Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕΝΕ "γυναικεία υπόθεση" Νο 2


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!

Εμάς εδώ έκανε χάλια καιρό το πρωί. Έβρεχε με το τουλούμι, κρύο και χαλασμός. Τώρα έχει ανοίξει ο καιρός, έβγαλε ήλιο, ούτε κρύο κάνει, ούτε φυσάει, και λέμε τελικά να την κάνουμε τη βολτούλα που σχεδιάζαμε μαζί με τον μικρό.

Εμείς αύριο θα πάμε στη θεία μου. Παραμονή Χριστουγέννων βράδι δεν πάμε πουθενά ποτέ. 26 Δεκεμβρίου είναι η επέτειος του γάμου μας, αλλά δεν τη γιορτάζουμε ποτέ. Εγώ δε θέλω ούτε να τη θυμάμαι! :)

Από τα μελομακάρονα που έφτιαξα έχουν μείνει μόνο τρία! Δε νομίζω, όμως, να φτιάξω κι άλλα. Κάθισε κι η μάνα μου κι έφτιαξε μελομακάρονα και κουραμπιέδες, παρά την κατάστασή της, με τη βοήθεια του αδελφού μου. Αλλά στα μελομακάρονα βάζει βούτυρο και τα κάνει αρτύσιμα και τους κουραμπιέδες τους γεμίζει με χουρμάδες αντί με αμύγδαλα. Μπλιάχ.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες για την τράπεζα γάλακτος. Θα σας ξαναρωτήσω διάφορα όταν θα έρθει ο καιρός. Θήλαστρο δεν έχω αγοράσει ακόμα, σιγά σιγά.

Σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλά Χριστούγεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια τι κάνετε? Χάθηκα γιατί τρέχω πολύ με αρρώστιες , παραγγελίες, ετοιμασίες!!!

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και τις οικογένειεες σας και εύχομαι σε όλες Καλά Χριστούγεννα με υγεία αγάπη κι ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μπαινω βιαστικά, απλά για να σας ευχηθώ Χρόνια Πολλά με υγεία πάνω από ολα, πολλή αγάπη κ οτι καλύτερο για την καθεμια σας ξεχωριστα.

Εμεις ειμαστε αρρωστοι. Ο μικρος χειροτερεψε κ επαθε βρογχιτιδα.Εχει πυρετο,αναπνέει σαν τρακτερ κ μπολικο βηχα. Πηγαμε παιδιατρο εκτακτως κ μας εφοδιασε με αντιβιωση κ σιροπι με κορτιζονι.Θα μας ξαναδει την Τριτη. Δεν μας φτανουν ολα τα αλλα συγκαηκε κ επαθε κατι σαν μυκητες κ οταν του αλλάζω παννα γινεται χαμος...κλαιμε κ οι δυο μαζι Ειμαι πολύ στεναχωρημενη..ταα πρωτα μας Χριστουγεννα κ ειμαστε χαλια.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε Μαρία, τι πάθατε Χριστουγεννιάτικα; Κρίμα... :(

Κι εμάς είναι τα πρώτα μας Χριστούγεννα μαζί και μη φανταστείς ότι περάσαμε σούπερ. Εμάς είναι και πολύ μικρός και δεν καταλαβαίνει, και πέρασε σχεδόν όλη τη μέρα κλαίγοντας...

Πήγαμε στη θεία μου το μεσημέρι, και μάλλον αποσυντονίστηκε από τον κόσμο και τη φασαρία και μετά δεν ησύχαζε με τίποτα. Δεν πειράζει, όμως, απ' το να θυμάμαι τα πρώτα μας Χριστούγεννα ως τη μέρα που κοιμόταν συνέχεια... :P

Περαστικά στον Στεφανάκο εύχομαι, και θα έρθουν πολλά ωραία Χριστούγεννα τα επόμενα χρόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα με υγεια και ευτυχια!!!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας για τα γενθλια μου..Εμεις πηγαμε χαλκιδικη στους δικους μου μαζι με την αδερφη μου το γαμπρο μου και τα παιδια τους..Περασαμε πολυ ωραια ..Η μαμα μου εκανε πολλα φαγητα και σκασαμε ..Ο Νικολακης περασε ωραια πηρα και τουρτα και εσβησε ποσες φορες τα κερακια αλλα κουραστηκε πολυ..Αυριο μπορει να παμε στην ονειρουπολη στη Δραμα μαζι μετην αδερφη μου..

Αννα Μαρια ο Αντρεακης ειναι μικρουλης ακομα και ισως φοβηθηκε απο τον κοσμο ...Θηλαστρο εγω ειχα παρει της Μεντελα και εμεινα πολυ ευχαριστημενη..

Μαρακι περαστικα στον Στεφανακο ..Χριστουγεννιατικα αρρωστουλης? Ευχομαι να γινει γρηγορα καλα..Γιατο συγκαμα εγω χρησιμοποιω την κρεμα της fresyderm ειναι πολυ καλη ..

Κατερινακι και μεις σημερα σκασαμε στο φαι ..Φιλια πολλα στα αγορακια σου..Τα χιονια ελιωσαν??

Εμας εδω ευτυχως αρχισαν να λιωνουν και οι δρομοι ευτυχως ειναι καθαροι...

Φιλια πολλα καλο βραδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!! :D:D:D

Είστε καλά κοριτσάκια μου;;; Τι φαΐ ήταν αυτό :shock::shock::shock: ;;;;;; Χτες το βράδυ στην πεθερά μου και σήμερα στην αδερφή μου τα είδα όλα :shock::shock: ...Τσίμπησα 1 κιλό ολάκερο :?:?:? ..Το ευχαριστήθηκα όμως ;);););)

Όλια μου χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου! Να τα χιλιάσεις! Κρίση ηλικίας έχω πάθει κι εγώ να σου πω την αλήθεια. Από τότε που έκλεισα τα 30. Ώρες ώρες το σκέφτομαι και φρικάρω :?:? ..Δε μασάμε όμως. Η γυναίκα μετά τα 30 είναι στα καλύτερά της ;) ! Τα έχεις κλείσει τα 30;;;;;;;;

Κατερίνα μου μόνο το κεκάκι εσύ ε;;;; :lol::lol::lol::lol: Μα δεν είναι τέλεια όταν μαγειρεύουν οι άλλοι :lol::lol::lol: ;;;;;;Σε βρήκα στο fb!

Μαράκι μου στεναχωρήθηκα πάααααρα πολύ με τα νέα του Στεφανάκου :(:(:(:(:( Κρίμα το μικρούλι σας....Εύχομαι να γίνει καλά πολύ πολύ πολύ σύντομα και του χρόνου τα Χριστούγεννα να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! Να του δώσεις ένα πολύ πολύ γλυκό φιλάκια από μένα!!!!

Άννα Μαρία θυμάμαι την πρώτη φορά που δέχτηκα κόσμο στο σπίτι αφού γέννησα, τον Πάνο δεν μπορούσα να τον κάνω καλά με τίποτα..Έκλαιγε ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ..Και μάλιστα με είχε πιάσει και μελαγχολία που δεν κατάφερα εγώ να τον ηρεμήσω αλλά η μαμά μου. Ένιωθα άχρηστη...Εϊναι τόοοοοσο μικρούλης ακόμα ο Αντρέας..Του χρόνου θα είστε τέλεια γιατί θα καταλαβαίνει πολλά πράγματα!

Κατερινάκι έσκασες κι εσύ από το φαγητό ε;;; Εσύ έκανες το τραπέζι;;;;;;

Πάντως είναι η πρώτη Κυριακή μετά από καιρό που δε διόρθωσα!!! Είμαι ευτυχισμένη!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Εμείς έχουμε επέτειο γάμου σήμερα, αλλά δεν τη γιορτάζουμε, σας το έχω ξαναπεί νομίζω.

Κι εγώ πιστεύω ότι ο Αντρέας αποσυντονίστηκε από τον κόσμο. Ήμασταν περίπου είκοσι άτομα και η οικογένειά μου είναι αρκετά φασαριόζικη. Μάλλον γι' αυτό τρόμαξε. Ίσως, όμως, να περνάει και άλμα ανάπτυξης, γιατί ζητά συνέχεια στήθος. Πάντως, δε μας ταλαιπώρησε το βράδι!

Κι εγώ φρίκαρα όταν έκλεισα τα τριάντα, αλλά ήμουν έγκυος τότε και έτσι δεν έπαθα καμιά τρελή κρίση ηλικίας. Φυσικά ακόμα δεν το ήξερα, αλλά ήμουν σχεδόν σίγουρη. Μετά από ένα μήνα το έχασα, βέβαια, αλλά δεν έχει σημασία. Ανθή, λες ε, στα καλύτερά μας είμαστε τώρα; :P:)

Κι εγώ χτες έτρωγα, έτρωγα, έτρωγα, και σήμερα το πρωί ζυγίστηκα κι ευτυχώς δεν πήρα γραμμάριο! Δε θέλω να ξαναβάλω τα κιλά που έχασα τόσο εύκολα, χωρίς προσπάθεια, και να πρέπει μετά να πλακωθώ στις δίαιτες και τις γυμναστικές για να τα ξαναχάσω...

Σήμερα θα πάμε στη μάνα μου που έχει κουνέλι στιφάδο.

Εν τω μεταξύ, πήραμε χτες την πεθερά για τα χρόνια πολλά και μου έλεγε διάφορα του στιλ "δεν πρέπει να θαυμάζουν τη λεχώνα, ούτε το μωρό, για το μάτι". Πω πω, κρίμα, δεν το ήξερα, και κάθε μέρα βγαίνω στο μπαλκόνι μου 10-12 το πρωί, κι από κάτω περνάνε οι θαυμαστές μου και με θαυμάζουν. Επίσης έλεγε ότι δε χρειάζεται να περιμένω να περάσουν οι σαράντα μέρες, ας πάω και νωρίτερα να πάρω την ευχή. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ;;; Ευτυχώς δεν άρχισε πάλι τις "συμβουλές" για το θηλασμό και δε συμμαζεύεται. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία εννοείται πως μετά τα 30 είμαστε στα καλύτερά μας ;););););) Γέλασα πολύ με όσα μας έγραψες για την πεθερά :lol::lol::lol: Λοιπόν, θα προσπαθήσω να περάσω κι εγώ μεταξύ 10 και 12 κάτω από το μπαλκόνι σας για να σας θαυμάσω :lol::lol::lol::lol: Απίστευτες ατάκες :lol::lol:

Σήμερα κοιμήθηκα ως τη μία το μεσημέρι και όταν σηκώθηκα από το κρεβάτι ζυγίστηκα και το είχα χάσει το κιλό :D:D:D:D Δεν πίστευα στα μάτια μου. Τόσο εύκολα, τόσο απλά ;););););)

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή, λες να το έχασες το κιλό επειδή κοιμήθηκες πολλές ώρες; :P

Είναι πολύ πιθανό! Όποτε λιώνω στον ύπνο πάντα χάνω ;);););););););) Καλά είναι που δε δουλεύω..Μόνο που θα καλομάθω και μετά θα μου κακοφανεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολες μας!!Με υγεια πανω απ ολα για τα παιδακια μας και για μας!!Ευχομαι ολοψυχα να περασετε πολυ ομορφα Χριστουγεννα και να ερθουν ακομα πιο ομορφες μερες για ολες μας!!

οποια νομιζε οτι σας ξεχασα ειναι γελασμενη.ταλαιπωρουμε με τον δημητρακη ακομα.ναι ναι απο τοτε αρρωστο ειναι και απο τοτε τρεχουμε απο γιατρο σε γιατρο και απο φαρμακα σε φαρμακα!!η 5η αντιβιωση του εκανε αλλεργια γεμισε ολοκληρος απο κεφαλι ως πατουσα εξανθηματα και την σταματησαμε με φοβο να ξανα αρχισουμε τα πανω κατω με πυρετους.ευτηχως την εχουμε γλιτωσει με το συνηθες μπουκωμα και λιγο βηχαλακι και αναμενουμε να καθαρισουμε εβ=ντρελως απο τα φαρμακα να δουμε τι εξετασουλες θα κανουμε.

εγω στην δουλεια φυσικα και ειπα να αφιερωσω τα πρωτα λεπτα ωσπου να πλακωσουν ολοι να σας πω τις ευχουλες μου και τα νεακια μας!!δυστηχως δεν προλαβα να σας διαβασω (σνιφ...) για αλλη μια φορα.

αννα μαρια μου να μου φιλησεις τον αντρεα σου , να τον καμαρωσεις οπως ποθειται!!

κατερινακι μου να χαιρεσαι την οικογενεια σου και μην ξεχνας μολις γινουμε καλα θα τιμησουμε εκεινο το υπογειο που λεγαμε!!!

κοριτσακια μου σε ολες χρονια πολλα !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αννα μαρια τωρα ειδα την φωτο του αντρεα που χες βαλειο σε προηγουμενη σελιδα.....ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!απιστευτα καλοσχηματισμενο προσωπακι!!!!φτου φτου!!!

ερωτηση: τι εγινε με την πεθερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.ΤΙ κάνετε?Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και τα περαστικά...Μια απο τα ίδια εμείς, νομίζω κάπως καλύτερα, τουλάχιστον από βηχα. ΤΟ θέμα είναι το σύγκαμμα που έπαθε και κλαίει πολύ, ειναι μες στην γκρίνια και δεν ξέρω τι άλλο να του κάνω...

Δεν φτάνουν αυτά χθες τράκαρε η μαμά μου και την έχουν στο νοσοκομείο. Ευτυχώς δεν έπαθε κάτι σοβαρό αλλά λόγω προβλήματος που είχε στον αυχένα, με το τράνταγμα χειροτέρεψε και την έχουν για εξετάσεις...ΤΙ γιορτές είναι αυτές...

Με πέθανε και εμ'ένα το δόντι μου και περιμένω να με πάρει η οδοντίατρος για να πάω το απόγευμα...ουφ...

Ανθή τι καλά να βάζω κι εγώ κιλάκαι να τα χάνω τόσο εύκολα!!!! Δεν τολμώ να ανέβω στη ζυγαριά!!!

ΑΑΑ και Χρονια πολλά για τη γιορτή σου!!!!! Πάντα γερή να είσαι με όσο γίνεραι λιγότερες διορθώσεις!!! :lol::lol::lol:

ΑνναΜαρία μάλλον τον ενόχλησε η φασαρία, είναι και πολύ μικρό ακόμα.

Αλίνα ταλαιπωρείται και ο δικός σου μικρός..>Περαστικά σας!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??Ξύπνησε ο μικρός κι αρχισε η γκρινια...

Γιορτάζει κιόλας το πουλάκι μου ΄σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι βλεπω και εσεις ειστε μια ομορφια ε!!!τι να πω....να φυγει και να μην ξαναγυρισουν οι ασχημες στιγμες! περαστικα στην μανουλα και σε σενα με το δοντι.ξερω...δεν υπαρχει χειροτερο απο το δοντι!!να χαιρεσαι το συγκαμενο κουκλακι σου!!ενα tip εκτος απο μελανι που εχω ακουσει αλλα δεν μας εχει βοηθησει, η δερματολογος μας ειχε πει bepanthol ροζ kai στα καπακι υγρη πουδρα fissan.εμας μας βοηθησε, ελπιζω και εσας.βεβαια του εβαζα συνεχεια ακομα και στον υπνο του!!!

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Μαρία να σου ζήσει ο Στεφανάκος!!!

Ανθή, χρόνια πολλά για τη γιορτή σου!!!

Αλίνα, πού χάθηκες ρε ψυχή; Σε σκεφτόμουν και αναρωτιόμουν αν μας ξέχασες, αλλά με διέψευσες κατηγορηματικά! Ευχαριστώ για τις ευχές για τον Αντρεάκη!

Πω πω ρε κορίτσια, πώς ταλαιπωρείστε έτσι; Ειδικά η Μαρία, λες και τους έχουν μουντζώσει... Υπομονή, θα φτιάξουν τα πράγματα :)

Κι εγώ τον έχω εδώ δίπλα μου στο πορτ μπεμπέ και γκρινιάζει. Ωχ, τώρα άνοιξε και μάτι... Περιμένω να έρθει ο άντρας μου που πήγε για κάτι ψώνια, για να μου τον κρατήσει να μαγειρέψω. Περιμένω και κάτι επισκέψεις σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ε??νομιζες οτι σας ξεχασα βρε???φτου σου δεν ντρεπεσαι!!καμμια σχεση απλα τραβαμε και εμεις μεγαλη ταλαιπωρια,8 στις 10 φορες που γυρναγα απο υπερωρια σπιτι εβρισκα τον δημητρη με 39 πυρετο!! τις αλλες 2 ημασταν σε γιατρους!!!οσο για στραβα μας τυχαν διαφορα και εμας αλλα , αλλα σαν την υγεια του μικρου τιποτα αλλο!!για την πεθερα δεν σχολιασες...τυχαιο????δεν νομιζω!!χαχααχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, Αλίνα, για να πω για την πεθερά μπήκα, και μόνο γι' αυτήν δεν είπα! Τελικά δε θα έρθει. Στη βάφτιση θα έρθει και αν!

Και μη νομίζεις ότι τη γλίτωσα, αυτό είναι χειρότερο, γιατί σημαίνει ότι θα πρέπει να πάμε εμείς...

Κλείνω γιατί πείνασε ο χοντρούλης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ενταξει μια χαρα την εβγαλες προς το παρον!!!ως την βαπτιση εχετε μελλον!!! καλο ταϊσμα!!οπως καταλαβατε λειπει πολυς κοσμος σημερα στην δουλεια και εχω την ευχερια να σας γραφω!!!

ποιο ατιμο κοριτσι κοιμοταν ως τις 1 και εχασε και κιλο?????καλε ας με αφηναν εμενα ως τις 11 και ας επαιρνα κι ολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες και Χρόνια πολλά και καλά σε όλες και στα μωράκια σας!

Ανθή μου πολύχρονη κάθε ευτυχία σου εύχομαι!

Μαράκι να χαίρεσαι τον Στεφανάκο σου πολλά περαστικά και στον μικρό και σε σένα και στη μαμά σου, μπορεί τα πρώτα χριστούγεννα να μην ήταν οπως τα περιμένατε αλλά η πρώτη αλλαγή του χρόνου που έρχεται θα είναι σίγουρα καλύτερη.

ΑνναΜαρία δεν αρέσει η πολυκοσμία στον Αντρέα σου, και εγώ γέλασα με τους θαυμαστές σου :lol:

Αλίνα μας έλειψες, πολύ ταλαιπωρία :lol: έχετε τραβήξει και εσείς, ελπίζω απο εδώ και πέρα ΄να είναι τελείως καλά ο Δημητράκης σου.

Ξύπνησε η μικρή και σας αφήνω ελπίζω να μπω πάλι το βραδάκι αν και έχω ένα σκασμό σίδερο.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουράκι, ο μικρός μία είναι πολύ ήσυχος όταν έχουμε κόσμο, μία πολύ ανήσυχος. Τα Χριστούγεννα στη θεία μου είχε πάρα πολλή φασαρία, οπότε είναι λογικό να τρόμαξε. Σήμερα που ήμασταν έξι άτομα, παρ' όλο που μιλούσαμε συνέχεια και μάλιστα σε πηγαδάκια, ηρέμησε και κοιμήθηκε.

Κι εγώ έχω σίδερο, ένα πλυντήριο ρούχα του μικρού, αλλά σήμερα είμαι κουρασμένη και βαριέμαι... Είναι και μικροσκοπικά τα άτιμα, οπότε χωράνε πολλά σε μια πλύση, και κάθε φορά έχω να σιδερώσω ένα σωρό... Το χειρότερό μου είναι τα φορμάκια. Αλλά μετά όταν τα φοράει είναι κούκλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!κοριτσακια μου τι κανετε????εγω χαθηκα τελειως αλλα αυτα τα μπισκοτοσπιτακια κοντεψαν να κλεισουν το δικο μου σπιτι!!!!!ευτυχως τελειωσαν και ησυχασα!!!!!!!!

μαρακι μου να χαιρεσαι τον στεφανακο σου!!!!!οι υπολοιπες τι κανετε???/αχ μου λειψατε καλε!!!!!!!!ευχομαι ολες να εισαστε καλα!το ιδιο και τα παιδακια σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!

Ανθη μου χρονια πολλα,γερη κι ευτυχισμενη να σε χαιρετε η οικογενεια σου!!

Μαρακι μου να χαιρεσε τον Στεφανακο σου και μην στεναχωριεσαι ολα θα γινουν,θα γινει καλα συντομα ο γλυκουλης και ολα θα στρωσουν,υγεια λοιπον..................

Ολιακι μου χρονια πολλα,να τα εκατοστισεις να εισαι γερη και να μην σκεφτεσαι τα χρονια που περνανε και αγχωνεσαι ελα μωρε μια ζωη την εχουμε μη σκοτιζεσαι,εξαλλου ειμαστε στα καλυτερα μας ετσι δεν ειναι;;

Αννα Μαρια συνηθως οταν τα μωρα αλλαζουν περιβαλλον σαυτη την ηλικια κλαινε και ειναι ανυσηχα περισσοτερο απο αυτο παρα απο τη φασαρια γιαυτο μαλλον και γκρινιαζε ο μικρουλης σου,οσο μεγαλωνει θα ειναι πιοπ ετοιμος για βολτιτσες,οσο για τους θαυμαστες σου πολυ γελασα :lol::lol:

αυριο εχει γενεθλια το σπορακι μου δεν το πιστευω οτι κλεινει τα 2 κιολας,εκανα προετοιμασια σημερα αλλα τα περισσοτερα πρεπει να τα φτιαξω αυριο,το βραδυ φυσικα θα ειμαι πτωμα αλλα χαλαλι...

Καλι ακομα μπισκοτοσπιτα φτιαχνεις; :o:D ;η κορουλα σου καλα ειναι;;

Αλινακι που χαθηκες ρε ψυχη;;ακομα ταλαιπωρητε ο Δημητρακης;;;εννοειτε οτι σου κραταω το υπογειο ρεζερβε το εχω :lol::lol:

Ανθη καλα τι υπνους ριχνεις;;εγω αν κοιμηθω ως τις 9 χαρα μεγαλη εχω,ο Πανουλης τι ωρα ξυπναει και μπορεις και κοιμασαι τοσο;;

Κατερινακι να σου στειλω καμια στοιβα για σιδερο;; :lol::lol:

πολλα φιλια κουκλες μου δεν θυμαμαι κατι αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!!!

Σας ευχάριστώ πάααααααρα πολύ για τις ευχούλες σας! Με συγκινήσατε πάρα πολύ!!!!!Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε την οικογένειά σας!!!!!

Μαράκι μου να χαίρεσαι το μικρό σου το αγοράκι! Εύχομαι να είναι πάντα πολύ πολύ ευτυχισμένος και υγιής και να κάνει περήφανη τη γλυκιά του μανούλα ;);););) Είναι καλύτερα το ζουζούνι;;Πάντως τα φετινά Χριστούγεννα κάποιος σας γλωσσόφαγε...Εύχομαι οι ατυχίες να σταματήσουν εδώ..Περαστικά στη μανούλα σου!

Κατερίνα μου να χαίρεσαι το μικράκι σου!!!! Έγινε 2 χρονών και αυτό ε;;; Να σου ζήσει το αντράκι σου! Είμαι σίγουρη ότι πάλι θα μεγαλουργήσεις στην κουζίνα! Ο Πάνος ξυπνά μεταξύ 10.30 και 11 αλλά εκείνη τη μέρα κοιμήθηκε στη μαμά μου και γι' αυτό το ξεφτίλισα :lol::lol::lol:

Άννα Μαρία τελικά βγήκατε βολτούλα με τον Αντρέα;;; Αν ναι, του άρεσε;;; Πώς τα πάτε με το βραδινό ύπνο;;

Αλίνα μου μεγάλο ζόρι τραβάς με το Δημητράκη σου. Ο Πάνος πάλι κόλλησε συνάχι και πάλι έχει βήχα και πάλι τρέμω για λαρυγγίτιδα...Δεν παλεύονται οι ιώσεις, σε καταλαβαίνω απόλυτα..Δεν αντέχω να τον βλέπω να ταλαιπωρείται. Χαλάει όλη μου η διάθεση και η ψυχολογία μου πέφτει στο κατακόρυφο :(:(:( ..Εύχομαι περαστικά στον κούκλο σου και να μην ξαναταλαιπωρηθεί ΠΟΤΕ το αγοράκι σου...

Καγκουράκι μου η Αγγελικούλα σου είναι μια κουκλίτσα! Βουτάει στο νερό χωρίς να κλαίει;;; Μπράβο το θηρίο! Δεινή κολυμβήτρια θα σου γίνει!

Κάλλη μου χάθηκες...Τελείωσες τώρα με τα μπισκοτόσπιτα;; Άντε για να μας λες πιο συχνά τα νέα σου!

Σήμερα πέρασα και ωραία και άσχημα. Το μεσημεράκι πήγα με τον άντρα μου, τον Πάνο και τον ανιψιό μου (16 χρονών) στο mall. Πήραμε δωράκια στο ανίψι για τη γιορτή του (γίορταζε στις 12 Δεκ.) και επίσης πήρε ο άντρας μου και σε μένα δωράκια. Μου πήρε μπότες και τσάντα! Άσχημα πέρασα γιατί στο mall ο Πάνος σήκωσε δέκατα και το συνάχι του επιδεινώθηκε, τώρα πάλι βήχει και φοβάμαι για λαρυγγίτιδα (τον πήρα στο κρεβάτι μου) και επίσης τσακώθηκα και με την αδερφή μου και από τα νεύρα μου έτρεμα σαν το ψάρι. Είμαστε πολύ δεμένες και κάθε τσακωμός μαζί της μου στοιχίζει πολύ. Ο λόγος ήταν γελοίος αλλά πήρε διαστάσεις...Την Παρασκευή θα καλέσω κόσμο για τη γιορτή μου και ελπίζω η μέρα να είναι καλύτερη...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας! Πάω να χαλαρώσω γιατί η μέρα είχε πολλή ένταση και δεν την αντέχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...