Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Μέλλουσες μανούλες καλημέρα!τι κάνετε?ηθικό ακμαίο?έτσι σας θέλω!melipicto μου σκέψου ότι όλα θα πάνε καλά και θα κάνεις και την εμβρυομεταφορά,μην πέφτεις!σκέψου ότι το μωράκι σου σε παιδεύει λιγουλάκι!!!!!![b]angelina χρόνια σου πολλά :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: και είμαι σίγουρη ότι το ωραιότερο δώρο το έχεις πάρει προκαταβολικά και δεν είναι άλλο από την χοριακή σου!!!!!!!!!!!!!!!!του χρόνου θα γιορτάζεις με το μωράκι σου αγκαλιά!!!!!!!!!nikol111 εύχομαι μια τεράστια χοριακή!με το καλό να κοκκινίσεις!φιλακια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Στρουμφάκι μπράβο!!! άντε με το καλό!!! Εγώ τελικά έχω ένα νινάκι!!! Το είδαμε την Παρασκευή μια σταλίτσα σποράκι!!! Κορίτσια η λίτσα περιμένει να κοκκινίσει!!! 'Ολες με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας , χαννομαι λιγο αλλα δεν σας ξεχνω παντα διαβαζω τα νεα σας αν και δεν εχω χρονο να γραψω κατι λογω δουλειας και του μπεμπη :):):):)

κοριτσια ......το όπλο μας στον αγώνα της ζωής, είναι η ΠΡΟΣΕΥΧΗ!Η προσευχή που βγαίνει από μέσα μας, με έντονο πόνο και κατάθεση ψυχής είναι που εισακούεται. Κι αν ακόμα ο Θεός αργήσει να απαντήσει στις προσευχές μας, δεν πειράζει. Η επίκληση του Θεού απορρέει από μια βαθύτερη εσωτερική ανάγκη, μια ανάγκη φυτεμένη ως φωνούλα συνείδησης και μπορεί να οδηγήσει στην ψυχική γαλήνη και ισορροπία. Αυτό και μόνο είναι πολύ σημαντικό.

Κλείνοντας θα ήθελα να πως, πως πιστεύω ακράδαντα στη φιλεύσπλαχνη γλυκιά μας Παναγία, σαν μανούλα που είναι, μπορεί να νιώσει τη λαχτάρα ολονων μας για ένα μωράκι, τον πόνο μας, το φόβο, την ανησυχία μας. Ακούει με στοργική συμπαράσταση την πονεμένη καρδιά, σκουπίζει τα δάκρυα και σκορπίζει παρηγοριά και ελπίδα.Το θαύμα θα γίνει κορίτσια, οπως εγινε και σε εμας και σε τοσους αλλους συναθρωπους μας με τη βοήθεια του Θεού , της Παναγιας , της Αγιας Ειρηνης και ολων Των Αγιων , φτάνει να το πιστέψουμε δυνατά!

Συγχαρητηρια στα 3 κοριτσια που τα καταφεραν !!!! Μπραβο παιδια , ειμαι πολυ χαρουμενος για εσας , περασαμε παρομοια και καταλαβαινω την χαρα σας !

Ευχομαι ολοψυχα και στα υπολοιπο κοριτσια που περιμενουν για αποτελεσμα με την ευχη μου και με την προσευχη σας η Παναγια να τους στηλει αυτο το απιστευτο θαυμα της ζωης !! φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κουραγιο κοριτσια πιστεψτε το και θα γινει ! η Αγια Ειρηνη ειναι διπλα σας απλα επικαλεστείτε την Χαρη Της !!!

ακουει τις προσευχες σας και τις μεταβιβαζει στον Θεο ( μητρικη παρρησια ) .

νικολ μου τι κανεις ? καιρο να μιλησουμε .... αντε βρε με το καλο μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ !!!!!!!!!!!!! χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ χ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου ,αυτη τη φορα ειμαι πιο ηρεμη απο καθε αλλη φορα.Ας κανει το θαυμα της Η Παναγια η Μυρτιδιωτισσα ,κι ας μου χαρισει κι εμενα μια Μυρτουλα!!!φιλια πολλα στον γλυκο Χρυσοβαλαντη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σε καλ ανικολ μου δεν σε ξεχασα σε εχω στο μυαλο μου και στην σκεψη μου και παντα προσευχομαι για εσας ! αντε με το καλο κοριτσι μου! με το καλο θα εισαι Υπέροχη Μανούλλα! @};-:x:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol mou k ego zalizomoun apo ta utrogest epeidi ta misa ta eperna apo to stoma!!rota ton giatro sou an einai gia na ta perneis mono kolpika!!

merenta k diaz min biazosaste!!!ola prepei na ginoun me tin seira tous!!!

lagonisi mou kali epituxia!!!ksero kopela pou me 6 xil emeine egkuos!!!

meli sou euxomai kali oolipsia k kali embruometafora!!!

newlife gia akomi mia fora tha sumfoniso mazi sou k tha prostheso k tin agia Anna pou ekane tin Panagitsa mas se megali ilikia!!!mas niothei apolitos!!!

xoriakes perimenoume apo nikol k lil???sas euxomai mia THETIKOTATI TERASTIA XORIAKI!!!

filakia polla se oles!!!

a labrinip mou k ego pisteuo oti alli mia prospatheia prepei na tin kaneis!!!sto kato kato exeis k 2 katapsugmena e??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μelipikto καλή επιτυχία!!Να πάνε όλα καλά!Μην στενοχωριέσαι κι αν δεν γίνει τώρα η εμβρυομεταφορά οτι αποφασίσει ο γιατρός θα είναι για το καλύτερο.Καλά τώρα μιλάω εγώ βέβαια που άφησα τα πρώτα στην κατάψυξη και θα τρώγομαι με τα ρούχα μου μέχρι να κάνω την επόμενη διέγερση :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλα στις εορτάζουσες. Aggelina εσύ εχεις την ωραιότερη γιορτη της ζωής σου και του χρόνου ακόμη καλήτερα παρέα με το μωρακι σου.

Χαρα τι καλα που ειδατε το μωρακι μπραβο με το καλο γλυκεια μου.

Mariaa συμφωνω απολυτα πρεπει να ξαναδοκιμάσω τα 2 κατεψυγμενα τελικα τα απέριψε ο γιατρος γιατί ειδε με την εμβρυολόγο οτι δεν ήταν καλής ποιότητα αρα πάμε απο την αρχη δεν πειραζει αρκει να πετύχει.

Melipikto ολα καλα θα πανε γλυκεια μου μην αγχωνεσαι καθε εμπόδιο για καλο.

Χοριακες περιμένουμε απο Nikol και Λιλ αντε παναγίτσα μου βαλε το χερακι σου.

Lagonisi ολα καλα θα ειναι αυτη τη φορα εχω καλο προαίσθημα λεμε!!!

Πολλα φιλια σε ολες.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina και Αγγέλα χρόνια σας πολλά! του χρόνου αγκαλιά με τα μωράκια σας εύχομαι!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για την στήριξη! η αλήθει είναι ότι εχω τόση αγωνία που δεν ξέρω αν είμαι στεναχωρημένη ή απλά έχω τρελαθεί από την αγωνία μου.... θέλω να κάνουμε την εμβρυομεταφορά αλλά με την προΫπόθεση να πάνε όλα καλά και να μην έχω θέμα ούτε εγώ ούτε το μωράκι... οπότε πραγματικά πιστεύω το κάθε εμπόδιο για καλό.... μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!

Νικόλ σε έβαλα και έυχομαι και σε σένα και στην Λίλ μας να έχετε τεράστιες χοριακές!!!! άντε να γίνει κατακόκκινη η λίστα!!!!!!!!!!

Λαμπρινή μου εύχομαι ολόψυχα να τα καταφέρετε την επόμενη προσπάθεια! χάρηκα πάρα πολύ που δεν τέλειωσαν οι ελπίδες σου και θα ξαναπροσπαθήσετε!!!!

Χαρούλα μου τί όμορφα που είδατε το σπορίνι!!!! ένα και καλό!!!! όλα καλά να πάνε κούκλα μου!

littledancer και εγω πολλά τα λέω για να τα ακούω κι εγώ!!!!! δάσκαλε που δίσδασκες και νόμο δεν εκράτεις δεν λένε!!!!

τουλάχιστον έχουμε η μία την άλλη να μας βάζουμε μυαλό!!!! :lol:

φιλάκια πολλά πολλά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto,καλη επιτυχια κοριτσακι μου!

Να χαιρόμαστε τις Αγγελικουλες μας!Του χρονου κοριτσια αγκαλια με τα μωρακια σας!!!

Σας ευχαριστω που με βαλατε στη λιστουλα μας!Να πανε ολα καλα θεε μου!Δεν μπορω να ακουω πια γυναικες να παιδευονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έβαλα ένα μικρό σχολιάκι δίπλα στοκάθε όνομα για γούρι!

αν κάποια δεν θέλει ή δεν της αρέσει να μου πει να το σβήσω αμέσως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto γλυκιά μου και κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις ευχούλες.Το σχόλιο δίπλα σε κάθε όνομα είναι απλά υπέροχο και με συγκίνησε πολύ!Μου δίνει ελπίδα!Καλή επιτυχία, όλα θα πάνε περίφημα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Χρόνια πολλά στις Αγγελικούλες μας και του χρόνου αγκαλιά με τα μωράκια τους! %%-%%-%%-

Μελιπικτό μου σου εύχομαι μια πολύ καλή ωοληψία αύριο και μια ακόμα καλύτερη εμβρυομεταφορά στη συνέχεια και φυσικά μια τεράστια χοριακή σε 14 μέρες!! :D:D:D Μαζί θα μετράμε αντρίστροφα και θα είμαστε δίπλα σου! Εύχομαι να είναι δίπλα σου η Παναγίτσα μας και να σου χαρίσει το μεγαλύτερο δώρο. Σε ευχαριστούμε πολύ και για τα μηνυματάκια στη λιστούλα μας! Πολύ τρυφερό!

Newlife σε ευχαριστούμε για τη στήριξη! Φαντάζομαι έχετε περάσει κι εσείς πολλά! Να χαίρεστε τον Χρυσοβαλάντη σας!

Mariaaaa έχεις δίκιο δεν πρέπει να βιαζόμαστε και να τα πάμε όλα με σειρά! Είναι ανυπομονησία μόνο να ξεκινήσουμε το συντομότερο δυνατό ώστε να έρθει γρήγορα και το μωράκι μας!!! Δεν το έχουμε γνωρίσει ακόμα... αλλά μας λείπει τόοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έβαλα ένα μικρό σχολιάκι δίπλα στοκάθε όνομα για γούρι!

αν κάποια δεν θέλει ή δεν της αρέσει να μου πει να το σβήσω αμέσως....

εμένα πάντως μ αρέσει πολύ!!!τέλειο σχόλιο!!!

μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα μου δινουν πολυ θαρρος τα σχολιακια!!!Ειναι πολυ γλυκαααααααααααααα!!!

Κοριτσια αρχιζω αντισυλληπτικα σε λιγες μερες και δεν μπορω να το πιστεψω πως περασαν 8 μηνες απο την αποτυχημενη προσπαθεια,απλα αυτη την φορα δεν εχω αγχος,ειμαι ηρεμη και χαμογελαστη!!!Το μονο που σκεφτομαι ειναι αν θα παρω κιλακια,εσεις πηρατε σε προηγουμενες προσπαθειες;;;;Εγω εχω μαζεψει 6 κιλακια. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα μου δινουν πολυ θαρρος τα σχολιακια!!!Ειναι πολυ γλυκαααααααααααααα!!!

Κοριτσια αρχιζω αντισυλληπτικα σε λιγες μερες και δεν μπορω να το πιστεψω πως περασαν 8 μηνες απο την αποτυχημενη προσπαθεια,απλα αυτη την φορα δεν εχω αγχος,ειμαι ηρεμη και χαμογελαστη!!!Το μονο που σκεφτομαι ειναι αν θα παρω κιλακια,εσεις πηρατε σε προηγουμενες προσπαθειες;;;;Εγω εχω μαζεψει 6 κιλακια. :(

το περίεργο είναι αν και απ όλες ακούω ότι παίρνουν κιλά εγώ έχασα 2....και τώρα στην 2η και στην 1η 2 είχα χάσει τα οποία τα πήρα στις διακοπές.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα μου δινουν πολυ θαρρος τα σχολιακια!!!Ειναι πολυ γλυκαααααααααααααα!!!

Κοριτσια αρχιζω αντισυλληπτικα σε λιγες μερες και δεν μπορω να το πιστεψω πως περασαν 8 μηνες απο την αποτυχημενη προσπαθεια,απλα αυτη την φορα δεν εχω αγχος,ειμαι ηρεμη και χαμογελαστη!!!Το μονο που σκεφτομαι ειναι αν θα παρω κιλακια,εσεις πηρατε σε προηγουμενες προσπαθειες;;;;Εγω εχω μαζεψει 6 κιλακια. :(

Νανα μου κι εγω και στις δυο προηγουμενες εξωσωματικες ειχα παρει συνολικα 8-9 κιλα!!! δεν εκλειναν τα παντελονια μου απο την κοιλια μου!!!τωρα σε αυτη δεν εχω ζυγιστει ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κορίτσια εύχομαι σε όσες εορταζουν Χρόνια Πολλά και με μωρά στην αγκαλι'α! Μελι, όλα δειχνουν τέλεια, και να γίνει η εμβρυοματαφορα τον άλλον μήνα τι έγινε???? Τίποτα! Να παρακαλάς να γίνουν όλα εμβρυάκια και να είναι καλά,( κριμα σε μας που κάνουμε μόνο 1 αυγό) και να έχεις και 1 και 2 και 3 και 8 παιδάκια!!!!! :ymapplause::ymapplause:

Καλή επιτυχία και ότι γινει να γίνει για καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA μου καλή αρχή και καλή επιτυχία! Τι ωραία που ξεκινάς!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'στε όλες καλά!!!

η αλήθεια είναι ότι ενώ δεν σας ξέρω σας νιώθω πολύ δικά μου άτομα και πραγματικά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα για κάθε μία ξεχωριστά!

σας ευχαριστώ για όλα!

καλή επιτυχία σε όλες και σύντομα όλη η λίστα να είναι κατακόκκινη!!!!!!

πάω για μπανάκι και μετά ύπνο (αν καταφέρω να κλείσω μάτι....)!!!

σς ευχαριστώ όλες για τις όμορφες ευχές και τα σχόλια... καληνύχτα καλές μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ μου εγώ τσίμπησα ένα κιλάκι και είμαι αρκετά πρησμένη κυρίως στην κοιλιά!!! έχω σίγουρα κατακράτηση υγρών αφού όταν πιέζω το δάχτυλό μου αφήνει σημάδι λευκό για λίγα δευτερόλεπτα...

καλή αρχή εύχομαι και να είναι η τυχερή προσπάθεια αυτή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto κοιτα να πας οσο γινεται πιο χαλαρή και χαρούμενη.....γιατι θα σου βάλουνε το μωράκι σου στην κοιλίτσα σου!! :):)

Πολύ όμορφα τα σχόλια που έγραψες στην λίστα...μας δίνεις κουράγιο........

Nikol μου.....περιμένουμε με γωνία το νουμερο της χοριακής σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησακι μου μακάρι κοπέλα μου!!! μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

τα σχόλια τα έγραψα μέσα από την καρδιά μου και εύχομαι να πραγματοποιηθούν όλα πολύ σύντομα!!!!

εσύ σε ποιό στάδιο βρίσκεσαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκια καλημερα απο εμενα σε ολες!!!

Καλη επιτυχια στο μελι μας σημερα με την ωοληψια και την ευχομαι να πανε ολα τελεια , να γονιμοποιηθουν τα μελοαυγουλακια και να γινει η εμβρυομεταφορα!!!!!!!!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-:YMHUG:

Νικολ ευχομαι μια τεραστια χοριακη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω παω για χοριακη τη Δευτερα :ympray::ympray::ympray::ympray:

Νανα2 καλο ξεκινημα στην προσπαθεια σου!!!

Τeri με το καλο και εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!τι κάνετε?εγώ έχω πολλά νεύρα!!!!!!!!!!είπα σήμερα να πάω στο ικα να πάρω τα περιβόητα χρήματα για την προσπάθεια που έκανα,στην 1η που έκανα μόνο ωοληψία δεν πήγα να τα πάρω,τους τα χάρισα!!!!και τώρα ενώ με έστειλαν από το ένα ικα στο άλλο,στο τέλος μου λένε ότι έχει αλλάξει το σύστημα και πρέπει να πάω εκεί που πέρασα επιτροπή,δλδ,στη Θεσσαλονίκη για να μου δουν εκεί τα χαρτιά μου και να μου δώσουν αυτοι βεβαίωση ότι μπορώ να πάρω τα χρήματα,τα οποία νομίζω είναι 350 περίπου!!!!!!!!!!!!!!!!!να τρελαίνεσαι,εκτός του ότι έλειψα 1μιση ώρα από τη δουλειά γιατί κρατάω τις άδειες για την επόμενη προσπάθεια,να σου λένε να πας και Θεσσαλονίκη,να κάνουμε βόλτες!!!!!!!!!!τέλος πάντων ,αφήστε τα δικά μου!melipicto όλα θα πάνε καλά σήμερα,περιμένουμε να μας πεις!πολύ ωραία τα σχολιάκια στη λίστα!!!!!!!! nikol,lil θετική σκέψη,φτάνουν οι μέρες για τα ευχάριστα!!!!!!φιλάκια και καλή συνέχεια σε όλες!!!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...