Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ, ΟΕΟ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...!!!ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΚ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΛΑ...ΤΕΛΕΙΑ!

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ..!!

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΥΡΑΝΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ...!!!

:D Απο σημερα αυξανονται οι πιθανοτητες να εισαι εγκυος!!!!αντε για να δουμε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 321
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:D:D:D

ΝΑΙ nikolxx . . . ! ! !

ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ.

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΥΚΛΟ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ.ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΕΣΤ Η ΧΟΡΙΑΚΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D

ΝΑΙ nikolxx . . . ! ! !

ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ.

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΥΚΛΟ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ.ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΕΣΤ Η ΧΟΡΙΑΚΗ...

Καλυτερα χοριακη θα ελεγα!αντε με το καλο!!!

Εμενα μου ηρθαν το Σαββατο το απογευμα τελικα,ξενερωμα τελειως....τα νευρα μου...δεν την αντεχω αλλο!!!οποτε περιμενω τωρα το ποστακι του Νοεμβριου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Egw efoson eida thetiko testaki tin Paraskeui to SK ti bgalame perissotero mesa.

Alla re koritsia peite mou an einai dunaton diladi! Molis blepei o dikos mou tis

duo grammes thetiko testaki ooriksias, leme a wraia olo to SK ntoin ntoin ktl.

Pame na kanoume. Tipota o tzitzifiogkos.(Ourania prepei na zitiseis pneumatika dikaiwmata gia auto to tzitzifiogkos xixi) Eidame kai pathame!! Einai dunaton?

Auto den exei ksanatuxei. Toso polu agxwthike pia pou den leitourgouse to matzaflari!!!???

Telos pantwn telos kalo ola kala, kati kaname. Apo xtes arxise h thermokrasia 36.9-37 kai pali

stin anamoni gia kamia 10aria imeres!! Ate na doume.

Ourania twra einai h eukairia sou na kanete oti eksetaseis exete na kanete kai na psaxteis me tous giatrous sou efoson exeis ligous mines eleutherous!

Iwanna einai dunaton na perimeneis?? Egw tha eixa kanei testaki. Afou deixnei otan exeis kathisterisi

tis perissoteres fores ti fobasai?? Kai h xoriaki deixnei 100%, efoson h xoriaki deixnei apo tin 11 imera meta tin epafi!

Nikol Den pirazei konta einai to postaki tou Noembri! Kai tha eisai kai stin arxi arxi esu! Se kamia 10-12 imeres tha mathw an tha sou kanw kai egw parea sto epomeno postaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An exeis test eukairo, egw sti thesi sou tha ekana. Afou exeis idi kathisterisi!

Egw pantws den tha antexa na perimenw!!

Den kserw oti nomizeis alla kai emeis exoume agwnia!

Ante an kaneis sou euxomai ena polu + testaki!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστ!!!!!!!!!!!!!

εγώ έκανα 4 ημέρες πρινννννννννν την αναμενόμενη περίοδο το self clear !!!!!!

Μου είχε πει και η φαρμακοποιός μου ότι είναι πολύ αξιόπιστο αλλά με παρότρυνε να περιμένω να το κάνω μετά από 2 μέρες καθυστέρησης γιατι καμιά φορα ο οργανισμός το αποβάλει!!!!!!

Εγώ βέβαια το έκανα και βγήκε ΘΕΤΙΚΟ!

Στη θέση σου θα έκανα έστω ένα τεστ!!!!!!!!

Πιστεύω ότι θα δείξει....αλλιώς για σιγουριά χοριακή!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες!

Ιωάννα89, κάνε μία χοριακή εμένα έδειξε την 30η μέρα του κύκλου.

Ουρανία, κάντε τις εξετασούλες σας και ο θεός θα βοηθήσει για το καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Egw efoson eida thetiko testaki tin Paraskeui to SK ti bgalame perissotero mesa.

καλά Έλενα προς στιγμήν κατάλαβα ότι είσαι έγκυος και έκανες τεστ και βγήκε θετικό και απλά εγώ είχα χάσει επεισόδια και χάρηκα πολύ πολύ!!!! εύχομαι να χαρώ πραγματικά πολύ σύντομα με τα νέα σου!

Νικόλ μου ήρθε η παλιοαπρόσκλητη,ε; διώξτην ντε!!!!ουστ από εδώ... μην στεναχωριέσαι και ο Νοέμβριος είναι μία ανάσα!

Ουρανία μου μέσα στην ατυχία είστε πολύ τυχεροί που δεν είναι επιθετικά να έχετε κι άλλα! κάνε κι εσυ τις εξετασούλες σου και από Φεβρουάριο να είστε πανέτοιμοι για το μπεμπάκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax bre melipikto makari na itan auto!!

Kala ama itan auto pou nomizes kai esu de tha to elega

etsi tha imoun polu pio enthousiasmeni!! Makari na einai

auto to mina!! Twra eimai stin anamoni tin katarameni kai den

pernoun oi meres!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto σε ευχαριστω,καλη επιτυχια στη προσπαθεια σου,ολα καλα θα πανε.

Να κανεις πολλα πολλα αυγουλακια .... κοτουλα μου.... :lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκοκοκοκο!!!! μακάρι να κάνω χωρίς υπερδιέγερση κλπ νικολχχάκι μου!!!

Είμαι πολύ αισιόδοξη και φοβάμαι μην φάω τα μούτρα μου πάλι όπως στις σπερματεγχύσεις! Βέβαια τα ποσοστά επιτυχίας είναι σαφώς μεγαλύτερα αλλά είμαι και ενθουσιασμένη και με αγωνία!

Έλενα έχεις δίκιο, απλά νόμιζα ότι το είχες ανακοινώσει σε προηγούμενη σελίδα και εγώ δεν το είδα!

φιλάκια και από εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαββατοκύριακο φωτιά ήταν αυτό όλο νέα!!!

Νικόλ μου μην το βάζεις κάτω... μια ατυχία ήταν. Η επόμενη φορά θα είναι πετυχημένη και θα κάνεις καλό ποδαρικό στο ποστάκι του Νοεμβρίου.

Ιωάννα μου κάνε υπομονή 1-2 μέρες και κάνε απευθείας χοριακή να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο! Σου εύχομαι μια τεράαααααααστια χοριακή!

Έλενα καλά αποτελέσματα να έχετε! Προσπάθησε να μη μετράς μέρες γιατί δεν θα περνάνε οι μέρες με τίποτα! Έτσι έκανα κι εγώ τον περασμένο μήνα και έκανα το τεστ 4 μέρες νωρίτερα... είναι πολύ ψυχοφθόρο! Δεν λέει!

Ουρανία μου τι να πω με τη γκαντεμιά σας... μα καλά κι αυτός ο τζιτζιφιόγκος τώρα τούρθε να τα πάθει όλα;;;; Δεν πειράζει όμως... ευκαιρία για εξετάσεις και μόλις τελειώσει το εμπάργκο θα μπείτε δυναμικά στο παιχνίδι!

Σας φιλώ όλες! Μακάρι σύντομα να είμαστε όλες εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandakiου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! πόπο μόλις είδα ότι έφτασες κιόλας την 14 εβδομάδα! πότε το ανακοίνωσες βρε κοπέλα μου και πότε πέρασε ο καιρός!!! φιλάκια πολλά πολλά και ένα μικρό χαδάκι και ένα γλυκό φιλάκι στην κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι πλησιάζουν οι μέρες !!!

Με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cuando ti kanete koritsaki?????? Έχουμε καιρό να μιλήσουμε..

Τί βροχη είναι πάλι αυτή, βγήκαμε μια βολτα έξω και τι νέκρα είναι αυτή ρε παιδια...;; :?::?::?::?:

Ιωάννα σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστ!!!!!!!!!!!!!

εγώ έκανα 4 ημέρες πρινννννννννν την αναμενόμενη περίοδο το self clear !!!!!!

Μου είχε πει και η φαρμακοποιός μου ότι είναι πολύ αξιόπιστο αλλά με παρότρυνε να περιμένω να το κάνω μετά από 2 μέρες καθυστέρησης γιατι καμιά φορα ο οργανισμός το αποβάλει!!!!!!

Εγώ βέβαια το έκανα και βγήκε ΘΕΤΙΚΟ!

Στη θέση σου θα έκανα έστω ένα τεστ!!!!!!!!

Πιστεύω ότι θα δείξει....αλλιώς για σιγουριά χοριακή!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι κοριτσακια απλα δουλευω και εχω λιγο χρονο να μπαινω..αλλα παρακολουθω οταν μπορω τι κανετε και ειμαι σιγουρη οτι ηρθε η ωρα να μεινετε εγκυουλες..!!!!!!!ολα θα πανε καλα..να πιστευετε στο στοχο!..οντως περασαν οι βδομαδες!το πρωτο τριμηνο περνα αργα και βασανιστικα και θα ελεγα οτι και αυτος ο μηνας το ιδιο..χαχαχα ανυπομονω να το νιωσω..γιατι ολο προσπαθω να το πιστεψω ακομη αν και η κοιλιτσα εχει μεγαλωσει αλλα ολο αναρωτιεμαι τι να γινεται εκει μεσα. :lol: θα το δουμε την πεμπτη ελπιζω να ειναι καλα το καλο μου.. :ympray: ...ολα καλα θα πανε φιλακια στις εγκυουλες αυτου του ποστ και πολλαααααααα φφφφφουουουουουουουου για τις επομενες εγκυουλες που θα ειναι πολλες!!!!!!!!!!στρουμφακι σε βλεπω πιο χαλαρη..κρατησε το..βοηθαει πολυ να εισαι χαλαρη..αφεθειτε και αφηστε το να συμβει. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι πλησιάζουν οι μέρες !!!

Με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώωωωωωω πάρα πολύ για τις ευχές!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando με το καλο την Πεμπτη να δειτε το μωρακι σας!!Περιμενουμε νεα σου!

Σε ευχαριστουμε για το μπεμπεδοαερακι!!!

Καλη επιτυχια σε ολες μας κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες!!

εχω 2-3 μερουλες να μπω. τα διαβασα ομως τα νεα σας.

ιωαννα 89 δεν χανεις τιποτα να κανεις ακομη ενα τεστακι. αλλωστε τωρα που εισαι στην 32η μερα λογικα θα ειναι πιο αξιοπιστο το αποτελεσμα του.

elena_c μακαρι να απεδωσε η προσπαθεια του ΣΚ ;)

εμενα εδειξε χθες το τεστακι ωορρηξιας εντονο κοκκινο, οποτε ξεκιναμε καινουργιο γυρο ντοιν ντοιν!!

καλη τυχη σε ολες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κουάντο,

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Με το καλό να δείτε το μωράκι!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!! Τί υπέροχο!!!!! Φοβερό!!!!! Μοναδικό!!!!!!

Θα περιμένουμε να μας πεις!!!!!!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!!

Αύριο έχω γιατρο να μας πει πως πάμε με την διέγερση, μακάρι να ναι ολα καλά.

Λοιπον... φιλενάδες, παω να φτιάξω τα νυχια μου και ξανάρχομαι...

Ειναι κανείς εδωωωωωωωωωωωωωωωωω?

Δημητρούλα με το καλο να το πιάσετε το μωράκι ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!

Μωρουδένια, ευχαριστουμε για το φου σου!!!!!!!! Πώς πάτε?

Μαράκι φιλιά πολλά πολλά μανούυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυλάαααααααααααααααααααάα!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

Φιλια

καλα ειμαι κοριτσακια απλα δουλευω και εχω λιγο χρονο να μπαινω..αλλα παρακολουθω οταν μπορω τι κανετε και ειμαι σιγουρη οτι ηρθε η ωρα να μεινετε εγκυουλες..!!!!!!!ολα θα πανε καλα..να πιστευετε στο στοχο!..οντως περασαν οι βδομαδες!το πρωτο τριμηνο περνα αργα και βασανιστικα και θα ελεγα οτι και αυτος ο μηνας το ιδιο..χαχαχα ανυπομονω να το νιωσω..γιατι ολο προσπαθω να το πιστεψω ακομη αν και η κοιλιτσα εχει μεγαλωσει αλλα ολο αναρωτιεμαι τι να γινεται εκει μεσα. :lol: θα το δουμε την πεμπτη ελπιζω να ειναι καλα το καλο μου.. :ympray: ...ολα καλα θα πανε φιλακια στις εγκυουλες αυτου του ποστ και πολλαααααααα φφφφφουουουουουουουου για τις επομενες εγκυουλες που θα ειναι πολλες!!!!!!!!!!στρουμφακι σε βλεπω πιο χαλαρη..κρατησε το..βοηθαει πολυ να εισαι χαλαρη..αφεθειτε και αφηστε το να συμβει. ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitroula makari na to petuxame! Ante konta konta eimaste! 3 meres prin apo esena edikse to diko mou kokkini. Ante makari na einai o tuxeros mas minas! Kala ntoin ntoin!

Nomizw re koritsia oti to xeirotero einai h anamoni autwn twn duo ebdomadwn! Kathe fora

lew pws tha to ksexasw de tha to skeftomai tha kanw alla pragmata, e kai kathe fora ta idia!

Den pernane oi meresssss!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...