Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Melipicto μου γλυκό σε ταλαιπώρησε λίγο ο Θεούλης αλλά σε λίγες μέρες θα σε αποζημειώσει!!! Χάρηκα πάρα πολύ που όλα πήγαν καλά! Τα 7 είναι τέλειος αριθμός, ειμαί τόσο σίγουρη ότι θα πάνε καλά! Δηλαδη έχεις πόλλα πολλά εμβρυάκια! Η Παναγίτσα εύχομαι να είναι δίπλα σου! :) Νικόλ μας περιμένουμε άλλη μία κοκκινιά στη λιστούλα μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μelipikto.....δεν μπαινω συχνά και χάνω επεισόδια!!

Νόμιζα οτι θα πας για εμβρυομεταφορά ...ενω εσυ πηγαινες για ωοληψεια......

Ταλαιπωρήθηκες....αλλά εισαι δυνατο κορίτσι και δεν σε φοβάμαι............. :):)

Νikol μου περιμένουμε..................αντε ευχομαι να κοκκινησεις κι αλλο την λίστα μας!!

Twiggy μου.....τι όμορφα..!! Θα κανεις ενα πανεμορφο κοριτσακι!!!!

Εγω θα σας ενημερώσω σύντομα ελπίζω για την εμβρυομεταφορά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα γλυκα λογια!!

μελι μου τελεια τα νεα σου.. με το καλο η εμβρυομεταφορα!!

Λαμπρινη μου χαιρομαι πολυ για σενα.. ολα πανε προς το καλυτερο και το αδερφακι ερχεται!!

νικολ περιμενουμε αυριο τα ευχαριστα και ακολουθει το λιλακι!!!

λαγονησι με το καλο κι εσυ.. εισαι και το φαβορι του μεντιουμ-Λαμπρινη!! ;)

σε ολες καλη επιτυχια.. παμε δυναμικα !!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έγραφα έγραφα τόση ώρα και το έσβησε το χαζό το σύστημα....

ξαναγράφω λοιπόν όσα θυμάμαι πια...

Νικόλ μου εύχομαι αύριο μία σούπερ τεράστια χοριακή και να μην ξεχάσεις στο πάρτυ σου,ε!!!!

Λιλάκι μου το ίδο εύχομαι και για εσένα! μία τόσο μεγάλη χοριακή που να μην το πιστεύετε!!!!

Λαγονησάκι μου μαζί μαζί πάμε τα δυό μας!!!! Θα κάνουμε μαζί το πάρτυ μας εμείς! :lol:

Λαμπρινή μου καλά έκανες και τα πήρες τα φάρμακα γιατί ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται με τα ταμεία! κάλλιο γαϊδουρόδενε που λένε....

Τέρι μου και Littledancer μου σας υπέρευχαριστώ! σύντομα να είστε εγκυούλες και να κάνετε κι εσείς πάρτυ!!!! Λέτε μετά να μου γυρίσει σε δυσκοιλιότητα;;; θα εκραγεί σίγουρα η κοιλιά μου τότε!!! :lol::lol::lol:

ΜΑράκι μου ευχαριστούμε τόσο που μπαίνεις και μας φυσάς!!! με το καλό κοπέλα μου!!!

Εγκυούλες μας που είστε;;; χρειαζόμαστε λίγη μπεμπεδόσκονη, λίγη γκαστρόσκονη και γενικά λίγο γουράκι!!!!! φυσάτε καλέ...................

Συγγνώμη αν ξέχασα κάποια, διάβασα πολλά και πριν είχα γράψει περισσότερα αλλά τοσύστημα με παιδεύει....

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ!!!!!

Εύχομαι πολύ σύντομα η λίστα μας να είναι κατακόκκινη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω νέα!!! Δεν σας προλαβαίνω... και να πω ότι έλειψα και πολύ;;;;

Μελιπικτό μου τα 7 εμβρυάκια είναι μια χαρά για 1, 2, 3 και 4 παιδιά! Όρεξη να έχεις! :D Σκέψου θετικά! Το Σάββατο θα έχεις το μωράκι στην κοιλίτσα σου και σε 2 βδομαδούλες θα κοκκίζεις το ονομά σου! Έτσι όπως μου τα λες δίκιο έχεις που λες πρέπει να ετοιμαστείς γιατί με τόσο τρέξιμο ο αντρούλης σου θα είναι δύσκολο όντως να σε βοηθήσει!

Λαμπρινή μου συγχαρητήρια για τη δουλειά! Καλή αρχή! Καλά έκανες και πήρες και φάρμακα και εύχομαι η 6 φορά να είναι η τελευταία και η τυχερή που θα φέρει το/τα αδερφάκι/-ια!

Νικόλ μου αύριο περιμένουμε τα ευχάριστα να το γιορτάσουμε! Με όλη μου την καρδιά... μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή!

Λιλ υπομονή έως τη Δευτέρα να έχεις κι εσύ μια τεράστια χοριακή! Προβλέπω τρικούβερτο γλέντι να κάνουμε!

Papaki κι από σένα αυτές τις μέρες δεν περιμένουμε χοριακή ή κάνω λάθος;

Lagonisi μου μ'έχεις μπερδέψει λίγο... έχεις κάνει ωοληψία και περιμένεις για εμβρυομεταφορά; Συγγνώμη αλλά κάπου το έχασα. Όπως και ναχει εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να είσαι εγκυούλα!

Είμαι πολύ αισιόδοξη για όλες μας! Η Παναγίτσα και ο Χριστούλης θα μας βοηθήσει και θα τα καταφέρουμε! Σύντομα θα είμαστε όλες εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω 10 κουτάκια Merional που λήγουν τον Απρίλη εγω ξαναπήρα φάρμακα αρα δεν τα χρειάζομαι αν καποια απο μας εχει πραγματική ανάγκη και δεν μπορει να της τα γράψουν ευχαρίστως να της τα δώσω.

Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια,

LIL μου κοντεύουν οι μέρες, με το καλό να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα

Νικολ και εσύ το ίδιο, μια τεράστια χοριακή !!!

Καλή επιτυχία σε όλες μας και καλή δύναμή...

diaz και marouli τα φιλιά μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες! Πήγα σήμερα πάλι για υπέρηχο, τελικά δεν πάμε για ωοληψία το Σάββατο αλλά Δευτέρα! Ήταν 16χιλ. και μου είπε να πάρω άλλες 2 μερούλες τις ενεσούλες μου για να μεγαλώσει ακομα λίγο! Θα πάρω αύριο και τα αποτελέσματα απο τις ορμόνες και θα δούμε! Αχ!! Παναγίτσα μου ας είναι αυτή η φορά που το αυγουλάκι θα γίνει εμβρυάκι και μετά μωράκι :ympray: για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες! Πήγα σήμερα πάλι για υπέρηχο, τελικά δεν πάμε για ωοληψία το Σάββατο αλλά Δευτέρα! Ήταν 16χιλ. και μου είπε να πάρω άλλες 2 μερούλες τις ενεσούλες μου για να μεγαλώσει ακομα λίγο! Θα πάρω αύριο και τα αποτελέσματα απο τις ορμόνες και θα δούμε! Αχ!! Παναγίτσα μου ας είναι αυτή η φορά που το αυγουλάκι θα γίνει εμβρυάκι και μετά μωράκι :ympray: για όλες μας!

σου το εύχομαι κοπέλα μου :ympray::ympray:(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri καλή επιτυχία κι από μένα στα αυγουλάκια σου και μελλοντικά μωράκια σου!!! Κάνε υπομονή δυο μερούλες παραπάνω και μετά θα πάνε όλα καλά. Να είσαι αισίοδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri μου εύχομαι να είναι ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ που θα σας κάνει γονείς!!! λίγο υπομονή ακόμα!!! σας ταλαιπωρεί γιατί σας αγαπάει βρε.....

Νικόλ περιμένουμε...... έμαθες τίποτα;;;;

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια καλά;;;;

Να σας ρωτήσω κάτι βρε παιδιά; λογικά όλες θα παίρνετε ουτροτζεστάν ή κάτι ανάλογο (είτε κολπικά είτα από το στόμα...)! όσες το παίρνουν κολπικά μετά από πόση ώρα σηκώνεστε από το κραβάτι; και μετά από πόση ώρα μπορείτε να πάτε τουαλέτα; εμένα μου είπε θέλει μισή ώρα ξάπλα και μετά από 2 ωρίτσες τουαλέτα! τα παίρνω 12 με 12! το βράδυ τα βάζω και μετά κοιμάμαι και όλα καλά! την μέρα όμως που σηκώνομαι μετά από 30-40 λεπτά νιώθω να μου τρέχουν τα υγρά;;; λέτε να το χάνω;;; άσε που όλα μου τα εσώρουχα έχουν γίνει άσπρα, αλλάζω εσώρουχο κάθε φορά που πάω τουαλέτα και φοβάμαι ότι δεν θα ξεβάψουν ποτέ.... συγγνώμη που ρωτάω κάτι τόσο χαζό ή αηδιαστικό αλλά λέτε να μην κάνω κάτι σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπικτο μου μια χαρα τα βαζεις τα ουτρο..ετσι γινεται τρεχουν τα υγρα αλλα ολα καλα!!7 ωαριακια;σουπερ!!!αχ κοριτσια με το καλο πολλες θετικες χοριακες..!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκούλι σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!! 7 ωαριάκια ναι!!! λέω στον άντρα μου τώρα είμαστε εν δυνάμει πολύτεκνοι!!!!!!! μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!!!

Εσείς ολά καλά κοριτσάκι;;; τί κάνει το μπεμπάκι;;; το νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγια μου Μυρτιδιωτισα ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!! Το κανες το θαυμα σου !!!!

192,40 η χοριακη μου κοριτσια!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]ΝΙΚΟΛ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ααααααχ ποσο χαρηκα πραγματικα!!!!! :D:D:D

Τελεια η χοριακη σου Νικολ μου!!

Η λιστουλα μας ειναι γουρικη και κοκκινιζει!!!

Να εχεις με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλιτσα σου μετα απο 9 μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ τι τέλειος μήνας είναι αυτός!!!!!!!!!!!!!!!nikol μου μπράβο, μπράβο, μπράβο!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!ακολουθούν και άλλες σίγουρα!!!!!!!!melipictoνομίζω σε όλες συμβαίνει αυτό με τα utro,και εγώ στην αρχή είχα τις ίδιες απορίες με σένα αλλά με καθησύχασε η κουνιάδα μου γιατί τα έπαιρνε και εκείνη,για την τουαλέτα δεν μου είχε πει τίποτα ο γιατρός,μόνο ότι πρέπει να είμαι μισή ώρα ξάπλα.teri μου φτάνει και η σειρά σου,όλα καλά θα πάνε γιατί όπως κατάλαβες αυτό ο Νοέμβρης είναι γεμάτος μωράκια!!!!!!!τα δικά μας!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOL MΟΥ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!!ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσακι!!!!! :D:D:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!! το παρτυ συνεχιζεται!!!! ετσι σας θελω...

να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, με το καλο να δειτε και να ακουσετε το σπορακι σας!!!!

πολλα φιλια και οι υπολοιπες ακολουθουν!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Να πάνε όλα τέλεια και σε 9 μήνες να έχεις αγκαλιά τα μωράκια σου!

Και το πάρυ συνεχίζεται!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:Λιλ τη Δευτέρα η σειρά σου!

Μόνο ευχάριστα νέα να έχουμε από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOL MOU SUXGARITIRIA!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: i Panagitsa mas to ekane gia alli mia fora to thauma tis!!!!!!!sou euxomai ena UGEIESTATO MORAKI!!!!!

ante lil i epomeni eisai esu!!!!!!liges meres meinane!!!

meli na bazeis serbietakia...ego etsi aisthanomoun kalutera!!!

twiggy pia eksetasi einai i b epipedou??o megalos uperixos pou leme??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOL MOU SUXGARITIRIA!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: i Panagitsa mas to ekane gia alli mia fora to thauma tis!!!!!!!sou euxomai ena UGEIESTATO MORAKI!!!!!

ante lil i epomeni eisai esu!!!!!!liges meres meinane!!!

meli na bazeis serbietakia...ego etsi aisthanomoun kalutera!!!

twiggy pia eksetasi einai i b epipedou??o megalos uperixos pou leme??

ναι μαρακι ο μεγαλος υπερηχος ειναι! γινεται συνηθως μεταξυ 22ης και 24ης εβδομαδας και κοιτανε γενετικες ανωμαλιες , ανατομια , μετρησεις κλπ πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...