Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Κοριτσία καλησπέρα!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας. Δεν μπορω να πιστεψω ότι έχω τέτοια χοριακή και ότι ειναι θετική. Εύχομαι να μας βοηθήσει ο Θεός η Παναγίτσα η Αγία Ειρηνη και να πάνε όλα καλά, σε όλες μας!!

Ευχομαι ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΠΙΤΥΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑ σ'όλες τις εμβρυομεταφορές.

Φιλεναδούλες φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

καλημέρα καλημέρα φιλενάδες!!!!!!!!!!!!!!!τι ωραία μπήκε η εβδομάδα,μόλις έμαθα για μία γνωστή μου που έκανε την 3η της προσπάθεια και είανια έγκυος και φυσικά για την δική μας stroumfita!μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: χαίρομαι πάρα πολύ!να σου πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να αγκάλιάσεις τα μωράκια σου,γιατι για δύο τα βλέπω και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!τι ωραία που κοκκινίζει η λίστα,γρήγορα να κοκκινίσετε και άλλες!!!!!!!εγώ ρε γαμώτο ενώ σήμερα θα έπαιρνα το γιατρό για να έκλεινα ραντεβού να τα λεγαμε και να μου έλεγε αν μπορούσα να ξεκινήσω όταν θα αδιαθετούσα δλδ περίπου στις 18 με 20 του μήνα,τώρα θα τον πάρω να ρωτήσω γιατί προχθές το βράδυ πρίν κοιμηθώ είχα για μια φορά λίγο καφε αίμα και μετά τίποτα,μέχρι τώρα έχω ελάχιστα καφέ.σαν τελειώματα?σας εχει συμβεί αυτό?μέσα σε 13 ημέρες από την περίοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή εβδομάδα,

αχ κάπου να τα πω να ξελαφρώσω...

ανυπομονώ πως και πως να ξεκινήσουμε την εξωσωμ. πιστεύοντας βεβαία οτι θα πετύχει με την πρώτη :?

αλλά όλο εμπόδια...

αυτό τον μήνα δεν γίνεται λόγο δουλειάς, οικονομικών και μαστόρια για το σπίτι που όλο και κάτι θα ξαναβγει και θα σου πουν θέλω κι άλλα λεφτά...

οκ αυτά θα τελειώσουν ως τον άλλο μήνα αλλά μετά δεν μπορούμε να ξινινήσουμε γιατί έχουμε και την εγχείριση του άντρα μου, ακόμα και μετά την εγχείριση θα παίρνει αντιβίωση και θα χάσουμε πάλυ χρόνο..

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΊΝΕΙ ΑΝ ΓΊΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ !!!

γίνεται ; :(:(

Θέλω τόσο πολύ να τελειώσουν όλα, δεν κουράστηκα αλλά ανυπομονώ !!!!

ουφφφφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφοκαλημέρα :)

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!

Αχ Μερεντούλα μου σε καταλαβαίνω!!!Κι εμείς Γενάρη ξεκινάμε γιατί μετά την περίοδο Νοεμβρίου θα με δει ο γιατρός για να δώσε το οκ και να συζητήσουμε για κέντρα, γιατρούς, τιμές κλπ.Ο Δεκέμβρης δεν μας κάθεται γιατί λήγει το συμβόλαιο του σπιτιού και ΄ψάχνουμε ήδη για σπίτι, οπότε οικονομικά στενά και πολύ τρέξιμο #:-s .Μην μου αγχώνεσαι, ο καιρός περνάει αν επικεντρωθείς κάπου αλλού.Την περασμένη βδομάδα ξεκίνησα γυμναστήριο κι έχω γίνει άλλος άνθρωπος.Βέβαια όταν σταματάω να χοροπηδάω σαν κατσίκι οι σκέψεις επανέρχονται αλλά αμέσως σκέφτομαι κάτι άλλο και απλά περιμένω :-w να περάσει ο καιρός προσέχοντας τον εαυτό μου.

Αλήθεια βρε κορίτσια, κάτι μου πέταξε ο γιατρός από το τηλέφωνο για εξωσωματική στο Γέννημα;ξέρει κάποια;είχα κάνει εκεί την σπερματέγχυση και άσχετα από το ότι δεν πέτυχε μου άρεσε αρκετά το περιβάλλον και σκέφτομαι κατα κει για εξωσωματική.Θα τα πούμε κι από κοντά να δω τι άλλο μας προτείνει αλλά και τους γιατρούς.Αυτά τα νέ αμου.

Στρουμφάκι μου όλα καλά;Φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα.να ρωτησω κατι, ειμαι στην 8η μερα απο την εμβρυομεταφορα και εχω κατα διαστηματα πολυ ελαφριες ζαλαδες.εχει συμβει σε καμια?μηπως ειναι παρενεργειες απο τα outrogestan? βασικα πιο πολυ φοβαμαι μη με πιασουν οταν οδηγαω,λετε να ρωτησω τον γιατρο ή ειμαι υπερβολικη και ειναι συνηθες συμπτωμα απο την φαρμακευτικη αγωγη?βεβαια στις αλλες δυο εξωσωματικες δεν με ειχαν πειραξει καθολου τα φαρμακα...τι να πω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εχω καιρο να μπω και δεν σας προλαβαινω...

στρουμφακι μου γλυκο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

:ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif]

χαιρομαι παρα πολυ για σενα!!!!ειδες που ηρθε και η σειρα σου??!!!! πιστεψε το!!!!με το καλο να δειτε το ή τα σπορακια σας!! διδυμακια μου μυριζουν..... μπραβο κοριτσακι!!!! :):)

αντε το παρτυ συνεχιζεται.. λιλ ετοιμασου!!!

μερεντακι, το ξερω πως ολες αυτες οι καθυστερησεις ειναι πολυ απογοητευτικες, αλλα θα δεις οτι οταν δεις τη θετικη χοριακη ολα αυτα δεν θα εχουν σημασια.. μην αγχωνεσαι, ακου τον γιατρο σου και ολα θα γινουν βημα βημα... κουραγιο και αισιοδοξια!

Καλη δυναμη σε ολες, η λιστα θα γινει κατακοκκινη!!!!

πολλα φιλια και φφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τόση ώρα έγραφα και έννώ το έστειλα κάτι έπαθε το μαμμυ και μου το εξαφάνισε :twisted::twisted:

Αγγέλα εμένα μου είπε για αυτό http://www.newlife-ivf.gr/

έχω διαβάσει πολλά θετικά σχόλια για την Αφροδίτη...

αλλά εμείς σκεφτόμαστε για Πανεπιστημιακό νοσοκομείο Ιωαννίνων λόγο οικονομικών αλλά και γιατί έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια για τους γιατρούς...

Ας πούμε πως κάθε εμπόδιο σε κάλο...

νικολ γιατί δεν παίρνεις τηλ τον γιατρό σου να ρωτήσεις για σίγουρα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ STROUMF

Με τετοια χοριακή ειμαι σχεδον σιγουρη για διδυμακια!!!

Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια.....Αντε μια μια....να μας λεει τα ευχάριστα να κοκκινιζει η λίστα!!

Εγω εκανα σημερα τον υπέρηχο ...το ενδομητριο δεν μεγαλωσε οσο θελαμε...ειναι στα 7cm αλλα ειναι καλής ποιότητας...Περιμενω και τα αποτελεσματα της προγεστερόνης και θα δούμε...........τι θα πει ο γιατρός

Ουφ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πήρα τηλ στο γιατρό και η βοηθός του μου είπε ότι αυτό το αίμα πιθανόν να είναι από την ωορηξία?σας έχει συμβεί ποτέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πήρα τηλ στο γιατρό και η βοηθός του μου είπε ότι αυτό το αίμα πιθανόν να είναι από την ωορηξία?σας έχει συμβεί ποτέ?

σε εμένα μια φορά αλλά είχα και πολύ έντονο πόνο,

είχα μια σταγονίτσα αίμα αλλα τίποτα μετά απο εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγώ την ίδια ανυπομονησία έχω!! Μακάρι να είχα ξεκινήσει χθες! Αλλά με όλες αυτές τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω σίγουρα δεν θα προλάβω αυτό τον κύκλο αλλά ελπίζω στον επόμενο!!

Twiggy μου μας δίνεις δύναμη! Σε ευχαριστούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφ μου εισαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΡΕ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ !!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙς ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ !ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::x:x:x:x:x[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif] IS COMING TO YOU !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια μου τι ωραίο γιορτινό κλίμα επικρατεί. Είμαι πολύ χαρούμενη που τα καταφέρνουμε σιγα σιγα, stroumf φιλια στα διδυμακια σου μας εκανες πολύ ευτυχισμενους. To ιδιο κι εσυ Αggelina. Αντε περιμένω τώρα τις υπόλοιπες και προσεύχομαι για όλες.

Nikol μαλλον παρενέργεια απο τα utrogestan για ρωτα το γιατρο μήπως να μην τα πίνεις και να τα βάζεις κολπικα είναι νομίζω καλήτερα.Καλή επιτυχία γλυκουλα μου με μια θετικοτατη χοριακή!

Σχετικα με το Γεννημα εχω ακόυσει πολύ καλα λόγια ιδιαίτερα για τον Πιστοφίδη κορυφή ο τύπος.

Πολλα φιλια σε όλες!

Εγω μάλλον Απρίλη με βλέπω να ξαναρχίζω μπας και βρω καμια δουλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi ελπιζω να γινει το θαυμα!!!!

Ξερω πως εχεις ταλαιπωρηθει και εσυ,κουραγιο γλυκια μου...Ειναι κατι θετικο που ειναι καλης ποιοτητας το ενδομητριο, περιμενουμε νεα σου. Σου ευχομαι ολοψυχα, ολα να καλυτερευσουν!!! %%-%%-:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Twiggy σε ευχαριστουμε που μας φυσας!!!

Νικολ εγω κολπικα τα βαζω και ειμαι οκ.Για ρωτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera mpika kai diavasa ta eyxarista nea eilikrina eniosa oti itan diki moy h xara sas eyxomai mia teliomini ekgimosini . ante koritsia oi oipolipes na ginei katakokini i lista mas ax xarika para poly mpravo koritsia mpike kala o noembrios

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μου ευχαριστώ για την πληροφορία ;)

labrini έχω ακούσει κι εγώ για τον Πιστοφίδη από μια φίλη μας που η κόρη της είχε σοβαρό πρόβλημα ενδομητρίωσης και έχει να πει τα καλύτερα!σευχαριστώ, θα το ψάξω κι αυτό!!!

Φιλάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλίτσες και μελλοντικές μανουλίτσες :D Εγώ σήμερα 10η μέρα πήγα ξανά για υπέρηχο ειχα πολυ αγωνία αλλά τελικά θα προχωρήσουμε με τον τροποποιημένο φυσικό κύκλο. Εχώ μόνο ένα αυγουλάκι που μεγάλωσε, τα άλλα δύο είναι μικρά, έ, αυτό το ένα θα το ενισχύσουμε οπότε απο αυριο ξεκινάω 100 μοναδες puregon και 1 orgalutran μέχρι την Πέμπτη που θα ξαναπάω για υπέρηχο. Αν όλα πάνε καλά το Σάββατο πάμε για ωοληψία! Αντε κορίτσια μου βάλτε όλη σας την δύναμη και φυσάτε γιατι χανόμαστε!!!!!!!!! Αντε να βάλει το χεράκι του ο Θεούλης και η Παναγίτσα και να κοκκινίσει όλη αυτή η λιστούλα :YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου στρουμφάκι πόσο χάρηκα για τα ευχάριστα νέα που μας ανακοίνωσες!!!!!!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να φυσάς που και που, μπας και μας κολλήσεις και εμάς που ακόμα προσπαθούμε.....

Πόσο χαίρομαι που δεν τις προλαβαίνουμε τις εξελίξεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν καπνίζω, μάλιστα δεν έχω καν δοκιμάσει τσιγάρο ποτέ αλλά αν κάπνιζα θα το έκοβα σίγουρα για να είναι καθαρός ο οργανσιμός για το μπεμπάκι μας!!!!

Έχω την αίσθηση ότι έχω χάσει κάποια άτομα για την λιστούλα!!

ποιές ετοιμάζονται άμεσα για εξωσωματική να τις βάλω στην λιστούλα μας;;;;

Στρουμφάκι μία έμεινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

εγώ ετοιμάζομαι για ιανουάριο!!! με πιάνει η λίστα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumfaki συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!! και με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!

καλά είστε όλες;;;; πώς πάνε οι προετοιμασίες;;; οι εγκυούλες μας;;; ;)

εμείς καλά! χθες πήγα στον γιατρό και είδαμε 18 ωοθηλάκια μεγάλα και ωραία με οιστραδιόλη την 10η μέρα 3.300! η οιστραδιόλη είναι στα τέλεια επίπεδα αλλά τα 18 είναι πολλά και υπάρχει μεγάλος κίνδυνος για υπερδιέγρση και ίσως κάναμε μόνο την ωοληψία και δεν κάναμε την εμβρυομεταφορά και τα βάζαμε όλα στην κατάψυξη! τελικά μετά από πολλή σκέψη και μέτρημα και ξαναμέτρημα αποφασίσμαε να κάνω χθες βράδυ την πρεγκνύλ και αύριο την ωοληψία και αύριο να αποφασίσουμε για την εμβρυομεταφορά ανάλογα το τί θα δει ο γιατρός στον υπέρηχο... εύχομαι να την κάνουμε ρε γαμώτο... πολύ λυπήθηκα όταν μου είπε ότι μπορεί να μην.... ξέρω ότι είναι για καλό μου και εννοείται πως αν δει κάτι δεν θα το πιέσω να την κάνουμε αλλά όπως και να έχει λυπήθηκα... μετά από τον γιατρό με έπιασε μιά μελαγχολία και πέρασα το μισό απόγευμα κλαίγοντας, χωρίς ιδιαίτερο λόγο... μάλλον η συσσωρευμένη ένταση ξέσπασε....

tha_gino_manoyla σε βάζω στην λιστούλα μας... όποια άλλη κοπέλα είναι για εξωσωματική και δεν την έχω βάλλει (συγγνώμη αλλά διαβάζω τόσα πολλά νέα που δυσκολεύομαι να τα συγκρατώ όλα) να μου το πει και αμέσως θα μπεί στην γούρικη λιστούλα μας!!!!!!!

αύριο δεν ξέρω αν θα είμαι σε θέση να μπω να σας πω νέα, θα μπω σίγουρα την Πέμπτη όμως και ίσως ξέρω και πόσα γονιμοποιήθηκαν!!!! αύριο 7 το πρωί ξεκιναμε τον έλεγχο, καρδιολόγο κλπ και κατά τις 8 θα την κάνουμε!!!!!!!

Σας φιλώ όλες μία μία και εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας!!!!

Πάω να μαγειρέψω και να σιδερώσω για να έχω έτοιμο το σπίτι πριν την εμβρυομεταφορά για να ξεκουράζομαι μετά και να είμαι χαλαρή.....

Καλημέρα και όλα καλά να πηγαίνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meli με το καλο η ωοληψια, μπραβο πανε ολα καλα.. καταλαβαινω τη στεναχωρια σου, ειναι απολυτα φυσιολογικο... ομως εγω νομιζω πως ολα τελικα θα γινουν και θα την κανεις την εμβρυομεταφορα!!! θετικη σκεψη!! ;)

φιλια σε ολες.. καλη δυναμη και μην ξεχνατε οτι ειστε ηδη ενα βημα πιο κοντα στα μωρακια σας!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!

καλά είστε όλες;;;; πώς πάνε οι προετοιμασίες;;; οι εγκυούλες μας;;; ;)

εμείς καλά! χθες πήγα στον γιατρό και είδαμε 18 ωοθηλάκια μεγάλα και ωραία με οιστραδιόλη την 10η μέρα 3.300! η οιστραδιόλη είναι στα τέλεια επίπεδα αλλά τα 18 είναι πολλά και υπάρχει μεγάλος κίνδυνος για υπερδιέγρση και ίσως κάναμε μόνο την ωοληψία και δεν κάναμε την εμβρυομεταφορά και τα βάζαμε όλα στην κατάψυξη! τελικά μετά από πολλή σκέψη και μέτρημα και ξαναμέτρημα αποφασίσμαε να κάνω χθες βράδυ την πρεγκνύλ και αύριο την ωοληψία και αύριο να αποφασίσουμε για την εμβρυομεταφορά ανάλογα το τί θα δει ο γιατρός στον υπέρηχο... εύχομαι να την κάνουμε ρε γαμώτο... πολύ λυπήθηκα όταν μου είπε ότι μπορεί να μην.... ξέρω ότι είναι για καλό μου και εννοείται πως αν δει κάτι δεν θα το πιέσω να την κάνουμε αλλά όπως και να έχει λυπήθηκα... μετά από τον γιατρό με έπιασε μιά μελαγχολία και πέρασα το μισό απόγευμα κλαίγοντας, χωρίς ιδιαίτερο λόγο... μάλλον η συσσωρευμένη ένταση ξέσπασε....

tha_gino_manoyla σε βάζω στην λιστούλα μας... όποια άλλη κοπέλα είναι για εξωσωματική και δεν την έχω βάλλει (συγγνώμη αλλά διαβάζω τόσα πολλά νέα που δυσκολεύομαι να τα συγκρατώ όλα) να μου το πει και αμέσως θα μπεί στην γούρικη λιστούλα μας!!!!!!!

αύριο δεν ξέρω αν θα είμαι σε θέση να μπω να σας πω νέα, θα μπω σίγουρα την Πέμπτη όμως και ίσως ξέρω και πόσα γονιμοποιήθηκαν!!!! αύριο 7 το πρωί ξεκιναμε τον έλεγχο, καρδιολόγο κλπ και κατά τις 8 θα την κάνουμε!!!!!!!

Σας φιλώ όλες μία μία και εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας!!!!

Πάω να μαγειρέψω και να σιδερώσω για να έχω έτοιμο το σπίτι πριν την εμβρυομεταφορά για να ξεκουράζομαι μετά και να είμαι χαλαρή.....

Καλημέρα και όλα καλά να πηγαίνουν....

meli μου καλη επιτυχια κοριτσακι μου , μακαρι να σου πανε ολα καλα και να προχωρησεις τελικα στην εμβρυομεταφορα σου. βαλε με κι εμενα στην λιστουλα ,εχω κανει ηδη την εμβρυομεταφορα και την παρασκευη κανω χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...