Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε ρε τα χαμενα που την ειδαν τσε γκεβαρα του φραπογαλου...

για σφαλιαρες ειναι...

δενε χουν συνειδητοποιησει ακομα μου φαινετε οτι αυτα ειναι που θα τραβηξουν ΤΟ λουκι..

εμ βεβεια..

αμα το καλοσκεφτεις...εμεις μεγαλωσαμε την δεκαετια οπου υπηρχε μια σχετικα νορμαλ οικονομικη κατασταση...ειχαμε φαγητο...ρουχα..και το να εχεις κινητο στο λυκειο ηταν επανασταση...ησουν ο χαι δαχτυλοδεικτουμενος...

αυτα ζησανε στην δεκαετια του να μην ειχες κινητο στο δημοτηκο ησουν δακτειλοδειχτουμενος...

ερχοσουν στο σχεολειο βαμμενος και ντυμενος με την τρελευταια λεξη τρης μοδας για να κανει ςπασαρελα και να βρες γκομενακια και οχι για να μαθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ρε παιδια,μια πτωχευση στην ελλαδα,μπορει να αγανακτουμε και να λεμε ε ας πτωχευσει,αλλα δεν ειμαστε αργεντινη...εκει ειχαν τεραστια βιομηχανια,παρηγαγαν κι οταν ο λαος αποφασισε να ενωθει και να δουλεψει για να βοηθησει τη χωρα του ειχε να κανει κατι...εδω που δε παραγουμε τιποτα,η βιομηχανια φτωχη,εργοστασια-προιοντα για εξαγωγη μηδεν..ουτε βιοτεχνιες καλα καλα...τι σκατα θα κανουμε;;;; θα καλλιεργουμε πατατες να πουλαμε;;;;;;;

Ειδες πως μας καταντησαν...

Μας "επιδοτησαν" να σταματησουμε να καλλιεργουμε οτιδηποτε...ολα τα εργοστασια πηγαν στα Βαλκανια που λεει και η Χρυσα και τωρα σου λενε χρεωκοπησε και κοψε δραχμη να ζησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα γράψει κατεβατό για τις πολιτικές εξελίξεις..Ό,τι έκανε ο λαοπλάνος Ανδρέας Παπανδρέου που κατέστρεψε την Ελλάδα και αυτή ήταν η αρχή του τέλους για τα πάντα, έκανε και ο άχρηστος Γιωργάκης...Μη σπάσει το καλούπι...

Η αγαμητη Μερκελ που τον ξέθαψε το Σημιτη;;;;; :shock::shock: Άλλο λαμογιο....Μεταρρυθμιστής δήθεν.... :evil::evil:

Δεν ξέρω τι θα ψηφίσω αν γίνουν εκλογές.. :roll::roll: Αν ήταν ο μπούλης ο Καραμανλής θα τον ψήφιζα ασυζητητί...Ένα είναι το λάθος του..ότι δεν καθάρισε τους ΠΑΣΟΚους από τις επιτελικές θέσεις όπως έκανε πάντα το ΠΑΣΟΚ...Αλλά τον ανέτρεψαν επειδή έκανε άνοιγμα στη Ρωσία και αυτό δε συνέφερε ούτε την Ευρώπη ούτε τους Αμερικάνους... :evil::evil:

Τώρα δεν ξέρω... :roll::roll::roll:

Επίσης, κάποια έγραψε ότι η Ευρώπη δεν επηρεάζεται αν επιστρέψουμε στη δραχμή..Λάθος..Εν ολίγοις υποτιμάται το ευρώ, καταρακυλά έναντι των άλλων νομισμάτων και όπως είναι φυσικό δε θα πάρουν ούτε ευρώ πίσω οι δανειστές μας για τα υπέρογκα δάνεια που μας έχουν δώσει..Οπότε πίπα-κωλο-συμπλοκή και γι'αυτούς... :evil::evil::evil: Εμείς χαμένοι από χέρι είμαστε είτε έτσι είτε αλλιώς...Θα γυρίσουμε στην περιοδο της κατοχής... :roll::roll::roll::cry::cry::cry:

Έχω επηρεαστεί πολύ... :roll::roll::roll:

Έχω θέμα με την Ιω...Χθες είχαμε συνάντηση με τη δασκάλα της στον παιδικό και πήγε ο Γ. Εγώ είχ δουλειά...Είναι πολύ επιθετική λέει.. :roll::roll::roll: Χτυπάει τα άλλα παιδάκια, τα γρατζουνάει, τα δαγκώνει... :roll::roll::roll::roll: Το θεωρώ λογικό από τη μια λόγω ηλικίας και προσωπικότητας, αλλά από την άλλη δε μου αρέσει..Δεν ξέρω τι να κάνω..Η δασκάλα της είπε πολλή κουβέντα... :roll::roll::roll::roll: Θα δείξει..

Η μπέμπα σταμάτησε ξαφνικά σταμάτησε να πίνει το κατεψυγμένο γάλα... :shock::shock: Ξαφνικά..Τι έπαθε;;;;; :roll::roll::roll: Χθες της έδωσε λαχανικά η πεθερά μου... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επίσης η ανατροπή του Γιωργάκη ήταν αναμενόμενη..Η "πράσινη Τρόικα", Λοβέρδος, Ραγκούσης, Διαμαντοπούλου ετοιμάζουν τα κοστούμια τους..Ο Μπένι το ίδιο..Παίρνει την εκδικηση του..Χεστηκαν για εμάς...Τις θεσούλες τους και την εξουσία τους μη χάσουν..Γι'αυτό και οι ανταρσίες, οι ανεξαρτητοποιήσεις και η διαφωνία με το δημοψήφισμα... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Γωγω δεν το συζητω..εννωειτε πως οτι γινετε τωρα δεν σημαινει οτι οι γλαστρες την ειδαν ξαφνικα εθνοσωτηρες....τη βολη τους και τον πισινουλι τους σκεφτονται

Και επεισης το ΜΕΓΑ λαος του ΚΚ τζουνιορ...το μεγαλυτερο θα ελεγα..ειναι πως οταν αρχησαν τα οργανα..με "τα δικα μας παιδια"..με τα οτι εκανα το εκανα για τα 4-5-10 παιδια μου και δε συμεζευετε ..δεν τους εκανε περα με τη μια αλλα τους στηρηξε .

εκει εχασε το παιδιχνιδι και την στηρηξη του κοσμου

Αλλιως και εγω πιστευω πως ηταν σε καλο δρομο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι θα ψηφίσω αν γίνουν εκλογές.. :roll::roll: Αν ήταν ο μπούλης ο Καραμανλής θα τον ψήφιζα ασυζητητί...

Επίσης, κάποια έγραψε ότι η Ευρώπη δεν επηρεάζεται αν επιστρέψουμε στη δραχμή..Λάθος..Εν ολίγοις υποτιμάται το ευρώ, καταρακυλά έναντι των άλλων νομισμάτων και όπως είναι φυσικό δε θα πάρουν ούτε ευρώ πίσω οι δανειστές μας για τα υπέρογκα δάνεια που μας έχουν δώσει..Οπότε πίπα-κωλο-συμπλοκή και γι'αυτούς... :evil::evil::evil:

:shock::shock::shock::shock: Καραμανλήηηη :shock::shock::shock:

δεν είπα ότι δεν επηρεάζεται η Ευρώπη φυσικά και είναι μια εξέλιξη αρνητική γι'αυτούς

αν μας πετάξουν έξω από ΕΕ η μόνη λύση που βλέπω εγώ γι'αυτούς είναι απλώς να κόψουν κι άλλα ευρώ...

εμένα πάλι δε μπορώ να πω ότι με επηρέασε όλο αυτό.

Το περίμενα πολούς μήνες ότι θα γινόταν, το επεξεργάστηκα στο μυαλό μου τόσο καιρό και πλέον το βλέπω σχετικά ψύχραιμα.

:roll: Η Ι από πότε έγινε επιθετική με άλλα παιδάκια? Έτσι ξαφνικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτα τυχαια βρηκα αυτη την ιστορια που μιλαει για ενα παιδι που "κακοποιουταν" απο τους γονεις του.

Και στο τελος λεει οτι ενω τα κλαματα της τα ακουγε ολοι η πολυκατοικια κανεις δεν εκανε κατι και ολοι αδιαφορουσαν... :(

Και θυμηθηκα το κοριτσακι που μενει στην πολυκατοικια σας...καπως ετι θα νοιωθει....ξερω οτι εκει που μενετε ειναι πολυ δυσκολο να κανεις κατι...δυστυχως....

http://www.eimaimama.gr/2011/11/adiaforoi-gonei.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πιστεύω πως κι αυτός τα ίδια σκατά είναι

αλλιώς δεν θα λάκιζε αμέσως..ήξερε τι θα επακολουθούσε κι έκανε πίσω προκειμένου μια "σοσιαλιστική κυβέρνηση" να μας βάλει το αγγούρι και εμείς να το δεχτούμε για το καλό μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κορίτσια αν δεν πάρει τη δεδηλωμένη ο Πρωθυπουργός στην ψήφο εμπιστοσύνης, δεν πέφτει η κυβέρνηση..Δεν πάμε σε εκλογές...Δίνει ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας διερευνητικές εντολές για κυβέρνηση εθνικής ενότητας και αν δεν τελεσφορήσουν οι εντολές αυτές, ορίζει υπηρεσιακή κυβέρνηση και μετά προκηρύσσονται εκλογές...

Αλλά μάλλον πάμε κατευθείαν σε εκλογές...Θα πρέπει να της κυρήξει μόνος του ο ΓΑΠ..Αν παραιτηθεί ο ίδιος, θα μπει άλλος στη θέση του...Οι βουλευτες του ΠΑΣΟΚ θα πρέπει να αναδείξουν νέο πρωθυπουργό για να οδηγηθεί η χώρα σε πρόωρες εκλογές ή σε κυβέρνηση συνεργασίας μετά από συναντήσεις με τον Παπούλια..

Ακριβως Χρύσα.... ;););)

Μαράκι ναι μωρή..καραμανλή...Τον πήγαινα με χίλια...Μη μου πεις ότι κατέστρεψε την Ελλάδα;;;;Την μαλακία αυτή που ακούω..Την κατέστρεψε αυτός σε 5 χρόνια..Και όχι το ΠΑΣΟΚ με τα 20 χρόνια διακυβέρνησης... :?:?:?:? Εγώ θεωρώ ότι ήταν ο μόνος που άξιζε... :roll::roll: Λάκισε επειδή υπήρχε σχέδιο δολοφονίας σε βάρος του..Είπε την αλήθεια...Οτι έρχεται αγγούρι...Γι'αυτό τον έφαγαν...Πίστεψαν τον Γιωργάκη που έλεγαν λεφτά υπάρχουν..Παρτε τα τώρα τα λεφτά....Αι σιχτιρ.... :evil::evil::evil:

Όσο για την Ιω, δεν ξέρω..Και πριν ένα μηνα μου είχε πει ότι ήταν λίγο επιθετική και ότι είχε δαγκώσει ένα παιδάκι, αλλά χθες έλεγε ότι τα χτυπάει όλα... :roll::roll::roll: Χτυπησε την "κολλητη" της για ένα παιχνίδι.... :roll::roll::roll: Γενικά, δεν έχει μάθει να μοιράζεται... :roll::roll: Ίσως είναι και από το μωρό έτσι.. :roll::roll: Αλλά στο σπίτι δεν είναι επιθετική πλέον...Σπάνια δημιουργεί πρόβλημα... :roll::roll::roll::roll:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στο κοριτσάκι σου ρε.... :x:x

Νατασούλα περαστικά και στην Ελενα..

Αρτζι μου ρε Δευτέρα το καταβρόχθισε το κατεψυγμένο..Τριτη-Τεταρτη ούτε να το φτύσει..Αηδια της προκαλούσε... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω μαζι σας κοριτσια. Κανενας απο τους 300 δεν ειναι αξιος να κυβερνησει την

χωρα. Χρειαζεται νεο αιμα. Μονοδρομος οποιος και να βγει...δυστυχως...

Αργυ 20 βαθμους? :shock: Εδω παντως εχει ηλιο με ψυχρουλα ακομα...

Συμπεθερα που εισαι ρε?

Πηγα πηρα την Ε. Ολα καλα μου ειπαν δεν εκλαψε απο εκει και περα. Για να δουμε αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ναι μωρή..καραμανλή...Τον πήγαινα με χίλια...

????Αληθεια λες ????

δηλαδη τι ακριβως σου αρεσε απο τη διακυβερνηση του;;

Που προσπαθησε μεσα σε 5 χρονια να φαει οτι ειχαν φαει οι Πασοκοι σε 15;;;

τα σκανδαλα;;

το γεγονος οτι ειδε τι μπουρδελο επικρατουσε και δεν ειπε τπτ;;;

τη ρεμουλα που συγκαλειψε στους Ολυμπιακους αγωνες;;;

τιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μένα και οι 2 το ίδιο είναι

και τα 2 κόμματα είναι ακριβώς το ίδιο και τους ίδιους σκοπούς είχαν

που όοοολα τα σκάνδαλα που έσκασαν επί πρωθυπουργίας του τα συγκάλυψε? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κορίτσια αν δεν πάρει τη δεδηλωμένη ο Πρωθυπουργός στην ψήφο εμπιστοσύνης, δεν πέφτει η κυβέρνηση..Δεν πάμε σε εκλογές...Δίνει ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας διερευνητικές εντολές για κυβέρνηση εθνικής ενότητας και αν δεν τελεσφορήσουν οι εντολές αυτές, ορίζει υπηρεσιακή κυβέρνηση και μετά προκηρύσσονται εκλογές...

αυτά όσον αφορά το Σύνταγμα

στη χώρα μας το Σύνταγμα έχει παραβιαστεί κανονικότατα εδώ και 2 χρόνια οπότε μάλλον θα έχουμε άτακτη φυγή :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Καραμανλης απλώς διοργάνωσε τους Ολυμπιακούς Αγώνες...Τα έργα ηδη είχαν γίνει...Είχαν ανατεθεί και τα χρήματα είχαν μοιραστεί..

Τα σκάνδαλα ήταν μαλακία που δεν τα κάλυπταν ίοπως έκαναν οι ΠΑΣΟΚΟΙ δεκαετίες ολόκληρες..Οι πασοκοι τα συγκάλυπταν...Ξεχνας Τσοχατζοπουλο;;;Ξεχνας Κοσκωτα;;Χρηματιστηρια;;;Σοβαρά μιλάς τωρα ρε Παναγιώτα;;;;;;

Τι έκανε;;Που δεν πείραξε κανέναν από τη θέση του ο Κωστάκης;;Που αν δεν είχε βάλει ο Ανδρεας Παπανδρέου κάθε κουτσο, στραβο στο δημόσιο και δεν έδινε τα γελοία επιδόματα που έδινε δε θα φτάναμε εδώ που φτάσαμε και δε θα σου πετσόκοβαν εσένα που μπήκες αξιοκρατικά το μισθό;;;;; :roll::roll::roll: Μιλάμε για ΠΑΣΟΚ που κάνει τόσα χρόνια τον υπηρέτη της Αμερικής και αποδέχεται το όνομα Μακεδονια για τα Σκόπια;;;;

Τα έργα που έδωσε με μεγαλοεργολάβους και ακόμα δίνει για να έχει τη στηριξη των εκδοτικών τους συγκροτημάτων;;;

Η Siemens απο που ξεκινησε;;Τις μαύρες σακούλες τις ξεχνάτε;;;;;Τον Τσουκάτο;;;;Toν Μαντέλη;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ο Καραμανλής σας έφταιγε;;;;;; :shock::shock::shock: ελεεεεεεοοοος....Γι'αυτο ψηφισατε το Γιωργάκη ε;;;Επειδή θα σας έδινε λεφτά....Παρτε τα τωρα τα λεφτά και πείτε και ευχαριστώ..Και στις εκλογές ξαναφηφιστε τον..Τετοιοι μας αξίζουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια τον καραμαλη τον φαγανε

ηταν σε καλο δρομο

ουτε τον συμπαθω...δε μου αρεσε που μπηκε στην πολιτικη μονο με το ονομα του.

Αρχης γενομενης απο την γυναικα του απο απο νηπιαγωγος εγινε καρδιοχειρουργος και εκανε αγροτηκο στην Εκαλη και τελέιοβ\νωντας με τον Κιλτιδη το αγριογουρουνο, ουτε ψηφιζω ΝΔ

Απλα ο ΓΑΠ ειναι δηλομενο Αμερικανακι...δεν τρεχει Ελληνικο αιμα στις φλεβες του...τελειωσε...

ωρες ωρες νομιζω οτι ειναι βαλτος να καταστρεψει τον Ευρω

Ολα οσα επρεπε να ειχε κανει 2 χροναι πριν..τα κανει τωρα...

Μη κολλατε στα κομματα παιδια...

ολα ανεξαιρετως εχουν ιδια πολιτικη...αυτη του ιδιου συμφεροντος..

εχουμε λαθος πολιτικη..οχι μονο εξωτερικη...

Αμα αρχισουμε παλη να λεμε οτι φταινε οι πρασινοι...οι κιτρινοι ..οι μπλε..παλη τα ιδια σκατα θα φαμε...

Ολα τα κομματα ειναι για τα μπαζα....μηδενος εξαιρουμενου

το θεμα ειναι να βρουμε νεους με οραμα τα ορεξη για δουλεια

Ειναι λεει σε συνεχει επικοινωνια με τον αδελφο του Νικο...οχι δεν θα ηταν.....να μη παρει και ο πετερος παπανδρικος τα μετρα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ποιος σου ειπε ρε οτι τα ξεχασα αυτα;;;

Και ποιος σου ειπε οτι ψηφισα τον Γιωργακη???? :?::?::?:

Εννοειται πως δεν ξεχνω το " Αντρεα και Τσοβολα μας τα φαγατε ολα".....ουτε το ειδικο δικαστηριο εχω ξεχασει και ας ημουν και μικρη.

Απλα μου εκανε εντυπωση το "τον παω" για αυτο και σε ρωτησα...δηλαδη τι ακριβως πας απο αυτον;;;

το οτι δεν ξηλωσε τους λεγομενους πρασινοφρουρους δεν ξερω γιατι το εκανε αλλα σιγουρα θα ειχε το σκοπο του.

Παντως μου αρεσει που πορωνεσεαι ρε κοριτσαρα ...αφου ξερουμε τι σκατα ειναι ολοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε παιδιά

για άλλη μια φορά δε μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν νέοι άνθρωποι που πιστέυουν ότι ένας από τα 2 κόμματα θα μας έσωζε. Μετά από όοοολα αυτά που έχουν συμβεί

Όλοι απατεώνες και προδότες όλοι το ίδιο...

και Γωγώ δεν ψηφίσαμε όλοι ΓΑΠ και ούτε η πλειοψηφία πίστεψε ποτέ το "λεφτά υπάρχουν"

αλλά δυστυχώς εδώ πάντα είμασταν ή στο πράσινο ή στο μπλε.

Και να σου πω και κάτι εδώ που δουλεύω εγώ οι μπλε κάνουν και έκαναν κουμάντο και βόλεψαν όλον τον κόσμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα το ξηλωμα επρεπε να αρχισει απο του Συνδικαληστες

Και μετα να δηλωσουν επιτελους ΟΛΟΙ..οχι το εσχες..αλλα το ποθεν...το οποιο ποτε δεν δηλωνετε

Και οπως λεει και η Μαρια θελουμε αρχηγο με Cohones που λενε...

καποιον που θα πει στην Ευρωπη να μη κουνιετε και πολυ γιατι εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης που ολο συζητανε και ολο συζητανε...

Αυτος ηταν ο σκοπος..να μας κοιμησουν...

οταν μια γυναικα να γεννησει πρεοει να πληρωσει..τι περιμενε...

καφε μωρο που γεννιετε ειναι επενδιση για το μελλον της χωρας..εμεις..ουτε αυτο μπορουμε να κανουμε

Ξεκολιστε απο τα χρωμματα ολοι τα ιδια σκ@τ@ ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Απαπα!Γωγω λεμε...απαπα!!!Προσπαθησα να βρω τη σελ που σταματησα το διαβασμα κ επεσα

πανω στο ποστ οπου λες οτι γουσταρεις καραμανλη και πωςο καημενουλης δεν κατεστρεψε τη χωρα σε 5 χρ αλλα φταιει το πασοκ κλπκλπκλπ :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Τον λυπηθηκα ρε συ τωρα...Αυτος ειναι τοοοοσο καλουλης! :P:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

ΟΥΦ!

Σας χαιρετω!Δεν μπορω να συμμετεχω!Θα σας διαβασω αλλα δε θα συμμετασχω στην κουβεντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...