Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Αφρο εγώ είμαι της Αμύνης, θέλεις να σε κάνω Υφυπ. μου? :D:lol::lol::lol::lol:

βέβαια σκέφτομαι να μετονομάσω το Υπ. Αμ σε Υπ. Βοηθ. διότι οι ένστολοι δεν θα χάσουν την εργασία τους, απλά θα βοηθούν τους αδύναμους σε άλλες χώρες με τρόφιμα κ.λπ.!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επισης παιδια τραβαω μεγαλο ζορι καθε βραδυ μεχρι να κοιμηθουνε...Δεν εχω καθολου χρονο με τον αντρα μου... :(:(:(

εγώ σου είπα εκπση ύπνου!!! ;)

εμείς μετά τις 20.30 είμαστε μόνοι μας!!! :) ή :?:lol::lol::lol::lol::lol:

και πίνουμε ένα κρασάκι, μία μπυρίτσα, κάνουμε μασαζάκι παρα΄λληλο, κουβεντιάζουμε, μαλώνουμε :lol::lol::lol: κ.λπ., κ.λπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κουμπαρα δεν με εβαλε μεσα στην κυβερνηση!

τι σοι κουμπαρια εχουμε αν δεν ακεις ενα ρουσφετακι!

αλλα και εγω θα σας ανακοινωνω οτι θα ψηφισω τον ΓΚΟΡΤΟ με σημα τη μαγκουρα...

οποτε καθιστε καλα γιατι θα σας παρω στο κυνηγι

παω θεατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσενα κουμπαρουλα θασε κανω υποργο παρα το προθυπουργο!!!!

χαχαχα...

Φρανι εκλεισε...εξωτερικων και αντιπροεδρος...

τρεμε Μπερνι...

αντε να δουμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως ρε παιδιά ο λαός εξαπατήθηκε και το γνωρίζουμε όλοι

δλδ όσοι (οι περισσόετροι νομίζω) ψήφισανε τον έναν ή τον άλλον ψηφίσανε γιατί άλλα περιμένανε

αλλά τελικά εξαπατηθήκανε :(

Δεν μου αρέσει να τους λέμε πρόβατα και χαζούς μόνο και μόνο επειδή ψήφισαν πασοκ ή νδ

οκ τώρα τι κάνουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η υπουργός Δημοσίας Τάξης είναι ανάμεσά σας... [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] Από 'δω και στο εξής απαιτω τέτοιο χαιρετισμό.... [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif]

Και από Δευτερα θα αρχίσει η επιβολή της τάξης στα σπίτια της Παναγιώτας και της Θούλης... [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Κι έτσι ο Γ. της φίλης μου της Παναγιώτας, αλλά και η ίδια θα απολαμβάνουν [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] Έτσι θα τους γίνει ο κώλος από το καθισιό και το χέσιμο... [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γεια σου ρε Χρύσα με τα υπουργεία σου..... :lol::lol::lol:

Μιτσάκιιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έλιωσα στο γέλιο μωρή με τις προγραμματικές σου δηλώσεις.... :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=)) Ακου εκεί Ελένη Λουκά....

Μαράκι τη δόξα πολλοί εμίσησαν, τα πλούτη ουδείς... :^o:^o:^o:^o:^o [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] Επίσης, εγώ πιστεύω ακράδαντα σε πρόβατααααααα....Είσαι τόοοοοοσο αθώα.... [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Αρτζιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι κάνει η αδυναμία μου η ΡΕΑ;;; :D:D:D:D:D

Βίκυυυ τι θέατρο μωρή;;;;;Μαζέψου...Λεφτά ΔΕΝ υπάρχουν... :lol::lol::lol::lol:

Θουυυυυυ να σου στείλω τη νύφη να κάνουν παρέα οι κουκουβάγιες μας;;;;; :twisted::twisted::twisted::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Και χαλάρωσε με το ψωμί μωρή.... :geek::geek::geek:

Αφροοοο πότε έρχεσαι;;;;;;; :roll::roll::roll: Αντε να πιουμε κανα καφε οι δυο μας... :x:x:x Τις άλλες δεν τις θέλω... :twisted::twisted:

Σίσσυ την επόμενη φορά που θα κανονίσουμε καφέ, μην έρθεις...Στείλε μου τον Π....Ομοϊδεάτης, πατριώτης, φίλος μου..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τωρα αν με ερωτευτεί, αααααααααααααααααααα..Δε φταίω... [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Δεν έχω διαβάσει τπτ ακόμη αλλά δεν πειράζει.... :lol::lol::lol::lol:

Θα πω τα δικά μου και θα σχολιάσω μετά!

Τί κάνετε;;;

Εμείς καλά! Η Ε ξύπνησε με ψιλομύξα το πρωί αλλά είναι οκ. Δεν έχει ούτε πυρεττό ούτε τπτ!!!!!!!!

Η Δ έχει πέσει 500.000 φορες σήμερα! Προσπαθεί από καθιστή να σηκωθεί όρθια χωρίς να πιάνεται από κάπου και καταλήγει να κάνει κωλοτούμπα. Πολύ γέλιο!!! :lol::lol::lol::lol: Κάνει και κάτι βήματα κατά διαστήματα. Κοινώς ξεκινήσαμε!!! Χθες τη βρήκα πάνω στο πλατύσκαλο της εσωτερικής σκάλας να τραβάει την πόρτα ασφαλείας που φτιάξαμε και σήμερα τη ανεβασμένη και όρθια πάνω σε μια κούτα της Ειρήνης. Θα έχω μεγάλο πρόβλημα σας λέω!!! :shock::shock::shock::shock:

Εγώ θέλω να κάνω κάτι με το κεφάλι μου. Κοιτάζω στον καθρέφτη και συγχίζομαι... Τα μαλλιά μου είναι χάλια. Είμαι σαν την ραπουνζελ και βάλε....... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χθες δεν μπορούσα να μπω με τπτ. Με πετούσε συνέχεια και δεν ξέρω γιατί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα τί έγινε ρε παιδιά;;;;;;;; Πήρα προαγωγή;;;; Από χαρωπή νοικοκυρούλα υπουργός;;;;;;;;;;

Υπουργός υγείας αλλά της ομοιπαθητικής!!! :lol::lol::lol:

Θου ευχαριστώ πολύ ρε συ!!!! :D:D:D

Φρανίτα περαστικά σου! Δεν σε κοίταξε και σένα κανένας γιατρός;

Σισσάκι μαι ντιαρ!!!!

Χρύσα οι υπόποιπες τί πόστο θα αναλάβουν;;;

Χααααααααχαχαχαχα Γωγώ δεν υπάρχεις!!!

Λένα τρίψε λίγο κοιλίτσα για μας!!!

Κατερινάκι φτερά στα πόδια σας!!!! Άργησε αλλά ποιός τη πιάνει τώρα!!!!

Νατάσα την Τρίτη θα γυρίσεις; Καλά να περάσετε!!!!...Στην Καβάλα!!!

Άργι θεά!! Σαν την Γαρμπή!!!!(καλά Θου δεν υπάρχεις!!!!!)

Μιτσάκι νομίζω πως είσαι η καταλληλότερη!!!!!

Λενάκι, Αφροδίτη φιλάκια!

Μαρία γιατί σε σνομπάρει η φίλτατη Χρύσα;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βίκυ πότε τα αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Είσαι θεά λέμε!!!!!!!!!!!!!

Δεν υπάρχεις,πέθανα στο γέλιο και το χρειαζόμουν!!!!

Βρίστηκα άσχημα με την προισταμένη μου σήμερα :?:? μαλακισμένη γεροντοκόρη :twisted::twisted::twisted:

Νατάσα μπράβο στη Δανάη ρε!!!Αστέρι!!!

Ντρέπομαι ρε :oops::oops: το δικό μου το τεμπελχανίο 16 μηνών και εσείς μόλις 10 :o:o

Α,εμεις 11 μπουσουλήσαμε :lol::lol::lol: τι να λέμε!!

Έκλεισα Πατσούρου σήμερα για 16/11,θα κάνουμε το MMR...δύσκολο εμβόλιο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

Γωγω εισαι τρελα ,φυσικα και θα πιουμε μονες μας καφεδακι ;)

Εμαθα οτι ο Τζεφρι τους κοροιδεψε χθες και δεν εκανε πησω μολις πηρε την ψηφο εμπιστοσυνης....

δεν ξερω ρε παιδια που θα παμε ....ουτε τον αλλον θελω ,εκεινον και αν δεν τον εμπιστευομαι ....σκατα

ο μονος που βλεπω οτι τα εχει παιξει με αυτους που εχει μπλεξει και παει να σκασει ειναι ο Βενιζελος ....οτι οτι τον σημπαθω (ειδικα οτι βγενει και λεει να πληρωσουμε τα χαρατσια :twisted: ) αλλα τουλαχιστον σε αυτον βλεπω στο προσωπο του οτι "τρεχει καστανο" και φοβατε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

αν υψποψιαστω οχι θα ξασκατισω αλλη μια φορα....ελεος..αποτις 6 το προι...

αχπαιδια...σορυ αλλα να μια μουντζα στη Βουλη..

αχριστοι χαραμοφαηδες...ουστ εξω ΟΛΟΙ!!!!!!!

Καλα ρε σειςς...δεν προλαβε να διμηουργηθει κομα και εσεις σφαζεστε...ζητατε ρουσφετια....δεν ειστε ευχαριστημενοι που μεινατε απ'εξω... :lol::lol::lol::lol::lol:

και μετα μιλατε για τους πολητικους

χτες δενβ ειχα το κουραγιο....αλλα ο Ο παρτακολουθησε ολη την διεργασια..μεχρι και τηνβ ονομαστικη ψυφοφορια...

και με συγχησε νυχτιατηκα

Παω να απλοσω ρουχα...και μετα να φυγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

καλά είμαστε :)

Νένη έχουν μέσα καρύδα? δεν μου αρέσουν, χθες φάγαμε παγωτό με σοκολάτα και καρύδα, αηδία :!:

καλέ τι χαϊβάνια Έλληνες?!!! :o:o:o:o είναι απίστευτο δλδ μόνο σε αυτή την χώρα γίνονται αυτά τα πράγματα :evil::evil::evil::evil: και η Λ. Κατσέλη τον ψήφισε για να ξαναμπεί στην Κ.Ο!!!! :shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil: αυτός ο τόπος τέλειωσε δεν πρόκειτε να βελτιωθεί και να προοδεύσει ποτέ :(:(

Γωγώ καλά είναι η Ρ., την βλέπεις ότι προσπαθεί με κάθε ΄μέσο να "σταθεί" στην οικογένεια σαν μικρότερη που είναι :roll::roll::roll::roll: πολύ τσαούσα, δεν κολώνει πουθενά ..... ήταν στην τσουλήθρα μια μέρα και επειδή ήταν ο Λ. στον δρόμο της πάτησε στην κυριολεξία πάνω του για να περάσει πάνω!!!! :lol::lol::lol::lol: ανέβαινε στην τσουλήθρα ανάποδα και ήταν στην μέση ο Λ.,....

πάω να ετοιμάσω το πρωινό :?

Βίκυ και εγώ θέλω θέατρο :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

πού πήγες?

μια άλλη μέρα θα σας πω και εγώ την διαδικασία ύπνου των παιδιών, αν αλλάξει κάτι από αυτήν γίνεται χαμός από την Ρ.!!!! :o:o:o:o:o:o

πάντως η διαδικασία του Μιτσακίου είναι και η πιο καλή, μια έρευνα έδειξε ότι όταν διαβάζουμε στα παιδιά πριν πάνε για ύπνο ενισχύουμε την εξυπνάδα τους!!! ;) .....οπότε Μιτσάκι μια χρά τα κάνεις!!! :D:D

σας φιλώ για την ώρα :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρυδια...

Καλα , επικρατει ενα κομφουζιο μες στο μυαλο μου μετα τα χτεσινοβραδυνα πολιτικα..Δεν ξερω αν τα ακουσα αληθεια ολα αυτα , η ηταν αποτελεσμα καποιας ουσιας που διαποτησε το ντεκαπαρισμενο μου κεφαλι και μου προκαλεσε παραισθησεις..

Επισης, τι ακριβως περιμενουμε να γινει τωρα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

χα και τι εγινε χθες τελικα?βασικα τι περιμενουμε τωρα?

μηπως να παω σπουπερ να αγορασω κανα μακαρονι να ταισω το παιδακι μου τις μερες πεινας?

χθες το θεατρο ωραιο..κωμωδια..Τσιβιλικας...

Γωγω ααααααα των οικονομικων επρεπε να παρεις ...ακου λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν .....αφου εγω βλεπω οτι υπαρχουν,,,,!

κουμπαρα γιατι ξεσκατιζεις τοσο πολυ?

ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ...ΜΠΙΠ.... αλλα δεν εχω κουριαγιο...

θελω ενα φρεντο καπουτσινο!

να σας πω κατι ππου εκανα στην δουλεια?

θυμαστε εκεινη την κοπελα που ηθελε να δουλευει μονο σκ?

εεεεε αυτη την εβδομαδα θα δουλεψει κανονικα γιατι εγινε θεμα...

ζητησε αφου βρηκε να τακτοποιησει το παιδι της να κανει πρωινα και σκ εξω...

δε νομιζω να φανταζεστε οτι το εκανα...ενοειται οτι την εβαλα να κανει απογευματα και σκ μεσα απογευμα!!

σκ βγηκε μια κοπελα παλια που εχει να βγει σκ εδω και 2 μηνες!

γμτ δεν ειδα την αντιδραση της...αλλα δυστηχως μου ειπαν οτι δεν ειναι και πολυ καλα ..μαλλον ψ..

κριμα βεβαια ...αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

ρε κορίτσια επειδή θα με τρελάνετε

αλήθεια εννοείται χαϊβάνια και πρόβατα τους Έλληνες?? :shock:

Δλδ μην τρελαθούμε κιόλας... Νομίζετε ότι οι 300 που είναι εκεί μέσα αντιπροσωπεύουν τον μέσο Έλληνα??

Αυτοί εκεί νοιάζονται μόνο για τη θέση τους και για το κόμμα τους.

Αν αύριο αποφασίσουνε χρεοκοπία αυτοί όλοι έχουν να ζήσουν μια χαρά και πρόβλημα επιβίωσης δεν έχουν.

Πραγματικά δε θέλω να κάνω πολιτική κουβέντα αλλά δεν το δέχομαι. Εδώ την είπα στον άλλον στη Σουηδία και λέω αυτοί είναι αλλού και δεν ξέρουν τι βιώνουμε αλλά τα λέμε και εμείς εδώ μόνοι μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!

Είμαι στη δουλειά,έχω πονοκέφαλο και έχουμε να πάμε και σε γενέθλια το απόγευμα.......νυστάζω i-)i-)i-)i-)

Πολύ ησυχία σήμερα ε;Όλες στη βόλτα το ρίξατε;

Θα ήθελα να πάω αυριο Θεσ/κη στον δημόσιο θηλασμο και δουλεύω γμτ :(:(:(

Θυμάμαι που το έβλεπα πέρυσι τέτοιο καιρό και έλεγα τι ωραία θα ήταν να πήγαινα....χαλάστηκα..

Μαράκι εγώ δεν θεωρώ ότι είμαστε πρόβατα οι Έλληνες αλλά......δεν κάνουμε και κάτι συλλογικά :(:(

Επίσης,δεν μου αρέσει το θέατρο..πήγα κάποιες φορές αλλά δεν,αντίθετα λατρεύω τον κινηματογράφο!!!Όμως εδώ που είμαι δεν έχει,πρέπει να πάω Θεσ/κη :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμε..να κανουμε κομμα...μαναδες σε απογνωση να το ονομασουμε

εγω θα γινω υπουργος τουρισμου....η νατασα περιβαλλοντος, η λοβι Υγειας..η μαιμου και η Παναγιωτα Παιδιας...η Αργη Αμυνης, Η Φρανι Εξωτερικων, η Σισσιω Δημοσιας Διοικησης και εσωτερικων, η συμπεθεροκουμαρουλα Θρησκευματων....και η Γωγω με την Τονια Δημοσιας Ταξης!!! :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δε ξερω για τα αλλα υπουργεια,αλλα εγω και η Γωγαρα πηραμε το πλεον καταλληλο!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγωωωωωωω ετοιμασε τα [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] !!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α στο καλο γελασα παλι η ρουφιανα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θουλακι σας σκευτομαι και τις 3 εκει και ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! :P Δε μου λες ο Παντελακος κανει τα ιδια και με αλλον αν τον αφησεις;;;; προχθες που εμεινε με τη Γιωργια πως ηταν;;;;

Α Γωγω ειδα αυτο με το προισταμενο σου!!!!!! :o:o:o:o:o:o Το τι πουστουλουκι του ριξα του παλιομπινε δε σου περιγραφω!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ευτυχως που ο διευθυντης ειναι με το μερος σου...

Οσο για το αγεννητο μωρο,επειδη ειμαι κι εγω ψυχακι σα κι εσενα κι οταν τα νευρα πιανουν κοκκινο θολωνω,σε καταλαβαινω και ξερω οτι φυσικα δε το εννοουσες! ;)

Μιτσακι μα τη Λουκα;;;;;;που τη ξεθαψες καλε αυτη;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ολα θα τα αντεξω,αλλα τη νηστεια με τιποτα!!!! θα παιρνω το Μαρακι και θα τρωμε πιτογυρους στα κρυφα!!!!! :lol::lol:

Πηγα τον Αλεξ ομοιοπαθητικο...οκ αυτα με τα σκουπιδακια στη θαλασσα,τσακρας,τα βουλωμενα ενεργειακα πεδια και τα ξεματιασματα μου εκαναν λιγο κουφα,αλλα αν πιασουν τα ομοιοπαθητικα φαρμακα αυτο ειναι που μετραει...προχθες ξεκινησε με πυρετο και πονολαιμο και σημερα ειναι πολυ καλυτερα χωρις ουτε ντεπον...αντε να δουμε!!! ενα φαρμακο ομως για τη γκρινια ρε πουστη μου δεν υπαρχει γιατι μιλαμε οτι αυτο το παιδι πρεπει να μπει στο βιβλιο γκινες ως το πιο γκρινιαρικο παιδι του κοσμου!!!!!!μα μιλαμε για ΤΟΝ σπασαρχιδη!!!!!! :twisted::twisted:

Συμπεθερακι αγχωνεσαι κι συ με το Ρηνακι σου και το παιδικο ε;;;; θα δεις σε 1 μηνα θα τριβεις τα ματια σου κι εσυ με το ποσο καλα θα ειναι και το ποσο θα εχει ρουφηξει τη γλωσσα!!!! ;)

Βικυ την εχωσες τη καινουρια;;;;;; ε μα αλλος κανεις δεν εκανε μονο η Μαριω το Γιαννη!!! :lol:

Αργυ ναι ρε οντως μοιαζεις με τη Γαρμπη στη φωτο!!!!!!! και φυσικα ειναι κοπλιμεντο!!!εγω βρισκω τη Γαρμπη πολυ ομορφη!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες μου!!

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω, αλλά σας φιλώ γλυκά! :-*

Σήμερα έχουμε επέτειο... [smilie=love7.gif]

5 χρόνια γάμου!!! :x:x:x:x:x

Θα βγούμεεεεε!!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη μου να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι να είστε με την όμορφη και γεμάτη αγάπη οικογένειά σας :x

Καλή διασκέδαση :D

Χρύσα δεν έιπες ποιός θα είναι ο πρωθυπουργός;;;;;!!!!

Μόλις έφαγα 1 παγωτό & δεν βγήκα έξω καθόλου :(:( μόνο να πετάξω τα σκουπίδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Π. με 40+ πυρετο...

ζαλδες πονο , ριγη

συνενοηση μηδεν απο το τηλεφωνο...

πηγα τον πηρα απο τη δουλεια...

δεν ηθελε νοσοκομειο...

τελικα με το ζορι τον εφερα σπιτι...

καλω εκαβ...με βαζει να το ακυρωσω...

καλεσα γιατρο στο σπιτι...

εεεε σε αυτο δεν μπορουσε να κανει τιποτα...

εκατσε α το εξετασει...

ο λαιμος του χαλια...

αντιβιωση...

αο το απογευμα τρεχω...

τωρα νοιωθω πονους χαμηλα στην κοιλια!

ελπιζω να ξαπλωσω και να ηρεμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη ....με το καλο αυριο η βαφτηση

ολα να πανε καλα και να χαρειτε τα παντα!

την αγαπη μας και τις ευχες μας

Μητσακι να ησετε να ειστε παντα ευτυχισμενοι...να χαιρεστε την οικογενεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...