Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

Κουκλιτσες μου, τι κανετε?

Εγω μολις κοιμισα τον μικρουλη και βρηκα ευκαιρια να μπω..αν και θελω τοσο πολυ να κοιμηθω δεν νομιζω να προλαβω..

Χθες πηγαμε παιδιατρο, ο μικρουλης μεσα σε δυο βδομαδες πηρε 700γρ περιπου..ηταν τρια κιλα και πηγε 3680 το κ;μαρι μου..χθες ξαναειχε κολικους, ειχαμε ηρεμησει δυο μερες αλλα παλι τα ιδια..

´σημερα εχουμε μηνο γενεθλις!κλρινει ενα μηνα τα αγορακι μου..απο την μια μου φαινεται πως περασε πολυ γρηγορα ο καιρος κι απο την αλλη νομιζω πως περασαν χρονια απο τοτε που ημουν εγκυος..

Νασιουκο, γεννησες???!!!!να σου ζησει φιλεναδα το μοκροτερο ταλιμπανακι , να ειναι γερο και καλοτυχο μωρακι..καλη λοχεια να εχεις και περιμενουμε νεα..

Μυριαμακι, αντε, σειρα σου..η νυφη περιμενει, μην την στησετε..

Ηλιαννακι πως τα παει ο μικρος?πως το δεχτηκαν τα πιο μεγαλα?

Λενακι, δωσε ενα μαγαλο φιλι και μια ζεστη αγκαλιτσα απο μενα στον ανασταση..στον αλλον δεν μπορεις ακομα, να περιμενει πες του..

Χριστινακι, καλε, πολυ βολικες οι ωρες τιυ δικου σου..εγω καθε μισμιση με δυο ωρες σηκωνομαι σλλα θελει και καμια ωρα να φαει ο δικος, να ρευτει και αλλσγμα..

Δεν θυμαμαι τι αλλο γαψατε βρε φιλεναδες, συγχωρεστε με αλλα ειμαι σοτο κουρασμενη..

Πολυ ωραια τα καροτσακι που βαλατε..αν και δεν μ αρεσει το μοβ, σε καροτσακι εινσι πολυ ωραι, το ειδα κι απο κοντς..

Θα σας βαλω πιο μετα το δικο μας..

Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες και ολα τα μωρακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πήγαμε για διάφορες δουλειές σήμερα. Πήγαμε ταχυδρομείο και πήρα το δέμα με τα ειδικά βρακάκια που θα βάζουμε πάνω απ' τις υφασμάτινες πάνες, πήγαμε στο μαγαζί με τις κουρτίνες και πήραμε το ύφασμα για την κουρτίνα του δωματίου μας που είχαμε παραγγείλει πριν δύο μήνες (!!!), παραγγείλαμε χαλάκι για το παιδικό, πήγαμε σε ένα σούπερ μάρκετ και πήρα βρακιά για το μαιευτήριο, πήρα ένα σετάκι πετσετούλες για τον Ανδρέα, και πήρε κι ο άντρας μου μια τσάντα για να βάζει μέσα τη σκακιέρα λέει...

Πέθανα, και τώρα περιμένω να γίνει το φαγητό: χάμπουργκερ με τηγανιτές πατάτες φούρνου!

Σας διάβασα πριν φύγουμε, αλλά δε θυμάμαι και πολλά πράγματα.

Α! Το πρώτο και καλύτερο!!!! Νάσια, να σας ζήσει και να τη χαίρεστε!!! Καλή λοχεία να έχεις!!!! Πόσο βγήκε το μωρό;;; Πόσο;;;; Καλέ, αυτό δεν είναι μωρό, είναι γυναικάρα!!!

Λένα, μακάρι να του περάσει του μικρού τελείως η κρίση άσθματος και να μην ταλαιπωρείστε άλλο κι εσείς κι αυτός.

Τα ριλάξ που βάλατε πολύ ωραία κορίτσια!

Σήμερα ξαναμιλήσαμε για τη γέννα, και του είπα αν πιστεύει ότι δε θα το αντέξει να μην μπει, αλλά να το αποφασίσει μόνος του, όχι να του πει η μάνα του τι θα κάνει. Είπε ότι δεν ξέρει αν θα αντέξει, (είναι και λιγόψυχος), και λέει θα το αποφασίσει εκείνη την ώρα. Πάντως, στην αίθουσα ωδινών θα είναι, εννοείται.

Αν τελικά γίνει καισαρική για κάποιο λόγο, ούτε κι εγώ θα θέλω να είναι μέσα, γιατί, αντί να ασχολούνται μαζί μου, θα τρέχουν με κουταλάκια για να τον μαζεύουν!

Πεινάαααααωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI AGGELIKOULA MOU O MIKROS MOU EINAI POLY HSYXOS TO VRADY!!!!!SAN NA MHN EXOUME MWRO STO SPITI...TWRA TELEYTAIA EIDIKA OTAN XYPNAEI GIA NA FAEI TOU VAZW THN PIPILA KAI MEXRI NA FTIAXW TO GALLA EXEI KSANAKOIMITHEI....VEVAIA META APO KANENA 10LEPTO TETARTO XYPNAEI PALI GIA NA TO PIEI....EINAI POLY POLY VOLIKOULIS MWRE!!!!!!

EXTHES EIPA KAI STON ANTRA MOU GIA TO ONOMA AGGELOS KAI ARESEI KAI SE AYTON!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!!

Νασια μου να σου ζησει το μωρακι σου!!Καλη λοχεια!!

Κοριτσια κοιμηθηκα 2 ωρες, η καλη μου η μανουλα προσεξε το μικρο (ο οποιος κοιμοταν) κ νομιζω οτι κοιμηθηκα 1 μηνα!!Πωπω ποση αναγκη το ειχα!!Δεν ξερω γιατι το βραδυ που τον προσεχω εγω αποκλειστικα ολο γκρινιαζει.Οταν το προσεξει ο αντρας μου ή η μαμα μου κοιμαται του καλου καιρου!

Να τα χαιρομαστε Αγγελικουλα τα μικρουλια μας!!Ποτε περασε ενας μηνας δεν καταλαβα..Δεν περνουσε ετσι ο καιρος στην εγκυμοσυνη, τουλαχιστον για μενα..Ε δεν περασα κ καλα τους πρωτους μηνες, ισως γι αυτο..Τωρα ομως δεν εχω καταλαβει πως περναν οι μερες!!

Για τα κοριτσακια που δεν εχουν γεννησει συστηνω ανεπιφυλακτα να ειναι ο αντρουλης σας μεσα!Εμενα ηταν και ακομα συζηταμε ποσο μαγικη εμπειρια ηταν.Εννοειται οτι δεν εχει άμεση οπτικη επαφη με το επιμαχο σημειο!Παντως αν μας αξιωσει ο Θεος κ στο 2ο το ιδιο θα κανουμε, ειναι το κατι αλλο σαν εμπειρια να το ζεις μαζι με τον αντρα σου!Ερχεστε κατα καποιο τροπο πιο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI AGGELIKOULA MOU O MIKROS MOU EINAI POLY HSYXOS TO VRADY!!!!!SAN NA MHN EXOUME MWRO STO SPITI...TWRA TELEYTAIA EIDIKA OTAN XYPNAEI GIA NA FAEI TOU VAZW THN PIPILA KAI MEXRI NA FTIAXW TO GALLA EXEI KSANAKOIMITHEI....VEVAIA META APO KANENA 10LEPTO TETARTO XYPNAEI PALI GIA NA TO PIEI....EINAI POLY POLY VOLIKOULIS MWRE!!!!!!

EXTHES EIPA KAI STON ANTRA MOU GIA TO ONOMA AGGELOS KAI ARESEI KAI SE AYTON!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα κουκλιτσες μου!!!

νασιουλαααααααα,γεννησες!!να σας ζησει και η ταλιμπανιτσα νο2 , να ειναι υγιης και καλοτυχη!!!!

αχ βρε κοριτσακια, οσο πλησιαζω κι εγω, ολο και πιο πολυ φοβαμαι πως θα τα καταφερω να γεννησω!!!μου φαινεται τρομερα δυσκολο!!!ελπιζω να ειναι πιο απλο απ'οσο το φανταζομαι!!!!μιλαμε για πολυ αγχος!!!!αφου τα βραδια δε μπορω να κοιμηθω και το σκεφτομαι συνεχεια!!!

α, δε σας ειπα, εχω κ αλλα νεα!!!η καθηγητρια που υποτιθεται οτι με επιβλεπει στην πτυχιακη μου απεδειχθη πολυ κομπλεξαρα!!!ξερετε ειναι νεα και την εχει δει ποιος ξερει τι.δε με βοηθαει καθολου, απεναντιας στελνει ειρωνικα σχολια και μου την εχει δωσει!!!πηρα τηλ το πρωι στο πανεπιστημιο να ρωτησω αν γινεται να αλλαξω καθηγητρια!!!θα μου πουν αυριο.αν δε γινεται θα κανω αναβολη και θα το συνεχισω του χρονου γιατι με τη συγκεκριμενη αποκλειεται να συνεργαστω!!!!το μπαζο!!!!

συγνωμη που σας τα λεω βρε κοριτσακια, αλλα ελεος πια ορισμενοι ανθρωποι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, απαπαπαπα.... Τι ηλίθια η καθηγήτρια... Ξέρω πολλούς τέτοιους... Αν μπορείς κάνε αναβολή, γιατί θα δυσκολευτείς τώρα με την πτυχιακή.

Εγώ αγχώνομαι με την αντιβίωση που πρέπει να μπει. Σκέφτομαι ότι μπορεί να μην προλάβουμε, ότι μπορεί να σπάσουν τα νερά, να μην το καταλάβω και να εισχωρήσει ο στρεπτόκοκκος στο σάκο, σκέφτομαι χίλια δυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσακι, καλυτερα να το αναβαλεις..τωρα με το μωρο δεν θα εχεις ουτε ορεξη ουτε χρονο..και σιγα μην καθεσαι να υπομενεις τος ορεξεις της καθε ψωνισμενης..βλεπω το τικερακι σου και θυμηθηκα οτι εγω γεννησα 37+2.. αντε, κοντευεις κι εσυ..

Αννα μαρια, ετοιμαζετε και τα τελευταια οραγματακια του μικρου απ οτι διαβαζω..ελπιζω ο αντρικος να κανει τον μπαμπα του να σηκωθει απο την καρεκλα του η/υ και να μην χττπαει μεροκαματο εκει!

Χριστινακι, καταληξατε στο αγγελος,ε!πολυ ωραια!!γεια σου ρε αγγελε ονομα και πραγμα!

Ευη κι ο μικρος μου στον δρομο της δικιας σου ειναι,δεν ειστε μονοι σας!

Κατερινουλα, ποσο σε καταλαβαινω..κι εμενα οταν ηταν εδω η μαμα μόυ κοιμωμουν και καμια ωριτσα..τωρα ...κλεισατε κι εσεις μηνα!μαζι ειμαστε εμεις..να μας ζησουν φιλεναδα..

Α, σας βαζω να δειτε και το δικο μαα καροτσι..πηραμε και ασορτι καθ αυτοκινητου και τσαντα αλλαξιερα!

http://www.babynet.gr/media/catalog/pro ... poisgr.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, τιποτα να μην σκεφτεσαι..τοσους μηνες σκεφτοσουν..αστο..ο γιατρος σου ξερει καλυτερα απο σενα..τωρα σε βλεπει πιο συχνα. Ξερει ποτε πλησιαζει η ωρα ..μην κοιτας που δεν το λενε..ολα τα ξερουν..κι ο δικος μου το σαββατο πριν γεννησω ηξερε οτι ημασταν κοντα και μου αλλαξε το ραντευου απι δευτερα απογευμα σε δευτερα πρωι και μου ειπε να μην κουνηθω ρουπι την κυριακη αλλα εγω περα βρεχει..εσπασαν τα νερα την κυριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια να σου ζήσει η κοράκλα σου!!!!

Να είναι γερή και ευτυχισμένη!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!!!!

Καλή λοχεία!

Νιακι μου μια χαρά είναι το αγορακι μου!!!

Εσενα τι κάνουν ο ζουζουνάκος και η καραμελίτσα σου;;

Πότε πας στο γιατρό;;;

Νάνσυ μου το ιδιο μοντέλο ρηλάξ έχουμε!

Και εγώ θέλω να έρθει η ώρα να πάω βόλτα με το μπεμπάκι μου και τον αντρούλη μου!!!

Θα είναι τέλεια!!

Ηλιάννα μου για πες μου πώς είναι να έχεις τρία ζουζουνια;;;;;

Παλεύεται;;;;;

Το αγοράκι μου κοιμάται τώρα….σήμερα ήταν λιγο ανήσυχος, μήπως έχει και πονάκια;;;;;;;

Λενάκι μου ο μικρούλης σου με το άσθμα καλύτερα διάβασα , μπράβο το μαναράκι μου!!

Εύη μου τι κόλπα σου κάνει η μικρή;;;

Να θηλάζει σε όρθια στάση και να περπατάς;;;

Φαντάζομαι κουραστικό που θα είναι, και πώς βολεύεται και αυτό;;; Απορώ!

Αγγελικούλα να τα χιλιάσει!!!!!!!!!

Μια χαρά ο μπεμπούλης σου, πήρε πολύ καλό βάρος!!!!!! Δουλεύει καλά ο θηλασμός!!!!!

Πολύ ωραίο το καρότσι σας, καλές βόλτες!!!!

Χριστινάκι μια χαρά ο μπεμπούλης σου καλόβολος!!!!

Άγγελος τελικά;;;;;;;

Βανεσάκι μια χαρά θα γεννήσεις και θα το δεις!!!

Δεν είναι τίποτα, ίσα ίσα είναι ΜΑΓΙΚΟ!!!!!

Όσο για την καθηγήτρια αν δεν αλλάξεις άστο δεν είσαι για ταλαιπωρία!!!!

cqDjp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA AKOMA DEN EXOUME PEI SIGOURA GIA TO AGGELOS ALLA TO THELW POLY MEXRI TOTE THA DOUME!!!!!!!!!GIA EMENA MIA ZWH THA EINAI O AGGELOS MOU OPOTE.... :P:P:P:P

TO KAROTSAKI EINAI TELEIO AGGELIKOULA MOU!!!!!!!!!!!!

O MPEMPIS MOU MOLIS XYPNISE!!!!!!!!

DEN SAS EIPA ARXISE TA PRWINA XAMOGELAKIA KAI MAS EXEI TRELANEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TI XARA NA SE KOITAEI MES STA MATIA KAI NA SOU SKAEI XAMOGELOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!AXXXXXXXXXXXXXXX

ANNA MARIA MOU MHN ANXWNESE GIA TIPOTA OLA THA PANE OPWS TA THELETE THA TO DEIS!!!!!ANTE NA GENISEIS KAI ESY NA FYGEI AYTO TO MONIMO ANXOS POU EXEIS.........XAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, μη φανταστείς ότι έχω χάσει και τον ύπνο μου! Απλά μου έρχεται στο μυαλό πού και πού. Πάντως, ο γιατρός δε με έχει αγχώσει, αντίθετα με ό,τι συνηθίζει!

Μαρία, γιατί δεν πηγαίνετε βολτίτσα; Κάνει πολύ κρύο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, αυτό σκεφτόμουν κι εγώ σήμερα, να γεννήσω να ξεαγχωθώ, αλλά τότε είναι που θα αγχώνομαι σαν τρελλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαραΚι12 τωρα ειδα το τικερακι σου!με γεια!!εμεις σε δεκα μερες ξεκιναμε επισημως τις βολτες μας..

Χριστινακι, κι εγω τον δικο μου αγγελο τον λεω..χιχι..σου σκαει χαμογελα,ε?τετλεια πρεπει να ειναι ..εμενα χαμογελαει αλλα στο ασχετο..χωρις να κοιταει κατι η καποιον..τωρα περιμενουμε να ακουσουμε το πρωτο μας αγκουυυυυ..εσενα εχει προσηλωσει το βλεμμα λογικα και ξεκινησε να στηριζει το κεφαλακι του..ε?

Αννα μαρια, φυσιολογικα ειναι αυτα που σκεφτεσαι..και που εισαι ακομα..οταν γεννηθει ο μικρος θα σκεφτεσαι περισσοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALE KSEXASA NA SAS PW!!!!!!!!!!!!!

FEVGOUME THN PEMPTH TO APOGEYMA KAI PAME STO EKSOXIKO TOU ANTRA MOU GIA 4HMEROOOOOOOOOOOOOOOOO

THN PARASKEYH 28 OKTOMVRIOU THA KANOUME GLENTI GIA THN GENISEI TOU MIKROULH MAS!!!!!!!!tHA PSISOUME ARNAKI KAI THA EXOUME POLYYYYY KOSMO!!!!!!!!!!!1TI KALA TO PERIMENW PWS KAI PWS!!!!!!!!NA DEI KAI O MPEMPOULIS MOU LIGO EKSOXH!!!!!!!!!!!!TO TI EXW NA KOUVALISW PALY APO PRAGMATA TOU MWROUUUUUUUUUUUUU KAI MONO POU TO SKEFTOMAI...PWPWPPWPWPWPW!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια αν κανεις καισαρικη επειδη ειναι χειρουργειο νομιζω ετσι κ αλλιως δεν επιτρεπεται να ειναι μεσα

μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!! τιποτα απο ολα οσα σκεφτεται το κεφαλακι σου δε θα γινει

αγγελικουλα περασε κιολας ενας μηνας κοριτσακι μου????? αχ δωστου ενα ζουμερο φιλακι στο πατουσακι!!

τιτινακι πολυ μαρεσει το αγγελος!!

εμεις μαλλον δημητρη θα το βγαλουμε απο το μπαμπα μου

εκδρομουλα βλεπω εεεε? τι καλα!!

κατερινακι κ εμενα ηταν μσα στον ανασταση κ επειδη ειχαμε πολυ καλη σχεση με το γιατρο καθισε απο κατω κ τα εβλεπε ολα!! :shock: ηταν μεσα στον ανθουσιασμο οταν εβγαινε το κεφαλι, εκοψε το λωρο κ οταν κρατησε τον μκρο αγκαλια ειχε ενα εντελως ηλιθιο χαμογελο :lol::lol: το μετανιωσα πολυ που δεν τον ηθελα μαζι μου οταν ειδα ποσο ευτυχισμενος ηταν

βανεσσακι αντε μη συγχιζεσαι με τη βλαμμενη... κ μην αγχωνεσαι για τη γεννα ολα θα πανε τελειααααααα

μαρακι μουυυυυυυυ πως τα πατε κοριτσαρα????????

αχ σημερα θα δω μια φιλη μου απο κυπρο που βλεπω μια φορα το χρονο κ το πριμενω πως κ πως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX NAI LENAKI EINAI POLY WRAIO TO AGGELOS......AX KAI EGW HTHELA POLY DHMHTRH ALLA TI NA KANOUME!!!!! :( MOU ARESEI PARA POLY SAN ONOMA!

PERASTIKA KIOLAS STON ANASTASH SOU!!!!!!!!ELPIZW NA MHN TALAIPORITHEI POLY!!!!!!!

EGW LOGO KAISARIKHS DEN MPOROUSE NA EINAI MESA TI KRIMA RE GAMWTO!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου φιλενάδες,

Νασιούλα να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!!!!!!!!!!!!!Να είναι γερή, καλότυχη &

ευτυχισμένη!!!Καλή λοχεία φιλενάδα!!!!!!!!!!!!Περιμένουμε τα νέα σου όταν

μπορέσεις!!!!

Λενάκι πάλι με ξεάγχωσες!!Αν μπορείς βάλε μου και τα άλματα ανάπτυξης!!Έχεις

δίκιο δεν είναι κατάσταση αυτή με το συνεχόμενο ζύγισμα και με τα γραμμάρια!!

Χαίρομαι που ο Αναστασάκος είναι καλύτερα, ταλαιπωρείται το γλυκούλικο, σνιφ!!!

Δώστου μια αγκαλίτσα!!!

Αγγελικούλα μια χαρά το αγοράκι μας, φτου φτου!!Σκίζουμε!!!Να το χαιρόμαστε,

καλά που πέρασε έτσι ο καιρός!!!Δώστου ένα μεγάλο φιλί από την αγαπημένη του!!!

Κατερινούλα και εσύ να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου,γερό και ευτυχισμένο!!

Μαράκι μου ο μπεμπουλίνος σας είναι τέλειος, μια χαρούλα το βάρος του!!Και από ότι

διαβάζω είναι και καλόβολο το πουλάκι μου, πολύ χαίρομαι φιλενάδα!!!

Βανεσσάκι μην ανησυχείς, όλα θα πάνε μια χαρούλα θα το δεις!!Όσο γαι την ακατανόμαστη

καθηγήτρια καλύτερα αν μπορείς να την αλλάξεις!!

Άννα Μαρία είδες τελικά ο άντρας σου την έκανε τη δουλειά;Ορίστε που τον κακολόγισες...

Όσο για την γέννα τι ωραία που το είπε αυτό η πεθερά σου με τη σιχαμάρα....

Τιτινάκι εκδρομούλα, τέλεια.Να περάσετε σούπερ!!!

Ευάκι πολύ προχωρημένη η μικρή Μίλα με τον όρθιο θηλασμό!!!

Κορίτσια έχουμε κλάματα, σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα σε ευχαριστώ για την βοήθειά σου με το τικεράκι!!!!!

φιλάκια στον μπέμπαρό σου!!!!!!

Άννα Μαρία ο καιρος μια χαρά είναι για το μήνα του, αλλά για πείτε μου ρε κορίτσια εσείς τι κάνετε με το σαραντισμό;;;;;;

Χριστινάκι εκδρομούλα ακούω, για πού θα το βάλετε;;

Τι καλά!!!!!!!!! Θέλω και εγώ!!!! ;)

Άντε έρχονται και τα πρώτα εμβόλια, τι θα κάνει, μια χαρά θα είναι ο κούκλος, άντε να κλάψει λίγο :(

Δωράκι τι κάνει η μικρή σου πριγκίπισσα;;

Πώς τα πάτε;;;

cqDjp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω κοριτσακια.

Εχασα τον μπουσουλα δεν θυμαμαι καν τι γραψατε...κατι δε παει καλα με τη μνημη μου τωρα τελευταια.. :?

Χριστινακι γλεντια και πανηγύρια διαβασα, τι ωραια,ετσι να χαρειτε ολοι μαζι για το Αγγελουδι σας!!

Αννα Μαρια ο γιατρος σου ξερει ολο το ιστορικο σου,αρα δεν νομιζω αν συνέβαινε κατι ανησυχητικό να μην ενημερωνε ή να μην εκανε επίσπευση της γεννας! ;)

Μιριαμ για να δουμε στο Νο 11 ή στο Νο12 θα γεννησεις?Γεμιζει κι αυτο σε λιγο....

Λενακι τι λες βρε?Μηπως ετρωγε και πασατεμπος ο αντρας σου και απολαυμβανε τι στιγμη? :lol::lol: εγω τον ηθελα μεσα, αλλα με νευριασε κανα δυο φορες και δεν ξερω αν τον θελω αλλο.

Σημερα πηγα σε μια φιλη που γεννησε πριν 2 μηνες, τελεια η μπουμπου της και μου εδειχνε πως την θηλαζει για να μαθαινω!Επισης προσπαθουσε να με πείσει να μην κανω επισκληριδιο! Βρε λετε να μην κανω?Μου εδειξε πως να κανω και ανασες οταν θα ερχεται ο πονος και θα ηρεμω!Εκανε 3 παιδια η μαγκισα και ολα χωρις επισκληριδιο....τοσο κοτα ειμαι εγω? :-?

Δωρακι τι κανεις κοριτσι?φιλακια στην μπουμπου σας!

Η Νασιουλα μας τωρα θα χαιρεται την κορουλα της, τι ωραια!!!!! :D

Η Σαραντοπουλου που χαθηκε?

Συμπεθερα τι λεει ο γαμπρος?Ολα ενταξει?Τρωει ολο το φαγητο του?Τον θελω γεροδεμενο για την κορη μου!!! :lol::lol:

Βανεσσακι μην συγχύζεσαι ειπαμε γραψτους ολους!!

Αγγελικουλα εισαι τσακαλι τελικα,ολα τα καταφερνεις γιατι ξερω και τι κολημα εχεις με καθαριοτητα κτλ!Φιλια στον παιδαρο!!!!

Καποια θα ξεχασε δεν μπορει....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!ευχαριστω για τα μηνυματακια σας!!!δεν αξιζει να καθομαι να στεναχωριεμαι τωρα για την ψωνισμενη!!!μη σας πω θα την κραξω καλα καλα και στη διοικηση, να προσεχουν ποιους προσλαμβανουν.με τους υπολοιπους καθηγητες δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα, ηταν ολοι απιστευτα συνεργασιμοι και εκαναν τα παντα να μας ενθαρρυνουν!!!!αυτη την εχει δει ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ!!!

τελος παντων!!!

αγγελικουλα, με τρομαξες τωρα!!!37 και 2 γεννησες???πως ετσι, σπασαν τα νερα, η ηταν προγραμματισμενο???λετε να γεννησω αυριο??? :lol::lol::lol:

τελειο το καροτσακι σας!!!!

χριστινακι, τι γλεντια ειναι αυτα>???πολυ ωραια!!!ευχομαι να περασετε τελεια!!!

δωρακι τρεχεις να θηλασεις κι εσυ, ε???

αχ βρε κοριτσια,πολυ σας θαυμαζω που τα καταφερνετε!!!εγω δε ξερω αν θα την παλεψω...ελπιζω!!!βεβαια, ας γεννησω πρωτα και βλεπουμε!!!

α, σημερα αγορασα και μια τελεια νυχτικια και μια ρομπα για το μαιευτηριο!!!πολυ πολυ γλυκουλια, οχι θειακουλε στυλ!!!την πεμπτη ερχεται και ο αντρουλης μου και εχουμε και γιατρο το απογευμα!!!!

αχ και η νασιουλα θα εχει τωρα αγκαλιτσα τη μικρουλα της!!!!πιο πολλες ειστε τωρα οι μητερες παρα οι εγκυουλες!!!! ποτε θα κρατησω κι εγω αγκαλια τη μικρη μου!!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι καλε ηρεμησε, θα ερθει η μπεμπουλινα σου,δεν αργει εισαι στην τελικη ευθεια....τα λεω εσενα να τα ακουω κι εγω γιατι καθε τρεις και λιγο κοιταω το ημερολογιο και μετραω αναποδα.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, καλά να περάσετε στο εξοχικό!!!

Λένα και Αναστασία, απλά αφορμές βρίσκω για να αγχώνομαι...

Αναστασία, πολύ γέλασα με τον πασατέμπο!!! :lol:

Βανεσσάκι, τι αγχώνεσαι τόσο πολύ βρε; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή απλά φρικάρεις όπως εγώ; Μια χαρά θα τα καταφέρουμε όλες (λέμε τώρα...)...

Εγώ έχω δύο νυχτικιές μοντέρνες (κάπως παιδικές) και δύο θειακουλέ. Όσο για τη ρόμπα, είναι πολύ αστεία!!! Καθόλου θειτσέ!

Μαρία, δεν υπάρχει λόγος να κλειστείς μέσα για σαράντα μέρες. Πάρε το παιδί σου και βγείτε βόλτες!!! Να χαρεί τον ήλιο, και θα δεις, ούτε βιταμίνη D θα χρειάζεται, ούτε τίποτα. Θα την πάρει απ' τον ήλιο! :P

Δώρα, τη δουλειά την έκανε αλλά μισή. Σήμερα υποσχέθηκε ότι θα κάνει όοοοοοοοοολες τις δουλειές, αλλά εκατό φορές μου το έχει υποσχεθεί και μετά κολλάει στον υπολογιστή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...