Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

ΣΥΜΠΕΘερα οντως ο Λ. μοιαζει στον αντρα σου , αλλα η ΡεΑ με τιποτα στην πεθερα...μαλλον δεν μπορει να παραδεχτει οτι μοιζει σε σενα και λεει οτι γουσταρει εκεινη!

τΟΝΙα ...θα ξεχαστει το θεμα.... αλλα " με σκωτωσε" απαιχτος!

Θουλη φοβερες ιδεες!

βαλε καμια φωτο η στειλε καμια σοκο!

κουμπαρα τι κανεις!

ισχυουν τα ιδια σχετικα με την αποστολη δεματων?

Γωγω περαστικα στη μικρη!

αχ ναι μωρε τα μικρουλακια ειναι τοσο ησυχα- ζαβλακωμενα με πυρετο!

οι νυχτες μου μαρτυρικες!

ο πυρετος υνεχιζει!

ο Π. ροχαλιζει και η Μ-Ι ξενυχταει!

αυριο παλι πρωι!

κουραστικα να δειχνω σε νεο προσωπικο...να εμενε κι ολας καλα θα ηταν!

ασε που δεν μπορω να εκφραστω οπως νοιωθω!

και αυτο το υφος " γιατι με εφεραν εδω" πολυ μου τη σπαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξαναγειά σας τσούπρες!

Επιτέλους, γεμίσατε καμιά σελίδα, να 'χουμε να διαβάσουμε!!! :P

Δεν τα έχω διαβάσει όμως ακόμα! :P

Το καρολινάκι μας είναι γεμιστό καλέ;;; :ymparty::ymparty::ymparty:

(Αν το δεις) ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάρα μου, με το καλόοοοοοοο!!!! :x

Κι άλλο παπί στη παρέα!!! :D:lol:

Να λοιπόν που απεκαλύφθησαν όλες οι κυρίες με τα γαλλικά, το πιάνο και... τη κλασσική μουσική!!! :)):P

Εγώ είμαι παιδί της πιάτσας μανίτσες μου... :lol: Ακούω μόνο καλό λαΪκό (και "έντεχνο") τραγούδι... Μοσχολιού, Μπιθικώτσης, Μαρινέλλα, Καλογιάννης, Αλεξίου, Κότσιρας κλπ κλπ κλπ... ;)

Τονάκι μου, η μία γιαγιά -η πεθερά μου- είναι μακριά και η άλλη -η μάνα μου- προσφέρεται μεν, δυσκολεύεται δε. Για να καταλάβεις, για την επέτειό μας, μου είπε αν θέλω να τα κρατήσει, αποφάσισα καλύτερα τις κολλητές μου και απεδείχθη ότι σοφά έπραξα, γιατί την είχε πιάσει ταχυπαλμία και ήταν ξάγρυπνη ως τις 3 τα ξημερώματα το βράδυ του Σαββάτου. :? (αν τα είχα αφήσει...) :?

Έχει διάφορα προβλήματα υγείας, όχι σοβαρά -ευτυχώς- μεν, αλλά που την απασχολούν μονίμως δε. Ίλιγγοι, θυρεοειδής, ταχυπαλμίες κλπ. :(

Έτσι, επί της ουσίας, βοήθεια με τα παιδιά, δεν έχω από πουθενά. Δεν με πειράζει, υγεία να 'χουμε και να 'ναι καλά το στεφάνι μου, που αξίζει περ/ρο κι απ' το χρυσάφι όλου του κόσμου!!! ;)

Αν δεν ξυπνήσουν (η μικρή κοιμάται -επιτέλους- ήδη ένα ολόκληρο τέταρτο, σας το είπα;):ymparty::lol: θα επανέλθω!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε τρελές, την πεθερά πού την είδατε σε φωτό και λέτε? :lol::lol::lol::lol:

Τόνια ναι ο Λουκάκος μου ήταν πολύ όμορφο μωρό, γλυκούλης :x:x:x:x

Γωγώ περαστικά στην μικρούλα :x

ήθελα να σας πω και για το τακούνι, είδα ένα ρεπορτάζ που έλεγε ποιό είναι το σωστό ύψος τακουνιού για το κάθε πόδι και με ποιόν τρόπο το βρίσκουμε.....επειδή δεν μπορώ να το πω λεκτικά θα το σχεδιάσω :geek::lol::lol::lol::lol: και θα το σκανάρω να το δείτε!!!! :lol::lol::lol:

βέβαια δεν θα έχει καμμία σχέση το σχέδιό μου με τις ικανότητες της Θούλης!!! :roll::roll::roll: αλλά κάτι θα καταλάβετε!!!! 8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

χτες ολα ηταν τεεεεεεεεελεια!!!

η θου ηταν ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ (τι κοριτσι ειναι αυτοοοοοοοοοοοο) ο θοδωρης πρωτη μουρη ο αντωνης σωστος κυριος κ ο παντελακος ζουμερος κ αφρατουλης!! ο αναστασης επαθε ενα πατατρακ οταν ειδε να τον βουταει ο παπας κ τον ακουσε να κλαιει κ ολο για αυτο ελεγε χτες :lol:

για τα κοριτσια μας τι να πω...

η λαβι-ραπουνζελ με τη δαναη κουκλαρες κ οι 2!!!! α ρε νατασα κ θου εισαστε κουκλαρεεεεεεεεεεεεες!!!!! ουτε φαινεται οτι εκαναν παιδια αυτες οι 2!!

η αναστασια ευτυχως αυτη τη φορα δεν εβαλε πολυυυυυυυ ψηλο τακουνι κ δεν ημουν σα στρουμφακι!! :lol: κ αυτη κ η αννυ ειναι σκετα μπιμπελο!!!!

η χρυσα εχει γινει θεαααααααααααααα!! εχει αδυνατισει παρα πολυ, το προσωπο της εχει γλυκανει τοοοοοοοοοοσο ειναι σα μικρο λαχταριστο σοκολατακι!φτου σου! κ ο χριστοφορος (χω να τον δω κ πολυ καιρο βεβαια) καλε εχει γινει κανονικο αντρακι!

κ τελος την λατρεμενη μου βενετια!! που νομιζει οτι αλλαξε λουκ κ ειναι σαν καλογρια!!! :lol::lol: κουκλα εισαι μωρη!!! το ξερω οτι θες να στο λεμε συνεχεια αλλα εισαι μια κουκλαρα!!!!!!!!!!!!

ο φιλιππος κοντεψε να κανει την εκκλησια παιδοτοπο :lol::lol::lol: παντου ετρεχε!

οι σοκολατες ηταν τελειες!!!!!!ευτυχως δεν τις τρωει ο αναστασης κ τις εφαγα κ τις 2! ;)

αργυρουλα κ τα δυο σου παιδακαι ειναι κουκλακια!

χρυσα ασε κοριτσι μου, εμενα ο αναστασης δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του.. πρεπει να τον δεις με το θοδωρη της θουλης... απελπισια σκετη

πεμπι ποτε θα βγεις σε αδεια?

θουλη αυτο ελειπε να μη σαρεσε η καρτα!!!! μιαμιση ωρα εκανα να τη φτιαξω!!! :lol::lol::lol:

το καρολινακι εγκυος????????????????????????? συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!

τονια η θου ειναι σουπερ ντουπερ γουμαν, κ αυτη κ η νατασα η λαβι.. παντα με εκπλησσουν!

ρε συμπεθερααααααααααα περαστικα ρε!!

επισης δε νομιζω να φταιει που της λες τα παραμυθια κανονικα.. κ εγω κανονικα του τα λεω, αλλα του βγαινει σε γκρινια!! λες να φταιει αυτο? :lol::lol:

δε θυμαμαι τπτ αλλο... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεε είδατε στο φεις ότι η τρελη παπιομανα μας, το Λινάκι μας, είναι πάλι έγκυος;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Πολύ χάρηκα...... :D:D:D

Παπιομάναααα έλα να μας πεις λεπτομέρειες..Με το καλό...... :D:D:D:D

εισαι θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: θεομουρλο μου Γωγουλινι...

λοιπον ακου πως εγινε..... :roll::roll:

φαντασου ενα αρμα μαχης...να αλωνιζει σε μια πεδιαδα :lol::lol::lol::lol::lol: και με την πρωτη βολη να πετυχαινει το στοχο.. :lol::lol::lol::lol::lol: που μετα ελεγα σιγα μην...και τελικα αλλο ενα παπακι θα γεννηθει... :D:D:D:D:D:D ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια..γιατι ηρθε χωρις αγχος.....σας ευχαριστω ολες μια προς μια για τις ευχες σας....και μαλλον μεσα μαιου γενναω...γερο να ναι πανω απολα...εεεε και ας κατουραει καθιστο... :oops::oops:

κριμα γιατι δεν μπορω ουτε ενα γεια μωλε μωλε να σας πω απο την δουλεια...

αλλα εδω εκανε συλλογικη συμβαση εργασιας η ομε οτε με τον οτε και απο το 2012 θα δουλευουμε μια ωρα ημερησιως λιγοτερη και εννοειται αυτονοητο και μειωση αποδοχων..αλλα παλι καλα για 3 χρονια θα χουμε την δουλεια μας... ;)

η μικρη χαιδευει την κοιλιτσα..τη φιλαει.. :P:D και τη μια λεει φουσκωνει η κοιλιτσα ..και την αλλη λεει φυγε μωρακι πηγαινε ατα... :o:lol: και της λεω ααααα λες να παει ατα για να περναει καλα ε? δεν θελω να την αποπαιρνω...

το δωματιο της το τελειωσαμε ..ειναι παρα πολυ ομορφο..οπως σας ειπε και η χρυσα μας..πριγκηπικο...

σας φιλω ζουζουνες μου ομορφες.....

η εγκυουλα που τωρα θα τσακιζε οτι υπαρχει σεαλμυρο.....θελω πρινγκλς τωρααααααααααααα =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!! Τι κανετε?

Λινακι και παλι συγχαρητηρια κοπελα μου!! Με το καλο ενα γερο μωρακι!

Συμπεθερα πεθανα με το: με σκοτωσεεεεεε :lol::lol: Μα τι παιδι!! Και αυτος μερος που βρηκε να χτυπησει..για την σφαλιαρα συμφωνω οτι ειναι υποτιμητικη αλλα καμια φορα κανουμε πραγματα που δεν θελουμε και φυσικα μετα το μετανιωνουμε...ποσες φορες εχω κρατηθει να μην της δωσω καμια αναστροφη και εγω δεν ξερεις! Αρρωστουλα μωρε η νυφουλα μου? Κανεις και σε αυτην ομοιοπαθητικη? Καλα δεν ειχα ιδεα οτι οι ομοιοπαθητικοι κανουν και "βουντου"! :roll: Θελω και εγω να παω αλλα αμα μου αρχισει τετοια χαζα και στα γερμανικα που θα τα λεει σιγα μην καταλαβω τιποτα :lol::lol:

Θου μπραβο ρε τελειες ιδεες!!!! Ετσι ειναι η ποντιες μανες!! Ακουραστες και με ταλεντο σε ολα ;) Με τσακισες με τις σοκολατες! Στειλε και κατα εδω καμια αν περισσευει! :D Ο Γ. θα τολμησω να πω πως ηρεμησε αρκετα τον τελευταιο καιρο. Ειδικα αν δεν ειναι η Ε. διπλα του ειναι αλλο παιδι! Δοντακια εχουμε τα 2 κατω μονο και περιμενουμε τα 4 επανω που δεν λενε να σκασουν ακομα!

Αργυ τι κολλημα ρε τα πεθερικα! Και εμενα ετσι κανουν...οτι καλο εχουν τα μικρα το πηρανε απο αυτους και οτι στραβο απο εμενα και το σοι μου :twisted: Ειδικα οταν η Ε. κανει πεισματα μου χτυπαει συνεχεια: εμενα βρε τα παιδια μου δεν κανανε πεισματα αυτη πως βγηκε ετσι :twisted::twisted: Λες και η Ε. δεν εχει δικο της χαρακτηρα η την γεννησε ο Π. Τις φωτο θα τις δω σε λιγο και θα σου πω αυριο. Εμεινα με το ριαλιτη των Αγγλων! Σιριαλ γιναμε :roll:

Γιωτα ειμαι 4 ωρες μακρυα απο την Στουτγκαρδη με το τρενο. Ελα εσυ και θα κανονισω να κατεβω στην νονα μου που ειναι εκει. Αντε μακαρι να τα καταφερετε να σας δω!

Ο Γ, εχει 5 μερες που ανακαλυψε το πουλακι του :lol: και σε καθε αλλαγη πανας το χερι του εκει ειναι! Η φαση ειναι οτι δεν με αφηνει να την κλεισω και τσατιζεται. :lol: Χθες το βραδυ ειχαμε τις πρωτες του ορμες!! Θηλαζε για νανι και σε καποια φαση αρχισε να γρατζουναει την πανα, να την τραβαει,να την χτυπαει στο μερος που ειναι το πουλακι του και γενικα τον επιασε αμοκ, αφου σε καποια στιγμη χτυπουσε και το κεφαλι του με το χερι του με το κακο που τον βρηκε :lol::lol::lol: Απο την μια γελουσα και απο την αλλη ενιωθα λιγο περιεργα..μεγαλωνει το αντρακι μου!

Δεν θυμαμαι αλλα, τα υπολοιπα αυριο, παω να φαω κατι. Καλο βραδυ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πφφφφφφφφφ νυσταξα...

καλα?

αργυ ο λουκας μοιαζει με το αντρα σου μωρο..αλλα οχι με τωρα νομιζω..λες κ το ειδα :lol::lol:

επισης ειδα τις αλλες 2 φωτο..η δευτερη ειναι η πεθερα?

η εσυ?

οποια κ να ειναι μοιαζουν..αν ειναι η πεθερα :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Γ, εχει 5 μερες που ανακαλυψε το πουλακι του :lol: και σε καθε αλλαγη πανας το χερι του εκει ειναι! Η φαση ειναι οτι δεν με αφηνει να την κλεισω και τσατιζεται. :lol: Χθες το βραδυ ειχαμε τις πρωτες του ορμες!! Θηλαζε για νανι και σε καποια φαση αρχισε να γρατζουναει την πανα, να την τραβαει,να την χτυπαει στο μερος που ειναι το πουλακι του και γενικα τον επιασε αμοκ, αφου σε καποια στιγμη χτυπουσε και το κεφαλι του με το χερι του με το κακο που τον βρηκε :lol::lol::lol: Απο την μια γελουσα και απο την αλλη ενιωθα λιγο περιεργα..μεγαλωνει το αντρακι μου!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

καλοοοοοοοοοοοοοοοο

καλε τωρα το ανακαλυψε?εμενα απο 2 μηνων εκει το χερι οταν το αλλαζω..κ αν ειναι κ σκατομενο :evil::evil::evil::evil::evil:

να μου φιλησεις τ 2 σου τα παιδακια..που πολυ τα αγαπω.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello μανούλες!!!

Έχειν 2μέρες που δεν μπορούσα με τπτ να συνδεθώ. Δεν αναγνώριζε τον κωδικό μου... :shock::shock::shock: Σήμερα ως δια μαγείας τα κατάφερα!!!

Τί κάνετε;;;

Χθες στη βάπτιση ήταν όλα άψογα! Οι σοκολάτες ειδικά 'τα έσπασαν'!!!!! Η Θου ήταν μια κούκλα! Ο Α σωστός κύριος με τη γραβάτα του, ο Θ στην αγκαλιά του παππού ήσυχος έβλεπε την τελετή και ο Π μας τα χάλασε μόνο όταν τον βούτηξαν στην κολυμπήθρα!

Εμείς οι κοκόνες γλώσσα δε βάλαμε σε όλα το μυστήριο :oops::oops::oops:

Η Χρύσα μας έχει αλλάξει τόσο πολύ... Αδυνάτησε και ήρέμησε πολύ η όψη της!(Ευχαριστούμε και πάλι για το δωράκι!!!) Ο Φόφος μεγάλωσε πολύ το καμάρι μου! Και είναι τόσο ήρεμος. Η Δ του τραβούσε τα μαλλιά , του έγλυφε το κούτελο, του πήρε την κορνίζα από το χέρι και κεινος δεν έβγαλε κιχ... Μα τι παιδί!!!

Η Βένη έφαψε καστανό το μαλλί και της πήγε πάρα πολύ!!!! Καταρχάς την μικραίνει. Σαν 20χρονο είσαι καλεεεεεεεεεε!!!! Να μην τα ξαναλλάξεις λέμε!!! Ο φίλιππος δε ξέρει όλα τα λεωφορεία και τα δρομολόγιά τους!!! Θεός!!!

Η Λένα μας φουσκώνειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!(Ζηλεύω αλλά δεν το λέω) Έτριψα και λίγο κοιλίτσα!!! Ο Αναστάσης αντράκι κανονικό!Ακούς Γωγώ;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Για τη δε Αναστασί τι να πω!..... Ξεδίπλωσε τα πόδια της και μας έριχνε από 2 κεφάλια όλες! Η Αννυ η φιογκοκοτσιδού χάιδευε τη Δανάη και τις μιλούσε! Δεν ξαναλέω πόσο σας αγαπάμε!!!

Χάρηκα που σας είδα πολύ! Είχαμε να βρεθούμε καιρό! Αλλά δεσμεύτηκα... Ο επόμενος καφές θα γίνει στο σπίτι μου!!!!Deal;;;;;;

Εγώ εμτά τη βάπτιση πήγα στη συνάντηση ταυτόχρονου θηλασμού στον κήπο του ήχου!

Κοπελιές πήγα στις 1.30 και όμως είχε πολύ κόσμο! Δόθηκε η ηχηρό μήνυμα πάντως! Συνάντησα πολλές γνωστές μούρες και κοπέλες που τις ήξερα και με ήξεραν 'ιντερνετικά'. Η μια μάλιστα με συγκίνησε τόσο πολύ... Ήταν μανούλα καισαρικής πληγωμένη (σαν και μένα)που ελπίζει οταν κάνει επόμενο παιδάκι να πετύχει VBAC . Mου είπε πως πήρε πολύ κουράγιο από μένα και ζήτησε να μ'αγκαλιάσει... :oops::oops::oops::oops: Το ξέρω οτι φαίνεται ψιλοβλακώδες σε κάποιες αλλά εμένα πραγματικά μ'άγγιξε...

Στο δια ταύτα , μετά από τη συνάντηση ένιωσα πως δεν είμαι ούφο(ή μάλλον πως δεν είμαι ΜΟΝΟ εγώ ούφο) βλέποντας και άλλες μανούλες να θηλάζουν μεγάλα παιδάκια. Ένιωσα πολύ πολύ άνετα και έφυγα ευχαριστημένη

Δείτε και αυτό το βιντεάκι να μας καμαρώσετε!!! :D:D:D

http://www.facebook.com/photo.php?v=242150282506786

Συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω απλά δε σας έχω διαβάσει ακόμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Γ, εχει 5 μερες που ανακαλυψε το πουλακι του :lol: και σε καθε αλλαγη πανας το χερι του εκει ειναι! Η φαση ειναι οτι δεν με αφηνει να την κλεισω και τσατιζεται. :lol: Χθες το βραδυ ειχαμε τις πρωτες του ορμες!! Θηλαζε για νανι και σε καποια φαση αρχισε να γρατζουναει την πανα, να την τραβαει,να την χτυπαει στο μερος που ειναι το πουλακι του και γενικα τον επιασε αμοκ, αφου σε καποια στιγμη χτυπουσε και το κεφαλι του με το χερι του με το κακο που τον βρηκε :lol::lol::lol:

:)):)):)):)):)):)):)):)) εχω λιωσει λεμεεεεεεε!!!!!! :)):)):)):)):)):)):))

Εεετσιιιι αστον να προγυμναζεται να περναει καλα η κορη μου!!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):))

Το αντρακι μου!!!!!! Μα ειναι τοσο γλυκος ο σκατουλης!!!!!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αφρο :lol::lol::lol: επηξες με τα παραμυθια;;;; ναι καλε φτανουν 3 καλα λυκακια!!!! :lol::lol::lol:

Παπιομανα ευχομαι σε 9 μηνες να κρατας ενα υγιεστατος μωρο που θα κατουραει καθιστο!!!!! :lol::lol::lol:

Βικυ δε σε φτανουν οι τροφιμοι εκει μεσα,εχεις και τα κουλα των εκπαιδευομενων... :? ποτε παιρνεις αδεια;;;

Αργυ δεν ειδα την αλλη φωτο,αλλα εγω δε βλεπω οτι μοιαζουν δα και τοσο με τον αντρα σου...οχι στο σημειο που βλεπει η πεθερα σου!!!!

Για τη αριθμητικη δε ξερω τι να σου πω...μαλλον η Λενα ειναι η πλεον αρμοδια! ;)

Γωγω σιγα μη φταιει αυτο καλε!!! εγω δε του διαβαζω οπως ειναι γιατι...ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!! :lol::lol::lol: δεν ειναι να του μπαινουν ιδεες αυτου του παιδιου!!! :lol::lol:

Α κι οταν ερθει και σου κουτουλησει το δικο σου το πιπι ελα να μου ξαναπεις ποσο τον αγαπας!!!! :lol::lol::lol:

Ρε ξερετε τι πηγε να κανει παλι το ατιμο και το προλαβα στο δευτερολεπτο;;;; ημασταν στο ασανσερ και κρταουσα το βιβλιαριο του..μου το παιρνει και με ρωταει "τι ειναι αυτο;" "το βιβλιαριο που παμε στο γιατρο αγαπη μου μονο προσεχε το γιατι πρεπει να το εχουμε οπωσδηποτε οταν παμε ναι;;" και τι κανει ρε παιδια επιτοπου;;;; σκυβει και παει να το ριξει στη χαραμαδα του ασανσερ που ειχε ριξει και τα κλειδια μου!!!!!! :o:o:o στο τσακ το επιασα να μη πεσει μεσα!!! μαλλον σκεφτηκε οτι αν το ξεφορτωθει δε θα ξαναπαει στο γιατρο!!! :lol::lol::lol::lol:

Α επισης προχθες του ειχα δωσει ενα αγγουρι να τρωει και καποια στιγμη ακουω τη μπεμπα να μουγκριζει, παω και τι να δω;;; της ειχε χωσει το αγγουρι στο στομα!!!!!! :o:o:o:lol::lol::lol:

Λενακι γιατι δεν εισαι στα καλα σου πουλακι μου;;;; πες μας να ξαλαφρωσεις! να σου πουμε και καμια μαλακια να γελασεις να ξεχαστεις!!! :lol:

Πολυ γελασα με το "στρουμφακι"!!! :lol::lol::lol:

Αληθεια που χαθηκε παλι η ψηλη;;;; :roll:

Ελα μαρη να πεις κανενα πετυχημενο να ευθυμησουμε!!!! :lol:

Κατερινα και Νατασακι φιλακια!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νατάσα κλαίω....τι τέλειο βίντεο!!!!!Θα το ξαναβάλω :D:D

Ηθελα τόσο πολύ να έρθω γμτ....αν ήξερα ότι θα πας θα ζητούσα ρεπό ρε....νόμιζα ότι θα είσασταν στη Θού..

Είσαι θεά λέμε!!!Ελαμπες μες στον κόσμο,φτου σου ρε κοπέλα μου!!!Δίκιο εχουν τα κορίτσια ;);)

Τόνια φιλάκια!!!!!Τι να πω για τον Αλεξ,δεν υπάρχει αυτό το παιδί λέμε,χαρά στην υπομονή σου...

Λενάκι βιάζεται ο Γιωργάρας :lol::lol::lol: ;;;Α ρε Τόνια τυχερή η Ανδριάννα!!!

Χειμώνα μπορεί να έρθουμε και εμείς Γερμανία!!!!Θα τα πούμε ε;

Ελλάδα ποτε έρχεστε αλήθεια;

Λένα(εγκυούλα) ανέβα λίγο ρε!!!Χάλια οι ορμόνες σου ε;

Αργυ είναι κουκλάκια τα παιδάκια σου!!!!

Η Ρέα νομίζω σου μοιάζει όμως,τι γελοία τα πεθερικά σου :twisted::twisted:

Θουλάκι μην μου φας τη σοκολάτα ε; :x:x

Πίνω ένα υπέροχο κρασάκι και είμαι ετοιμη για ύπνο....

Πάω να ξαναδώ το βίντεο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τι τελειο βιντεο ρε!!!!!!!! τελειο!!!

ζηλευεις??? :shock: εγω εχω αρχισει κ παρακαλω να αργησω να γεννησω γιατι δεν ξερω τι θα κανω κ με τα δυο.. :roll:

ρε τονια δεν υπαρχει αυτο το παιδι!!!!!!!!!!! μα δεν υπαρχει!!!!

επισης οταν διααζω τα κατορθωματα του μου θυμιζει το φιλιππο της βενετιας :lol:

κοριτσια κ οι ορμονες χαλια κ ολα χαλια ειναι... απο το κακο στο χειροτερο η ψυχολογια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαααααααααααααααααχαχαχαχα Τόνια! Δεν υπάρχει αυτό το παιδί! Κανονικότατα Ντένις είναι! Πως αντέχεις και συ και δε γελάς;;;;;;;

Λένα μου τα είπαμε κιόλας.... Χαλάρωσε, κάνενα κανένα μπανάκι ζεστό και ηρέμησε. Αντεεεεεεεεεεε....

Πρέπει να γιορτάζεις τώρα! Εκμεταλεύσου τον λίγο καιρό που σου έμεινε! Ο χρόνος δε γυρνάει πίσω! Απόλαυσέ το όσο μπορείς!!!! Άσε τα νεύρα και τις γκίνιες!

Κατερίνα μου κρίμα... :(:(:( Δεν μπορούσα να μπω στ μαμμυ και δεν το έγραψα.... Κρίμα....

Την επόμενη φορά που θα έρθεις θα σε δούμε...

Ευχαριστώ και για τα γλυκόλογα!!!! :oops::oops::oops:

Έγκυος η Κάρολ;;;;; Πολλά πολλά συγχαρητήρια κοριτσάκι! Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!! Ένα υγιέστατο μπεμπάκι αν κάνει παρεούλα με την παπένια!!!!

Λενάκι ανακάλυψε την Αμερική ο Γ;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Θου σ'έπαιρνα χθες αλλά με γείωσες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργι σε ποιον μοιάζουν τα παιδιά;;;;;; Πάω να δω φωτο στην ομάδα!

Δήμητρα βγήκατε; Τί καλά;;;; Εγώ αύριο θα βρεθώ με συμφοιτητές μου!!!!

Βίκυ γιατί νέο προσωπικό;; Κάνουν προσλήψεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

επισης ειδα τις αλλες 2 φωτο..η δευτερη ειναι η πεθερα?

η εσυ?

οποια κ να ειναι μοιαζουν..αν ειναι η πεθερα :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

εγώ είμαι καλέ, αφού το εξηγώ από κάτω :D:D:YMHUG::-*

καημό που το εχω ε, αφού ξεκίνησα με αυτό πρώτο πρώτο :lol::lol::lol::lol: , απλά με έχουν πρήξει με τις μ@@@@ς τους!!!! :evil::evil::evil:

και είπα στον άντρα μου ότι οιμοιότητα δεν βρήκα!!!! :lol::lol::lol::lol:

πάω να ξυπνήσω τον Λ. μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα χρόνια πολλά στον Μηχαλιό σου να τον χαίρεσαι και καλή πρόοδο στο σχολείο :):x:x

Λενάκι :lol::lol::lol::lol: αστον χωρίς πάνα το παιδί να το ευχαριστηθεί!!!! :lol::lol::lol:

και όταν θα την βγάει, με το καλό, πάλι εκεί θα το έχει το χέρι συνέχεια, έτσι είναι τα αγοράκια!!! ;)

εδώ η Ρ. και τώρα το έκοψε να βάζει το χέρι της εκεί! (στο δικό της εννοώ!!! :roll::roll::roll: )

Τόνια, ο δικός σου πρέπει να παρακολουθεί μόνο τα "ήσυχα" καρτούνς!!!! :lol::lol::lol: ντόναλντ ντακ κ.λπ.!!!! :roll::roll::roll::roll:

κατερίνα πάλι κρασάκι πίνεις? :?:

Λενάκι η ομίχλη ήρθε σε μας σήμερα, τι έκανες? φύσηξες? :lol::lol::lol:

Λένα ανέβα και απόλαυσε την ηρεμία που έχεις τώρα γιατί μετά........ :roll::roll::roll::roll:

αυτά πάω να ετοιμάσω την Ρ. για να πάμε σχολείο, ήπια το καφεδάκι μου, ο Λ. έφαγε το πρωινό του..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

Καρολινακι μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

τι κανεις φουσκωνεις ?

Εγω θα σου ευχηθω να ειναι γερο ...μετα απο αυτα που περνει η βικη τι καθηστο τι ορθιο να κατουραει ....και εγω που ηθελα καποτε κοριτσακι και εκλαιγα τωρα λετρευω τον πανουλη μου και καλυτερο μωρο δεν θα ειχα ποτε ,δεν τον αλλαζω με τιποτα .

παω να θηλασω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! με ήλιο κ ζεστό καπουτσίνο,ορίστε να πιούμε!!

1) Σίσσυ αμα βγω σε αδεια κυήσεως θα χάσω τα λεφτά που πέρνω όταν δουλεύω Σαβατοκύριακο κ νύχτα ,ήτει 170 ευρω όλα τα Σκ και 20κατι το καθε νυχτερινό...μέχρι 6 νυχτερινά το μήνα είναι αλλά ποτέ δεν δουλεύω τόσα ,2-3 το πολύ ,γιαυτό παντα σαν αίτημα των συνδικαλιστών είναι τα πενθήμερα τουλάχιστον να μπουν στο ασικό μισθό ,χωρίς αυτά είναι μισθός πείνας!!!

2) Λενάκι μακάρι να τα καταφέρουμε!!μπράβο στον Γιωρίκα μας!!

3) Αργυρώ εγώ δεν τις βλεπω τις φώτο γτ δεν ειμαι στην ομάδα αλλά πιστεύω οτι τα πεθερικα σου κανουν οτι κανουν όλα τα πεθερικά !!!

4) Νατάσα/Λάβι διάβαζα το κειμενο σου και στα αυτιά μου αντηχούσε η φωνή σου ,πόσο χάρηκα που σε είδα!!

5) Λένα κουριάγο κούκλα μου ορμόνες είναι θα περάσουν!!τα φιλιά μου!

6) Τόνια το παιδι σου δεν υπάρχει,απλά!!πάντως με τρομαξε το οτι εχωσετο αγγουρι στο στόμα της μικρης!!

7) Θου περιμένω να δω φωτος και βίντεο όταν έρθω!!!φιλιά μωρό μου!!

8) Ρυζάκι μουτις ευχές μου και από εδώ!!

9) Χρύσα μου δεν σε χαρηκα ρε!!!

10) Μαρία -Ιωάννα where are the?

11) Αναστασία κατι πήρε το μάτι μου για προβληματα,ευχομαι να τα λύσεις σύντομα!!

12)Αφροδίτη μου σε χρωσταωκατι εσένα!!

13) Βίκυ φιλιά!!!και στην γλωσσοκοπάνα σου!!

14)Κατερίνα δεν σε ξέρω ,καλημέρα και σε εσένα!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

ΚΑΡΟΛ ΜΑΚΙΑ..ΤΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙς..θα σε τηλ.

Θου ποιντια..η δικη μου σακουλα με οτ δωρο ειναι απο τον Girgiri και ειναι ενα μπορνουζακι -καπα για πιο μετα..ελπιζω μονο να πηρες τη σακουλα με το σωστο χρωμα.. :lol::lol::lol:

η αλλη σακουλα ειναι με αυτα που σου ελεγα για τον Θοδωρη τα δυο μπουφαν...αλλα αμα δεν τα θες, δωστα στη φιλη σου δεν εχω προβλημα

Κουμπαρα ναι ισχυει...αλαλ επειδη η νεα εταιρια εχει νεους κωδικους, θα σου τους δοσω καποια στιγμη με πμ...θα σου στειλω βεβαια και τα βιβλια μαζι με το μαξιλαρακι λιαν συντομως

Καλε μη λετε οτι αδυνατησα...

το φορεμα που φορουσα το πηρα οταν ημουν εγγυος στον Χριστοφορο...και το φορουσα μεχρι που εγινα 5 μηνων...

εχω ακομα να χασω τουλαχιστων 5 κιλα...ιδανικα να χασω 9..αλλα χλωμο το βλεπω...αφου ακομα να οργανοθω..

και να σκεφτει κανεις πως οταν ημουν αδυνατη ημουν υπερκομπλεξικια με το σωμα μοτυ και νομιζα οτι ημουν χοντρη...στερνη μου γνωση...

Ρε παιδια ακομα να οργανοθω ρε σεις...

δουλευω μια ευδομαδα ολη και ολη και εχω αποδιαργανωθει πληρως...

το σπιτι ξαναεγινε μπορδελο...στο γραφειο δεν μπορω να βαλω τη δουλεια μου σε μια σειρα...

Χρυσα Ξυπνα!!!!!

Με εκνευριζουν και στο γραφειο που αντι να δουλευουν ολη μερα στα διπλανα γραφεια συζητανε τις πολιτικες εξεληξεις..ελεος..κουραστηκα..ενημερωθειτε και συζητηστε ειτε στο διαλειμα ειτε στο μπαλκονι...η δικη μου δουλεια δεν βγαινει σε 6 ωρες για να με αποσυντονιζετε

Νατασουκλα να χαιρεσαι τον Μιχαλιο

Ειναι ενα κουκλι και ευχομαι να εχει μια καλη ακαδημαικη πορεια..καλο παιδι ειναι ουτως η αλλως

Φιλακια

Τσουπρες θελετε να κανωνησουμε ημερισιο καφε παρασκευη 24 η Δευτερα 28 Νοεμβριου;;;

δε με νοιαζει που γιατι θα ειμαι μονη μου - θα παρω αδεια απο τη δουλεια για να παμε πρωι να κανουμε εμβολιο και επιτελους θα μπορω να μιλησουμε

Ψηλεγνω που εισαι καλε;;;;;;

τι κανει η Αννυ;;;

Αφρο τα φιλια μου..καλα τα λες στην Παπια εσυ...πες πες γιατι μονο εγω να μιλαω δεν φτανει

Τα φιλια μου σε ολες..θα επανελθω

αααα..Αργη τα πεθερικα σου εχουν προβλημα στην οραση...

η ΡΕΑ ειναι φτυστη εσυ...οσο για τον Λούκας..διαφονω με την φιλτατη φραου Τονια..εχει το δικο σου χαμογελο και οχι του αντρα σου

Σαυρογιωτινη μου ουτε εγω σε χαρηκα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα σου ευχηθω να ειναι γερο ...μετα απο αυτα που περνει η βικη τι καθηστο τι ορθιο να κατουραει ....και εγω που ηθελα καποτε κοριτσακι και εκλαιγα τωρα λετρευω τον πανουλη μου και καλυτερο μωρο δεν θα ειχα ποτε ,δεν τον αλλαζω με τιποτα ....

έτσι έτσι μόνο αυτό μετράει! ;)

πάω να δω το βίντεο της Νατάσας .......

α για δείτε και εδώ:

Χρύσα όλα θα φτιάξουν σιγά σιγά μην αγχώνεσαι :)

και εγώ θέλω να χάσω κάποια κιλάκια, αλλά το 1ο σιρτάρι ενός ντουλαπιού της κουζίνας μας είναι γεμάτο με σοκολάτες :o:o:o:o:o αγοράζει ο άντρας μου καθότι είναι πολύ σοκολατάκιας και εγώ μόνο έν ακομμάτι τρώω αλλά.....πειρασμός!!! :?

Γιώτα κάνε αίτηση για την ομάδα, εγώ δεν είμαι διαχειρίστρια και δεν μπορώ να σε δεχθώ, όμως είναι πολλές οι διαχειρίστριες, κάποια θα την δει!!!! :roll::roll::roll:

επίσης δεν με πειράζει να μοιάζουν τα παιδιά στον άντρα μου, μπαμπάς τους είναι, αλλά όχι και στην πεθερά :evil::evil::evil::evil::evil:

αν μοιάζουν στην μαμά μου, όμως, δεν με πειράζει!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...