Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Μπράβο Μιτσάκη πάντα τέτοια :D ....εγώ θα ήθελα να πάω σε όπερα :) είχα πάει σε μία στο Κίεβο και ήταν τόσο ωραία που συγκινήθηκα :cry:

Γιώτα καλώς πήγες στο σπίτι σου :D

Χρύσα :x τι κάνουν τα πιτσιρίκια? ο μικρούλης πίνει από την τράπεζα? ή κάνει τον δύσκολο?! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σαυρογιωτινι τα φιλια μου

Συμπεθεροκουμπαρουλα μου τι ωραια...

πολυ χαιρομαι για σας..παντα τετοια!!!!

Αργυρουλα φιλακια..

Πινει μια χαρα...ενταξη δεν τρελαινετε κι'ολας και φροντιζω να του εχω "φρεσκο" γαλατακι αλλα πινει

χτες πχ που ειχε μονο κατεψηγμενο μια χαρα το τσακησε

Με αυτον δεν εχω θεμα οπως του φοφο..τελικα ειναι πολυ βολικο μωρακι..φτου φτου...

διλαδη δεν ζηταει να φαει τη νυχτα οποτε με το που ξυπναω του βγαζω περιπου 200 μλ...

οιταν γυρυζω βγαζω περιπου 2Χ150 ενω αυτος τρωει 3 φορες απο 100 μλ οποτε φτανει και περισσευει

Ο Χριστοφορος σε τετοια ηλικια τσακησε 3 Χ 150 με 180 και οταν γυρηζα εαν δεν κοιμοταν ηταν λυσσασμενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα και καλη εβδομαδα!!!! :D:D:D

Σας διαβασα αλλα που χρονος να σχολιασω;;; :roll::roll::roll:

τα μονο που θα πω ειναι

1) να ειναι καλοφωτιστος ο Παντελακος

2) Γωγω εγω λεω να σας στειλω και τον αντρα μου στον καφε μιας και ειναι φαν του Κωστακη!!!!Μαζι με τον Π. της Σισσιως θα χετε πολλα να πειτε... :lol::lol::lol:

3) Αργυ η Γαρμπη ρε ειναι πολυ ωραια...οποτε κοπλιμαν ειναι αυτο!!!!

4)Α εγω το Υπουργειο Παιδειας???Αρχιστε να κρεματε χαρτες στα σπιτια σας γιατι απο την Πρωτη Δημοτικου θα βλεπουνε το ταξιδευοντας με τη Μαγια Τσοκλη!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυταααααααααα..σας φιλω ολες σας!!!!!

Παω για κατι ψιλολογια...Το Σκ ηταν απιστευτα κουραστικο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα πού είσαι εσύ? άντε Δευτέρα, μέρα για ξεκούραση!!! :mrgreen:

ευχαριστώ για το κοπλιμέντο τότε!!!! 8-)

εμείς πάμε να πάρουμε τον Λ., κρύο σήμερα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα υπουργινες!! Τι κανετε? :)

Μα τι ομιχλη ειναι αυτη 2 μερες τωρα τα πρωινα! Την μυτη μας δεν βλεπουμε. Κρυο και εδω σημερα. Την Ε. την πηγε ο Π. παιδικο και μετα πηγαμε για πρωινο. Στης 12 θα παει να την παρει κιολας :D

Κατερινακι η φωτο ειναι σε μια ομαδα στο φεις που λεγεται: Απανταχου θηλαζουσες και ειναι κλειστη ομαδα γιαυτο δεν της βρισεις πουθενα. Αν θελεις στειλε αιτημα να την δεις! :) Ποιο ειναι το ονομα σου στο φεις? :oops: εχω πολλες Κατερινες και μπερδευτηκα :oops:

Αργυ τα κεφαλια μεσα απο σημερα. Παρε το αμαξι να πας.

Γιωτακι γυρισατε σπιτακι!! Ποτε πας παλι Σαλονικα? Πως περασατε?

Χρυσα μια χαρα καλοβουλο μωρο εχεις! Βαλε καμια φωτο του να τον δουμε ρε συ!

Συμπεθερα που χαθηκες παλι ωρε?

Καλε που ειστε ολες? Μονο εγω ειμαι μεσα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούρνεται τούτο το τρενάκι, σούρνεται!!! :roll:

Δε μ' αφήνει το σκατούλικο, δεν μπορώ να κουνηθώ μιλάμε! Σας γράφω αγκαλιά!!!

Αργυρούλα, όπερα; Μπα, καθόλου του γούστου μου. Δεν έχω παρακολουθήσει και ποτέ, θα της έδινα μια ευκαιρία, αλλά νομίζω θα έκοβα τις φλέβες μου απ' τη βαρεμάρα! :oops:

Χρυσουλάκι... τα φιλιά μου!!!

Παναγιωτοσυμπεθερούλα... επίσης!!! :lol:

Κατερίνα!!! :!: Τώρα που το θυμήθηκα... :oops: Πολλά μπράβο στο καμαράκι σου που περπάτησε!!! 16 μηνών περπάτησε κι η Β μου! ;)

Ερώτηση καίρια... Τι μαγειρεύουν σήμερα;;;;;;;; :?::?::?:

Μα ΟΥΤΕ αγκαλιά δεν κάθεται!!! :shock: Κι όλο το πρωί έχει κοιμηθεί 5 ΟΛΟΚΛΗΡΑ λεπτά!! :x

Λενάκι......τα φιλιά μου, δεν μπορώ να γράψω τίποτις άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D:D

Τί κάνετε τσούπρες;;; Εγω γύρισα από ένα υπέροχο ΣΚ!

Φύγαμε την Παρασκευή για το χωριό του Π. Παντρέψαμε έναν πολύ καλό φίλο μας στη Ναύπακτο.

Το Σάββατο φύγαμε όλοι μαζί οι φίλοι από το χωριό, κάναμε πολύ χαβαλέ, ήταν ένας φορτισμένος συγκινησιακά γάμος. Το τραπέζι έγινε στον Λυγιά, ένα χωριό κοντά στην Ναύπακτο

Ήπιαμε αρκετά, φάγαμε πολύ, χορέψαμε μέχρι τελικής πτώσης, γελάσαμε απεριόριστα.

Να φανταστείτε κατα τις τέσσερις τα ξημερώματα ζητήσαμε απο την κουζίνα αρνί και κοκορέτσι, γιατί μας είχε κόψει λόρδα από τον χορό! :mrgreen:

Πέντε η ώρα τα ξεμερώματα χορεύαμε πεντοζάλι και ικαριώτικο! Είμαστε και καλοί χορευτές, Πώς πώς να το κάνουμε!! :mrgreen:

Φύγαμε το πρωί. Πήρα μια ασπιρίνη, γιατί ήδη ειχαν αρχίσει να με "τραβάνε" οι μύες μου και φυσικά δεν κοιμήθηκα από τον πόνο! Ακό μα και τώρα που "μιλάμε", είμαι με ντεπόν.

Μίλάμε διασκεδάσαμε τόσο πολυ... σα να μην υπήρχε άλλη ευκαιρία. (Που δε θα υπάρξει εδώ που τα λέμε...)

Το πρωί της Κυριακής βγήκαμε στη Ναύπακτο, ηπιαμε το καφεδάκι μας και μετά το μεσημεράκι γυρίσαμε όλοι μαζί πίσω στο χωριό. :D

ΠΟΝΑΑΑΑΑΑΑΩ!!! :D:mrgreen::mrgreen::oops:

Θουλάκι να σας ζήσει ο νεοφώτιστος Παντελάκος! Πάντα τυχερός και γερός να είναι σε όλη τη ζωή του! Περιμένουμε φωτος και περισσότερες λεπτομέρειες-κουτσομπολιά!

όσο για αυτό που με ρώτησες, αν τα καταφέρνω όλα μαζί... ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΊΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ;;;

:lol::lol::lol: Το σπίτι μου είναι τρώγλη! Πιο βρώμικο από ποτέ. Ο άντρας μου καθαρό πουκάμισο δεν έχει και η Βίκυ ξέρει τι εστί αυτό! ;):oops: Έπεσε και το ΣΚ και με αποτελείωσε, αλλά δεν πτούμαι. Αν πρέεπι να θυσιάσω την καθαριότητα και την τάξη του σπιτιού μου για το πτυχίο, θα το κανω ρε γαμότο!! Το θέμα παιδί με προβληματίζει.... αλλά ούτε και εκεί θα κάνω πίσω. :oops::oops: Απο βδομάδα ανεβαίνει η πεθερά μου... :roll:

Γωγώ να σε ερωτευτεί μωρή ο Π να τον φορτωθείς εσύ να ησυχάσω! Έτσι θα σε εκδικηθώ και απο πάνω! :evil::evil::evil: Αλλά αυτό δεν πρόκειται να γίνει (γαμότο! :mrgreen::geek: ) γιατί τωρα που ειμαι φοιτήτρια και διαβάζω και τρέχω ωσάν τον φούστη, με θαυμάζει το καμάρι μου ακόμα πιο πολύ! :D

Περαστικά στο κοριτσάκι σου ρε... Αλήθεια με το όνομα τί θα κάνεις τελικα;;

Ωχ... επανέρχομαι!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λατρευω Οπερα...

και κλασσικη μουσικη γεννικοτερα

οταν μεναμε Μοσχα η μαμα μας πηγενε να δουμε μπαλετο η να παρακολουθησουμε κονσερτο της κρατικης ορχηστρας...

αχ...

μακαρη να μπορουσα να προσφερω κατι τετοιο και στα παιδια μου

Καλα ουτε εγω ειμαι μελος στις απανταχου θηλαζουσες....ντροπης μου!!!!!

Μιτσακι συμπεθεροκουμπαρουλα..αμα παρακολουθησεις οπερα μια φορα..θα γινεις φανατικη θαυμαστρια...για θυμισου λίγο και την Τζουλια Ρομπερτσ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μητσακο μου και Λενακι!!!!

Μητσακι μου Χρονια σας Πολλα καλε!!! :x:x:x

Λοιπον εγω σημερα εφτιαξα ενα πολυ κουραστικο φαγητο....Το φαγητο της τεμπελας.... :lol::lol::lol:

Αν σου αρεσει ο συνδυασμοε φετας,αυγου και ζυμαρικων δες εδω...

http://argiro.gr/%CE%96%CF%85%CE%BC%CE% ... E%BD%CE%B9

εγω χρησιμοπιω πενες και κανω τη μιση δοση. (δηλ. 250 γρ πενες κοκ...).Επισης θελει πανω απο μια ωρα ψησιμο.

Παωωωωωωωωωωωω.φιλιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιωσε στον υπνο το Εφακι βλεπω! :lol: κλαιει ολη την ωρα? στο ριλαξ με κανενα παιχνιδακι δεν καθεται? Εμενα μου ζητησε αυγα τηγανιτα ο Π. σημερα και ετσι εχω ευκολο, για τα παιδια εχω κρεατοσουπα απο χθες.

Καλα και εγω με οπερα κοβω φλεβες. Δεν την μπορω με τιποτα!

Σισσιω παντα αξια!! Πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο καλα! Παντα τετοια!

Καλημερα Παναγιωτουλα μου!!! Μια χαρα σε βρισκω με το φαγητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδα...να ρωτισω κατθι...

τα δικα σας παιδια..αγορια κυριως διεκδικουν;;;;

Γιατι ο φοφος ειναι ολιγον τι χαλβας σε ευτο το θεμα

Πχ χτες η Αννυ του πηρε το προσκλητηριο και αυτος κλαψουριζε..

μετα η Δαναη τον εγλειφε στο μετοπο και του τραβουσε τα μαλια και ο χαλβας καθοταν ..

μετα στον παιδοτοπο.....αφιστε τα...αφου σε καποια φαση εκει που κυλιοντουσαν η Αννυ ανεβηκε πανω του και αυτος ηταν ολο χαρα και χαμογελα..

μπουνταλας παιδια μου

Εχετε ολες την αγαπη και τα πολλα πολλα φιλακια απο την Παπιομανα.

Σας ευχαριστει για τις ευχες αν και δεν μπορει να μπει..

εχει φτιαξει το νεραιδενιο πριγκιπικο δοματιο της παπενιας...

ειναι κουκλιστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κορες!!!! :D

πραγματικα περιμενω τη Δευτερα να ξεκουραστω λιγακι μιας και ο Αλεξ παει σχολειο!!!! :?

Γωγω εχει λεφτα αυτη η υπουργος;;;;; αν ναι,αστον μωρη να της φαει μερικα..σιγα δε λογαριαζεται για κερατο..στις μερες μας ειδιακ ο σκοπος αγιαζει τα μεσα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Η μπεμπουλα τι κανει;;;;και η δικια μου με 39,3!!!!κολλησε απο τον Αλεξ...κι εγω μετα το 39 της δινω ντεπον..ειναι τα λυπαται η ψυχη σου ετσι που τα βλεπεις σα ζαβλακωμενα απο το πυρετο... :(

Συμπεθερακι μα λουκανικα στα 3χρονα!!!!!! :shock::shock: καλα κι εμενα πιο πολυ θα ηταν η χαρα μου που εφαγε,παρα τη βρωμια των λουκανικων!!!! :lol:

Εγκυος η Καρολ;;;;!!!!!!!!αντε ρε!!!!!μπραβο,αλλο ενα παπι στα σκαρια!!!!! :D:D:D:D:D

Θουαλκι εμεις τα ειπαμε τηλεφωνικα και σε λιγες μερες θα τα πουμε και πιο διεξοδικα!!!!ποσο χαιρομαι!!!!!! :D:YMHUG::x;) βαλτε φωτο ομως ρε να σας καμαρωσουμε!!!

Μιτσακι να ζησετε βρε με το στεφανι σου!!!!παντα αγαπημενοι να ειστε!!! :x

Και μπραβο στις κολλητες σου που κρατησαν τα μικρα!!!! οι γιαγιαδες αληθεια ειναι μακρυα;;;

Σισσακι μπραβο ρε ετσι να μη χανεις τετοιες ευκαιριες για διασκεδαση!!! ;)

Οσο για το σπιτι....μαρη παστρικοθοδωρα το δικο σου σπιτι βρωμικο;;;;;αποκλειεται!!!ετσι θα σου φαινεται!!!! :lol::lol: επισης καλα κανεις και δε πτοεισαι!!!τιποτα δε παθει ουτε το παιδι για λιγο καιρο!!! ειμαστε πολυ περηφανες για σενα να το ξερεις!!!!! :-bd:-bd \M/ \M/

Δε προλαβαινω να πω αλλα,παω να παρω το καμαρι μου...ελπιζω το μεσημερακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια Τα φιλια μου..

παναγιωτα μου να δω ποτε θα βρω χρονι να σε παρω τηλ...φιλακια σε ολους σας

Γιατι σας κανει ρε εντυπωση..

μια συναδελφος δινει συστηματηκα στα παιδια της 5 και 2,5 χρονων λουκανικο με τηγανγτες πατατες για βραδυνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για αυτό ταιριάζουμε Χρυσούλι μου,οπερα κ κλασσικη μουσική το καλύτερο μου!!!

Σίσσυ τι ωραία που παντρέψατε!! η κουνιάδα μου που παντρευεται τον Σεπτέμβρη,μολις ξέμεινε απο κουμπάρο ,τους πήρε τηλ κ τους έδωσε ακυρο,μακαρι να μπορουσαμε να τους παντρεψουμε εμεις αλλά νο μανι νο χάνι!! :lol: στο θέμα 2ο σκεφτεσαι το οικονομικό?εγω θέλω μα δεν θέλει ο Γ. η αλήθεια είναι πως αμα βγω σε αδεια κυησεως θα παίρνω 490 ευρώ μισθό οπότε :(:(:( ..

Λενάκι μου ποντιάκι μου να λελέυω σε πουλόπομ έμορφο!!!σε κανα χρόνο λέμε αμα τα καταφερουμε να ανεβουμε Γερμανια ,θα έρθω να σε δω!!ποσο μακρια από τη Στουτγάρδη είσαι? Αργυρω καλως ήρθα κ καλως σας βρήκα!! σε όλες τις κούκλες τα φιλιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ σήμερα έκανα φακές!!Χρύσα οχι χαλβάς ο Φωφος ,απλά του αρέσει να είναι απο κατω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειναι κύριος καλε!!!δεν πειράζει γυναίκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλα....

αχ..εντωμεταξυ στο σπιτι ειναι σκρουτζ οσο δεν παει...

αντε καλα μια φορα εδωσε στον Γιαννακη ενα καλαμποκι..

θα γινει πολυ καλοκαρδο παιδιακι και αυτο δεν ειναι και πολυ καλο στςι μερες που ζουμε...

εγω σημερα εχω πατατες γιαχνι με κρεας..

και με ενημερωσαν στο παιδικο οτι ο φοφος το χλαπακιασε ολο...

το μαναρι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

t i skefteste na toys parete gia ta xristougenna? ego thelo ena kouklospito kai mia kouzina (ksulina ) ,metaksy ton 2 eimai.. ego tin exo edo,isos tin pao avrio ,paizei mesa me tis barbie ,pire ena markadoro k vafei ta mallia toys..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...ανακαλυψε τη νεα, ανεξητηλη βαφη μαλλιων

δεν ξερω τι να του παρω...κατι εκπαιδευτηκο..η κατι που να εχει σχεση με κατασκευες γιατι βλεπω οτι του αρεσουν..

η ισως κανενα ηλεκτρηκο τρενακη..

δεν ειμαι για πολλα πολλα λογω βαφτησης οποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου έτσι όπως το έγραψα σας μπέρδεψα. :oops: Δεν είμασταν εμείς οι κουμπάροι. Είπα "τον παντρέψαμε" σαν φίλοι, τον ντύσαμε γαμπρό, τον πήγαμε στην εκκλησία, παρέστημεν στο μυστηριο, χορέψαμε στη χαρά του, αυτό εννοούσα. :oops::oops:

Αν και κανονικά εμείς θα τον παντρεύαμε... αλλά δε μας το ζήτησε για να μη μας φέρει σε δύσκολη θέση... ξέρει πόσο άσχημα είμαστε οικονομικα. :roll::(

Μητσάκι μου γλυκό πάντα αγαπημένοι και ενωμένοι με τον αντρούλη σου! :x Τι τέλειο ραντεβουδάκι!

Ααααααααχ Χρυσάκι... και γω κάποτε ετρωγα το Ηρώδειο και τη Λυρική με το κουτάλι! Τρελαινόμουν για μπαλέτο και όπερα. Τώρα δυστυχώς το σκέφτομαι. Δεν πήγα στη Λίμνη των κύκνων, γιατί λυπήθηκα τα 30 € :oops::twisted::(:cry:

Αι σηχτήρι πια!! όλες οι κατάρες του κόσμου πάνω τους να πέσουν! :twisted::twisted::twisted:

Γιωτάκι, γιατί τόσα λίγα ρε κοπέλα μου;;; :shock::shock::shock: Τι θα σου κόψουν δλδ αν βγεις σε άδεια; :?:

Εμείς πάλι όλο λέμε να μην κάνουμε δεύτερο, αλλά τον άντρα μου τον τρώει ο κ@λος του! όλα "ατυχήματα" του συμβαίνουν τελευταίως... :roll::?

Και χτες που κάτι λέγαμε για μωρά με την παρέα, έλεγε με τον νονο της μικρής οτι δεν ξέρει αν θα ανταπεξέλθει με νέα ξενύχτια, που σημαίνει οτι στο μυαλό του το δουλεύει... :roll:

(Έφτασε κιόλας στα ξενύχτια...)

Εγώ θέλω να κάνω ένα ακόμα, αλλά φοβάμαι, νιώθω τρελή ανασφάλεια...

Τόνια το πεντοζαλι μου δεν το σχολίασες! :lol::lol::lol: Αχ αλήθεια λέω είναι πενταβρώμικο το σπίτι. Θα φωνάξω την Παναγιώτα να το δει και να το επιβεβαιώσει! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια .

Σημερα πηγα τζαμπο με τον Μ .Πηρα κουταλακι -πιατο-ποτηρι στον μικρο και πιπιλες 06 (αν πιασει ,σπανια πιανει) καλτσες και 2 φανελακια στον Μ ενα μιχανακι των 2ε ,2 παραμυθια ασχημοπαπο και λυκος με 7 κατσικακια ,εναν λουτρινομικη και εναν λουτρινο ντοναλτ και 2 αλμπουμ για την μανα μου ενα παιδικο και ενα γαμου .

τα παραμυθια οΜ τα επεριψε ....δεν του αρεσαν καθολου ...παλι καλα ειχαν ενα ευρο το ενα :lol::lol::lol:

τον μικη του τον πηρα μηπως και παει με αυον για υπνο του βραδυ καιπαρεα με ενα παραμυθι που θα του διαβαζω να μην ζηταει στηθος ;) ο ντοναλτ ειναι για τον μικρο .

Ο μικρος εφαγε σημερα μισομηλο και μιση μπανανα με πολυ μεγαλη χαρα !!!και μετα δεν ηθελε στηθος !!!

αχ πολυ χαρικα η μανα η ταλαιπωριμενη απο την αφαγια του Μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D[/quote:22gpzkb4]

Ααααααχ Μαράκι τον βλέπαμε με τον μπαμπα μου και γελάγαμε και την άλλη μέρα στο σχολείο κάναμε χαβαλέ... Αν και... "μου τα έλεγε εμένα ο μπαμπάς"

-"Μην κοροϊδεύεις τον Πρόεδρο σε όλα δίκιο έχει"...

Επίσης μου έλεγε "Ένα πράγμα θα σου πω και θα το θυμάσαι πάντα πολύ καλά! Θα τον θυμάσαι τον γέρο σου (45 χρονών άνθρωπος) και θα λες, μου τα 'λεγε εμένα ο γέρος μου"! "Σία πίσω έχει η αχλάδα την ουρά"!!

Να τα τώρα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτός καλά τα έλεγε και γελούσαμε

τώρα γελάνε άλλοι στις πλάτες τις δικιές μας

Φρόντισαν και τα ΜΜΕ να μας τον περάσουν για τρελό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...