Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΩ ΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΛΠ.ΠΗΡΑ ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΡΓΙΑ ΜΕΤΑ ΗΜΙΑΡΓΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΑΡΓΙΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΕΥΤΗΧΩΒΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ Κ ΠΗΓΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΟΥΝ.....ΕΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΟΙΤΣΑ ΜΑΣ Κ ΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!Κ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ Κ ΓΡΗΓΟΡΕΣ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σου Μύριαμ, να σας ζήσει και καλή λοχεία να έχεις!!!!!

Καλά, πλάκα κάνεις ότι δε σου δώσανε το μικρό;;;;;;;;;;;;;; Φρίκαρα τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια....

επιτελους καταφερα να δω τα νεα σας.......ειχαμε δουλιτσες σημερα και δεν μπορεσα να μπω πιο πριν....εφτιαξα και γλυκο του κουταλιου κυδωνι..τρελενομαι......

μυριαμ να σου ζησει και παλι.καλα γιατι το παιδι δεν το πηρες;;;;;;

ανναμαρια και εγω το εβλεπα αυτο το σηριαλ....επιεικως απαραδεκτο......σε πολλα θεματα.....οσο για το θεμα του θηλασμουυ εχεις δει σε πολλα σιριαλ να θηλαζουν μαναδες;;;;ειναι αφυσικο....

αναστασακι προσεχε λιγο την διατροφη σου βρε......η ουρα εμεινε.....

μανουλες υπομονη με τους κολικους....οταν σαραντιζουν συνηθως υποχωρουν......και τα κιλα ειναι πολυ νωρις ακομα........συνηθως χρειαζονται 6 μηνες για να επανελθουμε και πολλες φορες ενα χρονο...γι αυτο υπομονη......

κοριτσια εγω πειναω και τρωω συνεχεια.....και απο υπνο μια χαρα τα παω.......απλα ποναω παντου.....

αυτα.........τα λεμε αυριο πιο αναλυτικα.....καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

τι μου κανετε??

μιριαμ να σας ζησει κοριτσακι!!

καλα γιατι δεν πηρες το παιδι????????????? δεν καταλαβα!!!

επισης που γεννησες τελικα? εμεινες ευχαριστημενη?

αγγελικουλα μου εγω οταν ειχα μεινει εγκυος στον ανασταση ελεγα οτι δε θα θηλασω δευτερολεπτο..

κ μονο που σκεφτομουν οτι το βυζι μου θα εβγαζε γαλα μου ερχοταν αηδια :?

αλλα ευτυχως επεμεινε ο αντρας μου κ με στηριξε πολυ σε αυτο..

ελπιζω να τα καταφερω ακομα καλυτερα αυτη τη φορα!

επισης κ εγω το ιδιο καροτσι με σας εχω.. εννοειται οτι τα εβγαλα κ τα επλυνα, ειναι κ πολυ ευκολο να τα τοποθετησεις μετα παλι τα καλυμματα, οχι σαν τα καθισματακι αυτοκινητου.

μπορει να ακουγεται υπερβολικο σε καποιες αλλα σιχαινομαι υπερβολικα να βαλω το μωρο να ξαπλωσι καπου που δεν το εχω καθαρισει, ποιος ξερει σε τι συνθηκες κατασκευαστηκε.

αλλα εαυτα ειναι σκεψεις του δικου μου ψυχωτικου με την καθαριοτητα μυαλου :roll:

στο πλυντηριο το εβαλα κ εγω στο γρηγορο προγραμμα χωρις στηψιμο ;)

μπουρεκιιιιι τι κανεις ωρε? γυρισε λες η μπεμπαρα???

αννα μαρια το θυμαμαι αυτο με τον διευθυντη κ τη γυναικα του, τραγικο!!!!

επισης σε παααααααααρα πολλα σηριαλ γινεται αυτο, κ εγω παλιοτερα δεν εδινα σημασια, απο οτανεγινα μαμα ομως βλεπω πολλα πραγματα με αλλο ματι

αννα μαρια πολλες καουρες ε?

αχ κοριτσια μαλλον εβγαλα ραγαδα στον πωπο.. ειχα βγαλει οταν ειχα γεννησει τον ανασταση κ υπεφερααααααααααααααα κ σημερα πηγα τουαλετα πονεσα λιγο κ οταν σκουπιστηκα ειχα μπολικο αιμα.. το τι λαχταρα φυσικα πηρα δε λεγεται..

αυριο παω για την απονευρωση (θεε μου βοηθησε με) κ μεσα στην εβδομαδα πρεπει να κανονισω να παω κ στον γαστρεντερολογο μας.. αχ... εχουμε να παμε κ στον παιδιατρο μεχρι την παρασκευη να κανουμε το εμβολιο της γριπης στον μικρο

σημερα ο αναστασης το βραδυ επαθ χοντρη κρισαρα!!!!! επειδη ειχαν τελειωσει τα παμπερς που παιρνουμε συνηθως κ ειχε μεινει 1 λιμπερο δεν το ηθελε, κ χτυπιοταν, κοπανουσε το κεφαλι του στο πατωμα, στους τοιχους, αυτοχαστουκιζοταν :shock::shock::shock: τρελαθηκα, δεν ηξερα τι να κανω!! μετα αρχισε ο τολης να τον απειλει οτι αν δεν ηρεμησει θα φωναξει τον τροχονομο (ο αναστασης φοβαται μην του κοψει προστιμο :lol: ) κ αρχισε να ουρλιαζει ακομα περισσοτερο γιατι τον τρομοκρατησε ο εξυπνος ο πατερας του.. οοοοοοοοοοοοοοοοοοοταν τελικα ηρεμησε πηγε κ του ζητησε συγνωμη το γλυκο μου.. αλλα πολυ στεναχωρεθηκα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koykles ti moy kanete???? egw efaga to prwino moy kai eipa na dwsw to paron xaxaxaxa

myriamaki moy ti kaleis koykla moy na soy zhsei kai pali o mpompirakos soy kalh loxeia kai se sena koritsaki moy .......ayto pali me to mikro na to krathsoyn den to exw akoysei pali eleossssssssssssssss ellas to megaleio soy.............

egw gyrw tha eimai shmera exw thn manikioyristastis 11.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!ξυπνησα κι εγω απο τις 7!!!εφυγε ο αντρουλης μου και πριν απο λιγο ξεκινησαν και ο αδερφος μου με το φιλο του!!!και εμεινα παλι μονη :x:x βεβαια το απογευμα θα παω στους γονεις για τι μπορει ανα πασα στιγμη να γεννησω...λεμε τωρα!!!

μυριαμακι, να σας ζησει το μωρακι σας και καλη λοχεια κουκλιτσα μου!!!

νιακι, εχω ακουσει οτι δεν πρεπει να ειναι βαμμενα τα νυχια στον τοκετο, γιατι βλεπουν οι γιατροι αν εχουν μελανιασει και κατι τετοιο!!!εκτος αν κανεις γαλλικο...δεν ξερω οντως αν ισχυει αλλα το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες!!!!

εγω πιο πολυ εχω φρικαρει με τα μαλλια μου που τα ειχα ξανθες ανταυγειες και ηταν τελεια.τωρα φυσικα ειναι καστανα σκουρα γιατι δεν τα εχω πειραξει καθολου και ο γιατρος μου το εχει απαγορευσει.το ιδιο μου ειπε και για το θηλασμο.οποτε με βλεπω να ξαναγινομαι γυναικα κατα το μαϊο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!ξυπνησα κι εγω απο τις 7!!!εφυγε ο αντρουλης μου και πριν απο λιγο ξεκινησαν και ο αδερφος μου με το φιλο του!!!και εμεινα παλι μονη :x:x βεβαια το απογευμα θα παω στους γονεις για τι μπορει ανα πασα στιγμη να γεννησω...λεμε τωρα!!!

μυριαμακι, να σας ζησει το μωρακι σας και καλη λοχεια κουκλιτσα μου!!!

νιακι, εχω ακουσει οτι δεν πρεπει να ειναι βαμμενα τα νυχια στον τοκετο, γιατι βλεπουν οι γιατροι αν εχουν μελανιασει και κατι τετοιο!!!εκτος αν κανεις γαλλικο...δεν ξερω οντως αν ισχυει αλλα το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες!!!!

εγω πιο πολυ εχω φρικαρει με τα μαλλια μου που τα ειχα ξανθες ανταυγειες και ηταν τελεια.τωρα φυσικα ειναι καστανα σκουρα γιατι δεν τα εχω πειραξει καθολου και ο γιατρος μου το εχει απαγορευσει.το ιδιο μου ειπε και για το θηλασμο.οποτε με βλεπω να ξαναγινομαι γυναικα κατα το μαϊο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

τι κανετε?

εγω καλυτερα ειμαι!Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία!

μυριαμακι μου να σου ζησει ο μπεμπης κουκλιτσα μου!να τον χαιρεστε!

περιμενουμε νεακια απο την ιστορια τοκετου σου κοπελα μου!

αννα μαρια το παρακολουθησα και γω αυτη τη σειρα με την παπαχαραλαμπους και τον μουρατιδη!οτι να ναι ειναι ε?τα παρουσιαζουν λες και ειναι ολα φυσιολογικα!

αναστασακι εχεις πλυνει και τα υπολοιπα ε?εγω δεν αγορασα πολλα για μετα απο 3 μηνων γιατι ξερω πως θα φερουνε κιολας δωρα οι συγγενεις!αν μου λειψει κατι θα παρω αργοτερα!

εμενα στη βαλιτσα μου εχει μεινει να βαλω τα παμπερς, μωρομαντιλα και σερβιεττες λοχειας και εχω κλεισει νομιζω!

νυχτικιες κοριτσια ποσες πηρατε?εγω 3 και 2 σουτιεν θηλασμου!ειναι αρκετα ή να παρω περισσοτερα?

λενακι μου ηρεμησε ο μικρος αναστασακος?παιδια ειναι κ εχουν κι αυτα τις κρισεις τους!εβγαλες ραγαδα ε?ειχα και γω αιμορροιδες πριν 2-3 βδομαδες και για 2-3 μερες ειχα λιγο αιματακι και μετα Δόξα Τον Θεό περασε!

πηγα και γω σε γαστρεντερολογο για να δουμε αν ηταν εμφανες κατι εξωτερικα για αιμορροιδες και τελικα δεν φαινοταν κατι!τελικα παροδικο ηταν μου ειπε λογω εγκυμοσυνης!

αγγελικουλα πως παει ο μικρουλης σου?κολικους εχει το μωρακι ε?θα περασουν το συντομοτερο, οι πρωτοι 3-4 μηνες ειναι νομιζω που ταλαιπωρουνται τα μικρουλια απο κολικους!

δωρουλα το κοριτσακι σου καλα ειναι?φιλακια στα μαγουλακια της!

φιλακια σε ολες κοριτσια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε?

Μιριαμακι πως εισαι φιλεναδιτσα?Λενε οτι τα ραμματα λιγο τραβανε στην αρχη, υπομονη!!Καλα τι κουφο κι αυτο, αργια και δεν σου δινουμε το μωρο?χμμμμ θα τα εσπαγα ολα εκει μεσα!!!Ηρεμησε παρε το μωρακι σας σπιτι και οταν θα εχεις χρονο θα χαρουμε να μοιραστεις μαζι μας την ιστορια σου!!

Βανεσσακι καλα κανεις και εισαι με καποιον γιατι ποτε δεν ξερεις!!!

Girl περαστικα σου, ευτυχως εισαι καλυτερα και δεν ταλαιπωρείσαι!!Ναι τα επλυνα και εμειναν και κατι φανελακια!!!

Νια οχι βαμμενα νυχια θα σου τα ξεβαψουν νομιζω, τζαμπα θα τα κανεις...καντα μια περιποιηση μονο!!

Τα λεμε κοριτσια παω για δουλιτσες κι ερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες ναι το ξέρω ότι τα ξεβαφουν έτσι ξέρω και εγω αλλα γάλλικο θα κάνω ε άμα θέλουν ας τα ξεβαψουν τι να κάνω χαχαχαχα παντός θα είναι όμορφα μέχρι να γέννησω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδα..

Τι κάνετε?τα μωρακια σας?

Λενακι, τι κανείς κουκλιτσα μου?ευχαριστω πολύ για την πληροφορία..τελικά το έβαλα κι εγω στο πλυντήριο στο γρήγορα χωρίς στυψιμο κα μια χαρά πλυθηκε..καλα το τι τραβηξαμε το καλοκαίρι για να βγάλουμε το κάλυμμα απο το κάθισμα αυτοκινήτου , να το πλύνω στο χέρι και να το ξαναβάλουμε, δεν λέγεται..

Αμάν πια κι αυτοί, τα κάνουν όλα για πλύσιμο στο χέρι..και το ριλαξ το έπλυνεα στο χέρι.. Τώρα πρέπει να πλύνω και μια ισπανική κουβέρτα και το σκέφτομαι να την βάλω κι εκείνη στο ίδιο .προγραμμα..

Καλε γιατί μου φοβεριζεται το μωρο με τους τροχονόμους?το καημενουλι..Καλα πάνες μέχρι ποτέ φοράνε?

Μυριαμακι μου γλυκό , να σου ζήσει ο ο παιδαρος!να τον χαίρεστε και να τον δείτε όπως επιθυμείτε..καλή λοχεια και σε σένα καλή μου..

Νιά μου, κάνουμε νύχακια σήμερα?τι θα κανείς?γαλλικο?

Εχει απο το πρωί που προσπαθώ να γράψω και τώρα ξέχασα τι διάβασα..

Εδώ γύρω θα είμαι όμως ..αν μα αφήσει το μικρό μου ταρζανακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνεσσακι, κι εμένα ο γιατρός μου έλεγε να μην τα Βάψω αλλα να κάνω ανταυγειες..εγω όμως δεν έκανα γιατί είναι πολύ λεπτό το μαλλί μου και θα γινόταν χαλί..τελικά στον τελευταίο μήνα που τον ξανά ρώτησα για βάφες μου είπε να τα Βάψω και ότι πλέον δεν επιρρεαζει..όσο για τον θηλασμο, λες να βλάπτει?κι έλεγα να τα κάνω μια απο αυτές τις μέρες..

Αναστασία πάλι δουλίτσες ε?θα φρικαρεις όταν γεννήσεις και δεν θα μπορείς να τα έχεις όλα στην εντέλεια όπως τώρα..να δεις συμβιβασμούς που έχω κάνει εγω..

Γκιρλ μου, μη μου λες τέτοια,,3-4 μήνες?εγω περιμένω να σαραντισουμε μπάς και ηρεμήσουν κάπως τα πράγματα..κι εγω τρία νυχτικα είχα πάρει αλλα χρειάστηκαν κι αλλα επειδή έμεινα έξι νύχτες μέσα..εσυ πόσο θα μείνεις?υπολογιε μια για καθε μερα και βαλε και κανα δυο επιπλεον..σουτιεν θηλασουν εγω έχω τρία αλλα πρέπει να πάρω κι αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!

Muriamaki να σου ζήσει το γλυκό σου αγοράκι, καλή λοχεία φιλενάδα!!!!και όποτε

έχεις χρόνο περιμένουμε λεπτομέρειες!!!πολλά πολλά φιλιά!!!!!!!!!

Αγγελικούλα μου τι κάνετε φιλενάδα;Εμείς εχθές το βράδυ περάσαμε δύσκολα....

Πολύ κλάμα το κοριτσάκι μας!!!Αχ πότε θα περάσουν αυτοί οι παλιοκολικοί....

Φιλιά στον γλυκό μου Χάρη!!!

Νια νομίζω ότι αν βάψεις κάτι πολύ απαλό δεν στα ξεβάψουν!!Εχώ είχα ένα ανοιχτό

ροζ στο πόδι και μια στρώση από το ίδιο στο χέρι και δεν μου το ξέβαψαν!!

Όπως και να είναι όμως, εσύ κάνε την περιποιησή σου φιλενάδα!!!

Λενάκι μου τι κάνεις;Εγώ είχα τρελές αιμοροϊδες στην εγκυμοσύνη και με το που

γέννησα είμαι μια χαρά.μου έδωσε ο γυναικολόγος μια αλοιφή proctosynalar και

με βοήθησε πάρα πολύ!Ξεκινάει η εβδομάδα των γιατρών διάβασα...όλα καλά

φιλενάδα θα πάνε μην το σκέφτεσαι!!!

Girl μου καλημέρα, χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!Φιλιά στην κοιλίτσα σου!!

Βανεσσάκι καλημέρα κοριτσάκι μου καλά θα κάνεις να πας στους γονείς σου,

είναι καλό να έχεις παρεούλα αυτές τις μέρες!!

Αναστασάκο καλές δουλίτσες, φιλιά στη φραουλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!τι κανετε??????

εμεις καλα ειμαστε!!χθες δεν μπορεσα να μπω γιατι ειχαμε απαρτια εδω , ειχε ερθει ο κουνιαδος μπαστακοθηκε, μετα απο λιγη ωρα ηρθαν τα πεθερικα :twisted::twisted:

ααα να σας πω κ τι εκανε η μουμια πεθερα, ειχε παει στο δωματιο της αννας μαριας μου κ πεζανε με τα παιδια. κ σε καποια φαση ερχεται η αννουλα μου κ μου λεει '' μαμα, ο αγγελος εχει ανεβει πανω στο κρεβατι κ χοροπηδαει με τη γιαγια του!!! '' :lol::lol:

ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ειχε ανεβει πανω στο κρεβατι του παιδιου το βουρλο 50 τοσο χρονων κ χοροπηδαγε!!!!που να το πεις...! :twisted:

σχολιαζω μια στα γρηγορα οτι θυμαμαι για να μαγειρεψω κιολας!!

αναστασια μου πωπω τι ονειρα κ αυτα... θυμαμαι κ εγω εβλεπα κατι περιεργα.

λενα μου τα πηρε στο κρανιο ο μικρος, ε??ωχ εβγαλες ραγαδα , φανταζομαι θα ποναει αρκετα.

νιακι μου αντε ελαχιστο εμεινε ακομα κοριτσακι μου κ θα κρατας τα μπουμπουκακια σου!!!

λυδιακι μου μια κουκλα εισαι γλυκια μου!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!

μυριαμακι μου οντως γιατι δεν σας δωσανε το παιδακι σας???? αντε να το παρετε σπιτακι σας το καμαρι σας!!!!φιλακια πολλα φιλεναδα!

βανεσακι μου πως εισαικαλη μου???μια χαρα θα εχεις παρειτσα κ τους γονεις σου!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!

δωρακι μου τι κανεις???η μικρουλα σου πως ειναι??πως τα πατε???φιλια!!!

γκιρλ πως εισαι κοριτσακι μου??

γιωτα τι κανουν τα παιδακια σου??η κοιλιτσα?

ευη μου πολυ γελασα με τον χριστοφορο!!!!ολα τα λεφτα!!!! :lol::lol::lol:

αγγελικουλα μου πως εισαι καλη μου???ο μικρουλης σου??? ουυυφφ κ εμενα μου φαινεται καπως περιεργα κλεισμενη τοσες μερες μεσα,ομως εχει αρχισει να μου αρεσει!!ωχχχ λες να γινω σπιτογατος?? χαχαχα!!

μαρακι μου γλυκο τι κανεις??? το αγορακι σου???πολλα φιλακια!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου,μολις ηρθε μολις ηρθε κ ο αγγελος στην αγκαλια μου ε κ τι αλλο... πασπατευει τα μαλλια μου!!κολλημα κ αυτο το παιδι.. :D:lol:

φιλια σε ολες κοριτσακια μου!!!!!!!!!!

τα λεμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δωράκι μου, σπαραζει η καρδιά μου που το βλεπω να ταλαιπωρείται έτσι..εμάς μας πιάνουν για ώρες ολόκληρες..να σφιγγεται και να κλαίει..αχ ποτε θα περάσουν?η νυφουλα μου τι κάνει?ποτε έχετε ξανά παιδιά το?ερχεται στο σπίτι σε σας?εμεις πηγαίνουμε στο ιατρείο της?ποσα κιλακια είναι τώρα η τριανταφυλλενια μας?

Ηλιαννακι μου, δεν μπορώ να φανταστώ την πεθερά σου,,όσο αδύνατη και να είναι , να χοροπηδαει πάνω στο κρεβάτι..καλα και δεν έσπασε?

Όσο για τις εξόδους εγω βγαίνω αλλα όχι καθε μέρα και συστηματικά..βέβαια ακόμα δεν μπήκα στο αυτοκίνητο να οδήγησω Μονή μου και ψιλοαγχονομαι γιατι έχω να οδήγησω πάνω απο ένα μήνα, οδηγούσαν βέβαια μέχρι την τελευταία μέρα της εγκυμοσύνης..αλλα τώρα σκέφτομαι πως θα είναι να έχω το μωρο πίσω και να οδηγώ..φοβάμαι κάπως..

σήμερα το απογεύματα κι μάλιστα θα πάμε στα mothercare για να πάρουμε το πάρκο κρεβάτι που είχαμε παραγγείλει και θα πάω κι εγω για να πάρω έναν Μάρσιπο και κανά φαρμάκι για τον μικρό γιατί δεν θα μας κάνουν σε λίγο αυτά που έχουμε..και κρίμα γιατι του είχα πάρει 21 όλο σώμα ..δεν ήξερα τότε ότι αυτά είναι για λίγες μέρες..λέω να πάρω αυτά που είναι για 3-6 μήνες κι ας είναι λίγο μεγάλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα κι εγω δεν ξερω τι θα κανω που θα βλεπω το σπιτι σαν πυροβολημενο, αλλα ελπιζω να μου αποσπα την προσοχη η φραουλιτσα και να μην τα δινω σημασια.

Δωρακι μου φιλια πολλα και σε εσας!

Ηλιανα ειχες επιδρομη χθες εεε...?κι εγω αυτο σκεφτομαι απο εδω και περα την παρελαση που θα μας κανουν, αλλα εγγονι ειναι πρεπει να το δουν,να ειμαστε δικαιοι!Καλα η πεθερα σου τα εχασε?κι αν εσπαγε το κρεβατι τι θα γινοταν μετα? :lol::lol: Απο ονειρα οτι να ναι βλεπω συνεχεια,χωρις νοημα και συνεχεια μεταξυ τους!!!

Σημερα κοτοσουπα.Πολλες ιωσεις ακουω και λεω να πινω και να τρωω ζεστα μην την πατήσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχα Λενααα πολυ γελασα με τον τροχονομο...παντως παλιοτερα εμενα κοπαναγε το κεφαλι με τα χερια του...του περασε....τωρα περναμε τη φαση του Γιατιιι....ωχ με εχει πριξει...εμεις εχτες χαλαρα περασαμε καναμε και μια βολτα αλλα ενω ειχε ηλιο ειχε και ψωφοκρυοοο.κανα μισαωρο κατσαμε στις κουνιες μετα πηγαμε σε ενα παρκο για να δουμε απο τους προσκοπους τι εχουν φτιαξει..γιατι γιορταζανε...Μυριαμμ να σου ζησει περιμενουμε πως και πως την ιστορια σου..μα γιατι δεν σου εδωσαν το παιδι καλε..πρωτη φορα το ακουω...εγω που ειχα εξητηριο Κυριακη και νωριτερα δεν μπορουσαμε να το δηλωσουμε γιατι επρεπε και εγω να παω για να δηλωθει το ονομα φυγαμε κανονικα και την Δευτερα πηγαμε και πηραμε τα χαρτια να το δηλωσουμε αλλα δεν κρατησαν το παιδι..καλα καθε νοσοκομειο οτι να ειναι κανει..Εμεις σημερα παστιτσιο απο εχτες θα φαμε εκεινο που ειχα κανει για την καταψυξη..φαγαμε εχτες να φαμε και σημερα,.δεν μπορω να μαγειρευω καθε μερα βαρεθικα..ελεος...Την Δευτερα φευγω παω και στη μανα μου στην Ερετρια και ανυπομονω..μας περιμενει εκει ολο το χωριο να δει και το μωρο...χαχα θα γυρναμε απο μαγαζι σε μαγαζι..αυτα ειναι..εγω το καροτσι του Χριστοφορου επειδη ηταν στην αποθηκη του εβγαλα τα καλυμματα και τα εβαλα στο πλυντηριο χωρις στιψιμο..στο καινουργιο καροτσι δεν το εκανα γιατι εβαλα σεντονακια κατευθειαν...μολις μιλησα με τον αντρα μου και κατα πασα πιθανοτητα σημερα θα φυγουμε...αχ ζηλευω που δεν παω αλλα τι να κανω με μωρο παιδι...κοριτσια θα σας πω και κατι που δεν ειναι μεν σιγουρο αλλα θελω να το συζητησω μαζι σας...θα δουμε πως θα πανε τα πραγματα εδω στην Ελλαδα γιατι ξερετε οτι ειναι μαυρα χαλια...και επειδη πολλα μαγαζια κλεινουν και πανε ολα απο το κακο στο χειροτερο..σκεφτομαστε αν δεν παει αλλο..να φυγουμε να παμε Σερβια..ευτυχως και εδω αλλα και εκει ειναι δικα μας τα σπιτια και ετσι δεν εχουμε να νοικιαζουμε η να κουβαλαμε επιπλα..αλλα το σκεφτομαστε πολυ σοβαρα...απο τη μια δεν θελω να φυγω απο το σπιτι μου γενικα απο μετακομισεις εχουμε κανει πολλες...μεχρι που ηρθαμε σε δικο μας σπιτι...αλλα αμα ειναι για καλο τι αλλο να κανουμε..ετσι οπως καταντησαμε...

Καλα κοριτσια εμενα η μικρη μου ειναι γκρινιαρα...θελει αγκαλιες και αμα κοιμηθει δεν τολμαω να την βαλω στην καλαθουνα κοντευει να παθει το χερι μου..τελικα βρικα λυση...στο ρηλαξ φιλεναδες στο ρηλαξ...θελει παρεα η σκατιαρα και φασαρια..δεν θελει ησυχια μολις καταλαβει οτι ειναι μονη ουρλιαζει...χαμος αφου παλι ντεπον πηρα προχτες...κοριτσια φευγω σημερα για ερετρια αλλα εχει η αδερφη μου ιντερνετ εκει οποτε θα μπαινω..Ηλιαννακη να δουμε αν θα βρεθουμε γιατι εχεις και εσυ νεογεννητο...φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμείς πήγαμε σήμερα γιατρό, όλα καλά, λέει τα πυοσφαίρια μειώθηκαν, το μωρό είναι περίπου 3 κιλά και όλα φυσιολογικά. Έφερε και ένα καινούριο μηχάνημα που έδειχνε και τρισδιάστατα, αλλά το μόνο που είδαμε τρισδιάστατο ήταν η γωνία από τον αριστερό κρόταφο. Τι να σας πω, καταπληκτικό! :P

Για το καρότσι που λέτε, δε θα τα βγάλω να τα πλύνω τα καλύμματα, αλλά εννοείται ότι θα στρώνω μια πάνα ή ένα σεντονάκι πάντα πριν βάλω το μωρό. Θα τα περάσω με το ντετόλ και νομίζω θα είναι οκ.

Ευτυχώς ήρθαν και τα τελευταία βρακάκια που περιμέναμε (τα βάζουμε ως προστατευτικό πάνω από την υφασμάτινη πάνα), και σήμερα αύριο θα βάλουμε και το τελευταίο πλυντήριο!

Ηλιάννα, η πεθερά σου δεν υπάρχει, μόνο αυτό έχω να πω!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Βανεσσάκι, γιατί καλέ να ξαναγίνεις γυναίκα κατά το Μάιο; Δηλαδή εγώ που δεν έχω βάψει ποτέ στη ζωή μου τα μαλλιά μου και τα νύχια μου πάρα πολύ σπάνια, δεν είμαι γυναίκα; :P Μια χαρά γυναίκες είμαστε και τώρα (αν εξαιρέσουμε τους κοίλαρους). :P :P :P

Νία, τα βαμμένα νύχια απαγορεύονται, γιατί θέλουν να ελέγχουν αν έχουν μελανιάσει. Α, εμένα πλέον ο αριστερός αντίχειρας μελανιάζει κάθε φορά που κάνω μπάνιο... Το νύχι δηλαδή, όχι ο ίδιος ο αντίχειρας. Ο γιατρός μου επιτρέπει μόνο διαφανές μανόν, αλλά άμα είναι να τα βάψεις με διαφανές χρώμα, κατ' εμένα είναι καλύτερο να μην τα βάψεις καθόλου.

Λένα, και τον ξάδελφό μου τον τρόμαζαν με την αστυνομία, και τα ανήψια μου τα τρομάζουν με μια γυναίκα που γυρίζει και ζητιανεύει και είναι πολύ τρομακτική. Δηλαδή αυτά τη φοβούνται πολύ, δε νομίζω να τη φοβάται και κανένας άλλος!!!! Αλλά δεν το θεωρώ σωστό, χειρότερα τα κάνουν τα πράγματα. Φαντάζομαι, όμως, ότι κάπου φτάνει κι ο γονιός στα όριά του και ψάχνει μια λύση...

Για τις εξόδους που λέτε, αν είμαι καλά, αποκλείεται να τηρήσω σαραντισμό! Μου φαίνεται τελείως χαζομάρα και χωρίς κανένα ουσιαστικό νόημα! Τώρα, αν χιονίζει (λέμε τώρα), δε θα βγω να κάνω χιονάνθρωπο απέναντι στο πάρκο, αλλά σίγουρα δεν υπάρχει περίπτωση να κλειστώ στο σπίτι για σαράντα μέρες. Σαν ποινή μου ακούγεται!

Εύη, εγώ δε μένω πλέον στην Ελλάδα, αλλά απ' όσο βλέπω, όλοι φεύγουν. Και κάποιοι φίλοι μας φύγανε ήδη, κι άλλοι το σκέφτονται. Στη Σερβία από δουλειά υπάρχει κάτι;

Δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε.

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAAA HRTHAME KAI EMEIS EXTHES APO TO EKSOXIKOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!POLY WRAIA HTAN O MIKROS PHRE KAI KATHARO AERA MIA XAROULA!!!KAI TWRA PALI PISW STHN ATHINA!!!!DEN PROLAVA NA DIAVASW KAI POLLAAAAAAAA!!!!DEN SAS PROLAVAINW!!!!!!!!!

MYRIAMAKI MOU NA SOU ZHSEI O MPEMPOULIS KAI PALI ME TO KALO NA TON PARETE SPITAKI!!!!!!MA EINAI DYNATON NA TON KRATISAN MESA?????????EGW DEN THA ANTEXA NA FYGW XWRIS TO MWRO APAPAAPPAA KAI MONO POU TO SKEFTOMAI!!!!!!!!!!!!!KALH LOXEIA NA EXEIS KAI ME TO KALO NA GYRISEIS STHN PAREOULA MAS NA ,MAS PEIS GIA THN GENNA SOU!!!!!!!!!

EMEIS AYRIO PAME GIA TO PRWTO MAS EMVOLIO........PWPW OSO TO SKEFTOMAI STENAXWRIEMAI POU THA TON TRYPISEI TON KAIMENOULH MOU!!!!!!!!!!!! :(:(:(:( ALLA TI NA KANOYME AFOU ETSI PREPEI NA GINEI ????2 EMVOLIA MAS EIPE NA PAROUME...MAKARI NA MHN MOU KANEI PYRETO KAI NA MHN KLAPSEI POLY O KALOS MOU!!!!!!!!!

ANNA MARIA MOU TELIKA THA XRHSHMOPOIHSEIS YFASMATINES PANES????????XARA STO KOURAGIO SOY!!!!!!!!YPOMONH STHN ARXH EIDIKA TO MWRO LERWNETE SYNEXEIA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπορειτε να βαφετε τα μαλλια σας με το θηλασμο..το λενε οι συμβουλοι θηλασμου...εδω μπορειτε να διαβασετε...εγω μια χαρα τα εβαψα..

http://www.mitrikosthilasmos.com/2010/07/29.html

Αννα Μαρια ο αντρας μοε φευγει αυριο για Σερβια γιατι πρεπει να αλλαξει διαβατηριο και επι ευκαιριας να δει πως ειναι τα πραγματα εκει...αν παμε πρωτα απο ολα θα κανουμε τη δουλεια μας οπου εκει δεν ειναι μονο τα παιδικα παρτυ αλλα πχ παλια πηγαιναμε σε σκι σεντερ και ερχοντουσταν παιδια για 10 μερες και τους καναμε ολη μερα προγραμμα καιο δ)ιαφορα αλλα πουθ στην Ελλαδα δεν γινονται)στο ενα χερι εχω τη Μιλα οποτε γραφω οπως να ειναι..)εχω παρει ενα καλυμμα πανας με φρουφρου...αλλα για ομορφια πιο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, μια χαρά σας βλέπω!

Λέω να το προσπαθήσω. Φυσικά, θα έχω και από τις άλλες, και μάλλον θα χρησιμοποιώ ένα συνδυασμό και των δύο. Δηλαδή στις εξόδους μπορεί να βάζω πλαστικές, μέσα στο σπίτι υφασμάτινες, θα δούμε πώς θα πάει και αν θα τα καταφέρνω...

Εύη, εντάξει, δε σε παρεξηγούμε που γράφεις όπως να 'ναι! :P

Μακάρι να είναι καλύτερα τα πράγματα στη Σερβία. Έτσι όπως τα λες καλύτερα ακούγονται πάντως. Πάντα τη φανταζόμουν κάπως πιο παραδοσιακή τη Σερβία, δεν περίμενα ότι τέτοια δουλειά θα είχε μεγαλύτερη απήχηση απ' ό,τι στην Ελλάδα! :P Εκεί πώς είναι η οικονομία; Δε φαντάζομαι να τίθεται θέμα να μείνετε με πεθερικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA SAS VALW KAI MERIKES FWTOGRAFIOULES!!!!!!o MIKROS EXEI ALLAXEI PAAAAAAARA POLY EXEI MEGALWSEI TOSO POLY APISTEYTO MOU FENETE!!!!!kAI ARXIZEI KAI MOIAZEI KAI STON ANTRA MOU SIGA SIGA KAI POLY MOU ARESEI!!!!!!!!!!!!!

AX FATSOULAAAAAAAAAA MOY!!!!!!!!!!!!!!POSO TON LATREVW!!!!!!KALE KORITSIA VALTA MAS KAMIA FWTO THELW NA DW TA MWRAKIA SAAAAAS!!!!!!!!

SYMPETHERAAAAAAAAAAAAAAA EIDES TI KOUKLO GAMPRO SOU EKANA???????XAXAXAXA

post-11182-13873937971541_thumb.jpg

post-11182-1387393797168_thumb.jpg

post-11182-13873937971756_thumb.jpg

post-11182-13873937971833_thumb.jpg

post-11182-13873937971908_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου, εμένα με το ζόρι δέχεται και το ριλαξ ο μικρός..λόγω του ότι θηλαζω με τις ώρες έμαθε και μένα να είναι αγκαλια και τώρα γκρίνια ζει..μέχρι που ξαπλώσα για να ξαπλώνει πάνω μου για να κοιμηθεί..δεν κοιμόταν με τίποτα όμως..στην Σερβία πως είναι τα πράγματα?εχεις ζήσει τουλάχιστον για κάποιο μεγάλο διάστημα εκεί?ξερεις την γλώσσα?ο χριστόφορος μιλάει Σερβίκα?

Αχ κι εμένα μου έλεγε ο άντρας μου όλο το καλοκαίρι να πάμε αυστραλία γιατι εκεί το δικό μας επάγγελμα χρυσό πληρώνεται αλλα εγω δεν πάω στην άλλη άκρη του κόσμου..οκ, έφυγα απο την Ελλάδα πριν πέντε χρόνια και μου στοίχισε πολυ, έριξα πολυ κλάμα , ένιωθα ότι ξεριζωθηκα κι ότι άφησα όλη μου την ζωή εκει..και που ήρθα?στην κυπρο που είναι ένα βήμα αλλα τελικα κατάλαβα ότι την Ελλάδα την αγαπάς πιο πολυ απο μακριά..καθε φορά που προσγειωνεται το αεροπλάνο στο Ελ βενιζέλος, με πιάνει κάτι..μου ερχεται να κατέβω και να χοροπηδαω απο την χαρα μου που ερχομαι αλλα αν μείνω πάνω απο δέκα μέρες νευριαζω μεν αλλα νιώθω ότι είμαι σπίτι μου..

Άννα Μαρία, έφτασε τα τρία κιλα ο αντρικος?!μπραβο..

Μην κανείς το λάθος να βάλεις ντετολ σε πανί η χαρτομάντηλο ντετολ στο καρότσι..εχει οινόπνευμα, χαλκός και διάφορα χημικά κι άμα στεγνώσει και το δει ο ήλιος θα πάθει τίποτα το ύφασμα..καλύτερα να το περάσεις με νερό σκέτο αν και θα σου συνιστούσα να το βγάλεις και να το βάλεις για πλύσιμο..είναι πολυ εύκολο τελικα, εμένα στεγνώσει κιόλας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω εμενα εκει μεχρι που εμεινα εγκυος στο Χριστοφορο βασικα χειμωνα γιατι καλοκαιρι δουλευαμε στα ξενοδοχεια και γυρναγαμε...δεν ειναι τοσο παραδοσιακα οσο νομιζεις ειναι πιο προχω...απο μοδα μεχρι και δουλεια πχ..εκει γινονται μεγαλα event για παιδια σε παρκα και αμα πας να οργανωσεις εδω σε κοιτανε με στραβο ματι και απο κομπλεξ δεν φερνουν καν τα παιδια τους να παιξουν..η αληθεια ειναι οτι ο βασικος μισθος εκει ειναι στα 200 ευρω και πληρωνεις 100 ευρω το μηνα για θερμανη ρευμα και νερο(ειναι μαζι αυτα)εκει δεν εχει πετρελαιο για το καλοριφερ καθε περιοχη εχει ενα μεγαλο σαν εργοστασιο να το πω οπου ζεσταινει το νερο και στελνει στα λκαλοριφερ καυτο νερο και για να κανεις μπανιο επισης...εκει περασανε κριση μετα τον πολεμο και φυσικα εχουν δανιστει και αυτοι απο το ΔΝΤ αλλα περασαν χρονια ο κοσμος εκει επιβιωσε και εχει βρει το ρυθμο του επισης για πολλα χρονια ειχαν εμπαργκο και δεν μπορουσαν να παρουν η να δωσουν προιοντα και ετσι αρχισαν να φιταχνουν τα δικα τους σε τιμες αναλογες με το μισθο τους..εδω πολυ φοβαμαι πως θα γινει πανικος με τις μειωσεις που θα γινουν και ο αντρας μου που τα εχει περασει αυτα καθε μερα μου λεει τι θα γινει..εδω και καποια χρονια και δυστυχως βγαινουν...θα διξει ελπιζω να μην χρειαστει εμεις θα εχουμε εδω το σπιτι μας ακριβως για να μην ξεριζωθουμε που λεει κα ι η Αγγελικη..να εχουμε το σπιτι μας να μας περιμενει..Αννα Μαρια..δυστυχως στο σπιτι του αντρα μου μενει η πεθερα μου..δεν εχω τπτ με τη γυναικα ισα ισα βοηθηεια θα ειναι μιας και εδω δεν εχω κανεναν να με βοηθαει με τα παιδια..αλλα οταν εχεις μαθει 10 χρονια να μενεις μονος με τον αντρα σου εε ειναι περιοεργο οπως και να εχει..θα διξει..δεν θα παρει και πολυ καιρο που θα ξερουμε τι θαγινει...ολα πλεον γινοτναι τοσο γρηγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...