Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

girl mou ακομη εδω ειμαι!!!σιγουρα αν δε μπω μια ολοκληρη μερα θα ξερετε οτι εχω γεννησει!!

τωρα εκανα cours de beaute!!! κοινως κουρα ομορφιας!!!εκενα μασκουλα με αργιλο, μασκουλα μαλλιων, αποτριχωση και μπανακι!!!!επιτελους αισθανομαι λιγο πιο καλα!!!μαγειρευω και μπιφτεκακια με πατατες και θα κανω και το κεϊκ της χριστινας για να υποδεχτω τον αντρουλη μου!!!στις 8 εχουμε και γιατρουλη!!!ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

χριστινακι καταλαβαινω οτι εχεις φρικαρει μετο θεμα ,αλλα σιγουρα ειναι προσωρινο.εμενα η μαμα μου ,οταν ειχε γεννησει, ειχε μαλλια πιο κατω απο τη μεση και τις εφευγαν τουφες ολοκληρες!!!!εκλαιγε συνεχεια μεχρι που πηγε και τα εκοψε, γιατι τοτε οι γιατροι ηταν ο,τι να ναι και δεν ενημερωναν οτι η τριχοπτωση ειναι πολυ πιθανη μετα τον τοκετο!!!!αρκει να σου πω οτι και τωρα τα μαλλια της ειναι πλουσια και παλι μεχρι τη μεση!!!!μην ανησυχεις λοιπον!!!πηγαινε στο γιατρο και τα μαλλακια σου σε λιγο καιρο θα αρχισουν να ξαναβγαινουν!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γκιρλ μου αυτό που έχω εγω ειναι γυροηδης αλλοπεκια....από πολύ μικρή το έχω κατά καιρούΣ....ποτέ όμως δεν είχε φτάσει το κεφάλι μου σε αυτό το χαλί που ειναι τώρα....απλώς με την εγκυμοσύνη εχει επιδινωθει πααααρα πολύ...δεν ξέρω τι θα κάνω.....αρχίζω να μην μπορώ να τα καλύπτω και φαινοντε τα κενά......ειναι ένα δράμα....νιώθω λες και τα μαλλιά μου ειναι ξένο σώμα...δεν μπορώ να τα ακουμπησω γιατί όλο φεύγουν τρίχες.....τι θα κάνω το καλοκαίρι να δω...που θα κάνουμε την γαμοβαφτιση.....μακάρι να εχει φτιχτει λιγο το πρόβλημα μέχρι τότε.....τώρα πάω στον γιατρό θα σας πω τι μου είπε μόλις γυρίσω....:-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου, τι κάνετε?

Κατερινουλα μου, όσο πιο πολυ λες ότι δεν αντεχεις άλλο, λιγοστεύουν οι αντοχές και η υπομονη σου..καταρχήν να ξερεις ότι λίγο πολυ όλες έτσι είμαστε..εγω τις πρώτες μέρες κυκλοφορούσα με νυχτικα και πιτζαμες γιατι κι εμένα με λερώνε συνέχεια..τώρα κυκλοφορω με φόρμες αλλα οχι δεν είμαι η ίδια κοκετα μέσα στο σπίτι όπως πριν..τα μαλλιά μου άλογο ουρά της κακιάς ώρας, μόνο όταν είναι να πάμε έξω(οχι καθημερινά) φτιαχνομαι.. Να είσαι όπως νιώθεις άνετα..ο άντρας σου πρέπει να καταλάβει..είναι μια μεταβατική περίοδος και για τους δυο σας αλλα κυρίως για σένα..ας κάνει υπομονη αν δεν του αρέσει..τώρα οι προτεραιότητες είναι άλλες..

Για τον θηλασμο, θα σε συμβούλευα να επερνες ένα θηλαστρο για να βγάζεις το γάλα για να μπορεί να το ταισει και κάποιος άλλος το μωρο..σημασία εχει ότι εχεις γάλα..

Πάντως να ξερεις ότι δεν είσαι η Μονή που τα ζεις αυτα..υπάρχουν και χειρότερα..πίστεψε με..πίστη να εχεις και να σκέφτεσαι το αγοράκι σου, είναι ότι πιο σημαντικό..

Σήμερα σαραντισουμε κιόλας!!

Χριστινακι, είσαι μια κούκλα και το μαλλιά κι σου μια χαρα είναι απ ότι βλεπω στις φωτο..κανε υπομονη, κανε και την θεραπεία και μην το σκέφτεσαι..αυτο είναι το μυστικό για νσταματισει αυτο το πράγμα και να πιάσει η θεραπεία..κοιτά τον κουκλο σου ..θα κανείς αυτο που χρειάζεται χωρίς να σκέφτεσαι αρνητικά και να ξερεις ότι ο γιο κας σου θέλει μια χαρούμενη μαμά..καταλαβαίνει ότι εχεις άγχος αλλα γιατι?αφου φτιάχνεται βρε χριστινακι..

Γκιρλ μου, τι κανείς καλη μου?εγω δεν έκανα τίποτα με τον ομφάλιο λώρο..έλεγα να το έδινα στο καραισκακειο αλλα δεν πρόλαβα..πάντως να πληρώσω τα κέρατα μου σε αυτές τις άλλες εταιρείες δεν παίζει..

Αναστασακι μου, θα δεις την φραουλιτσα σου σήμερα?!σε λίγες μέρες θα την βλέπεις καθε μέρα!

Βάνεσσακι, καλα δεν ντρεπεσααι??ακομα εδω είσαι?ειπα εγω..αύριο γενν ας σαββατογεννημενη θα βγει η μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες τι μου κάνετε??? εγω έχω έρθει στην Μαμα εδω και καμία ωριτσα με έφερε ο αντρουλις μου ...θα φάμε εδω το μεσιμερι μπακαλιαρο σκορδιαλια....στον ύπνο μου έβλεπα την σκορδιαλια χαχαχαχαχα....

Συμπεθερουλα μου πωπω τι έχεις πάθει κοριτσάκι μου είναι πολυ άσχημο να πέφτουν τα μαλλιά υπομονή ...περιμένω νέα απο τον γιατρο....

Κατερινακι μου υπομονή και σε σένα τι να πω βγες λίγο αν μπορείς να αφήσεις το μωρο θα σου κάνει καλο θα δεις.."

Καλημέρα αγγελικουλα σαραντησατε ε?? πωπωπω πως περνάει ο καιρός......τα φιλια μου....

Βανεσακι εδω ακόμα εεε?? ερχετε η ωρααααααααα.... Εδω θα είμαι φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου εκλεισα ραντεβου την πεμπτη 10 Νοεμβριου για να μιλησω με τη Lifebank!

πολλα λεφτα ομως ρε παιδι μου!θελουν 2340 ευρω!

ο ενας λεει καντο ο αλλος λεει καντο σε δημοσιο, συγχυστηκαμε!

κατα τα αλλα καλα ειμαι!

στις 15/11 εχω ραντεβου με το γιατρουδακο και ανησυχω πολυ!θελω να εχει τα κιλακια της η μπεμπα γιατι εχω την εγνοια της που ειναι λεπτουλα!Βεβαια καλα να ναι πανω απο ολα και κιλα θα βαλει νομιζω!

θα βοηθησει Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα λες να πεσεις μεσα???μακαρι!!!και η χριστινα το ιδιο μου λεει!!!!αντε να βγει σαββατο!!!!κι εγω σαββατογεννημενη ειμαι!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μου...;)

όλες καλά βλέπω πώς είμαστε...δεν θέλω να διαβάζω για πεσμένη ψυχολογία....Κατερινάκι μου....κάνε λόγη υπομονή καλή μου...όλα θα στρώσουν και θα μπουν σε ενα ρυθμό....μην ανησυχείς και μην πέφτεις......να βλέπεις το μικρό σου αντράκι που σε ζει μεσα από σένα.......σε φιλώ γλυκά...

Βανεσσάκι θα την πάρεις την μικρή σου αγκαλιά...έρχεται η στιγμή...;)

Αναστασάκι μου σίγουρα τώρα θα βλέπεις την φραουλίτσα σου....αναμένουμε νέα σας...:)

Άννα Μαρία, πολύ όμορφο το δωματιάκι του Αντρίκου σας...;)....και εσύ είσαι μια χαρούλα....σκέτη γλύκα η κοιλίτσα......και τα κεράσματα που σκέφτεται η μαμά σου είναι ιδανικά....συμφωνώ και εγώ με τα χειροποίητα...;)

Αγγελική μου.....σαραντίσατε?....μπράβο κοριτσάκι μου...άντε καλές βολτούλες από εδώ και περα..;)

Νιάκι μου.......θα γεννήσεις πιο γρήγορα από μας.....αχχ..τί καλά....θα δεις τα βλασταράκια σου σύντομα....σε φιλώ...;)

Γκιρλ μου....μην αγχώνεσαι και στενοχωριέσαι...όλα θα πανε καλα...το ποσό είναι όντως μεγάλο αλλα΄θα βρεθεί λύση...σας φιλούμε γλυκά...:)

Μαρία μου...τί κανει το αντράκι σου?.....εεε..?....όλα καλά?......πολλά γλυκά φιλάκια από την εκπληξούλα μου...χιχιχιιχ...

Χριστινάκι καλά κάνεις και το κοιτάς το θέμα των μαλλιών σου...αν και νομίζω ότι είναι παροδικό......σε φιλώ γλυκά...;)

εμείς σήμερα γιατρούλη το μεσημέρι....άντε να δούμε το μπεμπεδάκι μας....ανυπομονώ.,,....θα σας πώ νέα το βραδάκι...;)

πολλά φιλάκια σε όλεςςς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!

Τί κάνετε???? Όλες στην αναμονή απ'ότι βλέπω.......

Βανεσσάκι μου εσύ πιά είσαι στο παρά πέντε!!!! Σήμερα, αύριο, μεθαύριο.....έρχεται η κοράκλα!!!!!! Ψώνισες και τα καλλυντικά σου....μια χαρά!!!! Αχ κι εμένα μου τέλειωσαν κάποια αλλά πού καιρός για ψώνια....άσε που και το ταμείον είναι μείον.....Κι εγώ Dior χρησιμοποιούσα μέχρι τώρα αλλά τα έκοψα γιατί είναι ακριβά, παίρνω Mac (νομίζω ότι είναι εξίσου καλά ποιοτικώς) αλλά δεν είναι ούτε αυτά φθηνά δυστυχώς!!!!!!! Οι σκιές Mac έχουν πολύ ωραία χρώματα.......πωπω τώρα μόλις συνειδητοποίησα ότι έχω πάααααααρα πολύ καιρό να βαφτώ και να βγώ!!!!!! Και προβλέπω ότι θα κάνω ακόμα περισσότερο......Αααααα εγώ σε βλέπω για μετά το σου-κου να γεννάς....Δευτέρα, Τρίτη......

Teddy μου πολύ εκβιαστικό μου ακούστηκε αυτό το ή στις 5 ή καθόλου......ωραίος τρόπος!!!!!!!! Τόσες επισκέψεις και ακόμα δεν έχεις σαραντίσει......έλεος!!!! Εγώ πάλι παρακαλάω να έρθει κανένας άνθρωπος να έχω παρέα.....όλη την μέρα μόνη μου είμαι, με έπιασαν τα κλειστοφοβικά μου!

Τιτινάκι μου στεναχωρέθηκα πολύ με τα μαλλάκια σου καλό μου.....κάποια θεραπεία θα υπάρχει, δεν μπορεί!!!! Και τα δικά μου πέφτουν τούφες και μην φανταστείς ότι έχω και πολλά.....να σκεφτείς όταν τα μαζεύω κοτσίδα το λαστιχάκι το διπλώνω 4-5 φορές!!!

Νία μου λύσσαξε πια ο γιατρός σου......τί κόλλημα με το ΙΑΣΩ πια!!! Αλήθεια πού θα γεννήσεις?

Άννα Μαρία το δωματιάκι σας είναι πολύ όμορφο!!! Όντως η ζωγραφιά είναι τεράστια, είχα την εντύπωση ότι θα ήταν μικρότερη...αλλά μου αρέσει πολύ περισσότερο που είναι τεράστια!!!! Και η κοιλίτσα τέλεια.......δεν φαίνεσαι ότι είσαι στο μήνα σου!!!!

Μαϊμουδάκι μου στο χέρι σου μπορείς να βάζεις σπαθόλαδο για το έκζεμα, κάνει θαύματα!!!! Βέβαια, χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, μην περιμένεις να το ξεφορτωθείς ποτέ το έκζεμα....ο δερματολόγος μου είχε πεί ότι είναι αυτοάνοσο (σε ελεύθερη μετάφραση ο ίδιος μας ο οργανισμός μας επιτίθεται) και έτσι θα είναι μια ζωή με εξάρσεις και υφέσεις! Εμένα σε όλη την εγκυμοσύνη με πέθανε στην φαγούρα....τώρα έχει ηρεμήσει πολύ!!!

Κατερινούλα μου πόσο σε καταλαβαίνω να'ξερες!!!!!!!! Κι εμένα η ψυχολογία μου είναι υπό του μηδενός......όλη αυτή η κατάσταση που περιέγραψες είναι και η δική μου καθημερινότητα!!!! Επιπλέον βάζω και τα κλάματα στο άσχετο!!!! Η μαμά μου μου έλεγε εχθές ότι με όλη αυτή την ψυχολογία στα πατώματα δεν κατάφερα να ευχαριστηθώ αυτή την ηλικία ούτε της μεγάλης μου κόρης αλλά ούτε και της μπέμπας μου!!!! Ελπίζω να συνέλθουμε σύντομα......πρέπει με κάποιον τρόπο να βοηθήσουμε τον εαυτό μας γιατί σε αυτή τη φάση κανείς άλλος δεν μπορεί να το κάνει για εμάς!!!

Αναστασάκο όλα καλά να πάνε στον γιατρό σήμερα και θα περιμένουμε νέα από το φραουλάκι!!!

Γκίρλ μου αφού όλα πήγαν καλά με το ντόπλερ, μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου! Απλώς η μπεμπίκα σου θα είναι μινιόν.......δεν είναι όλα τα μωρά ίδια!!!! Εμείς πάντως τα βλαστοκύτταρα τα κάναμε δωρεά στην Δημόσια Τράπεζα στο Παπανικολάου στην Θεσ/νίκη.....2340????????????? Πάααααααρα πολλά λεφτά........

Μπουρεκάκι μου γύρισε η μπούμπα????? Τζάμπα αγχωνόσουν.....η φύση ξέρει καλύτερα....Όσο για τον πλακούντα, δεν ξέρω να σου πώ αλλά αφού γνωρίζετε το θέμα φαντάζομαι ότι ο γιατρός σου θα είναι προετοιμασμένος να το αντιμετωπίσει κατάλληλα! Εγώ στην Μαρία μου είχα δύο πλακούντες!!!!!! Τον κανονικό και έναν παραπλακούντα από πίσω......όχι δεν ήταν από δίδυμη κύηση, απλώς σχηματίστηκε άλλος ένας μικρότερος, δεν γνωρίζουμε τα αίτια! Ήμουν τυχερή που βγάζοντας τον έναν βγήκε και ο άλλος μαζί.....θα μπορούσε να είχε μείνει μέσα και να έχω αιμορραγίες και να φάω μετά αναγκαστικά και μαχαίρι (καισαρική) για να μου τον βγάλουν!!! Σε κανέναν υπέρηχο δεν φαινόταν αυτό το πράγμα!!!

Μυριάκι μου συμπεθερούλα, πώς τα πάτε με τον μπέμπη?????? Δεν σε έχω πάρει καθόλου τηλέφωνο γιατί χάλασε το κινητό μου, το ακουστικό τα έφτυσε και ενώ μπορούν να με ακούν εγώ δεν ακούω τίποτα....πρέπει να το στείλω για σέρβις γιατί δεν με "παίρνει" με τίποτα να αγοράζω τώρα καινούριο κινητό!

Αγγελικάκι μου συνεχίζονται οι κολικοί ε? Είναι πάρα πολύ ψυχοφθόρο να βλέπεις το παιδάκι σου να υποφέρει και να μην μπορείς να το βοηθήσεις!!!! Σαραντίζετε σήμερα.....πότε πέρασαν κιόλας 40 μέρες ε??????

Μαράκι12 τί κάνει ο μπεμπούλης???? Δώστου ένα φιλάκι από μένα.....

Λυδιάκι μου φιλάκια στην κοιλουμπίτσα και περιμένουμε νέα από τον γιατρουδάκο!!!!!!

Το Ηλιαννάκι μας και η Μαρία (Σαραντοπούλου) έχουν μέρες να φανούν........πού να προλάβουν με τρία ζουζουνάκια στο σπίτι......

Δεν θυμάμαι τί άλλο έχετε γράψει κοριτσάρες!!!!!!!! Προσπαθώ να μην χάνω επαφή αλλά είναι πλέον αρκετά δύσκολο......

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

μαρακι πολυ στεναχωριεμαι να σε διαβαζω ετσι..

κοριτσακι παρε το μωρο κ καντε καμια βολτα! βαλτο στο καροτσι, στο μαρσιπο, οπου σε βολευει!

καντε μια βολτιτσα, κ το μικρο θα κοιμηθει κ εσυ θα χαλαρωσεις εστω κ για λιγο! οταν θα αλλαξεις παραστασεις θα νιωθεις καλυτερα! κ μην ανησυχεις που εχει αρχισει κ εχει κρυο, θα το ντυνεις καλα κ δε θα σου κρυωσει!

οταν λες οτι δεν κανετε καλο υπνο τι εννοεις? να ξερεις οτι δεν κοιμουνται ολα τα μωρα 2-3 ωρες πριν απο καθε θηλασμο! για τις πανες δες κ αυτο

http://www.familylife.gr/el/mwro-0-2/yg ... -mwrou-sas

οταν θηλαζει σε ποναει? νιωθεις καθολου ενοχληση τσιμπηματα η σουβλιες στο στηθος?

οταν τελειωνεις το θηλασμο θα πιεζεις λιγο το στηθος σου να βγει λιγο γαλα κ θα το απλωνεις στη θηλη, κ θα το αφηνεις να στεγνωνει στον αερα, βοηθαει πολυ! επισης κ η κρεμα λανολινης της μεντελα ειναι σωτηρια, εμενα αυτα με εσωσαν απο τον πονο στις θηλες

αν νιωθεις το στηθος σου πολυ πρησμενο παρε μια πανα του μικρου βαλε ζεστο νερακι κ αστη σα κομπρεσα στο στηθος, μετα κανε ελαφρυ μασαζακι απο πανω στο στηθος προς τις ρωγες να βγει λιγο γαλα ισα ισα να ξεπρηστεις. το ιδιο μπορεις να κανεις κ με ενα ζεστο ντουζακι

αναστασακο οτι ελεγα κ στον ανασταση, οτι δεν εχουμε προσαρμοστει ακομα, οτι τρεχουμε κ οταν θα βρουμε τους ρυθμους μας θα ξαναμιλησουμε..

καλο γιατρουδακο!

τιτινακι κ η κουμπαρα μου εχει ακριβως το ιδιο, νομιζω το ειχαμε ξανασυζητησει.. εκανς κ αυτη ενεσεις κορτιζονης κ πηγε σε εναν γιατρο της ειπε οτι ειναι ψυχολογικο, απο στεναχωρια κ κουραση, προσπαθησε να ηρεμησει κ ειναι καπως καλυτερα τωρα η κατασταση.. με τις ορμονες ομως νομιζω ειναι κ φυσιολογικο να εχει χειροτερεψει.. οπως κ να εχει κανε τη θεραπεια σου, μη στεναχωριεσαι, στο κατω κατω εισαι μια κουκλαααααααααααααα κ ολα θα ειναι τελεια!

νια σκορδαλια??? :shock::shock: αναγουλιασα κ μονο που το σκεφτηκα!!

γκερλ μην αγχωνεσαι καθολου κοριτσακι ολα θα ειναι τελειαααααα!!

αντε βανεσσακι αντε! περιμενουμε κ αλλες στη σειρα!!

λυδια περιμενουμε κ απο εσενα τα νεα το βραδακι!!!!!

εγω εχω λιγα λεπτα ακομα χαλαρωσης.. πηρε ο αντρας μου τον μικρο κ πηγαν τραπεζα, σουπερ κ να παρουν καμια ταινια να δουμε το βραδυ. χτες μετα απο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ καιρο ξυπνησα μονο 2 φορες το βραδυ!!! :D:D

νασιαααα κοριτσαρα τι κανετε? πως ειναι η μικρη? κοιμαται?

για το εκζεμα το ξερω.. οτι ειναι αυτοανοσο κλπ κλπ

καλε το σπαθολαδο δεν το σκεφτηκα καθολου!!!!!!!!!!!!!κ εχω στο σπιτι!!!

μια φιλη θα μου στειλει σημερα κ κεραλοιφη, ελπιζω να βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κοριτσιαααααα!!!

Λοιπον 2700 η μπεμπουλινα μας, κινητικοτατη και ολα μια χαρουλα!!!Τωρα ξανα παω την αλλη εβδομαδα, θα μας βλεπει λιγο πιο στενα.Του ειπα για τις αμαρτιες του φαγητου και μου ειπε ενταξει δεν πειραζει απλα λιγο προσοχη.Υπολογιζουμε γυρω στα 3000 με 3100 να γεννηθει, νομιζω καλα ειναι!

Αυτα τα νεακια μας.

Παω να κανω τα ρεβυθακια και ερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχει μιλησει καμια με τη μιριαμ??

τι κανει πως ειναι αυτη κ ο μικρος?

αναστασια οχι απλα καλα, τελεια ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααα μην κανετε το λαθος και πατε σε ιδιωτικες για τα βλαστοκυτταρα και πληρωσετε.Κι εμεις στο Παπανικολαου θα τα δωσουμε δωρεαν.Καταρχας τα βλαστοκυτταρα που δινουμε δεν μπορουν να χρησιμοποιηθουν απο μας τους ιδιους.Απαγορευεται ρητα.Θεος φυλαξη αν χρειαστουμε ψαχνουν να βρουνε δοτη αλλον κι οχι τα δικα μας.Αρα για πιο λογο να πληρωσουμε αποθηκευση? ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΜΠΙΝΑ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααααααα!!!!μολις εκανα το κεϊκ!!!!επαθα πλακα!!!!ειναι τελειο και γινεται μονο σε 2,5 λεπτα!!!!εβαλα και αχνη απο πανω και ειναι μμμμμμμμμ!!!!!αυτο το εκοψα και το δοκιμασε η μαμα μου!!!μετα θα κανω αλλο για τον αντρουλη μου!!!εξαλλου δε θελει και τοσο χρονο!!!!!

λυδιακι περιμενουμε και απο σενα νεακια απο γιατρο!!!

νασιουλαααααα!!!!μας λειπεις πολυ βρε,αλλα τωρα που να βρεις χρονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουλα τι κανεις βρε κοριτσι μου?Ολα ενταξει δηλαδη στη γενικη?εχω τοσες αποριες που δεν ξερω τι να πρωτο γραψω!!!

Για το μωρο μονο τα ρουχα εξοδου του παιρνω μαζι?πιπιλες να παρω?

Τηρουνται τα επισκεπτηρια?

Επιτρεπεται συνοδος ή εστω καποιος ολη μερα μαζι μου?

Οταν θα παω την πρωτη ημερα που θα με ετοιμασουν, ποιος επιτρεπεται να ειναι μαζι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το εχω ξεχασει τελειως το θεμα των βλαστοκυτταρων!!!

κ εμεις δωρεα λεμε να τα κανουμε αλλα πρεπει να παει ο αντρας μου απο το νοσοκομειο για την ενημερωση να παρει το κιτ κλπ

βανεσσακι θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωω μια μικρη τοσηδα μπουκιτσαααααααα

αναστασακο ενα συνοδο μπορεις να εχεις, μπορει να ειναι οποιος θελεις

ο οποιος μπορει να ειναι μαζι σου οταν πας εκει για την ετοιμασια κλπ

ολη μερα μπορει να εχεις καποιον μαζι μονο αν εισαι σε μονοκλινο

αυτα ξερω θεωρητικα! τα αλλα τα πιο πρακτικα θα τα ξερει η νασια

κ για τα ρουχα φανταζομαι οτι μονο για οταν βγειτε θα χρειαστεις, παμπερς ρουχα κλπ οι κλινικες κ τα περισσοτερα νοσοκομεια πλεον τα παρεχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ εγω που δεν εχω φουρνο μικροκυματων???? να μεινω στην απεξω??? :(

αντε καλε αναστασια κ να ξεχασεις κατι θα μου στειλεις ενα μηνυμα, θα παρεις ενα τηλ κ θα στο φερω εγω.. μην αγχωνεσαι καλε!

αν παρουσιαστει καποια αναγκη να ξερεις οτι σου δινω το θαρρος να με "ενοχλησεις" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα καλε...

τοσο δρομο θα κανεις, εγω εδω διπλα ειμαι, ολα ετοιμα τα εχω, αν χρειαστεις κατι οτιδηποτε πραγματικα θα χαρω πολυ να βοηθησω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFHSTE KORITSIA POLY VASSANO AYTO TO PROVLHMA ME TA MALLIA SOU PEFTEI H PSYXOLOGIA TOSO POLY....KAI RE GAMWTO TWRA POU ZW THN WRAIOTERH STIGMH THS ZWHS MOU ME TO MWRAKI MOU TWRA VRHKE NA MOU GINEI???????PAIZEI PARA POLY MEGALO ROLO H EGGYMOSYNH POU EGINE TOSO MEGALO TO PROVLHMA!!!!!!!!

NA FANTASTHTE KOITAW PLEON OLON TON KOSMO STA MALLIA.....KAI LEW GIATI SE EMENA RE GAMWTO??????????TOSES KAI TOSES EXOUN KANEI TA PANDINA STA MALLIA TOU VAFES PERMANANT ISIWTIKES KAI EGW POU STOIXIMA NA EXW VAPSEI TA MALLIA MOU 1-2 FORES STHN ZWH MOU NA EXW TOSO MEGALO PROVLIMA???????FFFFFFFFF MILAME EIMAI NA SKASWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!ELPIZW NA MOU VGOUNE GRHGORA MALLIA..... :cry::cry::cry::cry::cry: DEN THA ANTEXW NA EIMAI ETSI STON GAMO KAI STHN VAFTISH TOU GIOU MOU ME TIPOTA!!!!!!!!

PHGA STHN GIATRO KAI EIPAME NA KANOUME ENESEIS TELIKA!!!!!!!THA PAW THN ALLH PARASKEYH NA TO SYZHTHSOUME KALYTERA GIATI PHGAME XWRIS RANTEVOU TWRA KAI PHRAME SEIRA ALOUNOU!!!!!!!!!!TELOS PANTWN AS ALLAXW THEMA GIATI OSO TO SKEFTOMAI EINAI XEIROTERA!!!!! :?:?:?:?

EIDES VANESSAKI????????TELEIOOOOOOOOOOOOO TO KEIK!!!!!!!!

MILAME EPATHA PLAKA...AFOU ELEGA STHN MHTERA MOU OTI THA TO FTIAXW KAI MOU ELEGE MHN KANEIS VLAKIES KAI DEN THA PETYXEI KAI THA PANE TZAMPA TA YLIKA...ALLA MOLIS TO EIDA NA FOUSKWNEI TRELATHIKAAAAAAAA EIXA KOLISEI THN MOURH MOU STO MIKROKYMATWN APO THN AGWNIA TI THA VGEI!!!!!!!!!!!!XAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!KAI APO GEYSH EINAI FANTASTIKO...........KAI 2 LEPTA MONO EINAI APISTEYTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

THA KSANAFTIAXW SHMERA NA DOKIMASEI KAI H ADERFH MOU!!!!!!TOU ANTRA MOU TOU ARESE POLY!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Καλά, τι γράψατε βρε γλωσσούδες; Τρεις σελίδες διάβασα!

Σχολιάζω ό,τι θυμάμαι:

Κατερινούλα, κάνε κουράγιο. Από τη μάνα σου ή την πεθερά σου δεν έχεις βοήθεια; Δε γίνεται να τα κάνεις όλα μόνη σου. Καλά, αυτό που σου είπαν οι γονείς σου, να ντύνεσαι και να είσαι περιποιημένη για να σε βλέπει ο άντρας σου, με πήγε δεκαετίες πίσω... Αλλά ίσως να ήταν καλό να φτιάχνεσαι λίγο εσύ για να αισθάνεσαι καλύτερα. Δε λέω να κυκλοφορείς μες στο σπίτι βαμμένη, με ψηλοτάκουνη γόβα και βραδινό φόρεμα, αλλά να χτενίσεις λίγο να μαλλί, να βάλεις μια φόρμα, κάτι τέτοιο. Έτσι, για να νιώθεις εσύ καλύτερα με τον εαυτό σου.

Χριστίνα, φαντάζομαι θα υπάρχει θεραπεία για την τριχόπτωσή σου. Πάντως, στις φωτογραφίες που σε βλέπω, μια χαρά μου φαίνονται τα μαλλιά σου!

Βανεσσάκι, έχεις ακόμα καιρό... Ακόμα 38 + 4 είσαι... Μέχρι να φτάσεις 40 παρά μία, όπως η Μαρία...

Νάσια, κι εγώ αν καθόμουν σπίτι κλεισμένη θα τρελαινόμουν. Γιατί δεν πας καμιά βόλτα με τη μικρή;

Ουφ, δε θυμάμαι τι άλλο γράψατεεεεεεεεεεεεεεε........... :( :( :(

Σας φιλώ όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως οτι προβλημα η ευαισθησια εχουμε γενικοτερα στην εγκυμοσυνη χειροτερευει πολυ..

τιτινακι μην το αφηνεις να σου γινεται εμμονη ιδεα.. θα σκεφτεσαι ολα τα θετικα που εχεις στη ζωη σου, τον αντρα σου, το παλικαρακι σου, μην αφηνεις τριχες :P να μπαινουν εμποδιο στην ευτυχια σου κ στην ψυχικη σου ηρεμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
    • @lilly1984 πλησιάζει η αυχενική κορίτσι μου, τι καλά ❤️  Εμένα δε μου είπαν για ΝΙΠΤ και θα ήθελα η αλήθεια είναι, απλά νόμιζα την κάνουν μαζί με την αυχενική για κάποιο λόγο. Έχω ραντεβού την άλλη τρίτη με τη γυναικολόγο μου, θα τη ρωτήσω τότε. Αυχενική έχω κλείσει 1/07! Εύχομαι να φτάσουμε αισίως ως εκεί 🙏 Εγώ εμετούς δεν είχα μέχρι στιγμής έτσι σε καθημερινή βάση όπως περιγράφετε κορίτσια, έχω κάνει μετρημένες 4 φορές. Κατά τ αλλά έχω αναγουλες κάθε μέρα, αυτή τη βδομάδα πιο πολύ μετά τις 3-4μμ με πιάνουν 😅 άλλαξε το ωράριο 🤣 γενικά το πρωί ξυπνάω καλά μπορώ να πω, μετά πιάνω τη δουλειά, αρχίζουν οι ζαλάδες κι η κούραση κατά τις 11-12, οπότε αν δεν έχω κάποια τηλεδιάσκεψη παίρνω το λάπτοπ στον καναπέ και ξάπλα γιατί δεν την παλεύω στην καρέκλα. Στο διάλειμμα για μεσημεριανό παίζει να κοιμηθω και 30' 😅 Ε και μετά δώστου οι αναγουλες και η εξάντληση προς το τέλος της ημέρας. Κάπως έτσι είναι η καθημερινότητα με μικρές διακυμάνσεις/διάφορες στα συμπτώματα.
    • Καλή επιτυχία Κάλλια μου! Να πάνε όλα τέλεια και να ακολουθήσουμε κι εμείς σιγά σιγά!!!!
    • Ααα ωραία θα περιμένουμε νέα σας κορίτσι μου και εμεις εδώ Αρκαδία πολλη ζεστη χάλια ούτε για θάλασσα δεν είναι θα πάω το απόγευμα κατά της 7 για μπάνιο εδώ η μικρή μου πέταξε και την πανα δεν την θέλει καθόλου θα έχει ανάψει το παιδί 😂 @Katiana1987 Θα πάω σε άλλη ενδοκρινολόγο κορίτσια σε αυτήν θα πάω πρώτη φορά, δεν θα πάω σε αυτήν που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη για να δούμε αυτήν τι θα πει 🤷‍♀️ 
    • @Kiddo @Kallia.Geo καλά αποτελέσματα σήμερα ❤️❤️❤️ περιμένουμε νέα σας ✨ @Kallia.Geo αυχενική έχεις σήμερα;  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...