Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

καλημερα...σεεεεεεεεεεεεεεεεερνομαι..

να ειχατε μονο ηχο απο δω μεσα..ειμαισ το πατρικο στο μπαμπα μου... :|

για ενα μονο λογο δε μετανιωσα που ειμαι εδω απο χθες..το οτι ποτε θα ξαναβρεθουμε ολες μαζι :cry::cry:

παιδια χαμος γινετε...χθες 11 το βραδυ ηθελα να σηκωθω να φυγω...ολο φωναζω :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

μα πολλη γκρινια..μα δε αντεχεται./θελω 12569 καφεδες...κ 4589 πουρα :lol::lol::oops::oops:

δε κοιμοταν με τιποτα ο μικρος μεχρι τις 11..οκ αλλαξε περιβαλλον..αλλα δε αντεχα απο της 8 ετριβε ματι κα γκρινια..

ο μεγαλος δε να θελει γαλα..εγω να μη δινω κ να μαι ετοιμη να σλαταρω...οκ φταιω κ γω..

τελικα κοιμηθηκαν..στο τσακ ηθελα να φυγω..αληθεια..

κοιμηθηκαμε..το πρωι ξυπναει ο μικρος 7,30 θηλαζει κ ξυπναει κ ο θοδωρης :evil::evil:

κ θελει γαλα κ λεω περιμενε να κοιμηθει ο παντελης κ γκρινιαζει κ ξυπανει κ η μαρθουλα κ απο της 7,30 ειμαστε στο ποδι..

ο μικρος ακομα δε εχει ξανακοιμηθει..οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολο κλαει κ του δινω μεμε να κοιμηθει κ ουρλιαζει :o:o:o:o:o:o

ενω κοιμαται 10-10,30 ωρες για βρδυ τωρα ειναι με 8,30 ωρες,, :?

παιδια θα βαλω ωτοασπιδες..τα μεγαλα ολο φαγωνονται..αππαπαπα θεε μου δωσε κουραγιο..

τα ματι του μικρου ειναι πρησμενα..του λειπει υπνος κ δεεεεεεν κοιμαται..

εγω θα κατεβω μια βολτα αγορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα .

σημερα ξυπνησα και βρηκα τον Π με πιπιλα !!! του τη ειχε βαλει η μαμα μου και την πηρε ,κοιμηθηκε με αυτην απο τις 7 και μετα που της τον πηγα !!!απο μενα δεν την θελει ...με μυριζει ....

Το μωρο θα μας φαει ολους αν δε αρχισει να τρωει γριγορα ...ουτε καφε δεν μπορω να πιω με αυτον αγκαλια αρπαζει την κουπα .

κοριτσια για τα πολιτικα τι να πω ...οτι λετε ολλες ...και ο Σαμαρακης να βγει σιγα μην δουμε προκοπη ....σκετα και αυτος .....αλλαξε ο Μανωλιος καιεβαλε τα ρουχα του αλλιως .....εγω μεμονομενους πολιτικους σημπαθω αλλα ειναι μεμονομενοι απο ολα τα κοματα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου ενα πραγμα θα σε πω...

παρτο αποφαση οτι δεν θα κοιμηθουν...ξες τι καλα που θα νιωσεις..

εγω απο τοτε που το πηρα αποφαση οτι ο φοφος δεν...ξελαφρωσα..

δε θες να κο0ιμηθεις καμαρι μου...μη κοιμασαι χιλια χρονια..

καποια στιγμη θα εξαντληθεις...και θα ξεραθεις για υπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε χρυσα οκ.συμφωνω..αλλα να το εχω αγκαλια να με τραβαει μαλλια να κλαει να γκρινιαζει κτλ εγω τι φταιω?????????????????????

αφου ειναι κοματια..

κοιμηθηκε μολις τωρα...

κ να πω οτι εχουν στρωσει κατα πολυ..ο θοδωρης οκ εχει καιρο..

ο μικρος δε κοιμαται 10,30 ωρες το βραδυ συνολο//μιση ωρα κατα της 11

κ κανα 1,30-2 ωρες μαξ το μεσιμερι..παραπονο δε εχω..

αλλα το χθεσινοσημερινοοοο :evil::evil::evil::evil::evil:

επισης..χθες η μαρθουλα βρηκα να δινει στο μπεμπη ελαιοψωμο :o:o ειχε ψιχουλα στο στομα..

κ το κανε η αδερφη μου..ειχε βαλει κ αλατι κ ζαχαρη././ερωτηση..αφου στα μωρα κανει απο 8 μηνων να δινουμε ψωμι πως γινετε αφου στο ψωμι βαζουμε κ αλατι κ ζαχαρη? :roll::roll::roll:

για πολιτικα.ειναι λεπτο το ζητημα..πολυ λεπτο..

κ γω πιστευω πως κ εκλογες να γινουν παλι τα ιδια σκατα θα συμβουν..τι πολιτευση τι αντιπολιτευση..

ολοι χαραμοφαηδες ειναι το κερατο μου..κ ερχονται χρονια πεινας...αλλα οι τσεπες των 300 γεμιζουν..

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

κ γω δε ξερω τι σκατα θα ψηφιζα ...σιγουρα οχι πρασινο μπλε κοκκινο..

θελετε να κανουμε κομμα εμεις? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμε..να κανουμε κομμα...μαναδες σε απογνωση να το ονομασουμε

εγω θα γινω υπουργος τουρισμου....η νατασα περιβαλλοντος, η λοβι Υγειας..η μαιμου και η Παναγιωτα Παιδιας...η Αργη Αμυνης, Η Φρανι Εξωτερικων, η Σισσιω Δημοσιας Διοικησης και εσωτερικων, η συμπεθεροκουμαρουλα Θρησκευματων....και η Γωγω με την Τονια Δημοσιας Ταξης!!! :lol::lol::lol::lol:

Εγω εχω παρατηρησει πως οτνα ειμαι κομματια νευριασμενη..ειναι και τα παιδια..γι'αυτο σε λεω..πρεπει να γινεις λιγο ζεν...

πρεπει να σου κανω μερικα ιδιαιτερα ρε..αλλιως σε βλεπω καθολου μα καθολου καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ δεν συμφερεις..εχεις υποχεις επαφες με αντιδραστηκα στοιχεια...και αποτελεις κινδυνο για την βιοσημοτητα του κομματος..

ασε που θα σε βρουν μπλεγμενη σε χιλιαδες ΡΟΖ ...σκανδαλα και θα κινδινευσει η παραταξη μας...

σορυ αλλα για το καλο της παραταξης "Μαναδες σε απογνωση" δεν μπορουμε ΚΑΝ να σε εγγραψουμε στο ψυφοδελτιο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

λενακι ελπιζω να μη βρει τιποτα αλλο!!!!!!!!! εχει ψιλοκοψει κ τα βραδινα, καποια βραδια δεν ερχεται καν στο κρεβατι μας, θα δουμε.. οταν ερθει το νινι στανταρ θα κατασκηνωσει στο κρεβατι μας :lol:

θου καλως τη δεχτηκες την αδερφουλα σου!!!

ρε κοριτσι καθε φορα που σε διαβαζω κατι με πιανει....

παντως καλα λεει η χρυσα, οταν σε πιανουν τα διαολια σου κ τα παιδια θα ειναι χειροτερα.

χρυσα θελω κ εγω ιδιαιτερα ζεν! γιατι δεν την παλευω κ μαζι μου δεν την παλευει κ ο τολης!! :lol::lol:

επισης πολυ γελασα με την κατανομη των υποργειων!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ δεν συμφερεις..εχεις υποχεις επαφες με αντιδραστηκα στοιχεια...και αποτελεις κινδυνο για την βιοσημοτητα του κομματος..

ασε που θα σε βρουν μπλεγμενη σε χιλιαδες ΡΟΖ ...σκανδαλα και θα κινδινευσει η παραταξη μας...

σορυ αλλα για το καλο της παραταξης "Μαναδες σε απογνωση" δεν μπορουμε ΚΑΝ να σε εγγραψουμε στο ψυφοδελτιο μας

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλακι υπομονη κοριτσακι μου ...τι αλλο να κανεις ?να παρες τα βουνα ?

οσο για το ψωμι ,οι ποσοτητα αλατιου -ζαχαρης ειναι πολυ μικρη ανα μεριδα.

αλλα τι πας και σκευτεσε ...τι εχει μεσα το ψωμι ....πολυ το ψειριζεις

δωσε να φανε τα παιδια υγιεινα πραγματα ,αυτο εχει σημασια .

μια ωρα μεχρι να το γραψω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το υπουργείο οικονομικών ποιά θα το πάρει;!!! :lol:

Κάνω δουλειές, έχει πολυ ωραία μέρες έξω :D κάποιος μας έταξε φαντάσιαλαντ.........

Και μέχρι τώρα τίποτα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D

Σας ομιλεί η Υπουργός Δημ. Διοίκησης και εσωτερικών. :mrgreen::mrgreen::geek:

Σήμερα απο το πρωί που ήρθα, ανάσα δεν πήρα! Με προλάβαιναν συνεχως οι εξελίξεις!

Δε σας βλέπω κεφατες σήμερα... :roll:

Θου καλώς τα δεχτηκες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα θελω να γινω αντιπροεδρος σαν τον Βενιζελο ενα πραγμα, οχι εξωτερικων [-(:-w

Πηγαμε στην κλινικη, πεσαμε πανω σε εναν παδιιατρο, πολυ γλυκουλης, ντοπιος αλλα μολις ειχε τελιωσει ειδικοτητα, τωρα δεν ξερω κατα ποσο να τον εμπιστευθω..τεσπα κοιταξε τα αυτακια αρκετη ωρα ομολογω και μας εδωσε λεπτομερης αναφορα (αυτο ειναι το καλο, μολις τελιωνουν την σχολη τα λενε λεπτομερως, μετα αρχζουν απλα να μουγκριζουν)...Μας ειπε πως τα αυτακια ειναι μεν κοκκινα αλλα ειναι μονο εξωτερικο και δεν εχει επηρεασσει καθολου το μεσο αυτι..Το τυμπανο του επισης ειναι μαι χαρα, δεν εχει υγροα καθολου και οτι εχει ειναι εξωτερικο και ηπιο..Ειπε δεν χρειαζεται αντιβιωση, απλα τον κοιταμε και αν παραπονεθει πως ποναει τα ξαναλεμε..Δεν εχει ουτε ακροαστικα και ο λαιμος του ειναι καθαρος...Τι να πω τωρα...Ηρθε και η αλλη που τον ειδε προχτες και συζητουσαν κατι μεταξυ τους... :shock:

Τεσπα η ουσια ειναι δεν θελει αντιβιωση, οποτε η δικια μου απο την Ελλαδα εστω και δια τηλεφωνου εκανε σωστη διαγνωση...

Εγω ρε κοριτσια ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΑ??? καθε μερα εχω καινουριο συμπτωμα...Βηχας βηχασ,βηχας...πονοκεφαλο, αδυναμια...αμαν!! δεν αντεχω [smilie=sleepy3.gif][smilie=sleepy3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Μπορώ να είμαι υφυπουργός τουρισμού Χρύσα μου παρακαλώ;Έχω και πτυχίο παρακαλω :lol::lol::lol::lol:

Σας διάβασα,αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω και τπτ,είμαι στη δουλειά και μας τρελαίνουν :evil::evil:

Για τα πολιτικά δεν μπορώ να εκφέρω άποψη,σας είπα δεν πολυασχολούμαι,αν το ψάξω με παίρνει πολύ από κάτω.....

Καλέ να σας πω τα νέα μας!!!ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ!!!!!

Επίσης δεν κοιμόμαστε πάλι,Θουλάκι παρεούλα στα ναρκωτικά θα πέσουμε...

Άσε που από όταν άλλαξε η ώρα ξυπνάει 6,30-7 το πρωί :o:o:o:o

Την δίνω στη μαμά και ξανακοιμάμαι όταν είμαι απόγευμα αλλά όταν φύγει τι θα κάνω;

Ελπίζω να είναι φάση μόνο....

Δεν έχω χρόνο να σχολιάσω,περαστικά στα άρρωστα μωράκια και στην Φρανίτα.Δεν θυμάμαι άλλη άρρωστη...

Γωγώ μου επειδή σοκαρίστηκα με αυτό που σου είπαν στη δουλειά,να σου πω ότι περίπου το ίδιο κάνανε και σε μια κοπέλα στη δουλειά μου.πήρε άδειες,6μηνο τεσπα ότι δικαιούται μαζεμένα και κοιτάγανε πως θα τη φάνε μετά,όλοι τα ίδια σκατά κάνουνε.

Εγώ πήρα 2 μήνες από το 6μηνο λογω εποχιακής απασχόλησης και όλα οκ.Τι να πεις...

Μακάρι να μην χρειαζότανε να δουλεύουμε...

Λενάκι το μν μ καλά :lol::lol::lol:

Θα σου γράψω κάποια στιγμή για το πιπίλισμα,δεν το ξέχασα,δεν βρίσκω χρόνο γμτ....

Στη Γερμανία πήγα και εγώ παιδικό,προσαρμόστηκα γρήγορα,Ελλάδα είχα πρόβλημα.

Η μαμά μου μου είπε ότι ήταν θέμα δασκάλας και στις 2 περιπτώσεις..

Το κορυφαίο;

Παναγιώτα ακριβώς το ίδιο με το χε@@μο το έχω κάνει και εγώ στον άντρα μου :lol::lol::lol:

Γελούσα μόνη μου όταν το διάβασα...

Πλάκωσε δουλειά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο γελασα με το κομμα!! :lol::lol: Εγω τιποτα ε? :twisted: Καλα καντε με καθαρηστρια τοτε! :P

Μολις εβγαλα απο τον φουρνο κουλουρακια με μηλο, κανελα, σουσαμι! Πεντανοστιμα ειναι!! :D

Φραν μια χαρα με το αυτι του μικρου. Εσενα γιατι δεν πας να σε δει κανενας γιατρος?

Κατερινα χαιρομαι για το μν σ! :lol::lol: Και εγω το πιστευω αυτο με τις δασκαλες. Χιλια μπραβο στην μικρουλα σου που περπατησε!!! :ymapplause::ymapplause:

Αργυ και εδω τελεια μερα εχει! Φανταζιαλαντ ε? Να τον πρηξεις να σας παει!!

Παω να ταισω τα παιδια! Τα λεμε μετα! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

phga αγορα...καλα ηταν δε μπορω να πω :D:D:D

νατασα η δουλεια σου εγινε ;);););)

λενακι για πες καλε συνταγηηηηηηηηηηηηηηη

χρυσα θεα..γελασα πολυ..οσο για το υπουργος υγειας εδωσε σωστη τη θεση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατερινακι ναι ρε αφση θα ναι..κανε περπατοπιτα λοιπον....

δηλ 15,5 μηνων περπατησε?συγχαρητηρια

για να δειτε ποοοοοοοοοοσο μαζοχα ειμαι λεω να κοιμηθω κ σημερα εδω..ευκαιρια ειναι μωρε :roll::roll::roll:

σισσιω πως τα καταφερνεις με τη σχολη κ δουλεια κ παιδι?κ σπιτι?

σας φιλω οοοοοοοοοοοολες..

αργυ τι λεει ο συζηγος που μπαινεις απο το κινητο στο τρενο? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H Υπουργός περιβάλλοντος ετοιμάζει της τελευταίες λεπτομέρεις για το αυριανό επαγγελματικό ταξίδι της 8-)8-)8-)

Χρύσα μισές δουλειές έκανες, υφυποργούς δεν έβαλες, όλη την δουλειά δηλαδή μόνες μας θα την βγάζουμε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ Καλαμάτα θα πάω όχι Καβάλα και φυσικά θα πιώ ποτάκια με τους συναδέλφους αφού δεν μπορώ να βγώ εδώ ας το απολαύσω εκεί :mrgreen::mrgreen:

Μάρθα καλώς τους δέχτηκες, με το καλό η βάπτιση του Παντελάκου :D:D:D

Κατερίνα μπράβο στην Ειρήνη, άντε καλά τρεξίματα τώρα.

Φραν τέλεια με το Σεμπ, ευτυχώς που δεν έδωσε την αντιβίωση, για σένα δεν ξέρω κι εγώ μια από τα ίδια είμαι από την Δευτέρα, έχω ένα βήχα άλλο πράγμα και μονίμως πονάει το κεφάλι μου......

Θα τα πούμε Τρίτη τώρα, καλά να περάσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι να κοιμηθείς ρε!!!!Πότε θα τις χαρείς;Ε και λιιιιγο ξενυχτάκι παραπάνω δεν πειράζει μωρέ,τόσα ρίξαμε :lol::lol::lol:

Τι 15,5 ρε σε 4 μέρες κλείνουμε τους 16!!!

Τώρα όμως πάει σφαιράτη :):):):) Μέχρι και με την όπισθεν περπατάει :lol::lol::lol:

Θα σας στείλω περπατόπιτα!!!Κάνετε και εσείς ε;Εδώ δεν κάνουν :(:(:(

Εμένα 'ομως θα μου κάνει η μανούλα μου λέει,να δούμε και τι θα πιάσει η κοκώνα μου :?:?:?

Αχ σχολάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα για τον βήχα φάε μια κοταλία σούπας μέλι πρωί βράδυ και όλα οκ!

Θούλη αναφορά θα δώσω πως χρησιμοποιώ το κινητό μου;!!!

Λενακι όταν βρω χρόνο θα σου πω τι εννοούσαν για την προσαρμογή !!!

Τώρα τρώμε τορτελίνια!

Μιτσάκη τι εννοούσες για τον Λ. Τι έκανε και σου άρεσε;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/:) τον θυμαστε τον πρόεδρο του Εδεσσαϊκου??

"εμείς γιατί στην αρχή θέλαμε αλλά ούτε ούτε και μετά αυτοί είπανε δε θέλουμε και μετά μόλις είπαμε εμείς θέλουμε, αυτοι είπανε δε θέλουμε εμείς τώρα και έτσι ακριβώς έγιναν τα πράγματα"

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αυτό ζούμε το τελευταίο 24ωρο :mrgreen:

=)):))=)):))=)):))=)):))=)):))=))

"Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο!" ;)

Αμε..να κανουμε κομμα...μαναδες σε απογνωση να το ονομασουμε

εγω θα γινω υπουργος τουρισμου....η νατασα περιβαλλοντος, η λοβι Υγειας..η μαιμου και η Παναγιωτα Παιδιας...η Αργη Αμυνης, Η Φρανι Εξωτερικων, η Σισσιω Δημοσιας Διοικησης και εσωτερικων, η συμπεθεροκουμαρουλα Θρησκευματων....και η Γωγω με την Τονια Δημοσιας Ταξης!!! :lol::lol::lol::lol:

:)):)):)):)):)):)):)):((:((:((=))=))=))

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!! [smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif] [smilie=headbang.gif]

Θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Ως άλλη Ελένη Λουκά, θα επαναφέρω το θρήσκευμα στις ταυτότητες, θα ποινικοποιήσω την αποχή απ' τις εκκλησιαστικές ακολουθίες και θα επιβάλλω βαρύτατα πρόστιμα σε όποιον καταλύει τις νηστείες παντοιοτρόπως!!!! [smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif]

(Μαράκιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Αν δε το κατάλαβες, για σένα βαράει η καμπάνα!!!!!!!!!!!!) [smilie=sign19.gif][smilie=3some.gif] [smilie=director.gif]

(Τα έσοδα φυσικά στην τσέπη μου... σσσσσςςςςςςςςςς....) [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ Καλαμάτα θα πάω όχι Καβάλα και φυσικά θα πιώ ποτάκια με τους συναδέλφους αφού δεν μπορώ να βγώ εδώ ας το απολαύσω εκεί :mrgreen::mrgreen:

καλά θυμόμουν εγώ Καλαμάτα, αλλά μετά λέω τόοοοοσο μακρυά? :?

για είπα Καβάλα, επειδή είχες ξαναπάει :lol::lol::lol::lol::lol:

και :-bd:-bd για τα βραδυνά ποτάκια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...