Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

Κοριτσαρες μου τι κανετε?

Εδω ειμαστε κι εμεις!

Κατερινουλα, μια χαρα τα πας εσυ με τον θηλασμο..και οι ωρες του μικρου ειναι πολυ καλες..εμενα ξυπναει πολυ πιο γρηγορα..τις τελευταιες μερες εχουμε κι εμεις θεμα με τις γουλιτσες και τους εμετους..ειναι και λιγο δυσκολος στο ρεψιμο..αστα..μιλησα πριν λιγο με την πσιδιστρο και μου ειπε οτι εφοσον βαζει βαρος το μωρο συνεχιζουμε τον μητρικο θηλασμο..

Χριστινακι εσυ ξεφυγες απο τους μπελαδες των πρωτων ημερων..τωρα απολσμβσνεις!!τωρα εσεις ειστε μεγαλα πσιδια!!

Αναστασακι μου, σ αρεσουν τα ιατρικα ε?κι εμενα μ αρεσαν, σπουδασα κι ολας εργαστηριακη ιαττρικη αλλα οταν εκανα την πρακτικη μου στο αλεξανρδας τα ειδα ολα και αποφασισα να παω φαρμακευτικα..πολυς πονος μεσα στα νοσοκομεια κι ενα συστημα υγειας στην ελλαδα πολυ σαπιο..δεν αντεχα να βλεπω τον κοσμο να παρακαλαει τους γιατρους κι εκεινοι να τους προσπερνουν ετσι κι ερχονταν οι καημενοι σε μας τους φοιτητες ..δεν αντεχω εγω την αδικια και αλλα τετοια και την εκανα με ελαφρα...

Αννα μαρια, ο καφες και η σοκολατα προκαλουν υπερενταση στα μωρα ..και τα γαλακτοκομικα απο αγελαδα και το βοδινο επισης διαβαδα οτι ευθυνονται για πολλες αλλεργειες..δεν ξερω τι ισχυει και τι οχι ..

Κανει κρυο σημερα στην λαρνακα..εδω παλι μας γυρναει στο καλοκαιρακι..μονο πρωι βραδυ κανει κρυο..

Ναι, αυτα ρα συσρηματα κεντρικης θερμανσης λεμε να βαλουμε..εσυ λες για εκεινα τα κολοριφερ που ειναι σαν φετες?δεν μυριζουν αυτα?εμενα με πιανει πονοκεφαλος με αυτα..εδω χρησιμοποιουν πολλοι και σομπα υγραεριου αλλα ειναι πολυ επικινδυνη και στην τελικη σου βγαινει πολυ ακριβα με το υγραεριο..

Γκιρλ μου, μια χαρα επιλογη η τουλα, το σπιτι της ειναι διπλα απο το ιατρειο οποτε παντα την βρισκεις..κι εγω την ειχα σκεφτει γιατι με βολευει η περιοχη αυτη αλλα επελεξα την ντορια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη..

Τι αλλο γραψατε?..ας ελπισουμε οτι θα ειναι ηρεμο το μωρακι μου σημερα για να ξαναμπω σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσάκια μου όμορφα.......:)

εμείς ειμαστε καλά, έχουμε λόξυγγα εδώ και ένα 5λεπτο...χιχι....:)

τελικά διαπιστώνω ότι ο θηλασμός είναι πολύ δύσκολος..... :roll::roll::roll::roll::roll: ..μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς...;).....

Αγγελική μου καλά είμαστε....δόξα τον Θεούλη......περιμένουμε τις συρταριέρες να έρθουν για να αρχισουμε να πλένουμε τα ρουχάκια του μωρού.....πάντως σήμερα έπλυνα τα δικά μου, δηλαδή τις πυζάμες μου, νυχτικάκια, ρόμπα, εσώρουχα για να τα έχω έτοιμα και να τα βάλω στην βαλίτσα μου.....ιγά σιγά οργανώνομαι γιατί με έπιασε μια μικρή ανησυχία...;)...πολλά φιλάκια στο αγοράκι σου και σένα..;)

Δώρα μου....η αδιακρισία σε όλο της το μεγαλείο....αχ....κοριτσάκι μου γλυκό......μην δίνεις σημασία.....να είσαι χαλαρή και ηρεμη....να μου φιλήσεις την κορούλα σου,,,;)

Νάσια μου.......είσαι και εσύ σε αναμονή εεε?...άντε με το καλό γλυκιά μου...;).....εμείς έχουμε αποχή μέχρι και σήμερα......αλλά από ότι ακούω μάλλον θα συνεχίσουμε......μακάρι να μας το πουν εγκαίρως ΄΄ομως γιατί Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη έχω δικαστηρία και πρέπει να γράψω και δε έχω καθόλου διάθεση...ουφφφφφ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: ...σε φιλώ γλυκά κουκλίτσα μου...;)

πολλά φιλάκια σε όλες...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραα!

πως ειστε κουκλες? εγω τα εχω παρει με το μαμμυ χθες που ειχα μπει δεν με αφηνε να διαβασω τις σελιδες με εβγαζε σε μια αλλη σελιδα ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

και τωρα το ιδιο μου κανει με την σελιδα 53, δεν με αφηνει να την διαβασω :evil::evil::evil: τελως παντων

να ευχηθω στην αννα μαρια να χαιρεται τον χαζομπαμπα που εχειι εκει σπιτιι της :D γεροι να ειστε, παντα με χαμογελο και με το καλο να ερθει ο αντρικος :D:D

βανεσσακι τι ομορφο το χαλιι? καλα θα ξετρελαθει η πριγκιπισσα σου απο το δωματιο που της εχετε ετοιμασει :D:D

δωρα ειχατε επισκεψεις εε? αα ποιος την χαρη σου :evil::evil: ρε γαμωτο τι ανθρωποι υπαρχουν? και παιδι να μην ειχες πας επισκεψη μεσημεριατικα? ποσο μαλλον με νεογεννητο.. καλα τα περι θηλασμου τι να πω? απαραδεκτες :?:?

λενα δεν γινεσαι κουραστικη, μην το ξανα ακουσω, οσα λες ειναι πολυ χρησιμα και κυριως για τα κοριτσια που δεν ειχαν ξανα αυτη την εμπειρια! :D

ευη μπραβο που δεν εχεις δωσει καθολου ξενο, γερα νευρα θελει.. μονο αυτο! και εμενα δεν εχει χρειαστει ακομα, πιστευω πως ειναι και πειρασμος αμα εχεις ενα κουτι ξενο σπιτι.. αμα δεν εχεις καθολου θα προσπαθησεις εκει στο στηθος ενω αμα εχεις παρασυρρεσαι και δινεις..

αγγελικακι φυσικα και δεν πειραζει που εχεις δωσει λιγο ξενο, εγω πιστευω μπορεις να θηλαζεις αποκλειστικα βαζε το παιδι στο στηθος και θα κατεβαινει γαλα, μην ανησυχεις φιλεναδαα :D:D

κοριτσια πολλα φιλια σε ολα τα μπουτακιαααα, και τις κοιλιτσες βεβαιως βεβαιως, κοιμηθηκε η κατερινα- ΞΥΠΝΗΣΕ ο μικρος, ειμαστε λιγο αστασοι σημερα! φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες τι κάνετε πολυ υσυχια βλέπω σήμερα.......ευτυχώς πριν μπει η συμπεθερα μου το διόρθωσα το σχόλιο για το χαλάκι χαχαχαχααχα........θα με εκραζε πάλι .......

Ειμουν για καφεδάκι το πρωι οπότε δεν μπήκα καθόλου ...και τώρα είμαι στην Μαμα και θα πεσω για λίγο μπάς και με πάρει ο ύπνος .... Φιλακια σε ολες κοριτσακια τα λέμε μετα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, δεν το λες και κρύο, αλλά δεν είναι και ζέστη να σκάει ο τζίτζικας. Ο άντρας μου φοράει καλοκαιρινά, εγώ έβγαλα το ζακετάκι! Νομίζω αυτά τα σώματα λέω, που είναι σα φέτες. Δεν είχα ποτέ, οπότε δεν ξέρω αν μυρίζουν. Ελπίζω να μην έχουμε πρόβλημα! Η σόμπα υγραερίου είναι κάπως δύσχρηστη, και φυσικά και επικίνδυνη. Ηλεκτρικό σύστημα θέρμανσης δε θέλω προς το παρόν να βάλω, γιατί είναι πολύ μόνιμο. Αύριο μπορεί να μαζέψουμε λεφτά και να βάλουμε κάτι πιο οικολογικό σε κεντρική θέρμανση. Θα δείξει! Πάντως και οι γείτονές μας αυτό που θα βάλετε εσείς έχουν.

Για το θηλασμό και τις αλλεργίες, το ίδιο λέμε, απλά δεν το διευκρίνισα! Γάλα, γαλακτοκομικά και μοσχαρίσιο κρέας απαγορεύονται αν έχει το μωρό αλλεργία στα αγελαδινά προϊόντα. Αλλιώς τα τρως κανονικά, δεν υπάρχει πρόβλημα. Πάντως, διάβασα ότι στην αρχή είναι καλό να αποφεύγουμε το γάλα.

Όσο για το σύστημα υγείας στην Ελλάδα, τι να πω; Την Πρωτοχρονιά πήγαμε Πάτρα άρον-άρον από τη Θεσσαλονίκη που κάναμε διακοπές, για να δούμε τον πατέρα του άντρα μου στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο του Ρίου. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί... Οι συγγενείς γύρω από τα κρεβάτια, να αλλάζουν τους αρρώστους, να τους δίνουν τα φάρμακα, να τους φροντίζουν γενικώς. Νοσοκόμες και νοσοκόμοι εξαφανισμένοι. Και μιλάμε για βαριές περιπτώσεις, στο θάλαμο οι πιο πολλοί ήταν ετοιμοθάνατοι. Η πεθερά μου κοιμόταν κάθε βράδι εκεί πέρα, μήπως χρειαστεί κάτι ο άντρας της... Κι αυτό για μήνες... Σε κάποια φάση η κόρη ενός από τους ασθενείς φώναξε μια νοσοκόμα γιατί δεν έτρεχε ο ορός. Έρχεται αυτή μετά από αρκετή ώρα, κοιτάει τον ορό, και βάζει κάτι αγριοφωνάρες, ότι και καλά ο ορός έτρεχε κανονικά και τη φώναξαν τζάμπα! Τι να πω ρε παιδιά, τέτοιο πράγμα... Απίστευτες καταστάσεις... Και είναι και το καλύτερο νοσοκομείο της Πάτρας...

Μαρία και Λυδία, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Παρ' όλα αυτά, μ' έσκασε ο άχρηστος. Είναι ένα σωρό πράγματα να γίνουν, κι αυτός αραχτός στον υπολογιστή, κι όλο "μετά" και "αύριο". Και είναι και βαριές δουλειές, δεν είναι κάτι που μπορώ να κάνω εγώ. Π.χ. πρέπει να πλύνει μια πολυθρόνα που έχουμε, για να τη βάλουμε στο παιδικό. Ε, αυτή τη δουλειά την έχει εξορίσει στο απώτερο και αόριστο μέλλον... Μ' έχει σκάσει, αμάν πια! Έχω αρχίσει να αγχώνομαι, έκλεισα τις 35 εβδομάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxax sympetheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lew kai egw diavaza to mhnyma sou kai den eida to lathos me to xalaki alla to eixan parathesei pio meta kai to eida...xaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!den pezeseeeeeeeeeeeeeee!!!!!!grapse kanena kainourgio na exoume na leme!!!!!!!xaxa

anna maria mou na xairese ton antra sou kai me to kalo o mikros sas andreas!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω!!!Βρε κοριτσια τι χαμος γινεται εκει κατω Αθηνα, δεν μας βλεπω καλα!!! :( Σε τι κοσμο φερνουμε τα παιδια μας!!!

Αρχισε παλι η υπνηλια οπως στουςς πρωτους μηνες, αλλα δεν θελω να κοιμαμαι νομιζω χανω ολη την ημερα.Η πεθερουλα σημερα αξιωθηκε να μας στειλει φαγητο,μουσακα.....να δουμε ποιος θα το φαει!! :?Απο σημερα προσεχω παλι τη διατροφη, αρκετα ξεφυγα!Εχω παθει πλακα πως δεν τρωω γλυκο και κρατιεμαι.

Λυδια ετσι σιγα σιγα κανε τα για να μην αγχωθεις.Εδω εγω τα εχω ετοιμα και να φανταστεις ακομα συμπληρωνω,ολο και κατι θυμαμαι! :D

Και παρατηρησα επισης πως αρχισαν αν με πονανε οι θηλες....μαλλον προετοιμαζονται, αλλα ιχνος ακομα απο υγρο ή πρωτογαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα αναστασακι χαμός δε λες τίποτα ......

Δεν κοιτώ ειδήσεις πια .....τι να δεις βέβαια μόνο φασαρίες και ξύλο.....

Τι θα γίνουμε δεν ξέρω. .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου εμενα δεν ειχε πρηστει σχεδον καθολου το στηθος μου παρα μονο τους πρωτους μηνες κ ουτε αμεσως μετα τη γεννα.Παρολ αυτα μην αγχωνεσαι το γαλα το ειδα μετα τις 2-3 μερες...

Αγγελικουλα εχετε κ σεις εμετους ρουκετες ή απλα μεγαλες γουλιές??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!τι κανετε???

αννα μαρια, χρονια πολλα για τον αντρουλη σου, να τον χαιρεσαι και με το καλο να υποδεχτειτε το μωρακι σας!!!

εγω εχω ερθει στους γονεις μου,εχουμε αναψει τζακι και ειναι πολυ ομορφα εδω!!!βεβαια δε μπορω καθολου να στρωθω να μελετησω...απατη την βλεπω να πηγαινει αυτη η διπλωματικη...

ο αντρας μου, δεν ξερω αν θα ερθει σαβ.κο γιατι ψαχνει για σπιτι και δε μπορει να βρει.τον πηραν στο γαλατσι και εκει ψαχνει για γκαρσονιερα.μου ειπε οτι του δειχνουν κατι τρωγλες που δε μενει ουτε ζωο εκει και ζητανε και 250 ευρω!!!ελεος,δεν παει καλα ο κοσμος!!!

τι γραψατε,τωρα??/δε θυμαμαι τιποτα..... :twisted::twisted:

λετε να γεννησε η νασια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αμαν πια αυτο το μαμυ!!!μια ωρα εγραφα και μου τα εσβησε!!!ελεος!!!!βαριεμαι τωρα να τα ξαναγραψω!!!

αννα μαρια, χρονια πολλα για τον αντρουλη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες,

σήμερα είμαστε καλά, ούτε επισκέψεις ούτε τίποτα!!

Άννα Μαρία μου να χαίρεσαι τον αγαπημένο σου και με το καλό να πάρετε

τον Αντρεάκο σας αγκαλίτσα!!

Αγγελικούλα οι κυρίες εχθές πήραν ντεντέφωνο κατά τις 12 και ρώτησαν

τι κάνει το παιδί, είπα εγώ η αφελής κοιμάται και σου λένε ας πάμε κατά τις

3 που θα ξυπνήσει να ξεκατινιαστούμε.................Πα πα πα.....

Φιλενάδα κουράγιο με το θηλασμό και εγώ δίνω μεγάλο αγώνα και περιμένω

να έρθει ο παιδίατρος το Σάββατο να μου πει πως πάμε...

Είμαι αισιόδοξη όμως,θα τα καταφέρουμε όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Ευάκι μπράβο με τηνν επιμονή και την υπομονή σου τα καταφέρνεις μια χαρά

και μας δίνεις κουράγιο!!!

Κατερινούλα κουράγιο και σε σένα, σε βλέπω σε πολύ καλό δρόμο!!Όσο για την

αδιακρισία τι να πω δεν ξέρω....

Αναστασάκο παστίτσιο διάβασα η πεθερούλα, μπράβο ευγένεια............Μην ανησυχείς

πρωτόγαλα μου ήρθε τη δεύετρη μέρα!!

Γλυκιά Miki ετοιμάζεσαι σιγά σιγά βλέπω, μπράβο κοριτσάκι μου, πολλά φιλιά

σε μπεμπάκι και μαμά!!

Λενάκι είσαι τέλεια, σε ευχαριστούμε πάαααααααρα πολύ!!!Σε ανακυρήσσω γκουρού

του θηλασμού!!!!Να σου πω γλυκιά μου ποια φαγητά δεν πρέπει να τρώμε όταν θηλάζουμε

γιατί μπερδεύτηκα λίγο;

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ουφ δεν ειμαι καθολου καλα σημερα, γενικα εχω σκατα ψυχολογια αλλα σημερα ειμαι το κατι αλλο

ανεβασαμε κ τα πραγματα απο το υπογειο ο αναστασης κατενθουσιαστηκε στην αρχη μετα αρχισε να θελει να χοροπηδησει πανω στην κοιλια μου :shock: για να παιξει λεει με το νινι :shock::shock::shock:

ευτυχως τον πηγε ο τολης βολτα, δεν αντεχω αλλο

κ αυριο θα λειπει ολη μερα.... να δω τι θα κανω

κοριτσια δεν υπαρχει τροφη που δεν πρεπει να τρως οταν θηλαζεις προληπτικα

τρως κανονικα κ αν δεις κατι υποπτο τοτε αρχιζεις να κοβεις

πχ αν δεις αιμα η βλεννα στα κακα του μωρου συνηθως ειναι αλλεργια στα γαλακτοκομικα, κοβεις οτι εχει σχεση με γαλα παραγωγα του κ αλλα

αν δεις οτι αν φας σκορδο πχ μετα δε θελει να θηλασει δεν ξανατρως η τρως αμεσως μετα το θηλασμο για να το δεχτει πιο ευκολα

επισης αυτο που λενε για τα οσπρια δεν ισχυει

τρωτε οτι θελετε κανονικα οπως τρωγατε

καλο ειναι να πινετε πολλα υγρα, εγω οταν θηλαζα κορακιαζα! ειχα παντα διπλα μου ενα μπουκαλακι νερο η χυμο

κατερινακι κ εμενα ετσι ελεγε ο δικος μου.. τα βραδια λεει τι να σηκωθω να κανω αφου θηλαζεις

κ η αληθεια ειναι οτι τοτε δουλευε κιολας πολλες ωρες τον λυπομουν κ εγω

ρε δωρα τι γκουρου :lol::lol::lol::lol::lol: σιγα!

αναστασακο μην ανησυχεις δεν ειναι αναγκη να εχεις πρωτογαλα απο τωρα, μπορει να μην τρεχει αλλα οι αδενες σου ειναι ηδη ετοιμοι

αννα μαρια μην το ξεχασω να χαιρεσαι τον αντρα σου κοριτσαρα! παντα ευτυχισμενοι κ με το καλο να ερθει το μωρακι σας στην αγκαλια σας!!

κοριτσια συγχωρεστε με που δε σχολιαζω αλλα, πραγματικα δεν ειμαι καλα σημερα

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, κι ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Αξιωθήκαμε και πήγαμε για ψώνια, σ' ένα μαγαζί που έχει βρεφικά, παιδικά, γυναικεία, ανδρικά, εσώρουχα, νυχτικιές, κ.λπ. Πήρα μια νυχτικιά, μια ρόμπα πολύ αστεία, βρακιά, μια μπλούζα με μακρύ μανίκι, δυο σελτεδάκια να βρίσκονται, και πήρε κι ο άντρας μου δυο μπλουζάκια. Εννοείται ότι πήγαμε λίγο πριν κλείσουν γιατί περίμενα μια ώρα τον πρίγκηπα να σηκωθεί απ'τον υπολογιστή...

Πω πω, βλέπω κι εγώ αυτά που γίνονται και στην Αθήνα και στη Λιβύη... Άσχημη χρονιά η φετινή, τι εμφύλιοι, τι Φουκουσίμα, τι οικονομική κρίση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακιιιιιιιιιιιι μα γιατι δεν ηρθαν και σημερα οι καρακαξες? 3:-O [smilie=banghead.gif]

Λενακι μου γιατι βρε κοριτσι μου δεν εισαι καλα με στεναχωρεις!!Θα περασει ειναι τα ορμονικα μας.Κι εγω ολο σκαμπανευασματα ειμαι.Αφου καμια φρα λεω ποτε να ερθει η φραουλιτσα και μετα λεω καλα την εχω στην κοιλια!!!

Αννα Μαρια καλα τι γαιδουρα ειμαι,ολο θα το γραψω και ξεχναω...τις καλυτερες ευχες και απο εμενα και του χρονου 3 μαζι να το γιορτασετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια με γεια σας!!

ασε αναστασακο μου ασε.. με πιανουν τα ψυχολογικα μου οτιδεν ειμαι ετοιμη για δευτερο παιδι, οτι ο αναστασης θα περασει μεγαααααλο λουκι κ πως θα νιωθει τι θα σκεφτεται αυτη η ψυχουλα του, γενικα εχω κ ενα αγχος με τα οικονομικα, που ο τολης δεν εχει βρει ακομα δουλεια κ ουτε προκειται αποτι φαινεται... αχ δεν ξερω σκεφτομαι πολλα κ διαφορα ειναι κ η κουραση στη μεση..

αννα μαρια καλε μπηκες στο μηνα σου???????????????? :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω αυτη την ανασφαλεια την εχουμε και οταν ειναι το πρωτο....εσυ ξερεις καλυτερα ομως Λενακι. Ασε με τα οικονομικα ολοι ειμαστε χαλια,αλλα μην το βαζετε κατω θα φτιαξουν πιστευω και θα δουμε καλυτερες ημερες.Βεβαια το ζορι ειναι να θες να προσφερεις εστω τα βασικα στο παιδι σου και να μην μπορεις.....ουφ θα τα καταφερουμε μωρε ειμαστε σκληρα καρυδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Μιριαμ και τη Νασια ολο χανουμε....χμμμμμ

Καλο βραδυ κοριτσια, το ξερω μετα θα μαζευτειτε αργα....αλλα δεν αντεχω με τις νυστες που πλακωσαν!!

Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, Λένα, προτιμώ να πιστεύω ότι μπαίνω από βδομάδα για να μην πανικοβληθώ...

Αναστασία, ύπνο από τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες τι κάνετε ολες με τα ψυχολογικά ε??? και εγω μια απο τα ίδια και πολυ πολυ ανχοσ για το αν θα πανε όλα καλα.....όσο φτάνω προς την γέννα φοβάμαι πολυ.....σήμερα νιώθω την μικρη συνέχεια να χτυπά χαμηλά και φοβάμαι μην μου σπάσει τα νερά πάλι ......θέλω να αντέξουμε 2βδομαδουλες ακόμα να πάμε 35 και μετα ας βγουν....... Πωπωπωπωπ όσο για το αν είμαστε έτοιμες για μωρα πιστεύω όταν τα περνουμε αγκαλιά όλα έρχονται απο μόνα τους έντελος φυσικά ....σκεφτητε εμένα που θα έχω δυο και να περνετε κουράγιο χαχχαχαχαχαχαχα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, κι εμένα κάτι κάνει χαμηλά και πονάω στον κόλπο ώρες-ώρες. Όσο πλησιάζει ο καιρός πανικοβάλλομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...