Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 53-Χειμωνιασε επιτελους!!!!!!!!


Recommended Posts

Πολυ δυσκολο να εχεις 2 παιδια...οσο μιλατε για την καθημερινοτητα σας τοσο τρομαζω!

Χρυσουλα μη φανταστεις πως κανω δουλειες κ την αγνοω!Την ειχε παρει η πεθερα μου αλλιως δε θα εκανα τιποτα...για τον εκνευρισμο της/μου...δεν ξερω...βασικα δεν ειμαι εκνευρισμενη ουτε στενοχωρημενη!Τωρα ειναι ολα ξεκαθαρα στο μυαλο μου και ειμαι καλα!Οταν δεν ηταν,ημουν!Τεσπα!!Παιδακι ειναι,εχει κ αυτο τα θεματακια του!Παντως την αυπνια την εχουμε στο τσεπακι 2 χρονια τωρα οποτε δεν την δικαιολογω...!Ατιμο θυληκο!

Θα ερθω οποτε μπορεις!Τα ωραρια σου με βολευουν! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασί όταν βρεθούμε απο κοντά θα εξακολουθήσω να μη σου μιλάω! Θα σου τραγουδάω μόνο!!! :twisted::twisted::twisted::lol::P:P:P

Μη γελάτε! Στεναχωρήθηκα ρε.... :oops::oops::oops::cry::cry::cry::cry::geek:

Χρυσάκι μου με είχε ενημερώσει τότε ο Π για τις πάνες λίμπερο και σας το είχα γράψει στο τρενάκι!

Κρίμα που δεν πρόλαβες ρε γμτ!! Ήταν πραγματικά ευκαιρία.

Μου είπε οτι καθε Παρασκευή, Σάββατο και Δευτέρα θα έχουν 3ήμερο προσφορών σε συγκεκριμένα προϊόντα.

Εμείς μάλλον δε θα κάνουμε δεύτερο... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έκανα φακές, ως γνωστόν η Ρ. δεν τρώει, έτσι τους το πρόσφερα με ρυζάκι και τριμμένη φέτα από πάνω και λίγο κέτσαπ!!! :roll::roll::roll::roll: δλδ μια παραδοσιακή ελληνική φακάδα!!! :roll::roll::roll::roll::lol::lol:

η Ρ. έχει μια κούκλα-μωράκι που έχει πιπίλα, χωρίς ρόγα, και την βάζει στο στόμα της, γέλιο έχει, αν και δεν μου αρέσει.....η Ρ. δεν έβαλε καθόλου πιπίλα!!!! :!::!::!:

Αναστ. μετά τις 20.15 είμαι ελεύθερη, μόνη και ωραία :roll::roll::roll::roll: ....είδατε τι καλά που είαι να έχεις μάθει στο παιδί να κοιμάται νωρίς? ανταμοίβεσαι αργότερα!!!! :roll::roll::roll::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή την εβδομάδα έχει τις πατάτες 0,39 € προλάβετε! :lol::lol::lol:

Εμείς πάντως θα πάρουμε ένα τσουβαλι και θα το βάλουμε στο υπόγειο, ελπίζω να μην φυτρώσουν μόνο... :lol:΄

Αργυρούλα πές το ψέμματα... :roll::roll::roll: το βλέπω τώρα οτι δεν έχω δυναμεις μετα τις 10, αλλά όταν ο Π είναι απογευματινός; Να μην τον βλέπει καθόλου....;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω διαβάσει τα τελευταία, μετά! :D

Το πρωί που ξύπνησε είχε ένα 37,2. :( Το ξέρω, δεν είναι τίποτα, αλλά τρέμει η ψυχή μου για το πως θα εξελιχθεί. :( Τώρα δεν ξέρω, θα τη θηλάσω και θα της βάλω ξανά θερμόμετρο!

Η παιδίατρος με καθησύχασε, μου έδωσε -φυσικές- οδηγίες και μου είπε αν είναι, να τη δούμε αύριο.

Γι' αυτό κι εγώ τα παρήγγειλα τα γλυκάκια (με μια μικρή επιφύλαξη ότι μπορεί να αλλάξει κάτι, αλλά η κυρία του ζαχαροπλαστείου είναι ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη!) :D και το πολύ-πολύ να φάω 250 mini-cupcakes ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!!! :P Δε θα δυσκολευτώ καθόλου!!! :lol::lol::lol:

Σισσάκι!!! :evil: Κανονίζετε καφεδάκι την μόνη ώρα που δεν θα μπορώ και μάλιστα δίπλα στο σπίτι μου;;; :(:(:( Πως να το εκλάβω τώρα αυτό; :evil::lol: Πλακίτσα! :P Το ξέρω ότι βολεύει, μακάρι να τα καταφέρετε, δεν έχω πρόβλημα, μόνο λίγο θα ζηλέψω!!! :mrgreen:

Τι έχεις πουλάκι μου και δεν είσαι καλά; :(:( Σ' αγαπάμε!!!!!!! :D

Βίκυ, το σκέφτηκα το catering σπίτι, αλλά παρότι είμαστε αυστηρά οι 2 οικογένειες (γονείς, αδέρφια, ανίψια και οι κολλητές μου!) :D μαζευόμαστε περίπου 40 άτομα ρε!!! :shock: Δεν χωράμε, θα γίνει ο απόλυτος πανικός εδώ μέσα!!! :?

Γιατί λες ότι το κρύωμα είναι χειρότερο; Έχει χειρότερη εξέλιξη απ' την ίωση, αυτό εννοείς; :? Φοβούμαι ότι κρύωμα είναι... Χωρίς βέβαια να είμαι σίγουρη... :roll:

Να βάλω κι εγώ γάλα στη μυτούλα; Βοηθάει;

Πάω να τη θηλάσω την ομορφούλα μου!!! Όταν τη νιώθω ζεστή, μου κόβονται τα πόδια... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα πές το ψέμματα... :roll::roll::roll: το βλέπω τώρα οτι δεν έχω δυναμεις μετα τις 10, αλλά όταν ο Π είναι απογευματινός; Να μην τον βλέπει καθόλου....;

απλό: ας αλλάξει δουλειά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιτσάκι θα της περάσει μέχρι το Σάββατο :x .....και αν δυσκολεύεσαι να τα φας στείλε κατά δω, αυτά με το ΟREO θα ήθελα παρακάλώ!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

χτες έμεινα στη μαμά μου, ανέβασα πυρετό είχα 39 στις 7 το πρωι τώρα είμαι καλά..

όσο για τη γιαγιά..μας έχουν στον πάγο :twisted: νηστική από την Κυριακή γιατί ΘΑ χειρουργηθεί...

δεν μας ενημερώνει κανείς..δεν καταλαβαίνω αν θέλουν κάτι άλλο απο μας :twisted:

μα τι σόι άνθρωποι είναι αυτοί ήθελα να ξερα?? :(

Κατάληψη και σήμερα και ήταν να πώ στη φίλη μου που παντρεύεται το Σάββατο αλλά μετά τον πυρετό δεν πάω :? Έχει κι μωρό κρίμα είναι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ποοοοοοοοοοοοσα ειπατε?

κοιμουνται..τι καλα...

ο μικρος ολο τσιμπαει το μπεμπη..δηλ ο μεγαλος το μικρο..

κ κλαει ο παντελης..κ γω τσιμπαω το θοδωρη..κ κλαει κ αυτος..

σημερα φωναξα αρκετα..δε παλευετε.

σισσιω γελασα με τις πατατες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε ποιο σουπερ? :roll::lol::lol:

μα να τραγουδησεις κσ υ????????????χαχαχα

χρυσακι παλι καλα ρε το 2 σου βγηκε ησυχο..μη μιλας..

λεναρα εσυ κ η ιουλια σκεφτεστε κατι τετοια ολο..μα θα το φας το ξυλοοο

αναστασια αληθεια εισαι καλυτερα?

6 :o:o:o:o οριστικα????????????????????????????????????????

κ τι ωρα ξανακοιμηθηκε

δε ειμαι καλα...

μολις μπηκε ο αντρας μου..απολυθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Θούλη :(:(:(:(:( τον είχαν προειδοποιήσει?? γιατί??

σε βαφείο αυτοκινήτων δε δουλευε??

Αργυρω χτες μας είπαν για χτες..σήμερα για σήμερα και άντε να δούμε..έχει εξαντληθεί τόσο πολύ νηστική τόσες μέρες..μεγάλη γυναίκα είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥ :(:(:(:(:(

πλακα κανεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

οχι ρε συ...δεν ειναι δυνατων!!!!!!!

και τι θα κανετε;;;;

Δεν ξερεις ποσο...μα ποσο στεναχωρηθηκα...

Σισσιω πηγα νωρις αλλα δεν ειχε Νο 4 & 5 που ηθελα να παρω..

και πηγα και σε δυο υποκαταστηματα αλλα τζιφος..ειναι τα πιο "κοινα" νουμερα γι'αυτο

Αλλα προλαβα την προσφορα του Ariel ειχα και κουπονια 4 ευρω και πηραμε εγω η μαμα και η πεθερα απο 2..οποτε βγαζουμε τον χειμωνα.

Μιτσακη μου ευχομαι να πανε ολα καλα...που θα πανε δεν μπορει..τα κεκακιαστειλτα καταδω μερια!!!!

Αναστασι θα μιλησουμε το ΣΚ να το κανονισουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θΟΥΛΗ ΜΟΥ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

γμτ...

δεν μπορω αλλο με αυτα!

αι σιχτιρ εδω που μας εφτασαν!

να σηκωθουν να φυγουν ολοι τους!

μας ξετιναξαν!

Χρυσα την επομενη πες μου να σου παρουμε εμεις και να σου στειλουμε πανες!

εμανα πως γινεται να ξεχνα να με ενημερωνει για τις προσφορες που βγαζουν!

και το σαιτ τους δεν το πολυενημερωνουν!

πηγα στο ΙΚΑ και εγραψα φαρμακα....

προσπαθει να με κανει πελατισα ο τυπος και εγω διασκεδαζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ,ΟΛΑ ΜΕ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ...δεν σε περνω γ να μην ενοχλήσω,θα τα πουμε κ απο κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ είναι αστέρι η Χαρούλα!!! Αναστασία κουραγιο ,μετά τα 2 σταματησε να ξυπνάει η δικιά μου, Αργι υπεροχα τα φαναρακια έχω κ εγώ! , Λενακι τι καλα η Ειρήνη , Βίκυ γτ πελάτισσα? δεν καταλαβα.. , Λαλα είσαι καλα? , νατάσσα κ νατασούλα κ όλες (γτ κάποια θα ξεχασω ) φιλάκια πολλά !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δάγκωσε ένα παιδάκι? γιατί σου είπε/αν?.....μήπως ήταν πάνω στο παιχνίδι.....ε δεν πειράζει μία φορά.....βέβαια δεν ξέρω τι λέει και η άλλη πλευρά του δαγκωμένου παιδιού!!! :roll::roll::roll:

Μαρία δεν της έχουν ορό/τροφή? :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω πως ακριβώς έγινε ,η δασκαλα που ήταν μπροστα θα είναι το πρωϊ εκεί,ζήτησα το τηλ της μαμας για να ζητησω συγνώμη,αισθάνθηκα πολύ άσχημα γτ έχω το έχω βιώσει απο την πλευρά της μαμας του δαγκωμένου ,μου είπαν θα μου το δωσουν αυριο,κ σκεφτομαι φαντάζεσαι να παρω τηλ κ να αρχίσει να φωνάζει? :? τη μαλωσα ,της έδωσα την ευκαιρία όπως κ η δασκάλα να μου πει τι έκανε μα τπτ ,μετα απο πολύ μπουρου μπούρου εκεί που ζωγράφιζε το μεσημερι μου είπε συγνώμη μαμα΄,ειναι καλό κορίτσι η Σοφία :shock::? το κοριτσακι που δάγκωσε.... τι να πω ,ελπίζω να μην γίνει συνήθειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτά συμβαίνουν πάνω στο παιχνίδι, αλλά να μην το ξανακάνει είναι το θέμα :roll::roll::roll:

προσπάθησε ο καημένος ο Λ. να γράψει το Αα σαν εργασία και από δίπλα η Ρ. να τον ενοχλεί, να βάζει τα πόδια της πάνω του και τέτοια, μέχρι να τελειώσει την εργ. πόσες φορές φώναξα και την απομάκρυνα δεν λέγεται..... :?

εν τω μεταξύ Γιώτα, σε σκέφτηκα σήμερα, ίσως να αγοράσω και εγώ το άσχημο βροχοπαντελόνι :lol::lol::lol::lol: για την Ρ. γιατί σήμερα που έβρεχε σαν να βράχηκε λίγο!!! :? ....θα το παρακολουθήσω και αναλόγως θα πράξω!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζα! Κοιμουνται ολοι, τι καλα!

Σημερα με στεναχωρησε η Ε. Πηγα στης 12 να την παρω απο τον παιδικο και ηταν μεσα σε μια αιθουσα σε κυκλο ολα τα παιδακια και μαθαινανε το τραγουδι για την γιορτη. Η Ε. ηταν στην αγκαλια της δασκαλας της και κλαμενη. Μολις με βλεπει παταει ενα κλαμα! Δεν μπορουσε να μιλησει και ετρεμε. Τι εγινε λεω στην δασκαλα της και κλαιει? Μου λεει εδω και μιση ωρα κλαιει γιατι ενω εκανε μια χειροτεχνια ειδε καποια παιδακια που βγηκαν εξω να παιξουν και ηθελε να παει και αυτη. Η Δασκαλα της δεν την αφησε γιατι την ειδα πως ηταν αποροφημενη με την χειροτεχνια και πως διασκεδασε και απο εκεινη την ωρα εκλαιγε. :cry::cry: Πως την λυπηθηκα...Θυμωσα και με την δασκαλα της που δεν την αφησε να βγει μαλλον γιατι βαριοταν να την ντυνει για μιση ωρα που της εμενε να παιξει της μικρης. :twisted: Την εκανα να ξεχαστει με την ζωγραφια της και την πηραμε σπιτι. Μου ειπε πως χτυπησε παλι ενα κοριτσακι γιατι την εσπρωχνε να κατεβει απο το σπιτακι :roll:

Θου :(:( κριμα ρε γμτ...ευχομαι να βρει κατι καλο πολυ γρηγορα. Ετσι στα καλα καθουμενα τον απελυσαν?

Βικτ πολυ γελασα με την λατερνα :lol::lol: ειναι αυτο που σου εβαλε η Αργι. Θα βαλω και εγω αργοτερα να δειτε την δικια μας.

Σισσιω ειναι απιστευτη η Χαριλινα!! :D

Αργι γιατι δεν απασχολεις με κατι την Ρ. την ωρα που διαβαζει ο Λ.? Εκτος αν σε χρειαζεται ο Λ. κοντα του. Εκει αλλαζει το θεμα. Βαλε της εκεινη την ωρα να δει κανενα παιδικο η κατι τετοιο.

Χρυσα εισαστε καλυτερα σημερα?

Μαρια τοσες μερες νηστικη? :shock::o Δεν πανε καθολου καλα ρε!

Γιωτα ισως να εγινε πανω στο παιχνιδι. Καλα εκανες και πηρες το τηλ. της μαμας.

Ξυπνησε η Ε. παω! φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγανα πάρω τη Χ από το σχολείο και κατουρήθηκε στο δρόμο! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν ξέρω και γώ πόση ώρα έκανε τσίσα της! Μα καλά τι στο διάολο κάνουν οι δασκάλες;;; Δεν τα πηγαίνουν τα παιδιά τουαλέτα;; Δεν τους το υπενθυμίζουν;;

Έκλαιγε το πουλάκι μου, ντροπιάστηκε... :cry: Θα τους κάνω παρατήρηση αύριο!

Μητσάκι μου για χάρη σου θα ξαναέρθω στη γειτονιά σου! :x:x

Ρε Γιωτάκι μη της το κάνεις και πολύ μεγάλο θέμα. Μπορεί να είναι τυχαιο το γεγονός. Αν της το κανεις πολύ μεγάλο θέμα μπορεί να το κάνει συνήθεια για να σου τραβάει την προσοχη... ξέρω και γω...

Τη δάγκωσε πάρα πολύ; Αχ δεν ξέρω αν θα έπαιρνα για συγγνώμη... :oops::oops::oops:

ΘΟΥΛΑΚΙ.... τώρα το είδα ρε συ!! Πολύ λυπάμαι... ρε γμτ...

Που θα μας φτάσουν πια;;;

Μην απελπιζεσαι και μείνε ψύχραιμη για να δείτε πώς θα το αντιμετωπίσετε. Οχι ρε γμτ...

Αποζημίωση πήρε τουλάχιστον; Ψυχραιμία κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. Μου λεει εδω και μιση ωρα κλαιει γιατι ενω εκανε μια χειροτεχνια ειδε καποια παιδακια που βγηκαν εξω να παιξουν και ηθελε να παει και αυτη. Η Δασκαλα της δεν την αφησε γιατι την ειδα πως ηταν αποροφημενη με την χειροτεχνια και πως διασκεδασε και απο εκεινη την ωρα εκλαιγε. :cry::cry:

2. Πως την λυπηθηκα...Θυμωσα και με την δασκαλα της που δεν την αφησε να βγει μαλλον γιατι βαριοταν να την ντυνει για μιση ωρα που της εμενε να παιξει της μικρης. :twisted:

3.. Μου ειπε πως χτυπησε παλι ενα κοριτσακι γιατι την εσμπροχνε(ετσι γραφετε?) να κατεβει απο το σπιτακι :roll:

1. να σου πω Λενάκι τι μπορεί να έγινε: ναι είδε τα παιδάκια έξω, όμως μπορεί τα παιδάκια που βγήκαν έξω να ήταν από άλλο γκρουπ και όχι από το δικό της, που σημαίνει ότι όταν υπάρχουν παιδάκια έξω και παίζουν δεν είναι απαραίτητο να βγει και η ίδια, δλδ μια δασκάλα έβγαλε τα δικά της έξω, η δασκάλα της Ε. τα ήθελε τα δικά της μέσα για να κάνουν την χειροτεχνία.......και από την στιγμή που δεν τελείωσε την δικιά της χειροτεχνία πώς θα βγει έξω? υπάρχουν κανονισμοί που πρέπει κάθε παιδάκι να συμμορφώνεται με αυτούς......μην ανησυχείς, όμως, είναι ακόμη αρχή και το κοριτσάκι δεν ξέρει, θα συνηθίσει όμως σιγά σιγά!!!! :)

2. τι εννοείς να την ντύσει? να της φορέσει τα παπούτσια της? είναι πιο εύκολο να είναι έξω ντυμένη γιατί όταν πας εσύ να την πάρεις είναι έτοιμη.....ισχύει αυτό που σου είπα παραπάνω.....στα λέω αυτά γιατί ξέρω πώς λειτουργούν, αν έβγαινε η Ε. έξω θα έπρεπε να ήταν μια άλλη δασκάλα υπεύθυνη για την Ε. και προφανώς δεν λειτουργεί έτσι.......

3. έσπρωχνε ....... αν δεν σου λένε τίποτα? μήπως το κάνει κρυφά? :lol::lol::lol::lol::lol: ΄πες της ότι δεν σπρώχνουμε!!!! και ότι όλα τα παιδάκια πρέπει να ανέβουν στο σπιτάκι!!!! :roll::roll::roll::roll:

όσο για την Ρ. έχω δοκιμάσει τα πάντα, δεν γίνεται τίποτα (όπως λέει και η διαφήμηση :lol::lol::lol::lol: ) ......όχι μόνο τώρα που είμαι μόνη μου, αλλά και όταν ασχολείται ο άντρας μου με τον Λ. πάλι εκείνη θα τρέξει δίπλα του να σβήνει διάφορα.....σήμερα του έξυσε έναν μαρκαδόρο :o:o:o:o:o .....σε αυτή την περίπτωση φταίει και ο Λ. γιατί δεν προστατεύει τα πράγματά του!!!! :?

Σισσιώ πες τους να την πηγαίνουν τουαλέτα, τα παιδιά ξεχνιούνται με το παιχνίδι!!! :!:

στο γυρισμό μας από το σχολείο ο Λ. ήθελε να περπατήσει γρήγορα γιατί ήθελε πιπί και η Ρ. με το πάσο της, οπότε του λέει η Ρ. "εγώ έκανα στο σπίτι πιπί" :lol::lol::lol::lol::lol: κατάλαβες αυτή ήταν εντάξει γιατί να προχωρήσει γρήγορα?!!! τελικά έκανε στα χωρταράκια!!! :roll::roll:

Θούλη ξαφνικά τον απέλυσαν? δεν υπάρχουν κριτήρια πριν απολύσεις κάποιον? :? η επιχείρηση δεν πήγαινε καλά? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι όμως τόσες μέρες χωρίς φαγητό και χωρίς ορό :twisted:

πήγε πριν λίγο ο μπαμπάς με φαγητό και τους έριξε ένα σιχτηρι γιατί δεν θα την εγχειρήσουν ούτε και σήμερα (μα γιατί αναρωτιέμαι :twisted: ) και του είπανε ότι νόμιζαν ότι η γιαγιά έτρωγε τόσες μέρες και απόψε τελικά της έφεραν αφού έφερε και ο μπαμπάς μου δικό μας φαγητό :twisted::twisted: ωραία πράματα

άλλο κρούσμα.. γιατρός του ΙΚΑ σήμερα δεν δέχτηκε να εξετάσει την αδερφή μου σήμερα για τη μυωπία της και της φώναζε και της είπε "29 ετών είσαι περιμένεις να βλέπεις καλά?? :shock::shock::shock: "

Είπε αύριο θα πέσει καταγγελία...

Να αυτά συμβαίνουν και σκέφτομαι όχι εφεδρεία ξήλωμα θέλουν όλοι...

και δεν με νοιάζει αν πληρώνονται ή όχι..όλοι στα ίδια είμαστε μόνο που αυτοί έχουν να κάνουν με ανθρώπινες ζωές :twisted: Κι εγώ τόσα χρόνια με 650 είμαι και με περισσότερες ώρες αλλά είμαι με χαμόγελο και εξυπηρετώ τους πάντες και έχω να κάνω μόνο με γραφειοκρατία και χρήμα..

Γαίδούρια όλοι τους :twisted:

Τόσες μέρες κι αν έχουμε δει περιστατικά εκεί μεσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

λαλα καλα σου ειπε η μικρη!! πολυ γελασα!!!!! :lol::lol::lol:

σισσιω νουμερο η μικρη σου!!!

κ ο αναστασης οταν τραγουδαω κλεινει τα αυτια του κ αν συνεχισω ερχεται κ μου κλεινει το στομα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλη σοβαρα μιλας????? ΑΠΟΛΥΘΗΚΕ???????

γιατι ρε ψυχη, γιατι?????????????? δεν το πιστευω...

λενακι μη στεναχωριεσαι ειναι αρχη ακομα

γιωτα μη στεναχωριεσαι ουτε εσυ, πανω στο παιχνιδι θα εγινεκ μη δινεις πολυ σημασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμμιά φορά και η Ρ. μου λέει "οχι, όχι" όταν της τραγουδάω!!! :lol::lol::lol: γιατί? 8-}8-}8-}8-}

Μαρία :o:o:o:o:o:o:o:o:o

μα πώς περιμένουμε να φτιάξουν τα πράγματα όταν συμβαίνουν αυτά? :evil::evil::evil::evil::evil:

άσε για το νοσοκομείο τα ξέρω, αν δεν έχεις κάποιον γνωστό είτε νοσηλευτή είτε γιατρό την "έβαψες", δυστυχώς!!! :evil::evil::evil:

η μαμά μου ήταν στα τελευταία της και ήθελαν να της κάνουν αξονική, η οποία δεν υπήρχε καν στο νοσοκομείο και δεν είχαν και ασθενοφόρο....ταλαιπωρία χωρίς να υπαρχει λόγος - για εκείνους υπήρχε, ο οικονομικός - και τελικά υπογράψαμε για να μην κάνει......να ξέρετε ότι όταν ο ασθενής έχει καρκίνο η αξονική επιδεινώνει τα πράγματα!!! :(:(:(:(:(

άσε τα σκέφτομαι και εκνευρίζομαι, .......και να φανταστείς ότι εμείς είχαμε γνωστό στο νοσοκομείο τότε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...