Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

α χθες είδα ένα ρεπορτάζ στην τιβι για την Ιαπωνία, η επόμενη μέρα μετά την βόμβα στην Χιροσίμα και πώς την έζησαν οι επιζήσαντες ..... και μία Γιαπωνέζα-μαμά είδε στο πάτωμα μια μητέρα νεκρή και το μωράκι της να πηγαίνει στο στήθος της και να θηλάζει :cry::cry::cry::cry: πολύ συγκλονιστικό, υπήρχε και φωτό :(:(:(

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

μιλαμε με ελιωσες τωρα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ για το νερό που ρωτάς, ο παιδίατρος μας είχε πει ότι συνήθως στα παιδιά δεν αρέσει το νερό και μπορούμε να βάλουμε λίγο χυμό (εννοείται φρεσκοστυμμένο) μέσα να του δώσουμε γεύση, αν θέλεις κάντο.....πάντως μας είπε να μην ανησυχούμε σιγά σιγά αρχίζουν και το πίνουν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα ελα να σε κερασω... :lol:

θηλαζει ακομα?

αργυ μα να μη σε αρεσει η μπανανα :o:o:o:o

καρυδια δε βρηκα σουπερ να βαλω :roll::roll:

επισης με ειπε η δασκαλα οτι γενικως δε τα βαρανε τα παιδακια..εμ τι θα με πει.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι και μονο που της το ειπες,θα καταλαβε οτι πρπει να συγκρατει τα νευρα της,γιατι αλλιως θα εχει προβλημα! ;)

Το Θοδωρη μη τον σταματησεις ρε συ δε θα του κανεις καλο...αλλωστε υπαρχει και η αλλη δασκαλα που ειναι καλη...

Παντως παιδια αυτα ειναι τα αποτελεσματα με τις συνθηκες που επικρατουν στους παιδικους σταθμους στο μπουρδελο μας!!!! :twisted::twisted: δε μπορειτε να φανταστειτε τι ειναι να εισαι μονη σου με 20+ 2,5χρονα!!!! Σε φτανουν στα ορια της παρανοιας!!! Εγω νομιζετε δεν εχω ερθει σε σημειο να σκεφτω πως θα ηθελα να παιξω μερικες σε ορισμενα;;;..αλλα εμενα παντα στη σκεψη γιατι καταρχην,εκτος οτι ειναι αντιπαιδαγωγικο, δεν εχω κανενα δικαιωμα να ακουμπησω παιδι αλλου!!!

Γωγω ναι να της παρεις δωρακι!!!!Κι εγω θα παρω στη δασκαλα του Αλεξ σιγουρα!!! Κατι μικρο,δεν ειναι αναγκη να ειναι ακριβο,αλλα ετσι δειχνεις κατα καποιο τροπο οτι εκτιμας τη δουλεια της και αυτα που προσφερει στο παιδι σου! Ασε που και η Ιωαννα θα νιωσει πολυ ομορφα που θα παει δωρο στην αγαπημενη της δασκαλα!Πηγαινε εκεινη τη περιοδο σε μαγαζι με ειδη εποχης και παρε κατι χριστουγεννιατικο! ;)

Κι οσες τα πατε σε παιδικο να παρετε στη δασκαλα κατι! Νιωθουμε μεγαλη ικανοποιηση και αναγνωριση για τη προσπαθεια που κανουμε να προσφερουμε στα παιδακια σας οτι μπορουμε! ;)

Θουλη στη καργια ομως μη παρεις!!! :lol:

Σισσακι κι εσυ να το αναφερεις στη διευθυντρια!

Χρυσακι σου ειπε τετοιο πραμα η πεθερα σου;;;;;;;και δε της απαντησες;;;;;; :o:o:o θα ειχε φαει τετοιο μπινελικι που θα παθαινε σοκ!!!!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] Τι εννοουσε δηλαδη οτι της παρκαρατε το παιδι και τρεχατε στη διασκεδαση;;;;; :twisted::twisted::twisted: μιλαμε φουρκιστηκα πολυ τωρα!!!!!!!! X(X(X(

Α Γωγω παραλιγο να το ξεχασω..νερο δε πινει ουτε η δικια μου,ουτε ο Αλεξ επινε και σκεψου οτι εκεινος δεν επινε ουτε γαλα απο 7-8 μηνων!!! πραμα δε παθαινουν τα σκασμενα!!! :lol::lol::lol:

Η ΙΩ ειμαι σιγουρη οτι ειναι αστερακι στο σχολειο!!!! ;)

Κατερινακι φιλακια!!!!

Αργυ.....πω πω εφερα την εικονα στο μυαλο μου και σφιχτηκε η καρδια μου.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έρχομαι!!!!

Μαρή τι θα σου πει η δασκάλα;Τρελάρα :lol::lol::lol: !!!!!

Η Ειρήνη μόλις ρούφηξε 2 βυζιά γάλα......οταν είμαι σπίτι ζητάει 2-3 φορες, οταν δουλεύω πίνει μόνο μία.

Τόνια θεά φιλάκια!!!!!!δεν σε διάβασα με τραβάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: τονια..

καλε ολο αυτη η ξυνη ειναι στη ταξ..αυτη κ το φαντασμα..η καλη δε τη βλωπω συχνα...

θα θελα να το αλλαξουν τακη γμτ..αλλα ντρεπομαι ΠΑΛΙ να το ζητησω..

εγω σκεφτηκα τι να της παρω..

ΞΥΔΙ.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τωρα σοβαρα λετε να παρω κατι?δε νιωθω γιαυτες :roll::roll:

λετε να εχουν στη μπουκα το θοδωρη τωρα :cry::cry::cry::cry:

τονια ναι καταάβαινω ρε τι ειναι να εχεις 20.5

ανθρωπος ειναι κ αυτη..αλλα.... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μπανάνα καθόλου μα καθόλου, αλλά στα παιδιά δίνω φυσικά αλλά δεν αναπνέω :?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και η Γιαπωνέζα που τα έλεγε, είπε ότι ακόμη και σήμερα που σκέφτεται την σκηνή δακρύζει.....υπήρχε όχι πραγματική φωτό, αλλά ζωγραφιά :(:(:(:(

εγώ κορίτσια, να σας πω, είμαι κατά κάθε είδους φιλοδωρήματος, δεν δίνω....γιατί θεωρώ ότι όλοι πρέπει να κάνουν την δουλειά τους όπως πρέπει και οι παιδαγωγοί ωφείλουν να είναι σωστοί, με την ίδια λογική θα πρέπει να δώσω φιλοδώρημα και στον υπάλληλο της ΔΕΗ, του ΟΤΕ ή στον ταχυδρόμο κ.λπ, για να εκτιμήσω την δουλειά που κάνουν......και εδώ το φιλοδώρημα είναι κάτι σαν "υποχρεωτικό" και όταν βγαίνουμε έξω για φαγητό ή καφέ πάντα πληρώνει ο άντρας μου για να δώσει κιόλας....γιατί αν πληρώσω εγώ δεν θα δώσω και με κοιτάζουν κάπως έτσι :dry:

πείτε με ανάποδη ή ό,τι άλλο, αλλά είναι η άποψή μου.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ναι καταάβαινω ρε τι ειναι να εχεις 20.5....

τοι είναι το 20.5? 20 και μισό παιδιά? :!::roll::roll::roll::roll:

το ξύδι είναι καλή ιδέα....θα της το τυλίξεις και θα της πεις "ξέρεις εσύ"!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά μην πάρεις δώρο :twisted::twisted: όχι με τπτ!!!Φτου!!!

Πιστεύω οτι ειδικά τον Θοδωρη δεν θα τον αγγίξει..Θα φοβάται ρε ότι του έχεις πει αν γινει κάτι τέτοιο να σου το πει ;)

Τόνια για πες και εσυ σαν πιο ειδική ρε

Αργι όχι ρε τα φιλοδωρήματα θρέφουν σπίτια,ρώτα και μένα :lol::lol: κάποτε δεν άγγιζα τον μισθό μου και ζούσα από αυτά,τώρα σκατά.....ειδικά οι Ρώσοι που έρχονται δεν αφήνουν μία...

Εκτιμάς την εξυπηρέτηση και την φιλικότητα του προσωπικού ρε,την δουλεία του την κάνει

ούτως ή άλλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα αν πάω σε μια καφετέρια ή εστιατόριο ωφείλουν να είναι φιλικοί, είναι η δουελιά τους και πιστεύω ότι το μαγαζί θα πρέπει να περιλάβει το φιλοδώρημα στο μισθό τους! :|

είμαι πολύ απόλυτη και κάθετη σε αυτό το θέμα......συγνώμη αν θίγω κάποιον.....αν έρθει ο άντρας μου εκεί σίγουρα θα δώσει!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι σου χω πει οτι ειναι θεικα τα ρουχα που φοραει η μπουμπου σου στη φωτο;;; απο που το φορεματακι και το καπελο;;;; :P

Δε πειραζει Θουλακι παρτης κατι μικρο κι αυτηνης μπας και γλυκαθει λιγακι η ξυνη!!! :lol:

Οσο για την αλλαγη ταξης,συζητα το πρωτα με το Θοδωρη να δεις αν θελει γιατι μπορει το παιδι να εχει δεθει με τα αλλα παιδακια και με τη δασκαλα(κι ας ειναι ξυνη) και να μη θελει..αν θελει πηγαινε στη διευθυντρια και πες της οτι θελεις να αλλαξεις γιατι ειδες οτι χτυπησε ενα παιδι και δε νιωθεις ασφαλεια για το δικο σου παιδι μαζι της!

Το Θοδωρη δε θα τον αγγιξει ουτως η αλλιως γιατι ειναι πολυ συνεργασιμο παιδακι και δε δημιουργει προβληματα Κατερινακι,αλλα το θεμα ειναι οτι αν ειναι ετσι ο χαρακτηρας της δεν εχει να προσφερει και πολλα ουτε στο θοδωρη ουτε σε κανενα αλλο παιδακι...ελπιζω ομως οτι ηταν απλως μια ατυχη στιγμη.. :roll:

Αργυ μου μη το βλεπεις ετσι..καμια σχεση...δε περναει καν απο το μυαλο μας οτι ειναι φιλοδωρημα,ουτε οτι θα κανουμε πιο σωστα τη δουλεια μας επειδη μας πηρε δωρο καποιο παιδι,ουτε οτι θα εχει διαφορτικη μεταχειριση!

Για μενα πχ ηταν κατι σαν "ευχαριστω" σαν εκτιμηση για την αγαπη που δινω στο παιδι τους..οτι δεν ειμαι γι αυτους οπως μια υπαλληλος της ΔΕΗ που λες που απλως κανω τη δουλεια μου με αψυχο υλικο...οπως παιρνεις ενα δωρο σε μια φιλη σου γιατι το νιωθεις, για να την ευχαριστησεις..

Μπορει να μην ηταν καν δωρο..μια μαμα μου ειχε φτιαξει μια χριστουγιεννιατικη καρτα και μεσα μου εγραφε ποσο με ευχαριστει που βοηθησα τη κορη της να ξεπερασει ενα προβλημα που ειχε..δε φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα και ποσο περηφανη ενιωσα για την αναγνωριση της δουλειας που ειχα κανει πανω σε αυτο το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοι είναι το 20.5? 20 και μισό παιδιά? :!::roll::roll::roll::roll:

το ξύδι είναι καλή ιδέα....θα της το τυλίξεις και θα της πεις "ξέρεις εσύ"!!!! :lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

για το ξερεις εσυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηθελα να πω 20+ παιδια 2,5 ετων..κ συ δε καταλαβες? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Τι κανετε?Μια χαρα σας διαβαζω...λιγο-πολυ(που λεει κ ο φιλος μου ο OSO :lol: )

Νατασα να χαιρεσαι τον Μιχαλη σου!!!Τις καλυτερες ευχες μου!!!

Ποιοι αλλοι γιορταζουν σημερα?Ο Αγγελος?Δλδ κ ο αντρας της Δημητρουλας??? :P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θα ειχε πολυ πλακα αν το :lol: γραφα χωρις φατσουλες κ αρχιζε παλι μια κουβεντα-σπασμενο τηλεφωνο περι ονοματος! :P

Τι να γραψω-δεν ξερω...Σας εχασα κ τοσες μερες...Τωρα...? :roll:

Περαστικα σε οσα ειναι αρρωστουλια!

Θουλη κ Σισσιω δεν ξερω τι θα εκανα στη θεση σας...Πραγματικα δεν ξερω!Στο κιπερτι οπου βλεπω τις δασκαλες με τα μωρακια...Ειναι ολα τοοοσο ομορφα..Δλδ οκ μια φορα ειπε ενας(δασκαλος) σε ενα παιδακι πως δεν θα μπει στο "τρενακι"-σειρα γτ δεν ειναι καλο παιδι.. :roll:

Μωρη Τονια πως αντεχεις με τον Ντενις? :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!Δεν υπαρχει!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

να σας πω κ εγω για τη βαφτιση?!

Ηταν ολες τους πανεμορφες!Πραγματικα εγω προσπαθω να μη λεω μεγαλα λογια οταν δεν τα εννοω αλλα ηταν μια κ μια!

Η Θουλη...Οκ!Κορμαρα,τελειο φορεμα,μαλλι,μακιγιαζ!Και το χαμογελο μεχρι τα αφτια!

Η Βενετια εγινε ακομη πιο ομορφη με το καστανο!!Εγω ξετρελαθηκα!Σου δινει πολυ τυπο ρε κοπελια!Με ρωτησε που λετε αν μοιαζει με καλογρια! :lol: Ημουν σκυμμενη εκεινη την ωρα και της σηκωσα το φουστανι για να μην μοιαζει! :P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol: Μα μαλλι καλογριας? :P:P:P:lol::lol::lol: Το φορεμα μεχρι το γονατο ηταν βρε κρυφοσεξουαλα!!!!! :-*

Η Νατασα μου ειναι μια...αιθερια υπαρξη!!! :P:lol: Νομιζω πως οτι κ να πω θα ειναι ψεμμα γτ την νιωθω σαν μικρη μου αδερφουλα!Αλλα αφου την βλεπετε κ εσεις καρακουκλαρα αρα ειμαι κ εγω αντικειμενικη!!!! :x:x

Η Λεναρα εχει την πιο τελεια ολοστρογγυλη κοιλιτσα!Ουτε μικρη ουτε μεγαλη!!!!Και μια γαληηηηνη στο προσωπο!Ουτε σου φαινονται τα νευρακια!!!Ή μηπως ειναι επειδη εχεις σηκωσει τα χερια ψηλα? :?

Για τη Χρυσουλα μας τι να πω?Την χορτασα αρκετα!!!Αντε σε κανα χρονο παλι! :P

Εχει αδυνατισει,εχει μακρυνει το μαλλι,ειχε κ εκεινη τη λαμψη της μωρομανας που πιστευω πως η εστε λοντερ απλα βοηθησε να αναδειχθει!(τι ωραια που τα λεω!! :P )

Την εκανα κ ενα σουπερ ταξιδακι(οπως την Μαγδα το καλοκαιρι το γυρο του ποδιου!!! :lol::lol: )..Και για ολα αυτα φταιει,ποιος αλλος?Ο αντρας μου!Αν αφιερωνε λιγο παραπανω χρονο στο να με ακουσει δε θα με ταλαιπωρουσε ετσι!Αλλα θα γυρισει ο τροχος..! :lol::P

Κατα τ'αλλα ειμαστε καλα!Η Αννυ ειναι επισημως ενα μπελαλιδικο 2χρονο κ μην ακουσω καμια να την λεει ηρεμο κ καλο κοριτσακι!!!Ειναι ενα γιγαντιο σκατακι!!!Πεισμα???Νευρα>???Ουτε παμπερς να μην της αλλαξω?Λες κ εχω καμια ορεξη να καθαριζω τα κακα της!Γκρρρρρ!

Προσπαθησα να την "ξεφορτωθω" :lol: ,να την πασαρω στη Νατασα αλλα δεν την επαιρνε!!! :lol: Επισης στον υπνο μου ολο βλεπω πως την αφηνω απο εδω κ απο εκει πχ σε μια φιλη της μανας μου κλπ! :P:P:P Με εχει εξουθενωσει μιλαμε!Αλλα τι να κανω?Την λατρευω!..Χαιρω πολυ! ;););):D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν ολες τους πανεμορφες!Πραγματικα εγω προσπαθω να μη λεω μεγαλα λογια οταν δεν τα εννοω αλλα ηταν μια κ μια!

Καλα ετσι που το εγραψα βγαζει λαθος νοημα!Δεν εννοω οτι ΔΕΝ τα εννοω αλλα οτι προσπαθω να μην λεω μεγαλα λογια!!! :oops::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη να της παρεις ρε...Έναν ζουρλομανδύα να τυλιχτεί για να ελέγχει τα χέρια της.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν υπάρχει περίπτωση να απλώσει χέρι στο Ντόντο...Της έδειξες τα όριά της... ;););)

Ρε πούστη μου καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο με τόσα παιδάκια, αλλά αν δεν είσαι γενικά ήρεμος άνθρωπος και υπομονετικός, μην κάνεις αυτή τη δουλειά... :evil::evil::evil: Απορώ πως έγινε η Τόνια νηπιαγωγός.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνιααααα μου το φέρνεις σαν καλό παράδειγμα τον Άλεξ;;;;;; :shock::shock: Που είναι ο ορισμός της αφαγίας;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι, θα της πάρω κάτι της δασκάλας... :D:D Με έπεισες... ;);) Σκεφτόμουν κανένα άρωμα ή κανένα κόσμημα για το λαιμό.... :roll::roll::roll::roll: Χριστουγεννιάτικο τι να της πάω;;;;2 μπάλες;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζιιιι κι εγώ σαν τον άντρα σου..Πάντα αφήνω γιατί ντρέπομαι... :oops::oops: Αν και συμφωνώ με τη λογική σου... :roll::roll::roll:

Επίσης, μα δεν τρως μπανάνα;;;;;; :o:o:o Μετά το καρπούζι είναι το αγαπημένο μου φρούτο... :mrgreen::mrgreen:

Σισσάκι εβραϊκά;;;;;; :D:D:D:D:D Αστέρι μου εσύ.... :x:x

Και βέβαια να μιλήσεις για τη μαλακισμένη δασκάλα... :evil::evil::evil: Απορώ πως κρατηθηκες εσύ μωρή... :roll::roll::roll::?:?

Κατερινάκιιιι μου :x:x:x:x Πότε σταματάς δουλειά;;;; :roll::roll:

Αρτζιιιιι συγκλονιστική η εικόνα που περιέγραψες... :cry::cry::cry::cry::cry:

Ρε κορίτσια δε φαντάζεστε το τι ακούω από την καλύτερη μου φίλη εδώ στη δουλειά σχετικά με το θηλασμό.... :roll::roll::roll: Πως αντέχω που ξυπνάω το βράδια για να θηλάσω και πάω το πρωί στη δουλειά.... :roll::roll::roll: Μου έλεγε τώρα που είχε το μωρό πυρετό ότι θα πάθει τίποτα αν δεν πίνει νερό... :roll::roll::roll: Και γιατί θέλω να θηλάσω;;;;; :roll::roll::roll: Και ότι αμα δώσω ξένο γάλα στο μωρό θα χορταίνει και θα κοιμάται κλπ κλπ κλπ.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργι το κατάλαβα ότι είσαι απόλυτη,διαφωνώ αλλά δυστηχώς δεν έχω χρόνο να επεκταθώ τώρα,πρέπει να στεγνώσω μαλλί και να ταίσω τη μικρή.

Απλά να ξέρεις ότι δίνοντας τιπς κάνει ακόμα καλύτερα τη δουλειά του γιατί βλέπει ότι το εκτιμάς ;)

Η γνωμη μου ήταν αυτή και πριν δουλέψω με τιπς έτσι,πάντα έδινα,μην παρεξηγηθώ κιόλας...

Τόνια μου το καλσόν είναι από Η&Μ,το μπλουζοφόρεμα από ένα μαγαζί στη Δράμα,εχει κολάν για σετ αλλά μου θύμιζε τουρκάλα και το συνδύασα μόνη ;) Το καπέλο είναι απο το ίδιο μαγαζί αλλά με μαγιό και μπλουζάκι σετ.κουφό ε;Ασλάνης είμαι ρε!!!!

Θουλάρα ψήθηκε το κεικ;

Εγώ το κατάλαβα αυτό με το 20+ 2,5χρονα :lol::lol::lol:

Αναστασία φιλακια!!!Δεν σε διάβασα βιάζομαι :oops::oops::oops:

Γωγώ δεν ξέρω γμτ θέλει να με κρατήσει κι άλλο και δεν ξέρω τι να κάνω....είναι πολλά τα λεφτά...Αρη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σε διάβασα....διώξτε με πια!!!Το παιδί μου πεινάει...

και η δικιά μου άρχισε να ζωηρεύει πολύ....θυμάσαι τι ήσυχο μωρό ήταν;ε τωωωωρα είναι απαπαπα...

Καλέ φεύγω ήρθε και μου είπε μαμ μαμ :oops::oops::oops::oops: καταντράπηκα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορώ πως έγινε η Τόνια νηπιαγωγός.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κι εγω απορω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειδικα μετα Αλεξ λεω να φυγω απο το χωρο γιατι με τετοια κουρελιασμενα νευρα δεν ειμαι για να κανω τη παιδαγωγο!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασι που σαι ρε κορμι θανατηφορο;;;!!!!! :lol::lol: Πως τον αντεχω το Ντενις;;;;; και ποιος σου ειπε οτι τον αντεχω;;;;;;αλλα τι να κανω,παιδι μου ειναι τον αγαπαω!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και η Αννυ περναει τη φαση των 2;;;;; απαπαπα οπως λεει και η Αφρο δε γινεται να μη ξαναπερασω αυτη την ηλικια και να παει η Ανδριανα κατευθιαν 3-4 χρονων;;;;;; 8-}

Θουλη κι εγω το καταλαβα αυτο το 20.5,αλλα γελουσα μονη μου ετσι που το εγραψες!!! :lol::lol::lol:

Α Αργυ ελιωσα κι εγω με το "ξερεις εσυ"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Γωγω η κολλητη σου δε ξερει ρε γι αυτο της φαινονται ολα αυτα εξωγηινα...οταν ερθει η ωρα να κανει παιδι,δωστης το βιβλιο της Πατσουρου και μπορει να αλλαξει γνωμη! ;)

Α οσο για το παραδειγμα με τον Αλεξ το εφερα για να σου πω οτι εφοσον δεν επαθε αυτος αφυδατωση που δεν επινε ουτε γαλα,δε κινδυνευει και η δικια σου!!!! :P

Επισης 2 μπαλες;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: εισαι μεγαλο σουργελο!!!!!! :lol::lol::lol:

Ενα Χριστουγενιατικο διακοσμιτικο βρε! Εχει παρα πολυ ομορφα..πχ ενα απο αυτους τους καλικατζαρους με πορσελανινο κεφαλι και υφασματινο σωμα που του κρεμας στο τοιχο,η τους στολιζεις καπου,ή ενα κηροπηγιο,ενα αγγελο,ενα στεφανι,ενα ημερολογιο,ενα κοσμηματακι χριστουγιενιατικο φτηνο ομως..κατι συμβολικο τελος παντων,οχι αρωματα και τετοια ακριβα! ;)

Εγω καθε χρονο που στολιζω τα Χριστουγιενιατικα χαμογελαω με τα στολιδια που μου εχουν κανει δωρο οι μαθητες μου γιατι καθε ενα απο αυτα μου θυμιζει μια φατσουλα! :P

Κατερινακι πως τη λενε ρε τη μπουμπου σου γιατι εχω ξεχασει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη Τόνια μου την λένε και μόλις έφαγε φασολάδα,ε ρε κλανιές που θα πέσουν :lol::lol::lol:

Πραγματικά πρέπει να έχεις γερά νεύρα,ήταν 1η επιλογή σου να γίνεις παιδαγωγός ή τυχαίο;

Με τπτ δεν θα το επέλεγα...δεν έχω υπομονή :?:?:?

Ναι Γωγώ,αν δεν ήταν το βιβλίο της Πατσουρου και η Λάλα και εγώ δεν ξέρω αν θα θήλαζα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυο ωρες ελειψα..ποσα γραψατε...

Κανουμε συζητηση με τον μικρο...

μου λεει,,,ααααουααααουααα...γκου...εεεεειιιιιιιι...ουαααα...αγκα :lol::lol::lol: ...ιιιιγγγγρρρρρρ..αγκρρρρρρρ αγαααααγουυυ...

καλε γρυλιζει..αληθεια λεω

Τονια μου δεν ξερω τι εννωουσε και δεενοιαξε κι'ολας...χεστηκα..

απλα ειναι πλεων σπανιες οι φορες που ο φοφος καθετε να τον στουρομαδισω ετσι και το απολαμβανω πιο πολυ γιατι τρελαινομαι που γελαει ετσι απο καρδιας και ασταματητα

ασε που παλαιοτερα φοβομουν να τον γαργαλαω

Εγω παντως φιλοδορημα εδινα -και δινω οποτε μπορω- σχεδων παντα

ο Ο ειναι της λογικης της Αργυρουλας...

Εγω παντως ενα μικροδωρακι στην δασκαλα του φοφο θα επαιρνα ουτωςη αλλως καιδεν θα τοεκανα για λογους "φιλοδωρηματος"

Καλεμη την πιστευετε την Ψηλεγκω πουλεει την Αννυ παιδι-τερας...μια χαρα φυσιολογικο παιδι ειναι...μεφυσιολογικη συμπεριφορα γιατην ηλικια της

καλα και οαλλος ο μπαμπας με το αγορακι..ε μα αφου βλεπεις οτι δεν...παντο σε αλλο παιχνιδι ρε παιδι μου..

παντως στον περιεργο σερβητορο δεν αφισα τιπ..καναμε μεγαλο λογαριασμο :lol::lol::lol::lol:

Καθριν σε τιποστο δουλευεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια δεν κατάλαβες...Έχει παιδί η φίλη μου 4 χρονών και το θηλάσε και 3 μήνες..Και μου λέει ότι από τότε που σταμάτησε το θηλασμό και έδινε ξένο γάλα,βρήκε την υγειά της...Ακριβώς όπως στα λέω... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αλλά ακούω συνέχεια κουφά ρε πούστη μου..Που να θήλαζα και όσο καιρό θηλάζουν η Θου, οι Νατάσες, η Αφρο.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Από το αν έχω ακόμα γάλα μέχρι ότι την κακομαθαίνω.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Α, θυμάστε που σας έλεγε ότι η κουμπάρα μου είχε πάρει τη σύμβουλο που είχα πάρει κι εγώ και θήλαζε μια χαρά;;;;Είχα μιλήσει μαζί της πριν 20 μέρες και μου είχε πει ότι άρχισε να του δίνει του μπέμπη και ένα γεύμα ξένο επειδή δε χορταινε.... :(:( Στενοχωρήθηκα, το συζητούσα με το Γιώργο και μου λέει "Ε, εντάξει..Με ένα γεύμα δεν πειράζει..."Του λέω "Το ένα θα γίνω 2, τα 2 θα γίνουν 3 και θα το κόψει..." :cry::cry: Μιλάω μαζί της μετά από μια εβδομάδα πάλι και μου λεει "Δίνω τα μισά ξένο και τα άλλα δικό μου που το βγάζω με θήλαστρο" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::(:(:(:( Χωρίς να έχει κανένα πρόβλημα..Δεν κατάλαβα γιατί..Δεν της είπα τίποτα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Και τώρα έγινε το μικρούλι 40 ημερών...Κρίμα πραγματικά... :(:(:(

Και η ξαδέρφη του Γ που μένει μόνιμα Δανία και θήλαζε, άρχισε και το ξένο...Έχει μια μπέμπα 3 μηνών περίπου και επειδή συνέχεια έκλαιγε και δεν κοιμόταν καθόλου, της έδωσε ξένο λέει και κοιμάται..Και σκεφτόταν να σταματήσει το θηλασμό... :evil::evil::evil: Της τα έψαλα, αλλά νομίζω ότι αν δεν έχει σταματήσει ήδη, θα σταματήσει σύντομα... :evil::evil::evil:

Χρύσα εγώ σε πιστεύω για τον μικρούλη ότι λέει κουβεντούλες... :D:D:D Και η μπέμπα μου έλεγε...Και η Ιω... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Γωγω..αυτα δενειναι κουβεντουλες...αυτα ειναι τα αγου αγου για τα οποια εγω πεθαιναω..λατρευω μωρα που "μιλανε" ετσι...που γουργουριζουν..εχει φαση.....

τωρα πχλεει αγουαααααα...αααααιιιιι...και μασαει το χερι του

Καλα στο θεμα θηλασμος..αχ...δεν μιλαω..ειλικρινα κουραστηκα να ακουω μαλακιες

ε μα καλα και εσυ μαρι...τολμας ακομα και εχεις γαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες!

Προσπαθώ να σας γράψω, αλλά το άτιμο μικρόβιο δε μ' αφήνει ούτε να κλ@σω!!! :evil::lol::P

Ήθελα πολλά να γράψω, αλλά δεν κάθεται κάτω στιγμή!!

Σας παρακολουθώ πάντως!

Επίσης, μισώ τον άντρα μου!!! :evil: Το μικρό προφανώς δεν έχει κοιμηθεί ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ όλη μέρα και πάνω που πήγε να την πάρει ο ύπνος... Πήρε τηλέφωνο!!!!! :evil::evil::evil: Τι φταίει;;; Φταίει!!! :evil::P

Η πλάτη μου, τα χέρια μου, τα νεύρα μου!!!

Σας φιλώ όλες, ίσως αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...