Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Diaz,melipicto LIL σας ευχαριστω για τις αποψεις σας και τη συμπαρασταση σας! ;)LIL ελαβα το πμ σου και θα τα συζητησω ολα μαζι με το γιατρο μου. Το σιγουρο ειναι οτι δεν κανω αυγουλακια οταν εχω κυστη. Οταν ημουν καθαρη βγηκαν μια χαρα τα αυγουλακια! Επισης μου ειπε οτι την επομενη φορα θα μου δωσει μεγαλυτερη δοση των 300 gonal και οχι 250 που επαιρνα ως τωρα με τη προυποθεση βεβαια να ειμαι καθαρη. θα του μιλησω και για αντισυλληπτικα να δουμε τι θα πει αν και νομιζω θα ειναι αρνητικος. Τον επομενο μηνα θα δουμε αν καθαρισα για να ξεκινησω αν και σκεφτομαι οτι θα ειμαι μεσα ολες τις γιορτες αν ξεκινησω :shock: !!Ωχ!! Μια τελεια εγκυμοσυνη στις καινουργιες μανουλες και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου θετικες χοριακες σε οσες περιμενουν! Αμαν κι αυτη η αναμονη! Καθομαστε σας τους βουδες στον καναπε και περιμενουμε τη μαγικη μερα της χοριακης :roll: !!Φιλια σε ολες κοριτσια! Καλη μας τυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kalhspera koritsia... epidi exw dwsei to diko mou to laptop gia na mou ftiaksoun.. mpenw opote erxete h filh mou me to laptop tis gia na sas grafw... egw exw rantevou gia yperixo gia na akousoume thn kardoula tou stis 2 dekembriou... thame tote stin 7 evdomada kai pistevw oti kati tha doume apo to sporaki mas...

xaroulaki mou lipame polu euxomai na sou dwsei o theoulis to kouragio kai thn dinami na sinexisete.. kai eimai sigouri tha ta kataferete:)

kales xwriakes se ola ta koritsia.. kai pola thetika apotelesmata..

kalo vradi filia se oles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημέρα!

Εγω εκανα εμβρυομεταφορα χθες....

Μου έβαλαν 3 εμβρυακια πολυ καλής ποιότητας μου ειπε ο γιατρός!!

4 μερες δεν θα κανω απολυτως τιποτα...(κρεβατι , καναπες θα παιξει μόνο.... :) )

Μετά θα παω στην δουλεια...η οποία βεβαια ειναι λίγες ώρες ...ευτυχως...

Τι να πω βρε κορίτσια ...ελπιζω να βάλει το χεράκι της η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και να γίνω επιτελους Μανούλα!!

Teri μου κι εγω την προηγουμενη φορά ρωτούσα διάφορα για συμπτώματα....αλλα τελικά κατάλαβα οτι σε κάθε μια κοπέλα ηταν εντελώς διαφορετικά...και τελικά πειστικα γι αυτο που όλες μου έλεγαν...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!

Πάντως οταν φεύγω απο την εμβρυομεταφορά....είμαι πολύ χαρούμενη και αισιοδοξη γιατι μου βάλανε εμβρυάκια στην κοιλιά μου....μετά αρχίζουν και με πιάνουν οι μαυρες μου ώρες ώρες...

Είναι δύσκολες αυτές οι μερες της αναμονής...........

Melipikto πως είσαι εσυ καλή μου?? Εχουμε υψηλό ηθικό?? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε κορίτσι μου, τρία ε!!!! Καλή χοριακή να έχουμε όλες!!! Μέχρι χθες ήμουν καλά αλλά πονάει τόσο η μέση μου που νομίσω ότι η ξάπλα φταίει και θέλω να σηκωθώ!! Μου είχε πει ο γιατρός ότι αν νοιώσω κάτι πονάκια την 3 με 4η μέρα να μην φοβηθώ μπορεί να είναι από την εμφύτευση, κι επειδή δεν είχα καθόλου πονάκια νομίζω ότι κάτι πήγε στραβά!!!! Τι να πω? Με πιάνει αυτό το χαζό μου!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri και lagonisi ευχομαι να εχετε θετικες χοριακες. Για να μην το σκεφτεστε και αγχωνεστε βαλτε μουσικη chill out η cafe del mar οταν σας πιανει μια ανησυχια. Βοηθαει πολυ... μαζι μ'ενα ευχαριστο βιβλιο η περιοδικο. Εγω το εκανα και ξεχιομουνα απ την ιδια σκεψη που με τυραννουσε μεχρι τη χοριακη. Η ηρεμη μουσικη παντα βοηθα να χαλαρωνουμε.Δοκιμαστε το αν θελετε μπορει να πιασει ;) Καλη σας επιτυχια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γεια σας εξωσωματικουλες!!!

Καλη επιτυχια ευχομαι σε ολες...Ξερω ποσο δυσκολη κ αγχωτικη ειναι η (συγκεκριμενη) αναμονη!!!!

ΤΕΡΙ μαναρι μου μην βαζεις στο μυαλο σου το κακο επειδη σηκωσες ενα κουτι...σε φυσιολογικη συλληψη ουτε καν θα ειχε την υποψια της κυησης ;) .Σαφως και δεν εννοω να ξεσκιστεις στις δουλειες :lol::lol::lol::lol: αλλα δεν ειναι απο γυαλι τα εμβρυθακια.Αν ειναι να γινει η εμφυτευση θα γινειο ο κοσμος να χαλασει!!!!

Εγω στην 2η προσπαθεια,που μου χαρισε τα κοκονακια μου ημουν τοοοοσο σιγουρη για την αποτυχια που δεν εβαλα κωλο κατω.Βολτες,καφεδες,τσιγαρα (:oops::oops::oops: ), δουλειες...τα παντα εκανα κ απο συμπτωματα ΜΗΔΕΝ!!!!!

ΛΑΓΟΝΗΣΙ καλη επιτυχια!!!

Κοριτσια υπομονη κ καλη επιτυχια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lagonisi μου πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά!!!! τρια τέλεια εμβρυάκια μπορούν άνετα να σου χαρίσουν τρια πανέμορφα μωράκια!!!! Το φαντάζεσαι;;; Δε θα προλαβαίνεις!!! Προσπάθησε να χαλαρώσεις όσες περισσότερες μέρες μπορείς. Κακό σίγουρα δε θα κάνει. Καλό κουράγιο και να σκέφτεσαι θετικά!!!!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή για χοριακή!!!!! Θα περάσουν οι μέρες και μετά θα κάνουμε τέτοια γιορτή...δε σας λέω τίποτα.

Εμείς εχθές κάναμε υπέρηχο και οιστραδιόλη. 8η μέρα του κύκλου και η οιστραδιόλη ήταν 1.540 και τα αυγουλάκια από 13 είχαν γίνει 14 με διαστάσεις από 9 έως 16mm. Τετάρτη, πρώτα ο Θεός, πάμε για ωοληψία.

Φιλάκια σε όλες!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια κον!τερι και λαγονησι σας ευχομαι απο μια θετικη χοριακη στην καθε μια!!!λαγονησι τρια εμβρυακια !σουπερ!!υπομονη τωρα..φροντιστε να εχετε καλη παρεα και να μη σκεφτεστε αυτο..να μιλατε περι ανεμων και υδατων ,να περνατε καλα και να γελατε πολυ!και ολα θα γινουν!μελιπικτο περιμενουμε τη σειρα σου να μας ανακοινωσεις!ευχομαι καλη συνεχεια στις φρεσκοεγκυουλες και καλη επιτυχια σε οσες ξεκινανε!!!!φφφφφφφφφφουουυουουουουοουυου!!!!!!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τοση ωρα εγραφα και δεν τα εμφανισε....

Cuandaki σε ευχαριστουμε! Με το καλο και εσυ ,πως περασε ο καιρος 20 εβδομαδες, ε?Φουσκωσε η κοιλιτσα! :D Εσυ εδω πως τα περνας?

lagonisi 3 εμβρυακια!!! :D Υπεροχα!!!

Ετοιμαζουμε μεγαλο παρτυ, οπως και για την teri και το μελι!!!! :D:D:D:D:D

papaki 2 Δεκεμβρη ,ε? Εγω στις 5 Δεκεμβρη και αυριο θα παω παλι για χοριακη και εξετασεις.

Περιμενω με αγωνια...

Νικολ περιμενουμε νεα σου.

Καλη επιτυχια στις νεες προσπαθειες!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια λιλ μου αυριο..ολα καλα θα ειναι!ειναι λιγο αφχος τωρα στην αρχη μεχρι να δεις τι γινεται,μεχρι να αρχισεις να το πιστευεις..εγω ελεγα ..ναι αλλη μια μερα περασε κι εκανα το σταυρο μου..και τωρα ειμαι στις 20 βδομαδες και ακομα δεν το πιστευω!την τεταρτη θα κανουμε τη β επιπεδου και εχω αγωνια..ελπιζω να ειναι ολα καλα!το μελιπτικτο μαε ποτε κανει χοριακη;αυτη τη βδομαδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου θα δεις το μωράκι σας και στη β' επιπέδου και θα το πιστέψεις!!! Έρχεται το ζουζουνάκι σας!! Εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν!

Λαγονήσι καλή επιτυχία και μια τεράστια χοριακή!!! 3 εμβρυάκια=3 μωράκια! Όλα θα πάνε καλά! Ξεκουράσου και μην το σκέφτεσαι! Η χοριακή σου 1η Δεκέμβρη ειναι;

Ευτυχώς τα κοριτσάκια μας που περιμένουμε για χοριακές έχουν 2-3 μέρες διαφορά να ξεκουραζόμαστε από το πάρτυ της μιας για να πηγαίνουμε στης άλλης! \:D/

Μελίπικτό μου ηθικό ακμαιότατο θέλω! 6 μερούλες μείνανε!!! Πάμε γερά!

Τέρι εσύ καλά; Δεν θέλω περίεργες σκέψεις! Μόνο αισιοδοξία!!

Κon μια χαρά πάνε τα αυγουλάκια σου! Υπομονή και σε λίγο μπαίνεις στην τελική ευθεία!!

Εμένα βγήκε άλλη μια εξέταση, της κυστικής ίνωσης κι ευτυχώς όλα καλά!! Πάω και για τη σαλπιγγογραφία και μετά κατευθείαν στο γιατρό μου να τις δει και να με βάλει σε σειρά! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έρθει το μωράκι μας!!! :ympray::ympray:

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα!! Σημερα σκεφτομουνα εαν η δοση gonal που επαιρνα ειναι μικρη η οχι. Ξερω βεβαια οτι καθεμια εχει το δικο της οργανισμο και ο γιατρος της συστηνει την αναλογη δοση. Εσεις περιπου τι δοση παίρνατε γιατι βλεπω οτι ολες κάνατε πολλα αυγουλακια!! :)

Εμενα μου ειπε θα μου την αυξήσει για να κανω περισσοτερα :) Ευχαριστω φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστούμε για την συμπαράσταση..............

Terri περιμενω κι εγω για κάποιο σύμπτωμα....αλλά τίποτα.....

Δεν ξέρω βρε κορίτσια.....εκει που ειμαι αισιόδοξη...εκει με πιάνουν οι μαύρες μου!!

Δεν παύει να σκέφτεσαι...τι θα γινει αν δεν πετύχει πάλι?? Που θα βρεθούν τα χρήματα?? Που θα βρω άλλο κουράγιο??

Είμαι σίγουρη οτι ειναι σκέψεις που περνανε απο το μυαλό όλων μας...

Melipikto??? Που εισαι καλή μου? πως εισαι εσυ??

Kon μου.....μια χαρά τα αυγουλάκια σου.....ευχομαι να παεν ολα τέλεια!!!!!

Ευχαριστούμε και τις γλυκειές μας εγκυούλες που μας στηρίζουν....!! :):)

Νεες εγκυούλες σας ευχομαι καλα΄αποτελέσματα στους υπέρηχους που θα κάνετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....δεν σας ξεχναω απλα περασαμε και εμεις μια ιωση εδω και 2 εβδομαδες ασε πολυ ταλαιπωρηθηκε ο μικρούλλης μας .για 4 μερες ειχε 40 πυρετο επεφτε λιγο με υποθετα αλλα ανεβαινε παλι αστε το ποσο φοβηθηκαμε , 3 νυχτες δεν κλεισαμε ματι , εβραζε 39,5 πυρετο . :cry::(:(:(:?:shock: , τωρα εχει πολλα φελγαμτα και μυξουλα . παιρνουμε αντιβιωση καθε 12 ωρες την procef και χρησιμοπ. το tonimer με θαλλασσινο νερο για την μυτουλλα του ετσι ωστε να τρεξει η μυξουλα και να βγαινει εξω αντι να τα καταπινει. σημερα ειναι καπως καλυτερα αλλα θελει ακομη.εχει λιγο βηχα.Δοξα το Θεο που υποχωρησε ο πυρετος παιδια γιατι φοβηθηκαμε πολυ και να δειτε πως ειτανε ,τον λυπηθηκα . :?:( το τι περασαμε να τον κανουμε καλα μας βγηκε η πιστη.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ , ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΚΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΠΟΘΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ . ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ .ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newlife περαστικούλια του μωρέ... τα μωράκια φαινονται τόσο αβοήθητα 'οταν έχουν πυρετό... είναι τόσο ανύμπορα και ταυτόχρονα καίνε και είναι απίστευτη εικόνα... φοβιστική θα έλεγα... περαστικά και μακριά... ευχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες!!!!

heaven μου εγώ ξεκίνησα με pyregon 225 μονάδες για 3 μέρες και μετά 175 για 1 μέρα, μετά 150 για μία μέρα και μετά 125 για τις υπόλοιπες γιατί άρχισα να κάνω υπερδιέγερση και η οιστραδιόλη υπερδιπλασιαζόταν αντί να ημίδιπλασιάζεται κάθε μερα... οπότε σίγουρα ο γιατρός την ρυθμίζει με βάση τις εξετάσεις που κάνεις... εμένα ευτυχώς του έκοψε να με ξεκινήσει με 225 αντί για 300 μονάδες που συνηθίζεται στην ηλικία μου (κάτι μέσα του του έλεγε ότι έχω πολύ δραστήριες ωοθήκες ενώ δεν έχω πολυκυστικές) και με έστειλε για εξετάσεις την 1η και μετά την 3η μέρα (για να είναι σίγουρος ότι όλα πάνε καλά) και μετά έκανα κάθε μέρα μέχρι να σταθεροποιηθεί...

teri μου και Lagonisi μου στα ίδια όλες μας... κι εγώ δεν νιώθω κανένα σύμπτωμα... κάτι πονάκια που και που στις ωοθήκες αλλά μάλλον επουλώνονται οι κυστούλες από την ωοληψία και τις νιώθω... κατα τα άλλα πολύ αγωνία και εγώ και ό καλός μου... κάθε βράδυ βλέπει στον ύπνο του ότι τον παίρνω τηλέφωνο και έχω θετική χοριακή και κλαίει και ξυπνάει με δάκρυα στα μάτια και εγώ είδα ότι έκανα χοριακή και βγήκε 0 και κλάμα και εγώ!!! άστα να πάνε... πολύ υγρά όνειρα και οι δύο μας!!!! 5 και σήμερα.... σαν φανταράκι μετράω... εσείς πώς είστε;;; ρε κορίτσια το ουτροτζετάν τα παίρνετε κολπικά; σας κάνουν ερεθισμό;;; εγώ δεν μπορώ να πάω για τσισάκια μου πλέον, τόσο πολύ με τσούζει το δέρμα μου που πετάγομαι στον αέρα κάθε φορά που πάω τουαλέττα... και αν όλα πάνε καλά θα τα παίρνω για ένα τρίμηνο...τί να κάνω;; κάνω όλο τοπικές πλύσεις με νεράκι και καμιά φορά χαμομηλάκι, βάζω λίγη βαζελινη, λίγη κρέμα για συγκάματα μωρών αλλά ελάχιστα καλύτερα νιώθω... μου φαίνεται θα πάρω τον γιατρό να τον ρωτήσω γιατί είναι ενοχλητικό και επίπονο και φοβάμαι μην πάθω καμία μόλυνση που το δέρμα μοιάζει να ανοίγει...

Diazάκι μπράβο για τις εξετάσεις!!! στην τελική ευθεία βρίσκεσαι κουκλίτσα... πιο τελική δεν γίνεται!!!!!!!!!

Αγγέλα μου εσύ τί κάνεις; πώς πάς;;;

Lil, Στρουμφάκι, Παπάκι, Νικόλ και Αγγελίνα, γλυκές εγκυούλες τί κάνετε;;; είδε καμία το ή τα μωράκια της;;;; πού χαθήκατε;;;

Βάγκο μου πώς πάς;

Κοn μου τέλεια τα αυγουλάκια σου! καλή ωοληψία κουκλίτσα και ακόμα πιο καλή εμβρυομεταφορά!!!

Σε όλα τα κορίτσια πολλά πολλά φιλάκια και τις πιο καλές μου ευχές!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα!!!

Cuando πολυ καλη επιτυχια την Τεταρτη στη Β επιπεδου!!Ολα καλα θα μας πανε!

Κon με το καλο κουκλιτσα την Τεταρτη!!!

Diaz μπραβο με τις εξετασεις! Καλη επιτυχια με τη σαλπιγγογραφια!

Heaven για την καθε μια ειναι διαφορετικα δεν νομιζω οτι εχει νοημα.Ο γιατρος μας ξερει .Εμεις αρκει να του εχουμε εμπιστοσυνη.

Newlife περαστικα στο μωρακι σας!!!

Μελι εγω δεν εχω θεμα με τα outro κολπικα τα βαζω , και φαντασου οτι μεχρι τη χοριακη εβαζα 9.Μετα τα καναμε 6, και σημερα θα κανουμε εξετασεις παλι και θα μου πει. Εγω λεω να τον παρεις τηλεφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!τι μου κανετε?? εγω πηγα την Παρασκευη και εκανα τον πρωτο υπερηχο και ειδαμε ...2 σακους :) τρελαθηκα απο τη χαρα μου!!! βεβαια ο γυναικολογος μου , μου εξηγησε οτι θα πρεπει να ακουσουμε και καρδουλες για να σιγουρευτουμε.την Παρασκευη θα ξαναπαω για υπερηχο και χοριακη.Παναγια μου Μυρτιδιωτισα ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

να ευχηθω υπομονη και θετικες χοριακες στα κοριτσια που ειναι στην αναμονη.η Παναγια μαζι σας καρδουλες μου, ολα να πανε καλα ! φιλια σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νikol μου......τελεια θα πανε ολα...και συντομα θα ακουσετε και τις καρδουλες............

Meli εγω παιρνω να φανταστεις...9 κολπικα την ημερα...και δεν εχω προβλημα.....

Ρωτα τον γιατρο σου..μηπως σου δωσει κατι...

Ασε απο ονειρα....αλλο τιποτα!!!

την μια ξυπναω υπεροχα...και την άλλη με εφιαλτες....Ασε............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!

λαγονησι καλη επιτυχια !!!!!!μην αγχωνεσε ....θετικη σκεψη....και ολα θα πανε καλα!!!!!!!

μελι καλη επιτυχια !!!!ολα θα πανε καλα!!!!λιγες μερες υπομονη ακομα !!!!!σας ευχομε ολοψυχα να εχετε τεραστιες χοριακες!!!!συμπτωματα δεν υπαρχουν ...εγω ουτε αιματακι (εμφυτευσεις) δεν ειδα και σε ολες τις προσπαθειες το στηθος μου λιγο πονουσε αλλα ηταν απο τις ορμονες!!!και στην εγκυμοσυνη μου παλι το στηθος τιποτα αλλο και το εμαθα 2 μηνων!!!!!! τα utrogestan τα εβαζα παντα 3 την ημερα των 200!!!με ειχαν ερεθισει και εμενα το ειπα στο γιατρο και μου ειπε να τα παρω απο το στομα για δυο μερες ηρεμισα λιγακι ..... να το πεις στο γιατρο γιατι νομιζω οτι αν πονας υπαρχει περιπτωση μικρης αιμοραγιας απο το κολπο και να αγχωθεις αδικα με το αιμα!!

σας ευχαριστω παρα πολυ για ολα !!!! οσο για το αγχος ....δεν φευγει με τιποτα!! ακομα δεν μπορω να το πιστεψω......!!!!χαλαρωστε απολαυστε το s@x ;) και ισως να ερθει απο μονο του το θαυματακι.....οπως ηρθε και σε εμενα!!!!!πιστη να εχετε!!!!!καλη επιτυχια σε ολες και ευχομε ολοι οι ΑΓΙΟΙ NA ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια μου! Χάθηκα γιατι με την νέα δουλεια τρέχω και δεν φθανω. Πηγαίνω σε ραντεβου σε σπίτια και κάνω δωρεάν περιποίηση -θεραπεια προσώπου δειγματίζοντας τα φυτικα προΪόντα Les Naturelles, για αρχη καλουτσικα παω αν και δυσκολευομαι λίγο να βρω κυρίες να θελουν να με δεχτουν σπίτι τους νομίζουν ότι θα πληρωσουν μόλις πειστουν ότι ειναι τσαμπα πλακώνουν ολες μαζί.

Στο θεμα μας τώρα, η Μικρή Σταυρούλα - Χρυσοβαλαντου εχει μια ιωσουλα με βήχα και ταλαιπωρέιται η γλυκεια μου αλλα περαστικο ειναι σήμερα θα παμε και γιατρο.

Newlife περαστικα στο Χρυσοβαλάντη σας αυτο το μήνα δημοσιεύτηκε και η ιστορία μου με την μικρή μου.

Εγκυούλες όλα καλα γλυκουλες μου μπραβο είδατε σακους και τωρα βουρ σε λίγο για αυχενική η Παναγια μαζί σας. Νιkol τα μωρακια μια χαρα δυο δυο θα ακούσετε και τις καρδουλες μην ανησυχεις όλα θα πανε τέλεια.

Λαγονήσι τι ευχαριστα νεα είναι αυτα πολύ χαρηκα με το καλο κούκλα μου να πάρεις την περιβόητη χοριακή αντε γιατι πολύ μας πέδεψε ο μπέμπης. Ωχ πήρες και πρόβλεψη... Χι χι χι!

Melipikto με το καλο να μαθουμε την χοριακά σου.

Κοριτσια στις υπολοιπες που περιμενετε μην ψαχνετε συμπτωματα ισως μόνο ο ελαφρύς πόνος περιόδου να λεει κάτι αλλα κι αυτο όχι παντα. Με το καλο λοιπον.

Vango αυριο θα τα παρεις.

Πολλα φιλια σε όλες!!!!

Και όποια θελει περιποιηση να παρει τα πανω της εγω ειμαι εδω just call me !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newlife περαστικα στον μικρουλη σας!!!λαμπρινη και στη δικια σου.. ε ,ειναι η εποχη μωρε τωρα.. σε λιγες μερες θα ειναι περδικια παλι!!

νικολ διδυμακια!!!? τι καλα.. με το καλο να ακουσετε τις καρδουλες ! :)

καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν και καλη δυναμη!! θα περασουν οι μερες, που θα παει και θα συνεχιστει το παρτυ!!!

εμεις ειμαστε καλα, ο αντρας μου εβαφε το δωματιο μας το ΣΚ και σημερα καναμε λιγο καθαριοτητα.. Αλλα τωρα παλι χαλαρωση... σας φιλω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια...περαστικα στα μωρουλια που ειναι αρρωστα..νικολ συγχαρητηρια!!μια χαρα θα ειναι τα δυο μικρακια σου!Θελω να ρωτησω κάτι.Εχω μια φιλη που θα χρειαστει να κανει εξωσωματικη και εχει μεγαλο προβλημα με το ικα ετσι οπως ειναι αυτη τη στιγμη.Θελω να ρωτησω εχει καμια πουρεγκον που να της εχουν περισσεψει και να μην τα χρειαζεται;θα σας ηταν ευγνωμων! :P

περιμενουμε με ανυπομονησια τις νεες εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσες μου μολις εμαθα τα αποτελεσματα , η χοριακη 1840!!!!

Ορμονικες επισης μια χαρα ,και στις 5 Δεκεμβρη ο πρωτος υπερηχος!! :D

Τα utrogestan απο 6 τα πηγαμε 4 και τα cyclacur τα παιρνω και αυτη την εβδομαδα και μετα τα σταματαω! :D

Καλη επιτυχια στα κοριτσακια μας που ειναι στην αναμονη!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-

Εγω και το σπορακι μου σας στελνουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
    • Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁
    • Καλημέρα!!  Μια χαρά η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!😍😍😍😍 Είναι σούπερ στα 500γρ. +κατι!! Τόσο ήταν και η δική μου και των υπολοίπων κοριτσιών από ότι κατάλαβα είναι πολύ καλά!! Με το καλό!!❤️❤️❤️❤️ Εμένα με έχει από την αυχενική να μετράω πίεση γιατί είχα υψηλές πιθανότητες προεκλαμψιας χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τις μητριαιες.. ήδη είχα ανεβάσει πίεση χωρίς να το έχω καταλάβει.. είχα μόνιμα 130-140 με 80.. οπότε και μου ξεκίνησε μικρή δόση salospir και έχει πέσει σχεδόν στα φυσιολογικά μου.. Για ρώτα το γιατρό σου μήπως σου δώσει salospir για να σε βοηθήσει.. στη Β επιπέδου πάντως ήταν όλα μια χαρά! Οι οδηγίες που μου έδωσε εμένα ήταν να μετράω πρωί βράδυ και θα κρατάω τη 3η μέτρηση.. αν δω πάνω από 2 μετρήσεις 140 με 90 και πάνω εκεί ανησυχούμε.. συζήτησε τα όμως με το δικό σου γιατρό τι θα σου πει..! Καλημέρα!!  Έλα ρε!!! Ξεχάστηκα τελείως και μας είχες πει ότι έχεις Doppler!! Μπράβο το αστέρι σας!!! Φτου φτου φτου το μωράκι!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Σούπερ είναι!!! Σε εμβρυομητρικο τη κάνατε; Σας έδωσε και τη καμπύλη ανάπτυξης του; Σε ποια εκατοστιαία βρίσκεται;! Ο πλακούντας; Πως τον είδε;  Ναιιιι!!!!!! Τελευταίο τρίμηνο!!!!! Απίστευτο!!! 😍😍😍😍 Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους για όλες μας!!! Να κρατήσουμε υγιή τα θαυματακια μας πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια μου!!!! Αφήστε.. περνάνε τα χρόνια νεράκι και χαμπάρι δεν πήραμε..!! Παιδάκια ήμασταν.. Να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι να γεράσουμε με τους ανθρώπους μας αγκαλιά!! ❤️❤️❤️
    • Καλημέρα, είδα την ερώτηση για τον πεσσό και μου έκανε εντύπωση το ποσό, για αυτό πετάγομαι εδώ στο θέμα σας, εγώ αγοράζω τον πεσσό 92 ευρώ (αν είχα μεριμνήσει νωρίτερα θα τον είχα βρει γύρω στα 50) και μου τον τοποθετεί ο γιατρός αλλά είναι ούτως ή άλλως σε δημόσιο νοσοκομείο, οπότε θα δώσω μια και καλή της γέννας μετά, δεν μου έχει πάρει κάτι έξτρα στις δύο εγκυμοσύνες που τον χρειάστηκα. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ωστόσο γιατί τόσο υψηλό το κόστος για μια μη επεμβατική διαδικασία δέκα λεπτών! Καλή επιτυχία μέχρι τέλους εύχομαι!
    • @katerinayia είστε σε άλμα ανάπτυξης; ; Κι εμείς το ίδιο.  Όλο το βράδυ ήθελε να τρώει ήταν ανήσυχος και το μάτι γαρίδα  Τον πήρε τώρα ο άντρας μου να τον κάνει μια βόλτα με το καρότσι μπας και ηρεμήσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...