Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Καλημέρα,

και η Έλενα πυώδη αμυγδαλίτιδα, ξεκινήσαμε χθες το βράδυ αντιβίωση

Μέχρι το βράδυ θα πέσει η κυβέρνηση........είμαι σίγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το θεμα δεν ειναι να παει ο ΓΑΠ...το θεμα ειναι αυτος που θα ερθει..η μαλλων αυτοι..

το θεμα δεν ειναι να φυγει η ΓΑΠ..το θεμα ειναι να φυγουν ολοι...γιατι αντε αυτος ειν αι τρελος, στιγνος εκβιαστης κακομαθημενο θρασητατο που με το ετσι θελω εχει γατζωθει στην εξουσια και βγαλει ριζες..οι υπολοιποι;;;..ειναι καλυτεροι;;;;;

πρεπει να αλλαξει ρυζικα η πολιτικη σκινη του τοπου...

ειλικρινα τωρα θα εβγαινα στους δρομους..δεν ειμαι εγγυος...μπορω!!!!!

Αντε και η Ελενα....περαστηκα ρε νατασουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασούλα κι εσείς?? περαστικά σας

ποιός να είναι ο επόμενος άραγε??

και αντε εκλογές

ποιόν να ψηφίσουμε?? πρέπει να το σκεφτούμε πολύ καλά :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Παλι με κλαματα το αφησα το κοριτσακι μου στον παιδικο :cry: Μου ειπε σημερα η γερμανιδα δασκαλα της οτι προσεχουνε να μην δεθει με την Ελληνιδα γιατι θα κατσει μονο 2 εβδομαδες. Της ειπα οτι αυτο ειναι καλο γιατι δεν ξερουμε ποτε πως θα αντιδρασει ενα παιδι.

Καλημερα Χρυσακι και Μαρακι!! :YMHUG::x

Που εισαστε ολες καλε σημερα?

Α! τωρα σας ειδα! :D

Περαστικα στην Ελενα Νατασουλα μου!

Και εγω εκλογες βλεπω να ερχονται...για να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως!!!

Για πες ποιον;;;;

πιστευεις οτι υπαρχει καποιος;;;;

και εαν παλη θα ψηφισουν τα ΚΑΠΗ..αραγε η κοιμησμενη νεολαια μας θα ξυπνησει και θα καταλαβει οτι η ωχαδελφησμος και τα φραπογαλα...αντε επι του εξεζητημενου...φρεντο καπουτσινο..με θεα βαζει σε κινδυνο το μελλον τους;;;;

Λανκη υπομονη...

ο φοφος μετα απο 2 μηνες που πηγαινει εκοψε το κλαμα-ανυπομονυσια-γκρινια-μοιρλα οταν ερχομαι να τονπαρω...

δεν τρεχειμπλεων κλαψουριζονταις η μαμα ηθε...η μαμα εζω ειναι..η μαμα ηθε...

αλλα βγαινει, φοραει την τσαντουλα περπαταει ηρεμα..ειναι χαρουμενος..μου δειχνει την ζωγραφια-χειροτεχνια..και δεν ορμαει τρεχοντας στο αμαξη..αντιθεμα στεκετε σαν χανος και κοιταζει την αγαπημενη του δασκαλα..νομιζω οτι ειναι ερωτευμενος μαζη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλοι ίδιοι είναι, όλοι καθοδηγούμενοι.......εντολές εκτελούν......οπότε όποιος και να βγεί τα ίδια σκατά θα είναι

Λενάκι θα στρώσει, είναι πολύ νωρίς ακόμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τι θα κανουμε ρε παιδια;;; θα αφισουμε ενα ματσο τεχνοκρατες του κ...ου να μας ρεζιλευουν...να μας κοβουν τα φτερα..να διαφεντευουν τη ζωη μας...μονο και μονο επειδη ριξανε τον Παπαδοπουλο...

να δουμε τι θα κανει η γενια που θα ρηξουν τον Παπανδρεου....

εχουμε πολλα χρονια ακομα να ζησουμε..και δεν ξερω για σας αλλα εγω θα ηθελα να μου μενει μερος στο κεφαλι να σκεφτομαι και αλλα πραγματα και οχι μονο εαν θα εχω να ταισω τα παιδια μου

Για μας..σαν γενια ρε γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια πιστευω οτι το συλλογικο και Εθνικο συμφερον πηγαζει απο το ατομικο..

τι θελουμε απο τη ζωη μας..εμεις οι απλοι ανθρωποι;;; να εχουμε την υγεια μας εμεις και η οικογενενια μας..και να μην ζουμε διαρκος με το αγχος της πεινας...

αξιοπρεπεια θελουμε για μας κυριως..και για τα παιδια μας..

Φταιμε..ναι..αλλα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να σκηψουμε το κεφαλι..η ακομα χειροτερο κατι αλλο και να το δεχτουμε αμαχητη...

δεν χρωσταμε σε κανενα..αντιθεμα μας χρωστανε την περιφανεια και την αξιοπρεπει μας.

Ειλικρινα...πιστευω εχοντας γνωση ολων των συνεπειων στη ζωη μας οτι εαν σαν χωρα ξεκινουσαμε απο την αρχη. Γι'αυτο χρειαζομαστε ομως σωστους ανθρωπους...και εμενα προσωπικα κανενα ςπο τους 30,0 αυτη τη στιγμη δε με εμπνεει για κατι τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τις έχω και τις δύο σήμερα, δεν ξυπνήσαμε το πρωί (εγώ δηλαδή!) :lol:

Κάναμε και εμβόλιο χθες, δεν έκλαψε καθόλου το πουλάκι μου!!! :D Μακάρι αυτούνη να βγει πιο θαραλλέα απ' τη χεστρού τη Β!!! 8-)

Μας είπε η παιδίατρος ότι αν θέλουμε, μπορούμε να ξεκινήσουμε σιγά-σιγά και μηλαράκι... :roll: Αμάν! Μεγαλώσαμε τόσο πολύ; :shock: Μάλλον θα περιμένω να συμπληρώσει τους 5 μήνες. :roll:

Περί πολιτικών... Δυστυχώς συμφωνώ απόλυτα με τη natasoula. Είναι ΟΛΟΙ τους πουλημένοι, εξυπηρετούν άλλα συμφέροντα, δεν υπάρχει περίπτωση έστω και ένας εξ' αυτών να πολιτευτεί ΦΙΛελληνικά!!! :evil:

Θα μπορούσαμε να κάνουμε κάτι, δεν διαφωνώ σ' αυτό, αλλά μόνο αν λειτουργούσαμε ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ!!!!!! Ο-Λ-Ο-Ι ! ! ! Μηδενός εξαιρουμένου!!! ;) Θα γίνει άραγε ποτέ............. :?:

Πάω, με καλούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθεροκουμπαρουλα μπορουμε...

ξακινοντας με την αποφαση- μηδενος εξαιρουμενου να παμε να ψυφησουμε...

να μην ανεχτουμε να βγαζουν τα ΚΑΠΗ κυβερνισεις στην Ελλαδα...ελεος φτανει πια..

ουτε εγω χρωσταω κατι ουτε πολυ περισσοτερο τα παιδια μου καιθ θα πρεπει να κοπουν τα δικα μου ποδεια και τα δικα τους φτερα

Δεν ξερω..καθε φορα που τους κοιμιζω δεν μπορω να σκεφτομαι οτι δεν θα εχουν το δικαιωμα στο να κανουν ονειρα...οχι απλος να τα πραγματοποιησουν...

χεστηκα για την Ευρωπη..ειλικρινα..και το λεω εχοντα ςπολυτη μα απολυτη συνειδηση γι'αυτο που λεω

Εζησα σε μια Σοβιετικη ενωση...μια απο τα ιδια ειναι και η Ευρωπαικη..απλα δεν το κλαταλαβαν ακομα

ισως δε να ειναι χειροτερη η Ευρωπαικη

Εζησα τα τελευταια χρονια του Κομμουνισμου...ειδα πολιτικους να αναρριχονται...να ξεπουλανε τη χωρα..ειδα τη βια..ειδα ομως και αλλους πολιτικους να ανατελουν..να εχουν τα κοτσια να πολεμισουν το συστημα με τις δικες τους δυναμεις..οχι βαση κληρονομικου δικαιοματος με το ετσι θελλω....

θα εχουμε αραγε εμεις τετοιους πολιτικους;;;;

δθυστυχως δε νομιζω...

οσα χρονια διαβαζω της Ελληνικη ιστορια...οσα χρονια παρακολουθω ειδησεις..ειμαστε για κλαμματα...

ξεκινοντας απο το 1821...

ειναι στιγμες που λεω...μπας και ηταν καλυτερα να μενα υποδουλομενοι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ για τους πολιτικούς

γι'αυτό και ρίχνουμε μαύρο σε όλους αυτούς

θέλουμε ριζικές αλλαγές

Συμφωνούμε τότε το ίδιο πράγμα λέμε

Το θέμα είναι όπως λέει και η Δήμητρα θα γίνει άραγε ποτέ??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε όχι ρε το Σημίτη :lol::lol::lol::lol::lol:

φαντάζεστε?? ζούμε το θέταρο του παραλόγου :lol::lol::lol:

πάντως η ΕΕ λέει ότι μας σουτάρει :| είναι προετοιμασμένη να διώξει την Ελλάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια..ας μας διοξει...

μετα θα πλακωσει ντομηνο εξεληξεων...

τι θα κανουν..θα αρχισουν μια μια χωρα να σουταρωουν..

Ιταλια..Ισπανια..ΠΟρτογαλια...

Νατασα το εχω ακουσει εδω και καιρο...

αυτος "μαγειρεψε " την εισοδο..αυτος θα μαγειρεψει και την εξοδο..

δευτε τελευταιος ασπασμον...εχετε γεια βρυσουλες λογγοι βουνα ραχουυυυυυυλλλλεεεεςςςςς

αιντε να χωρεψουμε τον χωρο του Ζαλογγο

Αργυρω τι λενε εκει στην Αλεμανια δια εμας;;;;;

καλοκαιρακι εχετε ε;

Ουτε εμεις δενε χουμε τοσους βαθμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα τσουπρες!!!

Σας εχασα παλι 2 μερες...ειπατε τοοοσσσαααα πολαα ρε γλωσσοκοπανες που δε προλαβαινω να τα διαβασω... :o

Διαβασα μονο τα τελευταια και βλεπω συζητατε για τα τρεχοντα της χωρας...Ρε παιδια ειδατε και τη Μερκελ τι ειπε χθες;;;;

Τι σκατα θαπογινουμε δε ξερω...

Στανταρ θα πεσει η κυβερνηση,αλλα ποιος θα βγει;;;; καλα αν ειναι ακομη κολλημενο το μυαλο του ελληνα και ψηφισει Σαμαρα...Κλαφτε μας!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Πραγματικα πρεπει να σκεφτουμε πολυ σοβαρα τη ψηφο μας..

Αλλα πραγματικα δε ξερω ποιον να ψηφισω...Ομολογω οτι ειμαι κι εντελως ανημερωτη περι πολιτικων...Ρε Μαρακι,Γωγω κι οποια αλλη ειναι πιο πολυ διαβασμενη με αυτα δεν ανοιγετε κανενα θεμα στην ομαδα(αν δε θελετε εδω) να το συζητησουμε λιγακι;;;

Πραγματικα αυτες τις μερες δεν εχω μυαλο να σκεφτω τιποτα αλλο περα απο τα δρομενα της χωρας... :?

Ρε Νατασσουλα μα σοβαρα μιλας;;;;;ΤΟ ΣΗΜΙΤΗ;;;;;;;;;!!!!!!!! :o:o:o:o:o

Μα πιο σκατα δηλαδη δε μπορουσε;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o

Μαρακι τι εννοεις εκλογες;;;;ειπαν τιποτα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης θελουν να βγαλουν την ελλαδα απο ευρω;;;;;; μα αφου δε τους συμφερει ρε παιδια γιατι θα παριε τη κατω βολτα ολη η ευρωπη...ετσι δε λενε;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ρε παιδια,μια πτωχευση στην ελλαδα,μπορει να αγανακτουμε και να λεμε ε ας πτωχευσει,αλλα δεν ειμαστε αργεντινη...εκει ειχαν τεραστια βιομηχανια,παρηγαγαν κι οταν ο λαος αποφασισε να ενωθει και να δουλεψει για να βοηθησει τη χωρα του ειχε να κανει κατι...εδω που δε παραγουμε τιποτα,η βιομηχανια φτωχη,εργοστασια-προιοντα για εξαγωγη μηδεν..ουτε βιοτεχνιες καλα καλα...τι σκατα θα κανουμε;;;; θα καλλιεργουμε πατατες να πουλαμε;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κυβέρνηση είναι με 149 βουλευτές μετά τη δήλωση Μερεντίτη

Βγαίνοντας από το ευρώ το μόνο που θα σώσει την υπόλοιπη Ευρώπη θα είναι η κοπή νομίσματος.

Εμείς δρχ και αυτοί κόβουν και άλλα ευρώ. Κάτι τέτοιο κάνει και η Αμερική. Και πριν 10λεπτά συναντήθηκε η Μέρκελ με τον Ομπάμα :roll:

η χρεωκοπία δεν είναι απλή κατάσταση δυστυχώς. Είναι πολύ άσχημο όσο και αν μας έφτασαν να λέμε ας χρεοκωπήσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια η Φραου Μερκελ τον ζητησε τον Σημητη!!!

εμεις τον εχουμε γραμμενο...

Κοιτα...στην ουσια πιο πολυ εμεας δεν συμφαιρει να βγουμε απο το Ευρω..

αλλα ετσι οπως γιναμε εχουνε να διαλεξουμε αναμεσα στη Σκυλλα και στη Χαρυβδη..

και να πουμε να πανε να χεστουνε ολοι και να ξαναρχισουμε απο την αρχη..

για μας...για να εχουμε τα στοιχειωδη

Δυστυχως με την εξοδο απο την ευρω θα πληγουν παρα πολυ..

κυριως ανθρωποθ της ηληκιας των γονιων μας..που δουλεψαν μια ζωη..

βλεπω τον πατερα μου...22 χρονια ειμαστε στην Ελλαδα..22 χρονια μονο δουλευει...δεν εχει χαρει τιποτα...

σκεψου αντε αυτος εχει εμας..δεν θα αφισουμε τος γονεις μας..το θεμα ειναι ολοι αυτοι οι ανθρωποι που δεν εχουν απο που να στηρηχθουν θα στερηθουν καποια βασικα πραγματα..ειδη πρωτης αναγκης, και δε μιλαω μονο για τροφη

Τονια και εμεις μπορουμε να δουλεψουμε..

τα βγουμε απο τα καφενια...να σταματησουμε να κυκοφορουμε με τις καγιεν..

να ξανανοιξουν τα εργοστασια που φυγαν ολα στη Βουλγαρια..ειχαμε τον κλαδο κλωστουφαντουργιας απο τον οποιον ζουσαν οικογεννιες...αλλα οοοχχχιιι γιατι να δωσουμε λευτα στους Ελληνες..ας τα δωσουμε σε Βουλγαρους Σκοπιανους κλπ κλπ...

δεν ειμαι Εθνηκηστρια..ανθρωπου που θελουν να ζησουν ειναι και αυτοι..αλλα οχι και ετσι...

Τι να μας πουν οι Ισπανικες κουβερτες μπρωστα στης κουβερτες Ναουσας;;;;;

Και οσο και αν σου φανει περιεργο..ναι να εξαγουμε αγροτικη παραγωγη..

εχουμε αριστης ποιοτητα ςπορτοκαλια- να τα πουλαμε εκει που τα θελουν οχι να εισαγουμε...ουτε να τα θαυουμε..

εχουμε ροδακινα..εχουμε κορινθιακη σταφιδα, ροδια, κροκο κοζανης, αριστης ποιοτητας λαδια και τυρια απο τα καλυτερα κρασια του κοσμου...

δεν θελουμε...εαν ο καθε επιχειρηματιας σκεφτει και πραξει θα αναβουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα :D:D:D:D

Πολιτικη κουβεντουλα εεεεε;;;Γουσταρωωωωωωω :D:D:D

Α Χρυσα..δεν το ξερεις ρε...Το να μην πας να ψηφισεις ειναι επανασταση... :o:o:o Ναι ναι...μου το'χε γραψει και μια κοπελα στο φεις...Ετσι λεει κανει την επανασταση της..και μαζι με αυτη και αλλοι.Μαζευονται στην παραλιακη και απο κει κανουν την επανασταση του φρεντο....

πω πω τους προγραμματιστες λυπαμαι...Αντε ξανα μανα αλλαγη των προγραμματων να δειχνουν DRX και οχι EUR..... :lol::lol::lol::lol: (to χω ζησει στο αναποδο)

τονια τι κανεις ρε;;;

Σας ειπα οτι δεν την παλευω καθολου πια????Χθες εριξα κατι ^%#%@#%# στον αντρα μου επειδη αργησε στην τουαλετα και δεν εκανε την αναγκη του στα γρηγορα..... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...