Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σημερα το πρωι πηγα στην κουμπαρα μου ...επιτελους !!! εναμηνα ειμαι εδω η δευτερη φορα ειναι που την βλεπω !!!την φαγανε τα σπαστα ωραρια και οι οικογενειακες υποχρεωσεις ....πηγαμε για καφε στο χωριο και μετα σουπερ μαρκετ και μετα παλι σπιτι .Για οσες δεν ενθυμουνται εχει ενα κοριτσακι μια ευδομαδα μεγαλυτερο απο το Μ και ενα αγορακι 1 ετων .ο Μ με την Μ τι να πω ....τι μια παιζανε καλα και την αλλη εσκαζε η Μ στο κλαμμα γιατι οδικος μου δεν της εδεινε τα παιχνιδια της .....αλλατο μεγαλο πατιρντι ηταν κατα τις 2 που ηταν και τα δυο κουρασμενα ....τον πηρα και φυγαμε :lol::lol::lol::lol::lol:

πολυ δυσκολο με δυο δυχρονα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον καφε δεν ειχαμε προβλημα ...μετα στο σπιτι μαλωναν ...

οΜ εχει τελικα αδυναμια στα ξανθα κοριτσακια ....α) λατρεψε την Ελενα της νατασουλας τοσο που χαιδευε τις μπουκλες της και την εκανε αγκαλια και μακια

β) σημερα ειδε βιντεο την βαφτιση του αδερφου της Μ και ειδε μεσα ενα ξανθο κοριτσακι και τρελαθηκε !!!

γ)εκειπου πηγαμε για καφε η κοπελα (γνωστη μας) ηταν ξανθια και κολλησε διπλα της

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε ρυθμικη κια μπαλα!

ειμαι πτωμα!

πιστευετε οτι θα υπαρξει διαφορα?

αλλοι κανουν κουμαντο...ουτε οι πρασινοι ,ουτε οι μπλε , ουτε αλλο χρωμα...

και φυσικα γνωριζουν τι θα γινει...

και μη μου πειτε οτι πιστευετε σε τεραστιο χρεος και λοιπα...!

αλλοι ειναι οι σκοποι του ολου θεματος!

αααα και μη μου πειτε οτι ηταν τυχαια και χωρις λογο το ξηλωμα των αρχηγων των ενοπλων δυναμεων....θυμηθειτε ποτε και γιατι τελικα ειχε ξαναγινει και απο ποιον??

αποτελεσματα δεν εχουμε ακομα...λογικα απο εβδομαδα!

ερωτηση....γιατο στη Μ-Ι δεν τα ειχα...

πονα και σκληραινει η κοιλια μου...νοιωθω πονο κυριως ψηλα...??/?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά ακούτε τον ΓΑΠ? θα σας συγκινήσει..

αμ γι'αυτό ευτός επέμενε στην αποποινικοποίηση του χασις

για να μπούμε στη φιλοσοφία του και να τον καταλάβουμε [smilie=icon_rr.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τι αδικες που ειμαστε τελικα... Να κατακρινουμε τοσο σκληρα τον εθνοσωτηρα μας...τσ τσ τσ...ντροπη δηλαδη!!!!!![-([-([-([-(:lol::lol::lol::lol: τον ακουγα αλλα σταματησα γιατι τοσο κλαμα ουτε στο παμε πακετο!!!!! :lol::lol::lol:

Η Βικυ εχει δικιο...ουτε οι πρασινοι ουτε οι μπλε ουτε κανεις απο αυτους δε κανει στην ουσια κουμαντο!!! :roll:

Βικυ συσπασουλες μου κανουν...ειχα πολλες και στις 2 εγκυμοσυνες,αλλα δεν ειναι τιποτα..απλως κατσε να χαλαρωσεις λιγακι! ;)

Αφρο λατρης του ξανθου ο Μανωλακης;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο, οι άντρες λοιπόν προτιμούν τις ξανθές;;;; :evil::lol:

Ρε το Μανωλιό!! Θεός!! :lol:

Βίκυ, μαζί σου.

Φυσικά και τα ήξεραν όλα από πριν, φυσικά και δεν θα έκανε καμία διαφορά. ;)

Δεν ξέρω να σε κατατοπίσω. Μην είναι τίποτα συσπασούλες; :roll:

Μαράκι, δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος.

Με το χασισάκι, θα ξεχνάμε την πείνα μας και τον πόνο μας!!! ;)

Τόνια, τα φιλιά μου!!! :D

Μ' αρέσουν ιδιαιτέρως οι μέθοδοι κοιμήσματος εσού και της Γωγούς, χωρίς να θέλω να σας σοκάρω όμως, :P εμείς ξαπλώνουμε δίπλα στη Β λέμε κανά παραμυθάκι, ώσπου να κοιμηθεί, (πότε ο ένας, πότε ο άλλος) και μετά αποχωρούμε.

Σαφώς θα με βόλευε να την σκεπάζω και να "την κάνω", αλλά δεν σκοτίζομαι και ιδιαίτερα. Τις περισσότερες φορές το απολαμβάνω! 8-)

Ό,τι θυμάμαι χαίρομαι ε; :P8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι ΑΚΟΜΑ κοιμιζω (πέφτουμε μαζί για ύπνο και σηκώνομαι αφου έχει κοιμηθεί) την Χ στο κρεβάτι μου και την μεταφερω στο δικό της μόλις αποκοιμηθεί. :oops::oops::oops:

Καλά ε ευτυχώς που δεν προλάβαινα να γράψω το πρωί γιατί στάνταρ θα έιχα πλακωθεί με την ψηλή και το τζόβενο τη Γωγώ!! :evil::mrgreen:

Μαρή Αναστασί πες μου ΈΝΑΝ, έναν ή μάλλον μισό πολιτικό που δεν έχει κάνει ρουσφέτι και εγώ θα βγω στο Σύνταγμα χωρίς σουτιέν!

Καλά Γωγώ εσένα θα σου τα έσερνα μωρή χοντρά ένα χεράκι, αλλά ευτυχώς μίλησε η Φραν που ταιριάζει περισσότερο στην άποψή μου και χαλάρωσα!

Να κάνεις παρέα με τον άντρα μου μωρή να υμνείτε τον Κωστάκη αφού είστε και οι δύο φαν!!

Αααααχ νομίζετε οτι μόνο οι πράσινοι και οι μπλε είναι βολεμένοι ωρέ;; Να δείτε στο Δημόσιο αριστερούς βολεμένους να σας φύγει το κλαπέτο!!

Δε μιλάω άλλο, δε χαλάω τη ζαχαρένια μου πια. Έχω πειστεί οτι δεν υπάρχει σωτηρία! Είναι εξουσιολάγνοι και προδότες ΟΛΟΙ τους! Το μόνο που φοβούνται είναι μηπως χάσουν την καρέκλα τος και τα προνόμια που αυτή τους παρέχει!

όσο για την ηγεσία του στρατού μη χέσω! Θεωρείτε οτι τους άλλαξε γιατί φοβόταν πραξικόπημα;; Ποιοι θα κάνουν το πραξικόπημα οι γλύφτες, δημοσιοσχετίστες κοιλαράδες που καβλώνουν με την εξουσία;;

Εξουσία... ισχυρό ναρκωτικο...!

Έφαγα πάλιιιι και τι δεν έφαγα...!!! :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες!

σας διαβασα αλλα στην πολιτικη συζητηση δε θα επεκταθω... αλλα γενικα συμφωνω με γωγω!

συμπεθερα πολυ μαρεσε η ιδεα με το γαντι!! τελεια ηταν!

πως ειναι τα πραγματα στη δουλεια??

να πω κατι που ειμαι πολυ περηφανη???

μεχρι τωρα ο αναστασης για να κοιμηθει μου χαιδευε τα μαλλια...

ε λοιπον το κοψαμε νομιζω!!! εχει μια βδομαδα να το κανει! :D:D:D

του λεω οτι εχει κρυο κ να βαλει τα χερακια κατω απο τα σκεπασματα για να μην αρρωστησει κ παιρνει φαρμακα... καθομαι 2-3 λεπτα διπλα του κ μετα βγαινω ξω για να κατουρησω κ κοιμαται!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όσο για την ηγεσία του στρατού μη χέσω! Θεωρείτε οτι τους άλλαξε γιατί φοβόταν πραξικόπημα;; Ποιοι θα κάνουν το πραξικόπημα οι γλύφτες, δημοσιοσχετίστες κοιλαράδες που καβλώνουν με την εξουσία;;

Εξουσία... ισχυρό ναρκωτικο...!

:shock: ουάου!!! και ο Γ μου ακριβώς τα ίδια είπε!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πως είστε σήμερα??????????

Εγώ έχω πονοκέφαλο καιπολύ δουλειά, πρέπει να κάνω προεργασία και για το ΣΚ που θα πάω Καλαμάτα

Η Έλενα ευτυχώς δεν έκανε πυρετό από χθες το μεσημέρι και επιτέλους κοιμήθηκε το βράδυ

Για το άθλιο το ΓΑΠ τι να πώ, με αηδίασε χθες :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

και είχα και τον Η να μου λέει, σε κάποια από αυτά που λέει έχει δίκιο :o:o:o:o:o:o:o:o

τι άλλο θα ακούσω Χριστέ μου................................

Αναστασία μπορεί και οι 300 να μην είναι το ίδιο τομάρια αλλά αυτοί που έχουν καίριες θέσεις και κάνουν κουμάντο είναι όλοι πουλημένοι και καθοδηγούμενοι από αλλού. Απλώς εκτελούν εντολές ενός σχεδίου. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ το πιστεύω :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

αχ σήμερα τελευταία μέρα που σηκωθήκαμε αργά (8.00) από Δευτ. τα κεφάλια μέσα πάλι!!! :?:roll::roll:

είμαστε όλη μέρα έξω με έναδιάλειμμα να έρθουμε σπίτι, ίσως τσιμπήσουμε κάτι, πάμε τουαλέτα και πάλι έξω :roll::roll::roll::roll:

δεν διάβασα την πολιτικήσας συζήτηση χθες, μόνο ανα διαστήματα έμπαινα με το κινητό, μην χάσω και τελείως το τρένο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμφωνώ Νατασούλα με αυτό που λες τώρα στο τέλος ότι είναι σχέδιο από αλλού :!:

πάντως εδώ ο ΓΑΠ έχει χάσει κάθε υπόληψη που ίσως είχε......μια δεν υπάρχουν χρήματα μέχρι τον ΟΚτ, την άλλη μέχρι τον Νοε και την άλλη μέχρι τον Δεκ.....δέχεται τοο πακέτο, μετά θέλει δημοψήφισμα......ό,τι να ναι δλδ!!! :evil::evil::evil::evil: έχει δώσεις - δυστυχώς - στην χώρα πολύ άσχημο όνομα, οποιοσδήποτε και αν τον ακολουθήσει έχει πολύ δύσκολη δουλειά :?

κάτι άκουσα και για ελαιώνα, Καραμ. :lol::lol::lol::lol::lol: εδώ γελάμε...

στο κρατικό κανάλι προχθές είχε την Μπακογιάννη, τον έδωσε πολύ στεγνά τον ΓΑΠ!!! :!:

μου λέει ο άντρας μου "αυτή να κάνετε Πρωθυπουργό"!!!! :roll::roll::roll:

αυτά σήμερα δεν ξέρουμε που θα πάμε

Νατασούλα ωραία η Έλενα αναρρώνει.....καλά να περάσεις στην Καβάλα, έστω και αν επρόκειτο για δουλειά :roll::roll: βγες για κανένα ποτάκι με τους συναδέλφους :D

σας φιλώ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ κοριτσαρες

Τι κανετε

Εχουμε για προθυπουργο τον Γιωργακη Δικτατορ

Παιδια..ειναι τρελος ο ανθρωπος...παει..

Και οσοι τον περιτρυγυριζουν...ειναι πιο τρελοι απο αυτον. Χτες ρω τουσα τον Ο..καταλαβες τι λεει ο ανθρωπος..η εγω ειμαι τοσο χαζη...δεν ειμαι και ξανθια τα τελευταια 4 χρονια...θα περασε η επιδραση του ντεκαπαζ δεν μπορει...

Τονια μου...η μεθοδος σου ειναι καλη..αλλα στην περιπτωση μου ακρως μη αποδοτικη...

Χεστηκε ο φοφος αμα μπω και φυγω..στην καλυτερη θα γαντζωθει στην καγκελοπορτα η θα ξαναμπει μεσα...στην χειροτερη θα καθετε εκει και θα ουρλιαζει

Αν και τωρα τελευταια για να παμε σχολειο δεν πολυουρλιαζει..βεβεια εννωειτε πως ΑΠΑΙΤΕΙ να κατευει της σκαλιες αγκαλια..οποτε φοφος 14 κιλα...τσαντα φοφο..τσαντα δικια μου και σακουλα με φαη δικια μου...φορτομενη η μαμα...

Σημερα δεν θα ξεκινισω – ακομα- πολιτικη συζητηση..

Καλυτερα να ανοιξουμε θεμα στην ομαδα....

Μαρια συμφονω με τον Σισσω και τον αντρα σου...

Αμα ειμασταν Τουρκια θα ειχε νοημα..εδω ο Στρατος ειναι πιο μουροχαυλος απο την πολιτικη ηγεσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!

Στα γρήγορα...

Σισσάκι μου όμορφο, δεν σε πρόλαβα ψες! :(

natasoula, κι εγώ το ίδιο πιστεύω. Οι δε υπόλοιποι δεν είναι ΤΟΣΟ βολεμένοι και δεν έχουν φάει ΤΟΣΑ πολλά, γιατί απλούστατα... δεν μπορούν!! :evil:;)

Μπράβο στην Ε που είναι καλύτερα, περαστικά κι αγύριστα, το πουλάκι μου!!! :D

Εμείς πάλι είχαμε ψιλοχάλια βράδυ, λόγω Β. :? Ήταν τρομερά ανήσυχη, ξυπνούσε και γκρίνιαζε, κι ας ήμουν δίπλα της. Έχει βραχνιάσει το έρμο, ίσως την πονά ο λαιμός της. :roll:

Το ένα αφήνει, το άλλο πιάνει!!! Γμτ!!! Έτσι θα μας πάει όλη η χρονιά!!! :?

Φεύγω, μη με κρατάτε σας λέω!!!!!! :P Βιάζομαι!!!

Καλημέρα σ' όλο το τρενάκι! Σούρνεται μου φαίνεται!!!! :(

Αργυρούλα, τώρα σε είδα!!!!! Μπράβο στον Λ, γι΄αυτό το λατρεύω αυτό το παιδί!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!

Το Σεμπινι ειναι σχεδον καλα, μονο βηχα εχει αλλα το πρωι που ξυπναιε..Δεν του εδωσα ουτε αντιβιωση ουτε τιποτα..θα παω σημερα να δω αν το αυτι ειναι ακομα κοκκινο, αν κ δεν το ξαναειπε..

Εγω ειμαι ακομα χαλια, βηχας, μπουκωμα, εχει κλεισει η φωνη μου..Ενα δραμα..7 μερες τωρα...λετε να θελω εγω αντιβιωση?? Εχω συνεντευξη σημερα, πως θα μιλησω με τετοια φωνη και με το να πνιγομαι στον βηχα???? :shock::shock:

Ααα Γωγω ηθελα να πω πως οντως δεν ανεφερα το ΚΚΕ οχι ομως για κανεναν αλλο λογο...απλα το ξεχασα..Δεν ασχολουμαι μαζι τους, λενε τα ιδια κ τα ιδια κ στην ουσια δεν λενε τιποτα..

Πεμπη φυσικα και υπηρχε το χρεος...το μονο σιγουρο ειναι πως λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν (ουτε υπηρχαν)..το τι εγινε μετα, αλλο θεμα!

Σισσιω να ηξερες ΠΟΣΟ συμφωνω σε ολα και ΚΥΡΙΩΣ σε οτι ειπες για τον Στρατο! Το θεωρω αστειο εστω κ να συζηταμε για πραξικοπημα! Ασε που πιστευω πως οι φημες αυτες ειναι εκ του πονηρου, ξερεις για αν φοβηθουν τιποτα γεροντια και να πανε να ψηφισουν παλι τους ιδιους, μην τυχον και ερθουν οι συνταγματαρχες.....

Ααα εμενα το σεμπινι προτιμαει τα μαυρα κοριτσακια..μη δει μαυρο κοριτσακι κολλαει..το ιδιο και τις γυναικες, ολο τις ντοπιες θελει!! ΔΕν θελει καν να παιζει με τα λευκα!! Νομιζω πως του αρεσουν οι ντοπιοι διοτι ειναι ζεστοι ανθρωποι. Του μιλανε, γελανε συνεχεια, τον αγκαλιαζουν...ΟΙ κοπελες δε τρελαινονται οταν τον δουν..και ο μικρος ναρκισσος αλλο που δεν θελει!! ΕΓω τον κατεβαζω στην αυλη και εχω τουλαχιστον 10 ατομα να παιζουν μαζι του! Ολοι οι οδηγοι, οι κοπελες που δουλεουν στα σπιτια εδω, και οι φυλακες τρεχουν να του μιλησουν, να παιξουν μπαλα...Γενικα εδω ο κοσμο ειναι πολυ φιλικος..Το ιδιο και στη Ρουαντα, εκει ολοι αγκαλια τον επαιρναν....Να σας πω την αληθεια μου αρεσει..Γενικα μου αρεσουν οι ανθρωποι εδω στην Αφρικη, μπορει να ειναι φτωχοι αλλα εχουν μια ζεστασια και μια αμεσοτητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/:) τον θυμαστε τον πρόεδρο του Εδεσσαϊκου??

"εμείς γιατί στην αρχή θέλαμε αλλά ούτε ούτε και μετά αυτοί είπανε δε θέλουμε και μετά μόλις είπαμε εμείς θέλουμε, αυτοι είπανε δε θέλουμε εμείς τώρα και έτσι ακριβώς έγιναν τα πράγματα"

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αυτό ζούμε το τελευταίο 24ωρο :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :) Τι κανετε?

Την αφησα χωρις κλαματα στον παιδικο!!!! :D Πηγε να κλαψει η ψυχουλα μου μολις με αποχαιρετουσε αλλα κρατηθηκε! Γυρισε και ειπε στην δασκαλα της: Θελω να φαω!! :shock: Κανουνε προοδους δεν λεω!!! Σας επρηξα με τον παιδικο αλλα εχω τον πονο μου τι να κανω :oops: Στην πολιτικη συζητηση δεν θα συμμετασχω γιατι βαρεθηκα, μπουχτισα, αηδιασα με ολα αυτα που συμβαινουν.

Αργυ περασαν κιολας 2 εβδομαδες που καθεται ο Λ.? Τι ωραια που περνατε! Παντα ετσι. Ο Μ. εχει αδεια?

Νατασουλα μακαρι να μην ξανακανει πυρετο η Ελενα.

Λενα ωραια ρε με τον Α. που εκοψε το συνηθειο! Μακαρι να μην βρει κανενα αλλο χειροτερο τωρα :roll:

Ξυπνησε ο Γ. μα 15 λεπτα γμτ μονο :twisted: Παω φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...