Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!


Recommended Posts

Kalws hrthes sthn omorfh pareoula mas triplets mummy!

Na xairese ta 3dymakia sou!!Poly xairomai otan diavazw

pws ena zeygari meta apo toso kopo apokthse ayto pou

toso kairo laxtarouse! :)

Eimai h Elena kai apokthsa ena koritsaki prin

3 evdomades apo exwswmatikh kai egw.Filiaaa!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kalws hrthes sthn omorfh pareoula mas triplets mummy!

Na xairese ta 3dymakia sou!!Poly xairomai otan diavazw

pws ena zeygari meta apo toso kopo apokthse ayto pou

toso kairo laxtarouse! :)

Eimai h Elena kai apokthsa ena koritsaki prin

3 evdomades apo exwswmatikh kai egw.Filiaaa!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι χαίρομαι πολυ που σε γνωρίζω!

Σίγουρα καταλαβαίνεις την αγωνία που περνάει μια κοπέλα μετά την εξωσωματική γονιμοποίηση...Και το άγχος ππου έχει περιμένοντας πάνω απο το τηλέφωνο για το αποτέλεσμα την χωριακής;)

Εύχομαι σε όλες να αποκτήσουν αυτό που πραγματικά επιθυμούν !

Να χαίρεσαι την Ειρηνούλα σου!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι χαίρομαι πολυ που σε γνωρίζω!

Σίγουρα καταλαβαίνεις την αγωνία που περνάει μια κοπέλα μετά την εξωσωματική γονιμοποίηση...Και το άγχος ππου έχει περιμένοντας πάνω απο το τηλέφωνο για το αποτέλεσμα την χωριακής;)

Εύχομαι σε όλες να αποκτήσουν αυτό που πραγματικά επιθυμούν !

Να χαίρεσαι την Ειρηνούλα σου!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν τα λουλούδια σας!

Είμαι η Σίσσυ και έχω μια νεραϊδούλα 3,5 μηνών.

Σας θαυμάζω πάντως. Αγχώθηκα και μόνο που διάβασα οτι έχετε τρίδυμα, εμείς μία έχουμε και τρέχουμε σαν τρελοί κάθε 5 λεπτά πάνω απο την κούνια της!

Εύχομαι το σπίτι σας να είναι πάντα γεμάτο γέλια και χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν τα λουλούδια σας!

Είμαι η Σίσσυ και έχω μια νεραϊδούλα 3,5 μηνών.

Σας θαυμάζω πάντως. Αγχώθηκα και μόνο που διάβασα οτι έχετε τρίδυμα, εμείς μία έχουμε και τρέχουμε σαν τρελοί κάθε 5 λεπτά πάνω απο την κούνια της!

Εύχομαι το σπίτι σας να είναι πάντα γεμάτο γέλια και χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Kalws hrthes sthn omorfh pareoula mas triplets mummy!

Na xairese ta 3dymakia sou!!Poly xairomai otan diavazw

pws ena zeygari meta apo toso kopo apokthse ayto pou

toso kairo laxtarouse! :)

Eimai h Elena kai apokthsa ena koritsaki prin

3 evdomades apo exwswmatikh kai egw.Filiaaa!!

Kalos irthes kai apo emena

Lenaki26 !! gennises?? na sou zisoun...exo kairo na mpo kai den to iksera...ante orea elpizo na eixes ena uperoxo toketo! thimame pos anipomonouses! Na sou zisei i koroula sou!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Kalws hrthes sthn omorfh pareoula mas triplets mummy!

Na xairese ta 3dymakia sou!!Poly xairomai otan diavazw

pws ena zeygari meta apo toso kopo apokthse ayto pou

toso kairo laxtarouse! :)

Eimai h Elena kai apokthsa ena koritsaki prin

3 evdomades apo exwswmatikh kai egw.Filiaaa!!

Kalos irthes kai apo emena

Lenaki26 !! gennises?? na sou zisoun...exo kairo na mpo kai den to iksera...ante orea elpizo na eixes ena uperoxo toketo! thimame pos anipomonouses! Na sou zisei i koroula sou!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ 3 ΜΩΡΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ....ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...:laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ 3 ΜΩΡΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ....ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...:laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλως σας βρηκα να χαιρεστε τα μωρακια σας και οσες ανυπομονειτε γρηγορα τα ευχαριστα!:laugh: Α! και στις εγκυουλες μας με το καλο και μ κανενα πονο:lol:

Κοριτσια μου,δεν ειναι ολα οπως φαινονται.Θα συμφωνησω πως ειναι σιγουρα πιο δυσκολο να ταιζεις 3 αντι για ενα μωρα:) Αλλα ολα ειναι θεμα συνηθειας.Ειναι λιγο περιεργο στην αρχη,αλλα μετα ειναι κατι φυσιολογικο(ιδιαιτερα οταν δεν εχεις αλλη εμπειρια ωστε να μπορεις να κανεις συγκριση)

:P Εγω το καταδιασκεδαζω και ειμαι στον παραδεισο:silly: Δεν νιωθω κουρασμενη,εντιθετως!Ειμαι τοοοοοσο χαρουμενη που μετα απο τοσα χρονια καταφερα να γινω μανουλα που μονο την καθημερινη κουραση δνε σκεφτομαι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλως σας βρηκα να χαιρεστε τα μωρακια σας και οσες ανυπομονειτε γρηγορα τα ευχαριστα!:laugh: Α! και στις εγκυουλες μας με το καλο και μ κανενα πονο:lol:

Κοριτσια μου,δεν ειναι ολα οπως φαινονται.Θα συμφωνησω πως ειναι σιγουρα πιο δυσκολο να ταιζεις 3 αντι για ενα μωρα:) Αλλα ολα ειναι θεμα συνηθειας.Ειναι λιγο περιεργο στην αρχη,αλλα μετα ειναι κατι φυσιολογικο(ιδιαιτερα οταν δεν εχεις αλλη εμπειρια ωστε να μπορεις να κανεις συγκριση)

:P Εγω το καταδιασκεδαζω και ειμαι στον παραδεισο:silly: Δεν νιωθω κουρασμενη,εντιθετως!Ειμαι τοοοοοσο χαρουμενη που μετα απο τοσα χρονια καταφερα να γινω μανουλα που μονο την καθημερινη κουραση δνε σκεφτομαι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλως ήρθες στην παρέα μας.

Να χαιρεσαι τα τρία θαυματάκια σου και να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα!!!

Μπράβο στην αντοχή και το κουράγιο που οδήγησαν στην πραγματοποιηση του ονείρου σας...Βαρύ το ιστορικό σου πάντως κυρία μου!

Πέρασα κι εγώ από αυτές τις περιπετειες(σπερματεγχυσεις,εγκυμοσύνη,αποβολή,εξωσωματική,εγκυμοσύνη)

Αξιζε τον κόπο γιατί στωρα στις 22 νοεμβρίου η Μαγδούλα μου κλείνει τα 3.Εχουμε μια μέρα διαφορά στα γενεθλια!!!!

Τώρα καναμε άλλη μια προσπαθεια εξωσωματικής για δευτερο μωράκι ,άλλα δεν μας ήρθε.Σνιφ σνιφ!Την άλλη φορά μάλλον...

Η αισιοδοξία και η χαρά σου είναι διαχυτη και χίλια μπράβο σου κορίτσι μου!

Να σαι καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλως ήρθες στην παρέα μας.

Να χαιρεσαι τα τρία θαυματάκια σου και να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα!!!

Μπράβο στην αντοχή και το κουράγιο που οδήγησαν στην πραγματοποιηση του ονείρου σας...Βαρύ το ιστορικό σου πάντως κυρία μου!

Πέρασα κι εγώ από αυτές τις περιπετειες(σπερματεγχυσεις,εγκυμοσύνη,αποβολή,εξωσωματική,εγκυμοσύνη)

Αξιζε τον κόπο γιατί στωρα στις 22 νοεμβρίου η Μαγδούλα μου κλείνει τα 3.Εχουμε μια μέρα διαφορά στα γενεθλια!!!!

Τώρα καναμε άλλη μια προσπαθεια εξωσωματικής για δευτερο μωράκι ,άλλα δεν μας ήρθε.Σνιφ σνιφ!Την άλλη φορά μάλλον...

Η αισιοδοξία και η χαρά σου είναι διαχυτη και χίλια μπράβο σου κορίτσι μου!

Να σαι καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ορισες κ να σου ζήσουν τα αγγελουδάκια σου. Πρεπει να ναι τελειο να χεις μετα απο τοσες περιπετειες 3 μικρά θαυματακια να σ αγκαλιαζουν κ να σου χαμογελάνε. Πώς τα βγαζεις περα? και να φανταστεις οτι ανχωνομουν εγώ που ειναι η μικρή μου κοντα 5 μηνών κ θελουμε σχετικά συντομα να ξεκινήσουμε προσπαθειες για 2 παιδάκι. Μπραβο σου κοπελα μου αξιζεις πραγματικά συνχαρητηρια. Να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου κ να στε παντα μια μεγαλη ευτυχισμενη οικογενεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ορισες κ να σου ζήσουν τα αγγελουδάκια σου. Πρεπει να ναι τελειο να χεις μετα απο τοσες περιπετειες 3 μικρά θαυματακια να σ αγκαλιαζουν κ να σου χαμογελάνε. Πώς τα βγαζεις περα? και να φανταστεις οτι ανχωνομουν εγώ που ειναι η μικρή μου κοντα 5 μηνών κ θελουμε σχετικά συντομα να ξεκινήσουμε προσπαθειες για 2 παιδάκι. Μπραβο σου κοπελα μου αξιζεις πραγματικά συνχαρητηρια. Να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου κ να στε παντα μια μεγαλη ευτυχισμενη οικογενεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα..Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας...

Η ιστορία σου με συγκίνησε.Σας αξίζουν πολλά μπράβο για όλη την υπομονή και την επιμονή που δείξατε για να πραγματοποιήσετε το όνειρό σας...Τελός καλό, όλα καλά.

Να σας ζήσουν τα τριδυμάκια σας και να είστε πάντα γεροί για να τα καμαρώνετε. Είμαι η Αντωνία και έχω δύο κοριτσάκια. Ελπίζω να τα λέμε...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα..Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας...

Η ιστορία σου με συγκίνησε.Σας αξίζουν πολλά μπράβο για όλη την υπομονή και την επιμονή που δείξατε για να πραγματοποιήσετε το όνειρό σας...Τελός καλό, όλα καλά.

Να σας ζήσουν τα τριδυμάκια σας και να είστε πάντα γεροί για να τα καμαρώνετε. Είμαι η Αντωνία και έχω δύο κοριτσάκια. Ελπίζω να τα λέμε...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν τα τριδυμάκια σας!!! Να είναι καλότυχα και γερά σε όλη τους τη ζωή!!! Βάλε και φωτογραφίες να σας καμαρώσουμε ε; Φιλιά πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν τα τριδυμάκια σας!!! Να είναι καλότυχα και γερά σε όλη τους τη ζωή!!! Βάλε και φωτογραφίες να σας καμαρώσουμε ε; Φιλιά πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie ,ευχαριστώ πάρα πολυ!

Αντωνία να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου,πάντα γερά!:P

Κάρμεν να χαιρεσαι την όμορφη μπουμπου σου!

Γλύκα μην το βάζεις κάτω!Θα 'ερθει και το δεύτερο παιδάκια!Εξαλλου εσυ εχεις την Μαγδουλα σου,και σιγουρα το χαμογελο της σε κανει να τα ξεχνας ολα...;) Την καθε αποτυχια

Αν ξεχασα καμια ζητω συγγνωμη:blush: :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...