Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

PWPW ENTOMETAXY TA NEYRAAAAAAAAA MOU!!!!!!!pGAME ME THN ADERFH MOU KAI TON MPEMPI EDW STA GALLERIE DE BUETE POU THELAME NA PAROUME KATI....OI KOPELITSES KSETRELATHIKAN ME TON MIKRO...KAI ERXETE KAI MIA MEGALYTERH SE HLIKEIA KAI A\FOU KANEI TIS GLYKES STON MPEMPH...LEEI POIANOU EINAI?????KA TIS LEW DIKOS MOU...KAI TI MOU LEEI????

"AXOUUUUUUUUUU KALE MHN KANETE TOSO MIKRES PAIDAKIA KRIMA EINAI........."

AKOU RE TO TSOKAROOOOOOOOOO H KATSIKA LES KAI PAIZEI ROLO H HLIKEIA!!!!!!!!!!!!!!!PPW POLU ME TSANTISE!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλααααα τι κουκλι ειναι αυτο που αντικριζουν τα ματακιααααααα μουυυυ?

ρε τι ομορφα παιδια που εχουμεεεεεε :D:D

καλα οσο για ΤΟ-ΤΣΟ-ΚΑ-ΡΟ τι λογια ειναι αυτα? ντροπη της.. "κριμα" λεει ειναι.. Παναγια μου, αλιμονο αμα ειναι και κριμα να κανουμε παιδια! μηστιτι μου Κυριε. μην δινεις σημασια χριστινακι..

και εγω προσχθες που πηγα στο δημοτικο εκνευριστηκα .. (επί τη ευκαιρία θα σας πω τι εγινε) ειναι 2 μαναδες εχουν 2 κοριτσακια συμμαθητριες του γιου μου και μου λενε λοιπον εκει που με ειδαν "Μαρια τι κανεις γεννησες?" γεννησα κοριτσια τους λεω "α μου λεει η μια εγω ποτε δεν θα εκανα 3 παιδια" ε λεω "δεν πειραζει Φροσω μου, μπορει να σου δωσει και εσενα το δωρο αυτο ο Θεος και να γινεις ξανα μανουλα" "α οχι μου λεει εγω δεν μπορω, και την μαρια (την κορη της) που εχω αρκετη μου ειναι, αρκετα βασανα στο κεφαλι μου, σιγα μην εκανα κι αλλο, πολυ σε λυπαμαι"

καλαα καταλαβαινεται τι μανα, ειλικρινα απορω.. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΕΕΣ?????????? :twisted::twisted::twisted: ακουσε εκει βασανα μια ζωουλαα :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα δεν παει καλα ο κοσμος..

ακου εκει κατι γυναικες..

πολυ μου τη δινουν κατι τετοια σχολια..

οπως κ σε εμενα οταν με ρωτανε τι εχω κ τους λεω αγορακι απαντανε παααααλι?? ε δεν πειραζει γερο να ειναι.. αλλα κριμα να μην εχεις κ ενα κοριτσακι

αν δεν καταλαβαινουν τι ευτυχια ειναι ενα παιδακι, μια ψυχουλα...

μαρακι τι κανεις?

πως τα παει το αγορι σου το μεγαλο με το σχολειο?"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, λες να άρχισε να ενεργοποιείται το μητρικό ένστικτο απ' τα φορμάκια; :P

Βανεσσάκι, πολλά λεφτά δίνετε βρε στο ανοιχτό. Κουράγιο, κι ακόμα μετά που θα γεννήσεις άντε να συγκεντρωθείς. Είναι αρκετά δύσκολο... Έχεις και χρονικό όριο; Συνήθως είναι κάτι χρόνια.

Χριστίνα, μπουλουκάκι ο μικρός! Θέλω να τον τρελάνω στο ζούληγμααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Καλά, όσο για την άλλη στο μαγαζί, τι να πω... Ούτε κι εγώ συμφωνώ με τις πολύ μικρές σε ηλικία μάνες, αλλά μιλάμε για κορίτσια που κάνουν παιδιά στα 16, στα 18, όπως πολλές μαθήτριές μου. Αλλά, πρώτον, εσύ σε μια χαρά ηλικία είσαι, και δεύτερον, και να μη συμφωνείς, μην το πεις! Εσένα τι σε νοιάζει; Ούτε και στις μαθήτριές μου που έκαναν παιδιά στα 18 είπα ποτέ μου τίποτα. Δικαίωμά τους, εμένα τι λόγος μου πέφτει; Δε θα το έκανα ποτέ, αλλά και δε θα κατέκρινα τον άλλο που το κάνει.

Μαρία, τι να πω για τη μάνα της συμμαθήτριας. Έχω κι εγώ μια φίλη, που έχει δύο παιδιά, οκ, η αλήθεια είναι ότι είναι απίστευτα ζωηρά, και λέει "με τί-πο-τα δεν κάνω άλλο παιδί, παίρνουμε χίλιες προφυλάξεις για να μη βρεθούμε σ' αυτή τη δυσάρεστη θέση". Και η αδελφή της έκανε μόνο ένα παιδί και λέει, επειδή ταλαιπωρήθηκε μαζί του, δε θέλει με κανένα τρόπο να κάνει δεύτερο. Η αλήθεια είναι ότι οι δύο αυτές κοπέλες πέρασαν πάρα πολλά με εγκυμοσύνες, η φίλη μου έμεινε έγκυος εκτός γάμου και την αποκλήρωσε η οικογένειά της και την πίεζαν να κάνει έκτρωση, δε δέχτηκε και τα βγάλανε πέρα μόνοι τους με τον άντρα της, και ακόμα και σήμερα δεν έχει βοήθεια από κανένα, ενώ η αδελφή της έμεινε κι αυτή έγκυος, επίσης εκτός γάμου και την έβαλαν να κάνει έκτρωση και μετά έπαθε κατάθλιψη. Αλλά, ρε παιδί μου, αυτό θα έπρεπε να τις κάνει να εκτιμήσουν αυτό το δώρο.

Τέλος πάντων, τι να πεις για τον πόνο του αλλουνού; Δεν ξέρεις τι έχει περάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xριστινακι, το αφηνω ασχολιαστο, αν και εγω θα τη στολιζα κανονικοτατα την κυρια!!!

αννα μαρια μου, ειναι μεσα στα πλαισια της δημοσιας δωρεαν παιδειας που εχουμε στην ελλαδα τα διδακτρα!!!ας μη μιλησω καλυτερα!!!τι χρονια καλε,μεχρι το μαϊο πρεπει να παραδωσω!!!δε θα σκασω κιολας.δεν παω για το 10αρι!!! ενα 5αρακι να μου βαλλουν, ισα ισα να το παρω να ξεμπερδευω.σε λιγο θα ασχοληθω κανενα 2ωρο ακομη και τελος για σημερα!!!μετα θα προσπαθησω να κανω αποτριχωση με αμφιβολλα αποτελεσματα!!!

αχ βρε κοριτσια, μου λειπει πολυ ο αντρουλης μου!!!βαριεμαοι ελεϊνα συνεχεια μονη μου εδω!!!βεβαια μου ειπε και η μαμα μου να ερθει, αλλα της ειπα οτι ειναι νωρις ακομη:!!!δε φανταζομαι να γεννησω απο τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, κι εγώ σε ελληνικό κρατικό πανεπιστήμιο σπούδασα! Στο μεταπτυχιακό πληρώναμε 200 ευρώ το χρόνο για τα δύο πρώτα χρόνια!!! Βλακεία, γιατί τα δίδακτρα δεν είχαν κανένα λόγο ύπαρξης. Στο διδακτορικό που έκανα σε άλλη σχολή δεν πλήρωσα τίποτα. Φυσικά, δεν είχα γραφείο, κ.λπ., όπως οι υποψήφιοι διδάκτορες σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες. Ούτε δωρεάν φωτοτυπίες, ούτε τίποτα. Αλλά τουλάχιστον, δεν είχε δίδακτρα. Το θεωρώ και λίγο άδικο, γιατί ειδικά στο διδακτορικό δεν επιβαρύνεις καθόλου το πανεπιστήμιο. Πληρώνεις τις φωτοτυπίες, αγοράζεις τα βιβλία που θα χρειαστείς (εγώ έδωσα μια περιουσία σε όλα αυτά), πληρώνεις ακόμα και το τύπωμα της διατριβής σου. Συναντιέσαι με τον καθηγητή, αλλά δεν κουράζεται κιόλας, μη χ..ω. Εγώ μάλιστα, πήγαινα στο γραφείο του όποτε να 'ναι, πηγαίναμε για καφέ, γενικά είχαμε φιλική σχέση, αλλά σχεδόν ποτέ δεν τον ενημέρωνα για την πρόοδο που έκανα, εκτός από όταν επιβαλλόταν από τους κανονισμούς! Έκανα ό,τι ήθελα, έγραψα ό,τι ήθελα, του έστειλα την εργασία και δε μου άλλαξε σχεδόν τίποτα!

Πάντως, στο μεταπτυχιακό πήρα θέμα Ιούνιο του 2003, και τελείωσα Φεβρουάριο 2006, επειδή είχα και το γάμο, και στο διδακτορικό ξεκίνησα Φεβρουάριο 2007 και τελείωσα Ιούνιο 2010. Φυσικά, είχα στείλει την εργασία από τον Ιούνιο του 2009, αλλά μέχρι να τη διαβάσει ο καθηγητήηηηηης.... και να κάνω τις διορθώσεις..... και να οριστεί ημερομηνίααααα..... πέρασε ένας χρόνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PWPW MILAME DEN YPARXOUN AYTES OI GYNAIKES!!!!!!!FANTASOU KAI STO LEEI KAI GYNAIKA AYTO....TI NA PW....NTROPH!!!!!!!!!!! KALA MARAKI KAI AYTH H DIKIA SOU POU LES TI NA PW..........AKOU SE LYPAMAI...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TI NA PWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PWS EINAI DYNATON NA SKEFTONTE ETSI?????TA MWRAKIA EINAI EYLOGIA POU MAS TA STELNEI O THEOS!!!!!!!!!ENTAXEI SIGOURA THA EINAI LIGO DYSKOLA STHN ARXH ME 3 PAIDAKIA ALLA AYTO DEN EINAI LYPHSH!!!!!!!!!!!!TI NA PWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι πάλι αγόρι βρε παιδί μου, τι κρίμα...καλά τι ηλίθιοι άνθρωποι

κυκλοφορούν!!!

Μαράκι εσύ τρία παιδιά, αν είναι δυνατόν...

Χριστινάκι εσύ τόσο μικρή τι το ήθελες;

Καλά τι ανόητοι άνθρωποι κυκλοφορούν.Τα παιδιά είναι ευλογία

και δεν δέχομαι καμία κουβέντα!!!Κορίτσια αφήστε τους να λένε!!!!!

Μαράκι μακάρι να με αξιώσει ο Θεός να κάνω τρια παιδάκια πολύ

θα το ήθελα!!

Εμένα μου είπε κάποιος στο μαιευτήριο άντε τώρα να κάνεις και ένα

αγόρι για να τιμήσεις τον άντρα σου!!!!Τι είπατε καλέ;;;μου ήρθε μια τρέλα....

Και συνεχίζει καλό και το κορίτσι αλλά...........

Κορίτσια με το θηλασμό το παλεύω, το Σάββατο θα έρθει ο παιδίατρος

και θα μας πει αν πάμε καλά!Η αλήθεια είναι ότι ζορίστηκα πολύ στην αρχή

με το στήθος μου μου έκανε και μια πληγή η μικρή στο δεξί στήθος αλλά

έβαλα αυτή την κρέμα purelan της medela και είμαι πολύ καλύτερα.Έχω μεγάλη

αγωνία αν θα τα καταφέρω να σας πω την αλήθεια!!!Για να δούμε...

Αλήθεια εσείς που έχετε και ήδη παιδάκια ο λόξυγκας είναι φυσιολογικός;

Είναι κάτι στιγμές που τρελένεται το μικρούλι μου!!

Βανεσσάκι κουράγιο, κάνε ότι μπορείς με αυτό το μεταπτυχιακό να το σπρώξεις

να ησυχάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρθαμεεεεεεεεεεεεε!!!!Ολα μια χαρα στο γιατρο....η φραουλιτσα 2300 παρακαλω...η χοντουλιτσα μας!!!!Ενταξει ειμαστε μεσα στα ορια μου ειπε.Λογικα στο μηνα που εμεινε θα φτασουμε τα 3 με 3,2 πιστευω.Δεν θα μου κανει λεει εξεταση τραχηλου,γιατι επειδη παμε νωριτερα,υπαρχει περιπτωση να τον ενεργοποιησει και να κανω διαστολη ετσι και δεν το θελουμε!!Αρα μια και καλη θα το φαω το σκαψιμο οταν γεννησω!!! :lol::lol:

Αυτα τα νεακια μου!!!Περιμενουμε και την girl!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε...εμεις σαραντισαμε...πηγαμε εκκλησια να παρουμε ευχη...πεθανα στο γελιο με τον παπα..ηταν κοντος...πιο κοντος απο εμενα...σαν τα χομπιτς απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων...χαχα και μια φωνηη χαχα λες και ειχε κλεισει...μιλαμε χαλιαααα..χαχα πεθανα στο γελιο....μετα ηρθαμε σπιτι γιατι πολυυυυ κρυοο...καλα Χριστινα...ποιος την χ...ζει την ηλιθια...και εγω οταν ημουνα στο Χριστοφορο εγκυος που ημουνα 25 και επειδη μοιαζω και πιο νεα...με κοιταγανε στο κωλοχωρι που εμενα και καλα τυπου...ΜΜΜ.,...ΓΚΑΣΤΡΩΘΙΚΕ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ...ελεος...Αγγελικηηη ναι σαραντισαμε και εμεις....σημερα απο το κρυο βαλαμε και μπουρας....σημερα εφτιαξα σουπιτσα και κοτοπουλο μαγιονεζα...μιλαω στο τηλ και δεν θυμαμαι να σχολιασω....θα μπω και πιο μετα ελπιζω...γιατι ολο ταιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου το μπεμπεδάκι μου με την φραουλίτσα σου έχουν τα ίδια κιλάκια....;)....αχ...τα μαναράκια μας....και εμάς μας είπε ο γιατρός γύρω στα 3200 με 3500 θα πάμε πρώτα ο Θεός...;).....όλα καλά λοιπόν.......θα γλυτώσεις και την εξέταση του τραχήλου....μια χαρά σε βρισκω....:0

Ευάκι μου πολλά γλυκά φιλάκια..;)

Δώρα μουυυ.......πολλά φιλάκια στην κορούλα...;)....όλα θα πάνε καλά με τον θηλασμό...;)

Όσον αφορά τα σχόλια ορισμένων γυναικών όπως προαναφέρατε.....ουδεν σχόλιον........η πολύ δημοκρατία βλάπτει υπερβολικά....και δίνει το δικαίωμα στον καθένα να λέει ότι θέλει...;).....

πολλά φιλάκια..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερεις τι σκεφτομαι Λυδια μου...αν πανε 3200 με 3500 τα 0-3 φορμακια μηπως θα ειναι μικρα?Εγω στην τσαντα της εβαλα παντως 2 μικρα για κατω απο 3000 και 2 για πανω να ειμαστε καλυμμένοι!Αν και πολλα 0-3 εχουν μεγαλη φορμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου και εγώ τα φορμάκια που έχω είναι 00 και 0-3.... :roll::roll::roll: ........το θέμα νομίζω δεν είναι τα κιλά αλλά πόσα εκατοστά θα βγουν τα μωρούλια μας....:).........αλλά θα πράξω και εγώ αυτό που έκανες...θα βάλω από ενα μέσα στην τσάντα και βλέπουμε...;)...πώς είσαι?......δηλαδή σε 4 εβδομάδες θα κρατάς την μικρή αγκαλίτσα σου?....:)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιαα ναι!!!οσο παραξενο κι αν ακουγετε στα αυτια σε 4 εβδομαδες θα την εχω αγκαλιτσα...Θεε μου βαλε το χερι σου τιποτα αλλο!!!

Ρωτησα το γιατρο αν μεχρι τις 38 εβδομαδες που το κανονισαμε,δεν παρει τα κιλα που πρεπει θα την αφησουμε παραπανω?Και μου απαντησε πως λογο ζαχαρου εγιναν κρουσματα ξαφνικου θανατου στην κοιλια αν ξεπερασει τις 38 γι αυτο μεχρι τοτε πρεπει να γεννηθει.Αλλωστε και τα κιλα που εχει τωρα ειναι ετοιμη για εξοδο απλα την αφηνουμε να αναπτυχθει καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω ότι και εγώ που διάβασα και ρώτησα με αυτά τα κιλά τα νινάκια είναι μια χαρούλα....οπότε μην ανησυχείς....:).....όλα θα πάνε καλά.....και θα έχεις την πιο λαχταριστή και γλυκιά φραουλίτσα δίπλα σου και δεν θα το πιστεύεις...;)....

κατά τα άλλα κοιτάω μέσω ιντερνετ κρεβατάκια.....να πάρω ιδέες......δεν ξερω πού να πάω.... :roll::roll: ...εδω που έψαξα δεν μου άρεσαν καθόλου... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσουδια τι κάνετε???

Καλα ο γαμπρός μου τα σπάει λέμε χαχαχαχα......τι μπουλουκια είναι αυτο..

Αναστασακι τέλεια η φραουλιτσα μας ε?? άντε γλυκια μου με το καλο εύχομαι μάλλον μαζι θα πάμε εμείς χιχιχιχι.....

Δεν σχολιάζω τίποτε άλλο είμαι τόσο χάλια σήμερα δεν αντέχω άλλο μιλάμε είναι σφηνωμενα στο πλευρό ούτε ανάσα δεν μπορω να πάρω.....

Λέτε να πάρω την μυριαμ ??? και το νασιακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιάκι μου καλησπέρα.......και εγώ μωρέ δυσκολεύομαι να αναπνεύσω...πόσο μάλλον εσύ με τα δύο νινάκια...;)...

Αν έχεις τα τηλ τους, δεν επικοινωνείς να μάθουμε αν έχουν τα μικράκια τους αγκαλιά...:)??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι δυσκολη επιλογη το κρεβατακι ειναι η αληθεια...κι εγω ολα τα κοιτουσα και δεν αποφασιζα... και τελικα επελεξα ξαφνικα μια μερα ενα που μου γυαλισε και τελειωσα!!

Η Μιριαμ εδω ειναι.....θα εμφανιστει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφ...ναι μωρέ Αναστασία...τουλάχιστον αυτά που είδα εδώ σε 3 μαγαζιά δεν μας άρεσαν καθόλου.....κάποια που είδαμε στο PRENATAL στη Θεσσαλονίκη ήταν όντως πανέμορφα αλλά δεν μπορώ ακόμη να αποφασίσω....επίσης και στη ΛΗΤΩ στην Ξανθη που είδα είχε πολύ ωραία σχέδια ....αλλά δεν με βλέπω να παίρνω ακόμη......θα περιμένουμε...γιατί τώρα δεν είμαι να κάνω αποστάσεις και χιλιόμετρα... :roll::roll: ...εσύ απο Βέροια πήρες ή Θεσσαλονίκη?...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο Ναουσα πηρα,ηταν γνωστος της μαμας μου και μας εκαναν και καλη τιμη!!!Αρχες του μηνα θα το εχουμε!!!!Αν δεις πολλα θα μπερδευτεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...καλα λες.......το σίγουρο πάντως ειναι ότι δεν θα πάρουμε από εδώ... :lol::lol::lol: .......

αχ Αναστασάκι μου.......:).....όλα για τα τοσοδούλικα αγγελούδια μας.....;).......όλα για αυτά....;)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες!!!πριν λιγο τελειωσα διαβασμα,εκανα μπανακι,αποτριχωσουλα με τη βοηθεια καθρεφτη και ειμαι ετοιμη για αυριο!!!την τελευταια φορα ηταν 2100.αραγε να εχει παει στα 3 τωρα???

ανυπομονω να την παρω στην αγκαλια μου,αλλα εχω και το αγχος του τοκετου!!!ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!κοριτσια η νασια και η μυριαμ ακομη να φανουν!!!λετε να εχουμε ευχαριστα???

ηθελα να ρωτησω και κατι αλλﴨ εμεις δεν πηραμε καλαθουνα ,αλλα το καροτσι που εχει πανω κ πορτ μπεμπε.το ειδε η μαμα μου και μου ειπε οτι εχει πολυ λεπτο στρωματακι και ειναι σκληρο επειδη ειναι πλαστικο το πορτ μπεμπε.ξερετε που μπορω να βρω στρωματακι???

+

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι στρωματάκι για πορτ μπεμπέ θα βρεις σε όλα τα καταστήματα βρεφικών....έχει και στο ιντερνετ βεβαια......αν ξέρεις τις διαστάσεις θα βρεις αυτό που θέλεις......αν και νομίζω ότι πάνω κάτω έχουν τις ίδιες διαστάσεις με τις καλαθούνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...