Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 53-Χειμωνιασε επιτελους!!!!!!!!


Recommended Posts

Μακάρι να πληρωνόμασταν όλοι για όσο αξίζαμε και όσο δουλεύαμε..

απ'την άλλη όσο κόσμο έχω συναντήσει τελευταία μιλάνε και φέρονται με τον καλύτερο τρόπο

σε γιατρούς και νοσηλευτές. Οι δεύτεροι είναι που φέρονται απαίσια...

Εδώ ρε παιδιά τρέχαμε ξοπίσω τους να ρωτήσουν τι θα γίνει και πως είναι η γιαγιά και μας έπαιρναν σβάρνα..όχι δεν μας μιλούσαν καν αλλά κόντευαν να μας πατήσουν και μεις να παρακαλάμε για μια κουβέντα ή έστω για ένα "θα σας πω μετά" δλδ το κράτος τους φταίει?? Τόοοοσο δύσκολο είναι πια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

απααδεκτη συμπριφορα!

οσο για το αν ληρωνομαστε....

εεεεεε δε νομιζω....αλλλα οκ αυτο ειναι πλεον ο μισθο ολων μας!

δεν μπορω να τονα λλαξω...

αλλα ας μου πληρωσει καποιος τα ννυχτες και τις αργιες...και οχι να κλεινουμε 7 μηνες και να παρακαλεμ για τα δεδουλευεμενα μας!

και ξαναλεω....ολο αυτο δεν δικαιολογει την συμπεριφορα που αναφερεις!

τωρα για τη συμπεριφορα....μαλλον θα ειστε η εξαιρεση προς το νοσηλευτικο προσωοικο που μιλατε ευγενικα...!

εχω ακοσει -δει διαφορα....

και σε οποια φαση κι αν ειναι η κακια ειναι κακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Βίκυ κανείς δε λέει ότι είστε υποχρεωμενοι να δέχεστε αγένεια και κακίες αλλά δε νομίζω να είμαστε h εξαίρεση..Πόσο δύσκολο δλδ είναι να κάνεις διάλογο με εναν ανθρωπο πολιτισμένα? να τον ρωτήσεις κάτι που δεν ξέρεις να σου απαντήσει και ευχαριστώ..δλδ τι άλλο να θέλουμε? να συνεργαστούμε στην τελική τίποτα άλλο. όλα τα υπόλοιπα, γάζες, χάπια κλπ τα αγοράζουμε από φαρμακείο...απλώς είναι πολλοί εκείνη που δεν αγαπούν τη δουλειά τους και την αποφεύγουν όσο μπορούν...

φυσικά και πρέπει να πληρωθούν τα νυχτερινά και οι αργίες, γι'αυτό όμως δε φταίει ο απλός κόσμος που έτυχε να αρρωστήσει και να βρεθεί σε δημ. νοσοκομείο... :(

έβλεπα κι εγώ Γκρεις

αυτά ούτε στα πιο τρελα μας όνειρα

ποιός ξέρει όμως τι θα του έκαναν εκείνου που στον προηγούμενο κύκλο πήρε όπλο και πήγε να τους καθαρίσει όλους :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και δεν φταιει τιποτα...

το ανεφερα σχετικα με την αμοιβη!

οσο για την συμπεριφορα...

δεν ειανι μονοπλυρο το θεμα...

αν πω καλημερα και ευχαριστω ...θα το εισπραξω στο 10πλο...

για εμενα αυτο αξιζει οσο εκατονταδ ευρ

λειτουργω λιγο περιεργα...αφηνω το σπιτι σπιτι και τη δουλεια στη δουλεια....ειανι πολυ σημαντικο

ελπιζω να βγαλετε ακρη....

με θλιβει αυτη η κατασταση....

κανω αυτο το επαγγελμα απο επιλογη και οχι απο τυχη!

νευριαζω οταν καποιος μου απαιτει...

εεεεεδεν αθ δωσω....

θα δωσω αν εγω κρινω και οσο κρινω...

ενοειται οτι δεν εχω δεχθει ποτε χρηματα η δωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

θα ήθελα να καταφέρω να κοιμίζω (κοιμάται μόνη της εννοώ) την Ρ. τα μεσημέρια, αλλά νομίζω ότι είναι πιο εύκολο να κανονίσω και να πάω ταξίδι στο φεγγάρι :shock::shock::shock::shock:

Φρανίτα :o:o:o:o:o δεν είχε ζώνες το αεροπλάνο? ...... τα πράγματα τα βάλατε μόνοι σας από κάτω από το αεροπλ. ή έγινε κανονικά όπως στα άλλα? :!:

γιατί εμείς στο αντόνωφ ταβάλαμε μόνοι μας!!!! :o:o:o:o:o ....δεν θυμάμαι αν είχε ζώνες, αλλά μας έπιασε καταιγίδα και είπαμε εκεί θα αφήσουμε την τελευταία μας πνοή!!!! :? ......ό,τι θυμάμαι χαίρομαι!!! :roll::roll::roll::roll:

Μαρία μην μπλέξεις με γιατρούς και δικηγόρους δεν λένε?.....α τώρ απου είπα δικηγόρους να θυμηθώ να επικοινωνήσω και μετη Ζέτα (Αργώ), τη θυμάστε ε?!!! :!:

ο Λ. χρειάστηκε 10 λεπτά να βάλει το παντελόνι του!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock: συνήθως σε 3 λεπτά είναι έτοιμος :?

σας αφήνω για την ώρα....α θα πάμε με το αυτοκίνητο!!!! :lol::lol::lol:

χθες ο άντρας μου είχε ατύχημα με το λεωφορείο, πήρε ο ύπνος τον οδηγό και έπεσαν σε πινακίδα :o:o:o:evil::evil::evil::evil: ....όλα καλά τελικά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες ήμουν 4 ώρες στον παιδικό :o:o πολλά θέματα......θα σας γράψω στην ομάδα όταν προλάβω

για την Έλενα μου είπαν ότι έχει προσαρμοστεί πλήρως, συμμετέχει σε όλες τις δραστηριότητες, έχει αρχίσει να τρώει που στην αρχή δεν έτρωγε πολύ και παραξενευτήκαν όταν τους είπα ότι το βράδυ στο σπίτι μου λέει ότι δεν θέλει να πάει σχολείο. Θα την παρακολουθήσουν πιο εντατικά τις επόμενες μέρες και τέλος του μήνα θα ξαναμιλήσουμε. Έχουμε εντωμεταξύ και πολλά ατυχήματα με την τουαλέτα συνεχώς κατουριέται και έχει αρχίσει να κατουριέται και το βράδυ. Ελπίζω να στρώσουν γρήγορα τα πράγματα.

Θου στεναχωρέθηκα πολύ για την δουλειά :(:(:( ευτυχώς που βρέθηκε κάτι άλλο. Ας πάει προσωρινά και ταυτόχρονα θα ψάχνει κάτι καλύτερο.

Ξέρετε τι με στεναχωρεί περισσότερο, με όλα αυτά που συμβαίνουν δεν μπορούμε να χαρούμε τίποτα, τα παιδιά μας που μεγαλώνουν στιγμές μοναδικές που δεν θα ξαναζήσουμε, πάντα κάτι γίνεται και επισκιάζονται όλα τα ωραία, οι απλές καθημερινές χαρές:(:(:(:(:(

Αργυρώ ευτυχώς όλα καλά με τον άντρα σου

Συγνώμη αλλά δεν έχω πολύ όρεξη να σολιάσω σήμερα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τικανετε;;;

Θου αμα σου πω ανακουφιστηκα θα το πιστεψεις...

ειλικρινα...

Μακαρη ολα καλα να πανε..

κουραγιο...φαντασου ο Ο δουλευει στην αλλη ακρη της πολης απο τοτε που τον ξερω...παντα ερχετε σπιτι το νωρητερο 6-6:30...μεχρι να κανει μπανιο και να φαει....παει η μερα..

και ειναι αυτο που λεει η Νατασουλα...δεν χαιρομαστε τααπλα καθημερινα πραγματα με τα παιδια μ,ας...πραγματα που δεν θα ξαναζησουν

ο Ο πχ τον μικρο δεν τον χαιρετε καθολου...

ξυπναει το καημενο καθε προι μεμια ορεξη..με χαμογελα με ζωηραδα..παιζει στο ριλαξ κανει αγκου και εμεις....να ταισουμε τον φοφο...να ντυθουμε...να κερδισουμε μιση ωριτσα υπνο...

Τεσπα...

Σημερα ο Μασουτης εχει προσφορα το Ariel 11,90 και ολα τα μαλακτηκα -35%

Επισης Θου...σου εστειλε πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μου καλαειναι μετην εννοια οτι κοιμαται, τρωει κλπ...

συμετεχει και ειναι ΟΚ...απλα καθε μα καθε μερα κλαιει οταν τον αφινω.

Δεδομενο ομως οτι τον βλεπω να ειναι χαρουμενος οταν τον παιρνω δεν ορμαει σε φαγοσημα με λυσσα και αρχησε να επανερχετε στις παλιες του συνηθιες θεορω πως ολα ειναι καλα.

Τα θεματα που ειχα τα εχω ακομα..απλα δεν ξερω ποσο σημαντηκα ειναι..

διλαδη..εξακολουθει ναγινετεπαραλαβη-παραδωση των παιδιων εξω στην αυλη...τα ταπερ τα θελου απαραιτητα πλαστηκα και δινουν υπαρβολικα μεγαλη σημασια στην αυτοεξυπηρετηση...διλαδη τους μαθαινουν να κανουντα παντα μονοι τους...θα μου πεις που ειναι το κακο;;;...

ειναι στοοτι δεν μπορω να περιμενω τοση ωρα πχ να βαλει τα παπουτσια του...

γι'αυτον τον λογο υπαρχει και ενα ατυπο "dress code"δηλαδη θελουν παπουτσακια με χρατσ και οχι κορδονια...παντελονια με λαστηχο και οχι κουμπιακαι φερμουαρ και μπλουζες οχι πουκαμησα κλπ...

Επισης κανουν πολλα πραγματα..συνεχεια κατι κουβαλαει θα μου πεις παλη καλο ειναι γιατι τον απασχολουν και δεν τον εχουν αμολημενονα τρεχει..αλλα βαριετε τα παιχνιδια και θελει να κανει ταιδια και σπιτι..διλαδη να ζωγραφιζει να παιζει μεπλαστελινες να κανει κολλαζ κλπ

χτες πχ φτιαξανε ενα χερακι..αποτυπωμα χεριου σε χαρτονι που το εκοψε μετα ηδασκαλα στο σχημα κλπ..ως μαθημα οτι τα χερακια τα πλανουμε μετα απο καθε εργασια καιοτι δεν χτυπαμε κλπ..ε ηρθε σπιτι και εβαφε τα χερια του και εκανε αποτυπωματα στους τοιχους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το θέμα με τα ρούχα υπάρχει νομίζω σε όλους τους παιδικούς και το κατανοώ απόλυτα.

Τα τάπερ γιατί τα θέλουν πλαστικά? Τα ζεσταίνουν σε φούρνο μικρικυμάτων? δεν έχουν συμβατική κουζίνα?

Εγώ σε ανοξείδωτο βάζω και το ζεσταίνουν σε φούρνο συμβατικό αλλά να σου πώ την αλήθεια προβληματίζομαι πολύ για το τι είναι καλύτερο :?:?:?:?:?

Η παραλαβή παράδοση γιατί γίνεται έξω? για να μην λερώνεται τον χώρο μέσα?

Για τις εργασίες εγώ το βρίσκω πολύ καλό ;)

Πάντως έχω καταλήξει στο ότι είναι απίθανο να βρούμε παιδικό που να μας καλύπτει 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δεν το συζητω ειδικα για τα ρουχα..

αλλα ναι τα ζεσταινουν σε φουρνο μικροκηματων γι'αυτο τα θελουν πλαστηκα

και ΟΚ εχω ενα ειδικο για φουρνο μικροκηματων της ταπεργουερ αλλα δεν βολευει το σχημα...οποτε τζαμπα τα ανοξειδωτα που πηρα

τεσπα...

Σε γενικες γραμμες και για την ωρα ειμαι ευχαριστημενη...του αλλαζουν φανελακια καιμπλουζες οπως ζηταω, παιζουν συχνα οποτε το επιτρεπει ο καιρος εξω τον πλενουν...

εμεις παντως ξαναβαλαμε πανα..αν και τον πηγαινουν και αυτες και εγω στο σπιτι τουαλετα...εξακολουθει να μη λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αυτό που δεν μου αρέσει είναι η παράδοση-παραλαβή που γίνεται έξω, αλλιώς τα άλλα μου αρέσουν και ειδικά το ότι τα κάνουν ανεξάρτητα.....βέβαια καταλαβαίνω αυτό που λες "περιμένουμε πότε θα βάλει-βγάλει τα παπούτσια", θα σου πω το δικό μας λάθος: έτσι κάναμε με τον Λ., βάζαμε-βγάζαμε εμείς τα παπούτσια με αποτέλεσμα ο Λ. να φτάσει 3 ετών και να μην το κάνει μόνος του, με το που άρχισε τον παιδικό (στα 3) του έμαθαν εκείνοι γιατί, όπως μας είπε η ασυμπάθηστη-μ@@@νη "νηπιαγωγός", εκείνες έχουν τον χρόνο να περιμένουν το παιδί να το κάνει μόνος του....ενώ εμείς στο σπίτι επειδή βιαζόμαστε δεν τα αφήνουμε, το οποίο, κατ΄εμέ, είναι λάθος!!!! :!:

τώρα για το χέρι και τον τοίχο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε νιώθω!!! :roll::roll::roll:

πάω να διαβάσω την Νατασούλα στην ομάδα!!! ;)

Νατασούλα η Έλενα γιατί έτσι με την πάνα? είναι η αλλαγή της καθημερινότητάς της λες?!! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ALDI ανοίγει στις 8.00 και εμείς σήμερα αργήσαμε λίγο, μέχρι να πάω τον Λ. στο σχολείο φτάνουμε στο ΣΜ στις 8.08 και το πάρκινγκ γεμάτο!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o και κάποιοι ήδη έφευγαν!!! :shock::shock::shock::shock::shock: .....μου έκανε τόσο εντύπωση :? .....τελικά πάμε μέσα και όλοι ήταν εκεί που είχαν τα έλκυθρα και τις στολές του σκι!!!! χαμός γινόταν :shock::shock::shock::shock::shock: ....έλκυθρα είχαν αρκετά, πάω παίρνω ένα και μετά πάω στις στολές και με δυσκολία βρήκα μία για την Ρ., η στολή έκανε 25ευρώ και πέρυσι είχαμε πάρει για τον Λ. από το ιντερσπορτ μόνο το παντελόνι 35 ευρώ!!!! :?

έτσι πήρα και μία για τον Λ., όπου εδώ ακολούθησα την δική σας μέθοδο που τα αγοράζετε μεγαλύτερα για την επόμενη χρονιά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αγόρασα και γάντια.......και τώρα είμαστε σίγουροι, αφού έχουμε αρκετό αλάτι και εξοπλισμό, ότι δεν θα χιονίσει!!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα

χαχαχαχα

χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργη πεθανα στα γελια!!!!!!!!!

ειμαστε κακη συναναστροφη παντως...

Πλακα κανεις...τελειες τιμες...

12,5 ευρω πηραμε εμεις μια ολοσωμη στολη του σκι για τον φοφο περισυ στα λιντλ

Αμαδενχιονησει...στειλε τα ελκηθρα απο δω...εδω σηγουρα θαχιονισει...με τις τιμες που εχουν πετρελαιο φυσικο αεριο και βενζινι

Μαρια αυτο πουλεγατε χτες...ακομαδεν το καταλαβατε;;;

αυτο;ς ακριβως ειναιο σκοπος..

να γινει η Ελλαδα...η ΚΙνα της Ευρωπης..αυτο θελλουν για να ερθουν και να επενδυσουν...

γι'αυτο θελλουν να καταργησουν τις συμβασεις και να μειωθει ο μισθος στον ιδιωτηκο τομεα

εαν καποιος δεν τους διωξει..θα αποτελειωσουν οτι αρχησε ο μπαμπαςτου ΓΑΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??

εγώ με τη μικρή σπίτι έρχεται και ο Γ πήγε νοσοκομείο να δώσει αίμα κι έφυγε νωρίτερα..

είδατε χτες τη Βίσση?? :roll:

Αργυρώ μεγειά υα καινούργια χειμωνιάτικα πράγματά σας! Ελπίζω να τα χρησιμοποιήσετε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μίλησα πρι με το μπαμπά μου και είπε χτες τη νύχτα έκανε ενα 38 η γιαγιά οπότε τώρα δεν ξέρω..

:?:?:? Ο Γ ναι γι'αυτό πήγε για αίμα αλλά γενικά δίνει τακτικά.. Και πριν λίγες μέρες έλεγε να κάνουμε τράπεζα

δες στο youtube για βισση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρη ολα να πανε καλα

Να ζησει 100χρονιαη γιαγια...να σκασει ο ι Βενηζελος../.

ολα να τους τα φαει

Μπαααα...δεν ειμαι φαν..απλα νομιζα οτι ειχε κατι juicy...

Ανοιξα μια κουτα μεπαλια αξεσουαρ...βρηκα μεσα 2 λαστηχακια γουνηνα που μου ειχε παρει ενας προην σε μια εκδρομη στην Καστορια...ς

ε μα και αυτος...τι τσιπις...δεν μπορουσε να παρει ολοκληρο το γουναρικο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία τι περιμένεις να μην έχει πυρετό? αφού στο νοσοκομείο, εκεί καλά πας και βγαίνεις χάλια!!!

είναι με πολλά άτομα στο δωμάτιο? αφού υπάρχουν και οι νοσοκομειακές λοιμώξεις!!!!....κάθε φορά που υπήρχε κάποια τέτοια η μαμά μου μεταφερόταν σε μονόκλινο!!! :!:

θέλει πολύ προσοχή και αν άρχισε τους πυρετούς, θα αργήσει να εγχειριστεί!!!! ...... άσε που ο ργανισμός της χωρίς φαί τόσες μέρες εξασθένισε.....!!!!!

Χρύσα :lol::lol::lol::lol: πολύ φτηνιάρης ο γκόμενος, να μην σου πάρει το γουναρικό?!!! απαπαπα τι τύποι υπάρχουν!!! :roll::roll::roll::roll:

Η Παναγιώτα τι έγινε τελικά με τα μικρά μάθατε? τι να είπε η γιατρός άραγε? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι είναι Αργυρώ

Δυστυχώς το νοσοκομείο μας λεχει ξεπαστρέψει πολύ κόσμο..

και όχι μόνο γέρους που άντε να βρεις το δίκιο σου..

χτες ήταν η κηδεία ενός 20χρονου κοριτσιού :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε κοριτσακια μου γλυκα? σας ελειψα καθολου? εμενα πάντως πολυυυυ....

επειδη σας εχω χασει :(:( να σας φιλησω όλες μια-μια και να στειλω σε ολες σας πολλα πολλα φιλιααααααααααα

τα νεα μας πανω κατω τα ίδια..το παπακι μου παει παιδικο και εκει που παει να γινει καλα..τσουπ ξαναρρωσταινει... :(:( πολυ γκρινιο ..πολυ κλαμμμα και πολυ ξενυχτι...δεν θελει βρε κοριτσια και τον ορο στη μυτη ουτε το σπρει..της κραταω τα χερια για να της το κανω μετα κλαμματων και μου ραγιζει η καρδια..το καλο είναι όπως λεει και η γιατρος οτι εχει μαθει και φυσαει τις μυξες μονη της...αλλα εχω κουραστει τοσο..σημερα κοιμηθηκαμε μετα τις 3...

κατα ταλλα ειναι πολυ κοινωνικη πολυ ομιλητικη...( γκουχου γκουχου..σας θυμιζει καποια??? :roll::lol::lol: ) και αρκετα πεισματαρα...διδυμακι γαρ...τουλαχιστον ειναι και πολυ μαλαγάνα!!!!!!! και με τα φιλια της και τα σαπαπω !!της λιωνωωωωωωωω :x:x ειναι ψηλη και αδυνατουλα...11.600 νομιζω..ακομη....οποτε μπουτακι δεν θ αχει ποτε για φαγωμα... :lol::lol: Σνιαρφφφφ .. εχει αρχισει και εχει φιλους στο σχολειο.... :D:D εχει μαθει πολλα πολλα τραγουδακια ...και εχει γυρισει με ρολογακι!!!!!!! :o:o στο χερι( δαγκωματακι) και εχει κανει και η ιδια ουκ ολιγες φορες το ίδιο...εχει τσαγανο απο μικρη...χιχιχι

εσεις τι μου κανετε τσουπρες μου...

ακομη περιμενω καλε την καφεδοσυναντηση μας....ποτε θα τα πουμεεεεεεεεεε...?????

σισσακυ μου γλυκο και παναγιωτιτσα μου τα παμε εστω τηλεφωνικως...

με τις υπολοιπες χαθηκαμε.. :( τελειως..καλε η συμπεθερα μου που χαθηκε :roll::roll: εχω να την ακουσω καιρο...

Γωγακι μου τι κανουν οι πριγκηπισσες σου?

Βασιλικουλα μου τι κανουν και εσενα οι κουκλες σου? το μικροβιακι σου οπως την λες την μικρουλα καλα?

αναστασια μουυυυυυυυ...Η αννιω μας καλα? το αχλαδακι μας? ειδατε κατι θυμαμαι ακομη...αν και σε λιγακι παταω τα χρονια Του Ιησου...αλλα ξερω ξερω δεν μου φαινεται... :lol::lol:

Θουυυυυυυυυυυυυυυυ μουυυυυυυυυ τι κανουν τα δυο μικρα σου αντρακια?

χρυσα μου ο φοφος και ο μικρουλης?

μαρια ιωαννα..αρτζι...νατασουλες...βενι...λαλα...χιονουλα...

συγχωρεστε μου που ξεχναω πολλες και πιο πολυ που εχω χασει τοσα επεισοδια...να ξερετε οτι μου χει λειψει εκεινο το κους κους που καναμε...και ολο το παρεακι...

σημερα θα παω ναβαλω σιδερακια στα κατω στραβα μου επιτελους δοντακια...

ουπς ...με διαβασατε? γιατι σα να πα πολλα ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβάστε αυτό:

http://www.nooz.gr/woman/skotose-to-pai ... iki-sitisi

επίσης προσοχή στις δουλειές στο σπίτι με τα παιδιά, στην Αγγλία ένα 3χρονο έχασε το χέρι του όταν άνοιξε το πλυντήριο πιάτων ενώ ήταν σε λειτουργία!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...