Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

παιδιά τα έχω πάρει

εχω ένα φίλο Σουηδό που έγραψε στον τοίχο του στο φεις για τπους έλληνες

"γίνετε τώρα χορηγοί στους έλληνες γιατί πλέον ο Γιώργος, ο Δημήτρης, ο Κώστας κλπ θα πρέπει

-να πληρώνουν φόρους

- να μην παίρνουν 14 μισθούς το χρόνο

- να δουλεόυν κάθε μέρα

- να μην βγουν στη σύνταξη στα 50 τους με το 96% του μισθού τους

στείλτε τώρα το μήνυμα σας στο..." κλπ

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Λενακι μου!!!Ασε εγω εκανα αμαν και πως να μαθει ο Νικολας το μπιμπερο οταν ηταν 10 μηνων και ακομη δεν το εχει κοψει... :shock::shock:

Καλε ο Γιωργης περπαταει;;; :mrgreen::mrgreen:

Μαρια...δεν φταιει ο φιλος σου αλλα οι πολιτικοι μας..Και πες του παπαρα (οχι του Πακι :P:P ) οτι αν επαιρνε και αυτος 700 ευρω μισθο θα ηθελε 24 μισθους να επιβιωσει ...οχι 14... :twisted::twisted::twisted:

και ποιος του ειπε οτι δεν πληρωνουμε φορους???? :o:o:o

Πω πω Χρυσα τι τελεια γλυκακια ρε!!!!Σλουρπ....

Καλημερα Μαγδα...Οχι ρε δεν το λενε ετσι το βιβλιο... :oops::oops::oops: Απλα το ελληνικο ταμπεραμεντο μου βλεπεις αμεσως χτυπησε κοκκινο... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης οι δικοιμας 14 μισθοι ειναι ενσωματομενοι στους δικους τους 12

και επισης....εχουν πολυ περισσοτερη αδεια απο εμας

και επισης..ζηλευουν ρες...που εχουμε ηλιο και τσαγανο..οσα δεν φτανει η αλεπου...

αντε μωρε που ολοι τους πρεπει να ειν αι επιστιμα μελη στους ανωνυμους αλκοολικους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα σπιτι καθομαι ναι αλλα την στελνω 1) Γιατι μεχρι στιμης εχει παιξει με παιδακια στην ζωη της ολο και ολο 3 φορες. 2) Θελω να κοινωνικοποιηθει και να μαθει να μοιραζεται 3) Θελω να μαθει την γλωσσα που δεν την ξερει σχεδον καθολου 4) Εχω μια ελπιδα πως θα ηρεμησει λιγο γιατι πολυ θηριακι μου βγηκε επισης εχω μια ακομα ελπιδα πως θα αρχισει επιτελους να τρωει μονη της.

Παναγιωτα οχι δεν περπαταει ακομα αλλα ειναι συνεχεια ορθιος γιαυτο και τρωει το κεφαλι του συνεχεια! :D

Μαρακι :twisted::twisted: για τον φιλο σου και περαστικα στην Φ.

Ρε Χρυσα κολαστικα με τα γλυκακια!

Νυσταζω τρελα...μολις κοιμησα τον Γ. και φλερταρα με την ιδεα να κοιμηθω και εγω λιγο αλλα πρεπει να μαγειρεψω και να σιδερωσω λιγο...διωξτε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι...Ρε κοριτσια ο μικρος δεν ξαναειπε τιποτα για πονο στο αυτι..Κατεβηκε στην αυλη κ επαιζε κ μετα εφαγε και 2 μπιφτεκια με φασολακια στον ατμο...Οκ, του εδωσα γκαντιλ το πρωι (αν κ δεν ειμαι κ τοσο σιγουρη οτι το χρειαζοταν) αλλα δεν δειχνει κανενα σημαδι πονου...Ετσι ειναι τα παιδια με ωτιτιδα που χρειαζονατι αντιβιωση?? Θα περιμενω κ αλλο μαλλον...

ΜΙ μην ασχολεισαι..αυτη ειναι η προπαγανδα που περναει..οκ, ειπαμε εχουμε ευθυνες για την κατασταση αλλα αυτη η εικονα πως κανενας δεν δουλευει κ οι μισθοι ειναι 14 υπαρχει παντου..κ στη Δανια τετοιες βλακειες λενε....

Αν και νομιζω πια πως ο περισσοτερος κοσμος στην Ευρωπη εχει καταλαβει τι γινεται και πως στην ουσια κρυβονται αλλες αιτιες απο πισω...

Μαγδα καλημερα! Και εγω σαν την Αναστασια τα λεω σε ολους...Αν με ρωτησει καποιος αν ειμαι καλα κ δεν ειμαι (ασε που φαινεται) θα πω ακριβως τι εχω...δεν το παιζω χαρουμενη κ ολα καλα...

Η αργυρουλα που ειναι???

Παναγιωτα δεν καταλαβα τι εννοουσες με καποιους που βγαζουν τα εσωψυχα στα φορουμ?? ειλικρινα δεν καταλαβα, γι αυτο ρωταω..συνεβη κατι???? :?::?:

Μητσακι καλο ταξιδι! Εγω λεω να βγαλεις διαβατηριο κ για το μωρο (δεν ξερω αν βγαζουν στην Ελλαδα σε τοσο μικρα) γιατι μπορει να δικαιουσαι να ταξιδεψεις με ταυτοτητα αλλα αν πεσεις σε υπαλληλο που δεν ξερει τι του γινεται θα ταλαιπωρηθεις χωρις λογο...

Χρυσα τι κανεις????

Αφρο καλημερα, αρχισατε στερεες κιολας???

Λενακι και εγω σταθμο τον πηγα για να διορθωσει τα αγγλικα του κ εκανε σημαντικη προοδο απο την πρωτη εβδομαδα..Ασε που και ο δικος μου παιδακια δεν εβλεπε συχνα...Δεν το μετανιωνω και ας μας εχει ξεκανει με την ιωση οικογενειακως...Σκεφτομαι τωρα, να τον στειλω αυριο?? εχει πηξει εδω μεσα..σηκωνει το χαλι κ χωνεται απο κατω, μετακινει επιπλα, βαρεθηκε το καημενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φραν μου...μαλλον δεν το εγραψα καλα...

Εννοω οτι τους ρωτας "τι κανεις" και σου λενε "Καλα ειμαι" ή μπορει και να σε αγριοκοιταξουνε που τους ρωτησες και να σε θεωρησουν αδιακριτη και μετα πανε στο φεις και γραφουν στο στατους πχ

Μαλλωσα με τον αντρα μου κτλ...Με απολυσανε...Εχει το παιδι μου πυρετο...

Και το βλεπουν 1002 ασχετοι...

Επισης ανεβαζουν βιντεο και φωτο απο τις διακοπες τους και αν τους ρωτησεις "που πηγατε" σου λενε "Κυκλαδες"...

Εεεε αυτο το "δεν μιλαω στον κανονικο ανθρωπο αλλα στον "ψηφιακο" κοσμο τα λεω ολα χαρτι και καλαμαρι " εμενα προσωπικα με χαλαει παρα πολυ!!!

Παντως και εγω μιλαω για μενα.

ΠΑω να μπανιαρω τον Ν.μολις μπηκε και φωναζει... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα την πάω τελικά παιδίατρο το απόγευμα, πάλι ανέβασε 39,5.

Χρύσα από πού τα αγοράζεις αυτά τα γλυκά?

Μαριά το κακό είναι ότι οι περισσότεροι Ευρωπαίοι αυτή την άποψη έχουν για τους Έλληνες :evil::evil::evil::evil:

Φρανίτα αφού δεν ανέβασε πυρετό και δεν πονάει μην του την δώσεις

Λενάκι ίσως λόγο γλώσσας να χρειαστεί περισσότερο καιρό για να προσαρμοστεί

Παναγιώτα ο Ν πως είναι με τον βήχα?

Εγώ πάλι είμαι το αντίθετο από αυτό που λές, εδώ δύσκολα θα πώ κάτι προσωπικό μου αλλά από κοντά ακόμα και σε άτομα που γνωρίζω ελάχιστα, αν με κερδίσουν χαλαρά λέω τα εσωψυχά μου........

Μάγδα Πάτρα θα πάς Χριστούγεννα που θα κατέβεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα ρε Νατασουλα!!!

Ο βηχας εχει βελτιωθει αλλα που και που παθαινει κρισεις. :roll:

Α και για να μην παρεξηγηθω...Δεν εχω προβλημα να γραφει καποιος τα προσωπικα του στο διαδικτυο αρκει ομως να ειναι ετσι και στην "πραγματικη" του ζωη!!!!Οκ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

σημερα ο αναστασης σηκωθηκε με κλαματα κ ουρλιαχτα απο τις 6 :shock::shock::shock:

εκανε μια ωρα να ηρεμησει... κατα τις 9 σηκωσα τον τολη κ κοιμηθηκα μεχρι τις 11.30 8-)

κ τωρα κοιμουνται κ τα δυο μεσα αγκαλιτσα!

ρε συμπεθερα... ελεος πια!

παλι καλα που εχεις το διευθυντη με το μερος σου... κ ελεος εσυ φταις που εκαναν λαθος απο το γραφειο προσωπικου? ολα καλα θα πανε..

αλλα κ να μην πανε να εχετε την υγεια σας.. πολυ δυσκολα εχουν γινει ρ γαμωτο τα πραγματα..

αχ λενακι... για να φυγουμε θα πρεπει ο τολης να εχει ηδη βρει δουλεια, να κανονισω να παρω την αδεια μου ανευ αποδοχων.. μου φαινεται βουνο!

α χρυσα δεν εχει σχεση το οικονομικο με τα καρεκλακια!! ειναι θεμα νοοτροπιας..

στην αλεξ ο ξαδερφος του τολη που εχει δυο μικρα παιδακια το μεγαλο που ειναι 2 χρονων για να κατεβουν στην πολη (μενουν σε μια περιοχη κανενα 10λεπτο εξω) για να μη γκρινιαζει τον βαζουν στο μπροστινο καθισμα, χωρις ζωνη κιολας! αφου καθεται ησυχος!! :shock: κ εχουν 2 πανακριβα καθισματακια...

φρανιτακι περαστικα.. νομιζω κ εγω πως αυτη της ελλαδας εχει δικιο

νατασουλα περαστικα κ σε εσας.. κ εγω θα την πηγαινα παντως αν ημουν στη θεση σου

επισης για τις αντιβιωσεις που λετε ο πατερας μου κοβει το κεφαλι του οτι αν δινουμε στον ανασταση αντιβιωση καθ φορα που τον πιανει ο βηχας θα περναει πιο γρηγορα :lol:

κ φυσικα αν παθεις κατι παντα εχει να σου προτεινει την καταλληλη αντιβιωση :lol::lol:

α ρε παναγιωτα με τον παπαρα τον πακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω τρωω τις σοκολατες τις βαφτισης :o:o:o:o:o:o

παναγιωτα καλε ασε το πακι..σε λεω δε ειναι ωραιο βιβλιο ρεε..μιλαμε το ξαναδιαβασα προχθες..ε δε μαρεσε με τη καμια ομως...

εγω ΠΑΝΤΑ δειχνω αν δε ειμαι καλα..δε μπορω να το κρυψω..αλλα δε σημαινει οτι θα το πω σε ολους..

τα πολυ προσωπικα τα εχω για λιγα ατομα..αλλα τα ααααλλλαααα :D:D:D:D

γενικως ειμαι εξω καρδια :D:D:D

μιτσακι εγω που ταξιδεψα εντος ελλαδας ειχα μονο το βιβλιαριο υγειας να αποδειξω οτι ειμαι η μανα τους ..ναι ναι η πανεμορφη κ εξυπνη :D:D:D:D

περαστικα σε σεμπ κ ελενα :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου...αμα φας εσυ τις σοκολατες..εμεις τι θα φαμε ρε λαιμαργο;;;;

αχχχ..δεν ξερω τι τους εχει ταξει το μποσ...αλλα μαθαινουν ολοι Ρωσσικα στην εταιρια..με τεοια προσηλωση και ενθουασμο...σαν παιδακια...

οτι δεν καταφερε ο αλλος σε 9 χρονια..τα καταφεραν εδω σε 5 μηνες...

και αντυπωσιακη προοδος...φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτσεν χοροσο!!!!!!

Νατασα τα γλυκα τα αγοραζω σε ενα ζαχαροπλαστειο στο Κορδελιο ..εχει και αλλα που ειναι ΚΟΛΑΣΗ!!!!

αντε τσακιστειτε να ερθετε για καφε...να παω να πρω..

μονο αυτη την Κυριακη δεν μπορω...ειμ αι καλεσμενη σε βαφτηση :lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία να του πεις εκ μέρους μου να πάει να γ@μηθεί, αφού πρώτα έρθει να ζήσει εδω και ανταλλάξουμε θέσεις, μισθούς, ζωές!

Τα υπόλοιπα δεν τα διάβασα! :D

Είμαι κουρασμένη, αλλά φαντάζομαι οτι όταν συνηθίσω το διάβασμα θα κουράζομαι λιγότερο.

Περνάω σημειώσεις απο το πρωί και το κεφάλι μου είναι καζάνι!

Κάπου πήρε το ματι μου τα νεα της Γωγούς! Μωρό μου σου στέλνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!

Μη μη στεναχωριέσαι! Σκέψου οτι αν σε απολύσουν θα έχουμε χρόνο για καφέδες, τώρα που είμαι φοιτήτρια! :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::oops::roll:

Θούλη έγραψες κάπου τις σκέψεις σου και μετά τις έσβησες;; :? Δεν τις βρήκα... Πάντως ό,τι και να είναι κιπ γοκιν! :x:x:x

Έχω ενθουσιαστεί με τις σπουδές μου, αγχωνομαι οτι δε θα τα καταφερω και έχω χασει την πραγματικότητα.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτσεν χοροσο!!!!!!

Νατασα τα γλυκα τα αγοραζω σε ενα ζαχαροπλαστειο στο Κορδελιο ..εχει και αλλα που ειναι ΚΟΛΑΣΗ!!!!

αντε τσακιστειτε να ερθετε για καφε...να παω να πρω..

μονο αυτη την Κυριακη δεν μπορω...ειμ αι καλεσμενη σε βαφτηση :lol::lol::lol::x

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτσεν χοροσο!!!!!!

Νατασα τα γλυκα τα αγοραζω σε ενα ζαχαροπλαστειο στο Κορδελιο ..εχει και αλλα που ειναι ΚΟΛΑΣΗ!!!!

αντε τσακιστειτε να ερθετε για καφε...να παω να πρω..

μονο αυτη την Κυριακη δεν μπορω...ειμ αι καλεσμενη σε βαφτηση :lol::lol::lol::x

κ εσυ???

σε καταλαβαινω... κ εμενα μου χαλαει το σκ μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εσυ???

σε καταλαβαινω... κ εμενα μου χαλαει το σκ μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας :x

εμείς γενικώς καλά :?

Φρανίτα περαστικά στο Σεμπίνι :x

νατασούλα και στην Έλενα περαστικά :x

εγώ είμαι της άποψης ότι πρέπει τουλάχιστον την 2η μέρα να πηγαίνουμε τα παιδιά στον γιατρό, γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι είναι ο υψηλός πυρετός!!!!.....π.χ. ο Λ. είχε 40 και κατέβαινε μόνο μέχρι το 38 ύστερα απο αντιπυρετικό, τελικά στρεπτόκοκος, αν άφηνα να περάσουν 3 24ωρα, θα έπρεπε να αντιμετωπίσουμε άλλες δυσάρεστες καταστάσεις που προκαλεί ο στρεπτόκοκος :? ....ο πυρετός δεν είναι πάντα μια απλή ίωση.....

Λενάκι μου κάνει εντύπωση, συνήθως τα παιδιά προσαρμόζονται πιο εύκολα σε ένα περιβάλλον όπου δεν μπορούν να επικοινωνήσουν λεκτικά :? ....εύχομαι να ταβρει πιο εύκολα τα πράγματα με την Ελληνίδα, αν και έχω κάποια διαφωνία: τι θα γίνει αν είναι κολλημένη ΜΟΝΟ πάνω της? και όταν φύγει η Ελληνίδα????? :!::!::!:

Γωγώ εύχομαι να μην απολυθείς και να σε βοηθήσει ο άμεσος προϊστάμενος, αλλά και μένα δεν μουάρεσαν αυτά που σκέφτηκες για το αγέννητο παιδάκι και την μαμά του :( τι φταίνει? :!:

Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol::lol: με τον παπάρα "σου"!!!! :roll::roll::roll:

φιλιά σε όλες :x

Μιτσάκι το παιδί για να ταξιδέψει στο εξωτερικό χρειάζεται μία ταυτότητα και αυτό συνήθως είναι το διαβατήριο ........ χωρίς κάποια ταύτότητα δεν μπορεί να ταξιδέψει.......κάνε ένα τηλέφωνο στην Νομαρχία και ρώτα!!! :!: ....ο Λ. 1,5 μηνών ταξίδεψε Ελλάδα με διαβατήριο, χρειάστηκε, μας το ζήτησαν.... :!::!:

Χρύσα εντάξει τώρα? το σεντονάκι μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΙ

http://www.passport.gov.gr/npc-periexom ... iriou.html

κοίτα το ε). που λέει για ανηλίκους!!!

συνοπτικά:

"Δικαιολογητικά που χρειάζονται οι ανήλικοι για την έκδοση διαβατηρίου...

Εάν ο ενδιαφερόμενος είναι ανήλικος, απαιτείται:

1) Παράβολο ονομαστικής αξίας 13 ευρώ + 20% ΟΓΑ = συνολική αξία 15,60 ευρώ (έως 14 ετών)

2) Παράβολο ονομαστικής αξίας 22 ευρώ + 20% ΟΓΑ = συνολική αξία 26,40 ευρώ (άνω των 14 ετών)

3) Παράβολο βιβλιαρίου: 45 ευρώ

4) Παράβολο ταχυδρομικών τελών: 5 ευρώ

5) Πιστοποιητικό εγγραφής στα δημοτολόγια

6) Βεβαίωση ταυτοπροσωπίας από τη δημοτική αρχή όπου είναι εγγεγραμμένος ο ανήλικος (η βεβαίωση μπορεί να γίνει και στα Κ.Ε.Π.). Αν ο ανήλικος είναι άνω των 12 ετών απαιτείται το δελτίο αστυνομικής ταυτότητας.

7) Πρόσφατη, έγχρωμη φωτογραφία.

Αυτά, θα κατατίθενται από τους γονείς παρουσία και του ανηλίκου. Εάν παρίσταται ο ένας γονέας, απαιτείται η έγγραφη συναίνεση του άλλου. Όταν κανένας γονέας δεν μπορεί να παραστεί, για λόγους ανωτέρας βίας, παρίσταται οποιοσδήποτε συγγενής του ανηλίκου ο οποίος εξουσιοδοτείται σχετικά από τον ένα γονέα υποβάλλοντας και την έγγραφη συναίνεση του άλλου. Το ιδιόχειρο της υπογραφής των γονέων βεβαιώνεται κατά τα ανωτέρω.

Σε περίπτωση που δεν είναι δυνατή η παροχή της ως άνω εξουσιοδότησης ούτε της έγγραφης συναίνεσης απαιτείται ο διορισμός επιτρόπου και τα δικαιολογητικά κατατίθενται από τα προβλεπόμενα στα άρθρα 1601 και 1602 Α.Κ. πρόσωπα κατά περίπτωση."

επίσης :

Από πού μπορώ να προμηθευτώ τα πάραβολα;

Παράβολα για την έκδοση του παιδικού διαβατηρίου για το παιδί μπορούμε να βρούμε στις ΔΟΥ, στα ΚΕΠ αλλά και στα εξουσιοδοτημένα από τις ΔΟΥ καταστήματα (συνήθως βρίσκονται κοντά στα αστυνομικά τμήματα).

Πόση διάρκεια έχει το διαβατήριο του παιδιού;

Το παιδικό διαβατήριο έχει διάρκεια 3 χρόνια από την ημερομηνία έκδοσής του.

Πώς γίνεται η συγκατάθεση των γονέων για την έκδοση παιδικού διαβατηρίου;

Σε ένα απλό χαρτί γράφουμε τα στοιχεία μας οι δύο γονείς, τα στοιχεία του παιδιού και μια φράση που εξηγεί ότι επιτρέπουμε στο παιδί να ταξιδέψει στο εξωτερικό. Διευκρινίζουμε τα χρόνια που επιθυμούμε να διαρκεί το διαβατήριο και για ποιές χώρες. Στη συνέχεια το χαρτί αυτό πρέπει να θεωρηθεί για το γνήσιο της υπογραφής των γονέων, σε κάποια δημόσια Αρχή (αστυνομία, Δήμο, Υπουργείο κτλ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας κ αερα στα πανια σας! :P

Τι κανετε ωρε "γειτονισσες"?

Περαστικα στα μωρουλακια...Τι να πω?Ψυχραιμια και γρηγορα στα αγυριστα οτι εχουν.Σας το λεω εγω που τελικα ειμαι τερας ψυχραιμιας!Το πρωι μου ειπε η Α πως ποναει ο πωπος της και εμενα...Πονεσε ο δικος μου αφου τα εκανα πανω μου σαν πρωτη σκεψη! :lol::lol:

Ο παπαρας ο Πακι?>??? =))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::)):((:)):(( Παναγιωτα εισαι τρελλα!Αλλα τα ατιμα τα μωρα σου κ η συνεσταλμενη φυση σου δε μας αφηνουν να σε απολαυσουμε!!!!

Η αδερφη μου ειχε αυτο το βιβλιο...Τωρα το θυμηθηκα...!!Μαλιστα εδωσε το ονομα Πακης σε ενα αρκουδακι το οποιο εμεις επρεπε ντε κ καλα να αποκαλουμε αδερφακι μας! :o Η κοπελια τον ειχε κουρεψει συριζα,του ξηλωνε που κ που το κεφαλι,τον εραβε η μανα μου κλπ αλλα κατα τ'αλλα ηθελε να του φερομαστε σαν κανονικο ανθρωπο! :lol::lol:

Ωχ παλι θα με πει τρελλη η Δημητρουλα! :lol::lol::lol: Σα δε ντρεπεσαι που με διαβαλλεις ετσι! :P

Εγω την κυριακη θα πηγαινα στο δημοσιο θηλασμο(την κυριακη δεν ειναι?ή θα πηγαινα μονη μου? :lol: ) αλλα τωρα θα θηλασω δημοσια διπλα στο δελφινι ! :P:P:P Μην αγχωνεσαι Θου!Δεν υπαρχει περιπτωση να το κανω! ;)

Μαγδα μουουου!Μην ανησυχεις μονο εσυ κ ο γειτονας ξερετε τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα μετα τη βαφτιση?Δλδ 1-1.30?εισαι σιγουρη?Επειδη ειναι μεσημερι!Εγω στανταρ θα πηγαινα στο μαγαζι μας για καφε!Αλλα θα προτιμουσα κανεναν παιδοτοπο! :?:?

Ξυπνησε το κορμι,πρεπει να φυγω!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...