Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χριστινα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευχαριστω κοριτσια!!

καλα δε θα κανουμε κ τπτ συγκλονιστικο, με τον μικρο θα ειμαστε θα παμε κ σε μια φιλη το βραδυ

κοριτσια σας καληνυχτω! το μαναρι μου κοιμαται απο τις 9.30 :shock: κ μαλλον θα χοροπηδαει απο νωρις αυριο! φιλακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βρε κοριτσουλια, τι κανετε?

Ξυπνησα νωρις νωρις σημερα, πηγα για εξετασεις,πηγα τραπεζα να βγαλω τις .......πολλες καταθεσεις :lol::lol: μολις εφαγα πρωινο και αραζω να σας απολαυσω....αλλα ολες αφαντες ειστε καλε!!!

Σημερα το απογευμα εχουμε γιατρουλη,για να δουμε ποσα κιλα εφτασε η φραουλιτσα μας!!!Θα σας ενημερωσω το βραδυ!

Λενακι χρονια πολλα για την επετειο σας, να ζησετε και με το καλο και το μωρακι σας να χαιρεστε και τα δυο!!!

Το κοτοπουλακι ηδη ξεπαγωνει να μαγειρευτει στο φουρνο σημερα με λεμονακι και μουσταρδα!!!

Αντε καλε ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydiaaaaaaaaa anastasaki ......ti kaneis prwi prwi doylitses e??? kai egw lew shmera na mazepsw ta kalokairina giati exei kryoylaki den paei allo ..xaxxaxa shmera to vrady krywname me to koyberli opote mallon tha valw paplwmataki........... pros to paron eftiaksa ta papoytsia mas ......

ksypnateeeeeee.....

emeis gia fagaki den kserw akoma alla mallon den tha kanw tipota kai tha fame kati proxeiro.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου καλημερουδια, τι κανουν τα δυο τσαχπινικα θαυματακια σου?

Εμεις εδω πανω το κρυο μας ηρθε νωρις, ηδη με μπουφαν και παλτα κυκλοφορουμε!!!Το παπλωμα ηδη εχει παρει τη θεση του!!!Σημερα ειπα να τελειωνω με εξωτερικες δουλειες!!!

Προχειρο φαγητο εεε...ομελετα,γρηγορο μακαρονι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala einai me exoyn trelanei einai mesa sto pleyro moy kai den mporw na koynhthw merikes fores poly pono kala apapapapa....

esy tha deis to fraoylopaidaki soy shmera e?????ti kalatha perimenoyme neakia omorfa.......

egw exw pali thn allh tetarth na doyme kai syspashs sto mhxanhma giati mallon exw polles kai h koroyla moy exei katevei poly apo oti eidame............viazete na gnwrisei ton gampro xixixixiixixi.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειναι και το φραουλοπαιδακι μου, εμενα με κλωτσαει στο στομαχι συνεχεια.

Αααα ετσι η μαγκιορα σου, θελει να βγει για τρελες γνωριμιες!! :lol::lol: Ο μπαμπας την αφηνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!πρωινες πρωινες κι εσεις βλεπω!!!εγω ξυπνησα νωρις για να αρχισω διαβασμα,αλλα δε μπορω να στρωθω καθολου!!!εχω και μια καθηγητρια-επιβλεπουσα η οποια ειναι στον κοσμο της και δε με βοηθαει καθολου και τα εχω παρει πολυ ασχημα!!!!γιατι τους πληρωνουν ακριβως?????τελος παντων.μαλλον εκανα βλακεια που αρχισα φετος τη διπλωματικη.επρεπε να την αφησω για του χρονου...τωρα ομως ειναι αργα.εσκασα ηδη τα 850 ευρω!!! :x:x:x:evil::evil::evil:

λενακι χρονια πολλα!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι και να υποδεχτειτε με το καλο το μωρακι σας!!!

νια πεθαινω με τα μπουρας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια μου εχεις γιατρουλι,ε??/αντε να μπεις μςτα να μας πεις νεα!!!κι εγω εχω αυριο στις 12 και θα παω χωρις τον αντρουλη μου!!! :(:(:( λετε να μου κανει αυριο εξεταση τραχηλου???να ξερω να κανω τις περιποιησεις μου!!!οτι βλεπω δηλαδη!!εχω πητ 14/11.

πειτε τα νεα σας γιατι σε λιγο αναγκαστικα θα πρεπει να ανοιξω κανενα βιβλιο :x:x:x:x:x φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι μου τι κανεις? Πω πω ζορι τωρα να διαβαζεις!!! :shock: Πανε προετοιμασμενη γιατι κι εμενα μου ειπε οταν μπω στο μηνα μου θα αρχισουν οι ανασκαφες!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!

Εκανα και εγω δουλιτσες σημερα..σκουπισα, σφουγγαρισα ξεσκονησα, εβαλα και δυο πλυντηρια..ο μικρος ευτυχως κοιμαται..αν προλαβω να κανω και κανενα μπανακι πριν ξυπνησει..καλως..

Εχθες το βραδυ κατα τις μια που ξυπνησε ο μικρος εριξε κατι βροχες..ανοιξαν οι ουρανοι..αστραφτε, μπουμπουνιζε..σημερα παλι εχει λιγο συνεφια με ηλιο αλλα δεν επεσε πολυ η θερμοκρασια..

Λενακι μου καλο, να ζησετε!ουτε εμεις γιορταζουμε επειτειοιυς κτλ..ασε που εγω με τον αντρα μου δεν ξερουμε απο ποτε ειμαστε μαζι..πολυ μπερδεμα..

Αναστασακι, πρωινες υποχρεωσεις?!ποσο τα βαριεμαι αυτα..να ξυπναω και να τρεχω πρωι πρωι για εξωτερικες δουλιες..κι εγω κοτοπουλακι για σημερα αλλα δεν εχω σκεφτει ακομα πως..

Βανεσσακι, διαβασμα?πω πω..χαρα στο κουραγιο σου..

Νιακι μου, κατεβασες τα μπουτας?ωραια!βρε καπου εχει απενεργοποιηση λεξικου στο ipad..εγω ζητησα απο τον αντρα μου να το βγαλει γιατι ολο βλακειες εγραφα!

Ειναι λογο ηλιθιο το ipad αλλα βολευει πολυ για το ιντερνετ και ειδικα για το μαμμυ..ειναι ελαφρυ, δεν ζεσταινει τα ποδια σου και κραταει φεκα ωρες η μπαταρια του..που να κουβαλας και λαπτοπ μτ τηννκοιλια τουρλα?

Η μυριαμ και η νασια εχουν μερες να φανουν..λετε να εχουμε καμια γεννα?τις εχει καμια φιλες στο φεις?πως θα μαθουμε νεα τους?

Δωρακι μου γλυκο τι κανεις?η νυφουλα μου?

Χριστινακι, μεγαλωσε ο μικρος σου, ε?συρωνει και το προγραμμα του τωρα υποθετω?ποσες ωρες κοιμαται ?σε ξυπναει συχνα την νυχτα?τον εβαλες στο κρεβατακι του η τον εχεις στο πορτ μπεμπε?

Ευη μου, εσεις σαρανταρισατε?

Αχ ακουω να σκουζει ο μικρος..επανερχομαι..αν με αφησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

αναστασουλα μου και μεις εχουμε σημερα γιατρουδακο!αχ πεθυμησα την μπεμπουλα!να παμε να δουμε και μεις ποσα κιλακια εχει παει:)

νανσυ μου μια χαρα ειναι η μπεμπουλα και το δωματιακι της το χεις κανει τελειο!μπραβο!

λενακι μου να ζησετε και να στε παντα ευτυχισμενοι με τα παιδακια σας!

βανεσσακι κοντευεις και συ κοριτσακι μου!

περιμενουμε εσενα, τη μυρια, την νασια, την νια,την αννα μαρια και αναστασια!ξεχναω καμια? βρε βρε πολλα γεννητουρια θα χουμε!

μαρακι μου επεστρεψατε στο σπιτακι σας με τον μπεμπη?καλη λοχεια κοριτσι μου!περιμενουμε με αγωνια να μας πεις τα νεα σας!και βεβαια δε σε εχουμε ξεχασει!

αγγελικουλα ανησυχος ειναι ο μπεμπης ακομη ε?δωσε του λιγο χρονο και να δεις θα ηρεμησει!μην στεναχωριεσαι!

τιτινακι σε εχει τρελανει ο μικρος με τις ομορφιες του, ε?φιλησε του τα μαγουλακια του απο μενα!

φιλακια σε ολες!

να στε παντα καλα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου τι κανεις?Καλυτερα ο μικρουλης σημερα?Η μανουλα σου δεν ειναι εκει μαζι σου να σε βοηθαει? ή τελος παντων καποιος αλλος,εξαιρουνται τα πεθερικα!!! :evil:

girl μου τι ωραια κι εσυ γιατρο σημερα, να δουμε τι κανουν τα κοριτσια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!! Εδώ είμαστε και εμείς...το βράδυ μας ήταν λίγο δύσκολο με τα πονάκια αλλά ευτυχώς την νύχτα κάπως ηρέμησε!!! Αναστασία μου τι κάνεις? Με το καλό ο γιατρός σήμερα τι καλά θα δεις την φραουλίτσα σου!!! για τα φορμάκια που ρώτησες εγώ τα 0-3 της τα φοράω ακόμη...αλλά σε κανα μήνα δεν βλέπω να της κάνουν έχω και κάποια που δεν της κανουν πλέον και τα μαζέψαμε , ήταν πιο μικρά!!! και εγώ babylino χρησιμοποιώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη μου φέρνει κούτα η αδερφή μου που δουλευει σε μια εταιρία με χονδρικό εμπόριο και τα παίρνω πολύ φτηνά!!! Λένα μου να ζήσετε και με το καλό το νέο σα ςμωράκι!!!! σε ευχαριστώ πολύ για το δωμάτιο...μια χαρά τα κιλά εε? και εγώ νόμιζα ότι ήταν πολλά... Νία καλές δουλίτσες με τα ρούχα...κάποια στιγμή πρέπει να τα κάνω και εγώ! Vanessaki καλό διάβασμα!!! Girl σε ευχαριστώ πολύ...με το καλό ο γιατρός και σε σένα φιλιά στο ζουζουνάκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου μια χαρα ειμαστε.Αχ η μικρουλα σου ηταν ανυσηχη?Πολλα φιλακια στο ζουζουνι!!Ναι γιατρο σημερα να δουμε ποσο εγινε η μικρουλα μας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μου..;)

Αναστασάκι μου σήμερα θα δείτε φραουλίτσα ?....αχχ..τί καλά.....:)...να μας πεις πόσο γίνατε..;)...σε φιλούμε γλυκά..:)....

Γκιρλ μου και εσύ γιατρούλη...???......πολύ όμορφα....θα δείτε την μικρή σας..;)

Νάνσυ μου το κοριτσάκι σου έχει πονάκια?....γι' αυτό είναι ανήσυχη?......να μου την φιλήσεις...;)

Βανεσσακι υπομονή με την διπλωματική.....σκέψου ότι πλησιάζει η ώρα που θα πάρεις την κορούλα σου αγκαλίτσα..;)

Αγγελική μου......ευτυχώς ο γιόκας σου κοιμάται να χαλαρώσεις και εσύ λιγάκι εεε?.....πολλά γλυκά φιλάκια...;)

Λενάκι μου να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σου.....και με το καλό να υποδεχτείτε και το τέταρτο μέλος της οικογένειας...;)...και εμείς είχαμε επέτειο με τον άντρα μου στις 11 Οκτωβρίου τρια χρόνια γάμου...άσχετα αν είμαστε μαζί 9 ολόκληρα χρόνια...;)

Άννα Μαρία μου......το λοξυγγάκι τελικά δεν είναι ανησυχητικό εε?>.....να μου φιλήσεις τον Ανδρίκο σου..;)

Νιάκι μου τι κάνουν τα κουκλάκια σου?.......ανυπομονούν να βγουν έξω?......:)

Πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια1

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! με το καλο τα μωρακια σας κ οσες τα εχετε ηδη αγκαλιτσα να μου τα ζουληξετε κ να τα χαιρεστε!

αχ αναστασακο πολυ θα ηθελα λιγο απο το κοτοπουλακι σου

εγω δε σηκωθηκα καλα σημερα, δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα απολυτως, εχω στο ψυγειο εναν κοκορα που με περιμενει αλλα δε νομιζω να μαγειρεψω, ευτυχως για τον μικρο εχω γιουαρλακια απο χτες

θα περιμενουμε νεα απο το γιατρο!!!

νια αχ πολυ ζοριζομαι κ εγω οταν καθεται στα πλευρα μου, δε θελω να σκεφτομαι πως ειναι με 2!

βανεσσακι πανε προετοιμασμενη καλου κακου, ποτε δεν ξερεις...

γκερλ κ εσυ γαιτρο?? μια χαρουλα! θα περιμενουμε νεα κ απο εσας!!

νανσυ ναι καλε μια χαρα ειναι η μπουμπυκα, μη στεναχωριεσαι, το πρωτο τριμηνο-εξαμηνο ειναι που βαζουν το πολυ βαρος μετα παιρνουν λιγοτερο σχετικα..

λυδια μου κ εμεις 9 χρονια ειμαστε μαζι! τα 3 απο αυτα παντρεμενοι!

αληθεια εχει καμια νεα απο τα κοριτσια? παιζει να γεννησαν κ να μην πηραμε χαμπαρι δηλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!

Μαράκι να σου ζήσει ο μικρούλης σου, να είναι γερός, καλότυχος

και ευτυχισμένος, καλή λοχέια φιλενάδα!!Περιμένουμε νέα σου όποτε

μπορέσεις!!

ελπίζω να προλάβω να σας γράψω γιατί το καμάρι μου κοιμάται από τις 10:00

και την περιμένω από στιγμή σε στιγμή. Το βράδυ σηκωθήκαμε αρκετές φορές

και τωρα σέρνομαι η μάνα...

Λενάκι καλή η ιδέα συτή που μας έγραψες για τους κολοικούς, θα το δοκιμάσω

το μπρούμυτα στα γόνατα!!Να ζήσετε, να είστε ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σου

και με το καλό να υποδεχτείτε το δεύτερο ζουζουνάκι σας!!

Αναστασάκο, Girl μου με το καλό ο γιατρούλης σήμερα περιμένουμε νεάκια!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου καλά είναι η μικρούλα μας, προσπαθούμε να βρούμε

τους ρυθμούς μας!!Ελπίζω φιλενάδα να τακτοποιηθούμε σύντομα γιατί έχουμε και εμείς

αυτούς τους πόνους και ταράζεται πολύ το καημένο!!Φιλιά στον γαμπρούλη μας!!

Άννα Μαρία πολύ καλός ο Αντρεάκος, φτου φτου!!Όσο γι ατη λίστα της μαμάς πολύ

πλάκα!!!

Νάνσυ πολύ όμορφο το δωματιάκι σας!!

Γλυκιά Miki σας στέλνουμε τα φιλιά μας!!

Βανεσσάκι με το καλό και εσύ αύριο να μας φέρεις νεάκια από τον γιατρούλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωρα μου! ελπιζω σημερα να ειναι πιο ηρεμος ο μικρουλης

εμενα με τον ανασταση με ειχε βοηθησει πολυ αυτη η σταση, ελπιζω να πιασει κστα δικα σας!

με το θηλασμο πως τα πατε?

αγγελικουλα μου πως εισαστε σημερα? κοιμηθηκατε καλα?

αχ τοσες δουλειες εκανες, ξεκουρασου κ λιγο καλο μου!

παντως για τα χαμομηλακια κ τα τσαγακια που λεγατε τις προαλλες εγω ειμαι πολυ αρνητικη...

ειδικα απο τη στιγμη που υπαρχει διχογνωμια στους γιατρους..

ακουω την αποψη που λεει οτι δεν κανει καλο :P

για τη διατροφη γενικα δεν ειχα ακουσει τους παιδιατρους μας.. κ εχουμε αλλαξει 5!

ειδικα στις κρεμες!!! α πα πα πα! ελπιζω ο κανουριος μας που φαινεται αστερι να μη μου κανει τετοια..

να μη με ζαλιζει για κρεμες χαμομηλια ξενα γαλατα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ουφ, ανάποδη μέρα σήμερα. Ξεκινά ο άντρας μου να πάει τράπεζα και να πληρώσει κάτι λογαριασμούς, τι να δει; Το ένα από τα λάστιχα του αμαξιού εντελώς ξεφούσκωτο. Παιδευόταν πόση ώρα με το γρύλλο, δεν τα κατάφερε, λέει και καλά δεν είναι καλός ο γρύλλος. Τώρα περιμένουμε εδώ και ώρες τον μάστορα να έρθει να το φτιάξει.

Ευτυχώς ήρθε η μάνα μου να φέρει κάτι ρούχα και με πέταξε στη δημοτική βιβλιοθήκη και για κάτι ψώνια, αλλιώς δε θα τρώγαμε σήμερα! Τώρα έβαλα στο φούρνο τσιπούρα γεμιστή (με άνηθο, μαϊντανό, κρεμμύδι, ξύσμα λεμονιού και πιπεράκι) με πατάτες και καρότα, έφτιαξα και μια μαρουλοσαλάτα. Αλλά όπως καθόμουν και έκοβα τις πατάτες, δίνω μία με τον αγκώνα μου στο δοχείο του λαδιού, πάρ'το κάτω. Χτες έσπασε ο άντρας μου το μεγάλο δοχείο του λαδιού, σήμερα έριξα εγώ κάτω το μικρό, ευτυχώς δεν έσπασε και δε χύθηκε και πολύ λάδι...

Παπλώματα και παλτό ακούω... Εμάς χτες βράδι έβρεξε, και τώρα βρέχει, αλλά το καλοκαίρι καλοκαίρι. Το βράδι με σεντόνι σκεπαζόμαστε, και το πρωί που πέφτει ο ήλιος (είναι ανατολικό το δωμάτιο) μόλις που το ανεχόμαστε! Τώρα που πήγαμε με τη μάνα μου για τις δουλειές άρχισε τη γκρίνια, να πάρω σακάκι γιατί κάνει κρύο, κι απλά είχα να το κουβαλάω.

Βανεσσάκι, όντως θα έπρεπε να αφήσεις τη διπλωματική για του χρόνου. Καλά, πληρώνεις κιόλας;;;

Κι εγώ είχα έναν καθηγητή στο μεταπτυχιακό που δε βοηθούσε καθόλου, αντίθετα δημιουργούσε μόνο προβλήματα και στο τέλος με χαντάκωσε. Και μαζί μου ακόμα ήταν καλός, άλλους τους έβγαλε την ψυχή. Μια κοπέλα αρρώστησε, παραιτήθηκε απ' τη δουλειά της, την είχε βάλει να ξαναγράψει την εργασία τέσσερις-πέντε φορές... Κι εγώ τώρα δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να διαβάσω, και πέσανε ένα σωρό παραγγελίες για άρθρα μαζεμένες...

Αναστασία, καλό γιατρό σήμερα! Όσο για τα φορμάκια, οκ, κάποια στιγμή θα μεγαλώσουν και δε θα τους κάνουν, άντε να τα φορέσουν δύο μήνες, αν είναι μικροσκοπικό το μωρό, άντε να τα φορέσει τρεις. Εγώ πάντως πήρα αρκετά, γιατί μπορεί να του μικρύνουν γρήγορα, αλλά τον πρώτο καιρό τι θα φοράει; Θα είναι και χειμώνας (λέμε τώρα), μέχρι να μαζευτούν, να τα πλύνουμε, να στεγνώσουν, να σιδερωθούν, πρέπει να έχει κι άλλα να φοράει. Και δεν ξέρω και τι παιδί θα είναι, πόσο θα λερώνεται, κ.λπ. Οπότε πήρα αρκετά, αλλά όχι και τρελές ποσότητες.

Λυδία, λίγο δύσκολο να φιλήσω τον Ανδρέα, δεν μπορώ να διπλωθώ! :P Τον φιλάει όλη μέρα ο άντρας μου πάντως!

Η Νάσια και η Μύριαμ λέτε να γέννησαν;

Άντε, ολόκληρο σεντόνι άπλωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια κι εγω σημερα παω να φτιαξω πρωινο,οιανω το βαζο με το μελι, δεν το ειχα κλεισει καλα πεφτει σπαει, γεμιζει ο τοπος γυαλια και παει και το μελι!!!!

στο μεταπτυχιακο δυστυχως πληρωνω γιατι το κανω στο ανοικτο πανεπιστημιο και εχει διδακτρα 850 ευρω ανα θεματικη ενοτητα.συνολο εχει 4 θεματικες συν η διπλωματικη βγαινει ενα καλο ποσο!!!αστα να πανε.ευτυχως τελειωνω φετος να ησυχασω!!!!βαρεθηκα να διαβαζω!!!!τωρα θελω να ασχοληθω με τη μικρουλα μας!!!

καλε,λετε να γεννησαν η μυριαμ και η νασια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα, ηρθαα και εδω ο μικρος εχει που κοιμαται κοντα στην μια ωρα και εγω συμμαζεψα λιγο το σπιτι!

βανεσσακι τελειωνειις κοριτσι μου μην ανησυχεις και θα βρεις και χρονο για την μπεμπα σας, θεληση να υπαρχει μονο :D

αννα μαρια περιπετειες ειχατε και σημερα, για τα φορμακια καλα τα λες, πιστευω μια χαρα θα σου φτασουν αφου τα υπολογισες κιολας, ειδες πως σκευτεται η μαναααααα που ανησυχουσες?? :lol::lol::lol::lol::lol:

λενιωωωω να ζησετε με τον αντρα σου και να χαιρεστε τον κουκλο σας με το καλο να ερθει και το μωροο να ειστε ολοι μαζι ευτυχισμενοι, και γεροι πανω απ'ολαα , ο,τι καλυτερο ευχομαι :D:D:D

δωρα πως ειναι η μικρη για πες μας.. θηλαζετε αποκλειστικα εσυ πως εισαι? τα φιλιααα μας δωστης :D

αυριο τι γινεται με τις απεργιες, λενε δεν θα δουλεψει κανεις? θα ειναι κλειστα και σουπερ μαρκετ? κατι τετοια μου ελεγε η μαμα μου, τι θα γινειι ξερει καμιαα?

η νασια δεν νομιζω να γεννησε με την μαρια της θα ειναι και θα παιζουν ολη μερα υποψιαζομαι,, η μυριαμ χμμ δεν ξερω λετεεεεεεε?

πολλααααα πολλααα φιλακια σε ολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAHMERA KORITSIAAAAAAAAAAA!!!!!!SHMERAEXEI POLY WRAIA MERAAAAAAAAA!!!!!!VGHKAME VOLTOULAAAAAAAAAAAA ME TON MPEMPH KAI THN ADERFH MOU STA STURBUCKS!!!!!!!!TELEIA HTAN!!!!!!!

AGGELIKH MOU EMENA O DIKOS MOU KATHE MERA KAI POIO HREMOS EINAI!!!!!!!TWRA TA VRADIA TON TAIZW STIS 10 KSYPNAEI STIS 2:30 PERIPOU GIA NA FAEI KAI META PALI STIS 5:30....KALA TO POSO EXEI MEGALWSEI DEN LEGETE KAI KATHE MERA KAI POIO OMORFOS GINETE!!!!!!!!EINAI TOSO GLYKOULIS TON LATREEEEEEEEVWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!

SAS VAZW KAI FWTO NA DEITE!!!!!!!!

SYMPETHERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA VIAZETE H MIKRH NA DEI TON GAMPRO E????????XAXAXAXAXA KANE GRHGORA GIATI THA MAS TON KLEPSOUN TA GOMENAKIAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

post-11182-13873937910565_thumb.jpg

post-11182-13873937910632_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τον είχα ρωτήσει την Παρασκευή που πήγα στο πρώτο μας ραντεβού και μου είπε να κάνω κανονικά το πρόγραμμα μου και να μην αγχώνομαι. Το μόνο που μου είπε είναι πολύ αντηλιακό και αλλαγή στο μαγιό, όπως είπες και εσύ.  Αγχώνομαι γιατί δεν έχω και συμπτώματα. Επίσης επειδή είδαμε μόνο σάκο προς το παρόν, σκέφτομαι διάφορα. Τώρα καταλαβαίνω τις εγκυούλες με τα άγχη τους!!!!
    • Βρε συ γυναίκες γεννάνε σε συνθήκες πολέμου και εσύ που πηγές και αραξες στην ξαπλώστρα το έβλαψες? Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι ο ήλιος αλλά για σένα για το δέρμα σου που τώρα θα είναι πιο ευαίσθητο και να είναι καθαρό το νερό και να αλλάζεις μαγιω. Βέβαια κάποιοι γιατροί απαγορεύουν τα μπάνια το πρώτο τρίμηνο άρα ίσως να ρωτήσεις και το γιατρό σου σχετικά.
    • Και θέλω να πω επίσης κάτι ακόμα αλλά αυτή είναι προσωπική άποψη και εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Εμάς η παιδίατρος χρεώνει 30 ευρώ την επίσκεψη στο ιατρείο και 50 ευρώ όταν έρχεται στο σπίτι. Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή τα ραντεβού είναι αρκετά συχνά και δεν είναι εύκολο να φεύγουν έτσι τα έξτρα 20ευρα αλλά ρε κορίτσια και τις φορές πιο μετά που πήγαμε στο ιατρείο περίμεναν ένα δύο παιδάκια με βήχα που τον άκουγες από το πάρκινγκ. Άρα διάλεγα να έρθει στο σπίτι προκειμένου να μην εκτεθεί το μωρό σε αυτό.
    • Καλημέρα κορίτσιααα. Σήμερα επέστρεψα στην ρουτίνα μετά από μια τριήμερη απόδραση.  Τις μέρες που έλειπα είχα τόσες τύψεις και μου βγήκαν άπειροι φόβοι. Αυτό το ταξίδι ήταν προγραμματισμένο πολύ καιρό είναι η αλήθεια και δεν μπορούσα να μην πάω. Αλλά περιελάβανε πισίνα, θάλασσα, ήλιο κλπ. Πιστεύετε πως μπορεί να έβλαψα το σποράκι?? 
    • Κοίτα δε νομίζω παιδίατρος να σου πει ότι δεν μπορεί να σε αναλάβει. Εγώ επειδή δεν ήμουν σίγουρη τι σχήμα ήθελα σχετικά με τη διατροφή δηλαδή αποκλειστικό θηλασμό, μεικτή ή ξένο, ήθελα έναν παιδίατρο που να μην είναι απόλυτος και κυρίως θα ήθελα να έχει κ αυτός παιδιά. Να έχουμε μιλήσει έστω μια φορά, ώστε όταν τον πάρω αφού γεννήσω να με ξέρει και να κανονίσουμε ραντεβού στο σπίτι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...