Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερικά αστειάκια:

Ο Γιωργάκης μπαίνει σε ένα κατάστημα:

-"Γεια σας, έχετε σημαίες», ρωτάει την υπάλληλο.

- «Βεβαίως, Πρόεδρε, στο κατάστημά μας έχουμε ότι σημαία θέλετε.»

- «Μια ελληνική σημαία θα ήθελα. Σε τι χρώμα βγαίνει;»

- «Μα φυσικά σε γαλάζιο και άσπρο!»

- «Ωραία, δώστε μου τότε μια άσπρη!»

Τι λέει ο Γιωργάκης πάνω στο ποδήλατο όταν βλέπει μία μπανάνα στον δρόμο;

- Ωχ, πάλι θα πέσω!

- Πώς ξέρεις ότι ένα fax έχει σταλεί από το Γιωργάκη;

- Έχει γραμματόσημο.

Πάει ο Γιωργάκης στον πωλητή κινητών στο Γερμανό:

- Το κινητό μου δεν έχει σήμα μέσα στο αυτοκίνητο.

- Τι μοντέλο είναι; ρωτάει ο πωλητής.

- Volvo 560.

Συζητάει εξωτερική πολιτική ο Γιωργάκης με το Πάγκαλο:

- Να σου πω ρε χοντρέ. Τελικά ποιο είναι το σωστό: το Ιράν ή το Ιράκ;

Ο Γιωργάκης και ο Πάγκαλος περπατούν κάτω από ένα δέντρο.

Σε μια στιγμή, πέφτουν πάνω στο κεφάλι του Γιώργου κουτσουλιές από τα πουλιά του δέντρου.

Ρωτάει αμέσως το Πάγκαλο:

- Ρε χοντρέ, τι έχω στο κεφάλι μου;

- «Σκατά», του απαντά αυτός.

- Όχι ΜΕΣΑ, ΕΠΑΝΩ στο κεφάλι τι έχω;

Εξηγεί το πρόβλημά του ο Γιωργάκης στην τεχνική υποστήριξη:

- Προσπαθώ να γράψω το password μου, και δεν γίνεται! Το πληκτρολόγιο γράφει μόνο αστεράκια!!!

- Α, μην ανησυχείτε κύριε Πρόεδρε, αυτό γίνεται για την δική σας προστασία. Έτσι ώστε στην περίπτωση που κάποιος βρίσκεται από πίσω σας, όταν γράφετε το password σας, να μην το δει.

- Ναι, λέει ο Γιωργάκης, αλλά το πληκτρολόγιο γράφει αστεράκια ακόμα και αν δεν είναι κανένας πίσω μου.

Από τι πεθαίνουν τα εγκεφαλικά κύτταρα του Γιωργάκη;

- Από μοναξιά!

Πώς καταφέρνει ο Γιωργάκης να κάνει τόσο πολλές βλακείες σε μία μόνο μέρα;

- Σηκώνεται νωρίς το πρωί!

Ο Ανδρέας Παπανδρέου λίγο πριν πεθάνει καλεί το γιο του Γιώργο στο κρεβάτι του πόνου και του λέει:

«Αγόρι μου, θέλω να μου υποσχεθείς πως μια μέρα θα κυβερνήσεις αυτή τη χώρα.»

«Μα πατέρα, νόμιζα ότι μετά από όλα αυτά που πέρασες, τη μισείς αυτή τη χώρα.»

Και ο Ανδρέας βγάζοντας την τελευταία του ανάσα απαντάει:

«Ναι, τη μισώ!»

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλή Κυριακή :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Θουλη , βαφτιζετε το μικρο; Με το καλο!! γερος και τυχερος!!!

Μιτσακι , να χαιρεστε την επετειο σας!!

Βικυ , περαστικα σας, ελπιζω να μην σας κολλησει..

Αργυ καλημερα, εχει βολτα σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :)

Μειωμενη η κινηση τα Σ/Κ!! Τι κανετε?

Θου με το καλο η βαφτιση που γινεται τωρα λογικα!! :D

Μιτσακι μου να ζησετε μαζι παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι και να χαιρεστε τα υπεροχα παιδακια σας!! Πως περασατε χθες που βγηκατε?

Βικακι περαστικα του και να προσεχετε να μην κολλησετε!

Συμπεθερα να το δω και να μην το πιστεψω αυτο με την Ε. Την Παρασκευη εφαγε στον παιδικο πρωινο λουκανικο με ψωμι και κετσαπ :roll: . Μου ειπαν οτι εφαγε πολυ παρολο που τοσες μερες δεν ετρωγε τιποτα σχεδον. Οταν ηρθε σπιτι εβαλε κατω το ταπερακι της και εφαγε ολομοναχη παρακαλω μια κρεπα σκετη, 2 ντοματινια, το ασπραδι απο ενα αυγο και 2 ρεπανακια!!! :shock: Ετσι την κοιτουσα και δεν το πιστευα, οποτε ειμαστε σε καλο δρομο με το φαγητο τουλαχιστον.

Νατασα το κρανος που λεγαμε μηπως να το αγοραζες τελικα για την Δ. ? :lol::lol: Ο Γ. εχει ελλατωσει τα πεσιματα ευτυχως αν και ειναι ολη ωρα ορθιος.

Αργυ :lol::lol: ωραια τα αστειακια!!! Σημερα δεν εχει βολτα? Εμεις οχι...ο Π. δουλευει :twisted:

Καλη Κυριακη να εχουμε ολες!!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μεις δεν νομίζω να πάμε πουθενά, έχω κάποιες δουλειές, να κάνει και ο Λ. την εργασία του, του άντρα μου του πονάει λίγο η μέση (πάλι), οπότε......

Λενάκι πρωινό έφαγε λουκάνικο με κέτσαπ? :o:o:o:o φρούτα τους δίνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραα..Τι κάνετε;;;Εγώ έτσι κι έτσι...Το μικρό μου λουλουδάκι χθες το απόγευμα μου φάνηκε λίγο ζεστή....Βάζω θερμόμετρο και τι να δω;;;;38,8.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o Πανικός..Την έκανα μπάνιο, της έπεσε στο 37,6 και πριν κοιμηθεί της έδωσα ντεπόν.... :cry::cry::cry: Κατά τις 5 το πρωί είχε 37 και το πρωί έφτασε μέχρι 38,3... :cry::cry::cry: Πάλι ντεπόν...Τώρα κοιμάται... :roll::roll::roll: Αχ μακάρι να περάσει..Να μην εχει τίποτα η ψυχούλα μου... :cry::cry::cry::cry:

Θουλάκι μου να σας ζήσει ο Παντελάκος..Γερός και καλότυχος...Ελπίζω τώρα που έγινε Χριστιανός και του βάλατε λαδάκι να ηρεμήσει και να κόψει την γκρίνια.... :lol::lol::lol::lol: Θα σου τηλ να στα πω από κοντά.. :x:x:x

Μιτσάκο μουυυ χρόνια πολλά!!!!!Πάντα ερωτευμένοι και ευτιχισμένοι να χαίρεστε τις κοριτσάρες σας με τον ΑΓΓΕΛΟ σου..Αντε και με άλλα 2 παιδάκια.... :lol::lol::lol:

Αρτζιιιι πάλι τη μέση του ο σύζυξ;;;; :?:?:? Τον έχεις ξεκάνει τον άνθρωπο... :lol::lol: Ποιος ξέρει τι τον βάζεις να κάνει στο [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]:roll::roll::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Ρε ναι...όντως μοιάζεις με τη Γαρμπή....Για καλό στο λέμε:mrgreen::mrgreen:

Νατασάκι που είσαι μωρή σουρτούκω;;;;Σκέφτομαι τη Δανάη με κράνος και γελάω μόνη μου... :lol::lol::lol: Άντε καλά τρεξίματα... :lol::lol:

Τόνιαααα δεν το πιστεύω μωρή ότι ειδικά ΕΣΥ πίστευεις τους ομοιοπαθητικούς.... :shock::shock::shock::lol::lol::lol: Σε φαντάζομαι να σου μιλάει και εσύ να σκέφτεσαι "Τι παπαριές μου λέει ο μακάκας;;;" :lol::lol::lol:

Βικάκιιιι ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...Αλλα τα έχουν λίγοι.... :evil::evil::evil: Περαστικά στο στεφάνι σου..Τα αποτελεσματα πότε βγαίνουν;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Λενάκιιιι είδα τη φωτο του Γ που θηλάζει καθιστός στο φεις... :x:x:x Μπράβο στο Ρηνάκι με το φαγητό..Κάτι είναι κι αυτό... ;););)

Κατερινούλα ρεεεεεεεεε συγχαρητήρια στη μικρούλα που περπάτησε... :D:D:D:D:D

Μαράκι ξέρεις γαιτί λέω πρόβατα;;;;;; :roll::roll::roll: Δεν υπάρχει ΠΑΣΟΚΟΣ που να έχω ρωτήσει τι θα ψηφίσει και να μη λέει ΠΑΣΟΚ..Και σου μιλάω για ανθρώπους που δεν είναι βολεμένοι....Τα φέρνουν δύσκολα βόλτα... :shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::roll::roll:

Α Τόνιαααα φυσικά ρε με το που μου είπε ο αρχίδας ο προϊστάμενος ότι είναι έγκυος η γυναίκα του, σκέφτηκα αυτή τη μαλακία....Σαν να μου ήρθε στο μυαλό ένα :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Στο δευτερόλεπτο όμως σκέφτηκα...Τι κάθεσαι και σκέφτεσαι μωρή ηλίθια;;;; :oops::oops::oops: Μανα είσαι..Τι φταίει το παιδάκι με το μαλάκα πατέρα που ΔΕΝ ΔΙΑΛΕΞΕ να έχει και στο μυαλό μου αυτοχαστουκίστηκα.... :lol::lol::lol::lol:

Το ευχαριστο δε σας στο είπα..Πήρα τηλ τον διευθυντη μου (που ξεκίνησα μαζί του ως μαθητευόμενη και με προσέλαβε στην εφημερίδα)..Τώρα έγινε διευθυντής..Πριν κανα 9μηνο...Και του τα ειπα..Μου είπε να μην ανησυχω..Θα το τακτοποιήσει αυτός..Και θα προσπαθήσει να μου αλλάξει και τμήμα.. :D:D Γιατί βλέπει ότι αυτός με έχει στην άκρη εσκεμμένα... :evil::evil::evil:

Α...Το κουφό.... :evil::evil::evil: Ο Γ. 2 μέρες ήταν συνέχεια στη Βουλή...Την Παρασκευή μετά την ψήφο εμπιστοσύνης και 2 η ώρα το πρωί, τον πλησίασε μια πρώην υπουργός, βουλευτής του ΠΑΣΟΚ και του έλεγε να πάνε για φαγητό.... :o:o:o:evil::evil::evil: Του την έπεφτε η σκρόφα.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι η Κατσέλη μήπως??? :lol::lol::lol:

ή η Βάσω Παπανδρέου :roll:

ξερολούκουμο θα τον βλέπουν :mrgreen:

Περαστικά σας μωρέ..ιωσούλα θα είναι θα περάσει :-*

αμάν με την Κατσέλη έχετε και ίδιο επίθετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ Μπονζουρ!!!

να θα σας πω...οιΘεσσαλονικιες ειμαστε οοολλλεεςςςς κουκλες..

και η Μαιμου αμαξαναπει οτι ειναι χονυρη...θα την χαστουκισω

Η βενη με το νιου λοοκ θεα..

Ηβ Θου..μοντελαααααα...η ατιμη...τυφλα να εχει η καγια...

Η Νατασα....μη μισω...ξερετε..καλε η Δαναη θα μιλαει πιο καλα απο την Αιριν...

η Αναστασια....ομορφηνε...σαν να ηρεμησε η φατσα της

Αυτα

παω να μαγειρεψω

ηΣοκολατες τελεις σας το ειπα ε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα .

θου να σου ζησει ο Παντελακος και καλος χριστιανος .

Βικη περαστικα στον αντρα σου .

Γωγω περαστικα στο λουλλουδακι ,μπορει να ειναι δοντι ....οσο για τον Γ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρακι αργυρο χρυσα καλησπερα και φιλακια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν ήταν το Ευάκι..Η Καϊλή ντε.... :lol::lol::lol:

Ούτε οι άλλες δυο Μαράκι.... :?:?:? Δεν είναι πολύ πολύ γνωστή... :roll::roll::roll:

Αρτζιιιι δεν τον ρώτησε καν..Του λέει ¨Θα πάμε για φαγητό τώρα..Θα έρθετε..." :shock::shock::shock::shock: Και της λέει "Όχι...Δε θα έρθω..Θα πάω στη γυναίκα μου και στα παιδάκια μου.." ;););) Τουλάχιστον έτσι λέει... :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Χρύσα πες λεπτομέρειες ρε....Τι έγινε;;Ο Παντελάκος έκλαιγε;;;;;; :D:D:D:D

Αρτζι τη μέση του άντρα σου δε σχολιάζεις... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο μου.... :x:x:x

Πάλι 38,8 έχει η ψυχούλα μου..Είναι τόσο μικρούλα για να έχει τόσο πολύ πυρετό... :cry::cry::cry: Και δεν γκρινιάζει καθόλου..Συνέχεια κοιμάται....Το αγαπάκι μου... :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεε είδατε στο φεις ότι η τρελη παπιομανα μας, το Λινάκι μας, είναι πάλι έγκυος;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Πολύ χάρηκα...... :D:D:D

Παπιομάναααα έλα να μας πεις λεπτομέρειες..Με το καλό...... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Γωγώ τι να σχολιάσω, περίπου 8 χρόνια έχει το θέμα μέση :? άσε.....

ούτε σήμερα έξω..... :(:(:evil::evil::evil:

Θούλη να τον χαίρεστε :D:x

τελικά ο Λ. δεν είχε εργασία, εδώ αν ακολουθεί 3ήμερο ή διακοπές εργασίες δεν βάζουν!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Θουλη μου νασ ου ζησει π παιδαρος!

θελουμε φωτο!

επησις απο ολες τις θεσαλονικιες!

Γωγω καλε πες μας ποια υπουργος ηταν!

θα μας σκασεις!

πες κανενα κουσκους!

περαστικα στη μικρη σου!

Η Παπιομανα εγγυος!

ουαου!

τα δικα μας και συνεχιζω..

ο Π. συνεχοζει πυρετο ...κανει χειροτερα απ τη Μ-Ι!

εγω νοιωθω πονακια...

στη δουλεια δεν μπορω ουτε 5 λεπτα νωριτερα να φυγω...

γκρρρρρρρ

η Μ-Ι στα φορτε της!

ολο μιλαει και χορευει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! :D

Θου καλοφωτιστος να ειναι ο μικρος ποντιος Παντελακος και παντα γερος!!! Μπες να μας πεις λεπτομερειες!!!

Αργυ και εγω ετσι :shock: κοιτουσα οταν μου ειπαν για τα λουκανικα αλλα δεν το εκανα θεμα γιατι η χαρα μου που εφαγε ηταν μεγαλυτερη. Φρουτα και λαχανικα τους δινουν καθημερινα και μια φορα την εβδομαδα τρωνε εκει πρωινο, της αλλες μερες της δινω εγω μαζι της. Για την μεση του εχει παει σε γιατρο? Να φαναστω πως δεν πηγατε φαντασιαλαντ ε? :roll:

Γωγουλα περαστικα στην μικρουλα! Μην δινεις αντιπυρετικο ρε συ για τοσο λιγο πυρετο. Εδω απο 39 και πανω δινουν. Ασε τον πυρετο να κανει την δουλεια του. Πολυ γελασα με τον Γ. :lol: Ειδες τον σκατουλι μου πως θηλαζει? :D Πολυ το απολαμβανω!! :D

Αφρο ποτε φευγεις απο την μαμα?

Παπιομανα συγχαρητηρια αν το δεις!!!!!

Παλι μεσα θα την βγαλω...ηρθε ο Π. απο την δουλεια( το εστιατοριο που βοηθαει μια στο τοσο) εφαγε, κοιμηθηκε λιγο και ξαναεφυγε ενω ειπε πως δεν θα παει απογευμα :twisted: Ο Γ. παιζει με την ηλεκτρικη σκουπα και η Ε. τρωει ενα πιατο με κασερι, ψωμι,ντοματινια, ρεπανακια!! Μα ποσο χαιρομαι να την βελπω ετσι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Είμαι στη δουλειά και κλασικά βαριέμαι.....

Αύριο και μεθαύριο όμως ρεπό :D:D:D

Θουλάρα μου να χαίρεστε τον Παντελάκο!!!!!!Γερός και καλοφώτιστος να είναι!!!!

Να τον δείτε όπως επιθυμείτε ;););)

Φυσικά ελπίζουμε όλοι τώρα που έγινε χριστιανός να είναι πολύ ησυχούλης και υπναράς!!!!!!

Λενάκι μπράβο στο Ειρηνάκι που τρώει ρε!!!Πάντα τέτοια!!!

Που είναι η φώτο στο φέις που θηλάζει ο Γιώργης ρε;Δεν τη βρίσκω :(

Γωγώ περαστικά στη μπέμπα ρε..ψυχούλα μου που είναι αρρωστούλα :(:(:(

Βίκυ μου περαστικά και σε σας!!!Πρόσεχε μην κολλήσεις και εσύ ρε ;);)

Αργυρώ περαστικά στον άντρα σου ;);)

Φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρασα σφήνα για ευχές!!! Θούλη καλοφώτιστος και τυχερός ο μικρός και να τον καμαρώνετε πάντα!!! Σου στέλνω την αγάπη μου και τις καλύτερες ευχές μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

ΠΟυ ειστε ολες καλεεεεεεεε

Ξεχασα να σας πω οτι χτες περασαμε τελεια με την Ψηλεγκω στον παιδοτοπο..

δε μας αφισαν βεβεια τα καμαρια μας να σταυρωσουμε μια κουβεντα αλλα χαλαλη τους

Γωγω πως ειναι η μικρη Χαρουλα σημερα;;;;;;;

ελπιζω καλυτερα!!!!

Ιουλιααααα...

μονο το δικο σου δωρο μου εμεινε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! :D

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας! :x Ανταποδίδω!!! :YMHUG:

Περάσαμε πολύ όμορφα το Σάββατο, πήγαμε θεατράκι!!! :ymparty:

"Η κωμωδία του τυχαίου θανάτου ενός αναρχικού"... Πολύ ωραία παράσταση και επίκαιρη! ;)

Μετά φάγαμε κρεπούλα στο όρθιο και πιάσαμε κουβέντα στο αυτοκίνητο... Θυμηθήκαμε τα νιάτα μας!!! 8-}

Να 'ναι καλά οι κολλητούλες-κουμπαρούλες μας, που κράτησαν τα μικρά!!! :x

Θουλάκι μου αγαπημένο, να ζήσει ο Παντελάκος σας!!! :YMHUG:

Καλοφώτιστο το κουκουβαγιάκι σας, να γίνει καλός άνθρωπος και καλός χριστιανός!! :D

Περιμένουμε λεπτομέρειες! :mrgreen:

Αργυρούλα, ψόφησα στα γέλια με τα ανέκδοτα!!! Ειδικά αυτό με το σκ@τ@ ήταν πρώτο!!! =)):))

Δεν έχω διαβάσει τα υπόλοιπα, θα επανέλθω αργότερα, γιατί τώρα με καλεί το μικρόβιο!

Φιλάκια και καλημεράκια σε όλο το τρενάκι!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...