Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Καλημερα!!!!

Επιτελους το κοριτσακι μου πηγαινει στον παιδικο με χαρα και χωρις καθολου κλαματα!! :D Εχουμε τρελαθει παλι στην ομιχλη και εχει μια υγρασια που σου τρυπαει τα κοκαλα.

Νατασουλα να χαιρεσαι τον Μιχαλακι σου!!!

Αργυ πανεμορφα παιδακια εχεις!!! Ο Λουκας στην φωτο δεν μοιαζει και τοοοσο πολυ στο αντρα σου παρα τωρα που μεγαλωσε. Η Ρ. ειναι ιδια εσυ, μαγουλα, σχημα προσωπου. Οποτε ασε τα πεθερικα να κουρευοντε!! Φυσιξα για την ομιχλη ναι :lol: ε τι μονο εμεις θα εχουμε? :lol:

Κατερινακι μακαρι να βρεθουμε!! Σε ποιο μερος θα ερθετε?

Θου και απο ποιο μικρος εβαζε το χερι εκει αλλα το ξεχνουσε γρηγορα, τωρα συνεχεια εκει ειναι :lol:

Γιωτα κανε αιτηση για την ομαδα. Τι κανει η μικρη μου μπαλαρινα?

Νατασα το ειδα το βιντεο χθες στο φεις! Πολυ ομορφες εικονες! Ειδα και την Ειρηνη! :)

Παω να ντυσω τον μικρο να παμε σουπερ μαρκετ. Τα λεμε μετα! Φιλιααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενάκι θα σε απογοητεύσω, εμείς δεν έχουμε πια ομίχλη ;) , έχουμε ήλιο, αλλά τέτοιον [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

είδες που της αρέσει της Ε. τελικά? μπράβο

το είδα και εγώ το βιντεάκι και αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν το ότι είδα και μπαμπάδες στην συνάντηση :);):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera,,,ελεοςςςςςςςςςς

πηγα σημερα το μεγαλο σχολειο..ε παω ανοιγω τη πορτα ολα τρωγαν..η δασκαλα (αχωνευτη :lol: )πλατη μου..

κ τι να δω :o:o:o:o:o:o

ενα παιδακι πεταξε το πιατο του πιο περα(οχι με δυναμη σαααααααα να υτο εσπρωξε)κ βλεπω τη δασκαλα να τον δινει σα φαπα να το πω?οχι δυνατα αλλα οχι χαιδεμα μια στο κεφαλι πισω..του στυλ συνελθε :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

εγω μενω μαλακας κ χανω τη γη απ τα ποδια μου..με ειδε χεστηκε ειπαμε καλημερα κ εφυγα..οταν λεω χεστηκε οχι απο φοβο που τη ειδα...

κ φευγωντας με φωναζει η γραμματεας να βαλω υπογραφες κ τη λεω..επαθα σοκ..με λεει γτ?τη λεω τι ειδα κ λεει τοσο δυνατα ηταν'/?κ λεω οχι αλλα ετσι..κ της το δειχνω πανω της :?

κ λεει καλα θα το κοιταξω..

παιδια γτ δε ανοιξα το στομα μου???????????????Ε?????????????????????ΜΕΤΑ θα παω να το παρω εγω..θα παω να της το πω..

κ το καλυτερο..το λεω στη απο πμανω μου που ειναι στη ιδια ταξη κ με λεει..α γιαυτο ο (ταδε) χτυπαει το κεφαλι κ με λεει τακ..δηλ κανει τη κινηση :o:o:o:o:o

κ λεω να πω στη δασκαλα οτι κ καλα το κανει κ ο θοδωρης σπιτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη εμας απο τοτε που ο φοφος αρχησε να τρωει προιονο στον παιδικο.,..ειμαστε πολυ καλυτερα...

κοινως δεν ουρλιαζει και εχει εναν αλφα ενθουσιασμο..

βεβεια οταν τον παραλαμβανει η αγαπημενη του δασκαλα..λιιιγο κλαψουριζει-γκρινιαζει..αλλα πλεων δεν εχουμε αυτα τα δραματα..

ξεκιναμε βεβεια και την πλυση εγκεφαλου...

-που θα παει σημερα ο Χριστοφορος

-στο χολειο

- και ποιος θα τον παρει

-η κυλια Εφη

-και τι θα δωσει η Κυρια εφη στον Χριστοφορο

-γιαουτι και μελι και κουκουτσια- οπου κουκουτσια το μουσλι που του φτιαχνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Θουλακι γιατι ρε δε της ειπες τιποτα;;;;;;;!!!! :o:twisted::twisted: την αλλη φορα θα βαζεις την εικονα του Θοδωρη σου στη θεση του αλλου παιδιου και να δεις πως θα λυνεται η γλωσσα σου!!!!!

Το μεσημερι να πας στη διευθυντρια και να της πεις το σκηνικο οπωσδηποτε!!!! επισης να της πεις οτι αν το ξαναδεις ή αν σου πει τιποτα ο Θοδωρης οτι θα της κανεις γραπτη αναφορα στο δημο ή το αρμοδιο υπουργειο να απομακρυνθει απο τα παιδια!!!!!

Δηλαδη σε κατι πιο σοβαρο τι θα εκανε;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Συγχιστηκα τωρα!!!!! :twisted::twisted:

Παω να δω το βιντεο της Νατασουλας και τη φωτο της Αργυ...

Α Νατασουλα να χαιρεσαι το Μιχαλη σου!!!!!!Χρονια του πολλα και πανω απολα ευτυχισμενα!!!!! :D:D:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου :o:o:o:o:o:o:o

Αυτο στην καθομιλουμενη το λεμε κακοποιηση ξερεις...

ΚΑΝΕΝΑΣ...μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν εχει δικαιομα να αγγιζει τα παιδια για κανενα απολυτος λογο.

Υπαρχουν αλλοι μεθοδοιθ πειθαρχειας ακομα και εαν αυτα πλακονωνται μεταξη τους η κινδυνευει η σωματικη ακερεοτητα αλλου παιδιου...

ελεος τη μαλακω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ στειλε ρε αυτη τη φωτο στη πεθερα μπας και ξεστραβωθει και δει σε ποιον μοιαζει η Ρεα!!!! :lol::lol: μεχρι και τα μαλλια σου εχει!!!!

Νατασακι τι ωραιο βιντεακι!!!! το Ρηνακι σου πολυ μουρη το σκατουλι!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη και εγώ συγχύστηκα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: αν είναι δυνατόν!!! να το πεις στην διευθύντρια όπωσδήποτε με ποιό δικαίωμα το κάνει? :evil::evil::evil:

εδώ εγώ την είπα στην διευθύντρια που έβαλε φωνή στον Λ., όχι να του δώσει και μια στο κεφάλι, πού? στο κεφάλι!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετοιες ωρες σκευτομαι οτι μια χαρα δεν εχω αυτον τον φοβο .....εχω φυσικα τον φοβο μην μου ξεφυγει εμενα καμια αναστροφη :roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πηγαμε σουπερ μαρκετ με τον Μ και ηρθαμε .Σημερα θα φτιαξω στον μικρο μηλο-μπανανα-αχλαδι ...απο σημερα χαλασαν τα κακα του :( δεν μοσχομυριζουν πια :(:(:(:(

και μενα μου εφυγε προχθες μια μπατσια ...εκεινη την μερα που εγραψα οτι η πολυ παρεα με την μαμα μου μου κανει κακο ....ειχε παθει κριση ο Μ και εσκουζε για ωρα .....ειχα και την μανα μου να κοιταζει με ενα βλεμμα αποδοκιμασιας ...μου γυρισαν οι βιδες ....κακος πολυ κακος αλλα τι να κανεις οπως λενε και οι φιλοι μας οι αμερικανοι "σιτ χαπενς" :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

θου οπως λεει η τονια, θα βαζεις στη θεση του παιδιου το δικο σου..

μια χαρα θα σου φυγουν κ οι ντροπες κ ολα

ελεος πια, σ τοσο μικρα παιδια ειδικα δε φερομαστε ετσι...

και μια χαρα τα λεει η τονια για τις αναφορες κλπ...

τονια παλι στον υπνο μου σε ειδα καλε!!! ειδα οτι ειχα μολις γεννησει κ ειχες ερθει να με δεις κ μου εδινες συμβουλες πως να κανω σεξ με τον τολη χωρις να ποναω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εισαι μια κουκλααααααααααα!!!!!!!1111

αντε σταματα!!!!

επισης εγω για καφε μεσα ειμαι, αν κ αυτες ειναι οι μερες που λεω οτι θα γεννησω :P

ααα αργυρουλα μια χαρα ηρεμια θα εχω, το μωρο μου θα ειναι το πιο ησυχο του κοσμου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll:

αφρο τι κανετε?

γιωτα κανε αιτηση καλε, ολο κ καποια θα σε κανει δεκτη ;)

νατασουλαααα να χαιρεσαι το αστερακι σου!!! γερος δυνατος κ να σας κανει παντα ευτυχισμενοςυς κ περηφανους!

παλι τα χαλια μου εχω σημερα, το απογευμα θα παμε χανθ να δω τη βενι μπας κ με ανεβασει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη γενα εσυ με το καλο και εμεις θα ερθουμε για καφε στην κλινικη :lol::lol::lol:

Ρε συ..υπαρχει λογος που εσιαξε η μουρη μου - περα απο το θεατρικο μακιγιαζ της estee lauder- :lol:8-)8-)8-) юю

βλεπετε λογο του συστηματικου ξενυχτιου ο οργανησμος μου νομιζει οτι ειμαι 20 χρονων κλαι γυρναω σε κλαμπακια και μπουζουκια...οποτε φερενετ εναλογως.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!! :D:D

Δινω το παρον μου και αποχωρω...

Χρονια Πολλα στον Μιχαλη μας!!!Να ειναι παντα καλα και καλη του πρόοδο!!! :x:x:x

Φιλια σε ολες...παω να φτιαξω ενα κεικ...

Πω πω Λενα μου κοντευεις ε;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια παλι στον υπνο μου σε ειδα καλε!!! ειδα οτι ειχα μολις γεννησει κ ειχες ερθει να με δεις κ μου εδινες συμβουλες πως να κανω σεξ με τον τολη χωρις να ποναω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μα δεν υπαρχει ο εγκεφαλος σου και τα σεναρια που φτιαχνει!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω και ο ΘΑνος Ασκητης!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

το 3μερο ήταν πολύ κουραστικό, όλη την μέρα δουλειά αλλά το βράδυ πίναμε και τα ποτάκια μας 8-)8-)

ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας για το καμάρι μου

:x:x:x:x:x

Θου να σας ζήσει ο Παντελάκος, να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείται.

Κι επιδή δεν πρόλαβα να σας διαβάσω παρα μόνο τις τελευταίες 2 σελίδες για πείτε μου

Είναι το Καρολινάκι έγκυος??? κάτι πήρε το μάτι μου

Η Βίκυ πήρε τα υπόλοιπα αποτελέσματα?

Κανένα άλλο συνταρακτικό νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Τι κάνετε;;;Εμείς μάλλον καλά...

Χθες το απόγευμα η μπέμπα για 1η φορά μετά από δύο μέρες δεν είχε ούτε καν δέκατα... :D:D Την έβαλα για ύπνο στις 9.30 με 37,1 χωρίς να της δώσω ντεπόν φυσικά...Στις 2 το πρωί είχε 38,7... :o:o:o:o:o:o Της έδωσα ντεπόν και εκτοτε δεν έχει ξαναανεβάσει...Από 36,9-37,1 κάνει... :roll::roll: Λέτε να ήταν ίωση και να πέρασε;;;;; :roll::roll::roll:

Για την Ιω τώρα θέλω να σας πω...Η δασκάλα της την Παρασκευή μου είχε γράψει πέρα από τις δραστηριότητες που έκαναν ότι ήταν πολύ δυναμική... :roll::roll::roll: Χθες της έστειλα σημείωμα και της έλεγα ότι με το δυναμική ελπίζω να μην εννοεί επιθετική, της εξηγούσα ότι της μιλάω πολύ και της είπα αυτό που μου είχε προτείνει η Τόνια...Να μην της λέει ότι θα τη στείλει στα μωρά γιατί ήδη νιώθει ότι "απειλείται" στο σπίτι από την μπέμπα και μήπως να της λέει ότι θα σε διώξω από το σχολείο... :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Μου απάντησε ένα κατεβάτο...Ότι η Ιω είναι ένα αξιολάτρευτο ζουζουνάκι που μου της έρχεται να τη φάει αλλά κρατιέται... :x:x:x:x:lol::lol: Ότι έχει περιορίσει πάρα πολύ τις γρατζουνιές και τις δαγκωνιές και πλέον πάει και ζητάει συγγνώμη και δίνει φιλάκι αν ενοχλήσει κάποιον... :roll::roll::D:D Ότι με το δυναμική εννοεί δυναμική..Πολύ συμμετοχική και αρχηγός... :lol::lol: Και ότι με πολλή αγάπη και κουβέντα θα τα ξεπεράσει όλα... :x:x Α και για τα μωρα μου έγραφε ότι της το λέει γιατί ξέρει ότι δεν είναι της ηλικίας της και ότι αν πάει εκεί θα χάσει τις δραστηριότητες που κάνουν... :roll::roll::roll: Και μου έγραψε ότι με εκτιμά αφάνταστα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάλλον τα περιόρισε στο σχολείο και τα ξεκίνησε στο σπίτι...Της μπέμπας τα μάγουλα τα έχει πεθάνει στις τσιμπιές..Πάει και της τα τσιμπάει και της τραβάει... :shock::shock: Και καλά ότι τη χαϊδεύει... :roll::roll::roll::roll:

Επίσης..Τόόοοονια σκεφτόμαστε τα Χριστούγεννα να πάρουμε ένα δωράκι στη δασκάλα της Ιως..Τη βρίσκεις σωστή κίνηση;;;;; :roll::roll::roll: Η λες να το πάρει στραβά;;;; :roll::roll: Και αν ναι, τι να της πάρουμε;;;; :roll::roll: Είμαι ευχαριστημένη και η Ιω την αγαπάει πολύ...Χαίρεται να πηγαίνει σχολείο και λέει η κυρία Αμαλία αυτό η κυρία Αμαλία το άλλο... :roll::roll::roll:

Νατασούλα μου χρόνια πολλά στο Μιχαλάκη σου..Να τον χαίρεστε..Γερός και καλότυχος να είναι ο κούκλος μας και να έχει καλή πρόοδο... :x:x:x

Θουυυυ μωρή έπρεπε να μιλήσεις... :evil::evil: Ακου εκεί τη μαλακισμένη να χτυπάει παιδάκι στο κεφάλι... :evil::evil: Τα χέρια να της κοπούν.... :evil::evil::evil: Να σε πάρω τηλ;;;Μπορείς να μιλήσεις;;;; :roll::roll:

Νατασάκι είδα το βίντεο..Οι κόρες σου κουκλάρες και εσύ ΚΑΡΑ-κουκλάρα... :x:x:x:x Ήθελα κι εγώ να πάω στο Ζάππειο, αλλά αρρωστησε η μπέμπα και δεν... :(:(

Χρύσα ρεεε τόσο πολύ έχεις αλλάξει;;;;Βάλε καμια φωτο στην ομάδα να σε καμαρώσουμε κι εμείς... :x:x:x

Κατερινούλα πως πάνε τα τρεξίματα με τη μικρή;;;;; :D:D

Λενάκι ανακάλυψε τη χαρά της μ...ο Γιώργης από τώρα;;;;; :oops::oops::lol::lol::lol: Είναι τέλειος... :x:x:x

Τόνιαααα τον λατρεύω τον Άλεξ...Αλήθεια..Είναι θεός... :x:x Αλλά δεν θα ήθελα να τον έχω εγω... :lol::lol:

Λενάκι συμπεθερούλα ανέβα ρε αγάπη... :?:? Οι ορμόνες είναι...Μήπως περιμένεις να σου στείλω το μπολερό για να χαρείς;;;; :lol::lol::lol: Θα στο στείλω... :D:D

Γιώτα τι κάνει η Σουηδέζα μας;;;; :D:D

Μαράκι που είσαι μαρή;;;;;; :roll::roll:

Ψηλέγκωωωωω δώσε το παρόν...

Καρολινάκιιιι :x:x:x Να το χαρεί η παπένια το δωματιάκι της... :D:D

Αυτά...Δε θυμάμαι τίποτα άλλο... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επίσης έχω ένα μεγάλο πρόβλημα... :roll::roll::roll:

Η μπέμπα δεν πίνει καθόλου νερό... :?:?:?:?:? Της το έβαζα σε ποτηράκι, έπαιζε..Δεν έπινε.. :roll::roll: Της το έβαλα σε μπιμπερό μήπως το πίνει και όταν της το βάζω στο στόμα αηδιάζει..Λες και της βάζω σκατά... :?:?:lol::lol::lol: Τι να κάνω;;;;;

Λείπω τόσες ώρες από το σπίτι και όσο λείπω δεν πίνει γάλα... :roll::roll: Μόνο φρουτόκρεμα, φαγητό και μια στις τόσες της δίνει η πεθερά και ρυζάλευρο... :roll::roll::roll: Τι να κάνω;;;;;;;;;Κάνει να μένει τόσες ώρες χωρίς νερό;;;;; :roll::roll::roll:

Γιατί δεν το πίνει;;;;;; :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Σας διάβασα κορίτσια μου, αλλά δε θα σχολιάσω γιατί έχω να διαβάσω εβραϊκά, έχω μείνει πολύ πίσω. Θέλω να κάνω και δύο έγγραφάκια, που τα έχω φορτώσει στον κόκορα και θα τρέχω και δε θα φτάω σε λίγο και να φύγω και νωρίτερα ,γιατί θα ξανανέβω σχολή για τα απογευματινα μαθήματα. :geek:

Μονο να πω:

Καρολινάκι εμείς τα είπαμε στο τήλ.

Νατασσούλα να τα χαιρεσαι το καμαρι σου! :x

Αργυρούλα τα παιδιά μοιάζουν σε σας τους δύο

Τόνια πάντα χαίρομαι να διαβαζω τα κατορθώματα του ντενις του τρομερου! :D

Νατασα μην τα κόψεις ρε τα μαλλια... είσαι θεα!

Αναστασί εμαφανίσου

Λενάκι περίμενε να δεις τί θα γίνει στα 10 του! :lol:

Γιώτα αυτό είναι ληστεία δεν είναι περικοπή!

Παναγιώτα θέλω και γω κέικ :mrgreen:

Θούλη το ίδιο έπαθα και γω σήμερα το πρωί. Αργήσαμε λίγο και τους πετύχαμε στο πρωινό. Εκεί είδα τη μια δασκάλα της Χ να τραβολογάει ένα κοριτσάκι, αυτό να κλάιει και η άλλη δασκάλα να της λέει "τι κάνεις τώρα ρε! Αφησέ τη"! Ομολογώ οτι τα έχασα και δεν είπα τίποτα.

Χθες εβρισα μια γρια στο δρόμο γιατί δε μάζεψε απο κάτω τα σκατα του σκύλου της και σήμερα που έπρεπε να επιστρατεύσω όλη τη σκυλίαση που κρύβω μέσα μου, τα έχασα και δε μίλησα...

Θούλη εσύ πώς θα το χειριστείς;; Μήπως τώρα είναι αργά να το κάνουμε θέμα;;

Ρε κορίτσια τί να κάνω; Δε μου ξαναέτυχε... Σκατά! Και έλεγα πως είμαι ευχαριστημένη με τον σταθμό...

Να πάω στην Δ/ντρια; Και αν μετά κάνει μλκιες στη Χ;; Καλα αν καταλάβω κατί τέτοιο στο παιδί μου, δε θα το λύσω με αναφορες, θα την πετύχω έξω την κ...ριόλα! :twisted:

Ελπίζω να καταφέρω να μπω το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγω...χαλαρωσε ρε..πως εχεις την απαιτησ με τη μια να πινει νερα....

υγρα παιρνει και απο τα φρουτακια και απο τις σουπιτσες..και φυσικα απο τον θηλασμο...δεν ειναι απαραιτητο να πινει νερο..αρκει που πινει υγρα

Χτες το βραδυ ο μικρο ςκοιμοταν και εμεις με τον Χριστφορο παιζαμε κατω στο χαλι κοινως κυλιομασταν στο χαλι εγω τον γαργαλουσα και αυτος ξεκαρδιζοταν στα γελια...

και μου λεει η πεθερα πως 2 χρονια το παιδι δεν ηταν μαζι μας και τωρα με επιασε η αγαπη για το παιδι μου

ελεος...

τεσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ και εγώ την επόμενη μέρα το είπα στην διευθύντρια.....δεν το άφησα......επίσης να πω ότι η "νηπιαγωγός" του Λ. τον τραβολογούσε από την τουαλέτα μέχρι την τάξη και για αυτό ο Λ. αργότερα είχε προβλήματα, όπως π.χ. κοιμόταν με αναμένο το φως και άλλα.....θα σου έλεγα να το αναφέρεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να προκαλέσει στην ψυχούλα του παιδιού και το λέω αυτό από προσωπική εμπειρία πάντα!!! :!:

πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα και μετά να μαγειρέψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα να χαιρεσαι το καμαρι σου,..οτι επιθυμειτε,να το δεις γαμπρουλη :D:D:D

σισσιω :o:o:o:o:o

πλακα κανεις? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εχω μεινει τωρα... :roll::roll::roll::roll:

εγω πηγα στο σχολειο..

τηειδα με τα μουτρα κατω κ στραβωμενη να ετοιμαζει μονη της ενα παιδακι κ τα αλλα παιδια να βαζουν τα παππουτσια τους..μονη με 20 σιγουρα παιδια :o:o:o

τη λεω θελω να σας μιλησω..

ερχεται με λεει λιγο δυσκολο τετοια ωρα αλλα βγηκε απ τη ταξη..

κ παιδια δε μπορουσα να μιλησω..αλλα ηθελα να πω αλλα ειπα..

με τα πολλα ειπα οτι δε με αρεσε αυτη η κινηση που ειδα κ οτι το ειπα κ στη κ,μαρινα κτλ

με ειπε οτι το εκανε γτ τα χε παιξει ηταν μονη με 20+ παιδια κ δε ηταν καλα..

παιδια ενα θα σας πω..μπορει οντως να τα χε παιξει αλλα οταν το εκανε αυτο ολα τα πιαδια τρωγαν κ δε ακουγοταν κιχ :roll::roll::roll::roll:

τη ειπα οτι εχω θεμα με το μικρο αλλα δε το ολοκληρωσα :twisted::twisted::twisted:

ηθελα να τη πω οτι δε γινετε να λεω εγω ολ μερα στο θοδωρηοτι δε βαραμε το παντελη κ γενικως ρε παιδι μου κ αυτη να απλωνει χερι κ να το βλπει ο θοδωρης..

με ειπε οτι δε επρεπε να το κανει λαθος της..

γενικως σκατα..δε τα ετσι οπως επρεπε

ειμαι ενα βημα πριν το σταματησω..αλλα σκεφτομαι οτι μετα δε θα εχω κανεναν για βοηθεια..μονη με 2ολη μερα...τωρα θα με πεις γτ η αφρο εχει? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα!!!

Το νινί μου κοιμάται,λούστηκα και να μαι ;)

Θα πάμε σε γιορτη το βράδυ

Ρε Θούλη με κόλασες μεσημεριάτικα....προσπαθώ να κόψω και τα γλυκα...

Φαίνεται πολύ νόστιμο αν και θα προτιμούσα το κέικ λεμόνι που έχει παρακάτω ;)

Πως τα προλαβαίνεις όλα απορώ πάντως,μπράβο νοικοκυρούλα μου!!!

Με το θέμα του παιδικού τώρα κακώς δεν μίλησες περισσότερο και κρίμα που δεν τα είπες όπως ήθελες,το κάνω και εγώ συνέχεια γμτ αυτό... θα έλεγα κάποια άλλη φορά αλλά ελπίζω να μην χρειαστεί να ξανακάνετε τετοιου είδους συζήτηση...

Πάντως δεν νομίζω να το κάνει συχνά αυτό γιατί κάθε μανούλα αν ρωτήσει το παιδί της τι γίνεται εκεί μέσα θα της το πει και δεν τη συμφέρει αυτό τη δασκάλα....

Νατασούλα να χαίρεστε τον Μιχαλιό ρε!!!!!!Να γίνει ένας σωστός άνθρωπος εύχομαι!!!

Γωγώ εύγε στην Ιω ρε!!!Αστεράκι!!!Μου αρέσει που έχει τσαγανό,μπράβο!!!!Είχε να μοιάσει το παιδί ;);)

Νερό ούτε η δικιά μου έπινε στην αρχή,δεν υπάρχει πρόβλημα

Γιώτα γεια σου!!!Να συστηθώ λοιπόν,είμαι η Κατερίνα 32ετών,από Δράμα αλλά ζω και εργάζομαι Χαλκιδική.Εχω ένα υπέροχο σύζυγο και αποκτήσαμε την Ειρήνη μας16 μηνών και με έγινα μια πολύ ευτυχισμένη μανούλα ;);)

Με είχες ρωτήσει κάποτε από που ξέρω το Μάνχαιμ,έχω αρκετούς συγγενείς Γερμανία,και εγώ εκεί γεννήθηκα.Αυτά!!!

Λενάκι σε μια πόλη 1 ωρα από Στουτγκάρδη θα πάμε,Π(ο)επλινγκεν,την ξέρεις;

Μπήκα στη ομάδα απανταχού θηλάζουσες ;) σε καμάρωσα!!!!

Ξύπνησε επανέρχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηηηη αυτή η συνταγή δεν είναι για μένα, έχει καρύδια και μπανάνα που :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: μπανάνα ούτε να την μυρίσω δεν θέλω!!! :!:

τουλάχιστον ξέρει ότι κάποιος την είδε και θα είναι πιο προσεκτική την επόμενη φορά! ;)

Γωγώ η αδελφή μου, νηπιαγωγός, παίρνει πάντα δωράκια από τους γονείς για Χριστ., Πάσχα και γενέθλια! :?

και εδώ στο νήπιο του Λ. η εκπρόσωπος των γονέων μάζευε χρήματα και έπαιρνε ένα δώρο στην δασκάλα

η αδελφή μου έχει 25 παιδιά φέτος :o:o:o:o:o

μην τον σταματήσεις βρε, εξαιτίας του συμβάντος? ο Ντόντος είναι καλό παιδάκι, ο παιδικός καλό του κάνει ;)

εμείς μακαρόνια με κιμά σήμερα

α χθες είδα ένα ρεπορτάζ στην τιβι για την Ιαπωνία, η επόμενη μέρα μετά την βόμβα στην Χιροσίμα και πώς την έζησαν οι επιζήσαντες ..... και μία Γιαπωνέζα-μαμά είδε στο πάτωμα μια μητέρα νεκρή και το μωράκι της να πηγαίνει στο στήθος της και να θηλάζει :cry::cry::cry::cry: πολύ συγκλονιστικό, υπήρχε και φωτό :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...