Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια τα φωτα σας αν γνωριζετε...


Recommended Posts

κανοντας τις πρωτες εξετασεις (αιματολογικες κ ουρων ) εγκυμοσυνης , οι απαντησεις πηγαν κατευθειαν στην γυναικολογο κ ειπε να τις δει αιματολογος γνωριζετε για ποιο λογο ???? σε ποιες περιπτωσεις γινετε αυτο , εχει τυχει σε καποια απο σας????? αν μπορειτε να μου απαντησετε θα σας ημουν ευγνωμων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Δεν μου εχει τυχει να πω τη αληθεια ,αλλα το πιο πιθανο να εδειξε κατι σχετικα με την πηκτικοτητα του αιματος.Εκανες και ελεγχο για θρομβοφιλια;

Σου ευχομαι να ειναι ολα καλα και ναεχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, πάλι έγκυος είσαι; Κιόλας; :P

Δεν ξέρω γι' αυτό που λες, δε νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό. Γιατί δε ρώτησες τη γυναικολόγο;

Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι πάλι εγκυούλα ζουζούνα?????!!!!! Δεν γνωρίζω να σου πω...ίσως έδειξαν κάτοτο οποίο πρέπει να το δει ο γιατρός για να σε ενημερώσει καλύτερα!!Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι παλι εγκυος μπουγατσακι;αααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!τιποτα δεν θα ειναι...μην αγχωνεσαι ..σου ευχομαι τα καλυτερα!!!τι γρηγορα!!!!!!μπραβο μπραβο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου.....ολα 8α πανε καλα!!!! Αντε με ενα γιο τωρα ;););)

πολλα φιλια στην μπουμπουκα σου :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

παλη μπουγαστσακη;;;;;

ηταν να μην παρεις φορα!!!!!!!!!!!!1

Τελεια!!!!!!!!1

οντως μηπως εχεις θρομβοφυλλια;;;;;

φιλια και καλη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας αλλα θελω να σας ενημερωσω πως δ ειναι για μενα αλλα για συγγενικο προσωπο βλακεια μου που δ το εγραψα αλλα μετα που το σκεφτηκα δ με εβαζε μεσα χαχαχα

τελικα οντως ειναι για την πηκτικοτητα του αιματος κ η κοπελα θα κανει ενεσεις γυρο απο τον αφαλο

ειχε αγχωθει κ με ρωταγε κ δ ηξερα να της απαντησω αλλα ηθελα να την ηρεμησω μωρε γιαυτο σας ρωτησα

κ παλι ευχαριστω πολυ ζουζουνες μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τρελή, αυτό το λένε πρώτα απ' όλα!!!!!!!!!! Χαχα, νομίζαμε όλες ότι είσαι έγκυος!

Μακάρι να πάνε όλα καλά για την κοπέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

γεια σας, κοριτσια κ εμενα τις εστειλε στον αιματολογο τις εξετασεις για την πηκτικοτητα του αιματος κ ρωτησα κ εγω εναν αιματολογο κ με ανησυχησε ιδιαιτερα γιατι μου εγραψε ενα κατεβατό απο εξετασεις κ δεν ξερω τη να κανω τωρα δεν μιλησα ακομα με την γιατρο μου... κ ηθελα να ρωτησω mpougatsoula24 αμα γνωριζεις τι τιμες ειχαν οι εξετασεις aPTT λεγονται? εμενα ειναι κατα 2-3 μοναδες υψηλοτερο... θα χρειαστω κ εγω ενεσεις λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...