Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕΝΕ "γυναικεία υπόθεση" Νο 2


Recommended Posts

Αθανασία, εμείς πήγαμε χτες στον εσπερινό, γιατί τις καθημερινές όταν έχει λειτουργία τελειώνει κατά τις οκτώ-οκτώμιση!

Πήγαμε σήμερα γιατρό, και μου είπε να πάω την Τετάρτη απ' τις οκτώ το πρωί (έλεοοοοοοος!!!!!!!!!), να μου κάνει εξέταση τραχήλου, κι αν έχω διαστολή θα πάμε για γέννα κατευθείαν. Τώρα, αν δεν έχω διαστολή, δεν ξέρω...

Καγκουράκι, πήγε και κουρεύτηκε ο άντρας μου την Παρασκευή, αλλά πάααααααλι τίποτα... Δεν έπιασε το κόλπο! Και του χρόνου το δέντρο! Για μας είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα!

Αθανασία, αυτό το χαράτσι τι είναι, δεν έχω καταλάβει; Όλοι για το χαράτσι λένε. Είναι κάποιος έμμεσος φόρος που έρχεται με τη ΔΕΗ; Καλά, πώς θα πληρώσετε τόσα λεφτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άννα Μαρία άστα το χαράτσι είναι ένας φόρος που σου έρχεται πάνω στο ρεύμα της ΔΕΗ, είναι 2 δόσεις που σημαίνει ότι θα πληρωθεί το ίδιο ποσό ακόμη μία φορά, στον επόμενο λογαριασμό και εξαρτάται από τα τ.μ. του σπιτιού..... :twisted: Για να καταλάβεις το ρεύμα που έχω κάψει είναι 60 ευρώ περίπου και τα υπόλοιπα 1264 είναι ο φόρος...... :shock::o

Βρε σύ εδώ σου λέει πας για γέννα κι εσύ σκέφτεσαι ότι θα είναι πολύ πρωι :lol::lol::lol: .....!

Κι εμείς πήγαμε χθες στον εσπερινό και σήμερα στη λειτουργία, την έκανε μία οικογενειακή φίλη σε μια εκκλησία που έχει φτιάξει ο παππούς μου, είχε και πανηγύρι χαμός γινόταν.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι ότι είναι πολύ πρωί, γιατί θα είμαι σα ζόμπι, και πώς θα αντέξω; Ουφφφ... Φυσικά, μπορεί να μας προλάβει ο Αντρίκος και να γεννηθεί αύριο!

Γενικά το πρωινό ξύπνημα κι εγώ δεν έχουμε και πολύ καλές σχέσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια???Εμείς καλά είμαστε...χαθηκα λίγο με το σχολείο, τις δουλειές και εννοειται το παιδάκι μου που όταν γυρισουμε στο σπιτι με θέλει αποκλειστικά!!!!!

Σας διαβασα βιαστικά, σημερα μαθαμε οτι πεθανε ένας φιλος του άντρα μου 28 χρονών με καρδιακή προσβολή...απιστευτο...ο αντρας μου ειναι χάλια...Υγεια να εχουμε όλοι...

Σας αφήνω γιατι τσιριζει ο Στέφανος!!! Φιλιά σε΄ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Μαράκι με το ωραίο το μωράκι!!!!! Απορώ κοριτσάκι μου και που βρίσκεις χρόνο να ανοίξεις το λαπ τοπ........!!!!! Τι κρίμα για το παλικάρι, πραγματικά δεν πρέπει να ζητάμε τίποτα άλλο από το Θεούλη παρά μόνο υγεία για όλο τον κόσμο.... :ympray::ympray::ympray:

Άννα Μαρία μου να είσαι σίγουρη πως σε περίπτωση γέννας, θα ξυπνήσεις αμέσως :lol::lol::lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, Μαρία, τέτοια ακούω και τρελαίνομαι... :( :( :(

Αθανασία, λες να ξυπνήσω ε; Εντάξει, δε φοβάμαι ότι θα κοιμάμαι την ώρα της γέννας, απλά θέλω να έχω αρκετές δυνάμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα Μαρια μου σε προλαβα????αντε κοπελα μου καλη λευτερια κ με ενα πονο!!με αυτον τον πανικο που ζω αυτες τις μερες αναρωτιομουν αν γεννησες!!!τουλαχιστον να προλαβω να σου ευχηθω η γυναικα!!η πεθερα ηρθε;;;;;

μαρακι τι να πω για τον φιλο του αντρα σου...φτωχα τα λογια.εχω χασει την κολλητη μου στα 23 απο την κακια ασθενεια και την ξαδελφουλα μου στα 19 της απο τροχαιο...ωρες ωρες απορω με τι κριτηρια επιλεγει ο παντοδυναμος...δυναμη σε αυτους που μειναν πισω....

ζζζζζζζζζζζζ μου ο δημητρης μου χεις κρυψει το γουατς απ απο την παρασκευη κ δεν το βρισκω!!σημερα βρηκα κληση σπιτι αλλα γενικα εχω δυσκολες μερες...το σαββ/κο δεν το πηρα χαμπαρι,υπερωριες σημερα για αρχη στην δουλεια-που φυσικα δεν θα πληρωθουν-κ βαλε οτι εχω ξυπνησει απο τις 6 το πρωι και πριν παω δουλεια ετρεχα σε ενα καρο δημοσιες υπηρεσιες.γυρισα 7+ κ εβαλα να μαγειρεψω κ να φτιαξω τσαντες κ ρουχα για μενα κ το δημητρη για αυριο.ομορφιες ε???τα παιδακια σου πως ειναι;;

οσο για δημητρη ακομα πρεπει να ποναει τα αυτακι του.ειναι πολυ ανυσηχος κ γκρινιαρης.αυριο τελευταια μερα στην αντιβιωση..για να δουμε!μεσα σ ολα μ εχει πιασει κ εμενα ενας πονολαιμος εδω κ 5 μερες που δεν λεει να ηρεμησει.τι γαργαρες , τι καραμελες, τι σιροπια......

οσο για τον προκομενο στην δουλεια,θα ξαναρθει την παρασκευη.και μαλλον θα κανει εμενα να κλαψω...η αλλη η κοπελα μου πε να αναλβω εγω να κατσω μαζι του να δουμε κ την δικη της δουλεια.... :cry:

ποια τυχερη εγραψε για το χαρατσι της δεη???ασε και εμας ηρθε αλλα σε 1 δοση...εχουν μαζευτει ενα καρο χρωστουμενα...και δεν βλεπω να ξεχρεωνοντε ποτε!!

αυτα τα καλα κοριτσακια μου...σας φιλω...μου λειπετε ρεεεεεεεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίνα, κουράγιο με τη δουλειά και τα τρεχάματα... Πάντως εγώ όταν αρρωστήσω, πρέπει να κάνει κύκλο και να περάσει η ασθένεια. Αρχίζει με πονόλαιμο, συνεχίζει με συνάχι και καταλήγει με βήχα. Καραμέλες και τσάγια δε μου έχουν κάνει ποτέ τίποτα. Με ανακουφίζουν προσωρινά και μετά ο πονόλαιμος γίνεται χειρότερος.

Από χτες έχω και πόνους, οι συσπάσεις συνοδεύονται από πόνους πλέον. Πλησιάζω, ελπίζω να προλάβουμε την Τετάρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια με παρηγορησες βρε!!! :lol: αντε ομως να τον κανει τον κυκλο του!!!

τεταρτη ε;;και εγω τεταρτη γεννησα,αντε κοριτσακι μου με το καλο!!εφτασε ο καιρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χι χι, εντάξει, το είπα για να μην παιδεύεσαι και να επιβαρύνεις τον οργανισμό σου με χάπια, καραμέλες, κ.λπ. :)

Τετάρτη μου είπε ότι θα μου εξετάσει τράχηλο, κι αν έχω διαστολή θα με βάλει κατευθείαν για γέννα. Αλλά ελπίζω μήπως σπάσουν τα νερά αύριο, και προλάβω την Τετάρτη! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε Αννα Μαρια ειπαμε αλλα εσυ δεν εχεις σκοπο :lol::lol: ακου εκει δεν βαρεθηκες ακομα :o χαρας το κουραγιο σου,τα ψεματα τελειωσανε δυο μερουλες ακομα το εχεις καταλαβει οτι θα γινεις μανουλα σε δυο μερες;;;;; :o:o:D:D γιατι δεν ειπες στον γιατρο κατσε να κοιμηθω πρωτα και οταν ξυπνησω ερχομαι να γεννησω :lol::lol: πλακας εχεις κατσε να βγει ο Αντρεας και θα σε στρωσει καλα :lol::lol:

εμεις τα ιδια με εχουν εξοντωσει τελειως τα διαβολακια μου ειδικα αυτο το μικρο μου ρε κοριτσια πολυ ζημια ομως την αταξια την εχει στο αιμα του δεν προλαβαινω να γυρισω το κεφαλι μου και την κανει την ζαβολια του :evil::evil: ξηλωνει τα κουμπια απο τα λαπτοπ οτι βρισκει το χυνει κατω,βγαζει τα παιχνιδια απο τα ντουλαπια τα σκορπαει ολα στο πατωμα,βγαζει κατσαρολες,πιρουνια,κουταλια και οτι αλλο υπαρχει στην κουζινα,σημερα μου εχυσε ενα μπουκαλι ιωδιο στο χαλι μου εχει ριξει λαδι,μαλακτικο και κολωνια θελετε να σας πω κι αλλα;;; :evil::lol::lol: κατα τα αλλα τα ιδια ησυχια,ταξη και ασφαλεια

Κατερινιω στολισες κιολας;;εγω να πω την αληθεια βαριεμαι να ξεσκονιζω και να μαζευω τις μπαλες που θα σκορπιζει συνεχεια ο Δημητρης απο δω και απο κει μην μου ριξει και το δεντρο κιολας ο ανταρτης γιαυτο το τρεναρω οσο μπορω

Αλινα περαστικα σας ρε κοριτσι και ευχομαι να το ξεπερασεις κι εσυ συντομα!!1

Μαρακι τι να πω κρια ο ανθρωπος τοσο νεος και ειχε καρδια;;;οτι και να πουμε ειναι λιγο υγεια πανω απο ολα............

Αθανασια ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι σου και σου ηρθαν τοσα πολλα; :o:o:evil: μας εχουν ταραξει πια,μας πινουν το αιμα με το καλαμακι :twisted::twisted: 650 εμεις σε δυο δοσεις ................

Καλη και Ανθη που χαθηκατε παλι;;;;

πολλα φιλια κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, τώρα δυο μέρες νιώθω ότι έχω βαρύνει. Προηγουμένως μια χαρά ήμουν! Τώρα που έχω και πόνο το καταλαβαίνω...

Καλά, μεγάλο ζιζάνιο ο μικρός σου!!! Μου θύμισε τον ξάδελφό μου που όταν ήταν ενός ή δύο χρονών νομίζω είχε πάει στη θεία μας και όπως μιλούσε αυτή στο τηλέφωνο, είχε βγάλει όλες τις μπάλες από το Χριστουγεννιάτικο δέντρο, μία μία και τις πέταξε στο πάτωμα. Κι η άλλη τον κοιτούσε και δεν έλεγε στη φίλη της μισό λεπτό και να τον σταματήσει!!! Αυτή μιλάει και πολλή ώρα στο τηλέφωνο, οπότε μέχρι να τελειώσει ο μικρός είχε βγάλει όλες τις μπάλες και είχε αφήσει το έλατο γυμνό, μπροστά στα μάτια της!

Για την αδελφή του που είχε αδειάσει ένα μπουκάλι υγρό πιάτων πάνω σ' ένα γατί και μετά έκλεισε άλλο γιατί (μπορεί και το ίδιο να ήταν) στο ψυγείο, σας έχω πει!!! :lol::lol::lol: Καλά, τα γράφω αλλά δε θυμάμαι σε ποιο ποστ!!! Οπότε, μπορεί και να σας το έχω ξαναπεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Αλίνα, δε σου απάντησα για την πεθερά!!!

Είχε πει ότι ΜΠΟΡΕΙ να έρθει όταν σαραντίσω, αλλά δεν είναι σίγουρο αν θα έρθει τελικά. Τουλάχιστον δε θα την έχω μες στα πόδια μου τις πρώτες μέρες.

Ελπίζω να μην έρθει καθόλου, γιατί θα μας κάνει τα νεύρα κρόσια. Τι για το όνομα θα λέει, που θα φωνάζουμε το παιδί με το όνομα πριν τη βάφτιση, τι για το ότι δε θα του κρεμάσουμε ματόχαντρα, τι για το άλλαγμα, τι για το τάισμα, τι για το καθισματάκι αυτοκινήτου που έχει γίνει σίριαλ! Για όλα θα έχει άποψη, και η άποψή της είναι μονίμως χαζομάρα. Να μην πω για διάφορες προλήψεις του στιλ "μην πεις καλημέρα άνιφτος ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ", "μη βγει η λεχώνα το βράδι έξω να μαζέψει ρούχα ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ", "μην κόψεις τα νύχια σου το βράδι, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ" και διάφορα άλλα τέτοια ωραία... Καλά, είμαι σίγουρη ότι σας τα έχω ξαναπεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καημενο το γατακι,ο δικος μου τα τραβαει απο την ουρα και τα πεταει,το κουνελακι το πιανει απο τα αυτια και το σηκωνει πανω δεν καταλαβαινει τιποτα :lol::lol: και ο δικος μου περυσι εβγαζε τις μπαλες και τις πετουσε φετος δεν ξερω τι θα κανει πολυ το φοβαμαι,θελει να ανακατευεται με ολα το νουμερο,οταν βαζω σκουπα θελει να σκουπισει πρωτα αυτος και μετα την δινει σε εμενα :o:lol:

δεν μας τα εχεις ξαναπει αυτα Αννα Μαρια αλλα τα εχουμε κι εμεις αυτα εδω ασε!!!και χιλια δυο ακομα που τα τηρουσαν παλια και προσπαθουν να τα επιβαλουν και σε εμας απο που ειναι η πεθερα σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από την Πάτρα είναι η πεθερά.

Καλά, αυτά είναι απλά μερικά παραδείγματα που αναφέρω... Το τι λένε και το τι πιστεύουν... τρίβω τα μάτια μου, ξεβουλώνω τ' αφτιά μου, αλλά και πάλι... απίστευτα μου φαίνονται...

Αυτό με το σελοτέιπ σας το έχω πει; Που της είχα πει για τον ξάδελφο (τον προαναφερθέντα ξάδελφο) ότι γεννήθηκε με πολύ πεταχτά αφτιά, και όταν ήταν μικρότερος είχε κόμπλεξ, κι έλεγε ότι θα τα κολλήσει με σελοτέιπ να μην πετάνε, και μου λέει (η πεθερά), "ε, όταν ήταν νεογέννητο, γιατί δεν του τα κόλλησαν με σελοτέιπ να μην πετάνε, αφού το νεογέννητο είναι σα ζυμάρι, το πλάθεις όπως θέλεις". Και μιλούσε σοβαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για τον ξάδελφο, όταν ήταν πολύ μικρός, ήθελε κι αυτός να ανακατεύεται σε όλα. Τι ήθελε να πλένει πιάτα, τι να σκουπίζει, τι να σφουγγαρίζει, τι να σιδερώνει! Αφού όταν θα πήγαινε πρώτη φορά στο νηπιαγωγείο, τον ρώτησα τι θα βάλει στη τσάντα του, και τους είπε "δύο χλωρίνες, ένα ντετόλ, ένα άζαξ, κ.λπ."!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ερθει τελικα;;κοιτα αν ερθει μην τα παιρνεις κι εσυ της μετροιτης να κανεις υπομονη αφου δεν θα μεινει πολυ,καλα αυτο με τα αφτια το εχω ξανακουσει και πολλα αλλα τρελα και εδω σε εμας τα ιδια π.χ. να μην μεινουν ρουχα της λεχωνας και του μωρου εξω το βραδυ,να μην φυγει καποιος αργα το βραδυ απο το σπιτι της λεχωνας και αλλα τετοια.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν θα έρθει. Κοίτα, αν έρθει δε θα τη διώξω, θα την καλοδεχτώ. Στο κάτω κάτω, έχει δικαίωμα να δει το εγγόνι της και να μείνει στο σπίτι του γιού της, αν και αναγκαστικά θα κοιμηθεί στον καναπέ του σαλονιού, ενώ αν πάει στη μάνα μου θα μείνει σε κανονικό δωμάτιο και θα κοιμηθεί σε κανονικό κρεβάτι.

Ευτυχώς θα έρθει για λίγες μέρες, αν έρθει κιόλας. Δυστυχώς έχει κι ο πεθερός μου πάρα πολλά προβλήματα υγείας. Πέρσι είχε μπει στο νοσοκομείο τον Οκτώβριο και βγήκε Γενάρη... Περάσαμε μεγάλη αγωνία, και μας έπαιρνε κάθε τρεις και λίγο η γιαγιά του άντρα μου (πεθερά του πεθερού) και τα αδέλφια του και έκλαιγαν ότι θα πεθάνει, και τον χάνουμε... Κι όλα αυτά ενώ είναι αρκετά νέος (61 ετών), αλλά μανιώδης καπνιστής για πάρα πολλά χρόνια. Για αρκετό καιρό έκανε μάσκα οξυγόνου δύο φορές τη μέρα, και κρατούσε από το ένα χέρι τη μάσκα κι απ' το άλλο το τσιγάρο... Βγάλε άκρη... Τώρα ούτε το βάζει στο στόμα του, αλλά έχει μείνει με ένα τέταρτο από πνεύμονα. Μισή σκάλα ανεβαίνει, σταματά να κάνει διάλειμμα, και στέλνει κάποιον να του φέρει τη μπουκάλα του οξυγόνου για εισπνοές.

Οπότε, είναι δύσκολο γι' αυτήν να φύγει από την Πάτρα, έστω και για λίγο καιρό, και πιστεύω θα δυσκολευτεί αρκετά να ταξιδέψει μόνη της.

Θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Χάθηκα λιγάκι γιατί το ΣΚ ήμασταν συνέχεια έξω..Το Σάββατο πήγαμε βόλτα το πρωί με τον Πανούλη, μετά ήρθε η νονά του στο σπίτι και το απογευματάκι τον πήγαμε λούνα παρκ. Το βράδυ πήγα στο σπίτι της αδερφής μου (μένει στον κάτω όροφο) για να τη βοήθησω στην προετοιμασία τραπεζιού που έκανε την Κυριακή για τη γιορτή της.Κατά τη μία ανέβηκα σπίτι μου και σιδέρωσα..Την Κυριακή είχαμε το τραπέζι της αδερφής μου, μετά πήγαμε στα γενέθλια ενός βαφτιστηριού μας (3 βαφτιστήρια έχουμε..!!!) και το βράδυ διόρθωνα μέχρι τις 3 τα ξημερώματα :shock::shock: Αντιλαμβάνεστε λοιπόν γιατί δεν μπήκα καθόλου...

Σήμερα πάλι γύρισα στις 10 και μισή και αφού κοίμισα τον Πάνο διόρθωνα μέχρι τις 2..Δεν έχω λοιπόν τις αντοχές να σχολιάσω όλα αυτά που γράψατε...Αφήστε που δεν τα θυμάμαι καν διότι το μυαλό μου έχει γίνει σαν ομελέτα.. Αναρωτιόμουν μόνο αν θα βρω και την Άννα Μαρία..Άννα Μαρία τον έφαγες το μήνα σου σχεδόν...Τι λες, πότε θα γεννήσεις;;;;;Άντε βρε Αντρίκο βγες :lol::lol::lol::lol:

Αύριο θα είμαι πιο αναλυτική...

Άννα Μαρία, Μαράκι, Αθανασία, Αλίνα, Καγκουράκι, Κατερινάκι, Μαρία Ζ, Κάλλη, Όλια (ξεχασα καμία;;; :oops::oops::oops: ) ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!!!!!!

Η ΜΕΓΑΛΗ ΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΕ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΑΕΙ Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΝΤΡΕΑ ΤΗΣ!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΦΟΒΩΝ ΓΙΑ ΕΚΛΑΜΨΙΑ!!!!!!

ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννάει το κορίτσι μας???????/ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!

Μπήκα να δω τα νέα σας και είδα το νέο από την Σαμανθα και κόλλησα!!! Περιμένουμε νέα!!!!

Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου το κορίτσι μας και με το καλό να πάρει αγκαλιά το αγοράκι της!

Τι κάνετε οι υπόλοιπες???

Ανθή μου πάλι καλά που εγώ δεν εχω διορθώσεις για το σχολείο αλλιώς θα τα είχα παίξει!!!Μέχρι να οργανωθώ όμως θέλω λίγο χρόνο.γιατι κάθε παιδάκι μου εχει διαφορετικές αναγκες και πρεπει να ετοιμάσω συγκεκριμενο υλικό για τον καθένα.... :roll:

Μετά όταν γυρίσουμε απο τα Χριστούγεννα θα εχω τις αξιολογήσεις των παιδιων και φτου απ΄την αρχη!!!

Αθανασία μυο κατι διάβασα ότι χτυπησες, είσαι καλά???

Αλίνα μου πώς είναι ο μικρός σου???

Κατερίνα, Καγκουράκι, Κάλλι, Όλια, Μαρλια Ζ.....πολλά φιλιά...και σε όσες ξέχασα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα Μαρια μου !!!!! :YMHUG::YMHUG: η παναγια μαζι σου κοριτσι μου,να πανε ολα καλα ευχομαι!!!!να μπεις γρηγορα να μας πεις την εμπειρια σου αχχχχ!!! ανατριχιασα οταν το διαβασα και μπηκα αμεσως να γραψω ευχομαι τα καλυτερα κοπελα μου,να κρατησεις αγκαλιτσα το αγορακι σου και να ξερεις οτι οι φιλες σου απο το μαμυ θα σας σκεφτονται σαν να ειναι εκει μαζι σας και........ αχχ!!! συγκινουμαι τωρα δεν αντεχω................!!!!! :-*:-*

Σαμανθα ευχαριστουμε πολυ για τα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα στα γρήγορα και είδα τα ευχάριστα!!! Αννα Μαρία ευχομαι να έχουν πάει όλα κατευχήν και σύντομα να μας πεις τα νέα σου!!!

ΠΟλλά φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Τι βλέπω γεννάει η Άννα Μαρία μας!!!!!! :ympray::ympray::ympray: Όλα καλά να της πάνε Παναγίτσα μου μ' ένα πόνο!!!!! Άντε περιμένουμε νέα Σαμάνθα......!

Μαράκι μου ναι χτύπησα έπεσα κάτω :lol::lol: πολύ γέλιο, πονάω λίγο στον κ.......ο κι είμαι για γέλια :lol::lol::lol::lol: Ευτυχώς που δεν παίρνεις δουλειά στο σπίτι κι έστι σε χορταίνει ο Στεφανάκος σου...

Κατερινάκι (ΚΑ1) άσε το σπίτι μου είναι γύρω στα 230 τετραγωνικά, αλλά εκτός αυτού είχαν κάνει λάθος την τιμή ζώνης, είχαν β'αλει ότι βρίσκεται στην πλευρά της καλντέρας...... Την είχα αλλάξει, αλλά λένε ότι πρέπει να πληρώσουμε την 1η δόση ως έχει και ή θα συμψηφιστούν στην επόμενη ή θα αφαιρεθούν από τους επόμενους λογαριασμούς, μ@λ@κίες θα έλεγα έγω :twisted::twisted: ..... Ότι τους κατέβει πρέπει να το λουζόμαστε..... :twisted::twisted:

Διαολάκι ο μικρός ε? :lol::lol::lol: δεν πειράζει τα αγοράκια είναι συνήθως πιο ζόρικα, καλά να μας τα έχει ο Θεούλης!!!!!

Ανθή μου τι κάνεις? Αυτό το Σ/Κ δεν ήταν ξεκούρασης αλλά κούρασης :lol::lol::lol: Δεν πειράζει άξιζε αφού περάσατε τόσο ωραία.....!

Κορίτσια μου αυτή τη στιγμή έχω μεγάλη αγωνία..... Μία φίλη μου είναι στο Ιασώ, έχει κάνει επισκληρείδιο και ΓΕΝΝΑΕΙ...... :shock::shock::shock: Ανυπομονώ να χτυπήσει το κινητό μου, είναι η αδερφή μου εκεί θα είναι η νονά του!!!! Το αστείο είναι ότι της σπάσαν τα νερά στο σπίτι κι αυτή έλεγε ότι απλά κατουριόταν γιατί είχε πιει πολύ νερό κι ετοιμαζόταν να πάει βόλτα.... :lol::lol::lol:

Αυτά και γαι σήμερα πάω για το κρεββατάκι μου :-*:-*:-*:-* !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να έρθεις να γνωρίσεις το χοντρούλη μου!!!  Δεν το βλέπω αλλά τουλάχιστον δε θα φύγω χωρίς να μου έχει πει τι αποφάσισε.
    • Η μικρή μου κοιμάται πολύ καλά από ενάμιση του στυλ 8:30 9:00 και πάει μέχρι το πρωί 8:00..αλλά μέχρι να φτάσει εκεί με ξυπνούσε παρά πλ συχνά όπως και ο μπέμπης τώρα μπορεί και κάθε ώρα..τα ΣΚ ξυπνάει και κάθεται με τον μπαμπά όπως και η δικιά σου οπότε έχω happy hour χαχαχα υπομονή και θα στρώσουν μωρέ θα ξανακοιμηθουμε και εμείς εγώ τώρα για παρηγοριά λέω ποοοσο γλυκά είναι και ότι θα μας λείψουν αυτές οι μέρες που μυρίζουν μωρουδηλα χαχα🤪
    • Σμρ κοριτσια μου ηταν μια πολυ απαιτητικη μερα στη δουλεια κ μετα βγηκαμε με φιλες μου για φαγητο!! Τωρα μπηκα ν διαβασω τα νεα σας!! 🥰 @ΛΕΥΚΗμου ελπιζω η ενοχληση στ στομαχι να περασει συντομα κ μερα τη μερα να εισαι καλυτερα!! ❤️ @Xrisa95 αχ τι ωραια να εχεις τοσες αδερφες!!! Να τις χαιρεσαι!! Εχεις κ ανιψακια;; Οσο γ τα συμπτωματα, νομιζω οτι οταν τα εχουμε γκρινιαζουμε γτ μας ενοχλουν κ οταν δν τα εχουμε μσς πιανει η ανασφαλεια οτι κτ δν παει καλα... πουθενσ δν μας πιανεις!!😅😅 @Elenaki_ καλως ηρθες στην παρεα μας!!!🤗 ειναι το 1ο σου παιδακι;; μακαρι να εχουμε ολες μας τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!🙏🤰✨️🧿
    • Δν υπαρχει απ οσο εχω ψαξει... κ το εψαξα 2 φορες καθως ψαχναμε το λογο της υπογονιμοτητας. Αλλα απ οσο ξερω δινουν προληπτικα οταν κανεις εξωσωματικη.. Ας ερθουν τα κουκουνια μας γερα Αννιτακι μου κι ας παρουμε αλλα τοσα!!😊
    • Αχ κορίτσι μου χαρά στην υπομονή σου μακάρι να είχα και εγω που έχω κανει χρυσά τα φαρμακεία 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...