Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σας μανουλες!!


Recommended Posts

καλησπερα σας!!!!!!!!!! ειμαι καινουργιο μελος στην ομορφη παρεα σας και ειμαι πολυ χαρουμενη που θα μοιραζομαι τις αποριες και τις ανησυχιες μου μαζι σας. :)

το ονομα μου ειναι κωνσταντινα, ειμαι στην 5η εβδομαδα κυησης.και ελπιζω να πανε ολα καλα με το μωρακι μου αυτη την φορα ,γιατι το παρελθον μου ειναι επιβαρημενο με μια αποβολη και μια παλινδρομηση οπως ειπε και ο γιατρος μου :( αυτην την φορα μου δωσανε εκτος των βασικων φαρμακων ,κατι ενεσεισ αντιπικτικες ελπιζοντασ να κανουνε δουλεια.παρακαλαω την παναγιτσα καθε μερα να ειναι ολα καλα γιατι δεν ξερω εαν θα μπορεσω και παλι να το ξεπερασω εαν συμβει κατι.εγω ομως ελπιζω στο καλυτερο και σκεπτομαι θετικα :) εχετε ακουσει μηπως για αυτες τισ ενεσεις?κανουνε τιποτα?εγω παιρνω τις innohep.....ευχαριστω ολους εκ των προτερων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες στην παρεούλα μας!!!!!!

Εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!

Όλα θα πάνε καλά!!!!! ;)

Δυστυχώς εγώ δε ξέρω να σε βοηθήσω, απλά ήθελα να σε καλωσορίσω και να ευχηθώ με ένα γερόοοοοοο μωρό!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαρία :) εστω και έτσι χάρηκα πολύ που με απάντησες ειλικρηνα .

Σε ευχαριστώ για όλες τις ευχές σου και εγώ έτσι θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά :)

Εύχομαι και εγω με την σειρά μου και σε σένα ολα να είναι τέλεια :D

καλως σε βρήκα λοιπόν :D

ελπίζω να τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα, καλωσήρθες στην παρέα του mammy!

Οι ενέσεις αυτές, οι innohep, όπως και οι clexane, αν έχεις ακουστά, είναι χαμηλού μοριακού βάρους ηπαρίνη και χορηγούνται στην εγκυμοσύνη σε περιπτώσεις που υπάρχει πρόβλημα με κάποιους παράγοντες πήξης του αίματος (θρομβοφιλία). Σου έκανε εξετάσεις για θρομβοφιλία ή στις έδωσε έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...