Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

βανεσσακι μη μου νευριαζεις..που να εβλεπες το μαμυ πριν 2 χρονια...σκετη απελπισια λεμε...τωρα μια χαρα ειναι........... :D εγω συνηθως κανω copy paste και δεν τα χανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα γλυκές μου...;)..και καλή εβδομαδα...

Αναστασάκι μου...περαστικούλια κουκλίτσα μου...όλα θα πάνε καλά....μην ανησυχείς καθόλου...και η φραουλίτσα σου θα είναι μια χαρούλα και εσύ θα γίνεις περδίκι....καλά θα κάνεις να φας και γιαουρτάκια....όλα να είναι μια χαρούλα....;)

Βανεσσάκι ......ακόμη εδώ??... :lol::lol::lol: ......δεν έμεινε πολύ καιρός ακόμη καλή μου....πλησιάζει η μεγάλη μέρα....;)...πολλά φιλάκια..;)

Γιωτούλα μου τί κάνεις?....τα νινάκια σου?....πολλά φιλάκια..;)

Αγγελική μου......σου στέλνω τα φιλιά μου....:)...μια χαρούλα η βολτίτσα με το βουβού εεε?....την επόμενη φορά θα έχεις παρεούλα και τον γιόκα σου..;)

Άννα Μαρία μου...τί κάνεις?......ο Ανδρίκος σου?....

Γκιρλ μου...πολλα φιλάκια στο κοριτσάκι σου..;)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγα σήμερα και αγόρασα την προίκα του μωρού....σε ένα πολύ όμορφο συνδυασμό του πορτοκαλί με μπεζ....αχ....τί ωραία που είναι...;)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιακι μου όμορφο, εγω και ο γιος μου σου στέλνουμε την αγάπη μας και τα φιλία μας!με γεια την προικουλα σας!ωραια μου ακούγεται μπέζ με πορτοκαλί..ουδέτερο..αλλα νομίζω είναι κοριτσάκι..χίχιχιχι..

Γιωτακι είναι όντως δύσκολο να μην πάρεις τίποτα εννιά μήνες..εγω πάντως πέρα απο την προγεστερονη, δεν πήρα ούτε ένα ντεπον..

Βάνεσσακι, εδω,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μουυυυυ....λές να είναι η εκπληξούλα μας κοριτσάκι???.......θα το μάθουμε σε λίγο καιρό....σήμερα μπήκαμε επίσημα στον 9ο μήνα........ανυπομονούμε να το δούμε το νινάκι μας...να το πάρουμε αγκαλίτσα........... :P:P:P:P:P .........η προικούλα μας όντως είναι πολύ γλυκιά.....μας άρεσε πολύ και έχει πάντα, πάπλωμα, σεντονάκια και κουνουπιέρα...όλα αυτά τα πραγματάκια...;).....χθες ετοίμασα και την βαλιτσούλα μου......έβαλα όλα τα πραγματάκια που θα χρειαστούμε μέσα....και είμαστε σε αναμονή...;)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!

Νια μου χρόνια πολλά, με το καλό να γίνεις μανούλα, του χρόνου

θα κάνεις γενέθλια με τα γλυκά σου μπεμπεδάκια αγκαλιά!!!

Βανεσσάκι ακόμα εδώ παιδί μου;για να δούμε η μπεμπούλα πότε θα

θελήσει να κάνει την έξοδό της

Γλυκιά Λυδία μου μπήκες στο μήνα σου κοριτσάκι μου;με το καλό να

πάρετε το θαυματάκι σας αγκαλίτσα!!Με γεια την προικούλα σας!!Σας

φιλούμε!!!

Αγγελικούλα μου κύριος ο γλυκός μας Χάρης στην επίσκεψη, είδες το

γλυκούλι μου είναι κοινωνικό!!!εκανες και τη βολτούλα σου είδα, μια χαρούλα

σε βρίσκω!!Φίλησέ μου το ζγοράκι μας!!

Αναστασάκο φίλενάδα περαστικά σου!!!

Ευάκι τι γλυκια φωτογραφία!!και το κουνελόχρωμα μια χαρά το βρίσκω φιλενάδα!!

Τιτινάκι το αγοράκι σου όσο περνάει ο καιρός τόσο θέλω το φάω!!!Κούκλος και φάτσας!!

Νασιούλα μια χαρούλα η μπεμπούλα σου, τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!

Νια μου χρόνια πολλά, με το καλό να γίνεις μανούλα, του χρόνου

θα κάνεις γενέθλια με τα γλυκά σου μπεμπεδάκια αγκαλιά!!!

Βανεσσάκι ακόμα εδώ παιδί μου;για να δούμε η μπεμπούλα πότε θα

θελήσει να κάνει την έξοδό της

Γλυκιά Λυδία μου μπήκες στο μήνα σου κοριτσάκι μου;με το καλό να

πάρετε το θαυματάκι σας αγκαλίτσα!!Με γεια την προικούλα σας!!Σας

φιλούμε!!!

Αγγελικούλα μου κύριος ο γλυκός μας Χάρης στην επίσκεψη, είδες το

γλυκούλι μου είναι κοινωνικό!!!εκανες και τη βολτούλα σου είδα, μια χαρούλα

σε βρίσκω!!Φίλησέ μου το ζγοράκι μας!!

Αναστασάκο φίλενάδα περαστικά σου!!!

Ευάκι τι γλυκια φωτογραφία!!και το κουνελόχρωμα μια χαρά το βρίσκω φιλενάδα!!

Τιτινάκι το αγοράκι σου όσο περνάει ο καιρός τόσο θέλω το φάω!!!Κούκλος και φάτσας!!

Νασιούλα μια χαρούλα η μπεμπούλα σου, τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Πήγα σήμερα γιατρό, όλα φυσιολογικά, αλλά μου βρήκε λίγο ανεβασμένη την πίεση. 12.5 και 9. Έτσι, με έβαλε να κάνω διάφορες αιματολογικές εξετάσεις για να δούμε αν υπάρχει φόβος για προεκλαμψία και θα πηγαίνω και κάθε δεύτερη μέρα να μου παίρνουν πίεση και να εξετάζουν τα ούρα μου. Ο μικροβιολόγος μου είπε ότι δεν είναι και πολύ ανεβασμένη η πίεση, αλλά καλά κάνουμε να την παρακολουθούμε. Αν και, πιστεύω ότι ο άντρας μου φταίει που είχα ψηλή πίεση, γιατί είχαμε ραντεβού έντεκα η ώρα, κι αυτός άρχισε να ετοιμάζεται 10.48. Μέχρι να ετοιμαστεί, να ντυθεί, να καλλωπιστεί, πήγε 10.57... Δεν εννοεί να καταλάβει ότι, όταν έχεις ένα ραντεβού, δεν ξεκινάς απ' το σπίτι σου την ώρα του ραντεβού... Μου δημιουργεί άγχος και τεράστιο πρόβλημα γενικώς. Π.χ. πέρσι που πήγαινα σχολείο, ερχόταν να με πάρει από τα σημεία που με άφηναν οι συνάδελφοι, και αργούσε συστηματικά, γιατί θεωρούσε φυσιολογικό να ξεκινά την ώρα που του έλεγα να είναι εκεί... Και είχα τους ανθρώπους να περιμένουν, γιατί δε με άφηναν ολομόναχη και έγκυο μες στη νύχτα και να φύγουν...

Τέλος πάντων, μετά με έβαλε και καρδιοτοκογράφο και όλα μια χαρά. Ο μικρός είναι περίπου 3300 σύμφωνα με τις εκτιμήσεις του γιατρού και 3500 σύμφωνα με τον υπέρηχο.

Εν τω μεταξύ, την ώρα που ήμουν στον καρδιοτοκογράφο, βαριόταν να περιμένει (ο άντρας μου), και πήγε σούπερ μάρκετ να πάρει νερά. Εκτός από νερά πήγε και πήρε έτοιμο μείγμα για λουκουμάδες. Αμάν πια, λες και δεν μπορούμε να φτιάξουμε ένα μείγμα για λουκουμάδες μόνοι μας, και θέλουμε το συσκευασμένο. Αφήστε που τις προάλλες πήγε και πήρε δυο γάλατα ΝΟΥΝΟΥ εβαπορέ για να φτιάξουμε κρέμα, γιατί λέει, μόνο με το εβαπορέ γάλα γίνεται καλή η κρέμα!!! Βρε να του λέω, βρε να του εξηγώ ότι η κρέμα θα είναι σαφώς καλύτερη με φρέσκο γάλα, ότι το έτοιμο μείγμα για λουκουμάδες θα έχει ένα σωρό συντηρητικά, εκεί αυτός. Να τσακωνόμαστε όλη την ώρα μες στο αμάξι. Πώς να μη μου ανεβαίνει η πίεση;

Τέλος πάντων...

Τατουάζ δε θα έκανα ποτέ μου. Όχι γιατί φοβάμαι μη χαλαρώσει το δέρμα, αλλά γιατί δε μου αρέσουν καθόλου. Για τη γρουσουζιά δεν το σχολιάζω, αλλά πιστεύω ότι, αν και δε θα μετανιώσω για τα παιδιά που θα κάνω, σίγουρα θα μετάνιωνα αν έκανα κάποιο σχετικό τατουάζ.

Αγγελική, άσε, εκνευρίζομαι τρομερά με τα σούπερ μάρκετ που μένουν ανοιχτά τις αργίες. Όχι μόνο τα σαββατοκύριακα, αλλά και σε όλες τις εθνικές αργίες. Απαράδεκτο το βρίσκω... Και το χειρότερο είναι ότι έτσι και τολμήσει ο υπάλληλος να τους πει ότι δεν μπορεί να δουλέψει το σκ, το πιθανότερο είναι να χάσει τη δουλειά του. Και εννοείται ότι δεν τους πληρώνουν υπερωρίες και διπλάσια μεροκάματα σύμφωνα με το νόμο, αλλά τους δίνουν ρεπό μια άλλη μέρα. Αν όμως, εσύ θες να πας μια εκδρομή με την οικογένειά σου μια Κυριακή, ή να δεις το παιδί σου στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου και σε βάζουν να δουλέψεις και σου δίνουν ρεπό μια άσχετη Δευτέρα ή Τρίτη, δεν μπορεί το άσχετο ρεπό να αναπληρώσει την απώλεια...

Εμείς πάντως κρέας, ψάρι και λαχανικά παίρνουμε από το χασάπη, την ψαραγορά και τη φρουταρία (μανάβικο). Ποτέ από το σούπερ μάρκετ. Και ποτέ από τον Ορφ.

Βανεσσάκι, βλέπω το γλεντήσαμε το σκ! Βρε, μην αγχώνεσαι, όποτε αποφασίσει η μικρή θα βγει!

Λυδία, η προίκα είπαμε είναι πάντα-πάπλωμα-κουνουπιέρα; Είχα πάει σε ένα μαγαζί να δω για μπανάκια, και είπα να δω και πάντες. Πάντα+πάπλωμα είχε 115 ευρώ. Πάει η μάνα μου σε ένα μη εξειδικευμένο μαγαζί, και είχαν πάντα+πάπλωμα 39 ευρώ!!! Έλεος ρε παιδιά με την αισχροκέρδεια!

Πάντως, δεν έχω πάει να πάρω ακόμη. Την κουνουπιέρα την έραψε η μάνα μου, και τα υπόλοιπα θα τα πάρω κάαααποια στιγμή!

Άντε, μπήκες κι εσύ στο μήνα σου, να αποκαλυφθεί η κίντερ έκπληξη!

Γκερλ, μην αγχώνεσαι βρε, θα πάρει τα κιλά της η μικρή.

Αναστασία, κουράγιο, θα σου περάσει το κρύωμα, πού θα πάει;

Πω πω σεντόνι που άπλωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι, τι κανείς φιλενάδα?εγω εδω έχω αγκαλια τον γαμπρουλι σας και θηλαζει..η μπουμπού μας?πως πανε οι κολικοι?

Εμεις σήμερα πάμε παιδίατρο ..κανονικά θα πηγαίναμε 25 του μήνα αλλα ειπα να πάμε να τον δει, να ζυγιστουμε κτλ..στις έξι έχουμε ραντεβού..

Πρέπει να πάω και γυναικολογο γιατι περάσαμε τις 40μέρες αλλα σήμερα ο γιατρός μου είναι καλεσμένος σε μια εκπομπή στο. Άντ1 και θα αργήσει οπότε ..και ο άντρας μου περιμένει πως και πως να ..αλεύρωσουμε τον κεφτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTE LYDIAKI MOU ME TO KALO KORITSI MOU EPITELOUS EISAI STON MHNA SOU KAI ESY!!!!!PWPW KALE THA EIXA TRELATHEI APO THN AGWNIA AMA HMOUN STHN THESH SOU GIA TO FYLLO!!!!!!!!EINAI TELEIO OMWS POU KRATITHIKATE KAI DEN TO MATHATE!!!!!!!THA EINAI TELEIA EKPLHKSOULA!!!!!!!!KALE KORITSI EINAI SIGOURA!XIXIXIIXIXIXI!!!!!!!

AGGELIKH MOU NAI ONTWS EXEI SHMASIA TO SHMEIO POU THA TO KANEIS GIATI XALARWNOUME POLY EYKOLA GIAYTO THELW NA TO KANW STON KARPO....EKTOS OTI TRELLENOMAI GIAYTO TO SHMEIO DEN KSEXILWNEI KIOLAS!!!!!!!!

EFTIAXA ENA POLY PROXEIRO SXEDIO NA DEITE....EINAI POLY APLO...DEN THA EINAI ETSI AKRIVWS....THA EXEI KAI SKIES KAI ALLH GRAMATOSEIRA KAI THA EINAI KANONIKA STA ELLINIKA!!!!!KAI THA EXEI KAI ASTERAKIA !!!GIA PEITE MOU PWS SAS FENETE!!!!!!!EMENA MOY ARESEI PARA POLY!!!

EINAI STOIXOS APO TO TRAGOUDI "MIKRH PATRIDA"

GIWTAKI KAI EGW KANW PANTA COPY-PASTE PRIN PATISW YPOVOLH!!!EINAI POLY SPASTIKO OTAN STA SVHNEI!!!!!!!

AAAAAAAAA PARAGEILAME KAI EMEIS EXTHES TO FLEXI-BATH GIA TON MIKROULI MOY!!!!!THA MAS TO KANEI DWRO H ADERFH MOU!!!!!!!!!!!!!!TO PERIMENW PWS KAI PWS TO PHRAME PRASINO(EVI MHN KOROIDEPSEIS)XAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXAXA NA ALEYRWSOUME TON KEFTE?????????????????????????????XAXAXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol::lol: DEN YPARXEIS!!!!!ANTE ME TO KALO NA TON ALEYRWSETE...APLWS THA SAS PEI NA TON ALEYRWNETE ME PROFYLAXEIS KAI OTI STHN ARXH EINAI PIO EYKOLO NA MEINEIS KSANA EGGYOS KAI DEN PREPEI TOSO GRHGORA!!!!!!!!

post-11182-13873938036962_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυδια με γεια την προικα........

αννα μαρια μεγαλος θα βγει ο μπεμπουλης ε;;;;;συσπασεις εχεις;;;;η πιεση δεν ειναι και μεγαλη....μη τρελαθουμε τελειως....στην ιδια βδομαδα με σενα ειχα παει γιατρο και ειχα νευρα δεν θυμαμαι γιατι και η πιεση 16 με 10...την παρακολουθησαμε και ηταν τυχαιο γεγονος....

καλα ο αντρας σου εχει πολυ γελιο.....εγω θα τον ειχα σκοτωσει....ασε που η πιεση μου απο τα νευρα μου θα ειχε παει 18 και...χαχααχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα, ο γιατρός μου είναι υπερβολικά προσεκτικός και δε θέλει να αφήνει τίποτα χωρίς να το ερευνήσει. Γι' αυτό με έβαλε να κάνω εξετάσεις και να πηγαίνω κάθε δεύτερη μέρα, για να παρακολουθήσουμε την πίεση, να δούμε τι θα προκύψει. Πάντως, δε με άγχωσε, όπως παλιότερα με τα περίφημα πυοσφαίρια!!!

Αχ αχ, κι εγώ περιμένω με αγωνία να αλευρώσω τον κεφτέ... Από τις 5 Μαρτίου έχω να αλευρώσω κεφτέδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PARALIGO NA TO KSEXASOUME PWS GINETE TO ALEVRWMA TOU KEFTE...XAXAXAXAXAXA

KAI EGW EXW AKOMA PERIODO KAI DEN MPORW...

NA DEITE TO MPANAKI MAS....PHRAME KAI TA PAIXNIDAKIA MAZI...TA EIXE PROSFORA MAZI KAI TA DYO!!!!!!!!!!

post-11182-1387393803705_thumb.jpg

post-11182-1387393803713_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου.....μην μου νευριάζεις...;)...λοιπόν, η προίκα που πήραμε εμείς έχει μέσα...:....πάπλωμα, πάντα, κουνουπιέρα και σεντόνια....όλα αυτά....υπάρχουν άλλες που τα σεντονάκια τα εχουν χωριστά....εμάς τα είχε μέσα...;).....

Δωρούλα μου....πολλά γλυκά φιλάκια σε σένα και την μπέμπα σου..;)..τί κάνετε?.....πώς είναι η μικρούλα..??...εμείς μπήκαμε στον μήνα μας και περιμένουμε την εκπληξούλα...:)

Αγγελική μου...σε ευχαριστώ πολυ....μακαρι να πάνε όλα καλά..για όλες μας...;)

Χριστινάκι μου σε ευχαριστώ γλυκιά μου...όντως είναι απίστευτα γλυκό αίσθημα να μην ξέρεις τί περιμένεις..χιχιχι.....κοριτσάκι και εσυ εεε?....χιχιχι...:).....πολλά γλυκά φιλάκια σε σένα και τον μπεμπούλη σου..;)

Γιωτούλα μου....σε ευχαριστώ πολύ..;)...σε φιλώ κουκλίτσα μου..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια καλα κανει....απλα στο λεω για να μην αγχωνεσαι βρε......

χριστινακι με γεια......

εμεις εχουμε ενα μηνα να τον αλευρωσουμε...αλλα και να θελουμε μας χωριζουν 300 χλμ.... :(:(:(:(

τωρα σε δυο μηνες παλι.........ουφφφφφφ....και αν κανω παλι αποξεση παμε για τρεις.... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου θα δουλεύω όσο μπορώ...δεν έχω σταματήσει.....ούτως ή άλλως εγώ το κανονίζω.....αλλά και μετά θα δουλεύω από το σπίτι..αναγκαστικά....αλλά θα έχω την πιο γλυκιά παρέα μαζί μου..;)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα, πού είναι ο άντρας σου βρε και σας χωρίζουν τόσα χιλιόμετρα; Έχω χάσει επεισόδια... Δεν αγχώνομαι, γιατί ξέρω ότι, απ' τη στιγμή που θα το παρακολουθούμε, ό,τι κι αν γίνει θα το προλάβουμε!

Λυδία, εμάς εδώ δεν ξέρω αν πουλάνε σετάκι "προίκα". Εγώ πάντως τα πήρα όλα ξεχωριστά, εκτός από την πάντα, που δεν την έχω πάρει καθόλου! Εγώ πάντως με τί-πο-τα δε θα άντεχα να μην μάθω φύλο!!! Θα είχα τρελαθεί!!!

Ουφ, θέλω να αλευρώσω κεφτέεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου έφτιαξες το κέφι με το αλεύρωμα το κεφτέ!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι έχω κάτι ορέξεις.....με τόση ταλαιπωρία θα μου

πείτε δεν είμαι στα καλά μου....Η μικρούλα μας είναι καλά, αλλά με τους

κολικούς έχουμε θέμα...υποφέρει το ζουζουνάκι και εγώ τρελαίνομαι.

Κατά τα άλλα κάνει κάτι μορφασμούς σαν να γελάει δυνατά, είναι μια τρέλα!!!

Εσείς πως πάτε με τους κολικούς;Περιμένουμε νέα από τον γιατρούλη το

απόγευμα!!Στον αντέννα είπες θα μιλήσει γυναικολόγος;τι ώρα;

Τιτινάκι πρέπει να πάρουμε προφυλάξεις;Δεν το ήξερα για πόσο καιρό;

Πολύ μου αρέσει το τατού σου!!

Άννα Μαρία καλά κάνει ο γιατρός σου και κοιτάει την πίεση, βέβαια μια χαρά πίεση

είναι, μια χαρούλα θα πάνε όλα!!

Λυδία μου πολλά πολλά φιλιά!!!

Γιωτούλα ένα μήνα μόνο έχετε να αλευρώσετε;μια χαρούλα σας βρίσκω!!!

εμείς από τον Φεβρουάριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI DWRAKI STHN ARXH POIANEIS PARA POLY EYKOLA PAIDI...GIA PLAKA...GIAYTO MAS EIPE ME PROFYLAKSEIS O GIATROS!!!!DEN EXEIS PAEI AKOMA STO GYNAIKOLOGO??????DEN TON RWTHSES????

TO TATTOO DEN TO EXW KANEI AKOMA....AYTO EINAI ENA TELEIWS APLO SXEDIO GIA TO PWS PERIPOU TO EXW STO MYALO MOU...XAIROMAI POU SOU ARESE!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχετεπολυ πλακα!!! :lol::lol: εγω παντως αλευρωσα χτες τον κεφτε, αλλα με σκοπο, οποτε δε μπορω να πω οτι το απολαυσα κιολας!!!το ιδιο και ο αντρας μου που φοβοταν μηπως κανουμε κακο στη μικρη!!! :lol::lol: το καλο αλευρωμα θα αργησει ακομη!!!

λυδιακι μεγεια την προικα σας!!!!εγω σου το εχω ηδη πει οτι πιστευω οτι θα ειναι κοριτσακι!!!

εμενα κοριτσια γενικα τα tattoos δεν μου αρεσουν καθολου, χωρια που εχει πλεον καταντησει πολυ κοινοτυπο να κανεις στο χερι το ονομα η την ημερομηνια γεννησης του παιδιου σου.βεβαια, αυτο ειναι προσωπικη μου αποψη,σε καποιους μπορει να αρεσει ;)

αγγελικουλα ακομη εδω ειμαι...

οι υπολοιπες μανουλες δε μπαινουν πια συχνα...πουυυυ χρονος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου, στον άντε να κυπρου οχι Ελλάδας..κολικους έχουμε ακόμα αλλα έχουν λιγοστεψει ελαφρώς..τις τελευταίες δυο μέρες όμως δεν κάνει πολλα κακακια και σφιγγεται κλαίει..προσπαθεί..του έκανα χαμομηλακι χθες αλλα 20ml ήπιε..θα δούμε τι θα μας πει σήμερα η παιδιατρος..

Χριστινακι, εσένα πόσο καιρο μετα σου είπε για επόμενη εγκυμοσυνη?λενε ότι για καισσαρικη καλύτερα να περιμένεις ένα χρόνο και μετα αλλα ο γιατρός μου λέει ότι πλέον δεν ισχύουν αυτα..αλλα καλύτερα να περιμένουμε γιατι είναι δύσκολο και με το μωρο μετα..ο άντρας μου μου πετάει κάτι κουλλα ώρες ώρες ότι βάζει μπρος για το δεΥτερο αλλα δεν παίζει..

Βλεπω όλες έχουμε καιρο να αλεύρωσουμε τον κεφτε..

Α, Χριστίνα, πολυ ωραίο το σχέδιο..τα αστέρακια που θα τα βάλεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε και η αρρωστηηηηηηηηη......

Αγγελικουλα η αληθεια ειναι οτι ολα απαγορευονται για τις εγκυες, αλλα ο ντοκτορακος μου ειναι αλλης νοοτροποιας..αν υποφερει η μαμα, υποφερει και το εμβρυο και άλλωστε ειμαστε στο τελος τωρα, οτι ηταν να σχηματιστει σχηματιστηκε....

Κι εγω εχω καιρο να τον αλευρωσω τον κεφτε αλλα ισως αλευρωσω σουτζουκακι!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, είδα λίγο απ' την εκπομπή που λες.

Εγώ ήδη λέω στον άντρα μου για δεύτερο!!! :P

Πάντως, δε χρειάζεται μια γυναίκα που έχει κάνει καισαρική να περιμένει ένα χρόνο. Ένα εξάμηνο το πολύ! Αλλά επειδή είναι κοντά, πρέπει να ξανακάνει καισαρική αναγκαστικά, απ' όσο γνωρίζω.

Επιτέλους αξιώθηκα και έπλυνα καθισματάκι αυτοκινήτου και πορτ μπεμπέ. Δηλαδή δεν τα έπλυνα, έβαλα σε μια λεκανίτσα νερό και μια σταγόνα προδέρμ, και τα πέρασα με μια πετσετούλα, και μετά τα ξαναπέρασα με μια βρεγμένη πετσέτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelikh mou emena mou eipe meta ton xrono na ksanameinw!!!!kala den eixa skopo kai gia poio nwris outos h allws!!!!!!!!!

lew na kanw to 3o apo ayta pou sou anevasa kai na grapsw kai ayto..."to poio makri taxidi mou...."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...