Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

νικολ συγχαρητηρια,μια υπεροχη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!βρε κοριτσια ετσι να συνεχισετε!!!!!!!πολλα συγχαρητηρια!!!με το καλο πολλα μωρακια!!να συνεχισετε το σερι εγκυμοσυνων!μελιπικτο μου ναι το νιωθω το μωρακι και ειναι ο,τι πιο απιστευτο εχω νιωσει ποτε στη ζωη μου!με το καλο κι εσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[color=#BF0040]TI ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!! ΤΙ ΩΡΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ Ο ΝΕΟΜΒΡΗΣ! ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!Νικόλ συγχαρητήρια κορίτσι μου να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Με το καλο και οι επόμενες!!!

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω καρδουλες μου για τις ευχες σας !!! Ολα να πανε καλα για ολες μας ,LIL περιμενουμε την Δευτερα εσενα τωρα...με το καλο κοριτσι μου φιλια σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Εύχομαι από καρδιάς να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!! Πράγματι ο Νοέμβριος είναι πολύ καλός μήνας!!!!!

melipicto έχασες εξελίξεις και περιμένουμε να κοκκινήσεις τη Νikol μας σήμερα και τη Lil μας τη Δευτέρα!!!!!

Τι χαρά είναι αυτή!!!! Μακάρι να συνεχίσουμε το σερί των επιτυχιών!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε τι νέα είναι αυτά!!!!! Τι μήνας? Τελικά θα αγαπήσω τον Νοέμβρη! Νικόλ μου τι να πω ρε κούκλα συγχαρητήρια :ymapplause: τέλεια τα νέα, είδες η Παναγίτσα στάθηκε δίπλα σας. Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Κορίτσια έλατε να μην αφήσουμε πράσινο για πράσινο στη λίστα μας :ymparty::ymparty::ymparty: Ολα κόκκινα! Ευχαριστω και για τις ευχέ σας, μακάρι Παναγίτσα μου να είμαι η μεθεπόμενη, γιατι η επόμενη είναι η Λιλ μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για πείτε μου, σίγουρα θα ξέρετε, εμείς πάμε για ωοληψία την Δευτέρα σήμερα οι πήρα τα αποτελέσματα των ορμονών Ε2 183,30, LH 2,62 και προγεστερόνη 0,32 τι σημαίνει? Δεν ξέρω καθόλου απο ορμόνες, Δεν θυμάμαι γιατι τελευταία μόνο φυσικούς κύκλούς εξωσωματικής έκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου έχω μόνο ένα καλό και ένα πιο μικρό που δεν ξέρω αν μεγάλωσε, κάνω τροποποιημένο φυσικο κυκλο, δηλ. πήρα λίγες μοναδες αγωνιστών-ανταγωνιστών! Οι άλλες πως είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TERI,μια χαρα εισαι,μην ανησυχεις καθολου!Τωρα μετα την εμβρυομεταφορα θα σου δωσει και οιστρογονα τυπου συκλακουρ και προγεστερονη oυτροτζεσταν,οποτε θα εισαι υπερκαλυμμενη!Αντε με το καλο κοριτσι μου!

Η Ε2 ειναι περιπου 200 μοναδες για καθε ωαριο!

Και μεχρι τη Δευτερα που θα πας για ωοληψια θα ανεβει κ αλλο η E2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol συγχαρητηριαααααααααααααααααα!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!! με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσια!!!!λιλ καλη επιτυχια για την Δευτερα να εχεις μια τεραστια χοριακη!!!!!! twiggy κοριτσακι!!!!!!!να το χερεσε το μωρακι σου!!!!!!!πολλα φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri μου δυστυχώς είμαι τελείως άσχετη με τις ορμόνες και δεν μπορώ να σε βοηθήσω! Εύχομαι όμως να πάνε όλα καλά και να το τσακώσεις το σποράκι!

Λιλ μου υπομονή 2 μερούλες μείνανε για το δικό σου πάρτυ! Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά!

Μελίπικτό μου τι κάνεις; Συνήλθες από τη ωοληψία-βασανηστήριο; Το βάλατε το εμβρυάκι σας σήμερα; Να του μιλάς γλυκά και όλα θα πάνε καλά! Περιμένουμε νέα σου.

Δεν έχω καλά καλά ξεκινήσει με την όλη διαδικασία αλλά δεν ξέρετε τι δύναμη παίρνω από τα ευχάριστα νέα σας!!!

Σας ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA ! NIKOL SYNXARITIRIA !!!! SOY EFXOMAI OLA NA PANE KALA NA EXEIS MIA TELEIOMENI EGIMOSINH K ME TO KALO NA KRATISIS STA XERIA SOU TO MORAKI SOU !! :) KALH EPITYXIA SE OLES MAS KORITSIA !!!

MELIPIKTO DIAVASA OTI EKANES TIN OLIPSIA SOU EFXOMAI TA KALITERA !!!! PES MOU TI DIADIKASIA POS ITANE ? PERIMENOUME NEA SOU NA EISAI 8ETIKH K OLA 8A PANE POLY KALA !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

εύχομαι μία τέλεια εγκυμοσύνη με ένα υπέροχο μωράκι!!!!

δεν μπήκα να αλλάξω χρωματάκι και να ευχηθώ γιατί όπως ξέρετε είχα την εμβρυομεταφορά και δεν έχω λαπτοπ και ο υπολογιστής είναι σε ένα δωμάτιο χωρίς θέρμανση, οπότε μπαίνω τώρα για λίγη ώρα για να μην ζορίσω το μικράκι μας!!!! έμαθα τα νέα όμως γιατί ζήτησα από την αδελφή μου να μπει και χάρηκα πάρα πολύ!!!!!!!! απλά δεν μπορούσα να σχολιάσω και να ουρλιάξω δυνατά: ΜΠΡΑΒΟ Νικόλ μου!!!!!!!!!

Τί τέλεια νέα βρε κορίτσια!!!! Λιλάκι η σειρά σου την Δευτέρα!!!!

Εμείς Σάβαβτο πήγαμε και μας έιπαν ότι και τα 3 μας εμβρυάκια μεγαλώναν φυσιολογικά, μας τα έδειξαν και στο μικροσκόπιο και διαλέξαμε το ένα, Παναγίτσα μου μακάρι να είναι το τυχερό μας....< και το βάλαμε! Σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα όπως ξέρετε οι περισσότερες αλλά χθες με είχε σε ηρεμία, όχι μπάνιο, όχι δουλειές και όχι σεξ (μέχρι την χοριακή το τελευταίο....) αλλά από σήμερα μου ζήτησε να κυκλοφορώ κανονικά! αύριο μάλιστα θα πάω για αιματολογικές για να δούμε τον αιματοκρίτη αν και πόσο έπεσε με την ωοληψία γιατί είχα χαμηλό πριν μπω και τον νοιάζει να είναι πάνω από 30 όταν ξεκινήσει η εγκυμοσύνη και φαντάζεται ότι θα έχω γύρω στο 32-33 τώρα!!!!!

Αυτά! τώρα υπομονή να περάσουν οι 14 μέρες μέχρι την χοριακή μας......

Σας φιλώ όλες γλυκά και συγχωρέστε με που δεν θα μπαίνω συχνά αλλά θα προσπαθώ!!!!

Λιλάκι καλή επιτυχία με την χοριακή σου!!!!

Τέρι μου καλή ωοληψία καλή μου!!!!

Μίνα μου την έχω γράψει αναλυτικά στην σελίδα 40 ή 41 ή 42 δεν θυμάμαι... ήταν λίγο περίεργα για εμένα αλλά τέλειωσε αισίως με 7 γονιμοποιημένα ωαριάκια!!!!!! σ'ευχαριστώ πολύ που ρώτησες!!! ;) εσύ σε τί φάση είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XEROMAI GIA SENA SOU EFXOMAI TA KALITERA MELIPIKTO !!!!!!!!! EGO TON PROIGOUMENO MHNA TON EXASA MEXRI NA VRO TA FARMAKA POU EPREPENA TA EXO KAPOIA APO TIN ARXI MEXRI NA VRO TON GIATRO MOU EDO K NA SINENOI8EI ME TON GIATRO MOU PANO ..... ME EKEINA K ME TA ALLA PAEI O XRONOS TORA OMOS EXOUME ORGANO8EI K SIDONISTI OPOTE PERIMENO NA DIA8ETISO GIRO STIS 22 ME 24 NOEMVRIOU K KSEKINAO TIS ENESIS PUREGON ME ARVECAP OPOTE MEXRI 15 ME 16 LOGIKA PREPEI NA ANEVO A8INA TO KALO EINAI OTI DEN EXO KA8OOOLOU ANXOS TORA POS K DEN EXO TI NA PO DEN KSERO :roll: PES MOU KATI DILADI TI MERA POU EKANES TIN EMVRIOMETAFORA EMEINES MONO STO KREVATI META SOU EIPE NA KINISE ELEY8ERA KANONIKA ??? AX AN EINAI ETSI K TO KATALAVA SOSTA AYTO EINAI POLY KALO GIATI STO KREVATI ANXONESE PERISOTERO . FILAKIA MELIPIKTO K SOU EFXOMAI K PALI TA KALITERA :) !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy mou se euxaristo gia tin apantisi!!!

mina ego 2 bdomades emeina ksapla k tin 4i mera ekana mpanio!!!o giatros mou,mou eixe pei oti mporo kiolas apo tin proti mera na kano ta panta arki na min me kourazei kati k na min sikono baros ano ton 3 kilon!!!tis 2 protes fores akolouthisa tis sumboules tou gia na min to skeftomai opos les...alla to apotelesma itan miden!!!tin teleutaia k tin tuxeri fora den ekana tipota!!!2 fores eixa bgei gia kafe k tipota allo!!!tora einai sto xeri sou ti tha kaneis!!sou euxomai kali epituxia glukia mou!!!me tin proti na to piaseis to mpempe!!!

meli mou ksaplose,ksekourasou k ase ton upol. ...katalabainoume emeis!!!!sou euxomai mia terastia xoriaki!!!!

lil aurio i megali mera e????ante tha to giortasoume pali!!!!! :D

teri mou oute ego mporo na se boithiso giati eimai asxeti me tis ormones!!!mono gia tin progesteroni ksero!kali oolipsia k kali metafora!!!!!!

filakia polla se oles!!!

lia mou,twiggy k cuando klotsane ta morakia???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελιπικτο καλά αποτελέσματα σου εύχομαι>Γιατί διαλέξατε μόνο ένα έμβρυο;Νόμιζα οτι θα βάζατε πάνω απο ένα.Όπως και να χει μακάρι να είναι το τυχερό σας.Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy mou se euxaristo gia tin apantisi!!!

mina ego 2 bdomades emeina ksapla k tin 4i mera ekana mpanio!!!o giatros mou,mou eixe pei oti mporo kiolas apo tin proti mera na kano ta panta arki na min me kourazei kati k na min sikono baros ano ton 3 kilon!!!tis 2 protes fores akolouthisa tis sumboules tou gia na min to skeftomai opos les...alla to apotelesma itan miden!!!tin teleutaia k tin tuxeri fora den ekana tipota!!!2 fores eixa bgei gia kafe k tipota allo!!!tora einai sto xeri sou ti tha kaneis!!sou euxomai kali epituxia glukia mou!!!me tin proti na to piaseis to mpempe!!!

meli mou ksaplose,ksekourasou k ase ton upol. ...katalabainoume emeis!!!!sou euxomai mia terastia xoriaki!!!!

lil aurio i megali mera e????ante tha to giortasoume pali!!!!! :D

teri mou oute ego mporo na se boithiso giati eimai asxeti me tis ormones!!!mono gia tin progesteroni ksero!kali oolipsia k kali metafora!!!!!!

filakia polla se oles!!!

lia mou,twiggy k cuando klotsane ta morakia???

:shock: KALHSPERA MARIA ! SOVARA 2 EVDOMADES E ? POPO DEN TO EIKSERA OTI PAIZEI K AYTO EXO AKOUSEI K APO ALLES KOPELES GAI 3 MERES ALLES PALI LENE 2 ALLES 4 DEN TO EIKSERA OTI MPOREI NA XREIASTEI PERISOTERO ALLA OPOS LES ESI TO EZISES OPOTE NAI VEVEA FYSIKA APO TO N ARISKAREIS EINAI KALITERA NA PROSEXEIS POLY ALOSTE TI EINAI LIGES MERES MPROSTA STO 8AYMATAKI MAS !!!!!! 8A TO 8YMAMAI OTAN ER8EI EKEINH I WRA SE EYXARISTW !!!

SE EYXARISTW K GIA TIN EYXOULA SOU :) FILAKIA SOU EFXOMAI TA KALYTERA !!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhemra koritsiaaa.. signomi pou den mpika toses meres na sas grapsw...

loipon paraskevi piga ekana to test aimatos kai einai.... thetikooooooooooooooooo!!!!!!!! [smilie=wav.gif] meta piga kateftian ston gynaikologo kai moupe kai autos to nai ala den fenete akoma tpt ston yperixo.. prepei na perimenoume alles 2 evdomades gia na fanei kati.. koritsia eimai toso eutixismenhhhhh.. kai euxomai os to telos na pane ola kala kai na pane kala se oles mas.. kai se autes pou petixame kai se autes pou prospathoune... h panagia nane mazi mas kai na ginoume oles manoules.....

meta pou mathate oti eisaste eggios ti xapia eprepe na pernete ??? ths ormones tis kopsate i tis sinexisate... emena moupe na ta pernw ta farmaka mou os tin 6 evdomada pou tha ksana paw.. kai tha mou grapsei eipe kiales vitamines...

filia pola kai kalh epitixia se oles !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε 9 μήνες να έχεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Λιλ σήμερα είναι η μέρα σου και όπως έχουμε πει το πάρτυ συνεχίζεται!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες τις εγκυούλες και για όλες εμάς που προσπαθούμε και σύντομαι να γίνει το θαύμα και για μας! Μακάρι Παναγίτσα μου και Χριστούλη μου :ympray::ympray::ympray:

Μίνα καλή αρχή και καλή επιτυχία και σε σένα!

Μελίπικτό μου μην αγχώνεσαι για το υπολογιστή! Το σποράκι σου να είναι καλά και δεν σε παρεξηγεί κανείς! Ηρεμία και όχι άγχος! Να σκέφτεσαι θετικά και θα πάνε όλα καλά!

Σας φιλώ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ συγχαρητήρια κοπέλα μου, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, όλα να έιναι ευχαριστα και ομαλά. Τέλειαααααααααααααααααααααααααααα, μπράβο κουκλίτσα μου [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=angel13.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Melipikto βάλε με :( και εμένα στην λιστούλα σου :(

:roll::roll::P

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα φιλενάδες!!!!!!!!!papaki συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις το παπάκι σου αγκαλίτσα σε 9 μήνες!!!!!!!!!κορίτσια δεν θελω να τελειώσει ποτέ αυτός ο Νοέμβριος,τον αγαπώ!!!!!!!!!!!!!!!! δεν κρατιέμαι για το πάρτυ σου!melipicto εύχομαι να ακούσουμε και τα δικά σου ευχάριστα και μην σε απασχολεί τίποτα,ξέρουμε ότι μας σκέφτεσαι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...