Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

:):) σας ευχαριστω κοριτσια!!

κον ξεχασα να σου πω... κι εγω 13 αυγουλακια ειχα βγαλει και ειχαν γονιμοποιηθει τα 10!! ετσι το θεωρω πολυ τυχερο το 13!!! καλη επιτυχια!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Κορίτσια ευχαριστώ για την συμπαράσταη. Δεν ξέρω πως θα μου φύγει αυτή η στεναχώρια. Δεν το περίμενα με τίποτα. Την πρώτη φορά πήγαν όλα τόσο καλά και τώρα ο γιατρός μου έλεγε οτι όλα πήγαιναν τέλεια!!! Πώς έγινε αυτό δεν ξέρω. Κάθε πρωι λέω δεν μπορεί ένα κακό όνειρο είναι τί ναπω. Είναι και το οικονομικό στη μέση, μετά από πόσα χρόνια θα μαζέψουμε πάλι τα χρήματα για να ξαναπροσπαθήσουμε.... Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες και μην ακούτε κανέναν. Για όσους αρέσουμε... Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλη εγκυμοσυνη σε οσες περιμένουν και καλη επιτυχια με τις νεες χοριακες που έρχονται!

Αχ βρε κοριτσια εγω μετα την τελευταια αποτυχια τον Οκτωβριο μου ήρθε η περιοδος στις 27 Οκτωβριου οπως και περιμενα και τωρα μου ηρθε στις 15 Νοεμβριου δηλαδη 20η μερα του κυκλου! Ητανε να ξεκινησω την τριτη μου προσπαθεια αλλα ο γιατρος μου ειπε οχι γιατι ηρθε πολυ νωρις η περιοδος και εχω και μια κυστουλα μικρη βεβαια στην αριστερη ωοθηκη! Εννοειται οτι με κυστη δεν ξεκινας αλλα γιατι η περιοδος τοσο νωρίς;;;;; Επισης τα χριστουγεννα κλεινουν για διακοπες και μαλλον δε με βλεπω να προλαβαινω ουτε τον επομενο μηνα συμφωνα με την περιοδο του νοεμβριου. Πρεπει να περιμενω μετα τα χριστουγεννα! :( Αχ ποτε θα γινω μαμα!

Επίσης ο γιατρος δεν μου δινει φαρμακα για κυστες λεει φευγουν με την περιοδο. Ωστοσο εγω σχεδον κάθε μήνα έχω και μία! Πειτε μου τις συμβουλες σας απο την εμπειρια σας. Ευχαριστω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλάκι αν και δεν έχουμε μιλήσει ποτέ μαζί λυπάμαι πάρα πολύ.

Έχεις σκεφτεί να πας σε δημόσιο νοσοκομείο ;

Δεν ξέρω ρε κορίτσια, ακούμε συνεχώς άσχημα γεγονότα..

μπαίνεις στο τρυπάκι και αναρωτιέσαι τι θα συμβεί σε εμένα ;

Αχ Παναγίτσα μου να είμαστε όλες καλά, να έχουμε την υγεία μας δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaroulaki λυπαμε πολυ...υπομονη...ειναι πολυ σκληρο να τελειωνει ετσι!!!

twiggy τι κανετε???τι κανει η μπεμπουλα σου????labrinip μαζεψε δυναμη....και το επομενο παιδακι σου ερχετε!!η κορουλα σου ειναι γλυκα να την χερεσε!!!!λαγονησι καλη επιτυχια απο τα βαθη της καρδιας μου !!!!!!και σε ολα τα κοριτσια να εχουν θετικα αποτελεσματα!!!!! μαρακι τι κανετε???? να ρωτησω κατι????τα αποτελεσματα της αμνιοπαρακεντησης και του προγενετικου ελεγχου ειναι πολυ καλα υπαρχει περιπτωση η β επιπεδου να μην ειναι καλη???εχω αγχωθει λιγακι....... εμενα το μωρακι μου ειναι αγορακι!!!!!!

κοριτσια μην ακουτε κανενα.........ευχομε ποτε να μην νιωσουν τον πονο μας!!!!!!! και το κακο ειναι οτι ειναι γυναικες και δε θα επρεπε να τα λενε αυτα......αν αυτο τυχενε σε αυτες τι θα εκαναν?????δεν θα προσπαθουσαν?????

πολλα φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaz βρίσκομαι στο στάδιο "ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ"! θα κάνω τις εξετάσεις που μου είπε καρυότυπος...κυστική ίνωση και από ιανουάριο νέα προσπάθεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha gino manoula : ali8eia me ton idio tropo k t aidia farmaka ksekinises e ? efxomai kalh epityxia !!

mina....όχι με τον ίδιο τρόπο...την πρώτη αρβεκαπ και πουρεγκον από την 2η μερα....και τη δεύτερη πουρεγον από τη 2η μερα και σετρονται απο 6η μερα... και σε σένα εύχομαι να χεις γρήγορα το μωράκι σου αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lagonisi καλη επιτυχία!!!

Ουφφφ!Αυτό το σκηνικό του τύπου "εγώ δεν θα το έκανα ποτέ αυτο" είναι τόσο σπαστικό.Στην τελική δεν μας ενδιαφέρει το τι θα έκανε ο καθένας αν και εφόσον κλπ κλπ.Κάτι τέτοια άκουγε και μία φίλη που κατέληξαν σε γονιμοποίηση με σπέρμα δότη και της έλεγε η αδερφή της μητέρας της ααα εγώ δεν θα το έκανα ποτε αυτό!! :| Και γυρίζει και της λέει κι εκείνη αυτό είναι δικό μας θέμα και επειδή στο είπα δεν σημαίνει οτι σου ζητάω και την γνώμη σου!! :twisted: Και καλά της είπε κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Heaven38 πάντα έχεις κυστούλες;Πως σου ξεκίνησε διέγερση με κυστούλα την προηγούμενη φορα;Πάντως μπορεί και να έτυχε τώρα η περίοδος σου που ήρθε πιο νωρίς.Ορμονικές σου είπε να κάνεις;Η για τον επόμενο κύκλο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaroulaki μου λυπήθηκα πράγματι πάρα πολύ. Να σκέφτεσαι αισιόδοξα, και μη ξεχνάς ότι έχεις και τη μικρούλα σου η οποία σε χρειάζεται. Για αυτήν και μόνο θα πρέπει να είσαι δυνατή. :(:(:(

Lagonisi μου πάλι μαζί θα προχωρήσουμε και σε αυτήν την προσπάθεια, εεε;;;;;; Πολύ χαίρομαι και εύχομαι αυτή να είναι και η τυχερή μας!!!!

Κορίτσια μου γλυκά, σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littledancer ο γιατρος μου θεωρει οτι οταν η κυστη ειναι μικροτερη 2 εκατοστων μπορεις να ξεκινησεις. Την προηγουμενη φορα που ηταν και η δευτερη φορα ειχα μια μικρη και δυστυχως εκανα μονο ενα ωοθυλακιο,ωστοσο γονιμοποιηθηκε ηταν πολυ καλης ποιοτητας αλλα μετα δεν πετυχαμε εγκυμοσυνη. Τωρα παλι κυστη και δε μου δινει αντισυλληπτικα να φυγει. Την πρωτη φορα που εκανα εξωσωματικη δεν ειχα κυστη και εκανα 7ωοθυλακια γονιμοποιηθηκαν τα 4 και εβαλα τρια αλλα δυστυχως δεν πετυχε! :( Το σιγουρο ειναι οτι πρεπει να ειμαι τελειως καθαρη για να ξαναξεκινησω την τριτη προσπαθεια και του το ειπα! Αλλα δε δινει κατι για κυστες και δε μου αρεσει αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου αγορακι??!!! τι καλα, να κι ενας μπεμπης στην παρεα...Μην ανησυχεις για το β' επιπεδου, αφου ολα ειναι καλα ως εδω... Απλα κοιτανε πολυ την ανατομια του εμβρυου, εγω εκανα και συμπληρωματικα ενα εμβρυικο υπερηχο καρδιας! ολα μια χαρα θα πανε.. φιλια

χαρουλακι ο,τι και να πουμε ειναι λιγο.. ευχομαι πραγματικα να βρειτε το κουραγιο για μια ακομη προσπαθεια που θα ειναι η τυχερη σας!Παντως οταν ησυχασεις ψαξε το λιγο το θεμα.. ο γιατρος σου λεει οτι ειναι τυχαιες και οι 2 φορες? Το λεω γιατι εχω διαβασει για κοριτσια που ειχαν καποιο προβληματακι και εκαναν εξωσωματικες τσαμπα , ενω επρεπε πρωτα να το λυσουν και ειναι πολυ κριμα βρε παιδι μου... τι να πω

Heaven38 εμενα θυμαμαι ο γιατρος επεμενε με τις κυστες , εχω και πολυκυστικες. Μου ελεγε οτι αν υπαρχει κυστη δεν προχωραμε στην εξωσωματικη μεχρι να φυγει. Και γι αυτο μου εδωσε 1 μηνα πριν αντισυλληπτικα. Γιατι ο δικος σου δεν σου δινει παρακαλω? περιεργο δεν ειναι? καλη τυχη...

καλο βραδυ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου είχε δώσει για ένα μικρό διάστημα cyclacur αλλά δεν ξέρω αν το δίνουν για κύστες.Πάντως πρώτη μέρα που πήγα μου είπε οτι είμαι καθαρή απο κύστες και ξεκινάμε.Τώρα μετά την διέγερση δεν ξέρω αν έχω κάτι αλλά θα τσεκάρω ένα μήνα πριν την επόμενη φορα.Μου είπαν πιθανότατα να έχω κάποια μικρή κύστη που θα φύγει με την πρώτη περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλακι και εγω δεν έχω λόγια δεν ξέρω τι να πω, παρα μόνο κουράγιο. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι αλλά έχεις δίπλα σου αυτά που θα σε βοηθήσουν να το ξεπεράσεις γρηγορότερα!

Heaven άσε λίγο το χρόνο να περάσει. Είναι δύσκολα να ξεκινάς μέσα στις γιορτές!!!Καλύτερα να λύσεις όλα τα προβλήματα και μετά. Εγω την πρώτη φορά ξεκίνησα με μια κυστούλα 2εκ, και βρέθηκα οχι απλά να χάσω το εμβρυάκι μου αλλά να πάθω λοίμωξη και η κύστη μου να γίνει 8εκ. και βρεθηκα να παλεύω με το χειρουργειο αφου έσκασε και τρέχαμε! Άλλη περίπτωση βέβαια, αλλά ο γιατρος σου θα σου πει πότε θα είσαι έτοιμη! :)

Καλη τύχη σε όσα κορίτσια ξεκινάνε, ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! [smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια χθες έβαλα το σποράκι μου και περιμένω! Από χθες ξαπλώνω και σηκώνομαι μόνο για τα απαραίτητα. Προσέχω όσο μπορώ. Μέλι εσύ τι κάνεις? Σηκώθηκες καθόλου? Δεν ξέρω τι να κάνω, πότε να κάνω μπάνιο,πότε να βγω να περπατήσώ, πότε να βγω? Ο γιατρός μου είπε 2-3μέρες να προσέξω και μετά να γυρίσω στην δουλεία, αλλά δεν δουλεύω? Απλά έχω διαβάσει διάφορα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο Teri,δεν το βλεπω να ξεκιναω μεσα στις γιορτες. Το φανταζεστε να ειμαι κλεισμενη μεσα και να περιμενω Χριστουγεννιατικα; Καλυτερα να καθαρισω τελειως απο κυστες αλλα το θεμα ειναι οτι δε μου δινει αντισυλληπτικα. θα το συζητησω ξανα μαζι του για cyclacur, ξερω οτι ειναι για κυστες. Τι να πω ρε κοριτσια αυτη η κυστη μ'εχει τρελλανει τοσο καιρο μια ερχεται μια φευγει... Ευχαριστω Twiggy και littledancer! Μακαρι να πανε ολα καλα, ολο ατυχιες φετος δε μου καθεται.. :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερι μου καλή επιτυχία!! Ευχομαι μια τεράστια χοριακή! Υπομονή λίγες μέρες και όλα θα πάνε καλά! Να είσαι αισιόδοξη και άσε τις δουλειές να περιμένουν! %%-%%-%%-

Heaven δεν ξέρω πολλά για να μπορώ να σε βοηθήσω αλλά καλύτερα σε αυτές τις περιπτώσεις να εμπιστευόμαστε το γιατρό μας. Βέβαια καλό είναι να τον ρωτήσεις μήπως πρέπει να πάρεις αντισυλληπτικά για ένα κύκλο ώστε να φύγει σίγουρα και η κυστούλα. Καλή επιτυχία!

Λία με το καλό το αντράκι σου!!! Μην ανησυχείς, όλα θα πάνε καλά!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλάκι μου λυπάμαι πολύ... δεν ξέρω τί να πω... εύχομαι σύντομα να τα καταφέρετε και να μείνεις πάλι εγκυούλα και αυτή τη φορά το σποράκι να μείνει στην κοιλίτσα σου....

Τέρι μου εγώ έμεινα 2 μέρες σχετικά ξάπλα, και την 2η είχα και δέκατα και ανακατωσούρες αλλά την 3η μέρα σηκώθηκα πήρα το αυτοκίνητο και πήγα και για εξετάσεις και μία βόλτα στα μαγαζιά γιατί είχα φρικάρει... με΄τα χαλάρωσα λιγάκι και πέρασα τις προηγούμενες μέρες ψιλοξαπλωμένη στον καναπέ, μαγείρευα βέβαια και πάγη κι ένα σούπερμάρκετ με τον καλό μου που δεν με άφησε να κάνω τίποτα παρά μόνο να σηκώσω την σακούλα με τα αυγά γιατί φοβώταν μην τα σπάσει... ατέλειωτες μου φαίνονται οι μέρες ρε γαμώτο.... Ο γιατρός μου μου είπε μπάνιο να κάνω όχι την μέρα της εμβρυομεταφοράς αλλά την επόμενη και όταν λέει μπάνιο εννοεί ντουζ και όχι να γεμίσω μπανιέρα και να κάνω αφρόλουτρο!!! (λέω με τέτοια οικονομική κρίση!!!! κάθε μέρα την γεμίζω και πλατσουρίζω κανά 2ωρο :lol: είναι δυνατόν;;;!!!!)

Από βάρη μου είπε χαλαρά, να μην σηκώνω σκυμένη και όχι πάνω από 3 κιλά! όχι γυμναστική και όχι σεξ μέχρι την χοριακή! αυτά τα όχι μου είπε! ε, με την γυμναστική έχω τσακωθεί άσχημα στο λύκειο και έκτοτε δεν έχουμε καταφέρει να τα ξαναβρούμε παρά τις φιλότιμες προσπάθειές μου σε γυμναστήριο κλπ... όσο για σεξ, οκ την παλεύουμε γιατί τόσους μήνες ερχόμασταν προγραμματισμένα σε επαφή μία με τις ωορηξίες μία με τις σπερματεγχύσεις και ειδικά τώρα με όλη την διαδικασία και μας έχει λέιψει πολύ το ανέμελο και αυθόρμητο, όχι ότι δεν το ευχαριστιώμασταν αλλά αλλιώς είναι βρε παιδί μου να πρέπει και να μην πρέπει... υπομονή λοιπόν και αναμονή για τα ευχάριστα αποτελέσματα...

Λιλάκι μου τί όμορφα που ανεβαίνει η χοριακή σου!!!!! άντε σε κανά 2 βδομάδες να το ακούσετε!!!!

ΠΑπάκι Νικόλ εσείς το είδατε;;;

Στρουμφάκι Αγγέλικούλα πού χαθήκατε;;; τί κάνουν τα σποράκια σας;;;

Ηeaven μου υπομονή να φύγει η παλιοκυστούλα και μετά βουρ!!!!!!!! Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα δεν θα μου ξεκινούσε αν έβλεπε κύστη, 3 φορές έκανα υπέρηχο πριν την 1η ένεση για να δούμε μην φύτρωσε καμία!!!! να επιμείνεις για τα χάπια να ξεκινήσεις με τις καλύτερες προϋποθέσεις το νέο έτος και εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα!!!!!

Λαγονησάκι μου σήμερα η εμβρυομεταφορά, ε; όλα καλά να πάνε και θα πάνε καλή μου!!! εύχομαι σε 14 μέρες να κάνουμε πάρτυ με τα δικά σου καλά αποτελέσματα!!!!!

Λία μου τί όμορφα που είναι αγοράκι!!!! να μην έχιες άγχος καλέ! αφού η άμνιο βγήκε καλή και η αυχενική το ίδιο, γιατί να μην βγει η β' επιπέδου;;; τέλεια θα βγει!!!!!! θα δεις!!!

Βάγκο μου τα φάρμακα που λες δεν τα ξέρω... μακάρι να είχα να σου έδινα! έχω κάτι λιγότερο από ένα μπουκαλάκι σουπρεφακτ, έχω πάρει περίπου 0,5 ή 0,75ml από τα 7 που έχει! αν την χρειάζεσαι πες μου, την έχω καλά φυλαγμένη για να την ξαναχρησιμοποιήσω κι εγώ αν χρειαστεί (στο λέω επειδή την έχω ανοίξει) αλλά εύχομαι να μην χρειαστεί σύντομα! άλλωστε επειδή εμείς πάμε με 1 κάθε φορά και θα ξεπαγώνουμε 2 έχω ακόμα άλλες 3 προσπάθειες σε περίπτωση που δεν πετύχει αυτή! αν την θες μου λες!!!!

έχω διαβάσει πολλά πολλά νέα αλλά δεν θυμάμαι τί άλλο... θα ξαναδιαβάσω και θα συμπληρώσω αν χρειαστεί...

όσο για το περιβάλλον μας, το ανθρώπινο εννοώ, δυστυχώς βλέπεις ποιοι αξίζουν και ποιοι όχι σε τέτοιες περιπτώσεις... τώρα αν είναι τόσο κοντινοί όσο τα πεθερικά μου και δεν μπορέι να τους διαγράψεις τόσο έυκολα από την ζωή σου τότε κρίμα, αλλά για καλή μου τύχη δεν έιχα ποτέ πολλά πολλά μαζί τους και τελειώνει η υπόθεση... φανταστείτε ότι την εξωσωματική την λένε "η εξέταση"!!! του είπαν λίγες μέρες πριν την ωοληψία "όταν πάς για την εξέταση να μην έρθεις για δουλειά την προηγούμενη να δεις που το σπέρμα θα είναι τέλειο!!!!" είμαι κακιά που δεν θέλω να ξέρουν ούτε πότε θα κάνω χοριακή ούτε τα αποτελέσματα της ούτε το φύλο του μωρού όταν μάθουμε, ούτε τίποτα;;;; όσο για το όνομα ενώ στον γάμο τους ξακαθαρίσαμε ότι δεν θα βγάλουμε κανέναν αλλά θα δώσουμε ονόματα που μας αρέσουν στα παιδάκια μας, με έπιασε η πεθερά μου στο άσχετο μία μέρα καιμου έιπε ότι τα πρώτα 2 παιδιά είναι του σογιού του άντρα και έτσι το έχουν εκείνοι! και είπα μπράβο εξελιγμένη νοοτροπία έχετε στα μέρη σας! δηλαδή πρέπει πρώτα μία γυναίκα να γίνει πολύτεκνη για να βγάλει τους γονείς της;;; και μου είπε ότι συνήθως 2 παιδιά κάνεις για να κάνεις σωστή και λειτουργική οικογένεια! όχι παραπάνω!!!! τί να της πεις;;;;;;; (εμείς είμαστε 3 παιδιά και η ίδια έχει 7 αδέλφια και ο πεθερός μου άλλους 3 αδελφούς: φαντάζεστε τί παλιοοικογένεις είμαστε όλοι μας,ε;;;;!!!!)

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αχγοθηκα λίγο γιατί ακουω διάφορα! σήμερα που είναι η 3η μέρα λέω να κάνω ένα ντουζάκι και να πάω μια βόλτα στο κέντρο!Οχι μπάνιο Κλεοπατροτικό!!!! :lol: Δεν θα περπατήσω πολύ και θα αποφύγω το πολύ κοσμο, αλλά και πάλι δεν ξέρω! ΟΙ εγγυούλες μας τι λένε γι' αυτό που έχουν εμπειρεία Λιλ, Νικόλ εσείς πως περάσατε τις μέρες σας?

Εχετε καταλάβει οτί μάλλον γκάλοπ κάνω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όσο για το περιβάλλον μας, το ανθρώπινο εννοώ, δυστυχώς βλέπεις ποιοι αξίζουν και ποιοι όχι σε τέτοιες περιπτώσεις... τώρα αν είναι τόσο κοντινοί όσο τα πεθερικά μου και δεν μπορέι να τους διαγράψεις τόσο έυκολα από την ζωή σου τότε κρίμα, αλλά για καλή μου τύχη δεν έιχα ποτέ πολλά πολλά μαζί τους και τελειώνει η υπόθεση... φανταστείτε ότι την εξωσωματική την λένε "η εξέταση"!!! του είπαν λίγες μέρες πριν την ωοληψία "όταν πάς για την εξέταση να μην έρθεις για δουλειά την προηγούμενη να δεις που το σπέρμα θα είναι τέλειο!!!!" είμαι κακιά που δεν θέλω να ξέρουν ούτε πότε θα κάνω χοριακή ούτε τα αποτελέσματα της ούτε το φύλο του μωρού όταν μάθουμε, ούτε τίποτα;;;; όσο για το όνομα ενώ στον γάμο τους ξακαθαρίσαμε ότι δεν θα βγάλουμε κανέναν αλλά θα δώσουμε ονόματα που μας αρέσουν στα παιδάκια μας, με έπιασε η πεθερά μου στο άσχετο μία μέρα καιμου έιπε ότι τα πρώτα 2 παιδιά είναι του σογιού του άντρα και έτσι το έχουν εκείνοι! και είπα μπράβο εξελιγμένη νοοτροπία έχετε στα μέρη σας! δηλαδή πρέπει πρώτα μία γυναίκα να γίνει πολύτεκνη για να βγάλει τους γονείς της;;; και μου είπε ότι συνήθως 2 παιδιά κάνεις για να κάνεις σωστή και λειτουργική οικογένεια! όχι παραπάνω!!!! τί να της πεις;;;;;;; (εμείς είμαστε 3 παιδιά και η ίδια έχει 7 αδέλφια και ο πεθερός μου άλλους 3 αδελφούς: φαντάζεστε τί παλιοοικογένεις είμαστε όλοι μας,ε;;;;!!!!)

:lol::lol::lol::lol: Να σαι καλά με έκανες και γέλασα με τις πολύτεκνες "παλιοοικογένειες"!!! Αν είναι δυνατόν!!! Τώρα για τα ονόματα των παιδιών τι να πω... κολάνε σε κάτι πράγματα τόσο ασήμαντα! Ας έρθει με το καλό το μωράκι που θα είναι δικό σας παιδάκι και το όνομα τους πείραξε; Έλεος! Μου είπαν και για μια γνωστή μου που κατάφερε με εξωσωματική κι έκανε διδυμάκια κοριτσάκια και το ένα το έβγαλε από το δικό της σόι και στο άλλο έδωσε το όνομα του πεθερού και όχι της πεθεράς αν και κοριτσάκι. Και η πεθερά έφυγε από τη βάφτιση!!! Τι να πεις μετά;

Τέλος πάντων! Να είμαστε καλά και με το καλό να έρθουν και τα μωράκια μας και το λιγότερο που θα μας νοιάζει έιναι το όνομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!

Εμενα κοριτσια μου ειπαν να ειμαι αραχτη και χαλαρη τις πρωτες 3-4 μερες και δεν εκανα τιποτα .Απο τον καναπε στο κρεβατι, ουτε που μαγειρευα, δεν σηκωνα ουτε ενα κιλο!

Βγηκα απο το σπιτι μετα απο μια εβδομαδα και οδηγησα τωρα στη δευτερη χοριακη.

Ευτυχως που ειναι στο χερι μου η δουλεια και ειναι η τριτη εβδομαδα που δεν εχω δουλεψει.

Μην ξεθαρευετε απολαυστετο να μην κανετε τιποτα. Δεν θα το ζησουμε πολλες φορες αυτο.

Προεχουν απο ολα τα μωρακια.

Ειναι κριμα μετα απο τη διαδικασια που παιρναμε και τοσα φαρμακα που επιβαρυνουμε τον οργανισμο μας να τα ξαναπερασουμε απο μια χαζομαρα!

Λιακι αγορακι,ε? Μια χαρα!!

Heaven38 σου εχω στειλει π.μ.

lagonisi,Teri και μελι ,πολυ πολυ καλη επιτυχια!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποφάσησα να μην πάω πουθενά! Δεν θα πάθω τίποτα! Θα αράξω σπίτι. Απλά ρε κορίτσια ενω μέχρι χθες ήμουν πολύ καλά, σήμερα μου κόλησε ότι κάτι δεν πάει καλά. χθες σήκωσα ένα κουτι δεν ήταν βαρύ αλλά το σκέφτομαι συνέχεια, μήπως έκανα κακό? Ενω νοιώθω ότι έχω πυρετό η θερμοκρασία μου είναι 36,9.Α! όλες η κοπέλες με θετικό αποτέλεσμα έχουν πόνο κατα την εμφύτεψη? γιατί εγω δεν έχω κανένα πόνο μέχρι σήμερα! Μάλλον δεν ξύπνησα καλά και τα βλέπω όλα μαύρα σήμερα!!! :?

Μέλι θεϊκά όσα γράφεις, η πεθερά σου είναι θεά, και νόμιζα οτι μόνο στα μέρη μας συμβαίνουν αυτά!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι teri με τα συμπτωματα μπορει να εχεις η΄' και να μην εχεις καθολου.

Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι και βρες κατι να ασχολειται το μυαλο σου.Ασε και το θερμομετρο στην ακρη!

Το ξερω οτι αναμονη ειναι πολυ δυσκολη, ομως θελει υπομονη και θετικη σκεψη.

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα !!

teri :YMHUG: όλα καλά πήγαν !!!

μόνο λίγη υπομονή για το μεγάλο παρτι !!

τα υπόλοιπα κορίτσια καλά ; φιλάκια σε όλες σας !!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...