Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Stasaaaaaaaaaa μεινε ρε!!!! :D:D

ρε κοριτσια τα φωτα σας :!::!::!:

τι προβιοτικα δινετε στα μικρακια σας οταν παιρνουν αντιβιωση;;;

με τα ουλτρα λεβουρ επαθε στοματιτιδα!!! :?:?:? (του δινω 10 την ημερα)

υπαρχουν και καποια αλλα μας ειπε η παιδ. αλλα ειναι ακριβα.Τα ξερετε;;;εχουν αποτελεσμα;;;

Επισης παιδια τραβαω μεγαλο ζορι καθε βραδυ μεχρι να κοιμηθουνε...Δεν εχω καθολου χρονο με τον αντρα μου... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαρια!Για πες! :roll:

Αλλα πριν πεις,θελω να πω κατι τελευταιο και απο εδω κ περα απεχω πραγματικα απο οποιαδηποτε πολιτικη κουβεντα.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 300 ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ. Δεν δεχομαι να κανω κουβεντα με ανθρωπο που λεει αβιαστα τις λεξεις ολοι,παντα,ποτε κ αλλες παρομοιες.Δηλωνουν ειτε στενομυαλια ειτε αγνοια(ή ημιμαθεια).

Μπορει ο οποιοσδηποτε να κραταει σακι και να θελει να χωσει εκει μεσα ολες τις "γατες" αλλα εγω δεν θα το δεχτω.Κοντα στα ξερα ομως καιγονται και τα ξερα.Και εδω ισως κολλαει και ενα "παντα" αλλα ας μην το γραψω εγω...!

υγ.Μωρη Παναγιωτα! :lol::lol::lol: Το Στασα ποτε σου το ειπα κ το κολλησες?Επισης,καλα του εκανες του προφ που ηθελε να απολαυσει και το χ#σιμο!Δεν περπαταμε,τρεχουμε!Εν-δυο-εν -δυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υγ.Μωρη Παναγιωτα! :lol::lol::lol: Το Στασα ποτε σου το ειπα κ το κολλησες?Επισης,καλα του εκανες του προφ που ηθελε να απολαυσει και το χ#σιμο!Δεν περπαταμε,τρεχουμε!Εν-δυο-εν -δυο!

:lol::lol::lol:

Μα μου λεει "Ουτε να Χ#σω δε μπορω" και του απανταω ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!με ρωτας εμενα αν εχω χ#σει απο το πρωι???Μα εντελως σουργελο σου λεω......

Το Στασα μου βγηκε αβιαστα...αβασανιστα που λενε και καποιες φιλες μου... :lol::lol::lol:

Γενικα οταν γνωριζω καποιον καιρο μετα τον φωναζω παντα με υποκοριστικο... :oops::oops::oops:

Χρυσα και με το σπιτικο γιαουρτι δηλαδη γλιτωνεις απο διαρροιες, στοματιτιδες κτλ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξες εγω ποσες φορες θελλω να σε φωναξω Στασα...η Τασια...

προσεξε καλα κακομοιρα μου...αν δεν παμε για καφε για ευνοητους λογους την Κυριακη..θα σε φωναζω και Μητσο..εκ του Μητσοτακης!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτακι δεν με ενοχλησε το "Στασα" αλλα δε θυμαμαι αν κ ποτε σου ειπα πως ειναι το ονομα των παιδικων μου χρονων..Το εγραψε καμια Νατασα μηπως? :?

Αλλα το οτι με γνωριζεις καιρο δε σημαινει οτι μπορεις να παρεις κ αερα :P:P:P:P Σε παρακαλω να με αποκαλεις κυρια Αναστασια Μαρ...! :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα :lol::lol::lol::lol: το ψηλεγκω σου ερχεται πιο ευκολα απο το τασια?χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα δεν ξερω...ο φοφος γεννιακ τρωει πολυ απο αυτο το γιαουρτι...

και σπανια μου παθαινει διαρροια στομαμτιτιδα επαθε μονο περισυ το καλοκαιρι στον παιδικο

Τασια ακριβως...Ψηλεγκω θα σε λεω!!!!

χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα συνεχίσω την πολιτική κουβέντα γιατί συγχίζομαι να ακούω "στενόμυαλους" που λέει και η Στάσα ανθρώπους...

Όσοι βολεύτηκαν, βολεύτηκαν, όσοι έφαγαν, έφαγαν και φυσικά πάντα θα υπάρχουν αυτοί που θα συνεχίσουν να τρώνε με 10 μασέλες και πάντα θα υπάρχουν θύματα να τους ψηφίζουν και να τους πετάνε κανένα ξεροκόμματο...

Θα συμφωνήσω με την ψηλή ότι δεν είναι όλοι ίδιοι, αλλά θα εμμείνω στην άποψή μου ότι το ΠΑΣΟΚ κατέστρεψε την Ελλάδα... :evil::evil::evil::evil::evil::-p:-p:-p:D:D:D

Και τώρα μάλλον θα ψηφίσω Τσίπρα... :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Μαράκι δε λέω για καμία μωρή συγκεκριμένα ότι ψήφισε ΠΑΣΟΚ..Για όλο τον κόσμο που τον πίστεψε και τον ψήφισε λέω... :roll::roll::roll::roll:

Παναγιώτα δεν έχω δώσει ποτέ αντιβίωση στα κορίτσια κι έτσι δεν ξέρω τι να σου απαντήσω... :oops::oops: Η μάλλον η Ιω είχε πάρει μια φορά όταν ήταν 1 έτους με λοίμωξη του αναπνευστικού..Γιαουρτια ξέρω ότι πρέπει να τρώνε..

Επίσης, πολύ καλά του 'ξηγηκες του προφέσορα... :lol::lol::lol: Και όχι μωρή σιγά μην παρεξηγηθώ μαζί σου... :x:x:x:x:x Απλώς διαφωνώ.. :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Θουυυ που είσαι μωρή;;;;Ετοιμάζεσαι για βάφτιση;;Σάββατο ή Κυριακή είναι...

Τόνιαααααααααααααααααααααααααααααα τσακίσου μαρή έλα εδώ τώρα που είμαι κι εγώ.. :lol::lol::lol: Με την Ιω τι να κάνω;;;;;;;Πες τπτ μωρή..Εκπαιδευτικός είσαι... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα :x:x

Ρε συ σε αλλους χωρους που εχει πολλα παιδακια πως αντιδρα;;Ας πουμε στην παιδικη χαρα ή σε παιδοτοπους;;;

Αν νευριασει μαζι σου πως αντιδρα;;Σε χτυπαει;;Εσυ τι κανεις τοτε;;;

Στον παιδικο τι της λενε οταν το κανει;;;την βαζουν τιμωρια;;;μηπως το κανει για να τραβηξει την προσοχη της δασκαλας και να ξεχωρισει απο τα αλλα παιδακια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Παναγιωτάκι μουυυυ να σου πω την αλήθεια ότι είναι εγωκεντρική και θέλει να ξεχωρίζει, το έχει αυτό...Εμένα δε με χτυπάει...Μόνο στο παιχνίδι...Μπορεί να είμαστε αγκαλιά, να φιλιόμαστε και ξαφνικά να μου χώσει μια σφαλιάρα και να αρχίσει να γελάει... :shock::shock::shock: Της λέω αμέσως ότι πόνεσα και τη βάζωτ τιμωρία...Της λέω "Τιμωρία..Αμέσως..Πήγαινε μόνη σου..Σκέψου τι κακή πράξη έκανες και δε θα έρθεις εδώ μέχρι να σου πω εγώ.." :?:?:? Πάει μόνη της, άλλοτε κλαίει, άλλοτε όχι, αλλά πάει μόνη της και κάθεται..Αμα πάει να φυγει, της ρίχνω ένα βλέμμα και ξανακάθεται... :roll::roll::roll::roll: Με την μπέμπα πλέον δεν έχει θέμα..Σπάνια θα της ρίξει καμία δαγκωνια, αλλά πολύ σπάνια.... :roll::roll::roll::roll:

Στους παιδότοπους είναι ΑΓΙΑ...Δεν κάνει τπτ..Η τουλάχιστον δεν την βλέπω εγώ.. :roll::roll:

Στην παιδική χαρά πάει να χτυπήσει κάποιον όταν πάει να της πάρει παιχνίδι κλπ, αλλά αμέσως της κάνω παρατηρηση..Της λέω ότι θα την πάρω και θα φύγουμε αν δε μοιράζεται τα παιχνίδια της κλπ κλπ και ότι δε χτυπάμε κλπ κλπ... :roll::roll:

Η δασκάλα της έφερε ένα παράδειγμα στον Γ για το τι της λέει όταν χτυπάει...Της λέει "Είναι κακό..Μην το ξανακάνεις..Αλλιώς θα σε πάω με τα μωρά..." :?:?:? Αυτή αρχίζει να κλαίει και να φωνάζει και να λέει "Όχι δε θέλω να πάω στα μωρά.." :(:( Και της απαντάει η δασκάλα της ότι ούτε εγώ θέλω να πας στα μωρά, αλλά αν χτυπάς τα άλλα παιδάκια, θα πας... :roll::roll::roll: Κάτι τέτοιο εν πάσει περιπτώσει.... :roll::roll::roll:

Σε μενα συνήθως το θυμό της τα εκφράζει με νεύρα...Ουρλιάζει, τεντώνεται και κλαίει.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια συγγνωμη που θα το σχολιασω και μη μου θυμωσετε, αλλα πολιτκη συζητηση που εναλασσεται με συμβουλες για διαρροια και γιαουρτια, εχει πολυ πλακα! Κατα βαθος ειναι ανατρεπτικη! Με την καλη εννοια το λεω εεεεε?? για να γελασουμε!! :mrgreen:

Γωγω μια λεξη...Βατοπεδι :x:x

Εγω παντως την γνωμη μου την εχω γραψει και δημοσιευσει..αν θελετε να τα πουμε, ας τα πουμε απο καπου αλλου, ευχαριστως να κανουμε μια συζητηση..Ισως στην ομαδα να ειναι κ καλυτερα εφοσον δεν υπαρχει αλλος χωρος!

Παναγιωτα το διαβασα το κειμενο μπρρρ...ανατριχιασα..εφυγαν τελικα..Γυρισαν Ρωσσια γιατι το πηρε ειδηση η γυναικα του γερου και ηρθε αρον αρον απο το Ντουμπαι...Το θεμα ειναι πως ΟΛΟΙ στο compound αυτο συζητουσαν, οτι η μανα του εχει το παιδι γραμμενο..Τα ειχαμε πει σ εολους..αλλα τι αλλο να κανεις...Ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΣΑ στα γρηγορα.

παω τη μικρη ρυθμικη αλλα πολυ γουσταρω την πρωινη σκατοσυζητηση με πρασινους και μπλε θεατες ...γιατι οι περισοτεροι θα επρεπε να εχουν καφε χρωμα(βλ. σκ@τ@)

βασικα δεν εχω ενημερωθει περι εξελιξεων...

στη δουλεια επικρατει πανικος!

θα επανελθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνιαααααααααααααααααααααααααααααα τσακίσου μαρή έλα εδώ τώρα που είμαι κι εγώ.. :lol::lol::lol: Με την Ιω τι να κάνω;;;;;;;Πες τπτ μωρή..Εκπαιδευτικός είσαι... :lol::lol::lol:

Μμμμμμμμμμ σωθηκες καψερη!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπον εγω το κοβω οτι το κανει απο τη ζηλεια της λογω της μπεμπας!!!! Στανταρ θα δερνει μικροτερα παιδακια που ειναι του χεριου της ε;;;;; πολλα παιδια που δεν εκφραζουν τη ζηλεια τους στο σπιτι,τη βγαζουν σε αλλα εξιλαστηρια θυματα!!! :lol::lol::lol: εμενα πχ ο Αλεξ και τη μπεμπα εχει κατασβολωσει και εμας μας τσακιζει το νευρικο συστημα οποτε στο σχολειο παει εκτονωμενος και δε τη πληρωνουν τα αλλα παιδακια!

Η Ιωαννιτσα λοιπον κανει το αντιθετο! ;) Πως θα το κοψει ;;;....τι να σου πω...αβυσσος η ψυχη των 2χρονων!!! Σιγουρα πολλη κουβεντα,αλλα οχι σε στυλ κυρηγματος και επιπληξης...Να της λετε συνεχεια ποσο την αγαπατε και ποσο μοναδικη ειναι για σας,να την εξυψωνετε αυτη που ειναι το μεγαλο κοριτσι και ξερει τοσα πολλα πραγματα κτλ κτλ και να μιλατε γενικα κι αοριστα (δηλαδη οχι να αναφερεστε σε εκεινη) γι αυτο το θεμα..πχ αν δειτε ενα παιδακι να δερνει ενα αλλο στη παιδικη χαρα να λετε " ααα αυτο το παιδακι κανεις δε θα θελει να παιζει μαζι του αφου δερνει,πω πω κοιτα τι λαθος που σκεφτεται το μυαλο του και δε θα το θελουν τα ααλ παιδακια,δε θα εχει φιλους,θα ειναι μονο του κτλ κτλ κτλ..."

Ρε οργια μη τσακωθουμε και μεταξυ μας για τα πολιτικα!!!!! Παντως Καραμανλη δε θα ψηφιζα ουτε με σφαιρες,αν και θα συμφωνησω οτι ειχε καλυτερους σκοπους απο το προδοτη το Γαπ!!!! απλως δε μπορουσε με τιποτα να ελεγξει τα λυσσασμενα του βρωμοσκυλα που μολις βγηκαν στην εξουσια κοιταξαν πως να φανε ολα αυτα που εβλεπαν να τα τρωνε οι αλλοι τοσα χρονια!

Στις προηγουμενες εκλογες δε ψηφισα ουτε τον ενα ουτε τον αλλο,αλλα στις προηγουμες κι εγω σαν ολα τα ζωα ψηφιζα τον "λεφτα υπαρχουν"!!!! :? Τωρα δε ξερω τι να ψηφισω....αριστερα με τιποτα γιατι κουμουνισμο δε θελω με τη καμια...δεξια παλι ουτε με σφαιρες...οποτε θα τσιμπησω κατι απο τη μεση;;;;!!!! :lol::lol::lol: κανω πλακα,αλλα στην ουσια δε γελαω και πολυ...

Μαρη Αναστασι μη φευγεις καλε,πες οτι θελεις μια οικογενεια ειμαστε πια!!!!! :lol::lol:

Παναγιωτα λυθηκα μωρη με το χεσιμο του προφεσορα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: κι εγω του την εχω πεις γιατι παιρνει εφημεριδα και ξεχναει να βγει απο τη τουαλετα!!!!! :twisted::twisted: αλλα ενταξει εχει συντομευσει τους χρονους του η αληθεια!

Οσο για το παιδεμα στον υπνο τι να σου πω ρε κοριτσακι...εγω δε θα το αντεχα με τιποτα κι ετσι εμαθα και στα 2 να κοιμουνται μονα τους με συνοπτικες διαδικασιες...τη μπεμπα της δινω το γαλα,της λεω ενα τραγουδακι αγκαλιτσα μεχρι να ρευτει(αν ρευτει μεχρι να τελειωσει το ασμα εχει καλως) τη βαζω στο κρεβατι της και παιρνω το πουλο εν ταχεια!!!!!! :lol::lol::lol: αν ειναι πολυ κουρασμενη εχει κοιμηθει στο δευτερολεπτο,αν οχι μιλαει με τον εαυτο της και το κουκλακι της μεχρι να κοιμηθει! ;)

Και στον Αλεξ τα ιδια πανω κατω,απλως τωρα με τη ζηλεια του μας πρηζει ελαφρως τα ουμπαλα μεχρι να τον παρει ο υπνος..αλλα δεν ειμαστε απο πανω του,ουτε καθομαστε μαζι του μεχρι να κοιμηθει!

Φρανι ειδες ρε;;;;;; ολα τα συνδιαζουμε!!!! :lol::lol::lol: Ρε Φρανιτακι πες κι εσυ που εισαι διαβασμενη τη γνωμη σου...αλλα εδω μωρε ή στην ομαδα γιατι δε προλαβαινω να μπαινω αλλου η δολια μανα..

Τι κανει ο Σεμπ;;;; καλυτερα το αυτακι του;;; ηθελα να σου οτι το οτι ειναι κοκκινο το αυτι δε σημαινει απαραιτητα ωτιτιδα... η παιδιατρος η καινουρια μου ειχε πει οτι οι περισσοτερες ωτιτ.ειναι ιογενης και δε χρειαζονται αντιβιωση...ο Αλεξ τη προηγουμενη φορα που μου ειχε πει η φαρμακου παιδιατρος να δωσω αντιβιωση γιατι εκανε ωτιτ.,η αλλη μου ειπε να μη δωσω κι αν κανει υψηλο πυρετο και παραπονιεται οτι ποναει να το ξεναδει..τελικα ειχε δικιο και περασε μονο του! ;)

Παω να δω λιγο τβ μπας κι ενημερωσθω λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα Γωγω πες στη δασκαλα της να μη την απειλει οτι θα τη παει στα μωρα γιατι στη περιπτωση της Ιωαννας τα κανει χειροτερα...δε φτανει που την"απειλει" ενα μωρο στο σπιτι,να εχει και στο σχολειο;;;;;

Καλυτερα να της λεει οτι πχ δε θα ξαναπαει σχολειο γιατι στο σχολειο δεν ερχονται παιδακια που δερνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

30 νωματαίοι, 30 διαφορετικές απόψεις, ό,τι θες θ' ακούσεις, λογικό. ;)

Συμφωνώ απόλυτα με Χρυσοσυμπεθεροκουμπαρούλα!!!

Αλλά συμφωνώ και με τη Γωγώ, που πέσατε να τη φάτε :P υπό την λογική του "το μη χείρον, βέλτιστον!" :roll:

Σαφώς, ακόμα κι έτσι, στον πάτο που έχουμε φτάσει, αυτό δε λέει τίποτα, απλά και μόνο κρίνοντας την ιστορία.... :roll:

(ΚΑΙ με την Τόνια συμφωνώ περί προθέσεων και λυσσασμένων...!) :lol:

Επίσης, Φρανίτα, κατά τη γνώμη μου, αυτή ακριβώς η λέξη (Βατοπαίδι), επιβεβαιώνει αυτά που (κατά την δική μου κρίση, επαναλαμβάνω) λέει η Γωγώ, περί Καραμανλή.

http://www.romfea.gr/index.php?option=c ... 6-11-54-38

Τα πράγματα ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ δεν ήταν όπως μας τα παρουσίασαν.........

Κι αυτά... Και μήπως κι άλλα....??? Γιατί άραγε..........???? :?:

Δεν ξέρω, το λέω, αλλά προσωπικά προβληματίζομαι.

Πράγματι, γουστάρω πολιτική συζήτηση, μεταξύ διάρροιας και γιαουρτιών!!! :x

Για πείτε για τις στερεές! :D Πότε ακριβώς ξεκινήσατε; Το Λενάκι μας είχε πει ότι εκεί τώρα τους ξεκινούν απ' τον 4ο μήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνιαααααααααα πόσο σε αγαπώ... :x:x:x:x Ακόμα και στα πολιτικά έχουμε την ίδια άποψη...Για τον Καραμανλή συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που είπες..Ότι τον έφαγαν τα κοπρόσκυλά του που πήγανε να φάνε όσα δεν είχαν φάει τόσα χρόνια... :?:?:? Με τη διαφορά ότι δεν έχω ψηφίσει ποτέ στη ζωή μου ΠΑΣΟΚ..Και ούτε πρόκειται...Αλλά έχω ψηφίσει ΝΔ και στις τελευταίες ΚΚΕ... :shock::shock::D:D:lol::lol::lol:

Φραννν για μενα υπήρχαν μεγαλύτερα σκάνδαλα από αυτό από άλλες κυβερνήσεις...Απλώς η ΝΔ δεν ήξερε να συγκαλύψει... :roll::roll::roll::roll:

Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα ψηφισω..Τον Σαμαρά τον κωλοτούμπα που τόσο καιρό έκανε αντιπολίτευση χωρίς σχέδιο, επιχειρηματα, προτάσεις και έλεγε όχι στη δανειακή σύμβαση και σήμερα είπε ευθρασώς να ψηφιστεί η δανειακή σύμβαση και μετά να γίνουν εκλογές;;;; :o:o:o:o:o

Το ΚΚΕ που τόσο καιρό έλεγε να γυρίσουμε στη δραχμή και τώρα που τέθηκε από Μέρκελ-Σαρκοζί δημοψήφισμα για το αν η Ελλάδα θέλει ή όχι το ευρώ, προσπαθούσε να συμμαζέψει τα ασυμμάζευτα;;;; :?:?:?:?

Τσίπρα που είναι η παράγκα του ΠΑΣΟΚ;;;; :twisted::twisted::twisted: Ποιον;;;;;Πες μου..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::evil::evil::evil::evil::evil:

Και αν δεν πάω να ψηφίσω θα μου λέει η Παναγιώτα ότι κάθομαι και πίνω φραπόγαλο και δεν είναι υπεύθυνη πολιτική στάση... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνιααααα πολύ καλές ιδέες... :D:D:D Χθες κάναμε αγκαλίτσες και της λεω "Πως τα πέρασες στο σχολείο σήμερα;;;",,"Καλά" μου λέει.."Τους αγαπάς τους φίλους σου;;;;"τη ρωτάω...Μου απαντάει.."Τους αγαπάω, αλλά τους χτυπάω και τους γκαγκώνω...." :shock::shock::shock::shock: Της λέω "όχι αγάπη μου..Δεν τα χτυπάμε και δεν τα δαγκώνουμε τα παιδάκια γιατί πονάνε...Και αν πονάνε που τα χτυπάς, δε θα σε αγαπάνε και δε θα θέλουν να παίξουν μαζί σου..Και θα είσαι μόνη σου..." :roll::roll::roll::(:(:(:(:( Σκεφτόταν.... :roll::roll: Και της είπα ότι αν χτυπάει τους φίλους της, θα τη διώξουν από το σχολείο και θα κάθεται μόνη της στο σπίτι... :roll::roll: "Θες Ιωάννα να κάθεσαι μόνη σου σπίτι;;;;" :roll::roll: "όχι,όχι..Θέλω να πάω σχολείο με τους φίλους μου..." :roll::roll:

Μετά πήγαμε κάτω και είχα πάρει ένα γάντι της Playschool που είχε φέρει η Λένα για την μπέμπα με κάτι ζωάκια (κάθε δάχτυλο σε ένα ζωάκι)και πως μου ήρθε και έκανα πως το αρνάκι χτυπάει τα άλλα ζωάκια... :roll::roll: Και λέει το γουρουνάκι "Φύγε αρνάκι..Δε θέλω να παίξω μαζί σου επειδή με χτυπάς και πονάω....Να παίξεις μόνος σου.." Μετά πετιέται και η κοτούλα και λέει "Ούτε εγώ θέλω να παίξω μαζί σου αρνάκι...Επειδή με χτυπάς..." κοκ...Και στο τέλος το αρνάκι έκλαιγε που δεν το ήθελαν πια οι φίλοι του... :roll::roll::roll::roll::roll: Και έλεγε η Ιω "Μαμά κάνε πάλι το αρνάκι..."Της λέω τι να κάνω...Μου λέει "Το γουλουνάκι που του λέει δε θέλω να παίξω μαζί σου γιατί με χτυπάς και το αρνάκι κλαίει..." :roll::roll::roll::roll: Δεν ξέρω αν ήταν σωστό...Στα καλά καθούμενα μου ήρθε και το έκανα.... :roll::roll::roll:

Θα πως στη δασκάλα της να αλλάξει απειλή.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Εμένα η μπέμπα ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ κοιμάται την ώρα που τη θηλάζω.... :roll::roll::roll: Λέτε αμα σταματήσω το θηλασμό να έχω πρόβλημα στον ύπνο;;;;; :roll::roll:

Και φυσικά εφόσον κοιμάται έτσι, δεν τη σηκώνω να ρευτεί για να μην ξυπνήσει... :oops::oops::oops:

Η Ιω με δημοκρατικές διαδικασίες πάει για ύπνο... :lol::lol::lol: Την πάμε ΠΑΝΤΑ μαζί με τον Γ, ανεβαίνει μόνη της στο κρεβάτι, ξαπλώνει, την σκεπάζουμε, τη φιλάμε, της λέμε ότι την αγαπάμε πολύ και φεύγουμε...Και μου λέει "Μαμααααα κλείσε το φως..Και την πότα..." :lol::lol::lol:

Εσύ δηλαδή ρε Παναγιώτα πώς τα κοιμίζεις;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Βίκυ κανένα νέο από την άμνιο;;Πότε βγαίνουν τα τελικά;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με παρασυρετε σε πολιτικογιαουρτοσυζητηση...!

Μητσακι μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα δεν θεωρω το σαιτ της Ρομφαιας που εκφραζει την επισημη θεση της Εκκλησιας ως αντικειμενικη ενημερωση..Εχω ενα μεγααααααλο ντοσιε με τα εκκλησιαστικα σκανδαλα, και ενα ακομα πιο μεγαλο με την ΜΚΟ Αλληλεγγυη (και μπραβο του του νυν Αρχιεπισκοπου που ζητησε να γινει ερευνα)...Τεσπα ας μην βγαινω εκτος θεματος..

Γωγω ενα παραδειγμα ηταν το Βατοπαι (πε)δι..πως γραφεται ρε παιδια??? Λοιπον εγω που ΔΕΝ ψηφισα ποτε ουτε ΠΑΣΟΚ ουτε ΝΔ αλλα ουτε και Συριζα μπορω να εκφερω αποψη??? Η Siemens παντως που αναφερεις σιγουρα βαραινει το ΠΑΣΟΚ αλλα οι μιζες αφορουν την περιοδο απο το 1999 μεχρι το 2006 και εμπλεκονται και της ΝΔ..και υπαρχουν και αλλα φαλτσα επι ΝΔ...Και ο καραμανλης επισης αλλα δηλωνε και αλλα εκανε...αλλα οκ, ειπαμε δεν ηξερε και αυτος οπως και ο ΓΑΠ ποσο ακριβως ηταν το χρεος, μετα το ανακαλυψαν, ετσι?? Εμενα ο Καραμανλης σαν φατσα μου ειναι συμπαθης, ομως μπηκε στην πολιτικη μονο λογω ονοματος. ΔΕν ειχε το αναστημα σε τιποτα, γιατι λοιπον αν τον υποστηριξω..για τον ΓΑΠ δεν εκφερω γνωμη, τι να πω...

Οσο για τον Σαμαρα που λες, νομιζω ξεσκεπαστηκε η διπροσωπια του με τις προσφατες δηλωσεις (για οσους ειχαν αμφιβολιες)

Θα ελεγα πολλα αλλα ξυπνησε το σεμπινι!

Θα πω περισσοτερα σε ιδιωτικη συζητηση, οχι αποε δω!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν σχεδόν συμφωνούμε... :lol::lol::lol: Ναι...Αν ο Καραμανλής δεν είχε το όνομα το βαρύ, φυσικά και δε θα είχε κανένα πολιτικό εκτόπισμα.... :roll::roll: Αλλά εφόσον μπήκε, θεωρώ ότι ήταν καλύτερος από όλους τους άλλους...Και τουλάχιστον όταν ήταν έτοιμο το μεγάλο αγγούρι ήταν ειλικρινής..Είπε ότι έρχονται δύσκολα χρόνια, απαιτούνται θυσίες κλπ κλπ και όχι "ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ" όπως λέει ο άλλος πανίβλακας.... :evil::evil:

Για τους υπόλοιπους συμφωνούμε απόλυτα....Αυτό είπα κι εγώ..Ο Σαμαράς ξεμπροστιάστηκε μετα τις σημερινές του δηλώσεις...Εδειξε ότι είναι ίδιος με τους άλλους και ότι δεν έχει κανένα σχέσδιο... :evil::evil:

Για το ΚΚΕ δε μου είπες τίποτα... :roll::roll::roll::lol::lol::lol: Γιατί;;;;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Θουυυ το έχω ξανακούσει αυτό...Εμένα δε με νοιάζει..Δεν έχω δικό μου σπίτι... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο ΓΑΠ ειπαι τοτε αληθεια στο "λεφτα υπαρχουν"απλα δεν ειπαι που και εμεις δεν καταλαβαμε ....φυσικα και σκευτοταν οτι λεφτα υπαρχουν στις τσεπες μας και στις καταθεσεις μας ,αυτα εβαλε στο ματι ;)

δεν μπορω να γραψω γιατι ο Μ χτυπαει μια ηστερια εδω και ωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά πήγαμε κάτω και είχα πάρει ένα γάντι της Playschool που είχε φέρει η Λένα για την μπέμπα με κάτι ζωάκια (κάθε δάχτυλο σε ένα ζωάκι)και πως μου ήρθε και έκανα πως το αρνάκι χτυπάει τα άλλα ζωάκια... :roll::roll: Και λέει το γουρουνάκι "Φύγε αρνάκι..Δε θέλω να παίξω μαζί σου επειδή με χτυπάς και πονάω....Να παίξεις μόνος σου.." Μετά πετιέται και η κοτούλα και λέει "Ούτε εγώ θέλω να παίξω μαζί σου αρνάκι...Επειδή με χτυπάς..." κοκ...Και στο τέλος το αρνάκι έκλαιγε που δεν το ήθελαν πια οι φίλοι του... :roll::roll::roll::roll::roll: Και έλεγε η Ιω "Μαμά κάνε πάλι το αρνάκι..."Της λέω τι να κάνω...Μου λέει "Το γουλουνάκι που του λέει δε θέλω να παίξω μαζί σου γιατί με χτυπάς και το αρνάκι κλαίει..." :roll::roll::roll::roll: Δεν ξέρω αν ήταν σωστό...Στα καλά καθούμενα μου ήρθε και το έκανα.... :roll::roll::roll:

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd Εισαι πολυ μπροστα λεμεεεεε!!!!!!! \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

δε διαβασα τη φρανι απο κατω....σε λιγο γιατι τωρα πειναει το σπλαχνο μου! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φράνι μου, καμία αντίρρηση. Δεν παρέθεσα το site της Ρομφαίας, παρά ως "την άλλη άποψη".

Άλλωστε, καμία σημασία δεν έχει στη τελική η γνώμη μου/σου/τους.

Επί των σκανδάλων (ή μάλλον του συγκεκριμένου σκανδάλου) μιλούν/θα μιλήσουν οι δικαστικές αποφάσεις! ;)

Άφρο... ακριβώς αυτό! ;)

Κι εσείς υστερία; Κι εμείς, μια ωραιότατη μεσημεριανή, για επιδόρπιο!! :-w

Σαμαράς; =))=))=))

Είναι όλοι τους για γέλια!!! Για κλάμματα μάλλον!! :ymsick:b-(

Και για να μη λέει η αγαπημένη Αναστασί, ότι γενικεύουμε και αρνείται να συνδιαλεχθεί μαζί μας, :P:roll: ας πω... Σχεδόν όλοι τους.... 8-x

Σκάω, γιατί δεν αντέχω άλλο!!! Με πιλατεύει η Β εδώ και πόση ώρα, μ' έχει πρήξει!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Γωγω απο ΝΔ πηγες ΚΚΕ;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: δεν υπαρχεις!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Να σε δω μαρη κοντεσα σε κουμουνιστικο καθεστως να γελαω 10 χρονια!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Φρανι γραψε στην ομαδα ρε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι και Αφρο ενταξει με τις κρισεις των σπλαχνων σας;;;;τις χωνεψατε ή σας πεσανε βαριες!!!! :lol:

Θουλακι πολυ ενδιαφερον αυτο φια τη δεη!!!! θα βαλω το κουνιαδο μου που ασχολειται με αυτα να διαβασει να μου πει! ;)

Α ειχα διαβασει για τη κρισαρα του Θοδωρη σου...ξερεις τι θα εκανα με τον Αλεξ που οσες φορες το εχω κανει συνετιζεται...ουτε φωνες ουτε τιποτα...θα του ελεγα κατσε και χτυπησου μονος σου εγω ΦΕΥΓΩ και θα εμπαινα στο αυτοκινητο θα εβαζα και μπροστα τη μηχανη!!!! ΝΑ τον παει το κυριο μη φυγω και τον αφησω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...