Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θούλη :lol::lol::lol:

Χρύσα για αυτό συμπαθώ τον Ο :lol::lol: συμφωνούμε!!

Κατερίνα και εγώ κάνω συνδιασμούς δικούς μου αν δεν μου αρέσει του μαγαζιού!!! ;)

Σήμερα ο άντρας μου έχει συνάντηση με τους υπόλοιπους γονείς των συμμαθητών του Λ σε ένα μπαράκι της γειτονιάς! :?

Η δασκάλα του είναι άρρωστη και ήρθε μια άλλη έγκυος και δεν τους έκανε γυμναστική "γιατί το μωράκι κοιμόταν!" :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν κατάλαβα ποιά η διαφορά μεταξύ τζεφρευ και Παπαδήμου αφού ο,τι του πουν οι "άλλοι" θα το πράξει!! :?

Τόσες μέρες προσποιούνται ότι ψάχνουν τον νέον ενώ οι "άλλοι" τους έιπαν ποιόν θέλουν!!!

Τουλάχιστον αυτός είναι έλληνας και όχι μόνο το 25%!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησα .

ειπατε πολλα .

και εγω θα επαιρνα δωρακι στην δασκαλα αν ημουν ευχαριστημενη .

ειναι πολυ γλυκια χειρονομια .

Θου εγω πιστευω οτι ειπαις οτι επρεπε ουτε πολλα ουτε λιγα ;) το επιασε το νοημα .

Δεν θα ηθελα ποτε μαποτε να ημουν με 20 2χρονα ΑΑΑΑΑ :o:o:o:o:o:o πανικος ,εφιαλτης !!!

απο μικρη ειχα απορριψει την ιδεα νηπιαγωγου-δασκαλας ως εφιαλτη :lol::lol::lol::lol:

αλλα μπορει τελικα αν ημουν να φερομουν εντελως αντιθετα απο οτι πιστευω ,σαν την Τονια .

Γωγω ......εδω εγω μετα απο τοσα χρονια θηλασμου σκευτομαι αυτο το γαλα το κοιμαμαι -μεγαλωνω :roll: ....η κοπελα τι να σου πει .

πραγματικα με εχει κουρασει ο θηλασμος ...

ποιο πολυ με εχει κουρασει το κολλημα του Μ πανω μου .........μα ποση αναγκη με εχει πια ποση επιβεβαιωση ...ποση ποση ....

ξυπνησε ο Μ και κλαιει γιατι ηταν μονος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα επανέλθω γτ με τραβάει ,Κατερίνα στη δική μου δουλειά το τιπ για να κάνω καλύτερα τη δουλειά μου θα λεγόταν δωροδοκία!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω απορώ γτ ασχολείσαι ακόμη? αφου δεν ξέρουν ,λενε ότι έχουν ακουσει απο τον περίγυρο πιστεύονατας οτι αυτό ειναι το σωστο...

Αργυ κ εγω δεν δίνω φιλοδόρημα .εχω την ίδια αποψη με εσένα.

Αφρο κουράστηκες με το θηλασμό?

Σισσυ έχω κ δανειο ρε συ. :lol::lol::lol::lol::lol:

Θου ψωνισες απο σβέρκο στο συγκεκριμένο σταθμό.

Χρυσα μεγαλωσε κ ο Τζωνη !!σε πηρα το πρωι...

τι έγινε με τα αποτελέσματα της Βίκυς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

Μπηκα να πω ενα γεια..Πω πω ρε κοριτσια βαρεθηκα να διαβαζω σχολια και πολιτικες συζητησεις...δεν αντεχω αλλο, που να ημουν κατω κ να τα συζητουσα κιολας...

Θουλη να σου ζησει ο παντελακος..διαβασα για την βαφτιση,μπραβο!

Βικυ ειχες αποτελεσματα??

ΝΑ πω και χρονια πολλα στον Μιχαλη της Νατασας!

Σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι πολλα..Η Σισσιω διαβαζει εβραικα, η Αργυρω κατι εγραφε για την Ρεα που δεν μοιαζει στην πεθερα και βγαζει το βρακι της..τα μπερδεψα?? :oops::oops:

Αχ δεν θυμαμαι, ακομα αναρρωνω κιολας!!

Στελων φιλια στην Χρυσα, την Αφροδιτη, το μητσακι, την αναστασια, την Παναγιωτα..ξεχασα καμια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Αργυρω κατι εγραφε για την Ρεα που δεν μοιαζει στην πεθερα και βγαζει το βρακι της..τα μπερδεψα?? :oops::oops: ???

:o:o:o:o βγάζει το βρακί της? :o:o:o:o όχι ρε συ :lol::lol::lol::lol::lol:

όντως τα μπέρδεψες ;) δεν πειράζει όμως, αυτά έχουν οι πολτικές συζητήσεις, κάνε και κανένα διάλειμμα!!!! ;):roll::roll::roll:

Συμπεθέρα εγκυμονούσα μεγειά το μαλλί :D ωραίο ακούγεται!!! :D:D

έχω μια ερώτηση θα την κάνω αύριο το πρωί, πουρνό πουρνό :)

Καληνύχτα σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ή μάλλον ας ρωτήσω:

η Ρ. είναι 1,03εκ και την βάζω το βράδυ για ύπνο σε υπνόσακο 110εκ. λέτε είναι μικρός?

σκέφτηκα τους Κινέζους που τους δένουν τα πόδια για να μην ψηλώσουν :o:o:o και ανησυχώ.....είναι μικρός λέτε? :? .....να την σκεπάζω με πάπλωμα καλύτερα ε? :?::?::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπνοσακκο?? εγω ποτε δεν εχω βαλει τον Σεμπ σε υπνοσακο, οποτε δνε ξερω....δεν παιρνεις κανα μεγαλυτερο?

Ειδα τις φωτογραφιες...το ενα μελαχρινο κοριτσακι ειναι η ρεα, το αλλο?? αυτη ειναι η πεθερα σε μικρη ηλικια?? δεν μοιαζουν..

Ο Λουκας εχει το σαγονι του μπαμπα του αλλα δεν θα τους ελεγα και ολοιδιους..νομιζω σε σενα μοιαζει..

Αν βαλω εγω φωτο του Σεμπ κ του Κ, δεν θα μπορεσετε να πειτε ποιος ειναι ο πατερας κ ποιος ο γιος...Αλλα δεν εχω..

Καλε γιατι φευγετα?? μπηκα κ εγω ενα βραδυ να τα πουμε κ φευγετε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

είμαστε σπίτι

εγώ περίπου έχω τελειώσει με την εργασία μου

από βδομάδα θα την έχω στείλει

Αργυρώ δε χρησιμοποίησα ποτέ υπνόσακο :roll: αλλά χμμμ μου φαίνεται ίσα ίσα θα είναι η Ρ εκεί μέσα

Οι μέρες αυτές είναι δύσκολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμ και εγω νομιζω θα εναι μικρος ο υπνοσακος!

Βασικα μπηκα να πω χρονια πολλα στη Νατασα για τον Μιχαλη...να τον χαιρεσαι και να ειστε παντα μια ευτυχισμενη οικογενεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita μόλις διάβασα το άρθρο σου στο μπλογκ, απάντηση δεν έχω να δώσω, τα γράφεις πολύ ωραία και συμφωνώ & λυπάμαι την ίδια στιγμή, αν και γενικώς είμαι αισιόδοξο άτομο, μέλλον καλό δεν βλέπω, αντίθετα κάθε χρόνο και χειρότερα θα είναι!!!

Η άλλη η μπουλούκο έιμαι εγώ :lol:

Αύριο θα την κοιμίσω με παπλωματάκι με την hello kitty που της αρέσει πολύ :x

Φρανίτα τι έγινε με τα κλοπιμαία τελικά; Με το λάπτοπ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Ξεσκονισα,σκουπισα ολο το σπιτι,εβαλα πλυντ...Ουφ!Πρεπει να σφουγγαρισω...Ουφ λεμε!!!

Μα να θελεις να βρεις γυναικα κ να μην μπορεις?(να μουκαθαριζει :oops: )

Η Αννυ με βοηθησε στις δουλειες...Ξεσκονιζε κ καλα με το πανακι της..Και μετα πηρε το αζαξ κ ελεγε "μαμα,νε(δε) μ'αφηνεις να κανω πθιιιιτ?" :lol::lol::lol:

Εβαλα 2 χειμωνιατικα χαλια..οχι ομως τα "καλα" μου...Αλλα τα 2 τυπου σαγκυ που ειχα στην κουζινα κ στο χωλ...Κ αφησα τη βλακεια-καλοκαιρινο στην τραπεζαρια(για να μην μετακομιζω το τραπεζι :oops: )...Και το ψαθινο στην κουζινα...Τωρα τι σας τα λεω ολα αυτα???? :lol::lol::lol: ΚΑΝΤΕ Pg down!

Χρυσουλα μου χρωσταω π[αιδοτοπο εε?Δεν ξεχνω!Επισης δεν την ειπα καλε τερας!Απλα ζορικο(οπως ολα) 2χρονο! ;)

ΓΩγω μηπως καλη μου ξεχνας τι μας ελεγες περι θηλασμου λιγους μηνες πριν? :?:?:?

Τιποτα δεν βρισκω πλεον παραλογο!Ο καθενας λεει οτι ξερει κ αναλογως χαρακτηρα ειναι κ καθετος/η στη γνωμη του κ ας ειναι ασχετος!

Ποσο σχεση μπορει να εχει μια 38αρα που δεν ειναι μαμα,ειναι γυναικα καριερας κ οι περισσοτερες φιλες της επισης δεν ειναι μαμαδες???? :? Καμια θα ελεγα...Κ ομως επειδη εχει εναν μπαρμπα καθηγητη παιδιατρικης 80 χρονων,πιστευει πως γνωριζει τον θεο του θηλασμου! :o Δε βαριεστε?!....

Παντως κ εγω κουραστηκα με το θηλασμο...Οχι με το δεσιμο κ την επιβεβαιωση που λεει η Αφρο(αλλωστε δεν θηλαζουμε στα ενδιαμεσα δλδ οποτε θελει)..Αλλα αυτο το οτι πρεπει μονο εγω να την κοιμιζω...Απ την αλλη απολαμβανω τουλαχιστον τις μισες φορες...Κοινως δεν ξερω τι θελω!

Αργυρω εγω δεν καταλαβα γτ να ειναι μικρος ο υπνοσακος....Αν ειναι ΓΙΑ 110εκ τοτε ειναι μια χαρα για ενα παιδακι 103!

Η Ιουλια εξαφανιστηκε?Ουτε στο τηλ δεν απαντησε...Ελπιζω να μην επαθε τπτ...

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Περι πουρμπουαρ!!!!

Οκ...Δινω.Οχι παντα...Ειδικα αν με ξεπεταξουν "πετωντας" τον καφε στο τραπεζι κ μετα τους ψαχνω μεχρι κ για να πληρωσω!

Επισης θεωρω βλακεια το να δινω τιπς σε παρκαδορο,ρεσεψιονιστ,καρνταρομπα,μπαρμαν...Ε σορρυ.Καθονται σε ενα σημειο κ κανουν απο ελαχιστα εως τιποτα κ θα τους πληρωσω κ εξτρα?Ειδικα στον παρκαδορο οπου ο αντρας μου αφηνει 5 ή 10 ε???τα μαλλια μου πεφτουν!

Τωρα φευγω!!!!παω να παιξω..Ή να σφουγγαρισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σηγα καλε μου χρωστας παιδοτοπο...ενα καφε μου χρωστας...αντε αμα ειναι καλος ο καφες καντους δυο :lol::lol::lol:

και αμα με πιασει καμια τρελα- και δεν εχω πολυ δουλεια- θα ερθω σπιτι σου...που τοσο καιρο σου υποσχομαι...και θα τον ποιουμε με την ισυχια μας

Αφρο το κοιμαμαι και μεγαλονω δεν κανει τιποτα...τζιφος...το δινει η γειτονησα της μανας μου και ξυπναει μαι απο τα ιδια..απλα δεν ζηταει να φαει..το οτι ξυπναει ξυπναει..και θελει να παιξει!!!

Σημερα παιδια λοιπηθηκα πολυ τον Γιαννακη..

καταρχας ξυπνησαν νωρις και τα δυο...ο μικρος απο τις 6:30 και ο μεγαλος απο τις 7 παρα...τιποτα δεν προλαβα να κανω...ουτε τα κρεβατια να στροσω, ουτε τα πιατα του προινου να πλυνω..βαρεθηκα τοι σπιτι να ειναι ανω κατω...

ευτυχως προλαβα να βγαλω γαλα..μετα ο μικρος νυσταξε και ηθελε να κοιμηθει..και οταν νυσταζει θελει απλως να τον κρατας αγκαλια...αλλα εκεινη την ωρα επρεπε να ντυσω το κακομαθημενο γιατι εγινε χαλια και επρεπε να φευγαμε...και ο μικρος εκλεγε...οχι πολυ δεν ουρλιαζε απεγνωσμενα δηλαδη και επειδη δεν υπηρχε κανεις να τον παρει κοιμηθηκε μονος του στο ριλαξ...το καημενουλι...ξερετε τι τυψεις εχω...πηρα τηλ τον Ο και του ειπα οτι στον φοφο δεν επετρεψα ποτε να σημβει κατι τετοιο

Αργη εγω τον Ο τον αποκαλουσα σκρουτζ στο θεμα τιπσ..

μετα αναθεωρησα γιατι καταλαβα την λογικη του..αιτια σταθηκε ενα σαντουιτσ που εδωσε σε εναν πακιστανο σε ενα φαναρι που ηθελε να μας καθαρισει το τζαμι

Αναστασια 5-10 ευρω;;;..να του παρκαρω εγω το αμαξι αλλη φορα;;;;;;;

Γιωτα εσυ εισα ΔΥ...γι'αυτο ακομα και τα δωρακια που στελνω στην Νινα θεωρουνται λαδομα... :lol::lol::lol: οποτε προσεχε ;););)

η Ιουλια οντως χαθηκε...

και η Μαγδα...

Αφρο τα φιλια μου...και υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

αχ σήμερα με πήρε ο ύπνος, χτυπά το ρολόι 6.22 και χουζουρεύω 2-3 λεπτάκια ακόμη, αλλά σήμερα ξαφνικά ξυπνάστις 6.57 :o:o:o τρεχάλα στον Λ. τον ξυπνώ του λέω να ντυθεί και πάω και ντύνομαι και εγώ....τελικά είμασταν έτοιμοι νωρίτερα από ότι συνήθως :shock::shock::shock::shock:

Νατασούλα ερώτηση: δίνεις χαρτζιλίκι στον Μηχαλάκη? και αν πόσο?

χθες πήγε ο άντρας μου στην συνάντηση με τους γονείς και από τους 25 γονείς ήρθαν μόνο οι 7!!! :shock::shock::shock: σε μπαράκι συνοικιακό.....και στην κουβέντα πάνω ρώτησε ο ένα γονιός πόσο χαρτζιλίκι δίνετε στα παιδιά?

ο άντρας μου :arrow::o:o:o:o

και είπαν ότι δίνουν 0.50 λεπτά την εβδ. και στο τέλος της 2ης εβδ. το παιδί αγοράζει με τα χρήματά του το σοκολ. αυγό έκπληξη της κίντερ!

και ρωτούν τον άντρα μου εσείς πόσα δίνετε?

ο άντρας μου επειδή ντράπηκε να πει ότι δεν δίνουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: είπε "και εμείς 0.50 λεπτά, αλλά αγοράζουμε εμείς το αυγό κάθε εβδ. όταν πάμε για ψώνια".....

μόνο που δεν το "έφαγαν", έτσι έμειναν οι άλλοι :shock::shock::shock::shock::shock:

και του είπαν ότι δεν είναι σωστό, γιατί πώς αλλιώς θα μάθει το παιδί πώς να διαχειρίζεται τα χρήματά του? :?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστ. νομίζω ότι δεν έχει πολύ περιθώριο να κοινηθεί στον υπνόσακο :? δεν ξέρω.......είδες ψηλώνουμε το βράδυ όταν κοιμόμαστε και λέω μήπως την εμποδίζω σε αυτό το θέμα!!!! :?

έχει παπλωματάκι με θήκη της ello kitty και μια άλλη με πριγκήπισσες και μία άλλη με κάτι ροζ άλλα......και όλο με ρωτάει πότε θα το χρησιμοποιήσει :roll::roll::roll:

επειδή αλωνίζει όλο το κρεβάτι είμαι σίγουρη ότι θα ξεσκεπάζεται, όπως ο Λ. :?

Χρύσα γιατί είχατε δύσκολο πρωινό?

Αναστ. αν σου πω ότι δεν ξέρω ποιά είναι τα χαλιά τα σάγκυ? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στη δουλειά...κοιτάζω λογαριασμούς στην τράπεζα και μαζί λύνω εξισώσεις ενώ ταυτόχρονα σκέφτομαι τη γιαγιούλα μου που ξαναμπήκε στο νοσοκομείο και δεν είναι καθόλου καλά :cry: αλλά και την φιλενάδα μου που μπήκε σήμερα στο νοσοκομέιο και τη βρήκε η μαμά μου μάλλον να γεννήσει και μόλις μπήκε στο μήνα της :roll:

Πιστεύω η Ρ χωράει στον υπνόσακο 1,10 αλλά δε θα θέλει να φέρει και καμιά στροφή στον ύπνο της? Με φαίνεται καταπιεστικό ο υπνόσακος :?

Χτες έκανα μια μεγάλη βλακεία με τη μικρή ρε γμτ πολύ στεναχωρέθηκα πάρα πολύ αλλά με πήρε τηλ στη δουλειά και με ρώτησε πότε θα γυρίσω σπίτι και με συγχώρεσε :x

Μπουρπουάρ αφήνω όταν είμαι ευχαριστημένη όχι τόσο πχ από τον καφέ αλλά από τον άνθρωπο που θα τον σερβίρει.. όπως λέει και η Αναστασία άμα ψάχνω να τον βρω να παραγγείλω ή να πληρώσω δεν αφήνω :roll:

5-10 ευρώ μπουρμπουαρ??? :o ουάου..θα μαλώνουν οι παρκαδόροι ποιος να πρωτοπαρκάρει μόλις θα σας βλέπουν :D

Όσο για το θηλασμό και μένα με κοιτάνε σαν ούφο που θήλασα μεν κανα 2 μήνες αλλά όταν λέω πως γίνεται και τι πρέπει να κάνουμε για να πετύχουμε μακροχρόνιο θηλασμό με κοιτάζουν σαν ούφο

Αφροδίτη και Χρύσα τι πάθατε?

Η φίλη μου που κατα πάσα πιθανότητα θα γεννήσει σήμερα :roll: (ανησυχώ γιατί μπήκε στο μήνα της σήμερα μάλλον) ήπιαμε καφέ την Κυριακή και μου είπε ότι η μαία που κάνει ανώδυνο της είπε να αγοράσει θήλαστρο και σακουλάκια μεντέλα κλπ κλπ για να αποθηκεύει :shock: Εγώ της είπα να μην πάρει τίποτα να αφήσει τα πράγματα να κυλήσουν φυσιολογικά και ότι χρειαστεί θα της το φέρω εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κοιμηθηκα καθολου καλα το βραδυ ...το μικρο ανα 2 ωρες ξυπνουσε ....ειναι και η δευτερη μερα που βλεπω περιεργα ονειρα ...χθες σπλατερ εφιαλτες ,σημερα απλα περιεργα ...Βικη σε ειδα και εσενα στο ονειρο μου ....τομικροξυπνησε παλι απο τις 6 ...αφου μου ειχε αδειασει και τα δυο στηθια αρα με ειχε ξυπνησει σχεδον μιση ωρα πιο νωρις ....

εχω πονοκεφαλο ,ο μικρος θελει τα παιχνιδια του Μ και κλαιει σηνεχεια γιατι ο Μ δεν του τα δεινει ....θελει μια μηχανη του που κανει βουμ βουμ να της δακωνει τις ροδες .... :roll: ετσι μου ερχετε να του παρω και αυτου μια :twisted: αλλα ποιος ξανα παει στα ζαμπο σαν τιμη δεν ειναι ακρβη 2ε ειχε ....

οταν λεω με κουρασε ο θηλασμος .....δεν ξερω πως να σας το εξηγησω ....οχι οτι με κουρασε ο Μ 2 φορες θηλαζει ,ουτε ο μικρος ,τρωει πολυ γρηγορα απλα κουρασικα να ειμαι διαθεσιμη ....ολλοι κατι θελουν απο εμενα τα παιδια στηθος και αγκαλιες φροντιδα και ο αντρας κατι αλλο....

το κολλημα του Μ μαζι μου ειναι ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ πολυ μεγαλο και πολλες φορες καταπιεστικο ....

ισως νιωθω ετσι γιατι ειμαι εναν μηνα χωρις τον Κ ....οταν ειναι εδω ο Μ παιζει μαζι του ,εδω δεν παιζει με τους παππουδες ειναι παλι καλλημενος πανω μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη στον ιδιο παιδικο;;;..αν ναι :(:(:(:(:(

αλλιως :?:?:?:? μακαρη να περναει καλα η ΡΕΑ εκει..και εσυ να βρεις ευκαιρια να κανεις κατι για σενα

Μαρακι περαστηκα στη γιαγια σου..μακαρη να πανε ολα κααλα..κριμα παντως...

οσο για τη φιλη σου...πολυ νωρις ρε συ....μακαρη και εκει να πανε ολα καλα..

καλα την ειπες για τον θηλασμο..κατσε να εδρεωθει ο θηλασμος και μετα αποθηκευει..ποιο το νοημα να το κανει απο τοσο νωρις..στην αρχη θα εχει πρωτογαλα και μετα εαν μπορει να αντλει δεν θα ειναι πανω απο 30-50 γραμμαρια και αυτο μονο αγχος θα της φερει για το εαν και ποσο γαλα εχει..

ας γεννησει με το καλο και βλεποντας και κανοντα

Παντως γι'αυτο μου αρεσεις..γιατι ασχετα με το εαν και με το ποσο θηλασες δεν εισαι κομπλεξηκη σε αυτο το θεμα

Αργυρω να ρε συ..επειδη μαθαινουν απο τοσο μικρα να διαχειρηζονται χρηματα γινονται "πολιτισμενοι" οχι σαν και εμας :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις παντως χαρτιζιλικι αρχησαμε να παιρνουμε οταν εγω εγινα περιπου 10 χρονων οπου επαιρνα και για τους δυο μας

Δυσκολο προνο παιδια γιατι δεν την πελευω αλλο με τις τσιριδες του Χριστοφορου...

ειναι μερες που ξυπναει ηρεμος καθετε στο κρεβατακι του , μεσα στα χαμογελα..καθετε να τον χαιδεψω να τον φιλισω να τον κανακεψω...ειναι παλη μερες που ξυπναει μεσα στη γκρινια..ουρλιαζει οχι κλαιει φωναζει αυτο το συνεχομενο ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..δε με αφινει να τον αγγιξω, δεν ξερει τι θελει βγαζει μια απιστευω αρνιση για τα παντα, κλαψουριζει..εγω μπαινω στο τριπακι να αναρωτηθω εαν ειναι παλη αρρωστος..αμα εκεινη την ωρα αρχισει να κλαει και το μικρο..ειμαι ετοιμη να σαλταρω...μετα αφου φυγουν τα "διαολια του" γινετε παλη ενα ηρεμο παιδακι..μετα αρχιζει αλλος γολγοθας...

ΜΟΝΟΣ του θελει να βαλει μπουφαν, παπουτσια να φορεσει την τσαντα- πιο μεγαλη απο αυτον εντωμεταξη- ναν εχουμε ηδη αργησει γιατι δεν καθετε να ντυθει η να πλυθει..και φυσικα το θεεικο..ΔΕΝ θελει να κατευει τις σκαλες..οποτε φορτονομαι..φοφο..τσαντες...ασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...