Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια αν θες πανε ρε..δε εχω κανενα προβλημα :twisted::twisted::twisted::twisted:

εσυ δε θα φας σοκολατα :twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol: Για την σοκολατα λες ερχομαι στη βαφτιση???? :evil::evil::evil::P:P:P:P

Που θα γινει κοριτσακι μου?Στη θερμη?Σε ποια εκκλησια?Μαλλον να παρω τη Νατασα να μου πει την κυριακη!

Α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τώρα που το θυμήθηκα, ήθελα να πω ότι εγώ πριν 18-20 χρόνια φορούσα ψηλές μπότες με κοντή φούστα 8-):D ήταν στην μόδα τότε και είχα και γ@@@ώ τα πόδια 8-):D

επίσης θυμήθηκα: Σισσιώ ο Λ. θέλει συνεχώς λεμονάδα ή πορτοκαλάδα....δεν αγοράζουμε αναψυκτικά....του κάνω σπιτική: βάζω μισό χιμό πορτοκάλι και μισό νερό αεριούχο και γίνεται πολύ νόστιμο 8-) ....επίσης υπάρχει πορτοκαλάδα χωρίς ανθρακικό στην Ελλάδα 8-):!:

Λενάκι στο Έσσεν πήγαμε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

τα διαβασα ολα....μα ποσα γραψατε?

Γωγω ...τι μακακας ο προισταμενος? :twisted:

λες και εφταιγες εσυ με την ημερομηνια!

και εμενα με χαλασε αυτο με το αγενητο παιδι...ισω ς γιατι ακομα αναμενω αποτελεσματα! :(

Θουλη ετοιμη η βαφτηση?

κουμπαρα τ γλυκα ειναι αυτα που τις κολαζεις ολες?

ζηλευουμε!

Φραν περαστικα στο σεμπ

Νατασουλα επησις

Παναγιωτα...σχετικα με τη συναδελφο....

την εφεραν εκει γιατι φυγαμε 4 ατομα...και δουλευουν ολοι με κομμενα ρεπο και 2πλοβαρδιες...

λειπει 2 χρονια ...

στην τελικη δεν ειναι μαγαζακι μας να καθεται 5 μερες και να εργαζεται 2

οι υπολοιποι τι ειμαστε...

ασε που θα σκεφτει...γιατι δεν την βολευει απο εκειπου μενει γιατι θα περπατα 10 λεπτα μεχρ να παρει λεοφορειο...

απο ποτε η δουλεια επιλεγεται συμφωνα με το που μενουμε?

δεν γινεται να την εχουμε διπλα μας!

ασε που ερχομενη μονο σκ δεν βοηθα πουθενα γιατι δεν μπορει να μαθει την κινηση του τμηματος και τις ενοικες...αρα χρειαζεται και καποιον παλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! τι κανετε?

εμεις καλα..

μαρθουλα εγω για τηυ νσοκολατα θα ερθω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα φαω και του φιλιππου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ερη τρελαθηκα με την φωτο!! τι ωραια ρε!!!!!! :):):):):):):):) θελω και εγω χαλοουιν!!!!

εμενα ρε κοριτσια με κουρασε η χανθ..βασικα βαριεμαι..δεν ξερω αν φταιει που παω μετα την δουλεια. δεν ξερω αν φταιει το οτι ο μικρος δεν δειχνει και ιδιαιτερη καψα που ειμαστε εκει..δεν ξερω αν ειναι πολυ εγωιστικο αλλα δεκεμβρη σταματαμε.. :?:oops::oops: ειμαι πολυ εγωιστρια?? :? αχ ρε νατασσα ολο εσενα σκεφτομαι που τρεχεις εδω και εκει και εχεις και 2 πιτσιρικια και παιρνω κουραγιο.. :oops::oops: αφου ελεγα στην μαρθα χαρας στο κουραγιο σου!!! :)

εγω λεω τα παντα :? δεν ξερω αν ειναι καλο αλλα ανοιγομαι ευκολα..ενταξει οχι και στην κουτση μαρια αλλα γενικα ανοιγομαι..παλαιοτερα ακομα πιο πολυ!

μαρη λενα δεν εχεις φιλες ε????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: σκατουλα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: επειδη ε ειπα να ερθεις να καθαρισεις ε?? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τι αλλο? τα διαβασα ολα αλλα κατα την διαρκεια της μερας ξεχασα.. :oops:

αααα καλε γωγω το ξερω δεν το εννοουσες αυτο για το παιδι μαρη...τι πας και σκεφτεσαι καλε?? :?:?:?:?:?:? καλα πολυ παπαρας(που λεει και η παναγιωτα..καλα τι γελιο εριξα!!! :lol::lol::lol: ) ο προισταμενος ρε!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: γαιδουρι σκετο!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: κουφαλα!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

βικυ χαρηκα πολυ με τα πρωτα καλα αποτελεσματα!! :)

αργυρω ωραια ιδεα ρε για το φυσκο χυμο με ανθρακουχο νερο :)

τι μερος ειναι αυτο?

ασε παλια εγω να δεις τι μινι φορουσα και τι σωμα ειχα..αχχχχχχχχχχχχ και τωρα..μιντι και παλι η μπουταρα κωλαρα κοιλαρα ναα να φαινονται!! :(:(:(:( τεσπα... :oops:

μαρθα η χωη μας αλλαζει πολυ εκ των πραγματων αλλα μας την αλλαξαν πολυ αποτομα οι παπαρες( :lol::lol::lol::lol: μου κολλησε)

εμεις διαπραγματευομαστε ποσο θα αναψουμε πετρελαιο οταν πριν απο 6-7 χροναι επαιρνα πουκαμισα 170ε :?:?:? αι στο καλο..φευγαμε καθε σ/κ το καλοκαιρι και 2 εβδοπαδες οπωσδηποτε διακοπες και τουλαχιστον 5-6 σ/κ τον χειμωνα σινεμα βολτες συνεχεια..οκ δεν λεω με το παιδι θα αλλαζε αλλα οχι ετσι..οχι...οχι να τα μετραμε ετσι ρε παιδια..οχι.. :oops::oops::oops::oops::oops::oops: ξεφτιλες!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

καταθλιψη με επιασε παλι.. :?:?:?:oops::oops::oops::oops::evil::evil::evil:

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυυ..μαδε σε προλαβαινω ποτε;;;;;;θασυντονιστουμε;;;;;

Αχ ειναι τελεια αυτα τα γλυκα..αξιζουν μια βολτα στην Θεσ/νικη

τετοιο ειχα στην βαφτιση του φοφο και κατι παρομοιο θα εχω και στου μικρου

Αναστασια τα μιλησουμε και απο κοντα..θα ερθω μονο με τον εναν...δε ξερω με ποιον αλλα ειμαι μεσα..εχω καιρο να βγω

Ο φοφος εφαγε 5 σαρδελες τιγανητες.... :shock::shock::shock:

Βενακη.... R U talkink 2 M..αχ...περασμενα μεγαλεια....

φιλια..

κοιτααμα ο Φιπιππακοςδεν..αστο..αμα δεν ενθουσιαζετε το παιδι..συμφονω νασταματησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία η φωτό σου από την παρέλαση με την φωτό από Θεσσ. είσαι πολύ διαφορετική :o:o:o:o τρόμαξα να σε γνωρίσω!!!! :shock::shock::shock:

Βένη :lol::lol::lol::lol::lol: φάε παιδί μου τις σοκολάτες φάε!!! :roll::roll::roll:

είναι ένα πάρκο-παιδική χαρά, στο οποίο είδα πολλούς μπαμπάδες με τα παιδιά τους να παίζουν :) πολύ μου άρεσε....χωρίς τις μαμάδες....το είπα στον άντρα μου, "είδες πόσοι μπαμπάδες είναι εδώ με τα παιδιά τους μόνοι? "ναι" μου απαντά :evil::evil:

Μαρία περαστικά στην Φ. :x

είμαι μόνη :D οι λοιποί πήγαν να πετάξουν τα χαρτιά, κουτιά ..... και είχαμε αρκετά!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω τα μονολεπτα διλεπτα ταλιρα και 10 λεπτα τα μαζευω σε ενα γουρουνακι και τα πηγαινω μετα στο Σμ που κανουν τρομερες χαρουλες οταν με βλεπουν με σακουλα

Την τελευταια φορα ειχαν μαζευτει 260 ευρω...

εγιναν παπουτσια, τσαντα, φορεμα και αρωμα

και εμείς τα μαζεύουμε σε ένα μεγάααααλο μπουκάλι και λέμε ότι είναι τα χρήματα για την Χονολουλού - που θέλουμε να πάμε ταξίδι :lol::lol::lol::lol::lol: - μετά αφού μισογεμίσει το μπουκάλι παίρνουμε από την τράπεζα χαρτιά των αντίστοιχων χρημάτων (1, 2, 5, 10, 20 λεπτών) τα πάμε στην τράπεζα και τα βάζουμε σε λογαριασμό!!!! 8-)

αν και εγώ και τα λεπτά τα χρησιμοποιώ....καταρχήν εδώ σου ζητούν και το 1 λεπτό!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Μαρία εμείς πήγαμε Συγκαπούρη (για γαμήλιο ταξίδι), Τόκιο θέλαμε, αλλά δεν μας έκατσε!! ότι θυμάμαι χαίρομαι!!!! :roll::roll::roll:

Γωγώ η μπεμπούλα πίνει από την τράπεζα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπρες?

Προσπαθω να κοιμηζω την Ε. απο της 8:30 τωρα που ξεκινησε παιδικο και μας εχει στα πανω κατω. Σηκωνεται συνεχεια εδω και μιση ωρα :twisted:

Αργυ με πια λογικη το παιδι προσαρμοζεται πιο ευκολα σε ενα περιβαλλον που δεν μπορει να επικοινωνησει λεκτικα? :roll: Δεν το καταλαβαινω...ισα ισα αυτο απο απο μονο του καθηστα πιο δυσκολη την προσαρμογη απο την στιγμη που το παιδι δεν μπορει να εκφραστει και να πει τα θελω του. Ετσι το σκεφτομαι εγω τουλαχιστον. Για την Ελληνιδα εχεις εν μερη δικιο..θα μεινει μονο 2 εβδομαδες αλλα δεν εχω φοβο μην κολλησει η Ε. μαζι της μιας και δεν ειναι κολλημενη με κανεναν μας και με τιποτα. Της μιλαει βεβαια και Γερμανικα απο οτι ακουσα σημερα. Απλα θεωρησα οτι θα της ηταν ευκολοτερο να συννενοηθει σε περιπτωση που θελησει κατι.

Θου βαλε ρε καμια φωτο απο τα προσκλητηρια και τις μπομπονιερες!! Κολαστικα με τις σοκολατες!

Σισσακι μην αγχωνεσαι βρε! Μια χαρα θα τα καταφερεις ολα! Θεληση να υπαρχει.

Σας αφηνω να παιξω με τον Π. :P Καλο βραδυ σε ολες! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι περαστηκα!!!!!

την καημενη!!!!

Μια συναδελφος επαθε γαστρεντεριτιδα..γυρησε σημερα μετα απο 4 ημερες...πετσι και κοκκαλο..θελλω και εγω......

Επισης ειλικρινα..το διπλανο γραφειο δεν εχουν δουλεια....ολη μα ολη μερα συζητανε για πολιτικη..ειλικρινα κουραστηκα...μου δημιουργουν καταθλυψη

Ολοι μιλανε μιλανε μιλανε...και κατι ουσιαστηκο δεν εχω ακουσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι...μενει να ανεξαρτητοποιηθει αλλος ενας.

και κατι μου λεει οτι θα ειναι παλη γυναικα...

μπορει η συγκεκριμενη να ειναι γλαστρα αλλα τα α...α σε αυτο το κομμα τα εχουν γυναικες μου φαινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...