........

Γιώτα η Κωνσταντίνα δεν υπάρχει περίπτωση να σκουρύνει, είναι κατάξανθο το μαλλί της, να μου την φιλήσεις την νυφούλα μου :x:x:x

Και η Έλενα έχει σοβάρό πρόβλημα με το λούσιμο των μαλλιών, κάθε φορά μου λέει "όχι μπάνιο μαμά, ντουζ μόνο, όχι μαλλιά μου, πάει νερό ματάκια μου καλά μανούλα?" και της Έλενας μέχρι να τα ξεπλένω θέλω 5 λεπτά το λιγότερο, οπότε φανταστείται τι γίνεται στο μπάνιο........

Σίσσυ πολύ καλά έκανες και το έκανες θέμα στον παιδικό.

Και αν κάτι αλλάξει στην συμπεριφορά τους απέναντι στην Χαριλίνα θα είναι προς το καλύτερο και όχι προς το χειρότερο ;)

Ρε κορίτσια πως είναι αυτά τα σκουλικάκια στα κακά? φαίνονται εύκολα? με βάλατε σε υποψίες να αρχίζω να ψάχνω :?:?:?:?

Παναγιώτα θα σου το στείλω με πμ :x:x

Αργυρώ χθες έγραψες ότι πρέπει να έχεις 5+1 αλλαξιές τουλάχιστον για τον παιδικό και με παραξένευσες

Τώρα δηλ δεν έχεις? Μέσα στην εβδομάδα προλαβαίνεις να πλένεις, στεγνώσεις, σιδερώσεις και να ξαναφορέσεις τα ίδια ρούχα?

Ρε Ιουλία είναι απίστευτος ο τρόπος που σκέφτεσαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για το τρακάρισμα εννοώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι εγώ εχω ανύπαντρη αδερφή και κούκλα :D , αλλά τα έχει με έναν από τη Θεσσαλονίκη :cry: Τώρα που το σκέφτομαι μαρή και ο δικός σου αδερφός Θεσ/νίκη δε μένει;;; :evil::evil::evil: Δε στη δίνω, δε στη δίνω, δε στη δίνω!!! :P Εκτός εαν δεχθει ο αδερφός σου να κατέβει νοτιότερα! :lol:

Αργυρούλα μπράβο που σας πήραν στο σχολείο. Θα είναι τέλεια και για σενα και για τη μικρή. Να δεις που μόλις συνηθίσεις θα σου αρέσει να έχεις χρόνο αποκλειστικά δικό σου! :D

Βαπτιστήρα μου σιγά το τρακάρισμα! :x Έτσι όπως το έγραψες στη αρχή με τρόμαξες βρε τρελοκομείο! :mrgreen: Θα φτιαχτεί στο πιτς φυτίλι! Δεν είναι τίποτα! :x

Άφρο συμφωνώ με το ασχημόπαπο, αλλάααααα αυτόν τον Ντάμπο δεν τον άντεχα με τίποτα!! Το αγαπημένο της αδερφής μου μεν, ωραίο το μήνυμα, αλλά πολύ βαρετό ρε παιδι μου...! :roll:

Για το φιλοδώρημα που λέτε εγω δίνω πάντα, εκτός εάν μου τη σπάσει ο σερβιτόρος ή αν αργήσει ο ντιλιβεράς! Στα 18 μου δούλευα στο Ξενία λαογονήσι ριζόρτ και είχα το πόστο μου στο πουλ μπαρ ή στην β ιδιωτική πλαζ. Εκεί που λέτε μου έδιναν κάτι φιλοδωρήματα αστρονομικά. Για τους κάγκουρες νεόπλουτους ήταν επίδειξη πλουτιμού το μεγάλο τιπ! Καθόλου δε με χάλαγε βέβαια! :mrgreen:

Πάντως οι περισσότεροι κακοπληρώνονται και περιμένουν το τιπ πως και πως για να βγάλουν ένα αξιοπρεπές μεροκάματο. :roll:

Για το ξύλο που λέτε ψέμματα δε θα πω. Την έχω δείρει τη Χ αρκετές, κατα τη γνώμη μου, φορές. :oops::roll: Ειδικά τότε που βάραγε τις κρισάρες και δε μπορούσα να το χειριστώ με κανέναν άλλο τρόπο... και ένιωθα αχρηστη και ανίκανη, θυμάστε που σας τα έλεγα... :roll:

Τα συμπεράσμα τα μου είναι τα εξής:

Καταρχήν άπαξ και φύγει μία το χέρι, μετα δεν το έχεις σε τίποτα να το επαναλαβεις και σου γίνεται και συνήθεια κατα κάποιο τρόπο και δε σου φαίνεται λάθος.

Το παιδί σε φοβάται και μετά άντε να αντιστρέψεις αυτό το κλίμα.

Νομίζω οτι το έπαθα για λίγο.

Σταμάτησα "να δίνω μια δυο στον πωπό της Χ" όταν είδα τη μικρή να κάθεται κάτω κάθε φορά που την πλησίαζα, όταν έκανε μια σκανδαλιά. :cry::cry::cry: Καθόταν για να προστατέψει τον πωπό της από την ξυλιά!!! :shock::shock::cry::cry::cry::oops: Απο τότε και γω σταμάτησα και έχω αφόρητες τύψεις για το τι κατάλοιπα της έχει αφήσει αυτή η συμπεριφορά.

Έχω ακόμα να διορθώσω πάαααααρα πολλά...! Καταρχήν φωνάζω πάρα πολύ, φοβάμαι μήπως με αυτά που λέω πάνω στα νεύρα μου της δημιουργήσω καποιο κόμπλεξ, μια φορά με είχε φέρει στο αμήν και την είπα δυνατα κωλόπαιδο (απο μέσα μου την λέω κάθε φορά μου με νευριάζει)! Απο τότε μερικές φορές έρχεται και μου λέει "μαμά μ'αγαπάς; Δεν είμαι κα(ω)λόπαιδο... είμαι καλό παιδί" :cry::cry::oops::oops:

Της εξηγώ και της λέω ότι η μαμα χάνει ευκολα την ψυχραιμία της και είναι φωνακλού, αλλα αυτό δε σημαίνει οτι επειδη την μαλώνω δεν την αγαπάω ή οτι δεν είναι καλό παιδάκι. Της λέω οτι είναι το καλύτερο παιδάκι του κόσμου και οτι δε σημαίνει οτι επειδή είμαι μαμα της τα κάνω και όλα σωστά.

Μα ακούει με πολύ προσοχη, τώρα τί καταλαβαίνει είναι άλλο θέμα, πίστεύω πως με καταλαβαίνει.

Προσπαθω να της εξηγω πάντα μετα απο μαλώματα οτι ναι μεν αυτα που κάνει δεν είναι σωστα και οτι πρέπει να με ακούει, αλλά και οτι και γω δεν πρέεπι να φωνάζω γιατί δεν είναι ωραίο να τσακωνόμαστε και οτι δε λύνονται έτσι οι διαφορές κανονικά.

Πάντα με ακούει... μερικές φορές απλώς δεν ξέρω τί να κάνω... Είναι έτσι ο χαρακτήρας μου και ενω έχω διορθωθεί αρκετά, δε γίνεται να γίνω και άλλος άνθρωπος. Μακάρι να ήμουν τόσο ήρεμη όσο το Μητσάκι, η Έρη και η Άφρο... :roll::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα τα σκουλικακια ειναι ασπρα..θα το καταλαβεις εαν εχει γιατι θα φαγουριζετε ο ποπος συνηθως ειναι πιο ευκολο να εντοπιστουν το βραδυ

Σισσιω πολυ σε χαρηκα..καλα εκανες και το ειπες...

ειλικρινα δεν θελλω να φανταστω τι αλλο γινετε εκει μεσα.

και δεν θελανε να της δωσουν κεικ..σηγα καλε....ο Χριστοφορος εχει τυχει να φαει εκει δικο τους φαγητο 9 παρα κατι ψιλα γιατι ξυπνησε νωρις- πολυ νωρις- και δεν θα τον κραταγε το προινο μεχρι τις 12:30 και παρολο που ειχαν ηδη μαζεψει του δωσανε να φαει..

εκτοτε βεβια ζηταει συνεχει κεικ οποτε φτιαχνω συχνα και του δινω για πρωινο..

με δημοκρατηκες διαδηκασιες με λαδι και χυμο και ξηρους καρπους με μαυρη ζαχαρη και μελη βεβαιως βεβαιως..

εννιωτε φτιαχνουμε και μαζι...οπου γινετε χαλια ο ιδιος..και η κουζινα γυρω του αλλα ειναι τοσο ευτυχησμενος που ειναι ετσι βρομικος και πασαλειμενος που δεν μπορω να του χαλασω χατιρι

Αργυρω αυτη την αποροια με τη νατασα ειχα και εγω

Επισης ρε κοριτσια τα παιδια σας τα φορατερ καθε ιδιο ρουχο δευτερη μερα στον παιδικο;;;

γιατι εμενα μου την ειπε ο συζυγος οτι τωρα που του μαθανε να τρωει και δεν γυρναεισ πιτι σαν λετσος και τα ρουχα του ειναι καθαρα, γιατι του δεν του βαζω την ιδια φορμα δευτερη μερα αλλαζοντας του μονο το φανελακι;;

αλλα εγω θεορω οτι τα ρουχα μετα τον παιδικο ειναι ετσι και αλλιως βρομικα αφου ολο και καπου κυλιουνται η εστω ειναι ιδρωμενα μετα απο τοσες ωρες δραστηριοτητων

Η γειτονησα της μανας μου μια φορα ειπε του φοφο σταματα να φωναζεις γιατι γινεσε κακο παιδι και δεν θα σε αγαπαει η μαμα σου...μουρθε να την τσουρομαδισω την ηληθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω τρβήξει μαλλί ,έχω ρίξει στον κώλο και έχω τσιμπήσει.... :? της έχω ζητησει συγνώμη... θα ήθελα να παρακολουθησω σχολή γονεων καποια στιγμή και ίσως μαθήματα ελέγχου θυμού... :?

Σίσσυ σου δίνω την ευκαιρία να αναθεωρησεις ,θα συμπεθερεψουμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

φτίαχνω μοσχαρακι κοκκινιστό με χυλοπίτες και φέτα στο φουρνο ,έριξα και ένα σοκολατενιο κέϊκ να ψηφεί ,δουλευω σε μια ώρα...

Αφρο κανε το έτσι οπως λεει η Νατασουλα!!! σημερα ειναι ημιαργια και αυριο ειναι η απαλευθερωση της Χίου!! αντε και καλη απελευθερωση απο την Μερκελοσκλαβιά!!! ήθελα να πω πως αδικα ψαχνουν πρωθυπουργο ,έχουμε ήδη τον ιδιο με τη Γερμανια!! :lol:

Βρε Ιουλία ...δεν ξέρω εαν πρέπει να παρεξηγηθώ ή όχι ... αυτό το έχει ξανθά γονίδια να το εκ λάβω ώς θετικό ή αρνητικό? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα ? Ντολτσε γκούστο ή τάσσιμο?εσυ ξέρεις ,τι προτείνεις? παμε για καραμελ μακιατο βεντι?

α επίσης η μικρή μου λέει οτι ειμαι κακια μαμα και μετα κανει τα δαχτυλα σαν πιστολι και μου λεει πιου πιου .... :(:?

Χρύσα εγώ την αλλάζω καθε μερα.οπως ειπες ολη μερα κυλιεται κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα εγω που δοκιμασα και τις δυο προτεινω ντολτσε...Βεβαια αν εισαι λατρης του καφε οπως εγω παρε νεσπρεσο .... :!::!::!:

εμενα ας οψεται ο προφ που δεν πινει καφε... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...