Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ, ΟΕΟ???


Recommended Posts

Καλησπέρα nikolxx και από μένα!

melipikto μπράβο, ήσουν κατατοπιστικότατη για μας τις άσχετες!

IRO81 για το τεστ ωορρηξίας τί να σου πω, εγώ το χρησιμοποίησα άλλη μία φορά, βρήκα τη γόνιμη μέρα αλλά τελικά .... τζίφος, άφαντο το μπεμπε :lol:

Εγώ θα ξανακάνω άλλη μία φορά, έτσι για την τιμή των όπλων και για να τσεκάρω αν θα πέσω μέσα στη μέρα που εγώ θεωρώ γόνιμη, αλλά μετά τέλος. κ βαριέμαι τη διαδικασία και είναι πολλά τα λεφτά να τα δίνεις κάθε μήνα, δεν λέει! περαν αυτού, ξέρω γω, μπορεί να χουν δίκιο τα κορίτσια που λένε ότι ίσως με το μέτρημα των ημερών κλπ κλπ αγχωνόμαστε υποσυνείδητα και έχουμε αντίθετα αποτελέσματα.

τί να πω και γω, δεν ξέρω.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 321
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Elena_c - sousou σας ευχαριστω για την αμμεση απαντησο-γνωμη σας...

melipikto το βρηκα!!!!ολε ολε ολε...εφτιαξε λιστουλα ομως η nikolxx οποτε τωρα αρχιζουμε να τη συμπληρωνουμε...εμενα βαλτε με οτι (δεν) την περιμενω 4-5 Νοεμβριου... φιλια σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα μου έχω χάσει κάποιο επεισόδιο: τί είναι το ανάποδο πουκάμισο;;;

κρίμα που ήρθε κορίτσι μου! δεν πειράζει δυναμικά μόλις τελειώσει και πάεμ για τα ευχάριστα τον νοέμβριο!!!!

Iro κι εγώ τα χρησιμοποίησα και τα είδα σαν βοήθημα για να ξέρω πότε να εστιάζω! δεν με άγχωσαν καθόλου! ίσα ίσα ξέραμε πότε να προσπαθήσουμ πιο δυναμικά! αλλά όντως πολλά τα λεφτά αν τα παίρνεις από φαρμακείο όπως εγώ!

καλή τύχη σε όλες κορίτσια μου!!!

εγώ δεν ξέρω πότε να μην την περιμένω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα μου έχω χάσει κάποιο επεισόδιο: τί είναι το ανάποδο πουκάμισο;;;

:lol: ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΑΝΑΠΟΔΟ ΛΕΥΚΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ...!!!(ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ...ΣΤΟ ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΕΙΟ..) :lol: (ΑΝ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!! :lol: όντως το είχες γράψει!!! τώρα μου το θύμησες! :lol: απλά το μυαλό μου είναι αλλού!!! :roll:

εμένα θα με βάλουν έτσι την μέρα που θα πάρω θετική χοριακή!!! από την χαρά μου θα τρελαθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!!!

σχετικα με τα τεστ ωορρηξιας κ εγω συμφωνω οτι δεν ειναι κακο να τα χρησιμοποιεις. ισα ισα που μπορεις ευκολα να παρακολουθησεις κ τον κυκλο σου, ειδικα αν ειναι αστατος. σε εμενα που ποτε δεν ερχεται η περιοδος την ιδια μερα, με εχει βοηθησει πολυ να υπολογισω τις γονιμες μου.

ακομη βεβαια δεν απεδωσε, αλλα το εχω χρησιμοποιησει μονο σε 4 κυκλους, απο τους οποιους τις 2 φορες φιλοξενουσα κοσμο στο σπιτι κ οπως καταλαβαινετε το ντοιν ντοιν ηταν αδυνατο να συμβει την ημερα που επρεπε. :?

sousou ψαξε λιγο σε site που πουλανε πακετα με πολλα τεστακια μαζι, σε πολυ χαμηλη τιμη. εγω παιρνω απ'το hometest.gr. τα φερνουν σε 3-4 μερουλες με courier.

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω τι κίνηση είναι αυτή σήμερα!!! Δεν σας προλαβαίνω!

ΙΩΑΝΝΑ89 μου μην στεναχωριέσαι! Ο επόμενος μήνας θα είναι πιο τυχερός. Με το ακριβό σου κατούρημα πολύ γέλασα! :D:D:D Να σαι καλά!

Nikolxx σε ευχαριστούμε για τη λιστούλα! Ας πούμε ότι εγώ δεν περιμένω στις 18/10. Μακάρι να γίνει το θαύμα αυτό το μήνα!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

IRO81 για τα τεστ ωορηξίας θα συμφωνήσω κι εγώ με τις άλλες κοπέλες. Βοηθούν ιδιαίτερα αν ο κύκλος έχει κάποια αστάθεια και ξέρεις τι σου γίνεται. Ειδικά αν τα παίρνεις από το ιντερνετ είναι και οικονομικά. Με το που βλέπεις δύο έντονες ροζ γραμμούλες... βουρ στο κοκό! ;)

Elena_c ναι είμαστε κοντά εμείς! Μακάρι να έχουμε ευχάριστα, τουλάχιστον εσύ γιατί εμεις αυτή την περίοδο ψαχνόμαστε με εξετάσεις και πολύ φοβάμαι ότι θα έρθει, αλλά όπως και να έχει μέχρι τότε ελπίζω!!!

Μελιπικτό μου μακάρι να έρθει η θετική χοριακή κι εμείς θα σου φορέσουμε το "ανάποδο πουκάμισο" (που τώρα κανονικά φοράει η Ιωάννα... :geek: ). Στο έυχομαι (τη θετική χοριακή εννοώ... μην παρεξηγηθώ)

Κοριτσάκια μου καλή επιτυχία σε όλες και σύντομα να κοκκινήσει η λιστούλα μας! Σας φιλώ :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'οτι φανηκε απο το τεστ και απο την εξεταση χοριακης ειμαι εγκυος αλλα την χαρα μου οσο κι αν θελω να την εκφρασω,λιγους μηνες πριν εχασα ενα μικρο σπορακι που ειχα στην κοιλιτσα μου.

Ελπιζω αυτην την φορα να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veta μου συγχαρητήρια!!! εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υπέροχο γερό μωράκι!!! θετικές σκέψεις και πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα και όλα θα πάνε υπέροχα!

DIAZ μου!!!! :lol: μωρέ και για το πουκάμισο να μου ευόσουν αφού θα ήμουν έγκυος όταν το φορούσα χαλάλι! η τρέλα θα ήταν παροδική αφού θα ήτνα από το σοκ της απότομης ευτυχίας!!!!

πού ξέρεις, τώρα που δεν το έχετε αυτοσκοπό μπορεί να έρθει το σκατουλάκι!!! είναι ατιμα αυτά!!!

Ουρανίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίία!!!! πού σε χάσαμε;;; όλα καλά κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz min eisai arnitiki! Auta kamia fora erxontai ekei pou den ta perimeneis! Makari na eisai

kai na glitwseis oli tin talaiporia kai tis eksetaseis (upothetw pws tis kaneis gia tin ekswswmatiki e?)

Alla kai na min einai den mas pairnei apo katw! Egw eimai thetiki gia to 2011 genikotera!

Egw den exw kanena sumptwma akoma pantws :(

Ektos apo kati mikra ponakia katw deksia xtes, pou den itan sunexeia.

Veta sugxaritiria! Se katalabainw pou den thes na enthousiasteis polu. Isws etsi einai kalitera.

Pantws emeis me ton antra mou exoume pei oti tha perimenoume na kleisoume 3mino (otan meinw egkuos) gia na to anakoinwsoume, gia auton akribws to logw pou fobasai kai esu.

Upoloipa koritsia ti kanete? Kalimeraaaaa! Erxete Sabbatokuriako!! Fortiste tis mpataries sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sousou ψαξε λιγο σε site που πουλανε πακετα με πολλα τεστακια μαζι, σε πολυ χαμηλη τιμη. εγω παιρνω απ'το hometest.gr. τα φερνουν σε 3-4 μερουλες με courier.

φιλια σε ολες!!

Δημητρούλα ευχαριστώ, θα ψάξω! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristoume Nikol kai gia ti listoula!

Re koritsia, apo proxtes exw kati ponakia xamila,

den edwsa simasia giati lew mporei na einai kai tuxaio,simera einai perisotero san ponoi periodou...alla apo simera arxise na ponaei kai to stithos mou aisthita!

Lete bre koritsia...?

Pantos ama einai h "kalliopi" kai paei na mou erthei pali nwritera tha ksenerwsw afantasta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω ελενα μου! μακαρι να ειναι λογω εγκυμοσυνης!

απ'οτι λενε οι εγκυουλες τα συμπτωματα ειναι περιπου τα ιδια. οποτε που ξερεις? μπορει να ηρθε η ωρα σου να γινεις μανουλα.

αντε με το καλο να κανεις την αρχη κ να ακολουθησουμε κ εμεις. :ympray:

εγω προς το παρον δεν αισθανομαι τιποτα το διαφορετικο. ουτε ενοχληση, ουτε πονακια τιποτα. αλλα για μενα ειναι παρα πολυ νωρις ακομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti na pw kai gw den kserw, simera eimai stin 24 mera tou kuklo, lene oti ta sumptwmata arxizoun meta tin emfuteusi tou oariou stin mitra, h emfuteusi ginetai apo 6 ews 12 imeres meta tin ooriksia opote den einai kai apithano, se liges meres tha kserw. Pantws

h koilia sunexizei na ponaei pio polu aptin periodo kai to stithos ponaei kai i thermokrasia simera itan pio upsili apo oles tis meres. Edw kai mia ebdomada itan statheri 36.9-37.0 kai simera itan 37.3!

Makari Dimitroula mou na einai to sporaki! :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!

Τί ωραία λιστούλα είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο!!

Εύχομαι καλή επιτυχία σολες μας κορίτσια!!

Μόνο +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ χοριακούλες και υψηλές τιμές!!!

ΦΙλιά πολλα

κοριτσια μου καλο ΣΚ σε ολες!!!!!φιλουσκια!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπίζω να ειμαι γουρλου - που συνηθως ειμαι- και να πανε ολα καλα με μενα και να φερω τυχη σε ολες!

κοριτσια χωρις να εχω καθυστερηση χθες εκανα ενα τεστακι και ηταν θετικο!

φιλια σε ολες και ελπιζω ο οκτωβριος να εινα ο μηνας για ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

charoula ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! μπράβο κορίτσι μου! εύχομαι να είσαι γουρλού και να μας κολλήσεις σύντομα όλες!!!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε υπέροχα, να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να χαρίσετε ένα γερό αδελφάκι στον μικρό σου!!! Αχ τί καλά που ξεκινάει με τέτοια νέα η εβδομάδα!!!!!

ΚΑλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Charoula sugxaritiria!! Euxomai na mas fereis gouri!!

Poses meres prin tin kathisterisi ekanes testaki?

Kai ti sumptwmata eixes?

Emena re koritsia exei arxisei kai me anisixei autos o ponos. Lete na einai kako simadi?

eixa kapou 3-4 meres enan entono pono xamila deksia kai xtes allakse meria o ponos kai

itan xamila aristera, alla polu entonos.

Elpizw na min einai kati arnitiko. To eixe kamia auto otan emeine egkuos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Είχα τόσο τρέξιμο τις τελευταίες μέρες που ούτε τα νέα σας δεν πρόλαβα να διαβάσω!!! Ευχάριστα μαθαίνω....

Charoula μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Με το καλό ένα υγιέστατο μωράκι!!! Καλό ποδαρικό μας κάνεις!!! Μπράβο!

Elena_c πως πας; Κάνε υπομονή... σε 4-5 μερούλες θα ξέρεις. Τα συμπτώματα είναι πολλές φορές ίδια με της περιόδου! Εγώ πάλι αν εξαιρέσεις ελάχιστο πρήξιμο στο στήθος και σπανίως κάποια πονάκια χαμηλά... δεν έχω τίποτα άλλο. Άλλες φορές 10 μέρες πριν την περίοδο αρχιζαν οι πόνοι περιόδου. Τεστ εχω πει δεν κάνω μέχρι την Παρασκευή. Αν δεν έρθει τότε θα κάνω! Μακάρι Παναγίτσα μου να έχω σποράκι! Κάνε το θαύμα σου! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Για τις εξετάσεις που με ρώταγες ναι για εξωσωματική είναι. Βασικά θα κάνω κάποιες ορμονικές και θα δω και ένα γιατρό να δω τι άλλο πρέπει να κάνω για να δρομολογηθεί το θέμα... σε περίπτωση που δεν γίνει το θαύμα αυτό το μήνα.

Nikolxx μου τι κάνεις; Μην το βάζεις κάτω και θα έρθει το αδερφάκι!

Melipikto μου θα έρθει και η σειρά μας! Θα το δεις! Είμαι αισιοδοξη ότι όλα θα πάνε καλά! Πες νούμερο για το πουκάμισο να το έχουμε έτοιμο!!!

Ευχομαι πολλές πολλές θετικές χοριακές σε όλες μας!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz kala eimai! Euxomai auta pou niwtheis na einai sumptwmata pou ta prokalei to sporaki

kai na glitwseis oli auti tin peripeteia! Alla kai na min einai de se fobamai, eisai polu thetiki

kai auto einai polu kalo!

Egw exw diafora sumptwmata kai priksimo stithos kai ponous periodou kai apo xtes to bradu ponous sti mesi, apla fobamai na skeftw thetikia giati exw kai kati entonous ponous edw kai 4 imeres, auto pou elega prin, to opoio den mou fainetai polu kalo.

Ax makari bre Diaz mou!!

Ase pou ematha proxtes oti mallon einai kai h kolliti mou. Simera tha paei sto giatro na tis kanei uperuxo na dei, kai an eimaste kai oi duo tha exoume mono 1 ebdomada diafora!!

Ti teleio pou tha einai! Kai to suzitame xronia na to kanoume auto, alla den perimename oti tha ginei giati auti exei pantreutei edw kai 3 xronia kai egw mono 3 mines, opote pisteua oti auti tha eixe idi kanei paidi, alla telika egine teleiws tuxaia!

Auta koritsakia!

Euxomai na exoume mia kali ebdomada!! Kai gia polles apo emas mia ebdomada me euxarista neakia pou tha mas allaksei ti zwh!!!!!!!! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...