Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Παναγιώτα και εγώ αν έχω ησυχία και δεν με ενοχλεί κανείς τις ξεπετάω τις σελίδες, αρκεί βέβαια και το σύστημα να βοηθάει δλδ να ανοίγουν αμέσως!!! ;)

Χρύσα εγώ χρωστάω στα παιδιά 300ε στον καθένα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μην είστε σίγουρες ότι αν γίνει κάτι παρόμοιο τα παιδιά σας θα σας το πουν....

δεν θα το πουν γιατί για τα παιδιά θα θεωρείται κάτι το συνηθισμένο και δεδομένο, όπως π.χ. σε μια οικογένεια που ο πατέρας χτυπά την μάνα, το παιδί θα μεγαλώσει έχοντας στο νου του ότι αυτό είναι και το φυσιολογικό και θα δεχθεί πολύ εύκολα το ξύλο και από τον/την σύντροφό του/της!!!

και έχω παράδειγμα με την φίλη μου......

Καλά εδώ θα γινόταν χαμός και θα είχαν απολυθεί χωρίς δεύτερη κουβέντα.

έτσι έγινε με την "νηπ." του Λ. απομακρύνθηκε από τα παιδιά, την έβαλαν σε γραφείο!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τώρα πρέπει να αγοράσω ρουχαλάκια για το μπουμπούκι γιατί δεν έχει αρκετά :?

πρέπει να έχει 5 αλλαξιές + μία που θα έχει εκεί :?

και τσάντα ..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νόμπελ Ειρήνης!!!

"Πρόσφατα πέθανε μια 98χρονη κυρία που την έλεγαν Ιρένα...

Κατά τη διάρκεια του Β΄Παγκοσμίου Πολέμου η Ιρένα εργαζόταν στο γκέτο της Βαρσοβίας ως ειδική υδραυλικός υπονόμων...

Είχε όμως κι έναν απώτερο σκοπό. Όντας Γερμανίδα ΗΞΕΡΕ ποια ήταν τα σχέδια των Ναζί για τους Εβραίους.

Η Ιρένα έβγαζε λαθραία βρέφη στον πάτο της εργαλειοθήκης της ή σε ένα σάκο από λινάτσα που είχε στην καρότσα του φορτηγού της τα μεγαλύτερα παιδιά.

Ακόμα, είχε έναν σκύλο στην καρότσα, που τον είχε εκπαιδεύσει να γαβγίζει όταν οι Ναζί φαντάροι της άνοιγαν να μπει ή να βγει από το γκέτο.

Οι φαντάροι, φυσικά, δεν ήθελαν πάρε-δώσε με τον σκύλο, ενώ το γάβγισμά του κάλυπτε τους θορύβους/ήχους που έκαναν τα βρέφη/παιδιά!

Στο διάστημα που το έκανε αυτό, κατάφερε να φυγαδεύσει και να σώσει 2.500 παιδιά και βρέφη.

Συνελήφθη και οι Ναζί τη χτύπησαν πάρα πολύ άσχημα και της έσπασαν και τα χέρια και τα πόδια.

Η Ιρένα κράτησε ένα αρχείο με τα ονόματα των παιδιών που είχε διασώσει και το φύλαξε σ' ένα γυάλινο βάζο που έθαψε κάτω από ένα δέντρο στην αυλή της.

Μετά τον πόλεμο, προσπάθησε να εντοπίσει όσους γονείς είχαν επιζήσει και επανένωσε τις οικογένειες.

Οι περισσότεροι από αυτούς είχαν πεθάνει στους θαλάμους αερίων. Τα παιδιά αυτών, τα βοήθησε να τακτοποιηθούν σε θετές οικογένειες ή να υιοθετηθούν.

Το 2007, η Ιρένα προτάθηκε για το βραβείο Νόμπελ Ειρήνης.

Δεν επελέγη.

Ο Πρόεδρος Ομπάμα το είχε κερδίσει ένα χρόνο πριν γίνει Πρόεδρος, για την εργασία του ως "οργανωτής κοινότητας" για το ACORΝ... και ο Αλ Γκορ το κέρδισε το 2007, για ένα φιλμ σχετικά με την υπερθέρμανση της γης...

Δυστυχώς, το βραβείο δεν το παίρνει πάντα αυτός που το αξίζει!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi επαθα σοκ με τη ιστορια...πω πω...μπραβο της...

παιδικο η μικρη ε?σουπερ :D

σημερα το βραδυ θα ερθουν οι νονοι να λουσουν το καιλα :lol::lol: χθες επρεπε αλλα δε μπορουσαν

μαγδα τι κανεις?η μαρκελα?

τοση πολλη δουλεια ε?

εφαγα 4 σοκολατιτσες :o:o

ιουλια χαθηκες ρε..περαστικα..

τι αλλο περιστατικο ακουσα για αλλο σταθμο..

σε 4 χρ εβαλαν τιμωρια γτ συνεχεια βαζει λαθος τα παππουτσια κ η κυρια τα πηρε κ του τα πεταξε στα σκουπιδια :o:o:o:o:o:o:o:o

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: 7

ρωταω αν βαραει αν μαλωνει αν βαζει τιμωριες οι κυριες στο θοδωρη κ γενικως κ σε ολα με λεει οχι :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σκρουτζακι μου??Μαγδα εσενα μιλαω!!! :lol::lol::lol::lol:

Γενικως εσεις οι "κατω απο το αυλακι" δε φημιζεστε για την ανοιχτοχερια σας! :lol::P:P:P:P:P (και συνεχιζω να γελαω μονη μου με το ΜΠουρμπουαρ που δεν το δινεις αφου δεν το προφερεις σωστα!!! :P )

Ιουλια περαστικα βρε κοριτσακι! :-*

Παναγιωτα μιλας για σελιδες μαμμυ ή σελιδες απο κανα βιβλιο???? :lol::roll:

Αργυ με το καλο στον παιδικο!

Αν σου πω πως ζηλευω θα με πιστεψετε???

Μα την καμαρωνω τοσο πολυ οταν ειναι με αλλα(συνομηλικα) παιδακια(τα μικροτερα εχουν ενα θεματακι μαζι της...η μαλλον εκεινη με αυτα :lol: )!

Μωρη Θου ατελειωτες ηταν οι ΙΟΝ? :lol::lol::lol: Αυριο εχεις δουλεια?Μαλλον θα παω κοσμος...

Καλο ξελαδωμα!Δεν τον επλυνες απο την κυριακη?Πιιιφ!!!! :lol::lol: Αλλα τι λεω?εσυ εισαι θεουσα! :P

Επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπληρωνω:

Χρυσα θα χαρω πολυ να ερθεις σπιτι μου!!!Οοοοταν σου τη δωσει!

Μαρια ξεπερασες τον εαυτο σου!Τι τεραστια ποσταρα ηταν αυτη???Περαστικα στη γιαγια σου κ ολα να πανε καλα με τη φιλη!

Αφρο κουραγιο!Χρυσα επισης!...Χαρα σε σας με τα 2 παιδακια!1 κ πολυ μας ειναι! :P

Αργυ σαγκυ ειναι αυτα τα τριχωτα...σαν συχρονες βελεντζες!

Νατασουλα ολες τα ιδια παθαινουμε!Καλα οταν μπαινειος στο σπιτι με το τσισα να απειλει το βρακακι κ την κοιλια στην πλατη απο πεινα κ το τζουτζουκι να θελει να γκρινιαξει μεχρι σκασμου...Εκει τρελαινομαι!Αλλα το ξεπερναμε ε?!!!!!

Αυτα θυμαμαι..

χαχαχα Θουλακι μου γλυκο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έίπα στην Ρ. ότι θα πάει σχολείο και την ρωτώ αν της αρέσει και μου λέει ναι και της λέω ότι θα είναι με άλλα παιδάκια αλλά εγώ δεν θα είμαι, εντάξει? και μου λέει ναι!!! :shock::x

ακούγεται το όνομα του Πετσάλνικου!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρέσουν αυτά τα χαλιά 8-) αυτά που δεν μου αρέσουν είναι σαν το καλοκαιρινό που έχεις τα ινδικά, ιρανικά κ.λπ

αυτό το στυλ π.χ. μου αρέσει:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι..ειναι γεγονοσ..τρακαρα το αμαξι! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

οχι πολυ..αλλα τα καταφερα :(

πηγαινα να παρω τον γιωργο απο τον παιδικο κ επειδη δεν ημουν πολυ καλα ειπα να μπω στο στενακι του παιδικου,να αφησω τα αλαρμ κ τσακ μπαμ να τον παρω να φυγουμε..κ για κακη μου τυχη ηταν ενα φορτηγο στη στροφη,κ ενω εκοψα πολυ,ευτυχως δηλαδη,ακουω ενα τσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ κ παγωσω..ειχα χτυ[ησει το φορτηγο! :shock::shock::shock:

κατεβηκα,ειδα οτι αυτο δεν επαθε τιποτα,πηρα τον χ. τηλ. κ μου ειπε πως αφου αυτος δεν επαθε τιποτα να φυγω :? ,ε..μεχρι να ξεκολλησω το αμαξι το ξαναγρατζουνισα..κοινως η πισω δεξια πλευρα απο το πομολο της πισω πορτας μεχρι την μπροστα εχει μια νααααααααααααααααααααααααα μαυρη γρατζουναρα..ο.κ. αυτη νομιζω φευγει με αλοιφη κ κατι γδαρσιματαρες πανω απο την ροδα ακριβως κ σε μηκος παλι το ιδιο..ωραια τα καταφερα :(:(:(

γελαω με τη φιλη της χρυσας!εγω για να καταλαβαινω αν τον αλλαζουν πανα,τους εχω παει αλλη μαρκα στον παιδικο! ;);) ετσι παντα καταλαβαινω!σημερα,πρωτη φορα,φορουσε τη δικια μας!αρα δε τον αλλαξαν..αρα αυριο θα τους το πω!

σας ειπα;εχασα κ ταυτοτητα κ διπλωμα!αυριο εχω ραντεβου στην αστυνομια να βγαλω καινουρια..να παρω κ βεβαιωση για να βγαλω νεο διπλωμα..

πουρμπουαρ ποτε δινω,ποτε οχι..αναλογως την εξυπηρετηση..κ τα κεφια μου!

διανυω μια πολυ περιεργη φαση..παρανοιας θα ελεγα..κ επειδη θεωρω οτι εχω ακομη περιθωρια μεχρι να φτασω στην απολυτη παρανοια..θελω παρα πολυ να κανω δευτερο παιδακι κ να σας πρηζω..ζηλευω που εχετε δυο κ τα καταφερνετε τοσο καλα,καλυτερα απο ο,τι πιστευετε,ειμαι σιγουρη! :)

αργοτερα ομως..

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

προσπαθω να διαβασω!

μα οταν εγω ειμαι πρωι τα γραφετε ολα?

σημερα ημουν πρωι...πανικος...αλλα πο ευχαριστος πανικος!

Λουκια ...σιδερα ειναι το αμαξι...οκ ακριβα....αλλα οχι για να σκαμε τοσο...το λεω εγω που πρωτη φορα που τρακαραν εκλαιγα πανω απο το αυτοκινητο με λιγμους...αλλα...εγω ηξερα πως εβγαζα το γραμματιο...!

Συμπεθερα...αλλαζεις χαλια?

Θου τι επαθες?

κουμπαρα τα παιδια καλα?

εφαγα μια παστα ..ποντικακι!

μου φωναζει και η διπλανη της...τιραμισου ..αλλα κανω οτι δεν την ακουω!

εχω κανει μια τεραστια κοιλια...τετοια κοιλια ειχα στον 9ο στη Μ-Ι.

μα που θα φτασει..?

θα φτασει?

αποτελεσματ τελος εβδομαδας...αν ολα οκ ...κανω υπερυχο..αν συνεχιζει το υπερυχογενες εντερο...ελεγχουμε για τις πιο σπανιες ελεγχομενες μορφες κυστικης ινωσης!

αν οχι χαλαρωνω και συνεχιζω!

το ευχομαι!

ερωτηση...τι γλυκο να φτιαξω για την παρασκευη?

εχω εορτη...

η να μην φτιαξω τποτα και να παω ως το ζαχαροπλαστειο?

ενοειται οτι δεν θα κανω τραπεζι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα τσούπρες! :YMHUG:

Τρέξιμο και πολλές δουλειές απ' το πρωί!

Δεν σας έχω διαβάσει, συγχωρέστε με! Ελπίζω αργότερα!

natasoula!!! :!: Έστω και καθυστερημένα :oops: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και καλά για τον Μιχαλάκη σου, να ζήσει, να 'χει πάντα υγεία, χαρά, αγάπη και ηρεμία στη ζωή του!!! :x

Σήμερα το πρωί, με ανησύχησε και κυρίως με αναγούλιασε η δασκάλα της Β. Με ενημέρωσε ότι είχαν ένα κρούσμα στο σχολείο, με σκουλικάκια στα κ@κ@ ενός παιδιού. :ymsick::ymsick::ymsick: Μου είπε ότι είναι κολλητικό και να ενημερώσω την παιδίατρό μας, μήπως υπάρχει κάποιο προληπτικό φάρμακο να της δώσω. Το 'χετε ακουστά αυτό; :ymsick::ymsick::ymsick: Θα πάρω και την παιδίατρο, αλλά ευτυχώς με καθησύχασε η μάνα μου (φαρμακοποιός) ότι δεν είναι κάτι σοβαρό, υπάρχει φάρμακο, αλλά όχι προληπτικό. :roll: Πω, πω, αν δω τέτοιο πράγμα στο μπάνιο μου........ :ymsick::ymsick::ymsick:

Κι αφού σας έκανα να ξεράσετε, :P αποχωρώ να συνεχίσω τις δουλειές, ελπίζω ότι θα σας διαβάσω και θα επανέλθω αργότερα!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου εύχομαι όλα καλά και να χαλαρώσεις :D

Ιουλία :o:o:o:o:o:o

όλα τα κακά σε σένα? και αυτοκίνητο και ταυτότητα και δίπλωμα? :o:o:o

2ο παιδάκι? :D:D:D:D άντε με το καλό!!!!

αν ήμουν 6 χρόνια μικρότερη θα πήγαινα για 3ο!!!! ;;);;);;)8-}8-}8-}8-}

δωμάτια έχουμε :roll::roll::roll:

όχι δεν αλλάζω χαλιά, στο σαλόνι μόνο θέλουμε να πάρουμε, αλλά μέχρι να συμφωνήσουμε εμείς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ............. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Προσπαθώ να συνδεθώ από προχθές και δεν μπορώ. Μου τη έχει βαρέσει.......

Τί σκ@τ@ παθαίνει;;;;;;;

Επιτέλους τα κατάφερα και σε λίγο θα φύγω να πάω την Ε μπαλέτο.

Τί κάνετε;;;;

Εμείς καλά.

Σήμερα δεν πήγαμε βόλτα γιατί είχα δουλίτσες στο σπίτι . Το απόγευμα θα πάω να κάνω υπέρηχο καρδιάς για ένα φύσημα που είχα κάποτε. Υποτίθεται πως είχε κλείσει στα 19 μου αλλά τώρα εμφανίστηκε και πάλι. Πάω να δω τί γίνεται τελικά.

Ερώτηση που καίει...

Σας ήρθε η ΔΕΗ; Θα το πληρώσετε όλο το ποσό ή θα κάνετε το κόλπο με το ΑΤΜ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιο ειναι το κολπο με το ΑΤΜ?

εμας μας ηρθε!

Διάβασε:

http://www.alithinapsemata.gr/home/sect ... ratsi.html

και το δικό μου πληρώθηκε, δεν γινόταν διαφορετικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοματια ειμαι..αππαπα

αποφασισα να κανω δουλειες για να παω αυριο με τη ψηλη..μεχρι να τις κανω ψωφησα..απαππαπ

μιλαμε ο μικρος να μπουσουλαει απο πισω μου κ να κλαει..να τον βαζω για νανι κ τιποτα..εκει τα ματια ετσςι :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τι παιδι εχω..εσεις που ειχατε καιλες αγκαλιτσες ποτε υσηχασατε? 8-)8-)8-)8-)

νατασα εμεις το πληρωσαμε... :?:?:?

ελπιζω ολα καλα με τη καρδια..

ιουλια :o:o:o:o:o μη σκας για τις παλιολαμαρινες...εσυ να σαι καλα...

η τονια που ειναι?

ααααα λεναρα 10000 μπραβο για τη καρτα ρε..ολο θελω να στο πω...τελεια τη εκανες.. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση που καίει...

Σας ήρθε η ΔΕΗ; Θα το πληρώσετε όλο το ποσό ή θα κάνετε το κόλπο με το ΑΤΜ;

Ο άντρας μιας συναδέλφου που δουλεύει σε Τράπεζα μας είπε ότι δεν γίνεται πλέον αυτό το κόλπο,

όσοι πρόλαβαν μέχρι 30/10.

Αν ξέρετε κάτι άλλο ενημερώστε

Εμένα ήρθε χθες και λήγει 22/11 οπότε περιμένω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα μια ερωτηση...

ειχες βαλει αυτη τη φωτο πριν αρκετο καιρο..κ χθες προχθες δε θυμαμαι ειδα τη ιδια φωτο με το δικο σου κεφαλι απ τη αλλη μερια τη δαναη να κοιταει ενω τωρα δε κοιταει κ τη ειρηνη δε θυμαμαι :o:o:o 7

κ τωρα ξανα βλεπω τη παλια..αλλαξες φωτο η βλεπω πουλακια? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλο βραδυ να εχετε ...παω να βαλω τον Μ για υπνοκαι να κοιμηθω και εγω .

εχω πολλες σκεψεις στο κεφαλι μου .

ο μικρος τρωει με πολυ μεγαλη χαρα ...δεν του φτανουν μονο τα φρουτα το πρωι θελει και πιο μετα μαμ ...σημερα εφαγε και μιση μπανανα το απογευμα ....ειναι πιο ετοιμος απο την ηλικια του .

πρεπει να του αρχησω σουπα αλλα εκει θελω σιγουρα μπλεντερακι ...δεν γινετε με τοπιρουνι να τα λιωνω .

δεν ξερω τι να κανω μεχρι να παω σπιτι ....αν δεν του δωσω ακομα ενα γευμα θα λυσσαξει το καιμενο,μας βλεπει να τρωμε και ορμαει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι και εχετε φυγει ολες... :evil::evil: Δεν πειραζει εγω θα γραψω!!

Μητσακι να σου πω εγω για τα σκουληκακια στα κακα..εχουμε εμπειρια απο εδω-αν κ ακομα το σεμπινι δεν εχει..Παρασιτα ειναι που συνηθως προερχονται απο μολυσμενη τροφη η κρεας που δεν ειναι καλα ψημενο..Δεν προκαλουν προβληματα, μπορει να μην εχουν κ συμπτωματα, αλλα μπορει να προκαλουν δυσκοιλιοτητα με εναλλαγη διαρροιας, πονοκοιλο χωρις αλλη εξηγηση, κραμπες κλπ..Στην Ουγκαντα ειναι το πλεον συνηθισμενο και καθε εξι μηνες κανουμε ολοι εδω μια εξεταση για παρασιτα..μια απλη εξεταση κοπρανων ειναι κ αν χρειαστει κανεις αποπαρασιτωση με ενα χαπακι..Εγω θα κανω στον Σεμπ υποχρεωτικα τον αλλο μηνα...Να κολλαει απο το ενα παιδι στο αλλο δεν το εχω ξανακουσει (διοτι βρε Μητσακι πως?? θα φαει το ενα τα κακα του αλλου?? δεν πλενουν τα χερια του παιδιου μετα την τουαλετα??)...Παντως κανε μια απλη εξεταση αν εχεις αγωνια, δεν ειναι τιποτα, ενα δειγματακι μονο 8-)

Αργυρω βρε μην στεναχωριεσαι! Εγω βρηκα την υγεια μου με το σταθμο!! Να χαιρεσαι, θα δεις διαφορα!! Το μονο προβλημα μου εμενα ειναι που αρρωστησε κ με κολλησε κ βγηκα νοκ αουτ..Ταλαιπωρηθηκαμε τοσο που ακομα κ ο Κ μου λεει, αν ακουσω αλλο παιδι να βηχει στο σταθμο δεν τον ξαναναπαω...Σαν ζομπι ημασταν 10 μερες ( ο μικρος βεβαια μια χαρα!!)....Ακομα κ τωρα εγω -επειδη εχω ασθμα-εχω πολυ βηχα κ δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδυα....

Αναστασια κουραστηκα με τοοσ καθαρισμα...Αστα καλε,μη κουραζεσαι..Δεκα ευρω στον παρκαδορο??χμμμ εγω φολοδωρημα δινω μονο αν ειμαι πολυ ευχαριστημενη...Στην Δανια δεν εδινα ποτε διοτι εκει ειναι ζωα οι σερβιτοροι..Στην Ουγκαντα κ γενικα σε φτωχες χωρες δινω ΠΑΝΤΑ κ μεγαλα φιλοδωρηματα, δεν το συζητω καν εδω...

Βρε Θουλη τι σκας που το ειπες?? και εγω θα το ελεγα παντως....Κοριτσια εδω η σωματικη τιμωρια στο σχολειο οχι μονο ειναι ανεκτη κ φτανει σε σημειο βασανισμου αλλα επιτρεπεται κ απο το νομο...Την ειχαν απαγορεψει αλλα αλλαξαν παλι τον νομο γιατι τελικα δεν ελεγχαν λεει τα παιδια (πριν αναρωτηθειτε αυτα ισχυουν για τα δημοσια ντοπια σχολεια, οχι για τα ιδιωτικα κ εννοειται οχι εκει που παει ο Σεμπ)...

Μαγδα απο τη παγωμενη Νοβηγια!! Τι κανεις??/ Θα ειμαι στα μερη σας για τις γιορτες των χριστουγεννων (οκ δυο χωρες παρακατω, Δανια αλλα κοντα σας)...

Αφροδιτη κ Ιουλια καλησπερα!! Αφρο ελα ανεβα βρε...εγω παντως το παραδεχομαι εχω δωσει ξυλια στον Σεμπ, και στο πωπουδελι κ στο χερακι...Αλλα δεν το θεωρω τραγικο, οκ δεν το ξανακανω αλλα δεν πεθανα κ απο τυψεις μετα..Με ειχε φερει στα ορια..μαζευτηκε ομως...Αν κ γενικα ειναι πολυ καλος ο καημενουλης μωρε..

Χρυσα ετσι κ ο δικος μου...Μονος του ντυνεται κ βαζει παπουτσια (κ το κανει μια χαρα, ), μονος του τη τσαντα του, ολα μονος του...δεν τολμω να βοηθησω πλεον!

Παναγιωτα ευχαριστω για τις ευχες! Ειχα συνεντευξη για τη δουλεια κ εβηχα σαν τρελλη..Τρομαξανε οι ανθρωποι αλλα οκ, με πηρανε..Τωρα δουλευω για μια ελβετικη οργανωση, μια χαρα ειμαστε, να δουμε τι θα κανουμε ομως!!

Αντε τα ειπα ολα και εγω!!

Ααα πεμπη καλα αποτελεσματα, αντε να χαλαρωσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Η μερα μου χαλια σημερα...ζω το θεατρο του παραλογου σε αυτο το σπιτι μερες μερες....απο χθες το μεσημερι ειμαι με 2μιση ωρες υπνο! Σημερα σερνομαι, αλλου παταω και αλλου βρισκομαι,,,σας διαβασα λιγο αλλα δεν εχω κουραγιο να σχολιασω. Την καληνυχτα μου σε ολες...να δω τι βραδυ με περιμενει και σημερα πππφφφφφφφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...