Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια μου,της αξιζε να την πεταξω εξω με τις κλωτσιες, αλλα ειπα να μην πεσω στο επιπεδο της!!!!η βρωμα!!!!

νιακι τελειο το δωματιακι σας!!!!παραμυθενιο!!!τωρα μολις προσπαθησα να βαλω κι εγω και μου γραφει παντα το ιδιο!!!το αρχειο ειναι πολυ μεγαλο!!!ελεος!!!πως να το κανω????τοσο μεγαλη πια ειναι μια φωτο??? :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ayta koritsia stis foto einai h manoyla to adelfaki moy kai o antroylis xixixixixixi ta xrwmata sto dwmatio einai poly apala kai den fenonte kala alla phrata mia geysh..........

ti karotsi mas einai poly kalao e??????????

kai emena moy aresei poy oi koynoypieres einai apo plhla ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοπελες μου!

τι κανετε?

αναστασουλα κουρασες την μπεμπα ε?και παραπονιεται στη μαμα το μικρακι:)

λυδια τελεια τα κιλακια της μικρης μπουμπους!μια χαρα ειναι!κοντευεις γι αυτο πρεπει να αρχισεις να ετοιμαζεσαι και συ σιγα σιγα! Και γω συνεχως το αναβαλλω, ολο λεω πιο μετα και οτι εχουμε χρονο!αλλα περναει ο καιρος!

αννα μαρια κολλημενος με τον υπολογιστη ο αντρουλης σου ε?παλι καλα που κανει και δουλειες!και μενα βοηθαει παρα πολυ ειναι η αληθεια!

δωρακι μου προσπαθεις να προσαρμοστεις στη νεα ζωη με την μπεμπα ε?σιγα σιγα και θα βρειτε τον τροπο της καλύτερης επικοινωνιας μεταξυ κορης και μανας:)

ηλιαννακι μου γεννησες κοριτσαρα μου?να σας ζησει ο μπεμπης κοπελα μου και καλη λοχεια να χεις!περιμενουμε να μας πεις τις εντυπωσεις απ την γεννα οταν τα καταφερεις!

μυριαμ εδω εισαι ε?νομιζα και εγω πως γεννησες αλλα μερες σου ειναι νομιζω!εχεις ετοιμαστει πληρως?

νιακι μου τελειο το καροτσι!πολυ ομορφο!και το δωματιο τι ονειρικο που ειναι!να το χαιρεστε κοπελα μου!

βανεσσακι με τον καλο λογο στο στομα η πεθερα ε?δεν εκτιμησε που ειχατε κανει τοσα για να τους υποδεχτειτε!αχ τι να πεις!

ξεχασα κατι?μπααααα δεν θυμαμαι!

φιλακια σε ολες!

καλο σαββατοκυριακο να χουμε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως δεν θα χαρισα θα της ελεγα αν δεν σου αρεσει μην το πινεις!! :twisted:

Νια πανεμορφα ολα σου λεω....και συγκινηθηκα αληθεια που ειδα τα δυο καθισματακια αυτοκινητου πλαι πλαι!!!Αχ!!!τα μικρουλικα σου να τα χαρεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Νία, τέλειο το δωματιάκι! Εμείς τέτοια αλλαξιέρα δεν πήραμε, γιατί νομίζω δε θα τη χρησιμοποιήσω ποτέ. Μάλλον στο κρεβάτι θα τον αλλάζω, το πολύ πολύ να απλώνω μια κουβερτούλα στη συρταριέρα και να τον αλλάζω εκεί. Εκείνοι οι πύργοι είναι πάνες; :P Είναι υφασμάτινες ή πλαστικές; Δε θα πιάσουν σκόνη έτσι εκτεθειμένες; Εμείς ξεσκονίζουμε το πρωί, και μέχρι το μεσημέρι πάλι γεμίζουμε σκόνη...

Το καρότσι πολύ ωραίο, και πολύ ωραίο χρωματάκι, αν εξαιρέσουμε ότι είναι από τα ακατανόμαστα!

Εμάς η κουνουπιέρα είναι πάνω στο κρεβάτι και είναι ΑΠΑΙΣΙΑ... Είναι ένα ξύλο σαν κρεμάλα... Αλλά τι να κάνω; Ελπίζω όταν μπει το τούλι να μη φαίνεται τόσο άσχημο. Πάντως, σας το έχω ξαναπεί, τέτοιες κουνουπιέρες είχαν βάλει οι γονείς μου σε όλα τα κρεβάτια, και στο δικό τους και του αδελφού μου υπάρχουν ακόμα,παρ' όλο που δεν τις χρησιμοποιούν. Ήταν ένα απαίσιο πράγμα, κι όποτε έρχονταν φίλες μου στο σπίτι με κορόιδευαν, γιατί τους φαινόταν πάρα πολύ αστείο αυτό το πράγμα πάνω απ' το κρεβάτι... Τελικά στην εφηβεία απαίτησα και τη βγάλανε, γιατί δεν πήγαινε άλλο.

Αναστασία, εγώ σήμερα αρακά θα φτιάξω.

Βανεσσάκι, πάλι σας σπάσανε τα νεύρα τα πεθερικά; Καλά, εμένα στο γάμο μου ήρθαν τουρίστες, τους έκανε η μάνα μου τραπέζια,η πεθερά ούτε ένα καλό λόγο δεν είπε, μετά σκοτωνόταν η μάνα μου στις δουλειές, και η πεθερά καθόταν στην πολυθρόνα και έβλεπε τηλεόραση και της έλεγε "κουράζεσαι πολύ συμπεθέρα ε;", γιατί αυτή όλες τις δουλειές τις κάνει μισές, μη σου πω δεν τις κάνει και καθόλου ή τις κάνει η μάνα της που είναι γριά γυναίκα και τις κάνει επίσης μισές. Και μετά είχαν κι ένα σωρό παράπονα, το ένα δεν τους άρεσε, το άλλο δεν τους άρεσε, ενώ όποτε πάνε Μυτιλήνη παραλληρούν, ότι τους φιλοξένησαν, ότι τους έδωσαν δώρα, ότι τους πήγαν εκδρομές. Φυσικά, μετά τα γεγονότα (δηλαδή το διαζύγιο του μικρού και τον χάλια γάμο του μεσαίου), εγώ είμαι η καλή νύφη!

Γκερλ, άσε, μιλάμε για τρομερό κόλλημα στον υπολογιστή. Ευτυχώς τελικά ξεκόλλησε κι έκανε δουλειές, σκούπισε και σφουγγάρισε όλο το σπίτι, και ξεσκόνισε το γραφείο και τις βιβλιοθήκες που ήταν μες στη σκόνη!

Πάλι ένα κατεβατό έγραψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera anna maria .....nai oi panes einai libero poy moy dinoyn kathe fora sto iasw me kathe yperhxo alla to exw kleistv to dvmatio opote den exei skonh........apo ta akatanomasta katasthmata phra polla pragmatakia kai royxalakia giati moy aresan poly .xixixixiix alla otan gennhsw me to kalo tha parv kai apo to prenatal polla giati nomizv oti ekei exei kaoma pio omorfa ..........me pianei trela me tis agores elpizw na phgenei kala h doyleia mas kai na exv lefta na pswnizwwwwwwwwwww...........

egw phra kai mia syrtariera kai ayth thn allaksiera giati voleyei mwre.......... me thn allajiera ta exeis ola konta otan to allazeis ama den exeis kai kapoion na sta fernei tha prepei an ksexaseis kati na phgeneis sto allo dwmatio na perneis kai to mwro???ti to kaneis to koybalas mazi?????opote gia ayto thn phra alla vevaia moy arese kiolas einai san koyklospito xixixixiixi......... filakia se oles kalo mesimeri ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς, στο μαγαζί που πήγαμε για τη συρταριέρα, είδαμε και μια αλλαξιέρα όπως η δική σου, μας την έδινε πάρα πολύ φτηνά ο άνθρωπος, και την είχε φτιάξει αυτός, και μάλιστα, ο πάγκος που αλλάζεις το μωρό έβγαινε, και μετά γινόταν βιβλιοθήκη. Αλλά ήδη έχουμε βιβλιοθήκη και δεν ήθελα κι άλλη.

Νομίζω θα τα καταφέρω να οργανωθώ ώστε να μη χρειάζεται να μπαινοβγαίνω! Αν αλλάζω το μωρό πάνω στη συρταριέρα, με κουβερτούλα και σελτεδάκι, θα έχω πρώτο συρτάρι τα ρουχαλάκια του, δεύτερο συρτάρι τις πάνες και τα αδιάβροχα βρακάκια, πάνω στη συρταριέρα το καλαθάκι με τα διάφορα, κρεμούλες, κ.λπ., οπότε νομίζω δε θα έχω πρόβλημα! Φυσικά, όλα αυτά θα φανούν στην πράξη!!!

Εμάς, πάντως, και κλειστό να είναι το δωμάτιο, γεμίζει σκόνη... :( Δίπλα από την πολυκατοικία, πίσω και απέναντι, έχουμε οικόπεδα, παρ' όλο που είναι κέντρο, και όχι προάστεια.Είναι ωραίο να ανοίγεις την μπαλκονόπορτα και να μη βλέπεις τον απέναντι με το σώβρακο, αλλά απ' την άλλη, πολλή σκόνη.... Και τώρα κοντά θ' αρχίσουν να σκάβουν το δρόμο για το αποχετευτικό, κι εκεί θα πήξουμε... Φαντάζομαι κάααααααποια στιγμή θα χειμωνιάσει, και θα κλείνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερααααααα το Δωματιακι σας είναι φανταστικό......έχει προίκα καλή η νύφη μου ε?χαχαχαχαχααχαχχαχααχα......ελπίζω να της μάθεις αυτήν την συνταγή μαρμελαδα Βερολίνο να την φτιάχνει στον γιο μου...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα και το καρότσι είναι τελεΙοοοοο μου αρέσει γιατί δεν είναι απο αυτά που τα καθίσματα είναι μπρος πίσω....απορω πως τους αρέσουν αυτά τα καρότσια...το καιμενο το μωρακι που καθετε πίσω δεν είναι λιγο σαν εγκλοβισμενο....?

Βανεσακι πατά στο google web resizer και πήγαινε να μικρινεις τις φωτογραφίες να μας βάλεις...εγω έτσι τις κάνω γιατί αλλιως δεν μπαίνουν είναι πολυ μεγάλες για το forum γιαυτο δεν στις βάζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο μαγαζί λέτε ακατανομαστο ??εχω χάσει επεισόδια....?

Επίσης η αλλαξιερα είναι παρα πολυ βολικη...στο κρεβάτι είναι πολυ δύσκολο γιατί πονάει η μέση απίστευτα απο το σκιψιμο...και ειδικα στην αρχή που αλλάζουν πολυ συχνά πανα είναι κομματακί δύσκολο.....εγω εχω πάρει αυτήν που μπαίνει πάνω στην κούνια και εχως σωθεί....είναι πολυ βολικη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κορτσουδια,ολες καλα?

Τιτινακι ποσο κοστιζει περιπου αυτη η αλαξιερα που ενσωματωνεται?Καπου το ειδα κι εγω και δεν ρωτησα.

Βανεσσακι πολυ ομορφο το φωτιστικο,κατι τετοιο σκεφτομαι κι εγω για να μπορω να βλεπω το βραδυ χωρις να χρειαζεται να αναβω φωτα.

Στις αρχες ετσι δεν τα εχουμε τα μωρακια, με μια χαμηλη λαμπα για να βλεπουμε τι γινεται!!???

Σημερα ολη μερα βρεχει και μ`αρεσειιιιιιιιιιι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sympetheraaaaaaaaaaaaaaaaaa polla tha tis mathv meine ysyxh xaxaxaxxa.......apo proika as eiplsoyme oti tha exoyme giati opvs pame isa isa gia faghto tha mas ftanoyn ta lefta xaxaxxaxaxa.........

vannesaki poly glykoyli to fwtistiko sas kai egw den exv parei akoma kati mikropragmata theloyme kana lampateraki kamia kremastroyla ..............olo kai mazeyonte diafora.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βανεσακι το αγαπωωωωωω αυτο το φωτιστικο απο τα ικεα....ήθελα και εγω να το πάρω αλλα έκανα αντρακι και δεν μου χρειάστηκε και το άλλο το πράσινο σκαθαρακι είναι ωραίο μάλλον θα το παρουμε....ναι στην αρχή χαμηλό δωράκι στο δωμάτιο για τα βραδιά....

Αναστασία μου τι κάνει η φραουλιτσα σου..?..

Συμπεθερα καλα να περάσετε να μου προσεχείς την νύφη και τον κουνιαδο μας....φιλακιααααα πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο ότι θυμάμαι η αλλαξιερα είχε νομίζω 40 εύρο αλλα είδα μετα ότι έχει και στα τζαμπο τέτοια ποιο οικονομική....αμα δεν έχεις χώρο για κανονική αλλαξιερα θα σε βολέψει παρα πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, πολύ ωραίος ο τοίχος!

Εγώ, μια που στην αρχή θα κοιμάται στο δωμάτιό μας, πήρα δύο αμπαζούρ για τα κομοδίνα, κι όταν θα ξυπνάω για τάισμα, θα ανάβω αυτό. Έχουμε πάντα και φωτάκι νυκτός αναμμένο, γιατί δεν μπορώ να κοιμάμαι στα μαύρα σκοτάδια, οπότε, νομίζω θα είμαστε μια χαρούλα! Όταν πάει στο δωμάτιό του, θα του πάρουμε και φωτάκι νυκτός!

Χριστίνα, τέλεια η μαρμελάδα Βερολίνο, άλλη σαν κι αυτήν δεν υπάρχει!!! Ακατανόμαστα λέμε τα Mothercare, δηλαδή εγώ τα λέω έτσι, γιατί μια φορά πήγα κι έφυγα τρέχοντας, λόγω κάκιστης εξυπηρέτησης.

Όταν λέω να αλλάζω το μωρό στο κρεβάτι, εννοώ θα κάθομαι κι εγώ, δε θα είμαι όρθια και να σκύβω! Απαπαπαπα! Αλλά αν δεν βολέψει, θα το αλλάζω πάνω στη συρταριέρα.

Νία, θέατρο ε; Τυχερούλα!!!!

Ουφ, διάβαζα πριν για τη φροντίδα του μωρού σε ένα βιβλίο που πήρα, και αγχώθηκα. Όλα λάθος θα τα κάνω... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινακι καλα ειναι η φραουλιτσα,ολο στην κλωτσια με εχει :lol::lol: εσενα το αντρακι σου? Καλη φαση ειναι η αλλαξιερα αυτη απλα μηπως σκεπαζει πολυ το μωρο απο πανω σαν ομπρελα?

Αννα Μαρια,τα βιβλια ειναι πιστευω για να σε ενημερωσουν γενικα ...τα μωρα δεν ειναι μηχανηματα με οδηγιες χρησης,Οταν θα ερθουν με το καλο,λιγο που διαβασαμε,λιγο που μας ειπαν,λιγο η ενημερωση στο μαιευτηριο,λιγο οι μαμαδες(σωθηκαμε απο εκει ,νευρα κορδονια-μακαρονια)και πολυυυυυυυ το ενστικτο μας θα τα καταφερουμε μη μου στεναχωριεσαι!!! :D

Θεατρο η κυρια με τα διδυμααααα χιχιχιιιχ καλα να περασετε!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου!!!

Νία μου τι ωραίο δωματιάκι είναι αυτό, τέλειο!!!

κουνουπιέρα, κρεβατάκια,καθισματάκια και βέβαια το καταπληκτικότερο

όλων το καροτσάκι σας!!!Με το καλό ν ατα χαρούν τα μπομπουκάκια σας!!!

Βανεσσάκι ο τοίχος σας, το φωτιστικό και τα πραγματάκια σας είναι μια

σκέτη γλύκα τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο ρομαντικούλια!!!

Όσο για το πεθερικό άβυσσος.......εμένα ρωτάει η πεθερά μου τώρα

που γέννησα γιατί δεν δέχομαι επισκέψεις που θέλει να φέρει κάτι γειτόνισσές της.....

Τι να απαντήσω πείτε μου......

Λενάκι αυτό με τον ξαπλωτό θηλασμό μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα,θα έρθει ο

παιδίατρος από βδομάδα και θα του πω να μου δείξει!!

Τιτινάκι περιττό να το πω και πάλι ο μικρός σου μας έχει πάρει τα μυαλά!!

Γλυκιά Miki μια χαρά το μπεμπάκι σας, φτου φτου!!!!

Σας στέλνω τα φιλιά μας και σας αφήνω προς το παρόν

γιατί κλείνουν τα μάτια μου......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου..

Τι κανετε?

Βλεπω ομορφα δωματιακια και μου φτιαχνει το κεφι..μολις εφυγε η μαμα μου για αθηνα..την παει ο αντρας μου αεροδρομιο, δεν με βλεω να αντεχω μεχρι τ α χριστουγεννα, μολις κανει το πρωτο εμβολιο ο μικρος, τον παιρνω και ερχομαι αθηνα..

ο μικρος κοιμαται ευτυχως..εδω και δυο μερες εχουμε κολικους..δραμα η κατασταση..κλαιει το καημενουλι μου και κλαιω κι εγω που δεν μπορω να κανω κατι..τι μασαζακι με ελαιολαδο καναμε, του εδωσα και τσαγακι που μου ειπε η παιδιατρος αλλα τιποτα..χθες το βραδυ ηταν απελπιστικη η καταστασση..ειχα και φριχτο πονικεφαλο που νομιζα οτι θασπασει το κεφαλι μου..πηρα ντεπον να φανταστειτε που μπορει να εχει

και 7-8 χρονια να παρω αλλα ευτυχως ειναι συμβατο με τον θ ηλασμο..

Νια μου, φανταστικο το δωματιακι των μικρων..πολυ κουκλιστικο!αυτο το επιπλακι με τα ραφακια ηθελα κι εγω να το παρω αλλα επειδη προς το παρον εχω στο δωματιο μου τον μικρο, πηρα αυτην την συρταριερα που γινεται μπανακι κι εχει κι αλλεξιερα απο πανω..το μπανακι βεβαια δεν πολυβολευει γιατι εχω πσρκε στο πατωμα και γεμιζει νερα οταν κανω μπανιο τον μικρο..το καροτσακι σας δεν παιζεται!του βαζω 10' γιατι μου αρεσει το κοκκινο και μου αρεσει που θα μπουν δυο μωρακια εκει μεσα!αντε με το καλο κουκλιτσα μου γιατι κι εσυ ταλαιπωρηθηκες πολυ!

Βανεσσακι μου!πολυ ομορφος ο τοιχος που μας εδειξες!ανυπομονω για το υπολοιπο δωματιο..ειμαι πολυ περιεργη να δω πως το εκανες γιατι αυτο που ειδα μου αρεσε πολυ!οσο για την ηλιθια (σορυ) εγω θ της απαντουσα με το γνωστο και μη εξαιρεταιο υφακι μου..με τοσο πικρο στομα που εχεις κυρα μπυ σου φαινεται ξινο το κρασι??! Οχι που θα της την χαριζα!

Αναστασακι μου, τι κανει η φραουλιτσα?χθες πεταχτηκα στα jumbo να παρω κανα σελτΔακι γιατι ο μικρος μου τα κατουραει συνεχεια και αλλαζω πολλα, και ειδα ενα ωραιο ροζακι με φραουλιτσες και σε θυμηθικα!οπου βλεπω φραουλα νομιζω οτι απο πισω εισαι εσυ!

Αννα μαρια, πακετο θα φατε αμα ανοιξουν τους δρομους για τι αποχετευτικο!οσο για το αλλαγμα στο κρεβατι, δεν βολευει καθολου, εμενα τουκαχιστον με τιποτα..θα γινει κομματια η μεση σου..

Χριστινακι, εκδρομουλα στην γιαγια?!φανταζομαι πραγματα που θα κουβαλισατε..εγω να δω που θα ταξιδεψω με αεροπλανο τι να πρωτοπαρω..αντε καλα να οερασετε!´

Δωρακι μου, καλη μου φιλεναδα, δυσκολευεσαι κι εσυ με τον θηλασμο,ε?ας ελπισουμε οτι θα στρωσουν τα πραγματα με την παροδο των μερων..η τομη ειναι καλυτερα?πονας καθολου?μετα απο την καισσαρικη, ποτε περπατησες?εγω φοβομουν πολυ να σηκωθω το πρωτο 24ωρο..τωρα ομως εχω ξεχασει εντελως εκεινο τον πονο..η νυφουλα μου τι κανει?

Τι αλλο γραψατε φιλεναδες μου?

Ααα, ηλιαννακι μου γλυκο, να σου ζησει ο χρηστακος σου!γερο να ειναι το μωρακι σου και να υο δεις οπως επιθυμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια μπουχαρα που εστρωσα!τυφλα να εχει η μοιραρακη!καμαρωστε καλε!

Δωρακι μου, κι εμενα θελει η πεθερα μου να μου φερει κατι γειτονισες απο το αλλο της το σπιτι για επισκεψη αλλα κανω ιγο τον κινεζο..οτι ακομα δεν εχω βρει τους ρυθμους μου κι οτι ποναω λιγο απο δω λιγο απο κει..δικαιολογιες χιλιαδες.βεβαια ειχα πει κι εγω στον αντρα μου να τους το πει οτι πριν σαραντισουμε δεν θελω πολλα πολλα..αντε μην τα παρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΟΛΑ ΟΚ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΣΑΛΕΨΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΒΛΑΜΕΝΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ Η ΟΧΙ ΞΑΝΑ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ.ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Ε?Κ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ Κ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!

Δεν έχουμε πολύ κίνηση απ'ότι βλέπω...ένεκα η Κυριακή φαντάζομαι......εγώ μόνη στο σπίτι, το ζιζανιοκτόνο στην μαμά μου (εννοείται ότι έχω πάρει εκατό τηλέφωνα, έχω εμπιστοσύνη φυσικά αλλά μου λείπει το σκατό) και ο άντρας για καφέ έξω.....

Ηλιαννάκι μου γυρίσατε στο σπιτάκι σας με τον Χρηστάκο? Καλή λοχεία φιλεναδίτσα μου!!!!!!!!!!! Η Άννα Μαρία και ο Αγγελάκος πώς βλέπουν το καινούριο αδερφάκι??????

Βανεσσάκι αυτό το φωτιστικό από ΙΚΕΑ το έχω κι εγώ στο δωμάτιο της μπουμπούς....αν καταφέρω θα σας βάλω κι εγώ φωτος (έχω το ίδιο πρόβλημα, μου λέει ότι είναι μεγάλα τα αρχεία)!!!

Νία μου το δωμάτιο των διδύμων είναι πολύ ωραίο...με το καλό να έρθουν και τα ζουζουνάκια να πάρουν ζωή όλα εκεί μέσα!!!!!!!!!! Και το καρότσι πολύ ωραίο...κι εγώ προτιμώ αυτό το σχέδιο που πήρες από αυτές τις γκουμούτσες που είναι μπρός-πίσω!

Τιτινάκι πολύ μου άρεσε η φωτο του μπέμπη με την αφίσα για τα χρόνια πολλά στην γιαγιά.....

Άννα Μαρία μου μην αγχώνεσαι (έχει δίκιο το Αναστασάκι) τα μωρά δεν χρειάζονται οδηγίες χρήσης, θα δείς που όλα θα τα κάνεις τέλεια ακόμα κι αν δεν στα δείξει κανείς (που θα σας τα δείξουν σίγουρα στην κλινική)......είναι έμφυτο αυτό το ταλέντο στις γυναίκες!!!!! Εδώ τα κατάφερα εγώ που μέχρι τα 33 μου ασχολιόμουν μόνο με το τομάρι μου!!!!!!!! Μην διαβάζεις πολλές οδηγίες, περισσότερο θα μπερδεύεσαι.....Αλλαξιέρα ούτε κι εγώ δεν πήρα, την κόρη μου την άλλαζα καθιστή στο κρεβάτι ή στον καναπέ και μια χαρά τα κατάφερνα....

Αναστασάκο μου κι εγώ το ίδιο φωτιστικό με το Βανεσσάκι έχω στο δωμάτιο της κόρης μου και το φως είναι ιδανικό για δωμάτιο μωρού......

Teddy μου πώς τα πάτε με την ζουζούνα????????? Να μου την φιλήσεις!!!!!!!!!Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!

Δεν έχουμε πολύ κίνηση απ'ότι βλέπω...ένεκα η Κυριακή φαντάζομαι......εγώ μόνη στο σπίτι, το ζιζανιοκτόνο στην μαμά μου (εννοείται ότι έχω πάρει εκατό τηλέφωνα, έχω εμπιστοσύνη φυσικά αλλά μου λείπει το σκατό) και ο άντρας για καφέ έξω.....

Ηλιαννάκι μου γυρίσατε στο σπιτάκι σας με τον Χρηστάκο? Καλή λοχεία φιλεναδίτσα μου!!!!!!!!!!! Η Άννα Μαρία και ο Αγγελάκος πώς βλέπουν το καινούριο αδερφάκι??????

Βανεσσάκι αυτό το φωτιστικό από ΙΚΕΑ το έχω κι εγώ στο δωμάτιο της μπουμπούς....αν καταφέρω θα σας βάλω κι εγώ φωτος (έχω το ίδιο πρόβλημα, μου λέει ότι είναι μεγάλα τα αρχεία)!!!

Νία μου το δωμάτιο των διδύμων είναι πολύ ωραίο...με το καλό να έρθουν και τα ζουζουνάκια να πάρουν ζωή όλα εκεί μέσα!!!!!!!!!! Και το καρότσι πολύ ωραίο...κι εγώ προτιμώ αυτό το σχέδιο που πήρες από αυτές τις γκουμούτσες που είναι μπρός-πίσω!

Τιτινάκι πολύ μου άρεσε η φωτο του μπέμπη με την αφίσα για τα χρόνια πολλά στην γιαγιά.....

Άννα Μαρία μου μην αγχώνεσαι (έχει δίκιο το Αναστασάκι) τα μωρά δεν χρειάζονται οδηγίες χρήσης, θα δείς που όλα θα τα κάνεις τέλεια ακόμα κι αν δεν στα δείξει κανείς (που θα σας τα δείξουν σίγουρα στην κλινική)......είναι έμφυτο αυτό το ταλέντο στις γυναίκες!!!!! Εδώ τα κατάφερα εγώ που μέχρι τα 33 μου ασχολιόμουν μόνο με το τομάρι μου!!!!!!!! Μην διαβάζεις πολλές οδηγίες, περισσότερο θα μπερδεύεσαι.....Αλλαξιέρα ούτε κι εγώ δεν πήρα, την κόρη μου την άλλαζα καθιστή στο κρεβάτι ή στον καναπέ και μια χαρά τα κατάφερνα....

Αναστασάκο μου κι εγώ το ίδιο φωτιστικό με το Βανεσσάκι έχω στο δωμάτιο της κόρης μου και το φως είναι ιδανικό για δωμάτιο μωρού......

Συμπεθέρααααααααααααααα.........η μαία μου φαίνεται κομματάκι αλμπάνισσα, καλά δεν σε ενημέρωσε μετά την κολπική εξέταση????????

Teddy μου τί κάνει η μπουμπού????? Να μου την φιλήσεις!!!!!!!!!!!

Αγγελικάκι μου άρχισαν οι κολικοί ε????? Πονάει μωρέ ο μπεμπίκος!!!!!!!! Μακάρι να είστε τυχεροί και να σταματήσουν μέχρι να σαραντήσετε......εμένα της κόρης μου κράτησαν 50 μέρες!!!! Υπομονή κοριτσάκι μου.......δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις και πολλά για να τον βοηθήσεις τον μπέμπη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...