Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ, ΟΕΟ???


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα σήμερα έκανα τη 2η χοριακή :2017, ήταν.

θα σας φυσήξω κι εγώ λίγο!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 321
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

:ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΥ ΣΟΥ, ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

;);););)

κορίτσια καλησπέρα σήμερα έκανα τη 2η χοριακή :2017, ήταν.

θα σας φυσήξω κι εγώ λίγο!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf kala pame egw kai to sporaki mou...prospathw na sinithisw tis allages sto swma mou!!!

se liges meres tha pame giatroulh gia auxeniki diafaneia!!!

ante kai sta dika sas!!!grigoraaa!!!oles na kokkinisete euxomai!!!

melipikto perimenw anakoinwsh sou kai sena e?? kalh arxh!!!kai kalh tyxh fysika!!!

fouuuuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

gkastroaeraki gia oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Έχω 3-4 μέρες να μπω και χάθηκα πάλι!

mwroudenia2 και G.KKRIS ευχαριστούμε για το φύσιμα!! Με το καλό τα μωράκια σας!

Elena_c και Dimitroula εύχομαι τα ντοιν ντοιν να έπιασαν τόπο! Υπομονή 2 βδομαδούλες και να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα!

Στις υπόλοιπες μακάρι σύντομα όλες να είμαστε εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδενια καλη επιτυχια!!!!

KKRIS τι καλα!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να κρατησεις στη αγκαλια σου το μωρακι!!!!!!!!! :D:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]

Ευχαριστουμε για το μπεμπεδοαερακι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια θα χετε ωραια νέα απο τον γιατρούλη σας!!

Εμείς περιμένουμε να δούμε πως πάει η διέγερση, έχω να κάνω και οιστραδιόλη.

Ευχαριστούμε πολύ πολυ για τα φουυυυυδάκια@@@@@@

Φιλιά

stroumf kala pame egw kai to sporaki mou...prospathw na sinithisw tis allages sto swma mou!!!

se liges meres tha pame giatroulh gia auxeniki diafaneia!!!

ante kai sta dika sas!!!grigoraaa!!!oles na kokkinisete euxomai!!!

melipikto perimenw anakoinwsh sou kai sena e?? kalh arxh!!!kai kalh tyxh fysika!!!

fouuuuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

gkastroaeraki gia oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις καλησπέρες μου!!! Έχω λίγες μέρες να μπω κι έχω χάσει το μπούσουλα εδώ μέσα!!!

Εγώ πριν λίγο υποδέχτηκα τα ροζ...... κι έτσι άλλος ένας κύκλος ξεκινάει! Ευτυχώς δεν με πήρε από κάτω γιατί μέχρι τέλος του χρόνου περιμένω απάντηση για μια καλή δουλειά οπότε ας πούμε "καλά κάνει κ καθυστερεί" γιατί την χρειαζόμαστε αυτή την δουλειά πολύ.... Ελπίζω για τα καλύτερα στις υπόλοιπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..mwroudenia2 και G.KKRIS ευχαριστουμε για το φυσημα...ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα και δινω περιθωριο μεχρι τελος του χρονου ολες μας να εχουμε στα χερια μας μια θετικη χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :)

ΕΓΩ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΤΗΣ CLEAR BLUE ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΧΑΪΡΙ, ΗΤΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΑΩ 60€ ΕΥΡΩ :?

ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ, ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου σουσου!!!

΄Ισως να ναι και καλύτερα χωρίς το τεστάκι και να το τσακώσετε το σποράκι!!!!

Μακάρι στο εύχομαι κοριτσάκι!!! Και ξέρεις μας έχουν πει πολλές κοπέλες οτι το τσάκωσαν αφού δεν κοιτούσαν την ωορρηξία τους!!! Μ α κ ά ρ ι!!!!

Λιλάκι μου τελικά θα πάμε αύριο στο γιατρό είχα κάνει λάθος. Οπότε αύριο το απόγευμα θα χουμε νέα.

Φιλάκια

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :)

ΕΓΩ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΤΗΣ CLEAR BLUE ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΧΑΪΡΙ, ΗΤΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΑΩ 60€ ΕΥΡΩ :?

ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ, ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!!

Kai egw edw eimai, trigurnaw apo selida se selida kai perimenw na perasoun oi meres!

Eutuxws pou exw kai ti douleia giati tha ta xa paiksei na perimenw na perasoun oi meres!

Diaz se euxaristw, euxomai kai se sena to idio kai suntoma!

Sousou kamia fora mporei na litourgei to testaki kai apla ena mina na min exoume ooriksia, h paizei kai na ginei h auksisi ormonwn entos ligwn wrwn to bradu kai na ginei ooriksia kai na min sou to deiksei to test an to kaneis tin imera, kai me mena ton proigoumeno

mina kati tetoio mallon egine, ekana testakia olo to mina kai ooriksia pouthena. Touto to mina me ta idia testakia, ekei pou imoun etoimi na ta petaksw giati elega oti de douleuoun, na sou oi 2 grammes!

Makari na tis petuxame! Pantos ws twra kanena sumptoma den exw dei. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c μου απο το πληκτρολόγιό σου και στου Θεού τ΄αυτί!! Μακάρι να έρθει σύντομα το μωράκι μας και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!

Αυτό το μήνα βρήκα ωορηξία με τα τεστάκια μια χαρά (έντονες γραμμές) και έχει περάσει μια βδομάδα και τίποτα ακόμα από ενοχλήσεις (ούτε στήθος ούτε πονάκια). Πολύ παλιά ήμουν έτσι χωρίς ενοχλήσεις μέχρι που ερχόταν η περίοδος. Τον τελευταίο χρόνο όμως 3-4 μέρες το πολύ μετά την ωορηξία είχα πάντα πονάκια περιόδου μέχρι και τη 2 μέρα περιόδου. Τι να πω πια δεν ξέρω!!! Βαρέθηκα να το ψάχνω... καλά δεν ήμουν τόσα χρόνια που δεν έδινα σημασία σε τίποτα???? Και τι καλά που θα ταν χωρίς να το περιμένω να ερχόταν και το μωράκι μας φυσικά κι αβίαστα???

Οκ... μην ανησυχείτε φάση είναι θα μου περάσει!

Μακάρι να κάνει η Παναγίτσα το θαύμα της και να μείνουμε εγκυούλες!!!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c ειναι πολυ νωρις ακομη για συμπτωματα. υπομονη αλλη μια βδομαδουλα σχεδον κ θα μαθεις. ελπιζω να ηταν η τυχερη σου φορα κ να ακολουθησω κ εγω.

Diaz μου κ σε σενα ευχομαι να ερθουν γρηγορα τα ευχαριστα.

εγκυουλες του φορουμ φυσηξτε μπολικη μπεμπεδοσκονη. τη χρειαζομαστε!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia!! Ti kanete simera?

Diaz mazi peripou tha mathoume!! Kai egw eida grammes entones (prwti fora) kai episeis apo tin imera ooriksias exoun perasei 5 meres! Esu eisai 2-3 meres pio mprosta! Pote akribws den perimeneis?

Poio koritsi exei ti listoula mas me ta onomata? An kserei kamia as kanei mia kainouria, egw den exw idea alliws tha ekana! Makari bre Diaz ti na pw...h alitheia einai pws eimai polu pio sugkratimeni auti ti fora, giati tis proigoumenes imoun toso enthousiasmeni pou apogoiteutika arketa. Twra apla perimenoume!

Dimitroula mou s'euxaristw kai esena, nai exeis dikio oti einai polu nwris gia sumptomata to kserw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλημέρα!!!

ποπο σελίδες που έχασα!!! δεν θυμάμαι τι έχω διαβάσει! καλη επιτυχία σε όλες τις κοπέλες!

από την Ιωάννα δεν είχαμε κανένα νέο,ε; μακάρι να είναι εγκυούλα!!!

Έλενα μακάρι να είσαι εγκυούλα και αυτά να είναι συμπτώματα!!! κάνε εσύ την λιστούλα μας, μπροστά τα ονόματά μας και μετά την ημερομηνία που δεν περιμένουμε την περίοδό μας!

κάποια ονοματα για βοήθεια είναι: Αγγέλα, Diaz, Lil, Ουρανία, Elena-c, Dimitroula78, stroumf80, melipikto, sousou, IRO81, nikolxx, athanasia14, elenakioo, charoula, μπαμπαλού 24, ΙΩΑΝΝΑ89, πολλές είμαστε!!!! ποιές άλλες να'ναι;;; σκέφτομαι σκέφτομαι.... μμμ, ξεκίνα με αυτές και βλέπουμε Έλενά μου! γουρλίδικη να είναι σε παρακαλώ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto euxaristw! Na sou pw h diki sou lista ti einai?

Den exeis balei imerominies. Egw den kserw pws tin kanoun

kalitera na tin kanei kapoia alli, ase pou to diko mou einai polu argo

kai tin alli fora gia na balw auto to ena tikeraki mou bgale tin psuxi.

As to kanei kapoia alli na blepoume tis imerominies mas kai ta onomatakia mas

na kokkinizoun. Poia eixe tin proigoumeni listoula kai den mpainei pia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λίστα μου είναι οι κοπέλες που ξεκινήσαμε εξωσωματική... και δεν έχω ημερομηνίες γιατί παίζουν ανάλογα με το τι βλέπει ο γιατρός στους υπέρηχους και το πως ανταποκρίνεται ο οργανσιμός στην θεραπεία!

Την λίστα μας εδώ την είχε η Μαριάνναπ που όμως είναι εγκυούλα τώρα και μπαίνει που και που να μας φυσάει!!!

Στην επεξεργασία προφίλ εκεί που λέει υπογραφή απλά έγραψα τα ονόματα το ένα κάτω από το άλλο και τα χρωμάτισα πράσινα για να μας κοκκινίζω μία μία! δεν μπορούσα να κάνω λίστα γιατί μου εμφάνιζε και την λέξη όταν πατούσα το κουμπί! οπότε το έκανα όσο πιο απλά γινόταν!

όποια την κάνει είναι πολύ απλό! απλά αν την κάνω εγώ θα πιάνει 2 σελίδες η υπογραφή μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα!

εγω στη δουλεια!ειμαι στην 24η μερα (κυκλος 27 ημερων) και ηδη εχουν ηδη ξεκινησει τα συμπτωματα περιοδου-το στηθος τουμπανο και η κοιλια τσιμπαει λιγο!παμε μαλλον για τον αλλο μηνα!δεν πειραζει καλα να ειμαστε!

προσπαθω να θυμηθω τι συμπτωματα ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη αλλα τιποτα!το μονο που θυμάμαι είναι οτι με πονουσε παρα πολυ η κοιλια μου την 26η μερα και ειχα τοσα υγρα που νομιζα οτι μου ερχοταν περιοδος αλλα τιποτα....

καλη επιτυχια σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c όντως το τεστ ωορρηξίας έχει πρόβλημα και δεν είναι θέμα έλλειψης ωορρηξίας για αυτό το μήνα, γιατί το πρόβλημα το εμφανίζει με το που το συναρμολογώ, δεν έχω προλάβει καν να χρησιμοποιήσω ούρα :roll: τέλοσπάντων, μου τηλεφώνησαν από την εταιρεία και αύριο το πρωί θα μου φέρουν το καινούριο με courier, τί να πω, τέτοια επαγγελματικότητα δεν την περίμενα:

Βρε κορίτσια, μια απορία για σας που χρησιμοποιείτε τεστ ωορρηξίας και αναφέρετε κάτι για γραμμές. Ποιο τεστ είναι αυτό? Είναι καλό?εμένα αυτό της clear blue εμφανίζει ένα προσωπάκι χαμογελαστό (κάτι τέτοιο :) ) όταν εντοπίσει τη γόνιμη μέρα.

Σε κάθε περίπτωση, είπαμε, αυτή είναι η τελευταία φορά που θα χρησιμοποιήσω τεστ ωορρηξίας, μετά στην τύχη, και αν μου κάτσει :lol:

Χαρούλα μου,για τα συμπτώματα που ρωτάς, εγώ είχα αύξηση της θερμοκρασίας (37 και)τις μέρες που είχε καθυστερήσει η περίοδος. δεν θυμάμαι τώρα κάτι άλλο (ούτε στήθος πρησμένο πάντως είχα σαν άλλες κοπέλες ούτε πόνο στην κοιλιά, τον οποίο ούτως ή άλλως δεν έχω) αλλά γενικά η αίσθηση ήταν ότι θα μου έρθει περίοδος. Σε βοήθησα? Μπαααα ε? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...πως τα πατε? εγω απο χθες "τελειωσα" με τη βρωμιαρα (περιοδο) οποτε ξεκιναμε ολοταχως για ντοιν ντοιν... sousou - Elena_c να σας ρωτησω για τα τεστ ωορρηξιας? αναφερομαι σε εσας γιατι διαβασα οτι τα χρησιμοποιειται...εμεις ειμαστε στο 3-4 μηνα προσπαθειων και ακομη φυσικα δεν...τιποτα...απο τη μια σκεφτομαι οτι ειναι νωρις ακομη και να μη μπω σε αυτο το τρυπακι απο την αλλη σκεφτομαι να παρω κανενα να δω τι παιζει...απο τη μια δεν θελω να αγχωνομαι και απο την αλλη λεω δεν εχω να χασω τιποτα...ποια ειναι η γνωμη σας? λετε να παρω και εγω?

melipikto ειπα να φτιαξω εγω τη λιστουλα με το ποιες δεν περιμενουμε, πηγα στην επεξεργασια προφιλ...αυτο το σημειο που λες εκει που λεει υπογραφη ειναι αυτο κατω απο την ημερομηνια γεννησης μας? που λεει ποια/ος ειμαι? γιατι δεν βλεπω πουθενα υπογραφη που λες...sorry αλλα καλυτερα να σε ρωτησω μην κανω καμια πατατιά και γελαμε εδω μεσα 3 μερες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλησπέρα!!!

μπράβο νικόλ μου! καλορίζικη και γουρλίδικη να είναι και πολύ σύντομα κατακόκκινη!

IRO μου πατάς στο "πίνακα ελέγχου" που έχουμε στο δεξί μας χέρι κάτω από το ΜΕΝΟΥ ΦΟΡΟΥΜ και μετά επιλέγεις την καρτέλα "προφίλ" εκεί μπορείς να γράψεις ότι θέλεις και να βάλεις εικόνες και τικεράκια και γενικά ότι θέλεις να εμφανίζεται κάτω από τις δημοσιεύσεις σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..... ΤΙ ΕΠΑΘΑ...!!! ΤΙ ΕΠΑΘΑ...!!!

ΠΑΩ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΕΣΤ...(ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ)

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΙΣ 6..!!! ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ (Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ)

ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ...ΚΑΙ ΝΑ..ΚΑΛΗ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΕ..ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ..ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΗ ΣΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ! :lol: ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΓΕΛΙΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...!!!ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟΠΙΑΣΩ...

ΤΩΡΑ?ΠΩΣ ΤΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΡΗΜΑΔΑ...? :lol:

ΜΕ 1ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΔΩΡΟ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ..

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iro egw tha sou elega na ta pareis ta testakia! Isa isa pou giati na se agxwnoun afou ksereis akribws poies meres na kaneis! De simainei oti pio prin den tha kaneis ntoin ntoin apla de tha ksepatwneste kai meta na exeis kai tin aporia, petuxa tis meres, den petuxa tis meres? Egw apo ta postakia pou mpainw kai diabazw oses to exoun xrisimopoiisei exoun minei egkuos mesa se 2-3 mines, me tin proipothesi na min uparxei allo problima bebaia!

Oti allo theleis rwta me! Sto internet einai pio ftina.

Nikol euxaristoume gia ti listoula mas!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...