Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

Ηρθα κι εγω!!

Νασια μου με το καλο κι εσυ, δεν σε βλεπω να γλιτωνεις μεχρι τη Δευτερα....αν ανεβασες και πιεση λεω να μην το αναβαλλεις!!!Προσεχε η πιεση ειναι υπουλη!!!

Αννα Μαρια αν ειναι δυνατον,ποιον περιμενεις να σε καταλαβει,ο καθενας ειναι στον κοσμο του!!!Κι εμας μας προτειναν να παμε σε χιονοδρομικο τωρα το σ/κ..(εχει χιονια? :? ) κι επειδη ειπα δεν θελω να ταξιδευω φοβαμαι με εκραξαν...και σιγα και τι εγινε,δεν θα παθεις τιποτα και τετοια!!Βλακειες!!!

Ωρε τι ομορφα ονοματα ειναι αυτα, μακαρι να ειχα κι εγω δυνατοτητα να βαλω οτι θελω αλλα η παραδοση εδω στα κ....χωρια ειναι αμετακλητη. :evil:

Νια τελεια τα ονοματακια απο τα μωρα σας με το καλο να τα βαλετε!!!

Νανσυ τελεια η μπουμπου σας ειναι σουπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έτσι είναι, αυτή η κοπέλα που λέω εγώ, όταν έμεινε έγκυος στο γιό της ήταν 19 χρονών, φοιτήτρια και οι γονείς της, της έδωσαν τελεσίγραφο, είτε το ρίχνει, είτε την ξεγράφουν από κόρη. Αυτή, προς τιμήν της, αποφάσισε να το κρατήσει, και δυσκολεύτηκε πάρα πολύ στην αρχή. Ήταν πολύ απογοητευμένη από αυτά που έγιναν και σκεφτόταν ότι, αν χάσει το παιδί δεν έγινε και τίποτα. Οπότε, ενώ είχε αποκόλληση πήγαινε γυμναστήριο και έκανε δύσκολη και βαριά γυμναστική, έτρωγε μόνο σκουπίδια απ' τα φαστφουντάδικα, και γενικά δεν πρόσεχε καθόλου μα καθόλου. Το παιδί, ευτυχώς, έζησε και γεννήθηκε μια χαρά!

Νομίζω ότι μπορώ να την καταλάβω γι' αυτά που έκανε, γιατί 19 χρονών ακόμα είσαι παιδί, και με τόση ψυχολογική πίεση, δεν ήταν εύκολο, αλλά αυτή τα παρουσιάζει όλα αυτά ότι είναι η νορμάλ συμπεριφορά εγκύου! Π.χ. της λέω ότι προσέχω και δεν κάνω βαριές δουλειές και μου λέει αυτά για το γυμναστήριο. Της λέω ότι προσπαθώ να κάνω υγιεινή διατροφή (ούτως ή άλλως αυτό κάνω, όχι μόνο στην εγκυμοσύνη), και μου λέει αυτά με τα φαστφουντάδικα. Δεν καταλαβαίνει ότι, επειδή τα έκανε αυτή σε μια άσχημη περίοδο της ζωής της, δε σημαίνει ότι είναι σωστά κι ότι πρέπει να τα κάνουν όλες...

Τέλος πάντων, ξέρω κι άλλες περιπτώσεις που είναι ό,τι να 'ναι στην εγκυμοσύνη... Τι να πεις, δεν είπαμε να νιώθουμε άρρωστες και ανάπηρες, αλλά γιατί να το διακινδυνεύουμε;

Χριστίνα, δεν έχει κι άδικο η πεθερά σου... Κάθε φορά που θα φωνάζει το εγγονάκι της, θα είναι λες και ξύνει την πληγή. Γενικά δε συμφωνώ με τη συνήθεια να δίνεται στο μωρό το όνομα κάποιου θείου ή άλλου συγγενούς που έφυγε. Π.χ. όταν είχε γίνει εδώ το ατύχημα της Ήλιος (δηλαδή στην Αθήνα έγινε, αλλά ήταν κυπριακή εταιρεία), μέσα στο αεροπλάνο ήταν και ο γιός μιας φίλης της μάνας μου. Η κόρη της, ήδη είχε παιδιά και νομίζω στην εφηβεία, κι έμεινε έγκυος ειδικά για να κάνει γιό και να του δώσει το όνομα του αδελφού της που σκοτώθηκε. Ε, αυτό μου φάνηκε πολύ μακάβριο. Δηλαδή αυτό το παιδί πώς θα νιώθει μεγαλώνοντας; Γιατί γεννήθηκε ειδικά γι' αυτόν τον λόγο, δεν έτυχε να γεννηθεί και του δώσανε το όνομα του πεθαμένου.

Άλλες επιλογές σε όνομα που έχετε ποιες είναι;

Αναστασία, τώρα είδα το δικό σου ποστ. Σε χιονοδρομικό κέντρο;;;;;;;; Καλά, οι δικοί σου το παράκαναν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεε το μωρακι στο τικερακι γυρισε αναποδα......ωχ παναγια μου.... πλησιαζωωωωωωωωω :shock::-ss

Ναι Αννα Μαρια θα βαλω και παγοπεδιλα να κανω σκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, εδώ γύρισε ανάποδα το πραγματικό μωρό, εσύ το μωρό στο τικεράκι περίμενες για να χαρείς;

:P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι βρε νασιουλα, κι εγω νομισα οτι θα ειχες γεννησει τωρα!!!πλησιαζεις παντως.κοριτσια κι εγω σημερα εχω πονους περιοδου, ποναει η μεση μου και δε μπορω να κουνηθω!!!ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι ειναι ακομη ψηλα η μικρουλα και οτι συνηθως τα πρωτα παιρνουν ολο το μηνα!!!

οσο γι αυτα που λετε για τις προτασεις των ανοητων, ας κανουν καλυτερα κουμαντο στη δικη τους ζωη.υπαρχουν καποιες κοπελες που το θεωρουν και μαγκια και εξυπναδα το να κανουν παρακινδυνευμενα πραγματα κατα τη διαρκει της εγκυμοσυνης!!!το θεωρω απαραδεκτο, αλλα ακομη πιο απαραδεκτο το να προσπαθουν να σε πεισουν να τα κανεις κι εσυ!!!ελεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, κι εγώ έχω κάτι πονάκια, αλλά είναι ανεπαίσθητα. Μόλις που τα καταλαβαίνω. Πιο πολύ η μέση μου πονάει. Αρχίζουν τα όργανα;

Άσε, άσε, με τις "προτάσεις", εμένα πιο πολύ με εκνευρίζει το "σιγά, τι θα πάθεις;" και το γεγονός ότι αυτοί που τα λένε αυτά είναι γυναίκες που έχουν κάνει παιδιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, εδώ γύρισε ανάποδα το πραγματικό μωρό, εσύ το μωρό στο τικεράκι περίμενες για να χαρείς;

:P :P :P :P :P

Αμα δεν το δεις δεν το πιστευεις :lol::lol: οχι οτι το πιστεψα.....λεμε τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου σκιιιιιιιιιιιιιιιιι????????????? Πάνε καλά μωρέ? Ακόμα κι αν δεν κάνεις τίποτα μόνο που θα κινδυνεύεις να πάρεις καμιά σαβούρντα σε τίποτα χιόνια, λάσπες, νερά ή ακόμα και πάγο δεν το σκέφτηκαν τα βούρλα?????????? Και σου την είπαν κι από πάνω? Τελικά ο κόσμος είναι....ότι να'ναι!!!!!!!!!!!! Αχχχχχ το ξέρω ότι η πίεση είναι πάρα πολύ ύπουλη στην εγκυμοσύνη γιατί δεν δίνει και συμπτώματα αλλά η δικιά μου είναι νευροπίεση (το σύνδρομο της άσπρης μπλούζας αν έχεις ακουστά) όποτε πάω σε γιατρό, σε οποιαδήποτε ειδικότητα, δεν κάνω εξαιρέσεις!!!!! Όταν γυρνάω στο σπίτι μου και την μετράω από 16 πέφτει στο 11!!!!!!

Διάβασα ότι το Μαράκι12 ταλαιπωρήθηκε πολύ ε????? Σημασία έχει ότι τώρα είσαι στο σπιτάκι σου με το αντράκι σου κορίτσι μου...όλα τα άλλα θα τα ξεχάσεις σιγά σιγά!!!!!!!!!

Νάνσυ μου κουκλίτσα η μπουμπού!!!!!! Και το όνομα σούπερ......εμείς εδώ είμαστε όπως το περιγράφει και η Αναστασία.......πάμε με την παράδοση, ήδη εμείς το παραβιάσαμε το "πρωτόκολλο" αφού στην πρώτη κόρη δώσαμε το όνομα της δικής μου μαμάς και όχι της πεθεράς!!!! Οπότε τώρα ήρθε η σειρά της πεθεράς........εγώ τους πρότεινα να την πούμε την μπέμπα Δήμητρα πρώτον γιατί ο πεθερός είναι Δημήτρης κι εγώ δεν έχω σκοπό να κάνω τρίτο παιδάκι (λέμε τώρα) και δεύτερον επειδή πλησιάζει του Αγίου Δημητρίου!!!!!!!! Αλλά η πεθερά ξίνισε οπότε θα βάλουμε το δικό της όνομα!!!!

Τιτίνα αφού θα την στεναχωρεί να ακούει το όνομα του γιού της η πεθερά σου διαλέξτε ένα άλλο όνομα για τον μικρό......τον πεθερό σου πώς τον λένε???? Παίζει να το κάνει επίτηδες επειδή Δημήτρη λένε και τον μπαμπά σου????? Μπορεί να θέλει να ακουστεί το όνομα του άντρα της....

Βανεσσάκι μου ακόμα εδώ είμαι :lol::lol: η μικρή μου φέεεεεεεετααααααααα!!!!! Μ'αρέσει που πρίν λίγο καιρό μας είχε τρομάξει ότι θα ερχόταν πρόωρα!!!! Και τώρα σαν την Μαρία12 κι εγώ.....δεν γεννάω με τίποτα!!!! Εγώ πάλι τίποτα από πονάκια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, Νάσια, εγώ δεν είχα τρομοκρατηθεί ότι θα γεννήσω πρόωρα λόγω ουρεοπλάσματος; Πάλι καλά που πάω να κλείσω τις 36 εβδομάδες, οπότε δε θα υπάρχει φόβος για πρόωρο τοκετό...

Πέρασα όλη την εγκυμοσύνη αγωνιώντας να περάσει γρήγορα ο καιρός, να μπω στο μήνα μου και να μη γεννήσω πρόωρα, και τώρα που έφτασε ο καιρός δε θέλωωωωω!!!!!!!!!!!!!1 :):mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!!!!!! Εδώ εγώ παίζω με τις ώρες (λέω τώρα θα σπάσουν τα νερά....ύστερα θα σπάσουν τα νερά...) και παρολαυτά δεν έχω ετοιμαστεί ψυχολογικά, είμαι σούργελο το ξέρω....μετά από δύο εμπειρίες ακόμα ανέτοιμη είμαι!!!!!!!

Μην φοβάστε κοριτσάκια μου!!!!!!!!! Όλα καλά θα πάνε.......με κάποιον τρόπο πρέπει να βγούν από κεί μέσα.....άουτςςςςςςςςςςςςςςς......αλλά μην φοβάστε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου έχω τρελαθεί με τον γιο μου!!!!

Του μιλάω και με κοιτάει στα ματια!!!

Τι έρωτας!!!!!!

Περιμένουμε με αγωνία την νύφη μας!!!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου με ένα πόνο και πάνω από όλα ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ μωράκι!!! Ο πόνος δεν είναι τίποτα, η γέννα τίποτα….θα το δεις!!!!!!

Girl 84 σε ευχαριστώ για τις ευχές και εσύ με ένα πόνο και ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ μωράκι!!!

Βανεσάκι μην αγχώνεσαι καλη μου για το τοκετό!

Ειλικρινά δεν είναι τίποτα, εγώ θα το ξαναέκανα και αύριο!!!!

Πολύ μου αρέσει το όνομα ΔΑΝΑΗ!!!!!

Καλότυχη και γερή να είναι η πουπουλένια σου, και τωρα που το θυμήθηκα τέλειο το δωμάτιο!!!!!!

Νιάκι μου με το καλό να δεκτείς και εσύ τα μωράκια σου!!!!!

Βλέπω έτοιμη η βαλίτσα, καλά έκανες, δεν θα έχεις άγχος!!!!

Όσο για τα ονόματα μου αρέσουν πολύ!!!!!!

Του φιλησα τα πατουσάκιααααααα!!!!!!!

Δωράκι και εμένα μου λείψατεεεεεεε!!!!!!

Δε θα το πιστέψεις ότι σκεφτόμουν που γράφαμε μαζί με το μπέμπη στην κοιλιτσα!!

Τα μωράκια μας να είναι καλά!!!!

MaDi μου ο τοκετός δεν ήταν τίποτα μπροστά στο πόνο που νιώσαμε με τον αντρούλη μου!!!!!!!

Τον βλέπαμε στην εντατική, στην θερμοκοιτίδα 3 τέταρτα το πρωί και 3 τεταρτα το απόγευμα….την Τρίτη μέρα που μπήκε στην ενδιάμεση εντατική τότε βάλαμε τα χερια μας μέσα στην θερμοκοιτίδα και μας κρατούσε το παιδάκι μου από ένα δάκτυλο εμένα και του πατέρα του………..πόνοςςςςςςςς που έσφαζε την καρδιά μας!

Ηλιαννα μου πώς είναι το αστέρι σου;;;;;;;

Φιλάκιααααααααααα πολλάαααααααα

Νάνσυ σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!!!!

Να τα εκατοστήσει η κούκλα σου και να την καμαρώσετε όπως ποθείτε!!!!!!!

Υγεία πάνω από όλα!!!!!!!

Τέλεια η φωτο!!!!!!!!

Νάσια μου με το καλό να δεκτείς την μπέμπα σου!!!!!!!

Με ένα πόνο και υγιεστατο μωρόοοοοοοο!!!!!!

Σου ευχομαι ότι καλύτερο από τα βάθη της καρδιάς μου!!!!!!!

Χριστινάκι μου κούκλος ο γιοκας σου και σε μια φωτογραφία που φοράει τζινάκι ….έχουμε το ίδιο!!!!!!! Χα χα χα

Είναι γλύκας!!!!!!!!

Θέλω και εγώ τόσο να πάω βόλτα με τον μπέμπη μου!!!!

Πάω να δω τον μπέμπη είναι στο κάτω όροφοοοοοοοοοοο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ναι γερα να βγουνε και τον πονο λενε τον ξεχνας.....πω πω αυτη η εικονα που λες να τον κοιτατε και να μην μπορειτε να τον ακουμπησετε μου σπαραξε την καρδια.....τωρα ομωςςςςςςςςς ολα τελεια,ολα καλα!!!!!!!Ολες θα το περασουμε και θα ειμαστε ευτυχισμενες!!!Ερχεται η νυφηηηηηηηηηηη!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi vre nasia mou den to kanei epitides sigoura!!!!!!!einai xrysos anthrwpos kai ayth kai o petheros mou....aplws den einai kai oti kalytero na fonazei to eggonaki ths me to onoma tou paidiou pou exei xasei kai to katalavainw apolyta!!!

ton pethero ton lenw lampro....den mou aresei katholou ennoeite!!!!!!!!tha vroume kapoio allo den xeroume akoma!!!!!!!!

alitheia dwraki exoume to idio tzin????Xaxaxaxa apo h&m psonizeis k esy???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαφανισμενες ειστε ολες καλε?

Απορω πως δεν μας κουβαληθηκε ακομη κανενας....φτου φτου μην το ματιαξω!!!!

Αχ ποτε θα ερθει η φραουλιτσα μας να την εχω παρεουλα ...πως βαριεμαι ωρες ωρες!!Να την ταιζω, να την κανω μπανακι,να παιζουμε,να βλεπω τα πρωτα της γελακια....αχ!!!Βοηθα Παναγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki εγω αυτη την ωρα περιμενω αναστασια μου!!!!να βγει, να την παρουμε αγκαλιτσα και να την παρουμε στο σπιτακι μας!!!ακομη και οταν θα λειπει ο αντρουλης μου, θα την εχω παρεουλα!!!ανυπομονω και γι αυτη τη μυρωδια του μωρου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα..........

έκανα το μπανάκι μου (μπας και γεννήσω ξημερώματα), έκανα κι ένα γενικό ξύρισμα τάχα μου μην με χαρακώσουν οι μαίες στην κλινική (πάλι μπάς και γεννήσω απόψε) και χαρακώθηκα από μόνη μου ρε γμτ!!!!!!!! Δεν φτάνει που δεν βλέπω να ξυριστώ, δεν μπορώ να σκύψω κιόλας οπότε καταλαβαίνετε τί καλλιτεχνίες έκανα!!!!!!!!!! Κατασακατεύτηκα το ζώον!!!!!!!!!!! :oops:

Τιτινάκι μου χαίρομαι που έχεις καλή πεθερά (επειδή είμαι καμμένη εκτιμώ ακόμα περισσότερο όταν ακούω ότι υπάρχουν και καλές πεθερές)......εφόσον είναι λοιπόν τόσο επώδυνο για κείνη να ακούει το όνομα του παιδιού που έχασε, και έχει και την διακριτικότητα να μην σας το λέει για να μην σας κακοκαρδίσει δώστε ένα άλλο όνομα στον μπέμπη!!!!!! Εμένα το Λάμπρος δεν με χαλάει......ΙΔΕΑ!!! :!: Πώς λένε την πεθερά σου???? Υπάρχει αντίστοιχο αρσενικό????? Βέβαια υπάρχει πάντα και η πιθανότητα το δεύτερο παιδάκι σου να είναι κοριτσάκι και να πάει χαμένο το όνομα της πεθεράς (σε περίπτωση που θέλετε να τηρήσετε τις παραδόσεις φυσικά!!)

Αναστασάκο πού είσαι???? Ήρθε κανένας????? Από τώρα σου κάνουν επισκέψεις????????? Δηλαδή θα ξανάρθουν όταν γεννήσεις? :o:o:o

Βανεσσάκι μου κοντοζυγώνει η ώρα που θα φύγετε από το σπίτι δύο και θα γυρίσετε τρείς......

Είμαι μόνη στο σπίτι....ο άντρας πήγε για καφέ έξω κι εγώ εκπαιδεύω την μπέμπα στον Πάριο (τί κόλλημα και το δικό μου :lol: )....μην μου γίνει κι αυτή μπουζουξού σαν την μεγάλη που άκουγε Μακρόπουλο όταν ήμουν έγκυος επειδή άρεσε στον άντρα μου και με είχε πρήξει και τώρα η κόρη μου ανεβαίνει πάνω σε τραπέζια, καρέκλες, καναπέδες και χορεύει!!!!!! Όχι ότι είναι απαραιτήτως κακό αυτό βέβαια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε χε, Νάσια, εγώ έκανα μπάνιο σήμερα και σκεφτόμουν τι θα γίνει όταν θα σπάσουν τα νερά... Πιστεύω ότι και αξύριστη να είμαι, και με την τρίχα κάγκελο, θα πάρουμε τη βαλίτσα και θα πάμε σφαίρα στο μαιευτήριο, γιατί είναι ζωτικής σημασίας να προλάβουμε να χορηγηθούν όλες οι δόσεις της αντιβίωσης. Οπότε, ας με ξυρίσουν εκεί πέρα!!!

Σήμερα πήρα τη μεγάλη απόφαση να κάνω αποτρίχωση μουστακάκι! Έχει κάτι μήνες που λέω να το κάνω και το αφήνω! Όχι ότι έχω και καμιά μουστάκα σαν οπλαρχηγός, αλλά έχω δυο-τρεις τριχούλες. Πηγαίνω να κάνω την αποτρίχωση, και ανακαλύπτω ότι έχουν τελειώσει οι αποτριχωτικές ταινίες...

Από Δευτέρα τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι δεν εισαι μακρυα εσυ.....δεν εμεινε πολυ για την γοργονα σου να σας γεμισει το σπιτι!!! :D

Πω πω μωρουδιλα εεεε?Να ειναι μια σταλιτσα ολο δικο μας ομως και να κουρνιαζει στην αγκαλια μας!!

Νασιουλα μαλλον μας αγαπαν πολυ μη χεσω.....οταν δεν εχουν που να πανε, ολοι εμας σκεφτονται να ερθουν να ξεγλεντισουν την ωρα τους....Και μετα μου λετε γιατι ειμαι υστερικη με τις επισκεψεις...αφου δεν σκεφτονται ουτε ωρα, ουτε αν ειναι η καταλληλη στιγμη,ουτε αν ειμαι εγκυος και ενοχλουν....ηδη τωρα που οδεύω για 9ο δυσκολευομαι να κατσω κανονικα, θελω να ειμαι απλωμενη γιατι αλλιως με ενοχλει το στομαχι,εχει τα ποδια της εκει!!Και το καλυτερο ειναι,οταν ερχονται και σηκωνομαι να τους περιποιηθω,τοτε τους πιανει ολους πονοκοιλος να μην κουραστω ! :evil:

Καλα εκανες και ετοιμαστηκες....κακος διπλωθηκες να ξυριστεις, ας αφηνες να σε κανουν εκει.Εγω ρωτησα το γιατρο :oops: πως θελει τα γεννητικα οργανα(πειραζει λετε?) και μου απαντησε οπως θελεις εσυ!!Δηλαδη αν αφησω την μουστακα του Μιαουλη πειραζει λετε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nasia mou h pethera mou einai apo pwlonia(kamia sxesh me tis ellinides petheres alli nootropia teleiws)den thn allazw me tipota!!!!!!!eimaste poly xhma metaxy mas san filenades kai mou aresei ayto!!!!!!!!!!thn lene giatvika tereza maria opote opws katalaveneis to apokleioume :lol::lol::lol::lol::lol:

kati tha vroume thelw na einai kati pou na tou tairiazei!!!!!!!!!

anna maria mou tha to katalaveis to spasimo ton nerwn mhn anxwnese!!!!!emena etrexa apo thn wra pou ksekinhsame apo to spiti mexri kai pou ftasame sto meeytirio...toulaxistwn parolo pou ekana kaisarikh ezhsa to spasimo twn nerwn kai toys ponous,,,,den hthela me tipota na ta xasw!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

egw pantws eixa paei ksyrizmenh...mono klisma xreiastika!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, δεν υπάρχει περίπτωση, δεν το γλιτώνεις το ξύρισμα! Αν δεν ξυριστείς μόνη σου, θα ξυρίσουν εκεί πέρα!!!

Εμάς ευτυχώς κανείς δεν έρχεται για επίσκεψη!!! Α, δε σας είπα και το καλύτερο: έπαιρνε ο άντρας μου αυτόν που μας πρότεινε να πάμε το βράδι στο κλαμπ για να του πει ότι δε θα πάμε, και για να τους καλέσει αύριο να πάμε σε καμιά ταβέρνα, και δε σήκωνε το τηλέφωνο! Δηλαδή, αν τελικά αποφασίζαμε να πάμε, θα τους παίρναμε και δε θα τους βρίσκαμε;;;

Απαπαπα... Και είναι και σίγουροι ότι θα τους δώσουμε το παιδί να το βαφτίσουν!

Χριστίνα, δεν αγχώνομαι ότι δε θα καταλάβω το σπάσιμο των νερών. Απλά σκεφτόμουν αν θα καθόμουν να χασομερήσω με ξύρισμα, μπάνιο, κ.λπ., όπως έχουν κάνει πολλές φίλες μου, αλλά δεν το νομίζω, γιατί προέχει να προλάβουμε να χορηγηθεί η αντιβίωση... Ουφ, άλλο κι αυτό τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...