Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

Δώρα, όντως αυτό το "ή πέντε ή δεν έρχομαι" είναι λίγο χαζομάρα. Πες της ότι δεν μπορείς πέντε, χάρη σας κάνει;

Θα περάσουν οι κολικοί σιγά-σιγά, μην αγχώνεσαι! Είναι πολύ νωρίς ακόμη. Βοηθάει το μασάζ, και να τη βάζεις μπρούμυτα στο γόνατό σου.

Ο Ανδρέας μια χαρά είναι, σε χαιρετάει. Αυτή τη στιγμή κάνει αταξίες!

Αναστασία, τελικά συνειδητοποίησα ότι εδώ στη Λάρνακα κανένας γιατρός δεν κάνει γέννα με επισκληρίδιο! Το συζητούσαμε προχτές με μια φίλη μου, που δουλεύει στην Εταιρεία Προληπτικής Παιδιατρικής, οπότε ξέρει τους πιο πολλούς γυναικολόγους και παιδίατρους, και ούτε κι αυτή μπορούσε να βρει έστω και έναν γιατρό στη Λάρνακα που να κάνει γέννα με επισκληρίδιο. Ο δικός μου γιατρός, πάντως, κάνει καισαρική με ολική ή ραχιαία αναισθησία, κι απ' ό,τι ξέρω, την ώρα των ωδινών σού δίνει να αναπνέεις ένα αέριο όποτε εσύ νιώθεις ότι δεν αντέχεις άλλο, και καταπραΰνει κάπως τους πόνους. Απ' όσο έχω διαβάσει, αυτό είναι το βρετανικό σύστημα, και ο γιατρός μου έχει κάνει ειδίκευση και έχει δουλέψει αρκετά χρόνια στην Αγγλία. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό, αλλά το αέριο μπορεί να σε ζαλίσει αν το αναπνέεις συνέχεια. Αυτά τα διάβασα, δεν ξέρω αν ισχύουν, θα σας πω όταν θα γεννήσω!

Καλά, το λέω και ακόμα δεν το πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

SYMPETHERAAAAAAAAAAAAAA MOU TREXOUNE TA SALIA KALE!!!!!!!TI TELEIO FAGAKI!!!!!!!!!!

KORITSIA MOLIS EFTIAXA ENA KEIK SOKOLATAS POU TO FTIAXNEIS STO MIKROKYMATWN MESA SE MEGALH KOUPA TOU KAFE!!!!!!!!!APISTEYTO DEN PERIMENA PWS THA GINEI KAI OMWS TA KATAFERA!!!!!!!!!PERIMENW NA KRYWSEI NA DW KAI APO GEYSH TI LEEI!!!!!!!!

SAS VAZW LINK ME THN SYNTAGH!!!!!!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/sokolat ... -lept.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε χε, Χριστίνα τώρα το έβλεπα στο λινκ που έβαλες στο φέισμπουκ. Έξυπνο, αλλά δεν έχω φούρνο μικροκυμμάτων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ...;)

Βανεσσάκι μου......πλησιάζει η μέρα που θα πάρεις την μικρή σου αγκαλίτσα..;)

Μαράκι μου είμαστε μια χαρούλα..δόξα τον Θεούλη.....από γραψίματα....τρέχουμε και δεν προλαβαίνουμε....ότι μπορέσω στην τελική....αλλά πρέπει να τελειωσω εκκρεμότητες που έχουν θέμα με την προθεσμία...;).....πολλά γλυκά φιλάκια σε σένα και το αγοράκι σου...;)

Αγγελική μου....πολλά γλυκά φιλάκια σε σένα και τον μπεμπούλη σου...:)

Αναστασάκι μου.......τί κάνει η φραουλίτσαααα....?.....πολλά φιλάκια.....καλά έκανες και ψώνισες....:)

Νιάκι μου.....λίγη υπομονή κουκλίτσα μου....;)......πλησιάζει η ώρα...:)..σε φιλώ γλυκά...:)

Νασιάκι μου......:)......πολλά φιλάκια στα κοριτσάκια σου...;)

Λενάκι μου......είμασε μια χαρούλα εσείς???....σε φιλώ γλυκά....;)

Δωράκι μου.....πως είναι η κορούλα σου?....:)......πολλά φιλάκια στα μπουτάκια...;)

Άννα Μαριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....ετοιμάζω εξώδικοοοοοοοοοοοοο....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .......πολλά φιλάκια στον Ανδρίκο σου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες, ήρθα κι εγω...σας διάβασα μια στα γρήγορα γιατι ο χρόνος μου πλέον είναι περιορισμένος..σήμερα είχα τόσο τρέξιμο που ούτε για πιπι δεν προλαβαίνα να πάω..το ζουζουνακι μου εχει ακόμα πονακια..τον βάζω για ύπνο και ξυπνάει κλαιγοντας..καθε 15-20λεπτα η ίδια ιστορία..

Δωράκι μου, τι κανείς συμπεθερα?η νυφουλα μας ακόμα ταλαιπωρείται?αχ άντε να περάσουν οι κολικοι ...μια χαρουλα το βάρος της μπουμπούκας μας...

Γιωτακι, είδες τελικα που γύρισε η μικρη σου?ολα καλα λοιπόν"..κοντευεις κι εσυ..

Γκιρλ μου, μια χαρουλα κι η δική σου,,μην σε αγχωνει τίποτα κοριτσάκι ου, ο θεός θα βοηθησει να πανε όλα καλα..

Λυδιακι μου, τι κάνει η εκπληξουλα μας?

Χριστινακι, τι κάνει το ζουζουνακι σου?μηπως περνάει άλμα κι είναι ανήσυχο το μωρακι?

Νιά μου, μου ανοίξεις την όρεξη..έχω κάνει τέτοια συνταγή αλλα χωρίς σταφιδεα ..τέλεια είναι..βάλε γλυκό κρασακι..και στείλε καμία μερίδα και σε μας..

Μαρακι12, πόσο σε καταλαβαίνω..κιμεγω όλα με δόσεις τα κάνω..ξεκινάς μαγείρεμα στις 12 και τελείωνω στις 5..

Άννα Μαρία, μια χαρα είναι η πεθερα σου..και κυρίως μακριά!τυχερη..

Αναστασία, με γεια τα πραγματάκια σας..εγω κατα καιρούς αλλάζω τα διακοσμητικά στο σπίτι αν και δεν βάζω πολλά γιατι θέλουν και ξεσκονισμα μετα..

Βάνεσσακι, ΑΣΕ κι εγω έχω κάνει πολλούς συμβιβασμούς με τα καλλυντικά μου..παλιότερα έδινα για Chanel,Dior,guerlain. Τώρα δεν παίζει να δώσω 60€ για που δρα και 40 για ρουζ βουλευτικά με τα Mac και Νιά χαρα είναι..ακόμα να γεννήσεις εσυ?τι θα γίνει?

Τι άλλο είπατε βρε κορίτσια?

Λενακι, νησιά, μυριαμακι ,μαντί, φιλία πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!βρε χριστινα τι μας κανεις.....οι γονεις μου δεν εχουν φουρνο μικροκυματων......ελπιζω να καταφερω να την φτιαξω οταν με το καλο επιστρεψω σπιτακι μας.......

δωρακι γιατι παιδι μου δε λες το πολυ απλο δεν δεχομαι επισκεψεις μεχρι να σαραντισω ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, ακομη εδω ειμαι!!!η μικρουλα μαλλον περιμενει το μπαμπα της για να βγει!!!!δενξερω,εχω ενα προαισθημα για το σαββατο!!!τωρα ποιο σαββατο θα ειναι αυτο, θα δειξει!!! :lol::lol:

λυδιακι τι κανεις εσυ???ακομη δουλειαμε τις δικογραφιες???πτε θα ξεκουραστεις βρε κοριτσακιε εσυ???

χριστινακι δεν το ανοιξα γιατι βιαζομαι.θα μπω παλι μετα.σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Χριστίνα, θα σε μας ως..τι μας έκανες τώρα..μόλις πάω κάτω θα το δοκιμάσω..

Κορίτσια εγω για τις επισκέψεις ένα έχω να πω..την έβγαλα μόνο με κάτι γρατζουνιες..χαχα..δυο επισκέψεις δεχτήκαμε μόνο..είχα κάνει καλη προ γεννα σ εκστρατεία ότι θα σαραντησω και μετα θα δεχτώ επισκέψεις..έβαλα και τον άντρα μου να τους το πει..έτσι κι αλλιώς με έχουν που με έχουν για παράξενο χαρακτήρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία, εσείς δεν έχετε απεργία τώρα;

Πάντως, μου ξανάβγαλε την προειδοποίηση μόλις μπήκες στη σελίδα!

Αγγελική, απαπαπα, ποτέ μου δεν έχω δώσει τόσα λεφτά σε καλλυντικά! Φυσικά, δεν παίρνω καλλυντικά απ' τη λαϊκή, αλλά για κάποιο λόγο, όλα μου τα καλλυντικά κρατάνε πάαααρα πολύ καιρό, εκτός από το μέικ απ. Ένα μολύβι ματιών μπορεί να μου κρατήσει πέντε-έξι χρόνια!!! Και έχω ελάχιστα καλλυντικά. Αρώματα δεν έχω αγοράσει ποτέ μου, αλλά έχω αρκετά και μάρκες κιόλας που λένε, από δώρα! Τώρα εννοείται δε βάζω, αλλά και πριν, όποτε έβαζα, απλά ψέκαζα τα ρούχα, όχι το δέρμα μου.

Αναστασία, δε μας είπες τι πήρες! Εγώ πάντως τρελαίνομαι να μπαίνω σε μαγαζιά με διακοσμητικά για το σπίτι! Είναι τα μόνα ψώνια που μου αρέσουν! Το τελευταίο που αγόρασα ήταν ένα τέλειο μεταλλικό αλογάκι, μέσα στο καλοκαίρι. Από τότε, μόνο για τον Ανδρέα ψωνίζω, και κάτι ρουχαλάκια για μένα!

Βανεσσάκι, εγώ πάλι δεν έχω κανένα προαίσθημα, αλλά και να είχα, τα προαισθήματά μου ΠΟΤΕ δεν έχουν βγει, και δεν πιστεύω κιόλας σε τέτοια πράγματα! Για να μην πω και για το όνειρο με τον Ιάκωβο!!!!!

Ουφ, προσπαθούσα να περάσω τις φωτογραφίες απ' το παιδικό, αλλά κολλάει το λάπτοπ και θα τις περάσω πιο αργά απ' τον μεγάλο υπολογιστή και θα σας τις βάλω να τις δείτε!

Τώρα πάω να φτιάξω μια εύκολη μελόπιτα. (φατσούλα που της τρέχουν τα σάλια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι μου όσο αντέχω θα κατεβαίνω στο γραφείο....δεν μπορώ να κάνω και διαφορετικά....τρέχουν οι προθεσμίες και δεν καταλαβαίνουν θέματα εγκυμοσύνης......προσπαθώ να τελειώνω με αυτά που είναι επείγον και τα άλλα τα βάζω σε μια σειρά ώστε να μπορώ να τα οργανώνω από το σπίτι.... :roll::roll::roll::roll: ...δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα ειδικα με την κοιλιά τούρλα.....τεσπα...να φανταστείς σήμερα ήμουνα από το πρωί Κομοτηνή....με πήγαν οι γονεις μου γιατί πλέον δεν οδηγώ.....και γυρίσαμε γύρω στις 15:00......Ναι έχουμε αποχή σήμερα και αύριο αλλά υποθέσεις που έχουν κίνδυνο παραγραφής δικάζονατι κανονικά με άδεια του συλλόγου όπως και αυτές που αφορούν προσωρινή κράτηση που λήγει......οπότε ήμουνα εκεί......

Άννα Μαρια μου και που εχουμε αποχή δεν αλλάζει κάτι.......η δουλειά και το γράψιμο πρέπει να γίνουν....

εσύ καλή μου πώς είσαι?...θα τα βάψεις τα μαλλάκια σου....?.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και εγω μαζευτικα και λέω να ξεκινήσω το. Φαγακι οποία θέλει μπορει να έρθει ;););)

Συμπεθερα φέρε τον γαμπρο να φαι είναι και αγοράκι μην του μυρίσει και έχουμε κανένα πρόβλημα χαχαχαχα.....

Λυδιακι μου πωπωπω ακόμα δουλειά ε??? τι να κανείς καλη μου αν πρέπει να γίνει απο εσένα ...σε φιλω...

Αγγελικακι μου τι κάνει το μικρουλακι σου????

Πάω να αρχίσω εδω γύρω θα είμαι φιλακια σε ολεσσσσσσς.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και παλι!!! λυδια μου, δεν ξερω τι θα κανω με τα μαλλια.θα ρωτησω αυριο τελευταια φορα το γιατρο μηπως και μου το επιτρεψει,αλλιως μετα , στο θηλασμο θα ρωτησω τη μαια και την παιδιατρο.νιακι παλι νοστιμιες ετοιμαζεις???μου τρεχουν τα σαλια...τωρα θα φαω ενα μηλοπιτακι που εκανε η μαμα!!!αυτο το κεικ της χριστινας δε μου το ανοιγει!!! :evil::evil:

λετε να γεννησω αποψε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nια μου, μια χαρα είναι ο μικρός..ξεκίνησαν κάτι πονακια κατα τις πέντε μέχρι και τις έξι και τώρα ηρεμήσε λίγο και κοιμηθηκe ..ευκαιρία να αποτελεί ως ω κι εγω τα φαγητό..ψαράκι στο φούρνο με πάτατουλες..οι υπόλοιπες που είστε?σας συνεπήρε η ομιλία του γιωργακη?

Βάνεσσακι , μπές στο eimaimama.gr και ίσως το βρεις εκει..εμένα μια χαρα μου το ανοίγει απο το λινκ της χριστινας..πιστεύω σαββατα γένν ας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKH MOU AYTO TO IPAD SE EXEI KATASTREPSEI.AXXAXAXAXA DEN SXOLIAZW TA LATHOI EXW RIXEI POLY GELIOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

KAI EMENA EIXE GRINIA APO TIS 5 MEXRI POU EFAGE STIS 6 EKANE TA KOUNIMATA TOU KAI KOIMITHIKE!!!!!!!MA POLY YPERKONITIKOS MOU VGHKE SE HSYXEIA DEN KATHETE TI EXW NA TRAVIKSWWWWWWWWWWWW!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

VANESSAKI KAI EGW SAVVATO LEW THA GENISEIS!!!!!!!!!!GIA NA DOUME!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, μακαρι αγγελικουλα μου να γεννησω το σαββατο που θα ειναι εδω και ο αντρουλης μου!!!αλλα η κορη μας, μαλλον την εχει καταβρει εκει μεσα και δεν αποφασιζει να μας γνωρισει :lol::lol::lol: εσεις πως τα πατε???εχετε αρχισει να μπαινετε σε σειρα???ωραια παντως να εχεις το μωρακι σου σπιτι!!!η καλυτερη παρεα!!!οσο για τα καλλυντικα που λεγαμε, πανε τα channel kai ta dior!!!μια χαρα ειναι και τα mac!!!ασε που απο δω και περα θα θελω να τα δινω ολα για την κορη μας!!!

α, ενας φιλος μας, μας πηρε δωρο βιντεοκαμερα για να τραβαμε τη μικρη!!!θα τη φερει αυριο ο αντρουλης μου!!!

οσο για την ομιλια του γιωργακη δυστυχως δεν παραιτηθηκε!!!μια απο τα ιδια λοιπον!!!τοση φασαρια για το τιποτα!!!

χριστινακι κι εσυ για σαββατο με πας,ε!!!μακαρι βρε κοριτσια μου!!!!!ανυπομονω τοοοοσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια, τώρα κοιμήθηκε ο μπεμπούλης μου, να δούμε για πόσο, σήμερα ήταν ανήσυχος, πονούσε ο καημενούλης!!!!!!!!

Νιάκι καλά είναι το μαναράκι μου, μεγαλώνει και με έχει τρελάνει….

Όλη μέρα είμαι με μια φωτογραφική και μια κάμερα στο χέρι!!!!

Όσο για τη χώρα μας, απελπιστική η κατάσταση!

Σε τι κόσμο φέραμε και θα έρθουν και τα υπόλοιπα παιδάκια!

Λενάκι μου δεν είσαι υπερβολική……..είσαι μανούλα!!

Όπως και να έχει θα του έρθει κάπως του Αναστασάκου, αυτή είναι η αλήθεια.

Γιωτούλα μια χαρά η μπεμπούλα σου!!!!!

Γύρισε κιόλας, όλα καλά θα πάνε!

Αν θες στείλε μου διεύθυνση και όνομα του μαγαζιού μήπως πάω….στείλε προσωπικό μήνυμα.

Άννα Μαρία σε χαίρομαι που λες ότι σου αρέσει όπως είσαι!!!!!

Μεγάλη υπόοθεση η αυτοπεποίθηση!!!!!

Εγώ μόνο στην εγκυμοσύνη την είχα!

Είσαι ΘΕΑ!!

Τον μπέμπη μου τον πιάνουν οι έντονοι κολικοί 3 με 8 το πρωί, πώς σου ακούγεται….βάρβαρο ε;;; χα χα

Λένε ότι τα αγοράκια έχουν περισσότερους κολικούς, δε ξέρω αν ισχύει…

Δωράκι μου και εγώ αυτό αναρωτιέμαι πότε θα περάσουν οι κολικοί;;;

Η μπεμπούλα σου και αυτή μωρέ πονάει…αχ σπαράζει η καρδιά μου!

Συμπεθέρα μου καλά κάνεις και θες επισκληρίδιο, θα σε βοηθήσει πραγματικά.

Εγώ 5-6 που είχα τους πονους και τη ζητούσα….σώθηκα….!!!!!!

Μετά λες και είχα πάει εκδρομή!!!!!χα χα

Λυδία μου ανυπομονώ να δω την έκπληξή σου!!!!!

Φαντάζομαι εσύ!!!!

Αγγελικούλα μάλλον το είχε η μέρα σήμερα.

Και εμένα μια από τα ίδια…πονάκια όλη μέρα σήμερα.

Δεν έχει καλοκοιμηθεί, μόνο τώρα κοντεύει να κλείσει μια ωρίτσα, αλλά με βογκητά..

Τι να κάνουμε….;;;

Χριστινάκι θα την κάνω και εγώ την συνταγή.

Την είχα ακούσει ξανά, αλλά την είχα χάσει.

Ο μικρούλης σου πώς τα πάει;;;

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η άλλη πλευρά...

Στη βιβλιοθήκη θα μπουν κι άλλα βιβλία και το γαλάζιο πράγμα στα αριστερά είναι η βαλίτσα μου, πανέτοιμη!

post-9441-13873938016741_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TELEIOOOOOOOOOOOOO KAI TO DWMATIO ALLA H KOILITSA TRAVAEI OLA TA VLEMATAAAAAAAA GEIA SOU ANTRIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!ZHLEPSAAAAAAAAAAA THELW THN KOILITSA MOUUUUUUUUU!!!!!!!!!

AAAA DEN SAS EIPA MOU HRTHE PERIODOS SHMERA META APO ENA XRONO.....GRRRRRRRRRR TI SPASTIKO KALA DEN HMOUNA?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια,πολυ ομορφο το δωματιακι!!!και η ζωγραφια φαινεται τεραστια τελικα!!!!την ειχα για πιο μικρη!!!δενει τελεια πανω στον κιτρινο τοιχο!!!!με το καλο να ερθει ο μικρουλης να τα χαρει!!!!καλα την κοιλουμπεν δε τη σχολιαζω!!!!ολα τα λεφτα!!!εσενα ειναι ψηλα ακομη!!!η δικη μου εχει κατεβει πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααααααααα......Αννα Μαριααααααααα εισαι αστεριιιιιιιιιιιιιι τελεια!!!! :lol::lol: και το δωματιο του Αντρικου τελειο!!Πως ζηλευω αυτην την πολυθρονα σου!!! :mrgreen: Η κοιλια σου παντως ψηλα ειναι εμενα κατεβηκε....

Αυριο εχουμε γιατρο για να δουμε ποσο θα εγινε η μπεμπουλινα μας!!!!Κοριτσια οι ημερες περνανε....φτανουν πω πω!!!Μονο καλα να γεννηθει τιποτα αλλο.

Συμπεθερα δεν θα χαρισω θα κανω επισκληριδιο και θα ευχαριστηθώ και τη γεννα!!!Οσο γινεται δηλαδη :o

Ωραιο το γλυκακι φαινεται Νια, αλλα αμα το κανω θα το φαω σιγουρα γι αυτο θα το αφησω για μετα τη γεννα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, ναι, η ζωγραφιά πιάνει όλο τον τοίχο!

Αναστασία, την πολυθρόνα βρήκες να ζηλέψεις; :P Έχω άλλη μία ίδια, έλα να την πάρεις!!! :P

Χριστίνα, μ' αρέσει που αγχωνόσουν ότι δε σου έρχεται περίοδος και τώρα που σου ήρθε γκρινιάζεις!!! Πάντως εμένα δε μου έλειψε ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

Κορίτσια, η κοιλία (το μωρό δηλαδή) κατεβαίνει μέσα σε πολύ λίγη ώρα. Δε με απασχολεί κάτι τέτοιο! Ο Αντρεάκης να είναι καλά, και κάποια στιγμή θα γεννηθεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...